Propozycja nowego działu [hide]

Uwagi odnośnie forum, propozycje, sugestie, informacje o banach.
ODPOWIEDZ
Smyru po jajkach
Posty: 121
Rejestracja: 19.11.2011, 12:06

Propozycja nowego działu [hide]

Post autor: Smyru po jajkach » 29.08.2015, 08:52

Bez zbędnego rozwlekania tematu:

- utworzenie działu hide dla konkretnej grupy użytkowników ( silnik forum phpBB jak najbardziej pozwala Wam na utworzenie tego działu )
- dostęp z automatu dla użytkownika zarejestrowanego na forum przynajmniej 365 dni ( przykład ), z zastrzeżeniem, że jeśli pojawi się na forum ktoś, kogo potwierdzi inny użytkownik, dostęp dla takiego byłby możliwy
- jeśli konto danego delikwenta spełnia wymogi, ale robi borutę- wypada z działu hide i szuka szczęści na innych działach


Po co?

Macie na forum aktywnych ludzi działających na szlaku bardzo mało. Bardziej zaglądają tu by sprawdzić, czy ktoś z jego braci nie robi trzody czy też największy wróg nie pieprzy głupot w kierunku jego ekip.
Nie ma co ukrywać, że będąc na bieżąco na trasie, nie siedzi się na forum non stop, ale jak już chcesz się czegoś dowiedzieć/przeczytać, to poziom nie jest najwyższy ( to tak grzecznie rzecz ujmując ).
W każdym razie, jest też masa ludzi, którzy już ze szlaku zeszli lub są na nim dość rzadko( wiek, sprawy osobiste itp ), mają jednak co nie co do powiedzenia w temacie a powstające kolejne ukryte fora i grupy czy listy na portalach społecznościowych tylko rozpraszają jakieś dobre wątki.
Wam klikalność będzie się zgadzać przy ewentualnym utworzeniu takiego działu, a gwarantuję, że i jakość poszła by tam w górę.
Pod rozwagę całość jak i pod dyskusję. Świat się nie zawali, jak nic z tego nie będzie; poziom i zawartość forum jednak nie pójdzie w górę.

iparts.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości