Nie pajacuj i nie ośmieszaj się.ponadwami pisze: Chciałeś zabłysnąć ale Ci nie wyszło, mogę Ci nawet bilet na G kupić żebyś mi go znalazł i wrzucił fote na knet
Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
gypsy_hunters
- Posty: 39
- Rejestracja: 02.11.2014, 13:49
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Nie wiem czy dobry temat.
https://www.youtube.com/watch?v=hwZdDmwnxgA
W 1:39 koleś ma czapkę TSWWKS. Czy Kaczor kibicuje?
https://www.youtube.com/watch?v=hwZdDmwnxgA
W 1:39 koleś ma czapkę TSWWKS. Czy Kaczor kibicuje?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Z tego co pamiętam (wiem czy to ważne ale na wiekowych jupiterach) parę lat wstecz koszt 4 klocków.Vin Diesel pisze:jaki jest mniej wiecej koszt rozegrania meczu przy jupiterach? przypuscmy o mocy 2000 luxów
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
W Złotowie spotkasz kibiców Lecha oraz Legii,Corey pisze:Jaka ekipa jest w Złotowie(woj. wielkopolskie)? Zawisza, Lecha, może inna, a może w ogóle pustynia?
-
vandalworld
- Posty: 20
- Rejestracja: 08.01.2014, 21:25
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Sami robią,co Ty,nie wiesz,nie uczyli Cie ?
-
w_harringtonce
- Posty: 167
- Rejestracja: 02.11.2014, 20:09
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Wygrywają w konkursach na Stadionowych Oprawcach.Zolpidem pisze:Skąd bierze piro Widzew, Ruch i ich zgody, skoro większość kraju zdominował w tej kwestii ŁKS lub jego pośrednicy? :)
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
wez ku*** idioto wyjdzZolpidem pisze:Skąd bierze piro Widzew, Ruch i ich zgody, skoro większość kraju zdominował w tej kwestii ŁKS lub jego pośrednicy? :)
-
obiektywnyFAN
- Posty: 771
- Rejestracja: 30.05.2014, 20:31
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
dlaczego Korona na swoich flagach nie ma herbu?
-
Fanatyczny Andrzej
- Posty: 25
- Rejestracja: 05.11.2014, 09:55
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
ty pajacu j***** nie masz nigdy nic do powiedzenia procz siania napinki glupimi tekstami ?PyskatySK pisze:bo kibicują KSZO-kom.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
haha no prima dowcip oberRuro.PyskatySK pisze:bo kibicują KSZO-kom.
Tej a jak tam twoja zgoda ze Slovanem? Dalej walisz rekord na 1565 wyjazd na słowackich pastuszków? Bracie Helmuta i Mohammeta.
Polskie Wilno, Polski Lwów. j**** żmudzinów i banderowców.
Uwolnić Maćka!!
Uwolnić Maćka!!
-
pijany powietrzem
- Posty: 544
- Rejestracja: 02.03.2010, 23:58
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Co drugi post tutaj to przypierdalanie się to kogoś za jakieś wcześniejsze spiny, ogarnijcie się, za bardzo wczuwacie się w ten internet
Ja mam pytanie jak to jest z karami za burzone stadiony
Na przykład Widzew, ewentualna kara przeszła by na stadion na którym grają potem? troche by to było niedorzeczne, była już taka sytuacja, bo jakoś nie kojarze, a ogólnie ciekawi mnie co by było gdyby ktoś zrobił konkretny rozpierdol na ostatnim meczu stadionu
Ja mam pytanie jak to jest z karami za burzone stadiony
Na przykład Widzew, ewentualna kara przeszła by na stadion na którym grają potem? troche by to było niedorzeczne, była już taka sytuacja, bo jakoś nie kojarze, a ogólnie ciekawi mnie co by było gdyby ktoś zrobił konkretny rozpierdol na ostatnim meczu stadionu
-
holendrowie i beldzy
- Posty: 257
- Rejestracja: 03.12.2012, 16:37
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
a mnie trapi od dawna to ,że na forum z taką ilością moderatorów zjeby takie jak goleszów,martynka plejer,zolpidem i inni tego pokroju "gwiazdorzy" bez względu na klub są tutaj przez ową forumową wierchuszkę tolerowani
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!
-
Marcin Plichta
- Posty: 98
- Rejestracja: 07.11.2013, 17:13
- Lokalizacja: Amber Gold
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
na mecze Termalicki też przychodzi dwa razy więcej ludzi niż liczy Nieciecza ale to o niczym jeszcze nie świadczyholendrowie i beldzy pisze:a mnie trapi od dawna to ,że na forum z taką ilością moderatorów zjeby takie jak goleszów,martynka plejer,zolpidem i inni tego pokroju "gwiazdorzy" bez względu na klub są tutaj przez ową forumową wierchuszkę tolerowani
sam wiesz że normalne forum istnieje zupełnie gdzie indziej
-
Larkson1908
- Posty: 128
- Rejestracja: 14.01.2010, 14:17
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Jakie są teraz relacje na linii STOMIL-HUTNIK ? Pachniało zgodą a teraz coś cisza.....
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
układ jak narazieLarkson1908 pisze:Jakie są teraz relacje na linii STOMIL-HUTNIK ? Pachniało zgodą a teraz coś cisza.....

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
ale Stomil i Hutnik to jakos nie potecjal na zgode. Do wyjebania z tego forum pyskaty jeszcze by sie przydal bo w glowie duzo nie ma co widac, a szczeka
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Co masz na myśli pisząc, że to "jakoś nie potencjał na zgodę"?
-
R.E. Bells
- Posty: 292
- Rejestracja: 13.05.2013, 13:18
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Tą listę spokojnie można poszerzyć o kilku niedawno zarejestrowanych np. Fanatyczny Andrzej (intorwertyk), Deboss, invicte, kabo, pyskaty i kilku innych. To są jakieś tępe larwy, dziwie się ludziom którzy się na poważnie z nimi kłucą...holendrowie i beldzy pisze:a mnie trapi od dawna to ,że na forum z taką ilością moderatorów zjeby takie jak goleszów,martynka plejer,zolpidem i inni tego pokroju "gwiazdorzy" bez względu na klub są tutaj przez ową forumową wierchuszkę tolerowani
-
Fanatyczny Andrzej
- Posty: 25
- Rejestracja: 05.11.2014, 09:55
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
nie jestem zadnym intowertykiem pajacu :D sprawdzcie sobie ip albo idR.E. Bells pisze:Tą listę spokojnie można poszerzyć o kilku niedawno zarejestrowanych np. Fanatyczny Andrzej (intorwertyk), Deboss, invicte, kabo, pyskaty i kilku innych. To są jakieś tępe larwy, dziwie się ludziom którzy się na poważnie z nimi kłucą...holendrowie i beldzy pisze:a mnie trapi od dawna to ,że na forum z taką ilością moderatorów zjeby takie jak goleszów,martynka plejer,zolpidem i inni tego pokroju "gwiazdorzy" bez względu na klub są tutaj przez ową forumową wierchuszkę tolerowani
co do pyskatego to ciekawi mnie kiedy w koncu zostanie wyjebany z tego forum ten pajac..
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Wy na tej liście jesteście na samym początku.R.E. Bells pisze:Tą listę spokojnie można poszerzyć o kilku niedawno zarejestrowanych np. Fanatyczny Andrzej (intorwertyk), Deboss, invicte, kabo, pyskaty i kilku innych. To są jakieś tępe larwy, dziwie się ludziom którzy się na poważnie z nimi kłucą...holendrowie i beldzy pisze:a mnie trapi od dawna to ,że na forum z taką ilością moderatorów zjeby takie jak goleszów,martynka plejer,zolpidem i inni tego pokroju "gwiazdorzy" bez względu na klub są tutaj przez ową forumową wierchuszkę tolerowani
Ludzie sobie od dawna robią jaja na tym forum a ci sie obudzili .
RUCH 1920 CHORZÓW
-
slonecznazks
- Posty: 133
- Rejestracja: 29.04.2012, 13:34
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Dzisiaj natrafiłem na taki filmik ze starych zdjęć kibiców ( https://www.youtube.com/watch?v=jmIm2iMSyzI ). I mam dwa pytania do niego:
- Na zdjęciu Motoru Lublin nad flagą RKS znajduje się flaga bardzo podobna albo identyczna do flagi Kraju Basków, która ogólnie ma konotacje lewicowe. Czy to przypadek, że akurat Motor taka flagę wywieszał w tedy, czy to ma jakiś głębszy sens (popieranie Basków?)?
- Na filmiku jest też zdjęcie Wisłoki Dębica na jakimś czołgu. Zdjęcie z jakiegoś wyjazdu? I jesli ktoś wie to chciałbym wiedzieć jaki to rok.
- Na zdjęciu Motoru Lublin nad flagą RKS znajduje się flaga bardzo podobna albo identyczna do flagi Kraju Basków, która ogólnie ma konotacje lewicowe. Czy to przypadek, że akurat Motor taka flagę wywieszał w tedy, czy to ma jakiś głębszy sens (popieranie Basków?)?
- Na filmiku jest też zdjęcie Wisłoki Dębica na jakimś czołgu. Zdjęcie z jakiegoś wyjazdu? I jesli ktoś wie to chciałbym wiedzieć jaki to rok.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Co do flagi to chyba jest to flaga Śląska stylizowana na brytyjkę.
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Ile lata trwa układ Petry ze Stomilem? Zna ktoś najdłuższy układ w Polsce, który nie kończy się ani zgodą ani zerwaniem?
-
Zupełnie Zielony.
- Posty: 1401
- Rejestracja: 19.12.2008, 10:06
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Zdjecie zdaje się z 1991r (pisze z głowy bo nie chce mi sie szukać). Było robione w Parku Jordanowskim w Dębicy niedaleko PKP, obecnie czołgu tam już niema bo znajduje sie w muzeum nieopodal. Wiecej infa na temat tego zdjecia i wielu innych starych znajdziesz na froum Wisłoki w dziale: "Historia kibiców Wisłoki"slonecznazks pisze:Na filmiku jest też zdjęcie Wisłoki Dębica na jakimś czołgu. Zdjęcie z jakiegoś wyjazdu? I jesli ktoś wie to chciałbym wiedzieć jaki to rok.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Najdłuższy układ to chyba BKS Bielsko Biała - Miedź Legnica.mefistoo pisze:Ile lata trwa układ Petry ze Stomilem? Zna ktoś najdłuższy układ w Polsce, który nie kończy się ani zgodą ani zerwaniem?
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Petra ze Stomilem od 2009 roku jak się nie mylę?mefistoo pisze:Ile lata trwa układ Petry ze Stomilem? Zna ktoś najdłuższy układ w Polsce, który nie kończy się ani zgodą ani zerwaniem?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
końcówka 2008 już mieli układ, tak pamiętam, niech ktoś poprawi lepiej poinformowany jeśli się mylę ;)FORZA ZKS pisze:Petra ze Stomilem od 2009 roku jak się nie mylę?mefistoo pisze:Ile lata trwa układ Petry ze Stomilem? Zna ktoś najdłuższy układ w Polsce, który nie kończy się ani zgodą ani zerwaniem?
-
WielkaPolskaNaWieki
- Posty: 221
- Rejestracja: 24.01.2010, 21:59
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... 2014/3.jpg
dokąd sięga ta flaga Spartaka? Jakieś kraje w Europie są pod nią wciągnięte?
dokąd sięga ta flaga Spartaka? Jakieś kraje w Europie są pod nią wciągnięte?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Nie wiem czy ta flaga wciąga też resztę Europy. To chyba całość państwa Rosji.WielkaPolskaNaWieki pisze:http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... 2014/3.jpg
dokąd sięga ta flaga Spartaka? Jakieś kraje w Europie są pod nią wciągnięte?
-
tuskotronic
- Posty: 81
- Rejestracja: 30.11.2014, 18:32
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Tak. Jeżeli chodzi o zachodnią granicę Cesarstwa Rosyjskiego to w "skład" tej mapy wchodzą ziemie polskie pod zaborami rosyjskimi, w tym z zajętym po okresie napoleońskim Królestwie Polskim https://www.youtube.com/watch?v=XEigTcunXIQ . Flagi imperialne wywieszają praktycznie wszystkie znaczące ekipy w Rosji - to tak odnośnie polskich ekip wąchających się z kacapami.WielkaPolskaNaWieki pisze:http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... 2014/3.jpg
dokąd sięga ta flaga Spartaka? Jakieś kraje w Europie są pod nią wciągnięte?
-
w_harringtonce
- Posty: 167
- Rejestracja: 02.11.2014, 20:09
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Jeśli dobrze widzę, to ten czarny dzyndzel po po lewej to właśnie ziemie polskie.
-
Wyznawca Wisełki
- Posty: 286
- Rejestracja: 20.01.2013, 18:18
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
CSKA też? można ewentualne zdjęcie?tuskotronic pisze:Tak. Jeżeli chodzi o zachodnią granicę Cesarstwa Rosyjskiego to w "skład" tej mapy wchodzą ziemie polskie pod zaborami rosyjskimi, w tym z zajętym po okresie napoleońskim Królestwie Polskim https://www.youtube.com/watch?v=XEigTcunXIQ . Flagi imperialne wywieszają praktycznie wszystkie znaczące ekipy w Rosji - to tak odnośnie polskich ekip wąchających się z kacapami.WielkaPolskaNaWieki pisze:http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... 2014/3.jpg
dokąd sięga ta flaga Spartaka? Jakieś kraje w Europie są pod nią wciągnięte?

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
To prawda, że kiedyś na gnieździe Legii wisiała flaga Hemp Gru?
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Nie przypominam sobie, ale zapewne masz na myśli banner Śmierć Konfidentom, w chyba najbardziej popularnej wersji http://legionisci.com/photos11j/11denhaag1H_f63.jpg , którego projekt pochodzi chyba z ciuchów HG jeśli dobrze pamiętam.
-
nowonarodzony
- Posty: 400
- Rejestracja: 10.02.2012, 11:48
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Mi się zdaje że odwrotnie, że to HG zapożyczyło ten znak z kibicowskich ciuchów, dość dawno już go widziałem, ale nie pamiętam czy na fladze czy na jakiejś kibicowskiej koszulce
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Nad flagą zgodową z Partizanem:Wyznawca Wisełki pisze:CSKA też? można ewentualne zdjęcie?tuskotronic pisze:Tak. Jeżeli chodzi o zachodnią granicę Cesarstwa Rosyjskiego to w "skład" tej mapy wchodzą ziemie polskie pod zaborami rosyjskimi, w tym z zajętym po okresie napoleońskim Królestwie Polskim https://www.youtube.com/watch?v=XEigTcunXIQ . Flagi imperialne wywieszają praktycznie wszystkie znaczące ekipy w Rosji - to tak odnośnie polskich ekip wąchających się z kacapami.WielkaPolskaNaWieki pisze:http://www.ultras-tifo.net/images/stori ... 2014/3.jpg
dokąd sięga ta flaga Spartaka? Jakieś kraje w Europie są pod nią wciągnięte?

Flaga MOSCOW KIDS też jest w barwach Imperium:

-
brunobannani
- Posty: 227
- Rejestracja: 18.03.2013, 10:40
-
tuskotronic
- Posty: 81
- Rejestracja: 30.11.2014, 18:32
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Dokładnie, jak wyżej. Tym bardziej cieszy, że "zgubili" w Polsce imperkę "Klin". Warto też dodać, że jest szeroko stosowana w Rosji przez środowiska nacjonalistyczne w opozycji do obecnej flagi FR. Wielu z nich najlepiej by się czuło w granicach, które były wyznaczone w okresie obowiązywania tej flagi.
-
Fanatyczny Andrzej
- Posty: 25
- Rejestracja: 05.11.2014, 09:55
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Nie popadajcie tez w paranoje. Idac tym tokiem myslenia Polacy ktory uzywaja symboli RPON tez deptaja odcisk ruskim bo RPON siegala po dzisiejsze terytoria Rosji.
Pozatym nacjonalisci Ruscy sa za niepodlegla Polska i nie traktuja Polski jako odwiecznego wroga.
To ze W Polsce ruscy sa wrogiem(glownie przez komune, komunisci, bolszewicy) nie ozncza ze mamy byc wrogo nastawieni do rosjan.Tymbardziej ze w moskwie odbyla sie pikieta z udzialem ruskich nacjonalistow swietujaca 11.11. Na Marszu w Warszawie przeciez tez byli ruscy nacjonalisci, gdyby mieli cos przeciwko Niepodleglej Polsce to by nie przyjezdzali na marsz.
Pozatym nacjonalisci Ruscy sa za niepodlegla Polska i nie traktuja Polski jako odwiecznego wroga.
To ze W Polsce ruscy sa wrogiem(glownie przez komune, komunisci, bolszewicy) nie ozncza ze mamy byc wrogo nastawieni do rosjan.Tymbardziej ze w moskwie odbyla sie pikieta z udzialem ruskich nacjonalistow swietujaca 11.11. Na Marszu w Warszawie przeciez tez byli ruscy nacjonalisci, gdyby mieli cos przeciwko Niepodleglej Polsce to by nie przyjezdzali na marsz.
-
Kokinonero
- Posty: 66
- Rejestracja: 15.06.2014, 12:30
Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
Mam pytanie co do Dozametu Nowa Sól. Czy teraz jest jakaś nowa ekipa nie utożsamiająca się z tą starą?
Pamiętam jak kilka lat temu przeglądałem forum i byli negatywnie nastawieni do Falubazu - głównie dla tego że w Nowej Soli jest ich FC i "podbiera" im kibiców, a Dozamet przechodził wtedy spory kryzys - max zebrali się chyba w 30 osób na Chrobrego. Po zdjęciach widać było że jest sporo starszych osób.
Teraz większość małolatów, mimo tego starają się wszędzie pojechać jednak nagle kolegują się z Falubazem i stąd moje pytanie czemu ta wymiana pokoleń tak zmieniła poglądy.
PS. zauważyłem że jedna osoba od was wydaje ortaliony Falubazu. Nie było by w tym nic dziwnego jednak jest to kibic Lecha Poznań. Mieszanka jak widzę u was jest ładna.
Pamiętam jak kilka lat temu przeglądałem forum i byli negatywnie nastawieni do Falubazu - głównie dla tego że w Nowej Soli jest ich FC i "podbiera" im kibiców, a Dozamet przechodził wtedy spory kryzys - max zebrali się chyba w 30 osób na Chrobrego. Po zdjęciach widać było że jest sporo starszych osób.
Teraz większość małolatów, mimo tego starają się wszędzie pojechać jednak nagle kolegują się z Falubazem i stąd moje pytanie czemu ta wymiana pokoleń tak zmieniła poglądy.
PS. zauważyłem że jedna osoba od was wydaje ortaliony Falubazu. Nie było by w tym nic dziwnego jednak jest to kibic Lecha Poznań. Mieszanka jak widzę u was jest ładna.
