A to pierwsza część też była o kibicach?nisc pisze:polskie zgody kosy i uklady to nic innego jak gotowy scenariusz na druga czesc "Lotu nad kukulczym gniazdem"
Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
fanatyczny_jędrzej
- Posty: 13
- Rejestracja: 31.08.2015, 22:52
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
świętokrzyska siła
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
jasne ze tak, Nicholson wzorowy Shark z siekiera w drzwiach
TYBET JEST SERBSKI
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Jesteś niezłym ułomem intelektualnym skoro porównujesz te dwie sytuacje.nowonarodzony pisze: GieKSa z Górnikiem chcieli się pokazać a nóg mało nie połamali przed przecietną Jagiellonia, Ruch/Wisła - pokazali się spektakularnie, nie było na nich rywala wśród Polskich ekip we Francji.
Khan bardzo dobrze to podsumował.
-
commodus30
- Posty: 1
- Rejestracja: 07.07.2016, 17:25
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
A co powiedzielibyście na układ KSGKSvZS , niemożliwe? A może jednak....
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Nicholson i siekiera w drzwiach to byl film Lsnienie a nie Lot ...
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
fakt, mea culpa...co nie zmienai faktu ze dom wariatow
TYBET JEST SERBSKI
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Ogólnie masz racje , z tym że jak historia pokazała Ruch potrafił swego czasu z Górnikiem cos kręcic , ba były tez jednodniowe układy Lechia - Arka (choc w tym przypadku to na dłuzszą mete bez szans ) .nikodem pisze:Prawda jest taka że jedyne niemożliwe układy to :ŁKS-RTS,Ruch-Górnik&GKS,Lechia-Arka,Lech-Legia,Lech-Wisła,Legia-Jaga i kilka innych wielkich kos jak np.Motor-Wisła czy,ŁKS-Arka,oczywiście nie wymieniam innych kos ,,Derbowych''bo to logiczne że też niemożliwe by zrobiły ukłąd,czy zgody wymienionych kos.commodus30 pisze:A co powiedzielibyście na układ KSGKSvZS , niemożliwe? A może jednak....
Pokolenia sie zmieniają i czasem cos co swego czasu wydawało sie niemożliwe , staje sie rzeczywistością.
Jesli o sama Arkę chodzi to nie demonizowałbym tez tej kosy ŁKS-Arka , kosa jest , ale nie jest to jakas kosa na śmierć i zycie, która teoretycznie wyklucza cokolwiek , bardziej niemozliwe i nierealne jest kumanie sie na linii Arka - Wisła K.
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS
-
makaron_gdansk
- Posty: 16
- Rejestracja: 06.07.2016, 15:55
- Lokalizacja: 3City
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Bardziej jak związki K.M. :-) nie urażając NIKOGOnisc pisze:polskie zgody kosy i uklady to nic innego jak gotowy scenariusz na druga czesc "Lotu nad kukulczym gniazdem"
Gdy nagle jedna ze stron postanawia zakończyć związek bo druga chce wprowadzić zmiany następuje rozłam pożycia :-)
Nie mieliście sytuacji z dziewczyną która mówi albo ja albo ona? Nie słyszeliście że związki się rozpadały gdy kobieta do faceta mówi może się pobierzemy albo zróbmy sobie dziecko?
Takie jest prawdziwe życie. A lamentowanie i komentowanie na 10tyś. stron przypomina serial "Moda na Sukces", który się chyba zakończył odcinkiem około milionowym... tylko ze ten serial oglądały pizdy i zgorzkniałe barany które nie maja co zrobić ze swoim życiem- bez urazy.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
nikodem pisze:Prawda jest taka że jedyne niemożliwe układy to :ŁKS-RTS,Ruch-Górnik&GKS,Lechia-Arka,Lech-Legia,Lech-Wisła,Legia-Jaga i kilka innych wielkich kos jak np.Motor-Wisła czy,ŁKS-Arka,oczywiście nie wymieniam innych kos ,,Derbowych''bo to logiczne że też niemożliwe by zrobiły ukłąd,czy zgody wymienionych kos.commodus30 pisze:A co powiedzielibyście na układ KSGKSvZS , niemożliwe? A może jednak....
Na chwilę obecną zgoda Legii z Jagą jest niemożliwością, po wykrojeniu Jagi z flag oraz po wygonieniu jej z sektora przez Legię. Ale nie zapominajmy, że te ekipy łączyła kiedyś zgoda. Krótka bo krótka ale takowa była. Pozdro
W&R
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Chyba kolego coś ci się pomyliłoadam1980 pisze:nikodem pisze:Prawda jest taka że jedyne niemożliwe układy to :ŁKS-RTS,Ruch-Górnik&GKS,Lechia-Arka,Lech-Legia,Lech-Wisła,Legia-Jaga i kilka innych wielkich kos jak np.Motor-Wisła czy,ŁKS-Arka,oczywiście nie wymieniam innych kos ,,Derbowych''bo to logiczne że też niemożliwe by zrobiły ukłąd,czy zgody wymienionych kos.commodus30 pisze:A co powiedzielibyście na układ KSGKSvZS , niemożliwe? A może jednak....
Na chwilę obecną zgoda Legii z Jagą jest niemożliwością, po wykrojeniu Jagi z flag oraz po wygonieniu jej z sektora przez Legię. Ale nie zapominajmy, że te ekipy łączyła kiedyś zgoda. Krótka bo krótka ale takowa była. Pozdro
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
a jak oddamy flagi i przeprosimy za RAR?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Na chwilę obecną zgoda Legii z Jagą jest niemożliwością, po wykrojeniu Jagi z flag oraz po wygonieniu jej z sektora przez Legię. Ale nie zapominajmy, że te ekipy łączyła kiedyś zgoda. Krótka bo krótka ale takowa była. Pozdro[/quote]
Chyba kolego coś ci się pomyliło[/quote]
Z tego co się orientuję to był taki epizod w latach 90-tych, a zaczęło się niestandardowo bo od krojenia szalików Jadze, która prawie na kazdy wyjazd musiała jechać przez Warszawę a tam czekał komitet powitalny w postaci Legii. lecz po pewnym czasie Legii znudziło się krojenie w kółko tych samych osób i tak od słowa do słowa zaczęły się jakiś wzajemne kontakty. Nie wiem czy można nazwać to zgodą w dzisiejszym tego słowa znaczeniu, zresztą było to opisywane w jakimś zinie. pozdro
Chyba kolego coś ci się pomyliło[/quote]
Z tego co się orientuję to był taki epizod w latach 90-tych, a zaczęło się niestandardowo bo od krojenia szalików Jadze, która prawie na kazdy wyjazd musiała jechać przez Warszawę a tam czekał komitet powitalny w postaci Legii. lecz po pewnym czasie Legii znudziło się krojenie w kółko tych samych osób i tak od słowa do słowa zaczęły się jakiś wzajemne kontakty. Nie wiem czy można nazwać to zgodą w dzisiejszym tego słowa znaczeniu, zresztą było to opisywane w jakimś zinie. pozdro
W&R
-
jannowak476
- Posty: 2
- Rejestracja: 05.07.2016, 21:01
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Jaka była geneza konfliktu między Wisłą i Śląskiem? że doszły aż do kosy(?)
Nie jestem z policji. Pytam, bo po prostu nie wiem. Jak to jest tajemnica to nie odpowiadać.
Nie jestem z policji. Pytam, bo po prostu nie wiem. Jak to jest tajemnica to nie odpowiadać.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
jannowak476 pisze:Jaka była geneza konfliktu między Wisłą i Śląskiem? że doszły aż do kosy(?)
Nie jestem z policji. Pytam, bo po prostu nie wiem. Jak to jest tajemnica to nie odpowiadać.
W największym skrócie: Motor Lublin
W&R
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Chyba kolego coś ci się pomyliło[/quote]adam1980 pisze:Na chwilę obecną zgoda Legii z Jagą jest niemożliwością, po wykrojeniu Jagi z flag oraz po wygonieniu jej z sektora przez Legię. Ale nie zapominajmy, że te ekipy łączyła kiedyś zgoda. Krótka bo krótka ale takowa była. Pozdro
Z tego co się orientuję to był taki epizod w latach 90-tych, a zaczęło się niestandardowo bo od krojenia szalików Jadze, która prawie na kazdy wyjazd musiała jechać przez Warszawę a tam czekał komitet powitalny w postaci Legii. lecz po pewnym czasie Legii znudziło się krojenie w kółko tych samych osób i tak od słowa do słowa zaczęły się jakiś wzajemne kontakty. Nie wiem czy można nazwać to zgodą w dzisiejszym tego słowa znaczeniu, zresztą było to opisywane w jakimś zinie. pozdro[/quote]
Weź już za przeproszeniem zamknij pizde i nie p****** głupot.
ŚMIERĆ RUSKIM k***** I PUTINOWI
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
ahahahaha kocham to forum. ciekawe czy jestes jedynie kolejnym nedznym prowokatorem z ŁKSu czy moze skrajnie uposledzonym pajacem. zreszta praktycznie tylko wy i wasze zgody piszecie WWR a nie WRW wiec obstawiam 1 opcje. hehNoMercybro pisze:1.Wisła olała swoje zgody dla Rucha i Widzewa ,mimo napiętych kontaktów ze Śląskiem chcieli sie w nich wjebać jak by nie było jednak w swoją zgodę dużo się mówi o honorze i zasadach ale w tych czasach w społeczeństwie kibicowskim niewiele znaczy , jednak dawne zgody olane dla kosy.
2.Widzew nie jest ruchany ? no ok może użyłem nieodpowiedniego słowa ,w układzie WWR Widzew najmiej znaczy Ruch wielokrotnie mówił do Widzewa ,że chłopaki mówiąc delikatnie mają "spadek formy".Układy o wpływ to jedno ale z drugiej strony Ruch wie ,żę Widzew to już nie ta sama liga co kiedyś a jedynie "średniak" a czemu powstał ten układ z Wisłą to już sam sobie dopowiedz.Czemu Widzew nie dał jakiegoś głosu sprzeciwu wobec tego co sie odpierdala?,bo wiedzą ,żę bez ruchu szybko ŁKS z Lechem by ich zdominował , a kosa Widzewa z Wisłą ? ,może masz racje nie było jakiegoś wielkiego ciśnienia między tymi ekipami ale jednak kosa była.Lechia i Śląsk charaternie z klasą zaś Widzew nie pokazał chociaż trochę charakteru.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Rozwiń tezę bo ni jak nie idzie ogarnąć ocb .ju_are_ded pisze:dobrze, że Motor nie podzielił losów Jagi i Sląsk teraz by miał problema/adam1980 pisze:jannowak476 pisze:Jaka była geneza konfliktu między Wisłą i Śląskiem? że doszły aż do kosy(?)
Nie jestem z policji. Pytam, bo po prostu nie wiem. Jak to jest tajemnica to nie odpowiadać.
W największym skrócie: Motor Lublin
Motor dobrze stoi na nogach zwłaszcza na wschodzie i ciągle się rozwija wiec nie wiem w czym miało by im przeszkodzić .
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
I jeszcze raz to napiszę: Lechio i Śląsku z kim Wy przez tyle lat się trzymaliście?!!
-
obiektywnyFAN
- Posty: 771
- Rejestracja: 30.05.2014, 20:31
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Ostatnio w necie był obraz "Tańczycie jak wam zagramy" i było kilka odwróconych herbów. Mógłby ktoś wymienić 3 główne kosy Legii? bez napinki...
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Różnic jest mnóstwo - KSGKS, to zgoda , nazwijmy ją 'Anty Ruch', gdzie osobiście nie krytykuje tego.Układ WSH-PF nie jest nastawiony by tępić lokalnego rywala bo chyba nikomu do głowy nie przychodzi że PF będzie jeździł do Krk by lać Pasy czy WSH na Śląsk, lać Górnika z Gieksą.Do tego żadnej zgody nie ma, nawet układu, jeśli chodzi o oba kluby a jedynie układ 'sportowców', co poprzez bliskość obu miast, ma sens.A czy to wypali to jedynie wróżenie z fusów.Na pewno wizerunkowo traci Wisła bo W-Ś-L na chwilę obecną przestaje istnieć, tyle że powiedzmy sobie szczerze, to nie te czasy gdzie sporo oddalone od siebie zgody potrafiły ostro namiszać, bo co np zostało ze zgody Arka-Lech-Pasy?Wspólna najebka na zgodowym meczu?Interesy?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Tak mieliscie zgode a kilka tyg temu kosa na całego.WRNGS pisze:róznica między KSGKS a Ruchem jest taka że Ruch już miał zgodę z Wisła.. a wy k******* mieliście cały czas od wieków kose
Różnica jest taka że z Górnikiem od okolo 2005 lub nawet wczesniej od okolo 2003 nie bylo zgrzytów.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
A może od razu od 2000r. albo 1995r. ?
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
W największym skrócie: Motor Lublin[/quote]
dobrze, że Motor nie podzielił losów Jagi i Sląsk teraz by miał problema/[/quote]
Rozwiń tezę bo ni jak nie idzie ogarnąć ocb .
Motor dobrze stoi na nogach zwłaszcza na wschodzie i ciągle się rozwija wiec nie wiem w czym miało by im przeszkodzić .[/quote]
Dobrze stoi w przewadze :) bo od dawna ma problem ze spotkaniem sie na umowiona wczesniej propozycje ;) zwlaszcza na ktora sie zgadza i w ostatniej chwili rezygnuje.
dobrze, że Motor nie podzielił losów Jagi i Sląsk teraz by miał problema/[/quote]
Rozwiń tezę bo ni jak nie idzie ogarnąć ocb .
Motor dobrze stoi na nogach zwłaszcza na wschodzie i ciągle się rozwija wiec nie wiem w czym miało by im przeszkodzić .[/quote]
Dobrze stoi w przewadze :) bo od dawna ma problem ze spotkaniem sie na umowiona wczesniej propozycje ;) zwlaszcza na ktora sie zgadza i w ostatniej chwili rezygnuje.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Ty, nie bardzo raczej. Z takim frajerstwem to raczej nie, i mało kto chce mieć doczynienia:) No chyba że przeprosicie wszystkich za swoje kurewskie akcje, i swoje byłe zgody i układy... BKS na przykład że spierdoliłiście z pola walki, to może, może :)Sensi_ pisze:a jak oddamy flagi i przeprosimy za RAR?
-
Hokus Pokus
- Posty: 31
- Rejestracja: 04.07.2016, 08:53
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Hahah co za idiota.Za chwile się okaże że już w Spodku nie było zgrzytów.skoczow pisze:Tak mieliscie zgode a kilka tyg temu kosa na całego.WRNGS pisze:róznica między KSGKS a Ruchem jest taka że Ruch już miał zgodę z Wisła.. a wy k******* mieliście cały czas od wieków kose
Różnica jest taka że z Górnikiem od okolo 2005 lub nawet wczesniej od okolo 2003 nie bylo zgrzytów.
-
twierdza śródmieście
- Posty: 83
- Rejestracja: 11.11.2010, 13:42
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Nie zebym sie czepiał, ale wydaje mi się że nosi was trochę fantazja, serio myślicie że ktos ma narobione w gacie, bo nowy chuligański układ trzęsie Polską?Wyznawca Wisełki pisze:Im bliżej rozpoczęcia sezonu tym panika coraz większa, zwieracze puszczają, ale te szczurki zapomniały że internet swoje a życie swoje
c**** prawda, 95% tego forum pewno może tylko sobie pokrzyczeć na meczu i tyle ich to dotyczy.
Megalomania w c***...
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Wiesz jak jest, nie zawsze jest krata i skybox, które uniemożliwią dalsze spierdalanie.isis pisze:Ty, nie bardzo raczej. Z takim frajerstwem to raczej nie, i mało kto chce mieć doczynienia:) No chyba że przeprosicie wszystkich za swoje kurewskie akcje, i swoje byłe zgody i układy... BKS na przykład że spierdoliłiście z pola walki, to może, może :)Sensi_ pisze:a jak oddamy flagi i przeprosimy za RAR?
-
Ukochane Miasto
- Posty: 359
- Rejestracja: 14.08.2014, 10:33
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
takie mi się pytanie nasunęło, może głupie :-)...
chodzi o Zakopane : tamtejsze FC Ruchu ,Wisły i Cracovii to miejscowi ludzie? Z pokolenia górale, podhalańczycy??
zastanawia mnie to ,bo często bywam z racji moich taterniczych zapędów i wiem że istnieje duża więź solidarność między góralami (tymi prawdziwymi) mało tego , to tam jakby porozpisywał to w sumie każdy z każdym w jakimś stopniu jest skoligacony.
a chyba z racji sympatii kibicowskich to ci górale nie bardzo się "lubią" ( pomijam obecny układ WSH & PF)
idą Gąsiennicowie z Wisły na wesele do Bachledy z Cracovii i co ? Napierdalanka ciupagami :-))
bez napinki ...
chodzi o Zakopane : tamtejsze FC Ruchu ,Wisły i Cracovii to miejscowi ludzie? Z pokolenia górale, podhalańczycy??
zastanawia mnie to ,bo często bywam z racji moich taterniczych zapędów i wiem że istnieje duża więź solidarność między góralami (tymi prawdziwymi) mało tego , to tam jakby porozpisywał to w sumie każdy z każdym w jakimś stopniu jest skoligacony.
a chyba z racji sympatii kibicowskich to ci górale nie bardzo się "lubią" ( pomijam obecny układ WSH & PF)
idą Gąsiennicowie z Wisły na wesele do Bachledy z Cracovii i co ? Napierdalanka ciupagami :-))
bez napinki ...
-
Dex Dexter
- Posty: 388
- Rejestracja: 13.06.2016, 14:04
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Możesz coś więcej na temat napisać zamiast tych niesamowitych tekstów w stylu "hahaha" czy "idiota" które okraszasz na koniec jakąś słabą ironią. Wydajesz się zorientowany więc proszę o jakieś szczegóły bo serio nie wiem.Hokus Pokus pisze:Hahah co za idiota.Za chwile się okaże że już w Spodku nie było zgrzytów.skoczow pisze:Tak mieliscie zgode a kilka tyg temu kosa na całego.WRNGS pisze:róznica między KSGKS a Ruchem jest taka że Ruch już miał zgodę z Wisła.. a wy k******* mieliście cały czas od wieków kose
Różnica jest taka że z Górnikiem od okolo 2005 lub nawet wczesniej od okolo 2003 nie bylo zgrzytów.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Temat FC Ruchu z Zakopanego niedawno się przewijał. FC ogarniał gość (kilku gości? - nie pamiętam) ze Śląska, potem zwerbowali miejscowych.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Moge odpowiedziec jako widzewiak z mazowieckiego ktory chcac nie chcac przebywal duzo wsrod legionistow.obiektywnyFAN pisze:Ostatnio w necie był obraz "Tańczycie jak wam zagramy" i było kilka odwróconych herbów. Mógłby ktoś wymienić 3 główne kosy Legii? bez napinki...
Napewno jest Polonia (chociaz ostatnimi latami nie traktowani sie jako jakies zagrozenie)
Widzew przez historie meczow i te wszystkie tereny sporne (chyba nawet ostatnio wybrany przez legionistow jako rywal 100lecia)
A jako trzeci klub podam... reszte co pewnie spotka sie z przeciwem wielu legionistow. Jako osoba ktora patrzyla z boku ale mieszkala miedzy legionistami dalo/da sie zauwazyc ze "glowne" kosy Legii zmienialy sie z tym z kim Legia bila sie o mistrza. Jeszcze kilka lat temu spokojnie mozna bylo pisac Wisle. Teraz wiecej osob wymieni Lecha bo Wisla siadla pilkarsko.
Jak bardzo sie myle to niech jakis warszawiak mnie poprawi
-
Sebastian75
- Posty: 483
- Rejestracja: 30.03.2016, 00:19
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
[ ]
Ten Hokus Pokus to jakis imbecyl sam nie wiedzial co napisać na ten tekst to sie wygłupił.
Możesz coś więcej na temat napisać zamiast tych niesamowitych tekstów w stylu "hahaha" czy "idiota" które okraszasz na koniec jakąś słabą ironią. Wydajesz się zorientowany więc proszę o jakieś szczegóły bo serio nie wiem.[/quote]Hokus Pokus pisze:Hahah co za idiota.Za chwile się okaże że już w Spodku nie było zgrzytów.skoczow pisze:Tak mieliscie zgode a kilka tyg temu kosa na całego.WRNGS pisze:róznica między KSGKS a Ruchem jest taka że Ruch już miał zgodę z Wisła.. a wy k******* mieliście cały czas od wieków kose
Różnica jest taka że z Górnikiem od okolo 2005 lub nawet wczesniej od okolo 2003 nie bylo zgrzytów.
Ten Hokus Pokus to jakis imbecyl sam nie wiedzial co napisać na ten tekst to sie wygłupił.
-
Hokus Pokus
- Posty: 31
- Rejestracja: 04.07.2016, 08:53
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
[quote=''Dex Dexter'']Możesz coś więcej na temat napisać zamiast tych niesamowitych tekstów w stylu "hahaha" czy "idiota" które okraszasz na koniec jakąś słabą ironią. Wydajesz się zorientowany więc proszę o jakieś szczegóły bo serio nie wiem.[/quote]
Niech chociażby świadczy o tym fakt jak niektórzy ''starszej'' daty kibice KSG odnieśli się do tej sytuacji w tym długoletni młynowy,który zrezygnował z tej funkcji po tym jak tą zgodę przybito.Po stronie Gieksy również było wiele głosów przeciwnych tej zgodzie i to na pewno nie od szczurków nic nie znaczących tak jak to teraz ma miejsce na fejsbukach,a ludzi,którzy przez lata śmigali na Gieksę.
To nie było tak,że przez kilka wcześniejszych lat pomiędzy KSG a Gieksą był neutral tak jak to wpierdolił skoczow.Dlatego też było dosyć wielkie zdziwienie wśród niektórych,że sobie tą zgodę przybili.
Idiotami są ludzie pokroju skoczow ktorzy myślą że jak po 7 latach od zawarcia zgody KSGKS napisze że nie mieli przez 4-6 lat przed zawarciem tej zgody zgrzytów to ktoś to łyknie.Sebastian75 pisze:Ten Hokus Pokus to jakis imbecyl sam nie wiedzial co napisać na ten tekst to sie wygłupił.
Niech chociażby świadczy o tym fakt jak niektórzy ''starszej'' daty kibice KSG odnieśli się do tej sytuacji w tym długoletni młynowy,który zrezygnował z tej funkcji po tym jak tą zgodę przybito.Po stronie Gieksy również było wiele głosów przeciwnych tej zgodzie i to na pewno nie od szczurków nic nie znaczących tak jak to teraz ma miejsce na fejsbukach,a ludzi,którzy przez lata śmigali na Gieksę.
To nie było tak,że przez kilka wcześniejszych lat pomiędzy KSG a Gieksą był neutral tak jak to wpierdolił skoczow.Dlatego też było dosyć wielkie zdziwienie wśród niektórych,że sobie tą zgodę przybili.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Tak to juz bywa ze w kazdym klubie znajda sie osoby ktore akceptuja lub nie nowe uklady,zgody,neutrale,itp.Zauwazmy ze na kazdym stadionie znajdziemy rozne pokolenia kibicow.Jedni starsi maja w pamieci to co maja i nigdy nie zapomna pewnych spraw ktore ich bola,nastepni raczej bardziej interesujacy sie sprawami na sportowo,nastepni maja wyjebane na wszystko i przyklasna co im karza byle tylko miec spokoj i jest ok.Czy chcemy czy nie tak bylo i bedzie zawsze, w kazdym klubie.Zawsze komus jest cos nie po nosie ale tak i tak zawsze beda miec ostateczny glos decyzyjni.
-
Dex Dexter
- Posty: 388
- Rejestracja: 13.06.2016, 14:04
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Hokus Pokus wierz mi lub nie ale jest a raczej było grono osób którym nie podobała się sztama Ruchu z Widzewem i chociaż od śląska mam kawałek to sam osobiście znam jednego jegomościa który przekiblował "za sprawę" parę lat i odpuścił.Tak jak Combat pisze w kazdej ekipie są jakieś "za" i "przeciw" i tyle.Ciekawy jestem co mają do powiedzenia na temat Waszego układu chuligańskiego z Wisłą kolesie którzy mają problemy po meczu Ruchu z Wisłą w Chorzowie.Pewnie się cieszą że w kwietniu wbijali c**** w Wisłe a teraz mają z nimi biegać.Zero przesadyzmu,przykład bardzo jaskrawy.
Zapytałem czy kojarzysz jakieś akcje pomiędzy KSG a GKS w ostatnich latach.Przecież to taka kosa była i mieli do siebie bardzo blisko, ba niektóre tereny ze sobą dzielili! Więc Ty powinieneś wiedzieć skoro wyzywasz kogoś od idiotów i ironizujesz.Dasz radę rzeczowo odpisać?
Zapytałem czy kojarzysz jakieś akcje pomiędzy KSG a GKS w ostatnich latach.Przecież to taka kosa była i mieli do siebie bardzo blisko, ba niektóre tereny ze sobą dzielili! Więc Ty powinieneś wiedzieć skoro wyzywasz kogoś od idiotów i ironizujesz.Dasz radę rzeczowo odpisać?
-
Dex Dexter
- Posty: 388
- Rejestracja: 13.06.2016, 14:04
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
ah...i jeszcze jedna rzecz.Skoro zarzucasz już Górnikowi i Gieksie że z kosy zrobiła się zgoda to mam do Ciebie pytanie.
Czy aby we wspomnianym przez Ciebie spodku Ruch z Górnikiem nie przegonił GKSu po czym przybili sobie piątki?Bo z tego co pamiętam,dokładnie tak było.Oczywiście nie ma tu mowy o jakiejś zgodzie czy coś w tym stylu z tym że parę miesięcy do tyłu Żabole zabili kibica Ruchu.Następnie po kolejnej "głowie" poszedł foch z waszej strony a teraz kumacie się z Wisłą Kraków która za uszami ma rzeczy których ponoć nie tolerujecie.Poszukaj sobie teraz w słowniku znaczenia słowa hipokryzja i przemyśl to raz jeszcze.Miłego weekendu.
Czy aby we wspomnianym przez Ciebie spodku Ruch z Górnikiem nie przegonił GKSu po czym przybili sobie piątki?Bo z tego co pamiętam,dokładnie tak było.Oczywiście nie ma tu mowy o jakiejś zgodzie czy coś w tym stylu z tym że parę miesięcy do tyłu Żabole zabili kibica Ruchu.Następnie po kolejnej "głowie" poszedł foch z waszej strony a teraz kumacie się z Wisłą Kraków która za uszami ma rzeczy których ponoć nie tolerujecie.Poszukaj sobie teraz w słowniku znaczenia słowa hipokryzja i przemyśl to raz jeszcze.Miłego weekendu.
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
A ja ci napisze jak zostala odnowiona zgoda Ruch-Widzew.Widzew najpierw odwiedzil Katowice... i niestety,nastepnie zawital do Zabrza-zostal pogoniony.Po kilku dniach w swiat idzie info...zgoda Widzew-Ruch.Niedawno o tym pisal jeden jegomosc ale zostalo to szybko pokasowane.Moge to potwierdzic.Bylo tak i tyle.
-
KlubemŁodziJestRTS
- Posty: 187
- Rejestracja: 04.12.2015, 22:15
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Krawiec nie p******.Combat pisze:A ja ci napisze jak zostala odnowiona zgoda Ruch-Widzew.Widzew najpierw odwiedzil Katowice... i niestety,nastepnie zawital do Zabrza-zostal pogoniony.Po kilku dniach w swiat idzie info...zgoda Widzew-Ruch.Niedawno o tym pisal jeden jegomosc ale zostalo to szybko pokasowane.Moge to potwierdzic.Bylo tak i tyle.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY!
-
Polish Power
- Posty: 680
- Rejestracja: 31.05.2016, 00:18
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Combat pisze:A ja ci napisze jak zostala odnowiona zgoda Ruch-Widzew.Widzew najpierw odwiedzil Katowice... i niestety,nastepnie zawital do Zabrza-zostal pogoniony.Po kilku dniach w swiat idzie info...zgoda Widzew-Ruch.Niedawno o tym pisal jeden jegomosc ale zostalo to szybko pokasowane.Moge to potwierdzic.Bylo tak i tyle.
Zanim przybito zgodę R -RTS długo był układ, wiele wspólnych akcji poprzedziło przybicie sztamy więc prowokacja Ci się nie udała, chyba że gimbaza łyknie to co napisałeś.
-
Dex Dexter
- Posty: 388
- Rejestracja: 13.06.2016, 14:04
Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
Dokładnie tak.
Od siebie dodam że, pewne rodzeństwo mieszkało w dwóch różnych miastach Polski.Jeden z braci mieszkał w Chorzowie a drugi w Łodzi.Pikniki to nie były :)
Od siebie dodam że, pewne rodzeństwo mieszkało w dwóch różnych miastach Polski.Jeden z braci mieszkał w Chorzowie a drugi w Łodzi.Pikniki to nie były :)
