Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

dumdum
Posty: 15
Rejestracja: 22.06.2016, 23:50

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: dumdum »

Wiadomo ile Legia (klub) dała zakazów klubowych?
iparts.pl
Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick »

No przyjdź , jestem w domu to przyjdź bo ja nie mogę chodzić, co zrobisz.Taka sprawa.
Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick »

Ale tu nie ma żadnego telefonu.
RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM »

dumdum pisze:Wiadomo ile Legia (klub) dała zakazów klubowych?
Poczekaj,niech te dziciaki dostaną po banie ,to się będzie dało normalnie pogadać na temat.
Grizzly
Posty: 20
Rejestracja: 17.03.2013, 19:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Grizzly »

Według mediów 70 osób zidentyfikowanych, a 15 z zakazami. Dodaj do tego kilka osób, którym smutni panowie zapukali do drzwi.+
obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: obiektywnyFAN »

Legia obecna dziś w Lizbonie?
nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nochal-80 »

obiektywnyFAN pisze:Legia obecna dziś w Lizbonie?
Tak. Dostali 800-900 biletów.
RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM »

Takie zdjęcie lata po sieci ,więc pewnie obecna :
http://s10.ifotos.pl/img/144461801_arpqqra.jpg
ScoobyDoo
Posty: 320
Rejestracja: 26.02.2007, 23:02

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ScoobyDoo »

bez-napinki
Posty: 1835
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: bez-napinki »

W c*** dobra liczba!
Rob1974
Posty: 68
Rejestracja: 18.03.2007, 14:04

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Rob1974 »

To była w c*** dobra liczba!
https://www.youtube.com/watch?v=AIpTEJWspH0
hulali po polu i pili...
MR1
Posty: 52
Rejestracja: 15.01.2016, 13:10

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: MR1 »

Zapodaj ktos link do meczu ;)
Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick »

Nie przeczę, weźmy jednak różnicę co do okoliczności.To był chyba najlepszy sezon Lecha w pucharach do tego po przerwie z wyjazdami.
Sensi_
Posty: 791
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Sensi_ »

Rob1974 pisze:To była w c*** dobra liczba!
https://www.youtube.com/watch?v=AIpTEJWspH0
na tym samym poziomie rozgrywek co Lech (1/16 LE) było nas na tym stadionie 2500. Wiadomo, jadąc drugi raz w to samo miejsce mając przed sobą fajniejsze wyjazdy do Madrytu i Dortmundu nawet nie zbliżymy się do tamtego wyniku. I tak szacun, dla tych co jeżdżą na wszystkie wyjazdy 1500zł+
kitakabana
Posty: 143
Rejestracja: 21.09.2013, 20:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: kitakabana »

Marny wyjazd, 3 dekady bez LM, pierwszy z trzech ostatnich wyjazdów na następne 30 lat a tu taka chujnia. W końcu historia której nie dorownamy (z pewnej legijnej wlepki) zobowiązuje.
Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Vincentus »

Nie zapomnijcie czasem tej kurewce 'ide w gory' odpisać na kolejny prowokacyjny wpis,by mogła się dalej pruć.Chyba musiała łasić się do kogoś z Legii,ale nie chcieli jej zerżnąć,dostała kosza i teraz wylewa żale po internetach.
RTS&HKS
RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM »

Wiadomo już coś na temat ewentualnych kar dla Legii za mecz z BVB?
Bastian
Posty: 281
Rejestracja: 13.07.2009, 23:07

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Bastian »

A ile wy macie wyjazdów 2500 km w jedną stronę w środku tygodnia?
North!
Posty: 68
Rejestracja: 16.12.2014, 19:54

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: North! »

ide w góry to rura
starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: starysadeczanin »

ogladajac studio po meczu Sporting -Legia na stadionie dochodzi do sytuacji jak kibice Legi spiewaj ..widzew widzew Łodzki widzew jak tej k.... a Tomasz Wieszczycki smieje sie i pokazuje im kciuk. widac ze dalej milosc do Łks jest ale troszke kultury jak na komentatora by pasowalo miec
doping
Posty: 106
Rejestracja: 10.03.2007, 15:30

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: doping »

starysadeczanin pisze:ogladajac studio po meczu Sporting -Legia na stadionie dochodzi do sytuacji jak kibice Legi spiewaj ..widzew widzew Łodzki widzew jak tej k.... a Tomasz Wieszczycki smieje sie i pokazuje im kciuk. widac ze dalej milosc do Łks jest ale troszke kultury jak na komentatora by pasowalo miec
Tez to widzialem z tym ze chyba tylko usmieszek i pozniej tylko sie speszyl jak zobaczyl ze kamera na niego najechala. Dla mnie fajnie to wygladalo, lubie chlopa i chyba lepiej takich pilkarzy czy komentatorow zaznajomionych z kiicowskimi klimatami i sympatiami miec niz jakies jalowe osoby nie majace o niczym pojecia.
RRR
Nurni F.
Posty: 327
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Nurni F. »

Wyjazdy do Madrytu i Dortmundu są dla większości osób z Legii priorytetowe, i może z tego względu tym razem słabsza liczba. Do tego dość niedawno Legia była obecna na Sportingu, i to w ponad 2500 osób- a to zwykle wpływa na niższą liczbę na kolejnej eskapadzie do tego samego miasta (a tym bardziej tak odległego).

Odległość w linii prostej między Warszawą a Lizboną to ponad 2700 km, więc jedyną racjonalną drogą komunikacyjną był samolot, co też mogło mieć wpływ na ilość osób na wyjeździe.

Szacunek dla tych co byli- koszta wyjazdu bardzo wysokie, wyjazd w środku tygodnia (na przestrzeni ostatnich lat enty wyjazd w europejskich pucharach, co też mogło mieć znaczenie), a jednak 320 osób znalazło czas i pieniądze, i godnie reprezentowało Legię.
Wartości to podstawa
leonidas88
Posty: 142
Rejestracja: 10.01.2013, 21:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: leonidas88 »

Nurni F. Mam podobne przemyślenia.. Ujadają na naszą niewielką liczbę w Lizbonie, osoby dla których najdalszy wyjazd to 100, czy 300km.Lub wcale nie jeżdżący na wyjazdy.. Za cholerę nie potrafią zrozumieć, jakie są koszty, takich eskapad? To jest nasz 4, wyjazd zagraniczny, w ostatnich 2 miesiącach, przed nami kolejne dwa(ciekawsze).. (+mecze w Polsce u siebie i wyjazdy) , ludzie muszą wybierać, budżety(i wolne w pracy) kiboli nie są z gumy.. Byłem w Lizbonie 4 lata temu( w sumie na 20 wyjazdach zagranicznych Legii), dziś nie dało rady i co zrobić?
.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: .VALO. »

Była ta flaga Sporting&Lechia?
Hej Hej.
UrzadSkarbowy
Posty: 1183
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: UrzadSkarbowy »

Obrazek
Obrazek
Cees
Posty: 404
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Cees »

starysadeczanin pisze:ogladajac studio po meczu Sporting -Legia na stadionie dochodzi do sytuacji jak kibice Legi spiewaj ..widzew widzew Łodzki widzew jak tej k.... a Tomasz Wieszczycki smieje sie i pokazuje im kciuk. widac ze dalej milosc do Łks jest ale troszke kultury jak na komentatora by pasowalo miec
skąd to ciśnienie niepokonanego klubu na zaledwie 3 ligowa ekipę ? B)
Narodowi
Posty: 35
Rejestracja: 13.08.2016, 22:39

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Narodowi »

Według mnie liczba jak na środek tygodnia naprawdę niezła.Chciałbym zobaczyć tych którzy tak krytykują Legionistów jadących po raz kolejny w Europę, w środku tygodnia.Ludzie to wszystko kosztuje i to nie mało do tego wolne w pracy, rodziny, życie prywatne. Naprawdę życzyłbym naszej polskiej scenie kibolskiej, żeby w tak "marnych liczbach" dalej wspierały swoje kluby na arenie międzynarodowej.
G.ŚL.
Posty: 37
Rejestracja: 31.07.2011, 09:22

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: G.ŚL. »

Jak czytam ze liczba Legii słaba to mnie rozpierdala. Trzeba być debilem żeby nie skumać, że oni maja wyjazdy co rok. W tym sezonie już chyba 4 i to w miejsce gdzie już byli, co ma duży wpływ na chętnych do wyjazdu. Do tego przed nimi 2 zajebiste wyjazdy. Na ligę i mecze u siebie to za darmo jeżdżą ma się rozumieć, o urlopach nie wspomnę. Co jak co, ale do wyjazdów zagranicznych dojebać się do nich nie można, wręcz odwrotnie. Większość ekip, była by tam w tej samej liczbie, nawet jak by to był ich pierwszy rok w pucharach po przerwie i nigdy tam nie byli.
Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi »

Ci plujący tu jadem na wyjazd jakby nie było Polskiej ekipy w pucharze, od razu widać, że mają gówno wspólnego ze sceną i działaniem przy swoim lokalnym klubie. Gówno.
Każdy zdrowo myślący jak zajrzy w terminarz takiej Legii i policzy koszta meczów domowych jak i natłoku tych wyjazdów to doskonale zrozumie, dlaczego liczba jest taka, a nie inna. Do czego to doszło, żeby podstawy życia jeden drugiemu musiał tłumaczyć?
PS nie łączą mnie z Legią żadne pozytywne relacje, napisałem jako CZŁOWIEK, a nie pajac i trol.
magura
Posty: 81
Rejestracja: 10.07.2015, 11:32

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: magura »

Ciekawe te wpisy o marnej liczbie Legii. Osoby, które w piątkę składają się na gaz na 200-300 km wyjazd po Polsce powinny chyba zamilknąć.
Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi »

Takie ponad 20 lat, że całkiem niedawno w tej Lizbonie byli, na tym samym stadionie, grali z tą samą drużyną i to też w europejskich pucharach.
Jak widać, dla wielu osób obiektywizm, to rzecz, której nie uznają.

Jasną sprawą jest, że przy tak wielkiej aglomeracji, Legia nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału i napływ ludzi kibicowsko zaangażowanych jest co najwyżej przeciętny, o kiepskiej płaszczyźnie h nie wspominając. Tyle, że akurat ten drogi i nieatrakcyjny mecz o niczym nie świadczył, a tu afera z d*** wzięta.
Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Vincentus »

Tak trudno niektórym zrozumieć,że łby piszące o słabej liczbie to prowokatorzy?Nie wiem po co się im tłumaczycie.
RTS&HKS
ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ax88 »

Od kiedy tak was zainteresował modern football Champions League ??? 20 lat czekania na co ??? Już nie mówiąc o kosztach, gdzie dla kibica z zachodniej europy to koszt rzędu 300-400 euro/funtow, a Polak musi przepierdolic prawie całą wypłate.
Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi »

Oni nawet nie wiedzą, że taka wyprawa do Lizbony to 3/4 kosztu dzikiej wycieczki do Kazachstanu, czy na inny egzotyczny mecz. Porównywalne też z dwutygodniowymi wakacjami, jakby do kogoś nie dotarło.
Skąd na tym forum mogą to wiedzieć, jeśli ich domena to ujadanie zza monitora.
A atrakcje? Zajebiste, psiarnia i służby to gorsze skurwysyny niż ci obstawiający mecze u nas, popytajcie kolegów jak np potraktowali Lecha w Bradze. A z resztą, co ja się użeram, wy nie macie kolegów i życia, tylko internety.
PT.
Posty: 163
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: PT. »

widocznie nie ma takiej możliwości.
łatwiej jest po prostu nie odpisywac pedofilowi. będzie zlewany to mu się znudzi.
Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Xiaomi »

Mój błąd, bo nie zauważyłem, że odpisuję na zaczepkę tego zjeba intora.
wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: wen33 »

Dziś coś będzie wiadomo odnośnie kar dla Legii w meczu z B. ?
WF.
Posty: 479
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: WF. »

wen33 pisze:Dziś coś będzie wiadomo odnośnie kar dla Legii w meczu z B. ?
Prawdopodobnie jutro.
holendrowie i beldzy
Posty: 257
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: holendrowie i beldzy »

Bezglutenowe pisze:Słaba liczba Legii ponad 20 lat czekania a ekipa jedzie słabym składem i w marnej liczbie to nie jest Liga Mistrzów janki z Dortmundu zbierają się w większej liczbie do PL gdzie wiadomo że Legia nie jest atrakcyjnym rywalem pod żadnym względem.. Jednym słowem porażka miały być wojaże po europie a jest eurowpierdol i kompromitacja ekipy jak we Francji

przecież ty c***, oni wydali na ten wyjazd więcej pieniędzy niż ty wydasz w całej swojej "karierze"
to pewnie więcej niż kosztuje twój komputerek dzięki któremu taki z ciebie zawadiaka

do reszty narzekających, którzy pewnie nie jeżdżą na wyjazdy-eskapada do lizbony kosztuje podobne pieniądze co cała runda wyjazdowa w lidze

pomyślcie czasem, to nie boli
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!
ODPOWIEDZ