www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 26.10.2016, 20:07

A jakie relacje są pomiędzy ROW - GieKSa ? Neutral po linii z Zabrzem ?



dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dziecko armageddonu » 26.10.2016, 20:14

Karolek79 pisze:
Bolo85 pisze:ROW to praktycznie Górnik więc odpowiedź już masz
ROW nie uzywa sprzetu wogole i sa zgoda Gornika , tyle w temacie.
No tak, kibic Odry sam się podźgał nożem
W kreowaniu nowej rzeczywistości to bez kitu nie macie równych

Wupper
Posty: 69
Rejestracja: 13.08.2016, 16:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Wupper » 26.10.2016, 20:47

dziecko armageddonu pisze:
Karolek79 pisze:
Bolo85 pisze:ROW to praktycznie Górnik więc odpowiedź już masz
ROW nie uzywa sprzetu wogole i sa zgoda Gornika , tyle w temacie.
No tak, kibic Odry sam się podźgał nożem
W kreowaniu nowej rzeczywistości to bez kitu nie macie równych
A ŚP Remik to kto?jak nie fC górnika z rybnika.row to moze dziala tez samodzielnie od czasu gdy weszli do tej 2ligi czyli 3lata???Pomijajac te ostatnie 3 ,4 lata kiedy jezdza na wyjazdy rowu to ostatnie 30 lat tylko gornik wiec ewidentene fc.Celowo z malej litery bo nie mam szacunku do tego klubu.

warszawski styl
Posty: 117
Rejestracja: 06.09.2015, 18:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: warszawski styl » 26.10.2016, 21:42

Każda poważna ekipa uważa takie kluby jak ROW jako FC, idąc tokiem takiego dziwnego myślenia, my mamy tych zgód od c****, ciężko je nawet wszystkie wymienić

abu dhabi
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2014, 22:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: abu dhabi » 26.10.2016, 22:03

ja p*******, Warszawiak będzie nam mówił kto jest naszą zgodą a kto nie. Zajmij się swoim podwórkiem bo macie nad czym pracować.

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 26.10.2016, 22:33

Warszawiak ma rację.

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: (S) » 26.10.2016, 23:17

Combat pisze:
abu dhabi pisze: Co jest znamienne? Jestem z tego pokolenia, które działało w latach 90 i początek 2000-nych, pamiętam rok +- 2000, gdy to własnie Stomil wjechał nam pod kasy i tego starcia też nie mogliśmy zaliczyć do udanych- pamięta to ktoś jeszcze? Stomil wpada chwilę po rozpoczęciu meczu, nas przed stadionem może 20-30, dochodzi do fajnej wymiany argumentów zakończonej po chwili przez tych co zawsze. Pozdro dla obiektywnych i szacun dla chłopaków, że bez pitolenia przyznali się do porażki, drugiej strony wstyd, że pod stadionem znalazło się tylko 30 chętnych do przywitania gości.
Ja pamiętam przytoczone przez Ciebie spotkanie ze Stomilem.Trwał już mecz,prawie wszyscy już na stadionie.Nagle pod stadionem pojawia się Stomil(dokładnie w tym samym miejscu co kilka dni wcześniej).Ci co jeszcze nie weszli na stadion z naszej strony toczą walkę ze Stomilem.Przyjezdni uciekają w kierunku bramy dla gości.W międzyczasie na stadionie wysypuje się cała horda biegnąc po przekątnej boiska treningowego.Milicja ratuje Stomil przed linczem.Do tej pory z tej akcji posiadamy jeszcze ich fanty.Ale to już historia.Przejdźmy teraz do sytuacji obecnej.Dzień przed meczem ze Stomilem rozmawiałem z pewną postacią na temat sytuacji z przed lat.Oby się sytuacja nie powtórzyła.No i masz.Qrwa Stomil pojawia się po tylu latach w tym samym miejscu.
Kolego Combat na pewno tego nie pamiętasz i tam Cię nie było. Bo to nawet nie było to samo miejsce a druga strona ulicy. Znasz zdążenie z opowieści to nie zabieraj głosu. Widać aktualne pokolenie Górnika potrafi się szybciej przyznać niż wcześniejsze. A może myślisz że po takim czasie można zakłamać historie lub nie ma nagrania jak teraz.
Ale po kolei.

Górnik nie jest żadną naszą kosą ale ilość walk i różnych zdarzeń h na dobry rozdział książki by starczyło. I o to chodzi!

14 lat temu w skrócie przybyliśmy pod Wasze kasy na gołe łapska. A tam to była grupa 30 + z trzonkami (jednolite marketówki) a nie zbieraninka tych co nie kupili biletów jak sugerujesz. Choć tacy też podwyższali liczbę tłumku na ulicy. Walka, macie sprzęt którego używacie nie umiejętnie, wyrzucając w nas nie wytrzymując ciśnienia i od tego głowy porozbijane. Bęcki dla tej grupy dla niektórych solidne, wycofujecie się. Wasze zbicie w grupę plus pierwsze posiłki. Drugie starcie i bęcki i znów cofka. Tu już i nasze wycofanie i próba zbicia w grupę, przygotowanie pod kolejną starcie. Wasze grube wysypanie ze stadionu. Wjazd milicji.
I to się wtedy zdarzyło. Reszta to co by było gdyby, ale nic więcej nie było.

Jak ktoś chce poczytać to zapraszam:
[link]

Barwy stracone? Opowieści Ci się pomyliły nie ten dzień.

Z takich naszych wewnętrznych anegdotek warte podkreślenia, że 12 chłopaków było pod Waszymi kasami ostatnio jak i 14 lat temu, recydywa hehe

AVE DWAZERAPOHG

S.G.
Posty: 220
Rejestracja: 20.12.2008, 11:23

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: S.G. » 26.10.2016, 23:37

A potwierdzisz nam zajście w 1994 lub 95 w Olsztynie.Kiedy podjeżdżamy autokarem pod bramę od prawej strony trybuny, nas 50 osób, jeden autokar. Wchodzimy na parking za trybuną krytą, brama pusta, otwarta szeroko, nagle atakujecie nas wybiegacie za radiolkami my ruszamy na was i dostajecie lanie, kilku od was leży na ziemi i dostaje przekopkę reszta ucieka.Po zajściu idziemy koroną stadionu od prawej strony kolo waszego młyna który ucieka w dół, jest tam mało ludzi bo to dużo przed meczem było, kroimy parę szali i udajemy się na sektor gości gdzie czekała na nas Arka Gdynia ówczesna zgoda.A teraz sprawdzmy wasze stare pokolenie czy ma dobrą pamięć.
NAJLEPSZE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE!

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 27.10.2016, 00:01

Kolego o której dwunastce mówisz, o tej z busa czy o tej co sie szybko cofła?

Wewnętrzne anegdoty zostawmy dla siebie bo jest ich pare po obu stronach.

zxcvbnm123
Posty: 17
Rejestracja: 27.10.2016, 00:54

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zxcvbnm123 » 27.10.2016, 01:38

Fakt, że jakas ekipa dostala u siebie w miescie nie dziwi, bo juz czesto bylo tak, ze nie dalo sie wykryc dobrze zorganizowanej grupy przyjezdnych, atakujacej niejako z zaskoczenia kibicow gospodarzy, ktorzy dopiero sie zbierali przed meczem albo byli rozproszeni ale mimo tego probowali cos zdzialac - wszystko kwestia zorganizowania sie.

W podobnej sytuacji co teraz Górnik byl sam wspominany Stomil okolo rok temu przed meczem Pucharu Polski Stomil-Śląsk Wrocław w Olsztynie
z relacji kibiców Śląska ( http://kibiceslaska.pl/pl/12-sierpnia-2 ... oclaw-1-5/ ) :
Pod samym Olsztynem zaczekaliśmy na Braci z Gdańska, którzy tego dnia wspomogli nas w 30 osób. Razem ruszyliśmy całą kolumną do miasta. W tym momencie mecz się właśnie zaczynał, a na sektorze było już około 50 osób. Ten fakt mógł trochę zmylić gospodarzy.
Miejscowy postanowili nas sprawdzić. Wysypują się na nas nieprzypadkową ekipą w kominach. Nasz reakcja jest błyskawiczna. Wysypujemy się z aut i lecimy na nich. Pierwsze osoby w kominach łapią oklep i automatycznie reszta Stomilowców zrywa się w osiedle. Ogólnie nasze pewne zwycięstwo, ale szacunek dla kibiców Stomilu za taką akcję w dzisiejszych czasach
Raz na wozie, raz pod wozem...

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Combat » 27.10.2016, 07:00

(S) pisze:
Combat pisze:
abu dhabi pisze: Co jest znamienne? Jestem z tego pokolenia, które działało w latach 90 i początek 2000-nych, pamiętam rok +- 2000, gdy to własnie Stomil wjechał nam pod kasy i tego starcia też nie mogliśmy zaliczyć do udanych- pamięta to ktoś jeszcze? Stomil wpada chwilę po rozpoczęciu meczu, nas przed stadionem może 20-30, dochodzi do fajnej wymiany argumentów zakończonej po chwili przez tych co zawsze. Pozdro dla obiektywnych i szacun dla chłopaków, że bez pitolenia przyznali się do porażki, drugiej strony wstyd, że pod stadionem znalazło się tylko 30 chętnych do przywitania gości.
Ja pamiętam przytoczone przez Ciebie spotkanie ze Stomilem.Trwał już mecz,prawie wszyscy już na stadionie.Nagle pod stadionem pojawia się Stomil(dokładnie w tym samym miejscu co kilka dni wcześniej).Ci co jeszcze nie weszli na stadion z naszej strony toczą walkę ze Stomilem.Przyjezdni uciekają w kierunku bramy dla gości.W międzyczasie na stadionie wysypuje się cała horda biegnąc po przekątnej boiska treningowego.Milicja ratuje Stomil przed linczem.Do tej pory z tej akcji posiadamy jeszcze ich fanty.Ale to już historia.Przejdźmy teraz do sytuacji obecnej.Dzień przed meczem ze Stomilem rozmawiałem z pewną postacią na temat sytuacji z przed lat.Oby się sytuacja nie powtórzyła.No i masz.Qrwa Stomil pojawia się po tylu latach w tym samym miejscu.
Kolego Combat na pewno tego nie pamiętasz i tam Cię nie było. Bo to nawet nie było to samo miejsce a druga strona ulicy. Znasz zdążenie z opowieści to nie zabieraj głosu. Widać aktualne pokolenie Górnika potrafi się szybciej przyznać niż wcześniejsze. A może myślisz że po takim czasie można zakłamać historie lub nie ma nagrania jak teraz.
Ale po kolei.

Górnik nie jest żadną naszą kosą ale ilość walk i różnych zdarzeń h na dobry rozdział książki by starczyło. I o to chodzi!

14 lat temu w skrócie przybyliśmy pod Wasze kasy na gołe łapska. A tam to była grupa 30 + z trzonkami (jednolite marketówki) a nie zbieraninka tych co nie kupili biletów jak sugerujesz. Choć tacy też podwyższali liczbę tłumku na ulicy. Walka, macie sprzęt którego używacie nie umiejętnie, wyrzucając w nas nie wytrzymując ciśnienia i od tego głowy porozbijane. Bęcki dla tej grupy dla niektórych solidne, wycofujecie się. Wasze zbicie w grupę plus pierwsze posiłki. Drugie starcie i bęcki i znów cofka. Tu już i nasze wycofanie i próba zbicia w grupę, przygotowanie pod kolejną starcie. Wasze grube wysypanie ze stadionu. Wjazd milicji.
I to się wtedy zdarzyło. Reszta to co by było gdyby, ale nic więcej nie było.

Jak ktoś chce poczytać to zapraszam:
[link]

Barwy stracone? Opowieści Ci się pomyliły nie ten dzień.

Z takich naszych wewnętrznych anegdotek warte podkreślenia, że 12 chłopaków było pod Waszymi kasami ostatnio jak i 14 lat temu, recydywa hehe

AVE DWAZERAPOHG
Dobra,dobra po moim wpisie zauważyłem krążyłeś po forum jak posrany.Zapewne wykonałeś też kilka telefonów do swoich ziomali z prośbą o info.Szukałeś po sieci wszelkiego info na ten temat.Dopiero jak zebrałeś zlepek wypowiedzi dokonałeś swojego wpisu.Ja tam byłem i nikt mi kitu nie pociśnie.Cały czas będę obstawał przy mojej wersji.I pojawiliście się dokładnie w tym samym miejscu.Pamięć mam dobrą.Koniec,kropka.

MajsterBB
Posty: 11
Rejestracja: 04.09.2016, 12:38

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: MajsterBB » 27.10.2016, 07:27

Ktoś może mówić że Górnik coś tam coś tam ale chyba byle ekipa ogórków do Bielska nie wykupiła by już prawie 1500 wejściówek na Podbeskidzie?Mam nadzieję że u nas pójdą do głowy i dadzą Górnikowi jeszcze większą pulę tak aby wykorzystali swój potencjał :)

abu dhabi
Posty: 5
Rejestracja: 14.05.2014, 22:37

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: abu dhabi » 27.10.2016, 07:57

Zgadza sie to pisze (S), Stomil wyjechał wtedy od strony wejścia na sektor dla przyjezdnych a dym jak napisałem z korzyścią dla nich. Warto jednak odnotować, ze całe zdarzenie miało miejsce gdy mecz już trwał a od nas większość ekipy była juz na stadionie. Pamietam, że Stomilowcy mieli ze soba na sektorze taką zgrabną lornetkę, przez którą nas obserwowali.

212
Posty: 283
Rejestracja: 01.05.2007, 10:30
Lokalizacja:

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 212 » 27.10.2016, 10:57

MajsterBB pisze:Ktoś może mówić że Górnik coś tam coś tam ale chyba byle ekipa ogórków do Bielska nie wykupiła by już prawie 1500 wejściówek na Podbeskidzie?Mam nadzieję że u nas pójdą do głowy i dadzą Górnikowi jeszcze większą pulę tak aby wykorzystali swój potencjał :)
jak wyscie wykupili prawie 500 do Tychów, to trzykrotność nie jest żadnym wyznacznikiem :]

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Luki_1948 » 27.10.2016, 11:24

Nie wiem po co Wy tu jeszcze drążycie i przeżywacie starcie Nasze ze Stomilem i jakiegoś pajaca spod słupa.
Dostaliśmy w******* = Stomil wygrał bezsprzecznie i tyle.
Zbliża się następna kolejka, a więc skupcie się na swoich klubach, a nie troszczycie się o Nas i Stomil.

Co do wyjazdu na Podbeskidzie.
Wykorzystaliśmy pierwszą pulę 800 biletów. Domówiliśmy następną. Do 1500 osób brakuje +- 200.
Jedziemy specjalem.

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bolo85 » 27.10.2016, 15:32

mloduksg1 pisze:
Bolo85 pisze:Praktycznie wszyscy kibice ROWu to żabole, wiekszość ekip nie uważa czegoś takiego za zgode a za FC, Górnik traktuje to inaczej co nie zmienia faktu że ROW = Górnik z Rybnika i okolic
ROW Rybnik to zgoda a nie fc. Jakie większość ekip?
Chociażby Legia, jak juz ktoś napisał powinni wypisywac kilkanaście zgód
Ruch tak samo, można w c*** wyliczyć takich "zgód": KS Myszków, Górnik Radlin, Pogoń Staszów, Lechia Dzierżoniów, Górnik Pszów... Z ROWem sytuacja jest taka że po awansach ich nieco przybyło ale moim zdaniem nie zmienia to faktu że to zwykły FC

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Richat » 27.10.2016, 15:41

Moim zdaniem z ROWem jest sytuacja jak z Gwarkiem Tarnowskie Góry czy Concordią Knurów tylko, że grają w wyższej lidze i stąd to "zamieszanie". Na moje oko jest klub z rodziny Górnika i tyle. Zresztą nie moja piaskownica.

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Luki_1948 » 27.10.2016, 16:28

Richat pisze:Moim zdaniem z ROWem jest sytuacja jak z Gwarkiem Tarnowskie Góry czy Concordią Knurów tylko, że grają w wyższej lidze i stąd to "zamieszanie". Na moje oko jest klub z rodziny Górnika i tyle. Zresztą nie moja piaskownica.
Jak tak już chcesz wyliczać to do tego możesz jeszcze dorzucić na upartego: ŁTS Łabędy, KS Sośnica, Slavie Ruda Śląską, Wawel Ruda Śląska, Jedność Przyszowice, LKS Młodość Rudno, Naprzód Rydułtowy, Gwarek Ornontowice, Naprzód Syrynia, Górnik Wesoła (Mysłowice). Jeszcze by kilka klubów znalazł na które zaglądają osoby sympatyzujące z Górnikiem.
Tak zaraz będzie, że na Jedność to nikt z Żaboli nie chodzi a Syrynia to jakieś dzieci.
Wyliczanki, przechwałki są bez sensu. To tylko przykład jak można jednym prostym pytaniem czy ROW to nasza zgoda czy FC rozpierdolić temat.
Ktoś napisał że ROW to zgoda Górnika (Nasza) i na tym wątek ten powinien się zakończyć.
Zaraz i tak ktoś odpowie na mój post tak dla zasady a na jego odpowiedź - odpowie następna osoba i kolejna strona litanii się utworzy.

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Dezerter » 27.10.2016, 16:51

Wszystko spoko Luki, ale Wawel Ruda Slaska czy Wirek bym nie wymieniał.

Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Znawca GŚ » 27.10.2016, 16:54

[/quote]A ŚP Remik to kto?jak nie fC górnika z rybnika.row to moze dziala tez samodzielnie od czasu gdy weszli do tej 2ligi czyli 3lata???Pomijajac te ostatnie 3 ,4 lata kiedy jezdza na wyjazdy rowu to ostatnie 30 lat tylko gornik wiec ewidentene fc.Celowo z malej litery bo nie mam szacunku do tego klubu.[/quote]

Piszesz głupoty że zaczeli działać od 2 ligi. Jak sięgam pamięcią to jezdziłem z ROWem na wyjazdy jak byli w 4 lidze.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 27.10.2016, 17:23

Wupper pisze:A ŚP Remik to kto?jak nie fC górnika z rybnika.row to moze dziala tez samodzielnie od czasu gdy weszli do tej 2ligi czyli 3lata???Pomijajac te ostatnie 3 ,4 lata kiedy jezdza na wyjazdy rowu to ostatnie 30 lat tylko gornik wiec ewidentene fc.Celowo z malej litery bo nie mam szacunku do tego klubu.
Jeździłem na ROW (kibic Górnika) już w 2006 czyli czasy gdy był w 4 lidize.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Karolek79 » 27.10.2016, 18:34

wypityjanusz pisze:
Wupper pisze:A ŚP Remik to kto?jak nie fC górnika z rybnika.row to moze dziala tez samodzielnie od czasu gdy weszli do tej 2ligi czyli 3lata???Pomijajac te ostatnie 3 ,4 lata kiedy jezdza na wyjazdy rowu to ostatnie 30 lat tylko gornik wiec ewidentene fc.Celowo z malej litery bo nie mam szacunku do tego klubu.
Jeździłem na ROW (kibic Górnika) już w 2006 czyli czasy gdy był w 4 lidize.
Odkad reaktywowano druzyne pilkarska ROW Rybnik jego kibice jezdza za swoja druzyna i dzialaja samodzielnie. Fakt ze kiedy nie bylo druzyny pilkarskiej to Rybnik jezdzil na Gornik i dzialali jako Gornik ale to bylo kilkanascie lat temu i inne pokolenie ... Odkad dzialaja jako ROW i sa zgoda Gornika a nie fc nie uzywaja sprzetu .

morawa
Posty: 114
Rejestracja: 12.10.2012, 19:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: morawa » 27.10.2016, 18:47

W sumie to nawet jako kibic Ruchu mam szacunek do tego "nowego ROW-U".Staraja sie jak mogą aby nie byli postrzegani jak ich starszy brat ,z drugiej strony nie wyrzekaja sie go choć pewnie naraża ich to na dużo wieksze ryzyko niżeli byli by całkiem samodzielną ekipą np.podczas ewentualnego spotkania z nami.A le ciekawi mnie niewykożystany potencjał rybniczan.Miasto duże,mnustwo wielkich blokowisk,dość dobra liga,a wciąż tak słabe liczby a ekipa całkiem zgrabna i ogarnieta.

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 27.10.2016, 19:15

Przykra informacja ,odszedł zasłużony,wieloletni fanatyk Polonii Bytom,Ś.P Anioł..Świeć Panie nad Jego duszą...
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Terromachine99 » 27.10.2016, 19:27

ROW RYBNIK TO NASZA ZGODA I TYLE W TEMACIE !!! SZACUN dla chłopców ze działają samodzielnie jeżdza na wyjazdy nie zaliczaja 0 potrafia sie zebrać, poprostu chłopaki maja jaja, dla mnie to zawsze DUMA ze trzymają z nami od lat, całkiem zgrabna ekipa która już nie jednej ekipie pokazała pazura dla mnie SZACUN Panowie i nie mówię to przez pryzmat tylko naszej zgody

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Combat » 27.10.2016, 19:32

pangrzegorz1975 pisze:Przykra informacja ,odszedł zasłużony,wieloletni fanatyk Polonii Bytom,Ś.P Anioł..Świeć Panie nad Jego duszą...
ŚMIERĆ KIBICA JAK ŚMIERĆ BRATA,BEZ WZGLĘDU NA BARWY.MOJE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA...R.I.P.

Silnoręki
Posty: 99
Rejestracja: 14.10.2013, 17:14
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Silnoręki » 27.10.2016, 19:36

pangrzegorz1975 pisze:Przykra informacja ,odszedł zasłużony,wieloletni fanatyk Polonii Bytom,Ś.P Anioł..Świeć Panie nad Jego duszą...
Jakie okoliczności?
KATOWICE

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 27.10.2016, 19:37

pangrzegorz1975 pisze:Przykra informacja ,odszedł zasłużony,wieloletni fanatyk Polonii Bytom,Ś.P Anioł..Świeć Panie nad Jego duszą...
Wyrazy współczucia, bez względu na barwy.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 27.10.2016, 20:11

To przypomnijcie kiedy to zgodę przybijaliśmy?

Klaus B.
Posty: 41
Rejestracja: 14.04.2013, 11:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Klaus B. » 27.10.2016, 20:45

warszawski styl pisze:Każda poważna ekipa uważa takie kluby jak ROW jako FC, idąc tokiem takiego dziwnego myślenia, my mamy tych zgód od c****, ciężko je nawet wszystkie wymienić

Zaczynając od złośliwości należałoby zacząć od waszej zgody-fan clubu z Sosnowca, idąc już w mniej napiwkowym tonie łatwo odnieść się... do waszej zgody z Olimpią Elbląg a ostatnio i układu z Radomiakiem.
A pozostałe ekipy? Spokojnie, kila takich przypadków się znajdzie:

Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Czarni i Gryf.
Wisła - Unia Tarnów ostatnio także i Przemyśl.
Arka - Gwardia Koszalin

Jeszcze pewnie coś by się znalazło.


Pojęcie zgody i fan clubu w każdym z tych wypadków jest dość sztuczne ale czy naprawdę jest sens zabawy w semantykę?

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pangrzegorz1975 » 27.10.2016, 21:59

Silnoręki pisze:
pangrzegorz1975 pisze:Przykra informacja ,odszedł zasłużony,wieloletni fanatyk Polonii Bytom,Ś.P Anioł..Świeć Panie nad Jego duszą...
Jakie okoliczności?
Życiowe,wylew....Stara Gwardia poniosła nieodżałowaną stratę....Facet na poziomie....Pod kazdym względem
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

jr100
Posty: 48
Rejestracja: 29.06.2016, 13:05

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jr100 » 28.10.2016, 12:49

Ktos z Cidrow proszony o kontakt na PW

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Leon_88_OR » 28.10.2016, 12:57

kogos normalnego z Rakowa prosze o kontakt PW
Co ma wisieć nie utonie...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 28.10.2016, 14:45

nie ma tu normalnych

pomorzeGD1
Posty: 11
Rejestracja: 20.08.2016, 10:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pomorzeGD1 » 28.10.2016, 15:37

Stilo123 pisze:Górnik Zabrze przybija układ ze Śląskiem Wrocław - więcej info wkrótce ;)
Farmazon! Śląsk podbijał ostatnio do Bielska, a ponadto łącza ich dobre kontakty z ZS.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 28.10.2016, 15:53

Stilo123 pisze:Górnik Zabrze przybija układ ze Śląskiem Wrocław - więcej info wkrótce ;)
Farmazon.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 28.10.2016, 16:41

spokojnie zaraz Combat napisze jak jest :D

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: ??? » 28.10.2016, 19:01

19KSG48 pisze:spokojnie zaraz Combat napisze jak jest :D
Biedny pewnie lata po dzielnicy chcąc zweryfikować info.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: kokacola » 28.10.2016, 22:32

Combat dziś nocka.Widziałem jak chłopaków kabaryną zawoził na dołek.

natenczaswojski3
Posty: 117
Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: natenczaswojski3 » 28.10.2016, 22:39

No i c***, przynajmniej nie siedzi jak Wy, w piątkowy wieczór na forum i nie ładuje pseudohumorystycznych postów.
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkoly :) i moze cos mi sie tam nieuda :)
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: baluciarz7, dyniadynia, Jacku84, Kuba L. i 562 gości