www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
bloniaq
Posty: 18
Rejestracja: 25.04.2012, 17:35

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bloniaq » 05.05.2015, 23:45

Na pewno częściej ich można spotkać na mieście niż polonistów...



Jednopostowiec
Posty: 34
Rejestracja: 22.10.2013, 01:28

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jednopostowiec » 06.05.2015, 01:52

OldKSP pisze:Co się okazuje na sprawach szefem ochrony tego dnia na Polonii,zdeklarowany legionista zasiadający na Żylecie (glejty do wglądu).
Eee, nie takie numery w nieskazitelnej Legiuni ;)

Był Kaminero - i od dawna już go nie ma. I nie będzie.
Stanisław_Anioł pisze:Te prawo straciliście w momencie wystawienia d*** przed Drzymałą.
"To" prawo, nie "te" prawo, pisarzu. Wy za to przez dekady wystawialiście d*** przed komuną. Później ustrój padł, ale część dawnych "bohaterów" się uchowała, eksponowana choćby na okładce kibicowskiej gazetki.

Obrazek

89piotrekski
Posty: 367
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: 89piotrekski » 06.05.2015, 06:43

Mam wrzucić wasze fotki z meczu z 2006 rozgrywanego na Konwiktorskiej ,gdzie stoicie na wejściach ze stadionową ochroną i robicie selekcję ,kto jest z Legii ,a kto nie ?
http://archiwum.legionisci.com/photos06 ... 2_f147.jpg
Pochwal się jak zbieracie się w 40 -50 osób i dojeżdżacie 4-5małolatów krojąc im barwy ,na MN zakładacie kurtki czy czapki Cracovii ,żeby nikt wam nie ''podziękował '' za udział w marszu.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 06.05.2015, 09:21

Foxx pisze:
mancunia pisze:(...) my również mamy pełne prawo zabierać głos w tej dyskusji, ba - nawet musimy - jako opozycja do "postputinowskiej" propagandy.(...)
No i znowu się popierwiastkowały systemy walutowe.

Przypomnijmy:
Obrazek

Polscy i rosyjscy kibice złożyli wspólnie wiązanki kwiatów na Cmentarzu-Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich oraz przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego w Warszawie.

Wiązanki przystrojone były szalikami w barwach obu narodowych reprezentacji. Do symbolicznego gestu doszło na dzień przed meczem Polska – Rosja. W ten sposób kibice chcieli rozładować atmosferę przed spotkaniem, ale też przed zapowiadanym przemarszem Rosjan przez Warszawę. Jacek Kamiński z Polsko - Rosyjskiego Komitetu Kibiców "Przyjazna rywalizacja" podkreślił, że warto przekazywać takie gesty wzajemnego szacunku.

- Jest to nasza wspólna inicjatywa. Kontaktowaliśmy się ze sobą w tej sprawie przez ambasadę kibica - powiedział Jacek Kamiński, jeden z organizatorów wydarzenia. (...)
[link]

Chętni mogą wygooglować "Jacek Kamiński" lub "Kaminero" (gość z fotki z sowietami po lewej). Z innej beczki - z mojej strony taka przypominka:

http://zyleta.info/?p=1612

Wstydu nie macie.
No to zonk mój drogi - tego Pana po tym haniebnym incydencie raz na zawsze pogoniono z K6 i nigdy więcej na Polonii się nie pojawi. Zresztą sądząc po bzdurach, które wypisuje, GRU zajęło się nim odpowiednio.
89piotrekski pisze:Myślę , że chcielibyście mieć takich jak to napisałeś " wasali" rozsianych po województwie mazowieckim, a konkretniej takie proporcje jakie posiada Legia.
Nigdzie nie powiedziałem, że byśmy nie chcieli, ale poza Legią i Polonią (takie niestety, podkreślam niestety) są realia, nie ma na Mazowszu innych drużyn. Jest Legia, Polonia i podlegli wasale (używam skrótu myślowego, więc niech wszystkie Znicze, Dolcany itp.) się nie napinają. Prośba do adminów o zmianę nazwy tematu na "Nasza Legiunia" i gwarantuję, że nikt z Polonii nie będzie zabierał głosu w dyskusji. Temat brzmi - mówię to po raz trzeci - kibicowska Warszawa - i w tym kontekście temat obejmuje także Polonię (a oprócz tego jedynie Legię) - innych samodzielnych bytów brak.
Foxx - jako osobę uczuloną na odgrzewane kotlety - może doprowadzisz do pionu Pana od Drzymały?

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 06.05.2015, 09:27

mancunia pisze:poza Legią i Polonią (takie niestety, podkreślam niestety) są realia, nie ma na Mazowszu innych drużyn.
Oho, Radomiak i Petra lepiej niech nie wychodzą z domu. "Ekipa widmo" vel "ekipa wyjazdowe zero" was podsumowała.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 06.05.2015, 10:13

rzutkarny pisze:
mancunia pisze:poza Legią i Polonią (takie niestety, podkreślam niestety) są realia, nie ma na Mazowszu innych drużyn.
Oho, Radomiak i Petra lepiej niech nie wychodzą z domu. "Ekipa widmo" vel "ekipa wyjazdowe zero" was podsumowała.
Siadaj - piątka prymusie. Całe szczęście, że wymieniłeś ekipy, które mają kręgosłup moralny i nie biją czołem o podłogę przed wielkimi tego świata. Powiem więcej, jeszcze kilka dodatkowych na szczęście się znajdzie.
Widzę, że czujne oko chuligana, nie pozwala stosować uproszczeń, więc następnym razem będę precyzyjny, bo już mi przepisuję krople, zaraz zarzucą schizofremię - kto miał zrozumieć - zrozumiał.
A - i koniecznie zrób sobie tatuaż - to jest ściema NAS tu nie ma.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 06.05.2015, 10:38

mancunia pisze:
Foxx pisze:
mancunia pisze:(...) my również mamy pełne prawo zabierać głos w tej dyskusji, ba - nawet musimy - jako opozycja do "postputinowskiej" propagandy.(...)
No i znowu się popierwiastkowały systemy walutowe.

Przypomnijmy: (...)
mancunia pisze: No to zonk mój drogi - tego Pana po tym haniebnym incydencie raz na zawsze pogoniono z K6 i nigdy więcej na Polonii się nie pojawi. Zresztą sądząc po bzdurach, które wypisuje, GRU zajęło się nim odpowiednio.
Nie zwracaj się do mnie jak moja żona - to trochę krępujące :) Żaden zonk, bo ten pan po licznych wcześniejszych haniebnych - z kibicowskiego punktu widzenia - incydentach przez wiele lat przy K6 był. Bardzo aktywnie był. Wrzuciłeś coś o "postputinowskiej propagandzie", to po prostu rzecz zilustrowałem. Rozumiem, że GRU zajęło się nim dopiero po tym incydencie. Polsko-Rosyjski Komitet Kibiców "Przyjazna Rywalizacja" zawiązał się tamtego dnia pod sowieckim mauzoleum.
Foxx - jako osobę uczuloną na odgrzewane kotlety - może doprowadzisz do pionu Pana od Drzymały?
Nie wiem, czego właściwie oczekujesz? Cenzorskiego zapisu na wątki dotyczące klubów spoza Warszawy, na których licencjach grała drużyna korzystająca z historycznej infrastruktury Polonii?
A co tam w komentarzach na Onecie?

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 06.05.2015, 13:27

mancunia pisze:
rzutkarny pisze:
mancunia pisze:poza Legią i Polonią (takie niestety, podkreślam niestety) są realia, nie ma na Mazowszu innych drużyn.
Oho, Radomiak i Petra lepiej niech nie wychodzą z domu. "Ekipa widmo" vel "ekipa wyjazdowe zero" was podsumowała.
Siadaj - piątka prymusie. Całe szczęście, że wymieniłeś ekipy, które mają kręgosłup moralny i nie biją czołem o podłogę przed wielkimi tego świata. Powiem więcej, jeszcze kilka dodatkowych na szczęście się znajdzie.
Widzę, że czujne oko chuligana, nie pozwala stosować uproszczeń, więc następnym razem będę precyzyjny, bo już mi przepisuję krople, zaraz zarzucą schizofremię - kto miał zrozumieć - zrozumiał.
A - i koniecznie zrób sobie tatuaż - to jest ściema NAS tu nie ma.
Was Jaga pozamiatała w minute, więc gdzie wy macie start do Petry czy Radomiaka i jeżeli chociaż trochę udajesz kumatego, to nie wymyślaj, że stosujesz uproszczenia bo tylko i wyłącznie swoimi wypowiedziami się ośmieszasz.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 06.05.2015, 15:23

Siadaj - piątka prymusie. Całe szczęście, że wymieniłeś ekipy, które mają kręgosłup moralny i nie biją czołem o podłogę przed wielkimi tego świata. Powiem więcej, jeszcze kilka dodatkowych na szczęście się znajdzie.
Widzę, że czujne oko chuligana, nie pozwala stosować uproszczeń, więc następnym razem będę precyzyjny, bo już mi przepisuję krople, zaraz zarzucą schizofremię - kto miał zrozumieć - zrozumiał.
A - i koniecznie zrób sobie tatuaż - to jest ściema NAS tu nie ma.
Was Jaga pozamiatała w minute, więc gdzie wy macie start do Petry czy Radomiaka i jeżeli chociaż trochę udajesz kumatego, to nie wymyślaj, że stosujesz uproszczenia bo tylko i wyłącznie swoimi wypowiedziami się ośmieszasz.
Najpierw posiądź trudną sztukę czytania tekstów ze zrozumieniem - i wrócimy do tematu, zgoda? Ja o d****, Ty o kupie - może powiem to do Ciebie dużymy literami: Jak najwięcej takich Wisełek, Radomiaków, Broni - tego sobie życzę - to pokazuje wartość ekipy, a nie twory z Siedlec, Pruszkowa itp., które nie wychylają głowy spod parasola. Piękny to widok Łomianek, Otwocków, gdzie kibice stołecznej Legii przemierzają szlak, za kibicami, których brak. W ich brak najmocniej uwierzyły dwa satelitarne klubiki z Ząbek i Nowego Dworu- jedni na meczu z Sandencją opuścili swój młyneczek, a drudzy szyją nową flagę.
Porażka z Jagą jakoś specjalnie ujmy nie przynosi - byli lepsi - tyle w temacie, a spróbować się było warto.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 06.05.2015, 15:53

mancunia pisze:W ich brak najmocniej uwierzyły dwa satelitarne klubiki z Ząbek i Nowego Dworu- jedni na meczu z Sandencją opuścili swój młyneczek, a drudzy szyją nową flagę.
Przypomnisz ile wyjazdowych 0 do Ząbek zaliczyli od tego czasu wasi koledzy z Sącza?

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 06.05.2015, 16:38

rzutkarny pisze:
mancunia pisze:W ich brak najmocniej uwierzyły dwa satelitarne klubiki z Ząbek i Nowego Dworu- jedni na meczu z Sandencją opuścili swój młyneczek, a drudzy szyją nową flagę.
Przypomnisz ile wyjazdowych 0 do Ząbek zaliczyli od tego czasu wasi koledzy z Sącza?
Większą mam radość z jednego takiego wypadu, bez wahadła, zrobieniu co swoje i powrocie do domu, niż 10 wycieczek krajoznawczych, bez historii, z przewodnikiem. Powiem Ci w sekrecie, że po tym wypadzie, zlękniona była także Cracovia - podczas odwiedzin u wariatów z Drewnicy, bali się śpiewać na trybunach.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: rzutkarny » 06.05.2015, 18:38

No niestety w tak konkretnych liczbach jeździcie, że bez wahadła nie da rady...

bobini88
Posty: 77
Rejestracja: 22.02.2014, 09:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bobini88 » 06.05.2015, 19:10

Typ sie napina jakby przed ksp drżała cała Polska i połowa Europy a jest z ekipy, która na "wyjazd" do dzielnicy (dzielnicy!) "własnego" miasta jedzie w kilkadziesiąt osób. Ekipy z miast kilkunastotysięcznych na dużo większe odległości jeżdżą w większych liczbach a ten idiota robi z siebie "władcę i dumę Stolicy". Przecież to kompletny debil bez odrobiny wstydu, po co z nim w ogóle rozmawiać? Jeszcze te jego porównywanie się z lekką wyższością do Wisły czy Radomiaka, no ku*** on nie może być prawdziwy.

Chyba, że podkręcacie go do jeszcze głębszej kompromitacji ale ja nie wiem czy bardziej można.

localfan
Posty: 139
Rejestracja: 27.10.2013, 18:08
Lokalizacja: Polska Południowa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: localfan » 06.05.2015, 19:12

Mógłby ktoś z Legii podesłać adres strony, na której macie te stare fotki z meczów? Niekoniecznie lata 90, chociaż mile widziane, ale też sprzed 8-10 lat. Chciałem wejść po linku wklejonym tutaj z archiwum Legia, gdzie stoi chłopak z ochroniarkami w chuście ekipy jeans, ale coś nie chce mnie tam przekierować... A stron macie tyle, że nie wiem, na której szukać. Z góry dzięki
Zjednoczone, młode serca, pięści twarde tak jak stal. NIGDY nie stracimy wiary w to co siłę daje nam.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 06.05.2015, 19:20

A co tam w komentarzach na Onecie?

ABC1935

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ABC1935 » 06.05.2015, 21:33

Argument, że ekipy podwarszawskie chowają się "pod parasolem"... dość słaby chyba, że czegoś nie zrozumiałem. Wspomniany Dolcan Ząbki i Pogoń Siedlce, które są w tej chwili chyba w najwyższej formie jeżdżą obecnie aktywnie w niedużych liczbach na dość nieciekawe dla siebie tereny. Poza tym Pogoń Siedlce to jednak ekipa z potencjałem i składem większym niż reszta ekip podwarszawskich także jakaś pogarda odczytywana z postów Polonisty jest trochę nie na miejscu. Oprócz tego w historii kibicowskiej to Dolcan Ząbki, który też miał swoje problemy, przestoje i kryzysy ma bodajże więcej rozegranych "sparingów" niż Polonia. Wracając do "parasola" to ekipy, które działają obecnie słabiej albo w ogóle czyli też wspomniany OKS Otwock, Świt czy Znicz też jeździły na gorące tereny i miały swoje większe lub mniejsze przygody w czasach swoich "świetności" z nieprzypadkowymi ekipami.

Teelte
Posty: 40
Rejestracja: 12.04.2015, 13:00
Lokalizacja: Targówek

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Teelte » 07.05.2015, 00:01

mancunia pisze:

W ich brak najmocniej uwierzyły dwa satelitarne klubiki z Ząbek i Nowego Dworu- jedni na meczu z Sandencją opuścili swój młyneczek, a drudzy szyją nową flagę.
Skoro waszym głównym rywalem są jak to nazwałeś "klubiki" to chyba najlepiej pokazuje poziom waszej ekipy. Gdzie wam do Radomiaka czy Petry.
Więcej do powiedzenia ma ten co nie mówi nic

T2
Posty: 47
Rejestracja: 03.03.2007, 14:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: T2 » 08.05.2015, 17:07

mancunia pisze:
rzutkarny pisze:
mancunia pisze:poza Legią i Polonią (takie niestety, podkreślam niestety) są realia, nie ma na Mazowszu innych drużyn.
Oho, Radomiak i Petra lepiej niech nie wychodzą z domu. "Ekipa widmo" vel "ekipa wyjazdowe zero" was podsumowała.
Siadaj - piątka prymusie. Całe szczęście, że wymieniłeś ekipy, które mają kręgosłup moralny i nie biją czołem o podłogę przed wielkimi tego świata. Powiem więcej, jeszcze kilka dodatkowych na szczęście się znajdzie.
Widzę, że czujne oko chuligana, nie pozwala stosować uproszczeń, więc następnym razem będę precyzyjny, bo już mi przepisuję krople, zaraz zarzucą schizofremię - kto miał zrozumieć - zrozumiał.
A - i koniecznie zrób sobie tatuaż - to jest ściema NAS tu nie ma.
Też siadaj, bez piątki i z litości tylko bez szmaty, potocznie zwanej też jedynką. Niestety do prymusa ci daleko z tą swoją "schizofremią".

89piotrekski
Posty: 367
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: 89piotrekski » 10.05.2015, 15:51

W następny weekend w Nowym Dworze , derby w 3 lidze Legia-Polonia. Dużo biletów dostanie Polonia? 300?

WarszawskaFerajna
Posty: 794
Rejestracja: 08.04.2012, 16:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WarszawskaFerajna » 10.05.2015, 23:21

Mimo szumnych zapowiedzi przedstawiciela Legii w mediach przed meczem u nas, że wejdzie każdy kto będzie chciał, bez żadnych list wyjazdowych jakiś czas temu dostajemy takie pismo.
Obrazek

Teelte
Posty: 40
Rejestracja: 12.04.2015, 13:00
Lokalizacja: Targówek

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Teelte » 11.05.2015, 11:08

WarszawskaFerajna pisze:Mimo szumnych zapowiedzi przedstawiciela Legii w mediach przed meczem u nas, że wejdzie każdy kto będzie chciał, bez żadnych list wyjazdowych jakiś czas temu dostajemy takie pismo.
Obrazek
Przypomnij sobie jak było ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w tej rundzie karakanie.
Więcej do powiedzenia ma ten co nie mówi nic

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 11.05.2015, 11:11

Teelte pisze:
WarszawskaFerajna pisze:Mimo szumnych zapowiedzi przedstawiciela Legii w mediach przed meczem u nas, że wejdzie każdy kto będzie chciał, bez żadnych list wyjazdowych jakiś czas temu dostajemy takie pismo.
Obrazek
Przypomnij sobie jak było ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w tej rundzie karakanie.
A Ty podwójny karakanie przypomnij sobie jak było podczas ostatniego meczu na Łazienkowskiej.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 11.05.2015, 11:17

bobini88 pisze:Typ sie napina jakby przed ksp drżała cała Polska i połowa Europy a jest z ekipy, która na "wyjazd" do dzielnicy (dzielnicy!) "własnego" miasta jedzie w kilkadziesiąt osób. Ekipy z miast kilkunastotysięcznych na dużo większe odległości jeżdżą w większych liczbach a ten idiota robi z siebie "władcę i dumę Stolicy". Przecież to kompletny debil bez odrobiny wstydu, po co z nim w ogóle rozmawiać? Jeszcze te jego porównywanie się z lekką wyższością do Wisły czy Radomiaka, no ku*** on nie może być prawdziwy.

Chyba, że podkręcacie go do jeszcze głębszej kompromitacji ale ja nie wiem czy bardziej można.
Takie słowa z ust pitekantropa to w zasadzie komplement. Poproś któregoś z kolegów (tego z linii homo sapiens), to pomoże Ci przeczytać cztery zdania złożone i wytłumaczy Ci sens wypowiedzi.
Wtedy to Ty unikniesz kompromitacji.

Dario1916
Posty: 576
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 11.05.2015, 13:07

Wydaje mi się, że bez sensu komentować takie pisma, skoro wydają je kluby a nie grupy kibicowskie.
(L)

ABC1935

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ABC1935 » 13.05.2015, 20:47

Odnośnie relacji Polonii z meczu Polonia - Świt z najnowszego TMK:

Obrazek

Było nas 30 po pierwsze. Po drugie co do "komitetu powitalnego" to czy nazywacie tym "komitetem" dwie sztuki waszej starej gwardii na peronie czy trzech "Młodych Polonistów" w tym jeden wielbiciel solarium i sterydów, który wypiera się klubu? Bo na pewno gdybyście zebrali się swoją "bandą" gdzie indziej to te osoby na pewno by były w tej grupie chyba, że faktycznie tak było i wasza "siła" i potencjał jest tak duży to spoko :). Mundurowi trafili nas dopiero kawałek za Dworcem. A co do takiej waszej wielkiej chęci "spotkania" to były dwie rozmowy z dwoma różnymi, aktywnie działającymi osobami w różnym odstępie czasu i "argument" był ten sam. Ciekawe, że inne argumenty używacie w stosunku do innych, niepodwarszawskich ekip więc te wasze "chęci", i "charakter" to mrzonki. Jak już było pisane z tego konta flagi, flagami ale zejdźcie troszkę na ziemię :).

MiśBrunatny
Posty: 216
Rejestracja: 04.10.2009, 17:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: MiśBrunatny » 19.05.2015, 15:51

niezmanipulowany pisze:Ursus nie jeździ na wyjazdy?
Dzisiaj mieli półfinał PP w Kozienicach ale nie przyjechali.
Byliśmy w Otwocku i Radomiu w tej rundzie.Wyjazd do Łowicza nam nie pyknął nam z powodu zmiany terminu meczu.
Dopiero w kwietniu podjęliśmy decyzje o powrocie na trybuny no i trochę to wszystko inaczej miało wyglądać :)
http://rksursus.blogspot.com/

localfan
Posty: 139
Rejestracja: 27.10.2013, 18:08
Lokalizacja: Polska Południowa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: localfan » 16.06.2015, 09:55

[link] Co to za mecz? Który rok? Ktoś kojarzy?
Zjednoczone, młode serca, pięści twarde tak jak stal. NIGDY nie stracimy wiary w to co siłę daje nam.

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: HC » 16.06.2015, 20:55

Ujpest-Fere, czy tam na odwrót, ale który rok to za h*** nie wiem, na YT śmiga filmik z tamtych derbów...
HUTNIK&MAZOVIA

bort14
Posty: 85
Rejestracja: 21.11.2013, 21:40

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bort14 » 17.06.2015, 02:25

Obrazek

Co na to kibice Legii?
Qui seminat inquitatem, meter mala

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 17.06.2015, 09:16

Jemy schabowe.

Obrazek
A co tam w komentarzach na Onecie?

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: isis » 29.06.2015, 10:48

Czy mógłby ktoś z Polonistów wyjaśnić pokrótce o co chodzi? Pytanie bez spiny.


https://www.youtube.com/watch?v=nYXBqTwretE

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 29.06.2015, 12:34

isis pisze:Czy mógłby ktoś z Polonistów wyjaśnić pokrótce o co chodzi? Pytanie bez spiny.


https://www.youtube.com/watch?v=nYXBqTwretE
Po "dobrych występach" i korzystnym wyniku meczu z czerwoną latarnią tych rozgrywek, zagotowała się woda w chłodnicy. Padło wiele słów, nerwy puściły jednym i drugim...po meczu wszystko zostało to wyjaśnione - Wkład do koszulki Pan K. w szatni zachował się już odpowiednio, przyjął należną karę - i tyle....

Waclaw1906
Posty: 15
Rejestracja: 21.11.2014, 23:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Waclaw1906 » 29.06.2015, 13:32

[quote="Foxx"]Jemy schabowe.

Obrazek[/quote

To coś mało jecie tych kotletów bo to drugi meczet juz w Warszawie a zarazem szósty w Polsce....

GavriloP
Posty: 36
Rejestracja: 12.06.2015, 03:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: GavriloP » 29.06.2015, 20:49

[link]

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 29.06.2015, 21:17

Waclaw1906 pisze:To coś mało jecie tych kotletów bo to drugi meczet juz w Warszawie
Trzeci. Tylko różnica, jest taka ze dwa wczesniejsze na Ursusie i w Wilanowie, były zrobione na prywatnych posesjach. Ten jest nowoczesny, wolnostojący.
Były protesty ludzi [link]
Co z tego, co przechodze obok kebaba, to są tłumy, płacące muslinom, tępe matki przychodzące karmić swoje pociechy, to najbardziej przerażający widok...

Waclaw1906
Posty: 15
Rejestracja: 21.11.2014, 23:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Waclaw1906 » 30.06.2015, 12:27

Ludzie mają w d**** narazie takie rzeczy. Wystarczy popatrzeć ile głosowało na komorowskiego a co dopiero myśleć o takich sprawach. Większość z nich myśli dalej żę Niemcy , Anglia czy Francja to białe kraje gdzie żyją rodowici mieszkańcy.To ile musi być tych brudasów w stolicy że aż mają zapotrzebowanie na 3 meczety?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 30.06.2015, 13:24

Trzeci warszawski meczet będzie gotowy na rozpoczynający się pod koniec czerwca ramadan.

Budynek wznoszony na Ochocie przy rondzie Zesłańców Syberyjskich stawia Liga Muzułmańska w RP przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Będzie to siedziba Związku Wyznaniowego Ligi Muzułmańskiej.

W ośrodku znajdą się: sala modlitwy z zapleczem, sala wykładowa, sale dydaktyczne, sala wystawowa, sportowa oraz internetowa, biblioteka muzułmańska oraz przedszkole. Pod parterem dostępny będzie dwupoziomowy parking na 32 samochody.

Budowa ruszyła w 2010 roku i miała zostać zakończona w 2012 roku. Prace jednak wielokrotnie przerywano m. in. przez protesty mieszkańców dzielnicy oraz bankructwo firmy Azbud, wykonawcy projektu.

W Polsce istnieje kilka społeczności muzułmańskich. Jedną z nich, liczącą dziś ok. 3 tys. osób, tworzą Tatarzy, którzy zamieszkują Podlasie. W podlaskich Bohonikach oraz Kruszynianach Tatarzy posiadają meczety z XIX wieku.

Poza tym w Polsce żyją od lat muzułmanie innych narodowości - egipskiej, marokańskiej, kazachskiej, czeczeńskiej, libijskiej, irackiej, azerskiej, saudyjskiej oraz irańskiej.

W Warszawie, większość z nich zbiera się na modlitwy w meczecie przy ul. Wiertniczej. Jest to w rzeczywistości dawna willa, której dodano islamską fasadę oraz salę modlitewną; ma ona łącznie ok. 1000 mkw. Drugi, działający w Warszawie meczet, zlokalizowany jest przy ul. Bodycha w Ursusie i służy przede wszystkim wyznawcom pochodzenia tureckiego. Do świątyni przychodzą również Uzbecy, Indonezyjczycy, Czeczeni, chociaż przede wszystkim gromadzi się tam społeczność turecka.

Zarówno Tatarzy, jak i muzułmanie z Wilanowa oraz Ursusa należą do sunnitów oraz są związani z Muzułmańskim Związkiem Religijnym w Polsce.

Poza sunnitami w Polsce żyją szyici, drugi najliczniejszy odłam wyznawców islamu.
[link]

Tylko co to ma wspólnego z kibicowską Warszawą...
A co tam w komentarzach na Onecie?

Waclaw1906
Posty: 15
Rejestracja: 21.11.2014, 23:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Waclaw1906 » 30.06.2015, 14:29

Jeszcze nic ale żebyś niebył zdziwiony za kilka lat
https://www.youtube.com/watch?v=b4l4kOhdWFc

Dario1916
Posty: 576
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 30.06.2015, 14:46

Wacław, wrzuć może jeszcze jakieś fotki Galatasaray z Berlina w tramwaju albo fanów Realu w Japonii. Kibicowska Warszawa nijak ma się do tego, inne realia.
(L)

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 13.07.2015, 09:38

W weekendową noc, ktoś zamówił wieprzowinę - dowóz gratis....dostawca niestety poszukiwany...podobno mięso nie było świeże.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, kswL, NG_M, oberschlesien321, rafalks1908, umulung, zgredzik i 179 gości