www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 05.02.2017, 16:13

Dzieki braciom S ktorzy cieli od nas ludzi i wam to pasowalo , pozniej pocieliscie R i teraz juz tak zaszło ze ta cała sytuacja jest chora i raczej tego nie da się cofnąć głupi chory klimat gdzie byle szczur moze wsadzic czlowiekowi noz ...



Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 05.02.2017, 17:31

Red power pisze:Co do sprzętu to że Łks ma jeszcze czelność tutaj cokolwiek komuś zarzucać.O pencinie już nawet nie ma co wspominać a M. ile frajerskich akcji miał na koncie gdzie ucierpiały normalne chłopaki??Także nie pierdolcie Łksiacy bo dobrze wiecie dzięki komu głównie ten sprzęt jest w użyciu.
Nie zauważyłem żeby na tej albo poprzedniej stronie ktoś o tym pisał. Natomiast Ty znowu podejmujesz temat gdzie sam niedawno pisales żeby go odpuścić i próbujesz znowu sprowokować do gadki o tym ... O c*** wiec Ci chodzi tak naprawdę ?

Jest jak jest, a jak będzie to się okaże.
Pato 1908 Gang

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 05.02.2017, 17:33

Wasza stara gadka, że bracia S latali ze sprzętem :) Sprzętem to dostał tylko W z Jaracza od was, bo przyszedł z miastowymi pod ich dom ze sprzętem bo im naopowiadał farmazonów, że ci im niszczą maszyny do grania w jego pubie. A tak naprawdę dostał tylko kilka strzałów w ryj, za wjazdy na Pomorską. Zapytaj się lepiej koleżanek z limanki jak do wszystkich wybiegali z kosami, bo nie dawali rady na łapy. Nawet do YH (głównie z Bałut) których znali z ryja i wiedzieli kto biegnie, a później głupie tłumaczenia, że myśleli że to kto inny i oni nie chcą na sprzęt :)

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 17:33

Fjk czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem,co do braci S to im wjezdzała limanka ze sprzetem a oni limance i nigdy nikt z DHW YH im nie pomagał ani z nimi tam nie był,mielismy na to wyjebane,nawet jak YH wjechało kiedys na limanke i jeden z limanki prawie obciął rękę koleżce puścilismy to płazem bo tłumaczyliscie sie że mysleliscie że to S ok niech tak będzie :) a co do R ten frajer tyle razy biegał z nożem ze swoimi przydupasami żę nawet ja kiedyś czekałem na niego pod chatę jego d*** na Widzewie :) i zrozum to że został pocięty własnym nożem!!! własnym nożem!!! własnym nożem!!! rozumiesz imbecylu?! i się roziebał a Wy go kryliście i nadal siedzi wśród Was w ANGLII i się rucha w dupsko ze swoimi ziomkami :D

Grokas
Posty: 50
Rejestracja: 24.08.2016, 21:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grokas » 05.02.2017, 17:56

Klimat Łódzki dokładnie przypomina nasz "Krakowski" klimat.
Zaczynacie od "finek" i "scyzoryków" a skończycie że większość maczety będzie miało za pazuchą.

A co frekwencji to u nas też panienek z Wisły może więcej na meczach , więcej na wyjazdach ( choć ostatnio małe zmiany nastapiły ) to na mieście sprawa wygląda już inaczej.

Niech się dalej napinają z Widzewa o liczby karnetów czy inne pierdoły a i tak ŁKS w tym momencie jest "górą" czy to się wam podoba czy nie.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 18:01

Ty Grokas Widzew nigdy nie uciekał przed koleżankami wracając z wyjazdu cała ekipa wyjazdową jak koleżanki Twoje na Rudzie w 110 osób krzycząc dajcie wysiąść z samochodów no daliśmy wysiąść i jak wszystkie wysiadły tak wszystkie uciekły bez podnoszenia gardy heheheheh

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 05.02.2017, 18:10

kibic95 pisze:Ty Grokas Widzew nigdy nie uciekał przed koleżankami wracając z wyjazdu cała ekipa wyjazdową jak koleżanki Twoje na Rudzie w 110 osób krzycząc dajcie wysiąść z samochodów no daliśmy wysiąść i jak wszystkie wysiadły tak wszystkie uciekły bez podnoszenia gardy heheheheh
Ty parchu, fanatycy jedynego Łódzkiego Klubu Sportowego nigdy nie dali sobie wyjebać najważniejszej chuligańskiej flagi, plus kilka dodatkowych jednego dnia.

Co do Rudy to nie będę komentował, bo tylko się kompromitujesz takimi wpisami.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 18:12

DK08 jak Cię nie było to zamknij twarz a jak byłeś to uciekłaś też na 100% :D :D :D

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 19:03

kibic95 pisze:Ty Grokas Widzew nigdy nie uciekał przed koleżankami wracając z wyjazdu cała ekipa wyjazdową jak koleżanki Twoje na Rudzie w 110 osób krzycząc dajcie wysiąść z samochodów no daliśmy wysiąść i jak wszystkie wysiadły tak wszystkie uciekły bez podnoszenia gardy heheheheh
Nie żebym się czepiał czy cokolwiek..., ale czy czasem w potoku albo w poddebicach (dwa glowne w ostatnich latach starcia banda na bande) nie bylo czasem tak, ze jak doszlo do starcia to Rts ciezkie wrotki zaliczał? cytujac ciebie "spierdalal"? to tylko zwykle pytanie bez napinki

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 05.02.2017, 19:07

DK08 pisze:
kibic95 pisze:(...)
Ty parchu, fanatycy jedynego Łódzkiego Klubu Sportowego nigdy nie dali sobie wyjebać najważniejszej chuligańskiej flagi, plus kilka dodatkowych jednego dnia.

Co do Rudy to nie będę komentował, bo tylko się kompromitujesz takimi wpisami.
Napiąłeś muskuł, obraziłeś i jesteś wielki.

A propos najważniejszej chuligańskiej flagi, to Crazy Cannibals rozumiem takową na ówczesny czas nie była? Pytam bez spiny, bo nie znam podziału w ŁKS'ie na flagi ważne, ważniejsze i najważniejsze ekipy sportowej.

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kerko » 05.02.2017, 19:12

Grokas pisze:
A co frekwencji to u nas też panienek z Wisły może więcej na meczach , więcej na wyjazdach ( choć ostatnio małe zmiany nastapiły ) to na mieście sprawa wygląda już inaczej.
Buahahaha, hahahehe, hihihi. Dobra pośmialiśmy się, a teraz nie kompromituj się i nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Wisła ma na mieście lajt jakiego nie miała od lat 80 kiedy was w ogóle nie było.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 19:17

krokiet z grzybami napisałes " nie bylo czasem tak, ze jak doszlo do starcia to Rts ciezkie wrotki zaliczał?" zgadza się w 100% w potoku byłem i było nas ok 60 was ponad 100 i doszło do starcia,zgadzaq się uciekliśmy dostało 6 7 osób konkretne bicie.w poddebicach nie byłem :( miałem zapalenie oskrzeli ale tam też doszło do starcia było nas ok 60 was ok 80 90 :) kilku dostało jeden umarł po zakrztuszeniu się krwią od obrażeń i nikt go nie zostawił jak siejecie propagandę bo wiem kto ile i do kiedy przy nim stał razem z psami które miejscowe tam były i jak było słychac syreny to te psy mówiły do chłopaków spieralajcie My się nim zajmiemy karetka już jest wezwana :( :( :( a co do Rudy to was tam było 110 nas 90 i do starcie nie doszło bo pouciekałyście wszystkie koleżanki co do do sztuki :D :D :D widzisz różnicę ??????!!!!!

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 19:30

kibic95 pisze:krokiet z grzybami napisałes " nie bylo czasem tak, ze jak doszlo do starcia to Rts ciezkie wrotki zaliczał?" zgadza się w 100% w potoku byłem i było nas ok 60 was ponad 100 i doszło do starcia,zgadzaq się uciekliśmy dostało 6 7 osób konkretne bicie.w poddebicach nie byłem :( miałem zapalenie oskrzeli ale tam też doszło do starcia było nas ok 60 was ok 80 90 :) kilku dostało jeden umarł po zakrztuszeniu się krwią od obrażeń i nikt go nie zostawił jak siejecie propagandę bo wiem kto ile i do kiedy przy nim stał razem z psami które miejscowe tam były i jak było słychac syreny to te psy mówiły do chłopaków spieralajcie My się nim zajmiemy karetka już jest wezwana :( :( :( a co do Rudy to was tam było 110 nas 90 i do starcie nie doszło bo pouciekałyście wszystkie koleżanki co do do sztuki :D :D :D widzisz różnicę ??????!!!!!
z tych Twoich postów to wynika, że wszedzie byłes i wszystko widziałeś..., możesz napisać swój rocznik?
co do starć, to nie wiem czy to takie chwalebne, że Widzew ustawiał się i zaliczał ciężkie klęski.. , sam przyznajesz, że tu i tu byly z Waszej strony ostre wroty, to chyba kiepsko świadczy o Was? zwłaszcza, że Wasza ekipa była wyselekcjonowana , która wiedziała po co jedzie.. a ruda którą tutaj przywołujesz, to po prostu kibice wracający z wyjazdu, sam powiedz, ile z tych stu osób o których piszesz to byli chuligani? .. zresztą to w ogole inna sytuacja była, nawet nie ma co jej porównywac do poddebic czy potoku.

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 05.02.2017, 19:32

kibic95 pisze:krokiet z grzybami napisałes " nie bylo czasem tak, ze jak doszlo do starcia to Rts ciezkie wrotki zaliczał?" zgadza się w 100% w potoku byłem i było nas ok 60 was ponad 100 i doszło do starcia,zgadzaq się uciekliśmy dostało 6 7 osób konkretne bicie.w poddebicach nie byłem :( miałem zapalenie oskrzeli ale tam też doszło do starcia było nas ok 60 was ok 80 90 :) kilku dostało jeden umarł po zakrztuszeniu się krwią od obrażeń i nikt go nie zostawił jak siejecie propagandę bo wiem kto ile i do kiedy przy nim stał razem z psami które miejscowe tam były i jak było słychac syreny to te psy mówiły do chłopaków spieralajcie My się nim zajmiemy karetka już jest wezwana :( :( :( a co do Rudy to was tam było 110 nas 90 i do starcie nie doszło bo pouciekałyście wszystkie koleżanki co do do sztuki :D :D :D widzisz różnicę ??????!!!!!
Słuchaj No grasz tu przekumacza, gdzie to nie byłeś i co to nie zrobiłeś. Uwierz mi Nikt z ekipy H się tu nie wpisuje. Więc przestań nas raczyć swoimi opowieściami, albo pomyśl i pisz PRAWDĘ. Pisałem to już kilka stron wcześniej, ale napiszę jeszcze (ostatni już) raz - na Rudzie były osoby od Nas, które poprotu spierdoliły. Było też wiele osób, które się postawiły i zakończyły tą Waszą zasadzkę na ciężkich K.O. i hospitalizacji. Były otwarte złamania i ciężkie wstrząśnienia mózgu. Nasza porażka. Więc przestań opowiadać bajki o tym, że wszyscy uciekli.
Łódzki Klub Sportowy

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 05.02.2017, 19:45

Co do Rudy - kiedyś waszym częstym argumentem bylo to ze u was na wyjazdy jeżdżą fanatole kibole, a nie wiesniaki i placki jak u nas, a jak spierdolili to okazuje się że wtedy jednak byli zwykli kibice. Ponadto wiedząc co się kręci bo byliście obczajani nie mała ekipa z Łodzi wyruszyła do wsparcia. Czy to tez zwykli kibice byli? To wy zgrywaliście groźnych pościągaliście koszulki i myśleliście że weźmiecie nas na "huki". Nie było tak?
Wasz powrót z Płocka - okres kiedy notorycznie spierdalaliscie. Wyjazd kiedy wspieraliście Resovie jak dobrze kojarzę. Dzwonicie do Wisły Płock że chcecie się lać po 40. Wiedząc o tym tyle samo osób wyruszylo z Łodzi i co ? Znowu spierdolka. Tam tez byli zwykli kibice? Nie było tak?

opel
Posty: 237
Rejestracja: 12.09.2012, 12:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: opel » 05.02.2017, 19:51

EL 1910 pisze:Co do Rudy - kiedyś waszym częstym argumentem bylo to ze u was na wyjazdy jeżdżą fanatole kibole, a nie wiesniaki i placki jak u nas, a jak spierdolili to okazuje się że wtedy jednak byli zwykli kibice. Ponadto wiedząc co się kręci bo byliście obczajani nie mała ekipa z Łodzi wyruszyła do wsparcia. Czy to tez zwykli kibice byli? To wy zgrywaliście groźnych pościągaliście koszulki i myśleliście że weźmiecie nas na "huki". Nie było tak?
Wasz powrót z Płocka - okres kiedy notorycznie spierdalaliscie. Wyjazd kiedy wspieraliście Resovie jak dobrze kojarzę. Dzwonicie do Wisły Płock że chcecie się lać po 40. Wiedząc o tym tyle samo osób wyruszylo z Łodzi i co ? Znowu spierdolka. Tam tez byli zwykli kibice? Nie było tak?
No widzisz - zdjęliśmy koszulki i myśleliśmy, że weźmiemy Was na huki - przeliczyliśmy się i ponieśliśmy porażkę. Było z nami dosłownie kilku sportowców. Reszta to zwykli wyjazdowicze. Nie było więc tak jak pisze Twój kolega, że wszyscy uciekli. Teraz to na prawdę mój ostatni wpis w sprawie Rudy.
Łódzki Klub Sportowy

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 19:52

a aby czasem nie było tak, że własnie Łks zaliczał te plecy raz po raz (wracajac z wyjazdów),to wszystko co wypominacie teraz.. i w końcu poszła mobilizacja i nadeszły sławetne poddebice? generalnie takie przekrzykiwanie, kto komu bardziej jest bez sensu, bo obie strony zadały sobie juz wiele ciosów :) i wszystko jest naprawdę wyrównane..., jezeli wgl o tym pisać to tylko chyba w kontekscie wspominek i małych "dopowiedzeń"

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 05.02.2017, 19:57

rozpierdol pisze:
Radicaal pisze:
Jaskół pisze:Mi daleko do ŁKS-u, ale muszę przyznać, że zawsze mi się podobał taki typowo kibolski klimacik u was. Można powiedzieć, że jesteście takim stricte kibolskim klubem bez parcia na jakieś frekwencje itd.
W punkt.
W srunkt.

Jeśli chodzi o kibolkę to Widzew wcale nie ustepuje a ma dodatkowe atuty w postaci większej ilości FC oraz lepszej frekwencji i liczb wyjazdowych o ktorych Łks moze tylko pomarzyć.Nie spuszczajcie sie co poniektorzy nad tym jak to tylko Łks nie jest kibolski bo w Łodzi na tym polu jest równowaga.
Napisałem swoje zdanie, więc wyluzuj. Według mnie ŁKSiacy skupiają się przede wszystkim na tematach stricte kibolskich. Swój styl mają od bardzo dawna i co za tym idzie wzorować raczej na nikim się nie musieli. Wy jakby nie było trochę rzeczy przez lata skopiowaliście od nich. Musieliście to zrobić, bo w innym wypadku zostalibyście mocno w tyle.
Tak jak wspomniałem do ŁKSu mi daleko, ale na pewno szacunek do tej ekipy jest.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 19:59

ok krokiet podam Ci mój rocznik 1978 ksywka Pająk :) zadowolony jesteś jeden z drugim ;)

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 20:06

Pająk..., kojarze jednego typa z Widzewa o takiej ksywie, starszy gosć.. , jestli to ta osoba o której mysle, to raczej średnio mi się chcę wierzyć, że piszę to tutaj tak publicznie. Może zapytam tak, miałeś.. jakieś 10-12? lat temu solówkę z D. z Bałut?

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 20:11

Ty opelku co Ty wypisujesz "Było też wiele osób, które się postawiły i zakończyły tą Waszą zasadzkę na ciężkich K.O. i hospitalizacji. Były otwarte złamania i ciężkie wstrząśnienia mózgu." heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh ale z Ciebie...... chyba te wszystkie obrażenia o których tu piszesz miały wasze auta pozostawiane i które moglismy tylko zkaowac hahahahahahah
a Ty krokiet dobrze myslisz tak miałem taką solówkę nawet przegraną :) widzisz ja umiem sie przyznac do porazki nie tak jak wy i ja mam wyjebane na to czy to jest publicznie czy nie zależy mi na tym aby pokazać cała prawdę o was :) ale miałem tez dużo wygranych solówek i nie tylko :D

saha07
Posty: 64
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: saha07 » 05.02.2017, 20:14

Pająków w Łodzi sporo... Nieważne...My na Rudzie ściągaliśmy koszulki i w******* jak dojechała nasza ekipa już was nie było ale nie o tym porażka i wszystko. W POddębicach jak czekaliście na nas to co żeście krzyczeli ??? Ku..wy na kolana !!! taka z was pycha biła że na 1000 % wygrana...i teraz koszulki nam wypominacie...

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 20:15

kibic95 pisze: a Ty krokiet dobrze myslisz tak miałem taką solówkę nawet przegraną :) widzisz ja umiem sie przyznac do porazki nie tak jak wy i ja mam wyjebane na to czy to jest publicznie czy nie zależy mi na tym aby pokazać cała prawdę o was :) ale miałem tez dużo wygranych solówek i nie tylko :D
a to ciekawe, bo to o czym myslalem to akurat było w drugą storne..., ale ok..
napisz ostatnia litere ksywki o ktorej ja pisalem

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: EL 1910 » 05.02.2017, 20:18

Opel zerwaliście się wszyscy. Auta pozostawialiście z kluczykami co świadczy o tym że byliście pewni wygranej. Ekipa z kilkoma sportowcami i reszta wyjazdowiczow tak postępuje?
Dlaczego zawsze próbujecie umniejszyć zwycięstwa Widzewowi? Na Rudzie zwykli wyjazdowicze, na Pietrynie młodzież wzięta pierwszy raz na akcje?

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 20:20

z D starszym wygrałem solówke po 30 sekundach :) zle przeczytałem ale nie było to z 10 12 lat temu tylko z 8 9 :)

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 20:24

Napisz ostatnią litere ksywy, moze być priv

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 20:29

D....s i było to tak byłem na łagiewnickiej umówiony z koleżkami ide i widze M z D a byłem ciety na M za noże i jego frajerskie zachowanie i podjeżdzam do nich i mówię do M mam Cię i co bijesz a on nie i wtedy D do mnie ale ja się biję ( nawet nie miałem na niego cisnienia chodz już kiedys sie spotkaliśmy na piotrkowskiej z nimi też było ciekawie :) ) i się pobiliśmy chwile i odklepał potem nawet się witaliśmy wiele razy i gadaliśmy i juz nigdy sie nie biliśmy więcej :)

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 05.02.2017, 20:40

no wiec Twoje farmazony tez trzeba naprostowac mowisz o rudzie wiec akcja typowo na patancie wiadomo jaki sklad byl ile osob aktywnych sportowo ... pewni zwyciestwa ... pozniej takie patencierstwo skonczylo sie poddebicami gdzie na poczatku sie okreslacie na okolo 90 osob pozniej 60 ciekawe ;) naciagasz bardzo fakty zeby twoje bylo na wieszchu sprytnie przekrecajac fakty ...

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 20:46

Fjk co Ty znowu wypisujesz,załamka :( 90 to byście chcieli aby nas tam było bo wtedy jak byście wygrali to można by było powiedzieć że odnieśliście sukces,jak bym Ci napisał kogo tam nie było,a powinien,to byś się przestraszył :)

LksNaZawsze
Posty: 91
Rejestracja: 02.01.2017, 13:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LksNaZawsze » 05.02.2017, 20:54

Ten od płytki w głowie się odezwał? Tak się zarzekales ze juz nie latasz z ekipą. Hehe

krokiet_z_grzybami
Posty: 763
Rejestracja: 18.01.2009, 13:46

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krokiet_z_grzybami » 05.02.2017, 20:54

kibic95 pisze:Fjk co Ty znowu wypisujesz,załamka :( 90 to byście chcieli aby nas tam było bo wtedy jak byście wygrali to można by było powiedzieć że odnieśliście sukces,jak bym Ci napisał kogo tam nie było,a powinien,to byś się przestraszył :)
a nie był to sukces? ostatnia tak naprawdę awantura bandy na bande gdzie ŁKS wyszedł zwyciesko, warto dodac, ze to Wy sie ustawiliscie i .. co tu duzo mówić, b.ciężko skończyliście.
wracajac do "naszej rozmowy", to jeszcze potwierdź, K od was z DHW miał wtedy z tym chłopakiem solóweczke, tez mysle okolo 10 lat temu , która trwała dobre 10 min? i wtedy jeszcze młodziutki D zyskał mysle mega szacun?

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 21:07

no był jasne ale przez nasza głupotę,mówiłem Tym co tym rządzili wtedy że teraz po rudzie gdzie wszyscy uciekliście ekipą wyjazdową jak się spotkamy to musimy być wszyscy w najlepszej ekipie jaką mamy bo wy nie możecie sobie pozwolic na druga tak sromotną porażkę.i ten kto to organizował widział kto był na tym zebraniu a kogo nie było i nigdy nie powinni tam jechać :(,uwierz mi godzina około 6 rano ja nagle wyrwany ze snu tak bez niczego i prawie w tej samej chwili dzwoni koleżka po weselu,odbieram a on chłopaki przegrali :( załamka :( nasza porażka ale nie taki wstyd jak ekipa wyjazdowa wraca z wyjazdu i wszyscy uciekają :) nigdy się nie ustawiliście na naszą ekipę wyjazdową wracającą do Łodzi :) i nigdy nie przegralismy jak nas było więcej a was mniej :) a wy tak :D co do tej walki D z K nie pamietam ale nie twierdze że tak było,D Honorowy gość szanuje go za to :) ale was jako ekipy nie szanuję niestety :( macie dużo plam na sobie,My takich nie mamy i byśmy sobie na nie nie pozwolili jak z papierami R i to co powiedział J że on się nie rozjebał to nie jego podpis :( :( :( załamka........

Fjk
Posty: 101
Rejestracja: 11.10.2012, 14:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fjk » 05.02.2017, 21:13

tak na szybko Wasz powrot z odry w . dostajacie na powrocie do łodzi bicie od 3 razy mniejszej grupy :) pozatym nie chce mi sie nawet juz tych naciaganych bzdur komentowac

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 05.02.2017, 21:16

Krokiet, jaki masz cel pisząc o spotkaniu na Rudzie, że niemal wszyscy (za wyj. kilku osób) to byli przypadkowi, zwykli kibice? I ci zwykli kibice nie bawiący się w awantury wiedząc co się święci (wezwali posiłki) szykowali się do starcia? Nawet zdejmowali koszulki. Ruda zawsze miała mocną ekipę w sensie h i nie ma tam przypadkowych osób jeżdżących w grupie i wiem, co mówię, więc w gadkę o "zwykłych" kibicach można włożyć między bajki. I chyba każdy nawet średnio zorientowany zrobi to samo. Jaki jest sens jakiejkolwiek dyskusji, jeżeli rozmówcy nie stać na krztę obiektywizmu?

P.S. Kibic 95, może źle to odebrałem, ale trochę ubodło mnie, jak lekko przeszedłeś nad osobą, która zmarła po starciu w Poddębicach, tym bardziej, że to był dobry chłopak z moich rodzimych Chojen. :(
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 21:23

Fjk znowu zmyslasz :( na odrę jechaliśmy na wyjazd a nie wracaliśmy :) i z tego co pamiętam to mieliście sprzęt a My nie ;) i wyszli chłopaki się lać,mnie tam nie było to chyba było niedawno po tym jak starciłem kawałek czaszki w częstochowie ;)
co Cię ubodło zrobiłem 3 smutne buzki i zrobiłem coś czego nikt wcześniej nie zrobił,obaliłem propagandę Łkseu że wszyscy go zostawilia to nie prawda,co mogłem według Ciebie zrobć tu więcej :) zastanów się dobrze i dopiero odpisz ;)

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 05.02.2017, 21:31

Nie wiem, może tylko takie wrażenie odniosłem. A to, że nie był zostawiony przez chłopaków to mnie nie musisz o tym mówić, tak samo o propagandzie ciemnej strony ;)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 21:34

yes szeryfie :)

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kombatant75 » 05.02.2017, 21:42

kibic95 pisze:yes szeryfie :)
Witam

Pozdrowienia dla Kibic95 z Wawy.
Niezły kocur z Ciebie-))
Spotkaliśmy się ...w Skierniewicach.
Ten remis tak na prawdę był naciągany z korzyścią dla nas.Stare dobre czasy.

Pozdro dla dobrych chłopaków z Widzewa i Łksy.
Semper Fidelis

kibic95
Posty: 23
Rejestracja: 21.08.2016, 18:43

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kibic95 » 05.02.2017, 21:42

LksNaZawsze kiedy się zarzekałem bo to jest ważne :) rok podaj to powiem Ci czy to prawda,to że tu jestem i wasze kłamstwa obalam to całkiem dwie różne rzeczy :) i robie to jako nieanonimowa osoba która możecie konfrontować z prawdą :)czekam na odpowiedz....

saha07
Posty: 64
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: saha07 » 05.02.2017, 21:48

No no otwarcie roku..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Blaszok64, Boleksg, fiatbrava, KamykOKS i 546 gości