www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF24 » 30.11.2016, 00:28

rzutkarny pisze: Czy już nastał ten czas, gdy przestajesz być z "najlepszej" ekipy i jesteś po prostu z "najlepszej" ekipy w Warszawie?
Oj chyba tak.



rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 30.11.2016, 00:34

waclaw.buszek pisze:o matko może z pracy wrócił i się nie przebrał w dzinsy:)
Nie oceniam. Zresztą lepiej tak niż jakby miał rozłożyć panoramicznie ręce, ubrać dresik, czapeczkę i być wielki chuligan. Jak widać na zdjęciu, są 100 kilowe koksy na sektorze, prawdziwa chuliganka, i wiadomo o co cho nie ma to tamto.

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 00:40

ja też nie oceniam nie znam chłopaka,dobrze ze mu się chciało na taką ogórkową ligę pojechać że sie po czołach kopia, ja wiem ty masz real borussia itp ale jemu się chciało
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 00:59

mój sąsiad to ma haha,tylko nerkę jeszcze moża przeboleć, bo mowi ze mozna klucze komórke schwowac:)
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: larkeen » 30.11.2016, 07:15

https://www.youtube.com/watch?v=x_4rF7vqnJE

Tylko szmata bije brata

A tak gadka o nerkach to z zazdrości, że strach mieć logo Polonii na wierzchu czy o co chodzi?

I tak jeszcze z ciekawostek: na Polonii nikomu nie przeszkadza swastyka na trybunach.
(...)Poniżej prezentujemy treść oświadczenia wydanego przez Stowarzyszenie Kibiców Polonii Warszawa "K6".

Na wstępie stanowczo dementujemy doniesienia prasowe i innych źródeł, jakoby zamieszanie zostało sprowokowane przekreśloną swastyką na szalikach (bo ta nikomu na trybunach nie przeszkadza).
(...)
http://www.kibice.net/news/3930-kibice- ... owych.html
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


Gomer
Posty: 1
Rejestracja: 30.11.2016, 08:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Gomer » 30.11.2016, 08:27

larkeen naprawdę nie widzisz różnicy w sformułowaniu "swastyka" a "przekreślona swastyka" ?

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: marrrek » 30.11.2016, 09:06

Kropiel pisze:https://www.youtube.com/watch?v=JMSxYKun67k

Ogólnie to nie chcę się wdawać w wasze przepychanki ale średnio kumaty kibic w Polsce podważy tezę Legionistów,że Polonii nie ma w Warszawie.Chociażby ten filmik jest dowodem na to,że Polonia była i jest.

Gdyby nie było to ten klub już by nie istniał a trzyma się dzięki właśnie kibicom.Ja tam do nich mam szacunek,że coś działają.Ciekawe ilu z tych ''zwykłych'' Legionistów mających plecy w postaci rzeszy kolegów czy ekipy miałoby jaja działać mając świadomość że źle się to może skończyć dla nich.Ogólnie zawsze miałem szacunek do takich ekip.
Za pogonienie lewaków tym bardziej.A konfitury znajdą się w każdej ekipie choć nie wiem jak to wygląda w tej kwestii na Polonii.Może strzelali z d*** lewaki,bo do nich to nic zdrożnego.
Tak cięzko zrozumiec ze kogoś nie ma gdzies tam to przenosnia a nie "fakt autentyczny"??

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 30.11.2016, 09:07

Jako, że najgroźniejszy jakże zwinnie ominął odpowiedź na moje pytanie mamy już jasność. Sławetna "najlepsza" ekipa to Polonia.
Mimo wszystko, to że do was chuligańsko nie mamy podjazdu w ineternecie to jedno. Ale takie rzeczy jak wyjazdy to są czysto policzalne. Więc weźcie się nie wygłupiajcie recenzując nasze wyjazdy piórem łobuziaka bo to kabaret.

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: larkeen » 30.11.2016, 09:38

@Kropiel
A potem średniokumaty kibic przyjeżdża do Warszawy, rozpoczyna studia, mieszka tam na przykład 3 lata, i przez te 3 laty mniej więcej raz, dwa razy dziennie mija na ulicy kogoś w barwach Legii, i mniej więcej nigdy nie mija nikogo w barwach Polonii. I dlatego przyjęło się hasło, że nie ma Polonii w Warszawie. Bo Polonia, owszem była i jest, ale tylko w trakcie meczów na Konwiktorskiej, na wyjazdach się nawet pojawiają. Natomiast nie ma ich na mieście. Ludzie wychodząc z meczów przy Konwiktorskiej chowają barwy pod bluzy czy kurtki. Sytuacji w której barw Polonii chroni policja (jak np na nagraniu) nie liczę.

Co do samego filmiku, to mogłeś się powstrzymać od wbijania tutaj szpilek w tych biednych umęczonych polonistów. Przez całe nagranie widać flagę z datą 1912, której wymienianie jest aktualnie jedną z największych potwarzy dla polonistów. Nawet pytanie weryfikacyjne na ich forum jest o datę powstania i poprawna odpowiedź to 1911. A przynajmniej jakiś czas temu tak było. Nie wiem czy coś się nie zmieniło, na przykład na 1910.

@Gomer
Nic w tekście nie wyklucza jednoznacznie mojej tezy, więc, mając na uwadze standardy tutejszych e-polonistów, przyjąłem sobie taką interpretację jaką było mi wygodnie. :)
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


wawe3
Posty: 36
Rejestracja: 29.09.2012, 11:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: wawe3 » 30.11.2016, 09:40

Będzie to mój jedyny wpis w tym temacie.
z 10 lat temu na tym forum pamiętam była sprzeczka między kibicami Legii, nie wiem czy dali sobie spokój czy mają inne nicki,pamiętam że jeden typ miał nick addams czy jakoś tak, drugiego nicku niestety nie pamiętam.do czego pije.
faceci bo dosyć konstruktywnej kłótni gdyż nie mogli dojśc do wspólnego mianownika, umówili się chyba na solo,i później ślad o nich zaginął na tym forum.Dziwie się pódwójnie,że gówniarzom chce się wypisywać bzdury ,wałkować tematy na które nie mają bladego pojęcia, dziwie się drugiej stronie że na posty imbecylów odpisują, nic tylko karmi sie trolli, i dziwie sie modom że tolerują takie wypociny.
Szkoda że nie można normalnie powymieniać poglądów na różne tematy, podejrzewam że jest grono osób które z chęcią by na tym forum co nieco napisały ale komu?dzieciom co chwile zmieniają nicki?
sam osobiscie mi zapadł koleś z Warszawy o nicku -tomo z którym parę razy udało mi sie normalnie wymienić kilka choćby zdan.
pamiętam również typa o nicku-Dastin który stwierdził że nikt z TB nie bedzie sie tu wypowiadał.to bylo dobre kilka lat temu. Nie wiem kim jest pan o nicku T2 ale życzyłbym sobie by poziom jaki ten facet reprezentuje przełożył sie na forum.niestety to sie nie sprawdzi. tyle.

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 30.11.2016, 09:55

rzutkarny i inni, zamiast z nimi dyskutować poczekajmy na start rozgrywek. Zobaczymy jak będą jeździć i jak będą działać w rzeczywistości. Bo w internecie są kur*wa mocni. Poczekajmy aż potwierdzą swoją moc na szlaku.

Może uda im się w końcu pojechać w te 5 dyszek bez obstawy :)

fabisiak
Posty: 19
Rejestracja: 17.02.2010, 20:08

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: fabisiak » 30.11.2016, 12:27

WF a co Ty chcesz zobaczyć? Bo jakiś idiota wypisuje swoje przemyślenia a wszyscy zamiast go olać to jeszcze z nim walczą? Polonia zna swoje miejsce w szeregu i nikt poważny nie pisze tu, że opanowali świat. I dziwie się moderatorom, że takie osoby jeszcze trzymają na forum. Chyba, że wygodniej później pisać, że na forum Polonia podała oficjalne stanowisko (w postach jakiś zjebów, którzy się nawet nie określili za kim są) że nie biła się bo była w dzinsach, że Legia nie ma do nich podjazdu w Warszawie itp. Dziwie się właśnie modom (FOXX), że swoich co chwila upominają a takie wynalazki trzymają właśnie chyba po to, żeby cytować ich jako oficjalne stanowisko.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 30.11.2016, 13:13

Fabisiak - zamiast się dziwić po prostu przeczytaj to, co piszę mniej więcej trzy razy w każdym sezonie. Nie jestem tu modem tylko mam uprawnienia do celów innych niż tutejsza "bieżączka". Moich upominam bo takie są ustalenia na Legii i, serio, jesteśmy coraz bliżej by 99% moich kolegów po szalu wywalić stąd w kosmos właśnie dlatego, że w takie dyskusje się wdają (przy okazji: larkeen - "ostatnie ostrzeżenie" :) - w razie wątpliwości priv). W imieniu Legii jako ekipy piszę tu tylko ja. Jak widać od dłuższego czasu - niewiele ;)

"Wynalazki" trzymam. o ile komuś nie szkodzą swoimi głupotami, a zdarzało się. Mimo to co jakiś czas i tak pojawia się wirtualny krzyk o "cenzurze". Ciekawe, że ze strony K6 powtórzył się motyw chyba już sprzed dekady z "obiektywnym" piszącym o sytuacji w Warszawie "bezstronnie" przez niemal rok, który okazał się znanym użytkownikiem znacznie mniej rozwiniętego wtedy netu o nicku "Olo KSP" vel "Alex" :)

Nigdy nie cytowałem podobnych kwiatków jako "oficjalnego stanowiska" drugiej strony. W końcu uskuteczniają tu wirtualną taktykę "tajnos agentos". Chociaż poprzednia wersja miała znacznie mniejsze parcie na szkło i, jestem w szoku że to piszę, nieosiagalny dla aktualnej poziom.

PS wawe3 - wspomniałeś o sytuacji z sezonu 2006/2007. Jeden z wymienionych użytkowników legijnej "polemiki" wtedy z Ł3 zniknął.
A co tam w komentarzach na Onecie?

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 13:22

1 nie wiem co twój post wniósł do tematu ale ok chyba chciałeś jakiś mądry post napisać
2 akurat ,wyzywanie od konfidentów pajacy , to chyba kluby pomyliłeś,grożenia itp
3 nikt z Polonii tu nie pisze ze Legia nie ma podjazdu do nas jak tu piszesz i własnie znamy swoje miejsce w szeregu
4 to prawda ,podałem oficjalne stanowisko enigmy ,a co zabronisz mi?
5 Foxx jest tu tylko modem i tylko tyle! to jest forum ogólnopolskie wieć nie wiem o co kaman,chyba ze jest tylko jedna prawda taka jaką wy piszecie
6 taki praski żarcik " chcesz zabłysnąć to sie podpal
pozdrawiam
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 30.11.2016, 13:33

Chcę zobaczyć aktywność Polonistów na kibicowskim szlaku. Bo to, że sobie tu piszemy i przerzucamy się oskarżeniami itp. nie ma żadnego znaczenia. Wszystko będzie weryfikować rzeczywistość, a nie forum kibice.net czy stadionowi oprawcy.
Bo siedzi przed komputerem taka czewarszulka, smaruje coś o TB, że są śmieszni itd. a nie ma gość pojęcia kto w ostatnich tygodniach tym śmiesznym TB odmawiał. Skoro "warszawscy posrańcy" są tacy śmieszni to jak nazwać tych, którzy im odmawiają? Jak nazwać polską scenę kibicowską skoro tutejszy "TOP chuliganki:)" konsekwentnie odmawia spotkania?
Prawda jest taka, że to co dla Legii jest podłogą, dla Polonii jest sufitem. Jeśli Poloniści się z tym nie zgadzają to niech nie udowadniają tego na forum tylko na stadionach i ulicy. Pozdrawiam.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 30.11.2016, 13:54

waclaw.buszek pisze:1 nie wiem co twój post wniósł do tematu ale ok chyba chciałeś jakiś mądry post napisać
2 akurat ,wyzywanie od konfidentów pajacy , to chyba kluby pomyliłeś,grożenia itp
3 nikt z Polonii tu nie pisze ze Legia nie ma podjazdu do nas jak tu piszesz i własnie znamy swoje miejsce w szeregu
4 to prawda ,podałem oficjalne stanowisko enigmy ,a co zabronisz mi?
5 Foxx jest tu tylko modem i tylko tyle! to jest forum ogólnopolskie wieć nie wiem o co kaman,chyba ze jest tylko jedna prawda taka jaką wy piszecie
6 taki praski żarcik " chcesz zabłysnąć to sie podpal
pozdrawiam

Nie żebym ci chciał odbierać zapał ale fabisiak jest z KSP, a nie Legii.

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF24 » 30.11.2016, 14:36

Przecież Polonia to nie jest nawet druga siła w Warszawie, także darujcie już sobie i weźcie się za robotę.

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 14:41

rzutkarny pisze:
waclaw.buszek pisze:1 nie wiem co twój post wniósł do tematu ale ok chyba chciałeś jakiś mądry post napisać
2 akurat ,wyzywanie od konfidentów pajacy , to chyba kluby pomyliłeś,grożenia itp
3 nikt z Polonii tu nie pisze ze Legia nie ma podjazdu do nas jak tu piszesz i własnie znamy swoje miejsce w szeregu
4 to prawda ,podałem oficjalne stanowisko enigmy ,a co zabronisz mi?
5 Foxx jest tu tylko modem i tylko tyle! to jest forum ogólnopolskie wieć nie wiem o co kaman,chyba ze jest tylko jedna prawda taka jaką wy piszecie
6 taki praski żarcik " chcesz zabłysnąć to sie podpal
pozdrawiam

Nie żebym ci chciał odbierać zapał ale fabisiak jest z KSP, a nie Legii.
a co to mnie obchodzi pisze pierdoły to pisze dostał rykoszetem
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: altgr » 30.11.2016, 16:00

AMF24 pisze:Przecież Polonia to nie jest nawet druga siła w Warszawie, także darujcie już sobie i weźcie się za robotę.
Z czystej ciekawosci - kto jest ta druga sila w Warszawie ?
ŁKS Łódź Polska !

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF24 » 30.11.2016, 16:03

altgr pisze:Z czystej ciekawosci - kto jest ta druga sila w Warszawie ?
Hutnik Warszawa

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: altgr » 30.11.2016, 16:09

AMF24 pisze:
altgr pisze:Z czystej ciekawosci - kto jest ta druga sila w Warszawie ?
Hutnik Warszawa
Nie zrozumielismy sie chyba, podaj SAMODZIELNA ekipe, a nie Hutnik, a jesli nie rozumiesz roznicy to juz nie odpowiadaj.

ps zaznacze odrazu, ze dla mnie osobiscie Polonia to banda c****, ale te wpisy o drugiej sily stolicy sa bardzo smieszne.
ŁKS Łódź Polska !

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF24 » 30.11.2016, 16:29

altgr pisze: Nie zrozumielismy sie chyba, podaj SAMODZIELNA ekipe, a nie Hutnik, a jesli nie rozumiesz roznicy to juz nie odpowiadaj.

ps zaznacze odrazu, ze dla mnie osobiscie Polonia to banda c****, ale te wpisy o drugiej sily stolicy sa bardzo smieszne.
Ty też nie do końca rozumiesz specyfikę relacji z Hutnikiem, ona nie jest zero jedynkowa, ale to nie miejsce na takie rozkminki. Jak coś to PW.

Grizzly
Posty: 20
Rejestracja: 17.03.2013, 19:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Grizzly » 30.11.2016, 22:27

Weź kolego pójdź na kamienną, zbierz tą bandę hooliganów i jedźcie się na kogoś ustawić. Bo w ostatnim czasie nie zrobiliście dokładnie nic. Nie umawiacie się z Legią, bo to "k**** bez honoru", okey. Macie kilka ekip w pobliżu, Wisła Płock to też przydupasy Legii? ŁKS Łomża? Macie kilka ekip, z którymi możecie pokazać charakter, ale coś nie widzę zapału.

ZWNW
Posty: 14
Rejestracja: 22.11.2016, 23:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZWNW » 30.11.2016, 22:45

ehh te kolezanki z k6, za hu*a nic nie wiedza a sie wypowiadaja jakie to słabe ekipy ma Legia.. Jak tam wasze chuliganka ?

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 23:03

AMF24 pisze:
altgr pisze: Nie zrozumielismy sie chyba, podaj SAMODZIELNA ekipe, a nie Hutnik, a jesli nie rozumiesz roznicy to juz nie odpowiadaj.

ps zaznacze odrazu, ze dla mnie osobiscie Polonia to banda c****, ale te wpisy o drugiej sily stolicy sa bardzo smieszne.
Ty też nie do końca rozumiesz specyfikę relacji z Hutnikiem, ona nie jest zero jedynkowa, ale to nie miejsce na takie rozkminki. Jak coś to PW.
a ku*** jakie?
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 23:14

Grizzly pisze:Weź kolego pójdź na kamienną, zbierz tą bandę hooliganów i jedźcie się na kogoś ustawić. Bo w ostatnim czasie nie zrobiliście dokładnie nic. Nie umawiacie się z Legią, bo to "k**** bez honoru", okey. Macie kilka ekip w pobliżu, Wisła Płock to też przydupasy Legii? ŁKS Łomża? Macie kilka ekip, z którymi możecie pokazać charakter, ale coś nie widzę zapału.
rysiek kiedys tak było 40 na 40 poszło tak, kolo tesco i wyszło jak wyszło czyli sam wiesz dobrze ze my mamy mozgi ?
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ineder56 » 30.11.2016, 23:16

Ciśniesz po finale PP, że nic się nie będzie dziać najwyżej prześcieradła za 100 tysięcy rozwinięte, oprawy i jednakowe koszulki, a na pytanie co zrobiliście wklejasz zdjęcie odpalenia rac nad rzeką...hipokryzja.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ineder56 » 30.11.2016, 23:35

I to jest taki wielki sukces, spuścić w*******, jak to piszesz, 50 kilowym gościom w czapeczkach? Przecież dzięki twojej misji każdy już wie, że Legia to nie jest nawet TOP30.
Czym się możecie pochwalić w ostatnich, powiedzmy 5 latach przeciw jakimś poważniejszym przeciwnikom?

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: whitey » 30.11.2016, 23:42

q, trzymajcie poziom tutaj. po ch. dyskusje z tymi cipkami

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ineder56 » 30.11.2016, 23:51

czewarszularol pisze:Uuu, jeśli Legia to nie jest poważny przeciwnik, to kto tu jest hipokrytą? Tak, to sukces, bo narkusy w 20 na 1 są rozbujani jak małpiszony ale gdy liczba jest wyrównana, to w******* i ucieczka. Każdy wie (bez ironii), że Legia opanowała wręcz całą Warszawę, że na Legie chodzą te słoiki, że na jutubach od c**** napiętych gangsterów identyfikuje się z Legią, że Legia w tv, w radio i w lodówce. Mimo wszystko "kilka" osób się zebrało, poszło w miasto, uczcili swoje święto a potem spuścili w******* niepokonanym. Teraz proszę wskazać kłamstwo w tym co piszę.
No to dobra, jest sukces(albo nie jest, jak wolisz). Co mnie interesuje to wasza aktywność poza Warszawą. Ostatnie 5 lat, z kim się mierzyliście poza Legią?

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 30.11.2016, 23:57

a ty z kim?
z kim Cracovia -Wisła sie mierzyła ,my sie skupiamy na was kurewki
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ineder56 » 01.12.2016, 00:06

waclaw.buszek pisze:a ty z kim?
z kim Cracovia -Wisła sie mierzyła ,my sie skupiamy na was kurewki
Cracovia i Wisła nie pajacują na tym forum tak jak twój kolega, więc mnie to nie interesuje. Trzymaj ciśnienie, nie kurewkuj, po co obniżać poziom?
Natomiast twoje podniesione ciśnienie na takie błahe pytanie jak wasza aktywność jest samo w sobie dla mnie wystarczającą odpowiedzią. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. Także z ekipami z TOP30.

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 01.12.2016, 00:15

jakie sukcesy target nr 1 jesteście jest legia co ty p********* o jakieś top 30 ?
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: nisc » 01.12.2016, 00:16

na poprawę humoru zawsze gotowe lamusy z kontami pozakładanymi w przerwach między słupkami w gimnazjum i wizytami w galeriach handlowych Warszawy w celu lansowania się...

prawda jest jedna i tylko jedna, z całym szacunkiem dla elity ekipy Legii (która dla KSP jest sufitem dla oberwanej już dawno podłogi 20 pięter niżej) , żołnierzykom wysłanym ukarać biedną i nie istniejącą Polonię w czasie fety jubileuszowej nie poszło i to fakt niezaprzeczalny, którego nie zmienią wpisy ludzików anonimowych jak klawiatura....
TYBET JEST SERBSKI

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: waclaw.buszek » 01.12.2016, 00:24

moge napisać tylko tyle :)
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: werwolff88 » 01.12.2016, 05:32

Nie pierdolcie głupot o jakiejś 2 sile Warszawy Hutniku, bo oni nie istnieją praktycznie, tam została garstka dzieciaków.

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 01.12.2016, 14:04

nisc pisze: prawda jest jedna i tylko jedna, z całym szacunkiem dla elity ekipy Legii (która dla KSP jest sufitem dla oberwanej już dawno podłogi 20 pięter niżej) , żołnierzykom wysłanym ukarać biedną i nie istniejącą Polonię w czasie fety jubileuszowej nie poszło i to fakt niezaprzeczalny, którego nie zmienią wpisy ludzików anonimowych jak klawiatura....
A czy ktokolwiek od nas się tego wypierał !? Ja nie zauważyłem.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: nisc » 01.12.2016, 15:44

WF. pisze:
nisc pisze: prawda jest jedna i tylko jedna, z całym szacunkiem dla elity ekipy Legii (która dla KSP jest sufitem dla oberwanej już dawno podłogi 20 pięter niżej) , żołnierzykom wysłanym ukarać biedną i nie istniejącą Polonię w czasie fety jubileuszowej nie poszło i to fakt niezaprzeczalny, którego nie zmienią wpisy ludzików anonimowych jak klawiatura....
A czy ktokolwiek od nas się tego wypierał !? Ja nie zauważyłem.
Natomiast ja nie zauważyłem wpisu jak na przykład "próba przeszkodzenia Polonii w obchodach jubileuszu zakończyła się porażka,nacielismy się,nauczka na przyszłość żeby ich nie lekceważyć..."

Moim zdaniem sam fakt tego racowiska nad Wisłą jest prztyczkiem w nos dla Legii....

Co do rzekomej "autonomii" pro- legijnych ekip znakomitym przykładem tego historia zakończenia zgody Olimpii Warszawa z ŁKS Łomża....a mimo zdaniem to właśnie Olimpia mogła wyewoluowac tak jak OFK w Belgradzie, który z kibicowskiego satelity Zvezdy stał się w pełni samodzielny
TYBET JEST SERBSKI

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: werwolff88 » 01.12.2016, 16:34

Ostro Cię fantazja poniosła z Olimpią i aluzjami z Belgradem.
Określili się jako ekipa prolegijna kosztem Łomży, która z Legią nie miała nic wspólnego i tyle. Ale pierwsze słyszę o jakichś próbach wybicia się na niezależność.. Nigdy nie mieli potencjału ludzkiego i piłkarskiego, bez którego byłoby to nierealne - 4 liga, czy też okręgówka..To udało się Hutnikowi przez moment w pewnym sensie, bo działali na swoje konto, ale nie zapominali też o Legii. Autonomicznej ekipy w Warszawie nigdy nie było i nie będzie.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: nisc » 01.12.2016, 16:55

Czyli zgode z Łomża zrobili na własne konto a potem ich Legia wyprostowala? Gdzie tu fantazja? W takim razie ich tzn Olimpie poniosła fantazja ...a co do BU to w 1988-91 byli zwykłym fc Zvezdy z Karaburmy więc porównanie jakies istnieje
TYBET JEST SERBSKI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: cookie, Gość123, Henio Kogucik, KSGKSW, kumitsu, loza_szydercow, Matteunhos, Radykał i 202 gości