www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 03.07.2016, 15:37

Proterian pisze: c*** a nie biegsliscie, na koronie był oklep to fakt ale bez przesady .
A propozycje tamtego wydarzenia - vietnamczyk jeździ dalej z wami ???
tym wpisem pokazales ze nie byles na tym meczu tylko na yt ogladales zajscie. To za trybuna byl najwiekszy dym i tak zaliczaliscie ciezkie nokalty i wroty przed Widzewem. Na koronie to bylo nic



***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** » 03.07.2016, 15:37

cracovia też ma swoje fotki min z sarajewa i macedonii hehe

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 03.07.2016, 15:40

Mam pytanie odnośnie Arki Gdynia. Jak wyglądają ich relacje z Sandecją Nowy Sącz oraz GKS Tychy? Z jednej strony można powiedzieć, że "łączy" ich Cracovia, ale z drugiej "dzieli" Korona oraz Zawisza i ŁKS. Jak wyglądało to na meczach? Były bluzgi czy neutral? Drugie pytanie jak wygląda obecnie na lini Resovia- Stal Stalowa Wola?

superstar_j
Posty: 2
Rejestracja: 03.07.2016, 15:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: superstar_j » 03.07.2016, 16:17

Odnośnie posta o tym czemu to zawarty został przez Wisłę układ z Ruchem, że Wisła dąży do bycia nr 1 w Polsce, itd itp. - pięknie zbudowana historia, świetnie się to czyta, propagandowo tekst wypucowany w każdym zdaniu. Nie ma sensu się do tego szczególnie odnosić - nie od dziś wiadomo, że kluczowe we wszystkim jest zbudowanie historii, a reszta nie ma znaczenia.

Co do faktów - polecam film poniżej końcówka 2015 r., szczególnie od 7:00 :)

https://www.youtube.com/watch?v=_YraXGgr5r4

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 03.07.2016, 16:30

ImPawel pisze:
jestesmywaszastolica pisze: Tak Legia odmawiała, ze od tych odmów pękały szyby w zydowozach. O ile do 2012, 2013 to faktycznie RTS był mocno aktywny to akurat w ostatnich latach w rozmowach z Legia nie ma się praktycznie czymkolwiek szczycić.
Gadaj z gnojami ktorzy gowno wiedza.
1. Spytaj sie swoich kolegow dlaczego odmowili Widzewowi na gali walk w wawie w ktorej bral udzial jeden widzewiak i ekipa pojechala. Cala gale sie zbieraliscie i zebrac sie nie mogliscie.
2. Derby Belgradu gdzie Partizan zaprasza Nas a Cvezda Was (oczywiscie nie ciebie bo ty gowno mozesz), spotykamy sie na trasie i wielka Legia znowu odmawia.
3. Gdzie byla ta wielka Legia jak przed meczem w Zabkach Widzew chodzil ze 2 godziny po wawie i jechal na was?!

Nic nie wiesz a masz najwiecej do powiedzenia. Jak ty nawet nie wiesz jak czesto twoj klub odmawia innym to co ty mozesz wiedziec o poziomie Widzewa? Uswiadomie cie. Daleko przed wami
Tak Legia wam w punkcie 1 odmówiła żeście obsrani całą galę siedzieli na torwarze nie mając ochoty ruszyć 50 metrów dalej(mimo głośnych i kosztownych zaproszeń:), a zapomniałbym o 1 widzewiaku (bo z całej ekipy tylu zebrało się na odwagę), ale on akurat wizyty w stolicy chyba nie wspomina zbyt dobrze, a ku*** wróć przecież ta walka była remisowa.
2) to właśnie pokazuje w jakiej piździe jesteście skoro każde spotkanie gdzie wam ta Legia mignie (napisz może o liczbach) przyrównujesz do spotkania band. jak to ostatnie spotkanie się skończyło patrz wyżej.
3) tak jest żeby pisać jacy to wy dzisiaj jesteście aktywni to wspominasz akcje sprzed 2 lat kiedy...pośpiewaliście sobie na dworcu. Kiedy my wam siedzieliśmy pół dnia na pietrynie to nie przypominam sobie żeby ktoś przez lata się tym onanizował, ale gdzie tej słabiuteńkiej Legii do Wielkiego Widzewa. Na dodatek zastanawiam się o czym ma to ku*** świadczyć w ogóle ?

Jeżeli dla Widzewa te punkty 1,2,3 to wasz chuligański szczyt w walce z nami to wy jesteście w jeszcze większej d**** niż sądziłem. Ale c*** nie ma co się spierać prędzej czy później trafimy na siebie i wtedy będzie wszystko jasne.

Cyreks
Posty: 9
Rejestracja: 02.07.2016, 15:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Cyreks » 03.07.2016, 16:39

ToraToraTora pisze:Proponuje zakonczyc pierdolenie o PF,WSH ,jacy to Oni sa czy nie . Sezon sie rozpocznie i wtedy zwerefikujemy co,kto,jak .
Skoro ktoś z Lechii coś tu napisał, to może napiszesz Ty, albo ktoś inny jakie was obecnie stosunki łączą z Wisłą?? Kosa? Neutral? Bo z tego co widziałem to Wisła się określiła jaki ma do was stosunek, wy chyba jeszcze nie.

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: blah » 03.07.2016, 17:20

Ehre pisze:dokladnie jak napisane, w obecnej chwili ekipa Rts nic soba nie reprezentuje, chowanie sie za plecami Ruchu to norma, a myslicie ze skad sie wzial uklad PF - WSH? Z braku sojusznika na poziomie! A myslicie, ze Lechia nie dostala propozycji przylaczenia sie i olania Slaska? To jestescie w bledzie. Widzew stal sie w tym ukladzie tylko ochlapem na zastepstwo i na przyczepke. Popatrzcie na zdjecia z Francji, nawet te "promocyjne" i napinkowe - gdzie stoi widzew, w ktorym szeregu i co znaczy w ukladzie :)
ekipa RTS to was rozjebała bez wiekszych problemow w tamtym roku i nie sliń sie tu o liczby bo od czasu poddebic to bylo najwieksze starcie w ktorym brali udział chuligani z ŁKSu i RTSu wiec skoro Widzew nic soba nie reprezentuje to gdzie wy jestescie?. Ostatnio generalnie kałesiaki gówno robicie ale zawsze mozecie sie poszczycic obiciem mieszanego składu Legii pare lat temu, i poszarpaniem siatki na paru meczach. sukces w c***.
dobry tez ten typ 'jestesmywaszastolica', który potrafi zmierzyc poziom obsrania ekipy x na podstawie samozachwytu nad swoją Legiunią. Otoz chlopie na swoim terenie podobno ze 100? osob nie czujecie sie pewni zeby wyselekcjonowac mniejszy skład i sie lać to o czym to swiadczy? zreszta z prywatnych rozmow z typami od was wiem ze macie burdel u siebie w ekipie teraz wiec do czasow swietnosci w H sie nie zblizacie.

arda
Posty: 110
Rejestracja: 14.02.2016, 21:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: arda » 03.07.2016, 17:31

Ciekawe jest to, że na i po tej całej gali chłopaki z Widzewa szacunkują Legię i mówią jedno a potem do widzewskiej kumaterii z k.net idzie kompletnie inny przekaz. Dalej już farmazon się rozłazi. Trochę tak jak z remisem we Włochach. Może i by ktoś uwierzył gdyby nie to że jakieś przypadkowo przechodzące dzbanki nakręciły z tego film na tosterze czy innej suszarce gdzie jednak nieźle widać co się dzieje.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rzutkarny » 03.07.2016, 17:32

blah pisze:
Ehre pisze:dokladnie jak napisane, w obecnej chwili ekipa Rts nic soba nie reprezentuje, chowanie sie za plecami Ruchu to norma, a myslicie ze skad sie wzial uklad PF - WSH? Z braku sojusznika na poziomie! A myslicie, ze Lechia nie dostala propozycji przylaczenia sie i olania Slaska? To jestescie w bledzie. Widzew stal sie w tym ukladzie tylko ochlapem na zastepstwo i na przyczepke. Popatrzcie na zdjecia z Francji, nawet te "promocyjne" i napinkowe - gdzie stoi widzew, w ktorym szeregu i co znaczy w ukladzie :)
ekipa RTS to was rozjebała bez wiekszych problemow w tamtym roku i nie sliń sie tu o liczby bo od czasu poddebic to bylo najwieksze starcie w ktorym brali udział chuligani z ŁKSu i RTSu wiec skoro Widzew nic soba nie reprezentuje to gdzie wy jestescie?. Ostatnio generalnie kałesiaki gówno robicie ale zawsze mozecie sie poszczycic obiciem mieszanego składu Legii pare lat temu, i poszarpaniem siatki na paru meczach. sukces w c***.
dobry tez ten typ 'jestesmywaszastolica', który potrafi zmierzyc poziom obsrania ekipy x na podstawie samozachwytu nad swoją Legiunią. Otoz chlopie na swoim terenie podobno ze 100? osob nie czujecie sie pewni zeby wyselekcjonowac mniejszy skład i sie lać to o czym to swiadczy? zreszta z prywatnych rozmow z typami od was wiem ze macie burdel u siebie w ekipie teraz wiec do czasow swietnosci w H sie nie zblizacie.
Weźcie ustalcie 1 wersję bo kolega pisał, że "Cala gale sie zbieraliscie i zebrac sie nie mogliscie." a ty tu wyjeżdżasz nagle, że 100 osób było, ale nie chcieli wyjść w mniej.

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ATM1920 » 03.07.2016, 17:35

Na jakiej podstawie wy twierdzicie ze Widzew słaby Ruch mocny a Lech najmocniejszy itp???

arda
Posty: 110
Rejestracja: 14.02.2016, 21:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: arda » 03.07.2016, 17:45

ATM1920 pisze:Na jakiej podstawie wy twierdzicie ze Widzew słaby Ruch mocny a Lech najmocniejszy itp???
Na podstawie fotek, sensacji z fb i tych debilnych portali typu oprawcy, sprawcy, na stadionie, pod stadionem, w kiblu i na kiblu. Nikt w tym kraju nic nie robi a w każdym razie niewiele więc wszystkie te rankingi można sobie w d*** wsadzić. Jedni krzyczą że ktoś im odmówił, inni że robili zasadzkę i się nie udała bo ktoś nie stanął, miał ogon itp. I to są dzisiejsze wyznaczniki. Dobrze jest też zadzwonić do przeciwnika w środku tygodnia i powiedzieć: jesteśmy w waszym mieście więc zbierajcie się czekamy dwie godziny. Nie zabraliście się? Obsrani, wygraliśmy.
Jak słyszę że WIdzew jest słaby, Legia w drugiej dziesiątce, Cracovii kompletnie nie ma i podobne bzdury to mam pewność że ci co to piszą nie mają nic wspólnego z rzeczywistością krajowej sceny. I tak tu jest bo 90% to ma wiadomości nawet nie z trzeciej a piątej ręki albo z farmazoniarskich miejsc w necie.

Cyreks
Posty: 9
Rejestracja: 02.07.2016, 15:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Cyreks » 03.07.2016, 17:53

ATM1920 pisze:Na jakiej podstawie wy twierdzicie ze Widzew słaby Ruch mocny a Lech najmocniejszy itp???
Pewnie na podstawie ligi huliganów kibice.net - jedyna prawdziwa, miarodajna, obiektywna i wiążąca kwalifikacja ekip chuligańskich w kraju. :]


U nas jest niestety tak że dużo ekip w Polsce woli spierdolić, wywinąć się, odmówić, wszystko byle nie stanąć i się sprawdzić, zawalczyć bo sobie myślą co wtedy jak przegramy??? Zostaniemy wyśmiani przez internet, jacy chujowi jesteśmy, że przegraliśmy z tym albo tym, kibice.net nas zje i wypluje, będzie trzeba siniaki goić, a po co to komu w ogóle???? Taka oto w Polsce jest zjebana mentalność, to na c*** te treningi, wyrzeczenia, pot wylany żeby później ciągle mieć kalkulator wyciągnięty i liczyć, liczyć i liczyć.... W Rosji tego nie ma, w Rosji ekipy chcą się sprawdzić, chcą walczyć, chcą zobaczyć swoją forme, bo po to trenują. Przegrają? To nikt ich palcami nie wytyka, a sami wiedzą na czym stoją i jest to dla nich mobilizacja aby jeszcze mocniej trenować i przy następnej okazji udanie się zrewanżować. To właśnie dlatego rosyjska chuliganka zalicza taki progress, a u nas jest ogromna stagnacja, żeby nie powiedzieć regress... Dlatego dziękuje bogu że doszło obecnie do zawirowań na Polskiej scenie kibicowskiej, która być może będzie zapalnikiem dla wszystkich. Miejmy nadzieje że w tym wszystkim nie zapomnimy o SZACUNKU do siebie i do przeciwnika, i miejmy nadzieje że nie powtórzą się już takie sytuacje jak ostatnio na linii Motor - Stalówka.

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 03.07.2016, 19:14

blah pisze: dobry tez ten typ 'jestesmywaszastolica', który potrafi zmierzyc poziom obsrania ekipy x na podstawie samozachwytu nad swoją Legiunią. Otoz chlopie na swoim terenie podobno ze 100? osob nie czujecie sie pewni zeby wyselekcjonowac mniejszy skład i sie lać to o czym to swiadczy? zreszta z prywatnych rozmow z typami od was wiem ze macie burdel u siebie w ekipie teraz wiec do czasow swietnosci w H sie nie zblizacie.
Jakiego samozachwytu ?
Gdzie ja pisałem, że Legia, czy tam jakakolwiek inna ekipa jest nie do rozjebania ?
Ja ogólnie na takie tematy staram się nie pisać, na dodatek staram się być krytycznie nastawiony do tego co dzieje się w kibicowskim światku.

To, czy będziemy się bili w 100, 50 czy 1000 osób to była tylko nasza prywatna sprawa - ostateczny efekt był taki, że nie wyszliście. Ale ok dla mnie to było spowodowane Waszą obawą przed pewnym biciem, dla Was sam już nie wiem o czym to miało świadczyć, a już wiem, że to Legia się wydygała. Do porozumienia tu nie dojdziemy.

Ja ten temat tylko dlatego poruszyłem tylko dlatego, że Twój koleżka coś pisał o tym jak Wam odmawiamy, robiąc z siebie typowego głupka.

Co do tematów "wewnętrznych" to wiadomo nie będę na ten temat pisał, ale chyba wszystkie osoby w Warszawie, mają świadomość tego, że Legia nie do końca wykorzystuje swój absolutnie topowy potencjał.
Zresztą Widzew jest dla mnie przykładem podobnej sytuacji, z tym, że ten potencjał jest jednak mniejszy niż w przypadku Legii (nie chce mi się tu nad tym rozpisywać).
Z drugiej strony jako wzór można dać chociażby Ruch który ciężką pracą, w trudnym terenie, pełnym rywali wypracował sobie topową pozycję.

Tutaj w sumie płynnie możemy przejść do pytania o siłę ekipy, przecież każdy kto coś tam jeździł wie, że nie ma jakiegoś jednego wyznacznika i najwięcej zależy od formy dnia, czy tam mobilizacji.
Dlatego też te wszystkie rankingi, czy tam porównania są nie do końca wymierne.

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ferment » 03.07.2016, 19:19

arda pisze:
ATM1920 pisze:Na jakiej podstawie wy twierdzicie ze Widzew słaby Ruch mocny a Lech najmocniejszy itp???
Na podstawie fotek, sensacji z fb i tych debilnych portali typu oprawcy, sprawcy, na stadionie, pod stadionem, w kiblu i na kiblu. Nikt w tym kraju nic nie robi a w każdym razie niewiele więc wszystkie te rankingi można sobie w d*** wsadzić. Jedni krzyczą że ktoś im odmówił, inni że robili zasadzkę i się nie udała bo ktoś nie stanął, miał ogon itp. I to są dzisiejsze wyznaczniki. Dobrze jest też zadzwonić do przeciwnika w środku tygodnia i powiedzieć: jesteśmy w waszym mieście więc zbierajcie się czekamy dwie godziny. Nie zabraliście się? Obsrani, wygraliśmy.
Jak słyszę że WIdzew jest słaby, Legia w drugiej dziesiątce, Cracovii kompletnie nie ma i podobne bzdury to mam pewność że ci co to piszą nie mają nic wspólnego z rzeczywistością krajowej sceny. I tak tu jest bo 90% to ma wiadomości nawet nie z trzeciej a piątej ręki albo z farmazoniarskich miejsc w necie.
DOKŁADNIE !! Zgadzam się na 100 %.


Tak na logikę. Spuszczanie się nad układem WSH & PF przez 20 stron jest NIENORMALNE !!
Naprawdę nic innego nie wydarzyło się w ostatnim czasie ??
Prawda jest taka, że ten ich układ nie przetrwa nawet roku.. i tyle.
I sami to zobaczycie
A dalsze pierdolenie o ich układzie jest bezsensu.
Tyle w temacie..
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** » 03.07.2016, 19:39

czemu miałby nie przetrwać skoro w regionie mają wspólnych wrogów n1 na których codziennie się koncentrują, także gdzie tu tak na twoją logikę robienie sobie znowu pod górkę? nostradamus?

Strzałka
Posty: 137
Rejestracja: 26.06.2016, 15:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Strzałka » 03.07.2016, 19:49

*** pisze:czemu miałby nie przetrwać skoro w regionie mają wspólnych wrogów n1 na których codziennie się koncentrują, także gdzie tu tak na twoją logikę robienie sobie znowu pod górkę? nostradamus?
układ nie przetrwa, bo pikniki na Wiśle zrobią protest antyRuch ;)

u.
W Łodzi to się już nie zmieni - Biel jest niczym przy Czerwieni!

ferment
Posty: 182
Rejestracja: 10.04.2013, 15:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ferment » 03.07.2016, 20:48

*** pisze:czemu miałby nie przetrwać skoro w regionie mają wspólnych wrogów n1 na których codziennie się koncentrują, także gdzie tu tak na twoją logikę robienie sobie znowu pod górkę? nostradamus?
A gdzie ja napisałem o robieniu sobie pod górkę ???
Wystarczy rozkminić nowe układy, układziki i powiązania, żeby od razu stwierdzić że to się nie uda.
Każdy, nawet piknik rozkmini o co kaman...
Więcej tutaj nie pisze, bo nie mam zamiaru gimbazie tłumaczyć pewnych oczywistych rzeczy.
____________________________________________________
Poszerzaj swoje horyzonty - Wyburz dom z naprzeciwka

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** » 03.07.2016, 20:53

to napisz nam skąd jesteś i komu kibicujesz:)

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: White1910Pride » 03.07.2016, 21:03

ATM1920 pisze:Na jakiej podstawie wy twierdzicie ze Widzew słaby Ruch mocny a Lech najmocniejszy itp???
Jeśli chodzi o Widzew to na jego temat wypowiada się w zasadzie wszędzie gdzie tylko się da jeden (?) dzban od lokalnego rywala> Jestem tutaj bardzo długo i to, że ten ktoś nadal pisze, ma już kilkunaste założone konto i wali swoje farmazony, pisze sam ze sobą itd. świadczy o tym jak strasznie się to forum stoczyło w dól. Najpierw myślałem, że to celowa, propagandowa zagrywka sąsiadów ale te wpisy są tak żałosne, niedorzeczne i idiotyczne, że ŁKS jest za poważną ekipą by robić sobie taki przypał. Na szczęście nie ma to żadnego przełożenia na prawdziwe życie także proponuje po prostu pewne wpisy fantasty przewijać ;)
[link]

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: walczzawsze » 03.07.2016, 21:37

gimbus z Łksu zakładający piętnaste konto, niektórzy z Łksu już mu pojechali że robi przypał a on dalej swoje...

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: remikalwi » 03.07.2016, 21:47

ImPawel pisze: a widziales kiedykolwiek zeby Widzew sobie trzaskal fotki pokazowe?
Sorry, że ci rozwalę rozczulającą historyjkę, ale:
Obrazek

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dziuraweportki » 03.07.2016, 22:02

mampytanie pisze:Mam pytanie odnośnie Arki Gdynia. Jak wyglądają ich relacje z Sandecją Nowy Sącz oraz GKS Tychy?
Kosa, na ostatnim czy przedostatnim wyjeździe do Gdyni zapowiadali się, że jadą na świniobicie.

Ja
Posty: 40
Rejestracja: 14.04.2007, 21:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Ja » 03.07.2016, 22:06

ferment pisze:
arda pisze:
ATM1920 pisze:Na jakiej podstawie wy twierdzicie ze Widzew słaby Ruch mocny a Lech najmocniejszy itp???
Na podstawie fotek, sensacji z fb i tych debilnych portali typu oprawcy, sprawcy, na stadionie, pod stadionem, w kiblu i na kiblu. Nikt w tym kraju nic nie robi a w każdym razie niewiele więc wszystkie te rankingi można sobie w d*** wsadzić. Jedni krzyczą że ktoś im odmówił, inni że robili zasadzkę i się nie udała bo ktoś nie stanął, miał ogon itp. I to są dzisiejsze wyznaczniki. Dobrze jest też zadzwonić do przeciwnika w środku tygodnia i powiedzieć: jesteśmy w waszym mieście więc zbierajcie się czekamy dwie godziny. Nie zabraliście się? Obsrani, wygraliśmy.
Jak słyszę że WIdzew jest słaby, Legia w drugiej dziesiątce, Cracovii kompletnie nie ma i podobne bzdury to mam pewność że ci co to piszą nie mają nic wspólnego z rzeczywistością krajowej sceny. I tak tu jest bo 90% to ma wiadomości nawet nie z trzeciej a piątej ręki albo z farmazoniarskich miejsc w necie.
DOKŁADNIE !! Zgadzam się na 100 %.


Tak na logikę. Spuszczanie się nad układem WSH & PF przez 20 stron jest NIENORMALNE !!
Naprawdę nic innego nie wydarzyło się w ostatnim czasie ??
Prawda jest taka, że ten ich układ nie przetrwa nawet roku.. i tyle.
I sami to zobaczycie
A dalsze pierdolenie o ich układzie jest bezsensu.
Tyle w temacie..
Oczywiście że nie przetrwa, akcje na przypale idiotyczne fotki dla popisówy, psy pozawijają i odbudowa bandy za pięć lat.

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 03.07.2016, 23:10

remikalwi pisze:
ImPawel pisze: a widziales kiedykolwiek zeby Widzew sobie trzaskal fotki pokazowe?
Sorry, że ci rozwalę rozczulającą historyjkę, ale:
Obrazek
to jest WFCG. Osiedla, fancluby pstrykaja sobie fotki przy wyjazdach czy tam innych okazjach ale ja pisalem o glownych ekipach.

a ty ze stolicy odpowiedz tak albo nie
odmowiliscie walki na rowne liczby u siebie. tak czy nie?
odmowiliscie w trasie do Belgradu. tak czy nie?
jaram sie starymi akcjami? kiedys to Legia chciala zaatakowac Widzew? Jak do Jagi to co tydzien byscie startowali a Lodz blizej tylko jakos dalej?
ps. co do gali to nie chcialem w szczegoly wchodzic, bo tak zebraliscie wiecej ludzi niz bylo naszych w Warszawie, a piszac ze nie mogliscie sie zebrac mialem na mysli dobry sklad ktory nie cykal by sie na rowne liczby

ZielonoBialy
Posty: 23
Rejestracja: 28.03.2015, 03:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZielonoBialy » 03.07.2016, 23:19

Nowa triada banda frajerow bez zasad...wisla rucha Lechie i Slask...widzew brata sie z ruchem, ktory skatowal im na smierc kibica 4 kwietnia 2009 roku....zero zasad, zero honoru...jak mozna bic zgode z kims kto zabil twojego kibica...chyba w Lodzi o tym zapomniano....nic dziwnego ze Jedras sie rozjebal na takich cwelow bez zasad....to samo Piotrek z Psychofans dal swoich bo widzial ze to banda c**** i nic wiecej...szkoda gadac...i teraz tak bedzie...nie ma juz zasad i honoru..jedni beda zdradzac drugich, beda sie sprzedawac jak swieze buleczki zeby tylko ugrac cos dla siebie....

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Smiech » 03.07.2016, 23:20

Tak źle chłopakom życzycie????? Pozawijają im bandy psiaki pewnie się o to jeszcze modlić będziecie. Słyszycie to chłopaki z Ruchu i Wisły??? Pół roku podziałacie a później was pozawijają w pizdu i koniec układu i zabawy będzie. Nie dawajcie waszym wrogom tej satysfakcji bo czekają na ten dzień ze śliną w gębie jak na RMF FM zobaczą info o zatrzymaniach, bande do 2025 bedziecie odbudowywać, co tu się w ogóle odpierdala na tym forum bareje przewyższa chehehrhehe.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: remikalwi » 03.07.2016, 23:23

ImPawel pisze: to jest WFCG. Osiedla, fancluby pstrykaja sobie fotki przy wyjazdach czy tam innych okazjach ale ja pisalem o glownych ekipach.
Rozumiem, czyli jak grudziądzkie to się nie liczy. Nie dość, że musieli uciekać na wyspy przed żużlofanami, to jeszcze ich lekceważycie po całości. Jakieś takie przykre życie te wasze grudziądzkie chłopaki mają. Nie moja piaskownica, więc idę już sobie aby nie psuć tobie porządku świata.

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kosacki » 03.07.2016, 23:54

Oho, zaraz się dowiemy, że żadna z ekip nigdy nie robiła sobie pokazowych zdjęć.

Wymieniać listy ekip nie ma sensu bo trzeba sobie zadać pytanie która z nich nie zrobiła zdjęcia własnej bandy? znajdzie się chociaż jedna?

Cyril26
Posty: 89
Rejestracja: 22.11.2009, 06:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Cyril26 » 04.07.2016, 00:33

WRNGS pisze:WISŁĄ ,RUCH, WIDZEW, ELANA ,,POLONIA, STAL, RESOVIA ,KARPATY ,CHROBRY,CSKA,PARTIZAN,ATLETICO CZUJECIE TEN w******* ? + z czasem Lechia
kolego zapomniałeś o LAZIO
Tymon pisze:.... oraz z tu kłem kufel na imprezie .....

cbc1910
Posty: 85
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: cbc1910 » 04.07.2016, 07:01

ZielonoBialy pisze:Nowa triada banda frajerow bez zasad...widzew brata sie z ruchem, ktory skatowal im na smierc kibica 4 kwietnia 2009 roku....zero zasad, zero honoru...jak mozna bic zgode z kims kto zabil twojego kibica...chyba w Lodzi o tym zapomniano........
Ty jebniety jakiś jesteś ???
Widzew z Ruchem od ponad 10 lat w zgodzie a według Ciebie 7 lat temu się napierdalali ??? Co Ty ku r wa za leki bierzesz???
Jesteś kolejnym przykładem niedojebanych mózgów wypowiadających się w temacie bez najmniejszej wiedzy o nim.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rzutkarny » 04.07.2016, 08:12

ImPawel pisze: ps. co do gali to nie chcialem w szczegoly wchodzic, bo tak zebraliscie wiecej ludzi niz bylo naszych w Warszawie, a piszac ze nie mogliscie sie zebrac mialem na mysli dobry sklad ktory nie cykal by sie na rowne liczby
To nowa koalicja sobie będzie śpiewać, że nie ich wina, że kogoś we Francji mniej, czy Lecha mniej. trzeba było być więcej. Ale na nich to w więcej nie można wyjść:) Idźcie z tą swoją hipokryzją 3 chuje w bok.

Strzałka
Posty: 137
Rejestracja: 26.06.2016, 15:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Strzałka » 04.07.2016, 08:45

Zielonobiały to chyba kibic Radomiaka. j***** internetowy napinacz, który nawet nie wie ile trwa zgoda Widzewa z Ruchem.
W Łodzi to się już nie zmieni - Biel jest niczym przy Czerwieni!

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Sebastian75 » 04.07.2016, 09:34

cbc1910 pisze:
ZielonoBialy pisze:Nowa triada banda frajerow bez zasad...widzew brata sie z ruchem, ktory skatowal im na smierc kibica 4 kwietnia 2009 roku....zero zasad, zero honoru...jak mozna bic zgode z kims kto zabil twojego kibica...chyba w Lodzi o tym zapomniano........
Ty jebniety jakiś jesteś ???
Widzew z Ruchem od ponad 10 lat w zgodzie a według Ciebie 7 lat temu się napierdalali ??? Co Ty ku r wa za leki bierzesz???
Jesteś kolejnym przykładem niedojebanych mózgów wypowiadających się w temacie bez najmniejszej wiedzy o nim.
No i c*** ze sie pomylił dobrze pisze prawda w 100% a ciebie to tak zabolało ty masz lepsze niedojebanie.

koroner88
Posty: 44
Rejestracja: 21.07.2015, 18:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: koroner88 » 04.07.2016, 11:30

Lechia to niebawem odejdzie na drugą stronę barykady. Czekajcie cierpliwie :D

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 04.07.2016, 11:57

wy to jacys niedojebani jestescie. cala smietanka gimbazy i pryszczy domowych ktorzy chu*** wiedza o zyciu kibicowskim. Ja stad wychodze

ZielonoBialy
Posty: 23
Rejestracja: 28.03.2015, 03:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZielonoBialy » 04.07.2016, 12:16

Strzałka pisze:Zielonobiały to chyba kibic Radomiaka. j***** internetowy napinacz, który nawet nie wie ile trwa zgoda Widzewa z Ruchem.
VORWÄRTS - RASENSPORT GLEIWITZ Ty j***** matole i wiem co pisze.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zl88 » 04.07.2016, 12:33

Koledzy to jak to w końcu jest bo sie pogubiłem, Jak wyglada sytuacja na linii Wisła Kraków - Śląsk Wrocław , Lechia Gdański - Wisła Karków?

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dziuraweportki » 04.07.2016, 13:01

koroner88 pisze:Lechia to niebawem odejdzie na drugą stronę barykady. Czekajcie cierpliwie :D
Sprecyzujesz?

wyschniety_szczaw
Posty: 58
Rejestracja: 17.10.2013, 23:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wyschniety_szczaw » 04.07.2016, 13:05

zl88 pisze:Koledzy to jak to w końcu jest bo sie pogubiłem, Jak wyglada sytuacja na linii Wisła Kraków - Śląsk Wrocław , Lechia Gdański - Wisła Karków?
To zależy od "Zaczarowanego Rekina z Prądnika" - słynne graffiti zrobione tuż po upadku TKWM, podobno ultrasi Wisły malowali go "zaczarowanym ołówkiem" i zależnie od decyzji osoby decyzyjnej pan Rekin zmienia kolor barw które gryzie danego dnia.

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Proterian » 04.07.2016, 13:06

Jeszcze nie wymyślił ,daj mu czas do wieczora.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adams_123, Adik, Adziorroo, deblabla, KhP, niespecjalny, Osaka, Sensi_ i 441 gości