Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany

Strickt
Posty: 14
Rejestracja: 21.04.2015, 11:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Strickt »

ale Wislacy pajacują z tym Lazio i koszulkami Romy na ich terenach :D

wychodzi na to ze Ruch by miał bić każdego teraz w Chorzowie kto nosi koszulke Realu ?
iparts.pl
vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: vvvvvvvvvv »

Bartek i inni nie moga jakos przebolec tego i sie tu wysilaja zeby wyjsc na smiesznych ale Ciezko ukryc ten bol d*** z ich strony
***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** »

Strickt pisze:ale Wislacy pajacują z tym Lazio i koszulkami Romy na ich terenach :D

wychodzi na to ze Ruch by miał bić każdego teraz w Chorzowie kto nosi koszulke Realu ?
kibice.net wszystko wyolbrzymi;)

myślisz że za koszulkę Wisły/Cracovii na boisku szkolnym dzieci dostają maczetą po głowie?Zresztą to sprawa każdej ekipy jakie ma podejście do barw największego wroga swojej zgody.W Chorzowie może tylu ludzi w koszulce Realu co Romy biega, ;) w Krakowie to rzadki widok.
nie wiem jak ty, ale mi się wydaje że w barwach Romy nie chodzi nikt ze względu na samą piłkę, co najwyżej przywiązani do ery Tottiego która już się skończyła.
Oden2
Posty: 485
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oden2 »

h** w te oswiadczenia, co ja mam teraz zrobic z szalikiem lazio, ktory kiedys nabylem? spalic?
dratwa06
Posty: 147
Rejestracja: 27.09.2013, 21:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dratwa06 »

Za koszulkę Cracovii czy Wisły na wrogim terenie zostaniesz pogoniony bez patrzenia na wiek i niepotrzebna jest tu żadna maczeta,żeby dziecko zapamiętało to zdarzenie do końca życia:)
dratwa06
Posty: 147
Rejestracja: 27.09.2013, 21:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dratwa06 »

Durniu i jeszcze jedna sprawa.Polski Fan Club Romy skupia bardzo wielu wiślaków i dlatego nie mam z nimi nic wspólnego.Co więcej kilku z nich ma od lat tatuaże z symbolami tego klubu:)
***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** »

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 8&start=80

wielu nie jeździ i czy są z Wisły?O Wiślackich fanach Romy to można pewnie napisać tyle co o pasiastych fanach Lazio, a jak ktoś sobie dziara barwy klubu któremu kibicuje z fotela to ma nierówno pod deklem tak samo jak ty.no chyba że w przypadku tych pasiastych pilnują osiedli przed romą, no ale jak to tak teraz?
takkero
Posty: 42
Rejestracja: 05.04.2015, 10:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: takkero »

jak jest na lini ŁKS Łodź - Cracovia?
majkel1
Posty: 10
Rejestracja: 15.03.2015, 20:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: majkel1 »

Prywatne znajomości i nic więcej ŁKS bywał gościnnie na Cracovii
zgredzik
Posty: 313
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zgredzik »

A ja mam pytanie o ŁKS i Real. Kiedy ostatnio i w jakich liczbach wspierała się ta zgoda? Bo Ruch np. co chwila widać na Atletico czy to na lidze, czy to LM. Bez napiny, pytam z ciekawości.
Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Sjordskold »

Niech będzie odp. na poziomie pytającego. ŁKS nie ma zgody z Realem, tylko dwie grupy ultrasów się lubią. A dlaczego Ruch tak często na Atletico? Należy zapytać Ruch, ale ptaszki ćwierkają na drzewach, że swoją polską zgodę ważne osoby z Ruchu uznają z pewnych względów za "mniej wartą zainteresowania".
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)
zgredzik
Posty: 313
Rejestracja: 06.07.2011, 02:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zgredzik »

Sorki, zawsze wiedziałem, że to zgoda. Mylić się rzecz ludzka. To jak się wspierają te dwie grupy zaprzyjaźnionych ultrasów? I żeby nie nabijać postów. Psem nie jestem, a ty pamiętaj, że nie tylko wy trenujecie.
357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 357. »

Sjordskold pisze: ptaszki ćwierkają na drzewach, że swoją polską zgodę ważne osoby z Ruchu uznają z pewnych względów za "mniej wartą zainteresowania".
ptaszki nie muszą ćwierkać, bo są oficjalne liczby że wasza zgoda woli pojechac do Białegostoku gościnnie z waszą kosą niż z wami i to w liczbie w jakiej was nie wsparli od ładnych kilku lat. więc radze pilnować własnych spraw niż pisać takie bzdury.
risto
Posty: 389
Rejestracja: 27.02.2007, 16:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: risto »

Z dniem wczorajszym zgoda Czarnych Jasło i Orła Przeworsk przechodzi do historii. Dziękujemy kibicom Orła za wszystkie lata spędzone na kibicowskim szlaku.
Biali ludzie, czarne charaktery!
seb1945
Posty: 5
Rejestracja: 07.03.2011, 11:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: seb1945 »

Potwierdzamy. Dziękujemy za 23 lata wspólnej działalności.
glwtrcd
Posty: 805
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: glwtrcd »

Wisla przybila juz oficjalnie zgode z Lazio?
PogodaBahama
Posty: 41
Rejestracja: 05.05.2013, 13:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PogodaBahama »

Nie.
Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Kefirjagodowy »

Jak jest na linii Zabrze - Szczecin?
wojtek_ksg
Posty: 3
Rejestracja: 29.11.2014, 13:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wojtek_ksg »

Kefirjagodowy pisze:Jak jest na linii Zabrze - Szczecin?
Neutralnie są jedynie pojedyncze kontakty
EMIGRANT_UK
Posty: 38
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: EMIGRANT_UK »

risto pisze:Z dniem wczorajszym zgoda Czarnych Jasło i Orła Przeworsk przechodzi do historii. Dziękujemy kibicom Orła za wszystkie lata spędzone na kibicowskim szlaku.
23 lata zgody?
EMIGRANT_UK
Posty: 38
Rejestracja: 15.03.2014, 12:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: EMIGRANT_UK »

LECH POZNAN -92 KSZO- 95 ARKA & CRACOVIA
K.!
Posty: 22
Rejestracja: 07.01.2012, 20:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: K.! »

Łada jest FC Stalówki ? czy jakieś kontakty ?
KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 10:14

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: KRYZYS »

jestesmywaszastolica pisze:
seb1945 pisze:Potwierdzamy. Dziękujemy za 23 lata wspólnej działalności.
Czy Orzeł coś działa ? Bo poza infem o końcu zgody to nie bardzo o Was słychać.
Info o nich jest takie że są nowymi pachołkami Stalówki. Lubią też pojechać sobie do Przemyśla na jakiś turniej a dwa lata wczesniej dumnie spiewali że cały Przemysl to Ukraina. Wieszali też swoja flage obok flagi Wisły Kraków wczesniej jeżdząc na Cracovie. Takie chorągiewki jak ich były FC z Sieniawy.
2401
Posty: 363
Rejestracja: 24.03.2015, 15:30

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 2401 »

O Stalowce i jej kontaktach to sie lepiej niewypowiadaj skoro czytasz tylko informacje te ktore ktos wrzucil na forum. Duzo spraw jest dlugo ukrywanych lub niepodawanych publicznie.
kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kosacki »

Wisła & Lazio przed derbami Rzymu
Obrazek
Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Kefirjagodowy »

Jak to jest między Pogonią a Ujpestem? Dziś widziałem, że w oficjalnym sklepie fanatyków Ujpestu od dzisiaj w ofercie koszulki,bluzy, szale i nerki Pogoni
Vin Diesel
Posty: 250
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Vin Diesel »

padalo już pytanie jak jest pomiedzy Sosnowcem a Miedzią ? i jaki stosunek ma Miedz do Legii i odwrotnie
otto.magico
Posty: 124
Rejestracja: 03.07.2011, 12:49
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: otto.magico »

Między nami Miedzianką, panują neutralne stosunki. Kibiców Miedzi, zapytaj się o ich relacje z kibicami Legii (lub odwrotnie).
sloneczny
Posty: 35
Rejestracja: 13.03.2010, 10:56
Lokalizacja: Miasto z Morza i Marzeń

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sloneczny »

uuuu, powiało sensacja... i to wszystko na podstawie zdjęcia.

Taki cytat ktory bardzo dobrze pasuje do ciebie fejsbukowy marny prowokatorze:
"matka sie skurwila, ojciec sie powiesil, kiedy zobaczyli jaki to imbecyl" - wygoogluj sobie
Lukas45
Posty: 8
Rejestracja: 06.08.2013, 14:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Lukas45 »

Siemka mam pytanko jak wygląda sytuacja na linij Hajduk-Górnik .
karas1948
Posty: 16
Rejestracja: 31.05.2015, 15:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: karas1948 »

Lukas45 pisze:Siemka mam pytanko jak wygląda sytuacja na linij Hajduk-Górnik .
https://www.youtube.com/watch?v=mAabfRzXpk0 prywatne kontakty od grubych lat,nic więcej;)
tomektomasz
Posty: 19
Rejestracja: 20.08.2014, 16:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tomektomasz »

Pytanie o Przemszę Siewierz. Mieli lub mają jakieś zgody układy kosy czy są samowystarczalni ?
bez pozdrowień
zdeptany trawnik
Posty: 256
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zdeptany trawnik »

sloneczny pisze:uuuu, powiało sensacja... i to wszystko na podstawie zdjęcia.

Taki cytat ktory bardzo dobrze pasuje do ciebie fejsbukowy marny prowokatorze:
"matka sie skurwila, ojciec sie powiesil, kiedy zobaczyli jaki to imbecyl" - wygoogluj sobie

A co zlego i niezgodnego z prawda napisał ? Twierdzisz ze jest inaczej ? Jesli tak to ten cytat idealnie pasuje do ciebie .... Takie to dziwne wyzywac Widzew od zydów a robic sobie fotki i latac po Sarajewie z Jude gangiem ...wszych pomysłow juz chyba wy sami nieogarniacie .
Bunio
Posty: 163
Rejestracja: 21.04.2014, 16:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bunio »

Następna afera będzie o Motor i Wisłe z Lechia na sektorach Śląska..
Przecież to proste..
Lech ma układ z ŁKS i zgody w Triadze co w tym dziwnego ze wszyscy wspieraja Lecha w pucharach? A robienie sensacji z fotek z Sarajewa, Poznania czy Widzewiaków w Tczewie to jakieś gimnazjum...
Przemoc pisze:c***, może masz rację. Za dużo dziś wypiłem.
obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: obiektywnyFAN »

są jakieś kontakty na linii Górnik-Jaga?
za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: za Ruchem ! »

Sugerujesz się tym zdjęciem? ;) Obrazek jeśli tak to idąc Twoim tokiem myślenia my (Ruch) też mamy z nimi kontakty bo wpuścili nas w dobrej liczbie na zakazie
obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: obiektywnyFAN »

za Ruchem ! pisze:Sugerujesz się tym zdjęciem? ;)

jeśli tak to idąc Twoim tokiem myślenia my (Ruch) też mamy z nimi kontakty bo wpuścili nas w dobrej liczbie na zakazie
dzięki za odpowiedź :)
nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nowonarodzony »

Na pewno Jadze bliżej do Widzewa/Ruchu, jak Górnika. A czy w drugą stronę to działa, to już zupełnie inna sprawa
pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pijany powietrzem »

nie wypowiadaj się za inne ekipy najlepiej
LW.DZ
Posty: 55
Rejestracja: 22.07.2014, 22:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: LW.DZ »

Dobrze gada :D
CWKS - Centralne Wojskowe Kurwisko Sportowe
ODPOWIEDZ