Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ale się ŁKSiaki zagotowały. Znamienne, że zawsze gdy wchodzi temat historii łódzkich klubów dostają nomen omen "białej" gorączki :)
Więc łopatologicznie-żebyście zrozumieli: o tym, że ŁKS był zakładany przez założycieli pochodzenia żydowskiego nie decyduje brzmienie nazwisk założycieli (Wasserzug, Heiman, Hirszberg), ale fakt, że zostali pochowani na cmentarzu żydowskim. Samo brzmienie nazwiska nie przesądza, że osoba które je nosi jest innej narodowości czy pochodzenia. Gdyby tak było, to waszego guru od firmy keeza, niejakiego Szulca, tez należałoby uznać za Żyda.
Więc zacytowana przez Was kilkukrotnie wypowiedź dotycząca zakładania w 1910 r. TMRF Widzew,ma się nijak do tego, że założyciele TMRF byli pochodzenia żydowskiego.
Ale wasze wpisy mają też drugie dno, w którym już nawet nie jesteście żenujący a po prostu śmieszni:) Mianowicie cały czas kłapiecie, że Widzew powstał w 1922 r, a nie w 1910 r., a tu nagle wszyscy wspólnie pisząc o założeniu Widzewa i jego założycielach przywołujecie rok 1910:):) Pogubiliście się już we własnej propagandzie i to mocno:)
Więc łopatologicznie-żebyście zrozumieli: o tym, że ŁKS był zakładany przez założycieli pochodzenia żydowskiego nie decyduje brzmienie nazwisk założycieli (Wasserzug, Heiman, Hirszberg), ale fakt, że zostali pochowani na cmentarzu żydowskim. Samo brzmienie nazwiska nie przesądza, że osoba które je nosi jest innej narodowości czy pochodzenia. Gdyby tak było, to waszego guru od firmy keeza, niejakiego Szulca, tez należałoby uznać za Żyda.
Więc zacytowana przez Was kilkukrotnie wypowiedź dotycząca zakładania w 1910 r. TMRF Widzew,ma się nijak do tego, że założyciele TMRF byli pochodzenia żydowskiego.
Ale wasze wpisy mają też drugie dno, w którym już nawet nie jesteście żenujący a po prostu śmieszni:) Mianowicie cały czas kłapiecie, że Widzew powstał w 1922 r, a nie w 1910 r., a tu nagle wszyscy wspólnie pisząc o założeniu Widzewa i jego założycielach przywołujecie rok 1910:):) Pogubiliście się już we własnej propagandzie i to mocno:)
-
Rycerze Wiosny
- Posty: 53
- Rejestracja: 22.09.2016, 10:27
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ale Ty madry jestes.Chyba dlatego ze jestes z wielkiego Widzewa.Daan pisze:Ale się ŁKSiaki zagotowały. Znamienne, że zawsze gdy wchodzi temat historii łódzkich klubów dostają nomen omen "białej" gorączki :)
Więc łopatologicznie-żebyście zrozumieli: o tym, że ŁKS był zakładany przez założycieli pochodzenia żydowskiego nie decyduje brzmienie nazwisk założycieli (Wasserzug, Heiman, Hirszberg), ale fakt, że zostali pochowani na cmentarzu żydowskim. Samo brzmienie nazwiska nie przesądza, że osoba które je nosi jest innej narodowości czy pochodzenia. Gdyby tak było, to waszego guru od firmy keeza, niejakiego Szulca, tez należałoby uznać za Żyda.
Więc zacytowana przez Was kilkukrotnie wypowiedź dotycząca zakładania w 1910 r. TMRF Widzew,ma się nijak do tego, że założyciele TMRF byli pochodzenia żydowskiego.
Ale wasze wpisy mają też drugie dno, w którym już nawet nie jesteście żenujący a po prostu śmieszni:) Mianowicie cały czas kłapiecie, że Widzew powstał w 1922 r, a nie w 1910 r., a tu nagle wszyscy wspólnie pisząc o założeniu Widzewa i jego założycielach przywołujecie rok 1910:):) Pogubiliście się już we własnej propagandzie i to mocno:)
-
PolnocnaStrona
- Posty: 283
- Rejestracja: 08.12.2011, 15:55
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
początek przemilczę ale co do opraw bo ten wątek mniej interesuje mógłbyś powiedzieć o które te pomysłowe, starannie wykonane oprawy Lksu Ci chodzi jestem bardzo ciekawy.Brzozovia53 pisze: Żydzie, z tego co tu napaćkałeś wynika że nie macie sobie równych w Łodzi i okolicach. Jesteś hipokryta, bo jak jesteście pod jakimś względem gorsi od ŁKSu to starasz się to tłumaczyć stwierdzeniem "wrócimy do tego..."
Oprawy - ŁKS, dlatego że do kilku lat maja bardziej pomysłowe, staranniej wykonane prace wiec się nie tłumacz tym; "ze jak wybudują wam nowy stadion", bo nawet jak mieliście otwarty kurnik to nie byliście wstanie dorównać jakością do poziomu ŁKSu. Otworzą wam stadion to, zrobicie kilka opraw będzie można porównywać.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Hahaha no ku*** kolejny hit, czyli żaden z nich (Rozenblat, Slama, Steiger, Grosser, Libich, Krass, Triebe) tak na prawdę nie był żydem, po prostu mieli takie nazwiska.Daan pisze:Ale się ŁKSiaki zagotowały. Znamienne, że zawsze gdy wchodzi temat historii łódzkich klubów dostają nomen omen "białej" gorączki :)
Więc łopatologicznie-żebyście zrozumieli: o tym, że ŁKS był zakładany przez założycieli pochodzenia żydowskiego nie decyduje brzmienie nazwisk założycieli (Wasserzug, Heiman, Hirszberg), ale fakt, że zostali pochowani na cmentarzu żydowskim. Samo brzmienie nazwiska nie przesądza, że osoba które je nosi jest innej narodowości czy pochodzenia. Gdyby tak było, to waszego guru od firmy keeza, niejakiego Szulca, tez należałoby uznać za Żyda.
Więc zacytowana przez Was kilkukrotnie wypowiedź dotycząca zakładania w 1910 r. TMRF Widzew,ma się nijak do tego, że założyciele TMRF byli pochodzenia żydowskiego.
Ale wasze wpisy mają też drugie dno, w którym już nawet nie jesteście żenujący a po prostu śmieszni:) Mianowicie cały czas kłapiecie, że Widzew powstał w 1922 r, a nie w 1910 r., a tu nagle wszyscy wspólnie pisząc o założeniu Widzewa i jego założycielach przywołujecie rok 1910:):) Pogubiliście się już we własnej propagandzie i to mocno:)
JA PIERDOLĘ, WY MUSICIE BRAĆ JAKIEŚ KOREPETYCJĘ Z KOMPROMITOWANIA SIĘ, BO INACZEJ NIE POTRAFIĘ TEGO WYJAŚNIĆ.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Panowie skończcie pierdolić te głupoty. Znowu zaczęła się debilna rozkminka na temat założycieli.
A co do kwestii takich jak oprawy, liczby czy doping to trzeba poczekać jak Widzew zagra na nowym stadionie. Nie ma co pierdolić, że będzie przychodziło tyle i tyle ludzi czy będą takie i takie oprawy. Nie zapominajmy, że to 3 liga i ciężko będzie dobrą frekwencję utrzymać.
A co do kwestii takich jak oprawy, liczby czy doping to trzeba poczekać jak Widzew zagra na nowym stadionie. Nie ma co pierdolić, że będzie przychodziło tyle i tyle ludzi czy będą takie i takie oprawy. Nie zapominajmy, że to 3 liga i ciężko będzie dobrą frekwencję utrzymać.
RTS&HKS
-
redemptorysta bosy
- Posty: 69
- Rejestracja: 22.08.2016, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Cwaniaczku! To, co tutaj wypisujesz to czysta demagogia. Nie chce mi się szukać, ale nie dalej jak kilka stron wstecz jeden z waszych odpierał nasze zarzuty i udowadniał waszą arcypolskość w oparciu o założycieli z 1922r. Więc, jak widać, żonglowanie datami idzie wam równie dobrze. A co z waszym sławetnym "nawiązaniem do tradycji TMRF"? Nagle nie obowiązuje?Daan pisze:Ale się ŁKSiaki zagotowały. Znamienne, że zawsze gdy wchodzi temat historii łódzkich klubów dostają nomen omen "białej" gorączki :)
Więc łopatologicznie-żebyście zrozumieli: o tym, że ŁKS był zakładany przez założycieli pochodzenia żydowskiego nie decyduje brzmienie nazwisk założycieli (Wasserzug, Heiman, Hirszberg), ale fakt, że zostali pochowani na cmentarzu żydowskim. Samo brzmienie nazwiska nie przesądza, że osoba które je nosi jest innej narodowości czy pochodzenia. Gdyby tak było, to waszego guru od firmy keeza, niejakiego Szulca, tez należałoby uznać za Żyda.
Więc zacytowana przez Was kilkukrotnie wypowiedź dotycząca zakładania w 1910 r. TMRF Widzew,ma się nijak do tego, że założyciele TMRF byli pochodzenia żydowskiego.
Ale wasze wpisy mają też drugie dno, w którym już nawet nie jesteście żenujący a po prostu śmieszni:) Mianowicie cały czas kłapiecie, że Widzew powstał w 1922 r, a nie w 1910 r., a tu nagle wszyscy wspólnie pisząc o założeniu Widzewa i jego założycielach przywołujecie rok 1910:):) Pogubiliście się już we własnej propagandzie i to mocno:)
Naprawdę uważasz, ze te wszystkie wasze Rozenblaty, Slamy, Steigery, Grossery, Libichy, Krassy czy Trieby leżą na chrześcijańskich/katolickich cmentarzach? Dasz głowę za to? Nie dasz... a wiesz dlaczego? Bo w odróżnieniu od Nas, wy wiecie co najwyżej gdzie leży Sobolewski czy Smolarek.
Ps. Wstaw jeszcze więcej uśmieszków do tekstu - będziesz fajniejszy.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Zaraz wam żyłki popękają Łksiaczki:)
Stanardowa reakcja "ciemnej strony miasta" na logiczne argumenty:)
Nawet jakis z ociemnialych na podstawie mojego posta wywnioskowal, ze uznaje rok 1922 jako rok zalozenia Widzewa:)
No dalej: kompromitować się więcej. Ja idę po popcorn:)
Stanardowa reakcja "ciemnej strony miasta" na logiczne argumenty:)
Nawet jakis z ociemnialych na podstawie mojego posta wywnioskowal, ze uznaje rok 1922 jako rok zalozenia Widzewa:)
No dalej: kompromitować się więcej. Ja idę po popcorn:)
-
Entlicheck
- Posty: 259
- Rejestracja: 25.08.2016, 02:27
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
" Logiczne argumenty :) '' ???
Twoj jedyny argument pizdo to prowokacje i pisanie wymyslow jakbys ku*** naprawde zyl w stodole pod Parzęczewem i był odciety od tego co sie naokoło dzieje.
Wszystkie kwestie ktore poruszyliscie prowokatorki z pierdzewa na tej , i na poprzedniej stronie, zostały wam skutecznie wyjasnione, na tyle skutecznie picki ze juz nie chcielisciecie na ten temat gadać i wymyslaliscie kolejne pierdy byle tylko wasze było na wierzchu. Jak zawsze, bo to forum to wasza tuba propagandowa i kazd yz nas wie jakiego macie na jego punkcie pierdolca. Naawet 1 zdanie nie po waszej mysli sie tutaj nie przecisnie bo banda internetowych c**** z zydzewa zaraz będzie rozkładała to na czynniki pierwsze...
Ja tez ma pare skutecznych argumentów, aby wysżło na nasze - prosze odnies sie do tego logiczna kurwwo :)
j**** ŻYDZEW - BANDE WIEŚNIAKÓW !!
URWidzew - 100 % KSERO. NIE MAJA STYLU WIEC KSERUJĄ STYLÓWE OD NAJWIEKSZEGO RYWALA.
ZYDZEW OPRAW NIE ROBI OD KILKU LAT TYLKO IM WIOCHY MALUJĄ JAKIES SEKTORÓWKI PO STODOLACH , A TUTAJ k**** SIE BEDĄ WYWŻSZAĆ , ŻE SĄ MERCEDES HAHAHAH
JESTESCIE TAK MIERNI k****, ZE NA KAZDYM KROKU BEDZIECIE PIERDZIEC ZE MACIE LEPSZA FREKWENCJE I LEPSZE WYJAZDY, NIE WIDZICIE CWELE ZE KAZDY Z ŁKS SAM JUZ TO TUTAJ PISAŁ PO 100 RAZY, JEST WAS OGOLEM WIECEJ I c*** , CO PORADZIMY ?
ALE DLA WAS TO JEST ARGUMENT NA KAZDY NIEWYGODNY FAKT , PORA W KONCU ZEJSC NA ZIEMIE CZERWONE PIZDY, BO ZATRZYMALISCIE SIE CHYBA 10 LAT TEMU, ALE TO JUZ NIE MOJ PROBLEM.
OSMIESZAJCIE SIE DALEJ I PISZCIE CO TAM WAS BOLI .
Twoj jedyny argument pizdo to prowokacje i pisanie wymyslow jakbys ku*** naprawde zyl w stodole pod Parzęczewem i był odciety od tego co sie naokoło dzieje.
Wszystkie kwestie ktore poruszyliscie prowokatorki z pierdzewa na tej , i na poprzedniej stronie, zostały wam skutecznie wyjasnione, na tyle skutecznie picki ze juz nie chcielisciecie na ten temat gadać i wymyslaliscie kolejne pierdy byle tylko wasze było na wierzchu. Jak zawsze, bo to forum to wasza tuba propagandowa i kazd yz nas wie jakiego macie na jego punkcie pierdolca. Naawet 1 zdanie nie po waszej mysli sie tutaj nie przecisnie bo banda internetowych c**** z zydzewa zaraz będzie rozkładała to na czynniki pierwsze...
Ja tez ma pare skutecznych argumentów, aby wysżło na nasze - prosze odnies sie do tego logiczna kurwwo :)
j**** ŻYDZEW - BANDE WIEŚNIAKÓW !!
URWidzew - 100 % KSERO. NIE MAJA STYLU WIEC KSERUJĄ STYLÓWE OD NAJWIEKSZEGO RYWALA.
ZYDZEW OPRAW NIE ROBI OD KILKU LAT TYLKO IM WIOCHY MALUJĄ JAKIES SEKTORÓWKI PO STODOLACH , A TUTAJ k**** SIE BEDĄ WYWŻSZAĆ , ŻE SĄ MERCEDES HAHAHAH
JESTESCIE TAK MIERNI k****, ZE NA KAZDYM KROKU BEDZIECIE PIERDZIEC ZE MACIE LEPSZA FREKWENCJE I LEPSZE WYJAZDY, NIE WIDZICIE CWELE ZE KAZDY Z ŁKS SAM JUZ TO TUTAJ PISAŁ PO 100 RAZY, JEST WAS OGOLEM WIECEJ I c*** , CO PORADZIMY ?
ALE DLA WAS TO JEST ARGUMENT NA KAZDY NIEWYGODNY FAKT , PORA W KONCU ZEJSC NA ZIEMIE CZERWONE PIZDY, BO ZATRZYMALISCIE SIE CHYBA 10 LAT TEMU, ALE TO JUZ NIE MOJ PROBLEM.
OSMIESZAJCIE SIE DALEJ I PISZCIE CO TAM WAS BOLI .
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
to wszystko z jednego posta hehe, zapomniałeś dodać że nie masz kompleksów itp. Co za klaun.Entlicheck pisze:"
Twoj jedyny argument pizdo
z pierdzewa
picki
c**** z zydzewa
logiczna kurwwo :)
j**** ŻYDZEW - BANDE WIEŚNIAKÓW !!
ZYDZEW
k****
MIERNI k****,
CWELE
CZERWONE PIZDY,
.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Rabin bura suko znowu napierdalasz z innego konta????
Ty masz tak zryty łeb,że ja p*******.Sobie pisz te swoje bzdety ale pisaniem na forum nie zmienisz tego że to RTS jest numerem 1 w Łodzi i województwie.I nie chodzi tylko o frekwencje.
Za niedługo nowy stadion i będzie petarda a nie jak na amfiteatrze przy Kaliskim lipa jak na festynie.
Ty masz tak zryty łeb,że ja p*******.Sobie pisz te swoje bzdety ale pisaniem na forum nie zmienisz tego że to RTS jest numerem 1 w Łodzi i województwie.I nie chodzi tylko o frekwencje.
Za niedługo nowy stadion i będzie petarda a nie jak na amfiteatrze przy Kaliskim lipa jak na festynie.
-
Entlicheck
- Posty: 259
- Rejestracja: 25.08.2016, 02:27
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
no i co pojawiły sie logiczne argumenty i juz zmiana tematu i dopierdalanie sie do pojedynczych słówek ?357. pisze:to wszystko z jednego posta hehe, zapomniałeś dodać że nie masz kompleksów itp. Co za klaun.Entlicheck pisze:"
Twoj jedyny argument pizdo
z pierdzewa
picki
c**** z zydzewa
logiczna kurwwo :)
j**** ŻYDZEW - BANDE WIEŚNIAKÓW !!
ZYDZEW
k****
MIERNI k****,
CWELE
CZERWONE PIZDY,
.
gratuluje, niezłe musisz miec kompleksy .
zapomniałem o najwazniejszym...
:)
;)
:D
xD
itp itd
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
nie czytam twoich wypocin więc pogadaj sobie z kimś innym o swoich argumentach.
po prostu zwróciułem uwage że jesteś zakompleksionym małolatem ,albo po prostu P***********. Dziwne że Łks pozwala sie tu reprezentować takiemu błaznowi.
po prostu zwróciułem uwage że jesteś zakompleksionym małolatem ,albo po prostu P***********. Dziwne że Łks pozwala sie tu reprezentować takiemu błaznowi.
-
bez-napinki
- Posty: 1838
- Rejestracja: 31.05.2011, 14:09
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Jeżeli ostatnie oprawy ŁKS-u były dużo lepsze od Widzewa, to ja nie mam pytań. ŁKS się wyróżnia na pewno jakością malowanych sektorówek, ale na pewno nie pomysłowością opraw. Twój "werdykt" całkowicie jednostronny i zakompleksiony. :)Brzozovia53 pisze:
Żydzie, z tego co tu napaćkałeś wynika że nie macie sobie równych w Łodzi i okolicach. Jesteś hipokryta, bo jak jesteście pod jakimś względem gorsi od ŁKSu to starasz się to tłumaczyć stwierdzeniem "wrócimy do tego..."
Oprawy - ŁKS, dlatego że do kilku lat maja bardziej pomysłowe, staranniej wykonane prace wiec się nie tłumacz tym; "ze jak wybudują wam nowy stadion", bo nawet jak mieliście otwarty kurnik to nie byliście wstanie dorównać jakością do poziomu ŁKSu. Otworzą wam stadion to, zrobicie kilka opraw będzie można porównywać.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Tak wtrącając się w wasze wywody
Możecie powiedzieć jakiej narodowości jest Marian Lichtman? Nie pierwszy i nie ostatni ale pewnie zaraz rzucicie że to my mamy żydowskie korzenie?Bałuciarz 1908 pisze:Piotr Kużniak oraz Marian Lichtman to kibice ŁKSu . A piosenka została napisana dla ŁKSu . I to powinno zakończyć dyskusje.
-
redemptorysta bosy
- Posty: 69
- Rejestracja: 22.08.2016, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ja pierdolę... dorzuć jeszcze Ślepego Maksa i Romana Polańskiego. Przez Trubadurów w latach 60 i 70 przewinęło się z dziesięć osób, Lichtman akurat był/jest żydem. I co z tego? Słowa hymnu ŁKS napisał akurat "wasz" Kowalewski.chojenki pisze:Tak wtrącając się w wasze wywody
Możecie powiedzieć jakiej narodowości jest Marian Lichtman? Nie pierwszy i nie ostatni ale pewnie zaraz rzucicie że to my mamy żydowskie korzenie?Bałuciarz 1908 pisze:Piotr Kużniak oraz Marian Lichtman to kibice ŁKSu . A piosenka została napisana dla ŁKSu . I to powinno zakończyć dyskusje.
Komu mieli kibicować łodzianie przed wojną i do połowy lat 70 XXw. Wam?
https://www.youtube.com/watch?v=8IdfbRDzw-s
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Coś dużo tych łodzian co wam kibicowali i dalej kibicują ma żydowski korzenie.redemptorysta bosy pisze:Lichtman akurat był/jest żydem. I co z tego? Słowa hymnu ŁKS napisał akurat "wasz" Kowalewski.
Komu mieli kibicować łodzianie przed wojną i do połowy lat 70 XXw. Wam?
A co nasi jakoś ich nie mają.
-
showmustgoon
- Posty: 248
- Rejestracja: 19.08.2016, 20:53
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Po derbach chyba za dużo Lech wydymał kobiet z eŁKSy, stąd taka flustracja.
-
redemptorysta bosy
- Posty: 69
- Rejestracja: 22.08.2016, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
chojenki pisze:Coś dużo tych łodzian co wam kibicowali i dalej kibicują ma żydowski korzenie.redemptorysta bosy pisze:Lichtman akurat był/jest żydem. I co z tego? Słowa hymnu ŁKS napisał akurat "wasz" Kowalewski.
Komu mieli kibicować łodzianie przed wojną i do połowy lat 70 XXw. Wam?
A co nasi jakoś ich nie mają.
Bo dużo łodzian miało/ma żydowskie korzenie... przyjrzyj się np. "waszemu" Zeltowi. To chyba wasz największy kaliber...
Gdzie tam do niego naszym; Rżewskiemu, Niemczykowi, Lengrenowi, Benoit, Machulskiemu, Ceranowi, e tutti quanti
-
redemptorysta bosy
- Posty: 69
- Rejestracja: 22.08.2016, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Synu - nie używaj pojęć, których nie umiesz nawet poprawnie napisać.showmustgoon pisze:Po derbach chyba za dużo Lech wydymał kobiet z eŁKSy, stąd taka flustracja.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
http://lksfans.pl/wp-content/uploads/20 ... 81odzi.pdfredemptorysta bosy pisze:chojenki pisze:Coś dużo tych łodzian co wam kibicowali i dalej kibicują ma żydowski korzenie.redemptorysta bosy pisze:Lichtman akurat był/jest żydem. I co z tego? Słowa hymnu ŁKS napisał akurat "wasz" Kowalewski.
Komu mieli kibicować łodzianie przed wojną i do połowy lat 70 XXw. Wam?
A co nasi jakoś ich nie mają.
Bo dużo łodzian miało/ma żydowskie korzenie... przyjrzyj się np. "waszemu" Zeltowi. To chyba wasz największy kaliber...
Zelt to chyba też wasz razem z innymi osobami pochodzenia żydowskiego z tego listu?
Więc kulą w płot.
Wyjątki potwierdzają regułę.redemptorysta bosy pisze:Gdzie tam do niego naszym; Rżewskiemu, Niemczykowi, Lengrenowi, Benoit, Machulskiemu, Ceranowi, e tutti quanti
-
redemptorysta bosy
- Posty: 69
- Rejestracja: 22.08.2016, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Kulą w płot?
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... arcia.html
Wyjątki?
Człowieku, tę listę mogę w każdej chwili rozszerzyć do kilkudziesięciu wybitnych łodzian polskiego pochodzenia.
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... arcia.html
Wyjątki?
Człowieku, tę listę mogę w każdej chwili rozszerzyć do kilkudziesięciu wybitnych łodzian polskiego pochodzenia.
-
walczzawsze
- Posty: 219
- Rejestracja: 10.05.2015, 14:18
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
widocznie chcieliście żeby wam kibicował, co więcej jesteście k**** zdolne do fałszowania listy z podpisami!!! jak wam wierzyć???redemptorysta bosy pisze:Kulą w płot?
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,1 ... arcia.html
Wyjątki?
Człowieku, tę listę mogę w każdej chwili rozszerzyć do kilkudziesięciu wybitnych łodzian polskiego pochodzenia.
zakłamane żydowskie kindziory!
Piotr Zelt – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Wikipedia
Data i miejsce urodzenia: 10 grudnia 1968 (47 lat), Łódź
Wzrost: 1,88 m
Żona: Ewa Bujnowicz (od 1999 do 2012)
Dzieci: Nadia Zelt
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
To jedziemy dalej: Lengren, a on jakie ma pochodzenie i tylko nie pisz, że jest szwedem?redemptorysta bosy pisze:Gdzie tam do niego naszym; Rżewskiemu, Niemczykowi, Lengrenowi, Benoit, Machulskiemu, Ceranowi, e tutti quanti
A oni wiedzą, że wam kibicują?redemptorysta bosy pisze:Człowieku, tę listę mogę w każdej chwili rozszerzyć do kilkudziesięciu wybitnych łodzian polskiego pochodzenia.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ale dzis Łksiaczki przekraczają granice samozaorania:) A najlepszy ten prawdziwek co pisal o "stylówie:):)" kibiców Łks. Nie chce juz was pograzac, ale wiekszosci ludziom w miescie wasza stylowa kojarzy sie tak jak na tym filmiku: https://www.google.pl/url?sa=t&source=w ... JLtqvhMPCQ
-
płyndonaczyń
- Posty: 74
- Rejestracja: 22.10.2016, 16:20
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Witam kibiców.
Kilka słów ode mnie.
Fajnie, że każdy wylał swoje żale na forum, lecz do porozumienia nigdy nie dojdzie bo każdy będzie bronił swojego klubu.
Skończcie te beznadziejne wpisy, które nie mają wpływu na sytuacje w naszym mieście. Każdy ma trochę racji w tym co piszę, ale najważniejsze są sprawy, które nie są poruszane w necie, a w ekipach.
Jeśli chodzi o graffiti to wydaje mi się, że RTS wcale nie ustępuje Łksowi, aczkolwiek fani z Galery posiadają więcej prac i to w trudno dostępnych miejscach. A dla Lks-u to powstanie Wrw było zbawieniem na tamte czasy. Urw działali wówczas z mniejszym polotem, raczej stadionowym, a grupa Wrw zajęła się ozdabianiem ścian i produkcją gadżetów.
Życzę powodzenia wszystkim, którzy działają.
Wkrótce nowa era na Piłsudskiego, to ożywi fanów z Łodzi. A do tego układ Widzew&Wisła, jestem zwolennikiem bo ta kosa z Wisłą to była przez Śląsk i Lechię i już dawno mogłaby powstać triada WWR. A co do układów Łks no to zostało powiedziane, oni szanują wrogów RTS, kto by to nie był dlatego na ich trybunach można spotykać ludzi z różnych ekip w Polsce na przekór WRWE.
Wszystko przed nami kibice, tylko nie obrażajcie na forum bo jak macie się wyżyć to wyjdźcie na miasto.
Kilka słów ode mnie.
Fajnie, że każdy wylał swoje żale na forum, lecz do porozumienia nigdy nie dojdzie bo każdy będzie bronił swojego klubu.
Skończcie te beznadziejne wpisy, które nie mają wpływu na sytuacje w naszym mieście. Każdy ma trochę racji w tym co piszę, ale najważniejsze są sprawy, które nie są poruszane w necie, a w ekipach.
Jeśli chodzi o graffiti to wydaje mi się, że RTS wcale nie ustępuje Łksowi, aczkolwiek fani z Galery posiadają więcej prac i to w trudno dostępnych miejscach. A dla Lks-u to powstanie Wrw było zbawieniem na tamte czasy. Urw działali wówczas z mniejszym polotem, raczej stadionowym, a grupa Wrw zajęła się ozdabianiem ścian i produkcją gadżetów.
Życzę powodzenia wszystkim, którzy działają.
Wkrótce nowa era na Piłsudskiego, to ożywi fanów z Łodzi. A do tego układ Widzew&Wisła, jestem zwolennikiem bo ta kosa z Wisłą to była przez Śląsk i Lechię i już dawno mogłaby powstać triada WWR. A co do układów Łks no to zostało powiedziane, oni szanują wrogów RTS, kto by to nie był dlatego na ich trybunach można spotykać ludzi z różnych ekip w Polsce na przekór WRWE.
Wszystko przed nami kibice, tylko nie obrażajcie na forum bo jak macie się wyżyć to wyjdźcie na miasto.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Ciekawy wywód kolego.Masz rację praktycznie we wszystkim ale jedno ale,mianowicie Łks szuka sobie przyjaciół bo zauważyli,że WWRE jest zbyt mocne.Także według każda ekipa która jest anty WRW będzie mogła mieć dobre kontakty z Łksem.A czy szacunek mają?Może i tak ale dlaczego Resoviacy ich olali na rzecz Wisły?
Widzew odpuścił układ z Lechem swego czasu bo wybrał zgodę i to też o czymś świadczy.A na Łksie?Układ z Lechem,teraz Lechia w barwach sobie śmiga u nich na stadionie.Kontakty z Cracovią.Dziwne to wszystko.
Widzew odpuścił układ z Lechem swego czasu bo wybrał zgodę i to też o czymś świadczy.A na Łksie?Układ z Lechem,teraz Lechia w barwach sobie śmiga u nich na stadionie.Kontakty z Cracovią.Dziwne to wszystko.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Red power pisze:Ciekawy wywód kolego.Masz rację praktycznie we wszystkim ale jedno ale,mianowicie Łks szuka sobie przyjaciół bo zauważyli,że WWRE jest zbyt mocne.Także według każda ekipa która jest anty WRW będzie mogła mieć dobre kontakty z Łksem.A czy szecunek mają?Może i tak ale dlaczego Resoviacy ich olali na rzecz Wisły?
Widzew odpuścił układ z Lechem swego czasu bo wybrał zgodę i to też o czymś świadczy.A na Łksie?Układ z Lechem,teraz Lechia w barwach sobie śmiga u nich na stadionie.Kontakty z Cracovią.Dziwne to wszystko.
ŁKS nie szuka sobie przyjació ze strachu przed wami.Nikomu nie wchodzi w dupe i nie trzyma sie za wszelka cene układow.Resovia nas olała na rzecz Wisły? Wiesz z jakiego powodu? Nie wiesz.Z szacunku dla prawdziwych fanow z Rzeszowa ktorzy ten układ maja w d****(przynajmiej narazie) nie napisze.Nie masz bladego pojecia wiec odpusc sobie pisanie na temat ŁKS-u.Naszych zgod,kontaktow czy układow.Tyle co tu i w innych tematach było napisane debilizmow to głowa mała.Jak czytam ze wchodzimy komus w dupe to mnie smiech ogarnia.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie 
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Tym postem udowodniłeś że jesteś jedynie internetowym szczurkiem i wiesz gówno na temat kibicowskiej Polski :)Red power pisze:Ciekawy wywód kolego.Masz rację praktycznie we wszystkim ale jedno ale,mianowicie Łks szuka sobie przyjaciół bo zauważyli,że WWRE jest zbyt mocne.Także według każda ekipa która jest anty WRW będzie mogła mieć dobre kontakty z Łksem.A czy szacunek mają?Może i tak ale dlaczego Resoviacy ich olali na rzecz Wisły?
Widzew odpuścił układ z Lechem swego czasu bo wybrał zgodę i to też o czymś świadczy.A na Łksie?Układ z Lechem,teraz Lechia w barwach sobie śmiga u nich na stadionie.Kontakty z Cracovią.Dziwne to wszystko.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
A to nie wielcy rodowici pisali tu swego czasu,że Widzew z kim popadnie się wącha?Trzeba było odmówić Lechowi to by całkiem inna gadka była teraz.
-
Karol McGregor
- Posty: 13
- Rejestracja: 19.10.2016, 21:21
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Red power - nie kompromituj sie bardziej...
Plyndonaczyn - popieram
Plyndonaczyn - popieram
-
ŁKS1908ŁKS
- Posty: 357
- Rejestracja: 16.02.2013, 09:49
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Red power pisze:Ciekawy wywód kolego.Masz rację praktycznie we wszystkim ale jedno ale,mianowicie Łks szuka sobie przyjaciół bo zauważyli,że WWRE jest zbyt mocne.Także według każda ekipa która jest anty WRW będzie mogła mieć dobre kontakty z Łksem.A czy szacunek mają?Może i tak ale dlaczego Resoviacy ich olali na rzecz Wisły?
Widzew odpuścił układ z Lechem swego czasu bo wybrał zgodę i to też o czymś świadczy.A na Łksie?Układ z Lechem,teraz Lechia w barwach sobie śmiga u nich na stadionie.Kontakty z Cracovią.Dziwne to wszystko.
Widzew odpuścił układ z Lechem na rzecz zgody więc rozpoczął go z braku szacunku do swojego zmarłego chuligana ? Tak mamy to rozumieć?
-
WidzewŁódź
- Posty: 29
- Rejestracja: 12.09.2016, 11:57
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Jak już udajesz takiego kumatego to byś wiedział, że na układ to pracował Lech, z jakich przyczyn to już cwaniaczku powinieneś wiedziec. A Widzew tylko korzystał z tego, Ci co mieli zarobić zarobili. A co układu Lksu z Lechem to największy burak zajebal już ktoś od was, że Lech zobaczył po walce z wami jacy chuligani jesteście ha ha, przebiegli przez was, większość z was zrobiła standardowy myk Lksu czyli palila wroty przed walką. To sa słowa poznaniaków po walce, jedyne co mogli zobaczyć to wasz brak honoru parę tygodni wcześniej jak wysiedli do was w 20 zeby się bić a wy mimo zapowiadanych checi sprawdzenia obiliscie ich w kilkukrotnej przewadze - standard
-
ŁKS1908ŁKS
- Posty: 357
- Rejestracja: 16.02.2013, 09:49
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
A no to sorry to wszystko zmienia sprzedaliscie szacunek zmarłego kolegi za parę złoty ale najważniejsze że kto zarobił to zarobił :)
Post roku ''Ludzie Honor''
Post roku ''Ludzie Honor''
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Kolejny....eehhh.Dobrze widzewiacy,że macie to forum.Możecie się tutaj codziennie podleczyć.I od razu świat,oj przepraszam,WidzewŁódź pisze:Jak już udajesz takiego kumatego to byś wiedział, że na układ to pracował Lech, z jakich przyczyn to już cwaniaczku powinieneś wiedziec. A Widzew tylko korzystał z tego, Ci co mieli zarobić zarobili. A co układu Lksu z Lechem to największy burak zajebal już ktoś od was, że Lech zobaczył po walce z wami jacy chuligani jesteście ha ha, przebiegli przez was, większość z was zrobiła standardowy myk Lksu czyli palila wroty przed walką. To sa słowa poznaniaków po walce, jedyne co mogli zobaczyć to wasz brak honoru parę tygodni wcześniej jak wysiedli do was w 20 zeby się bić a wy mimo zapowiadanych checi sprawdzenia obiliscie ich w kilkukrotnej przewadze - standard
Widzew jest najlepszy.Nawijajcie dalej.Każdy pocisk na ŁKS i styl w jakim jest pisany,utwierdza mnie w przekonaniu,że Wy
jako środowisko,jesteście naprawdę ułomną grupą ludzi.
Tyle wtop,kilkukrotna strata honoru,wielokrotne łapanie Was na kłamstwie przez kiboli z całego kraju,a Wy dalej lansujecie się,
na nie wiadomo jaką ekipę.Tak tylko Wy umiecie.Zero skromności,tylko pycha.Nie trzeba daleko szukać-to cechy ludzi...buraczanych.A co potwierdza tę tezę,małomiasteczkowe/wiejskie pochodzenie większości Waszych kibiców.
A jakie są różnice między miastem a wsią,każdy inteligentny człowiek widzi po kilku minutach przebywania z takimi ludźmi.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Jeżeli Lech zrywa układ z wami, i proponuje go nam, to sam sobie wyciągnij wnioski na temat waszej ekipy obszczymurku :)WidzewŁódź pisze:Jak już udajesz takiego kumatego to byś wiedział, że na układ to pracował Lech, z jakich przyczyn to już cwaniaczku powinieneś wiedziec. A Widzew tylko korzystał z tego, Ci co mieli zarobić zarobili. A co układu Lksu z Lechem to największy burak zajebal już ktoś od was, że Lech zobaczył po walce z wami jacy chuligani jesteście ha ha, przebiegli przez was, większość z was zrobiła standardowy myk Lksu czyli palila wroty przed walką. To sa słowa poznaniaków po walce, jedyne co mogli zobaczyć to wasz brak honoru parę tygodni wcześniej jak wysiedli do was w 20 zeby się bić a wy mimo zapowiadanych checi sprawdzenia obiliscie ich w kilkukrotnej przewadze - standard
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!
-
serce miasta
- Posty: 931
- Rejestracja: 24.09.2015, 08:53
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Chytrze próbujesz przedstawić odbiorca sytuacje,Widzew Łódź idealnie opisał sytuacje.MW10 pisze:Jeżeli Lech zrywa układ z wami, i proponuje go nam, to sam sobie wyciągnij wnioski na temat waszej ekipy obszczymurku :)WidzewŁódź pisze:Jak już udajesz takiego kumatego to byś wiedział, że na układ to pracował Lech, z jakich przyczyn to już cwaniaczku powinieneś wiedziec. A Widzew tylko korzystał z tego, Ci co mieli zarobić zarobili. A co układu Lksu z Lechem to największy burak zajebal już ktoś od was, że Lech zobaczył po walce z wami jacy chuligani jesteście ha ha, przebiegli przez was, większość z was zrobiła standardowy myk Lksu czyli palila wroty przed walką. To sa słowa poznaniaków po walce, jedyne co mogli zobaczyć to wasz brak honoru parę tygodni wcześniej jak wysiedli do was w 20 zeby się bić a wy mimo zapowiadanych checi sprawdzenia obiliscie ich w kilkukrotnej przewadze - standard
Zanim Lech do Was podbił o układ a naszym układem minęło sporo czasu i realia były zupełnie inne.
W tamtych czasach ani Widzew nie potrzebował Lecha bo sobie z wami doskolale radził sam ani Lech Widzewa był wzajemny szacunek i pieniadze do zarobienia i był też w tym wszystkim Ruch.Jak realcje miedzy Ruchem a Lechem zaczeły się zmieniać,Widzew z oczywistych względów wybrał Ruch.Jak sie dalej to wszystko potoczyło chyba wiadomo jedno jest pewne Widzew pozostal przy zwojej zgodzie Lech poszedł do Was czyli jakby nie pisać do swojej kosy min.przez Zawisze.Wy oczywiście jak zwykle wiedząc jaka ekipe ma Lech który chwile przed układem Was dojechał,wypierdalając sie na swoją dobra Zgode lecicie do Lecha bo w Łodzi zaliczacie plecy a jak jescze dochodził do tego Ruch to w zasadzie was nie było jak trafić.
Kto jak sie zachował niech sobie sam wyciągnie wnioski...
-
Rycerze Wiosny
- Posty: 53
- Rejestracja: 22.09.2016, 10:27
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Kilka ostatnich wpisow widzewiakow,mowi nam ze Lech w ustawce z LKSem przebiegl sie po nas.Ja rozumiem,ze za kazdym
razem,probujecie umniejszac LKSowi jak sie da,ale to kolejne klamstwo.Otoz:
1.Lech sie przebiegl na ustawce,owszem,ale po Was.Krazyly historie ze byliscie rzucani jak workami kartofli.
2.Natomiast po naszej walce z Lechem,ten stwierdzil,ze bylismy jednym z najciezszych przeciwnikow.
Chcialbym dodac jeszcze jedno.Otoz,caly czas widzewiacy odwracacie kota ogonem,unikajac jednej istotnej rzeczy.
Wyjdzie tutaj kolejny brak honoru i lizanie d*** Lechistom,co nam zarzucacie.
TO LECH WAM ZABIL KIBOLA,A WY PO CZASIE,KROTKIM CZASIE ROBICIE Z NIM UKLAD.Jak to wyglada?O czym to swiadczy?
Co sobie pomysli kazdy inteligenty czlowiek o Waszych dzialaniach?
Ktora to juz strata honoru przez Was??? Odpowiedzcie na pytanie i chociaz raz nie wlaczajcie w odpowiedz LKSu!?
razem,probujecie umniejszac LKSowi jak sie da,ale to kolejne klamstwo.Otoz:
1.Lech sie przebiegl na ustawce,owszem,ale po Was.Krazyly historie ze byliscie rzucani jak workami kartofli.
2.Natomiast po naszej walce z Lechem,ten stwierdzil,ze bylismy jednym z najciezszych przeciwnikow.
Chcialbym dodac jeszcze jedno.Otoz,caly czas widzewiacy odwracacie kota ogonem,unikajac jednej istotnej rzeczy.
Wyjdzie tutaj kolejny brak honoru i lizanie d*** Lechistom,co nam zarzucacie.
TO LECH WAM ZABIL KIBOLA,A WY PO CZASIE,KROTKIM CZASIE ROBICIE Z NIM UKLAD.Jak to wyglada?O czym to swiadczy?
Co sobie pomysli kazdy inteligenty czlowiek o Waszych dzialaniach?
Ktora to juz strata honoru przez Was??? Odpowiedzcie na pytanie i chociaz raz nie wlaczajcie w odpowiedz LKSu!?
-
Kolejny nick
- Posty: 250
- Rejestracja: 01.04.2016, 09:33
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Hahah - jeszcze niedawno forsowaliscie teze, że jednak między układem Lecha z Wami, na miedzy naszym minęło bardzo mało czasu. Pare stron wczesniej chcieliscie udowodnić że jest to jakiś pstryczek w naszą strone.serce miasta pisze:
Zanim Lech do Was podbił o układ a naszym układem minęło sporo czasu i realia były zupełnie inne.
Ale teraz na potrzebe chwili jednak dochodzicie do wniosku że minelo bardzo duzo czasu.. ( tak wogole to ile, dwa trzy lata ?? no w chuuj duzo ;)
Wy jestescie jak pospolite szczury albo inne karaluchy - zawsze sie dopasowujecie idealnie do sytuacji - mozecie sie osmieszyc, wymyslac farmazony na potrzebe chwili , krecic sie w swoich wywodach w kołko - pisząc wykluczające sie rzeczy , byle tylko zawsze wasza wielko Widzewska prawda była na wierzchu.
W sianiu propagandy jestescie mistrzami i wiadomo to nie od dzis, ze na wszystko zawsze macie wytłumaczenie, a w razie potrzeby wytłumaczenia zmieniacie po sto razy....
Nie bede sie odnosił do kolejne forsowanej przez Was tezy, że ŁKS '' przymila się '' do całej kibicowskiej Polski, i szuka sobie cały czas przyjaciól wsrod waszych wrogów , i w ogole jest do podejrzane, ze z wieloma klubami którym nawte nie jest po dordze ŁKSiacy utrzymują w miare pozytywne kontakty oparte na szacunku. Bo jest to kolejne wasze pierdzenie, byle tylko nas podkurwić i zakłamać obraz.
Odbije tylko piłecze. Uważacie ze ŁKS robi podjazdy do róznych klubów , bo jest taki słaby, i w ogole musi sobie szukać przyjacół na siłe.
A gdyby tak obrócić tą sytuacje o 180 stopni i zamienić elementy tej układanki miejscami ?
I co ? Wasz swiatopogląd Czerwoni po raz kolejny sie rujnuje a wasze argumenty zostaje obrócone przeciwko Wam ?
Co teraz wymyslicie ? zmasowany atak internetowych czerwonych idiotów ? Kolejnymi farmazonami bedziecie się ośmieszać, zeby z kolei odwrocic uwage od tego co napisałem?
PATO 1908 GANG
-
WidzewŁódź
- Posty: 29
- Rejestracja: 12.09.2016, 11:57
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Oj zagrzali sie żądni krwi, dziewczyny posłuchajcie jesli 30 sekund walki z wami Lech uznał za takie ciężkie to jest wielki news! Jak Widzew się bił z Lechem to od nas biła się młoda ekipa wtedy i sam Lech uznał że o bez sensu ale młodzi się chcieli sprawdzić. Ale różnica jest taka że się bili a Lks po 30 sekundach spierdalal jak dzikie zające. A co do honoru to czemu chuligani Lks za zadawanie sie z konfidentami bijakiem i doberem wbijaja sobie chuje w d***? Chciałem zapytać co reszta waszej ekipy na to?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Pato, przecież to co napisałeś to jedna wielka bujda i sam siebie oszukujesz pisząc jakieś bzdety o nie podbijaniu do innych ekip skoro każdy o tym wie, że takie kontakty macie z 3/4 ekipami w kraju. Ok nie wszystkie może są utrzymywane w kontekście bratania się z kimś przeciwko nam czy koalicji WRWE. Wiadomo, że jesteście jedną z najstarszych kibicowsko ekip w kraju i w jakimś stopniu kreowaliście ten ruch kibicowski w PL przez co i kontaktów z jakimiś Górnikami Wałbrzych czy Stalami Mielec nie brakuje. Nikt nie neguje tego bo i na naszych sektorach można spotkać kibiców paru ekip z tym, że nikt z nich nie afiszuje sie ze swoimi barwami jeżeli oficjalnie nic nas nie łączy.
Tylko nie gadaj o powtarzaniu kłamstw, sianiu propagandy przez nas, bo sam ją siejesz pisząc choćby to, że nie podbijacie jak podbijacie i to twoje zdanie ma być tym prawdziwym i inni kibice czytający ten żałosny temat mają wierzyć przez to w wasze historyjki bo z nas na siłę robisz krętaczy i farmazoniarzy choć to wy słyniecie z przeinaczania wielu faktów jak choćby nazywania nas żydami choć z nimi mamy wspólnego tyle co wasi założyciele z Polakami :) a teraz jak ktoś z Widzewa wytyka wam wasze korzenie to twierdzicie, że my mamy kompleksy więc jeżeli nie widzisz, że przeszkadza to młodemu pokoleniu które nie zgadza się z waszymi kłamstwami i w końcu mówi o tym otwarcie to wasz problem. Wy możecie nam łatki przyklejać obelgami rzucać ale jeżeli ktoś z naszej strony robi to samo to dla was jest to xerowanie, kłamanie i kompleksy choć manię mniejszości dobrze wiesz która ekipa ma ogromną i dlatego tak pluje jadem na samą myśl o Widzewie Łódź - waszym ewidentnym koszmarze wyhodowanym na własnej, że tak powiem ' piersi ' hehe
I przy okazji odpowiem na post twojego kolegi, który jest nad twoim. Nam teraz będziesz wkręcał mając nadzieje, że inni to podłapią, że robimy układ z Lechem po tym jak nam zabili kolege po szalu ( choć to był układ - nie układ a jesli już to bardziej odnoszacy się do dopingu i atmosferze na trybunach niż H ) a sami nie tak dawno skakaliście razem z Legiunią na swojej galerze, intonowaliście na Łazienkowskiej piosenki wspólnie jebiąc nas i widząc już w nich swoich sojuszników a na meczu w środku tygodnia w Pucharze Polski na waszym stadionie gdy znów poszła puca w ich stronę usłyszeliście ' jude jude jude cała Łódź ' doznaliście szoku i czar prysnął. A przecież to Legia zabiła waszego kibica niejakiego Mariusza o ile pamięć mnie nie myli. Więc na tak głupim przykładzie pokazałem jakim jesteście brzydkim tworem choć z tradycjami :D
I tak samo przeciwko W&R powstała koalicja a potem zgoda między KSGGKS jak wasza z Lechem. A kompleks Koalicji i szerząca się produkcja gadzetów i grafów im poświęconym tylko mocniej to utwierdza w tym przekonaniu.
Tylko nie gadaj o powtarzaniu kłamstw, sianiu propagandy przez nas, bo sam ją siejesz pisząc choćby to, że nie podbijacie jak podbijacie i to twoje zdanie ma być tym prawdziwym i inni kibice czytający ten żałosny temat mają wierzyć przez to w wasze historyjki bo z nas na siłę robisz krętaczy i farmazoniarzy choć to wy słyniecie z przeinaczania wielu faktów jak choćby nazywania nas żydami choć z nimi mamy wspólnego tyle co wasi założyciele z Polakami :) a teraz jak ktoś z Widzewa wytyka wam wasze korzenie to twierdzicie, że my mamy kompleksy więc jeżeli nie widzisz, że przeszkadza to młodemu pokoleniu które nie zgadza się z waszymi kłamstwami i w końcu mówi o tym otwarcie to wasz problem. Wy możecie nam łatki przyklejać obelgami rzucać ale jeżeli ktoś z naszej strony robi to samo to dla was jest to xerowanie, kłamanie i kompleksy choć manię mniejszości dobrze wiesz która ekipa ma ogromną i dlatego tak pluje jadem na samą myśl o Widzewie Łódź - waszym ewidentnym koszmarze wyhodowanym na własnej, że tak powiem ' piersi ' hehe
I przy okazji odpowiem na post twojego kolegi, który jest nad twoim. Nam teraz będziesz wkręcał mając nadzieje, że inni to podłapią, że robimy układ z Lechem po tym jak nam zabili kolege po szalu ( choć to był układ - nie układ a jesli już to bardziej odnoszacy się do dopingu i atmosferze na trybunach niż H ) a sami nie tak dawno skakaliście razem z Legiunią na swojej galerze, intonowaliście na Łazienkowskiej piosenki wspólnie jebiąc nas i widząc już w nich swoich sojuszników a na meczu w środku tygodnia w Pucharze Polski na waszym stadionie gdy znów poszła puca w ich stronę usłyszeliście ' jude jude jude cała Łódź ' doznaliście szoku i czar prysnął. A przecież to Legia zabiła waszego kibica niejakiego Mariusza o ile pamięć mnie nie myli. Więc na tak głupim przykładzie pokazałem jakim jesteście brzydkim tworem choć z tradycjami :D
I tak samo przeciwko W&R powstała koalicja a potem zgoda między KSGGKS jak wasza z Lechem. A kompleks Koalicji i szerząca się produkcja gadzetów i grafów im poświęconym tylko mocniej to utwierdza w tym przekonaniu.
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący
