Piro Shop

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

glwtrcd

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: glwtrcd » 15.01.2017, 13:16

wyrafinowany pisze:
old[Z] pisze:Bo stwierdziłem,że Tobie nawet nie ma sensu odpisywać.Zupełnie nie rozumiem Twojego bełkotu odnośnie zmiany,pracy i podpowiadania.Nigdy nie pracowałem,jakieś zmiany itp,więc tego wogóle nie rozumiem.Nawet szkoda to komentować.Jeżdżę od 92 roku,więc znowu durniu nie trafiłeś,bo nikt mi nie musi podpowiadać.Cały czas trzymasz się jednego zdania,że Piast nas nie lubi,bo my lubimy Polonię Bytom.Gdzie napisałem,że mamy dobre stosunki z Polonią zakłamany pydo? Przeinaczasz cały mój post. Napisałem,że Polonia Bytom i Górnik Zabrze,mimo braku zgody są w Bydgoszczy szanowani i lubiani,przynajmniej przez starych,ale nie tylko.Skąd masz info,że w Bydgoszczy pierdolą Górnika??!! Pisząc,że Piast nas nie lubi,pisałem to żartobliwie i odniosłem się do Twoich ciekawostek,że my,Zawisza mamy mega ciśnienie na Piasta.Skąd to wziąłeś?Piast jest kosą i jeżeli się spotkamy,to raczej będzie naperdalanka,ale nie przesadzaj z tą mega kosą z naszej strony,bo nie obrażając nikogo,ale mamy wyjebane na Piasta.
W ciągu 2 dni napisałeś min. takie ciekawostki:
-Zawisza ma mega ciśnienie na Piasta,
-Motor ma dobre stosunki z Koroną,
-rozkminki na temat Łodzi,
-piszesz,że gdyby nie GKS K.,to Górnik dawno by się ułożył z ŁKS i Cracovią,
-że w Bydgoszczy pierdolą Górnika.
Jak widzisz każda z Twoich informacji jest bzdurą i po raz kolejny pydo wyszedłeś na debila.To jest mój ostatni wpis w stosunku do Ciebie,bo nie ma sensu.Prujesz się,jak stare gacie,a tak naprawdę gówno wiesz i piszesz bzdury.
Teraz mnie rozjebałeś. chcesz mi napisać, że Górnik nie miał kontaktów z Cracovią? Jak widać strasznie mało wiesz.
Rozkminki na temat łodzi - może konkretnie opisz temat, bo wszystko co tam napisałem jest prawdą.
w Bydgoszczy pierdolą Górnik czy też nie, to chyba nie ty mówisz ludziom o ty szanuj Górnik, a ty go pierdol. Sam się gubisz pierdolisz na początku że są szanowani przez WSSZYSTKICH a teraz piszesz że przez starszych, zaraz będzie że przez klaunów albo kierowców ubera, odłóż ten komputer na miejsce i idź do tej pracy. Jeszcze trochę a o głupote pobijesz samego JP90 :)
Ty wyrafinowany gomoniu powiedz no to jakie Gornik ma kontakty z Cracovia?
Parenascie lat temu owszem a teraz? Jest kosa i tyle no chyba ze ty wiesz lepiej.
Co do Zawiszy to raczej tez jest w Zabrzu szanowana i niema specjalnie jakiegos cisnienia na nich.

Piro Shop
banita_82

Post autor: banita_82 » 15.01.2017, 14:13

glwtrcd jak już to Zawisza jest szanowany , i o ile się nie mmyle to ktoś Górnika ma kontakty z Cracovią. Tak na luzie i bez spin panowie ;-)

glwtrcd

Post autor: glwtrcd » 15.01.2017, 15:12

banita_82 pisze:glwtrcd jak już to Zawisza jest szanowany , i o ile się nie mmyle to ktoś Górnika ma kontakty z Cracovią. Tak na luzie i bez spin panowie ;-)
Moze i ktos tam ma swoje prywatne kontakty co nieznaczy ze miedzynami niema kosy. Jest kosa i nata chwila bedzie. To tyle natemat Cracovi

UTYMAN

Post autor: UTYMAN » 15.01.2017, 15:42

glwtrcd pisze:
banita_82 pisze:glwtrcd jak już to Zawisza jest szanowany , i o ile się nie mmyle to ktoś Górnika ma kontakty z Cracovią. Tak na luzie i bez spin panowie ;-)
Moze i ktos tam ma swoje prywatne kontakty co nieznaczy ze miedzynami niema kosy. Jest kosa i nata chwila bedzie. To tyle natemat Cracovi
To chyba przez GKS K. Górnik zna Cracovie bo GKS juz od kilku lat z nimi po cichu trzyma na fan klubach.
Teraz nie wiem czy to Olkusz,Libiąż i te górskie tereny pogórze,sidzina czy jakos tak.. z nimi sie kręcą tez widoczni przez naszych w Katowicach tak wiec informacja pewna.
RUCH 1920 CHORZÓW

Bocian Latający

Post autor: Bocian Latający » 15.01.2017, 16:21

igormaluch pisze:Co łączy Lechię z Rakowem,Chemikiem ,Łksem,Wisłą Płock,Bytovia Bytów,Motor Lublin,Polonia Bydgoszcz,Hutnik Nowa Huta?
Motor to kosa, w Bytowie jest FC Lechii, na Bytovii też są widywane barwy Lechii, z pozostałymi klubami nic nie łączy

nikodem

Post autor: nikodem » 15.01.2017, 18:01

ŁKS-Lechia neutral,zresztą było tu o tym pisaen 101 razy,od czasu do czasu obie ekipy się odwiedzają,ale to tylko prytwatne kontakty,generalnie jest wzajemny szacunek z wielu powodów.

PCHLG

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 18:22

ArkaOrłowo pisze:
Bocian Latający pisze:
igormaluch pisze:Co łączy Lechię z Rakowem,Chemikiem ,Łksem,Wisłą Płock,Bytovia Bytów,Motor Lublin,Polonia Bydgoszcz,Hutnik Nowa Huta?
Motor to kosa, w Bytowie jest FC Lechii, na Bytovii też są widywane barwy Lechii, z pozostałymi klubami nic nie łączy
Znane osoby z Sopotu twierdzą zupełnie co innego na temat relacji Lechia - Raków.
Bo ktoś z kimś się napił po pielgrzymce? Proszę Cię...
Jak stara Legia przyjeżdżała do znanych osób ze starej Lechii to znaczyło że mieliśmy jakiś układ?

PCHLG

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 18:32

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:ŁKS-Lechia neutral,zresztą było tu o tym pisaen 101 razy,od czasu do czasu obie ekipy się odwiedzają,ale to tylko prytwatne kontakty,generalnie jest wzajemny szacunek z wielu powodów.
Skończ pierdolić, przelizaliście się w Marsylii bo w pojedynke nie dawaliście rady WRWE taka sama sytuacja w Rumuni, potem dwie osoby z Lechii was odwiedziły i już pojawił się "szacunek".
Kontakty z ŁKS-em mamy od co najmniej 2005 roku, było nawet dość blisko układu ale zostało tak jak jest, więc skończ pierdolić głupoty.

Ineder56

Post autor: Ineder56 » 15.01.2017, 19:35

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:ŁKS-Lechia neutral,zresztą było tu o tym pisaen 101 razy,od czasu do czasu obie ekipy się odwiedzają,ale to tylko prytwatne kontakty,generalnie jest wzajemny szacunek z wielu powodów.
Skończ pierdolić, przelizaliście się w Marsylii bo w pojedynke nie dawaliście rady WRWE taka sama sytuacja w Rumuni, potem dwie osoby z Lechii was odwiedziły i już pojawił się "szacunek".
Jak można nie dawać rady czemuś co istnieje 1 dzień?

glwtrcd

Post autor: glwtrcd » 15.01.2017, 21:09

wyrafinowany pisze::
Ty wyrafinowany gomoniu powiedz no to jakie Gornik ma kontakty z Cracovia?
Parenascie lat temu owszem a teraz? Jest kosa i tyle no chyba ze ty wiesz lepiej.
Co do Zawiszy to raczej tez jest w Zabrzu szanowana i niema specjalnie jakiegos cisnienia na nich.[/quote]

Jesteś większym idiotą niż myślałem, skoro jesteś najbliżej tego twojego całego Górnika powinieneś wiedzieć, że macie kontakty z Cracovią zapoczątkowane przez GKS Katowice, nic więcej nie mam do dodania tumanie.[/quote]
A ty jestes pierdolonym ciulem z Chorzowa i pierdolisz glupoty. Nawet jak jakies osoby odnas maja kontakty z Cracovia to prywatne. Na Gorniku Cracovia jest jebana i bedzie przez krzywe akcje na Wisloke ale ty i tak niewiesz oco chodzi chorzowski zjebany kondonie.

internethooligans

Post autor: internethooligans » 15.01.2017, 21:27

OFICJALNA RELACJA PF Z DZISIAJ
"Dzisiaj w 200 osób W&R&W czekamy na Śląsk który był zaproszony na turniej piłkarski w Sosnowcu gdzie grał ich klub i gdzie sie zapowiadali, lecz jednak Ślask na tym turnieju sie nie pojawił. Po tym fakcie postanawiamy odwiedzić sąsiadów zza miedzy i jedziemy do Sosnowca pod hale na której odbywa sie turniej . Lądujemy nieopad hali składem i jednym autem jedziemy poinformować Zagłębie by wyszli przed hale. Po rozmowach Zagłębie nie podejmuje rękawic, dostają też możliwość walki na liczby po tylu ilu wystawią do walki , lecz na tą propozycje też nie przystają i przyznają swoja porażke tego dnia"

hasztag

Post autor: hasztag » 15.01.2017, 21:32

wyrafinowany pisze:
Nie dajemy rady Waszemu układowi? Kto komu odmówił podczas naszego wyjazdu do Warszawy?

stary zgred

Post autor: stary zgred » 15.01.2017, 22:13

wyrafinowany pisze:
stary zgred pisze:Przecież przed i w trakcie Euro zmieniła nam się wystarczająco scena kibicowsko i nie widzę moim zdaniem żeby coś więcej się zmieniło.
Jebniety jakis ku*** jestes? WRWE to początek, moze nam napisze Rakow i Chemik co ich łączy z Lechia czy Śląskiem bo zasadzka na Widzew to nie jedyna akcja ktora zaplanowali/zrobili razem.
Dodatkowo Lech widziany w Zabrzu, i Hajduk ze ZGODĄ (Benfica)
Jest jeszcze więcej przykładów, smaczków, 2017 będzie ciekawy, ciau.
Jebnięty to Ty jesteś już kilku forumowiczów zwróciło Ci uwagę że gówno wiesz a Ty dalej się pogrążasz cytując faceebookowe fora

Gary widz

Post autor: Gary widz » 15.01.2017, 23:13

o ku***, ZAKOPIE SIĘ POD ZIEMIĘ bo paru dzbanów mi zwróciło uwagę, ja pierdole. Jak do ciebie pies krzyczy też już siedzisz na piździe grzecznie do końca dnia? Wyjebane co inni piszą, i skończ pierdolić bo nawet na facebooku nie jestem zarejestrowany, ciężko ci w to uwierzyć co kudłaty? :)[/quote]
Ty normalnie jesteś encyklopedia,szkoda że takich baranów jeszcze sieją.Jak byś był zwykłym kibicem to wiedział byś ze kontakty ma cała Polska ale widać z Policji.Nawet najwięksi wrogowie piją razem wódkę ale co ty tam wiesz :)

PCHLG

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 23:25

kibic ze Śląska pisze:Ja wiem ze maja prawo atakować w ilu chcą ale ludzie..
6 ekip? poważnie?
siedze i sie smieje

jakby WRWE zebrało sie w 350 osob i pierdolneło w taki Sląsk to byście tu kpili przez miesiac ze tacy słabi ze w kilka ekip musieli..

troche obiektywizmu
Tak dla przypomnienia, z poprzedniej strony...

PCHLG

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 23:37

Ty na pewno wiesz najlepiej.

Gary widz

Post autor: Gary widz » 16.01.2017, 00:09

Ten debil Wyrafinowany to wie wszytko najlepiej czołowy policjant.Zapytaj komendanta z kim wódkę pił to uszy ci zmiękną.Ty na prawdę jesteś kretynem nie którzy ludzie pracują razem z wrogich klubów i nie mówię tu i kto z kim ma kose o lewych interesach a o normalnej pracy ale dla ciebie wyznacznikiem jest net.Lepiej działasz jak wywiad,całą Polskę znasz kibicowską teraz zamiast wysłać smsa do wróżbity Macieja zapytam się ciebie co przyniesie nadchodzący rok ;)

stary zgred

Post autor: stary zgred » 16.01.2017, 02:26

wyrafinowany pisze:
zamiast wysłać smsa do wróżbity Macieja
bez komentarza
Masz rację szkoda klawiatury na Ciebie

GREEN2016

Post autor: GREEN2016 » 16.01.2017, 07:33

wyrafinowany pisze:

Dobre stosunki z ŁKS zaczęły się od wyjazdu na kadrę, Węgry 2003r.kiedy to Lechia stanęła za ŁKS, bodajże Jastrzębie miało jakieś halo do łodzian.

obiektywnyFAN

Post autor: obiektywnyFAN » 16.01.2017, 21:38

Jak na linii Lechia - Zagłębie Sosnowiec?

igormaluch

Post autor: igormaluch » 16.01.2017, 23:04

[quote="obiektywnyFAN"]Jak na linii Lechia - Zagłębie Sosnowiec?[/
kosa.

gwontour

Post autor: gwontour » 19.01.2017, 15:06

Może ktoś przybliżyć jakie zgody/kosy/układy mają kibice Jagiellonii Białystok ?

obiektywnyFAN

Post autor: obiektywnyFAN » 19.01.2017, 17:01

Kosy to Legia, ŁKS Łomża, Wisła ale mają chyba ich trochę więcej

Avgar

Post autor: Avgar » 19.01.2017, 22:14

Najwieksza kosa Jagielloni to Lechia Gdansk wlasnie o Lechie skonczyla sie Zgody Jagi z Wisla Krakow

maksMKS

Post autor: maksMKS » 19.01.2017, 22:54

Chyba jednak Legia większa

ZW1957

Post autor: ZW1957 » 20.01.2017, 02:14

Kosy:
Lechia
Legia
Zagłębie Lubin
Pogoń
Arka
Korona
Wisła Kraków
Śląsk
Cracovia
Wigry Suwałki
ŁKS Łomża

Pod koniec filmu z wyprawy Widzewa na CSKA, słychać Jebać Jagiellonie. Ciekawie
https://www.youtube.com/watch?v=tW0NgMKTjCM

Emigrujacy

Post autor: Emigrujacy » 20.01.2017, 10:18

ZW1957 pisze:Kosy:
Lechia
Legia
Zagłębie Lubin
Pogoń
Arka
Korona
Wisła Kraków
Śląsk
Cracovia
Wigry Suwałki
ŁKS Łomża

kaj tam slyszysz wciepy na JAGA?

.:.

Post autor: .:. » 20.01.2017, 18:56

ZW1957 pisze:Kosy:
Lechia
Legia
Zagłębie Lubin
Pogoń
Arka
Korona
Wisła Kraków
Śląsk
Cracovia
Wigry Suwałki
ŁKS Łomża

Brakuje ŁKSu Łódź na pewno większa kosa niż Śląsk.

tak tylko pytam

Post autor: tak tylko pytam » 20.01.2017, 19:02

Karpaty i Glinik odnowiły oficjalnie układ (tak wiem była przez wiele lat zgoda), czy wspierali się gościnnie ? Pytam, bo nie dawno widziałem podsumowanie rundy Karpaciarzy i było tam "wspomagamy również układy" gdzie oprócz Stali były też mecze Glinika.Nigdzie nie było "podane do publicznej wiadomości" informacji o odnowieniu oficjalnych stosunków.

internethooligans

Post autor: internethooligans » 20.01.2017, 22:00

Mam pytanie o Stal Stalowa Wola. Z tego co wiem Wiśle blisko do Stalówki ze względu na Polonie a jak się mają relacje na lini
Ruch - Stalówka
Widzew - Stalówka
Stal Rzeszów / Karpaty - Stalówka?

merek13

Post autor: merek13 » 20.01.2017, 22:10

Stal RZ Karpaty- STALÓWKA ja nie ukrywam ale jakaś selekcja ogarnięcie a może wykształcenie przydałoby się...potrzebującym

wino

Post autor: wino » 20.01.2017, 22:11

Avgar pisze:Najwieksza kosa Jagielloni to Lechia Gdansk wlasnie o Lechie skonczyla sie Zgody Jagi z Wisla Krakow
Twoje informacje sa chyba z czasòw z przed Twojego wyjazdu za wielka wodę...
jak na lini:
Jaga-Widzew
Jaga-Motor
Jaga-Ruch?

warszawski styl

Post autor: warszawski styl » 20.01.2017, 23:31

wyrafinowany pisze:
wino pisze:
Avgar pisze:Najwieksza kosa Jagielloni to Lechia Gdansk wlasnie o Lechie skonczyla sie Zgody Jagi z Wisla Krakow
Twoje informacje sa chyba z czasòw z przed Twojego wyjazdu za wielka wodę...
jak na lini:
Jaga-Widzew
Jaga-Motor
Jaga-Ruch?
Jaga-Widzew
neutral
Jaga-Ruch
neutral
czy ja wiem czy taki neutral, ze strony Jagi to raczej "chciałbym żebyś chciał"
tylko bez spinek, kazdy wie jak jest

DlugiPDW

Post autor: DlugiPDW » 21.01.2017, 05:43

Na lini Jaga-Motor relacje sa dobre nie ma zadnego ukladu ani zgody , kontakty sa ale nic wiecej jedni wspierali drugich na poszczegolnychmeczach ....

wino

Post autor: wino » 21.01.2017, 11:23

DlugiPDW pisze:Na lini Jaga-Motor relacje sa dobre nie ma zadnego ukladu ani zgody , kontakty sa ale nic wiecej jedni wspierali drugich na poszczegolnychmeczach ....
jak długo trwaja w rzeczywistości dobre realacje z Motorem? Wiem, że to Wasza sprawa ale czy z tego powodu nie posypała się zgoda z Siarka i ta sprzed 12 lat?

SSW1938

Post autor: SSW1938 » 21.01.2017, 11:28

internethooligans pisze:Mam pytanie o Stal Stalowa Wola. Z tego co wiem Wiśle blisko do Stalówki ze względu na Polonie a jak się mają relacje na lini
Ruch - Stalówka
Widzew - Stalówka
Stal Rzeszów / Karpaty - Stalówka?
Kosa

DlugiPDW

Post autor: DlugiPDW » 21.01.2017, 16:47

wino pisze:
DlugiPDW pisze:Na lini Jaga-Motor relacje sa dobre nie ma zadnego ukladu ani zgody , kontakty sa ale nic wiecej jedni wspierali drugich na poszczegolnychmeczach ....
jak długo trwaja w rzeczywistości dobre realacje z Motorem? Wiem, że to Wasza sprawa ale czy z tego powodu nie posypała się zgoda z Siarka i ta sprzed 12 lat?
Zgoda Jagi z Siarką nie posypałam się z tego powodu dokładnie nie wiem o co poszło więc nie wypowiem się na ten temat , wielu chłopaków z Siarki lata na Jage dalej i to wiem od nich . Co do dobrych relacji to trwają one kilka lat Ale niech lepiej wypowie się ktoś decyzyjny na ten temat bo ja myślę że od około 2009 po turnieju w Chełmie. pozdrawiam?

Bunio

Post autor: Bunio » 21.01.2017, 18:06

Skąd kosa na lini Jaga-Zagłębie Lubin? Myślałem, że to raczej ekipy które mają zerowy kontakt poza bezpośrednimi meczami... Jakieś wydarzenia historyczne?
Przemoc pisze:Chuj, może masz rację. Za dużo dziś wypiłem.

.:.

Post autor: .:. » 21.01.2017, 19:20

przez Arke

89piotrekski

Post autor: 89piotrekski » 21.01.2017, 21:24

Kosa nr 1 dla Jagiellonii jest Legia Warszawa ,miedzy innymi wynika to z tego ,ze dużo mieszkańców Białego pracuje w stolicy.

ODPOWIEDZ