www.warhouse.pl

województwo Zachodniopomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
KLINxxx
Posty: 5
Rejestracja: 05.09.2013, 21:12

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: KLINxxx » 10.03.2014, 16:07

Michalek pisze: Powtarzam - nie wiem jak jest teraz - AZS z konfidenckich zapedow na 100% sie nie wyleczyl ale byc moze nastapilo jakies rozdzielenie f-c Lecha od konfitur. Na pewno barwy Lecha sa takze tolerowane z racji tego ze dwie zgody Gwardii maja bardzo wiele wspolnego z Lechem (Arka i Gornik Konin). Zlocieniec to akurat taka Darlovia, wiecej ich na internecie niz w prawdziwym swiecie.
W takim razie pomogę w kwestii zaległości co do AZS-u.

Niechlubnej historii jaką stworzyli poprzedni "fani" kosza, nikt się nie wypiera a wręcz przeciwnie, wyciąga wnioski. Poprzednia stara ekipa zapracowałą (jak widać nie tylko)sobie na taką a nie inną opinię, nie mniej doszło do dość istotnych zmian. Z czasem gdy część z w/w poświęcała się coraz mniej na rzecz AZSu a reszta zajeta była tylko i wyłącznie chlaniem do upadłego na wyjazdach i komentowaniem calej drużyny, włącznie z masażystą i trenerem, zaczełą się pojawiać (a jakże by inaczej...) młoda krew. Wszystko zmieniło się ekspresowo, począwszy od zmiany w stukturze zarządu kibiców. Obecnie pod względem Ultras i wszelkich innych akcji, dominuje ta nowa młoda grupa, wsparta przez trochę starszych od siebie kibiców. Obecny sezon jest właściwie kontynuacją nacisku na wychowanie i oprawy patriotyczne we własnych szeregach (Ś. Niepodległości, Pilecki, Ż. Wyklęci), dopingu coraz bardziej idącego w kierunku PN (z zachowaniem skali kosz/PN), dodatkowych akcjach (zbiórki dla dzieci, sprzątanie grobów czy pojawienie się w końcu... na obchodach rocznicy smierci Przemka) i generalnie jak największej ilosci opraw na meczach i wyjazdów (często przy asyście pirotechniki), nie zależnie czy do Włocławka, Radomia czy Zgorzelca. W Starogardzie Gd. zaliczają nawet kilkudziesięcio-metrowy bieg z "przeszkodami" przez całą halę, po tym jak klub kibica gospodarzy przegiął z ilością wjazdów na AZS/Koszalin. Zabrakło kilkunastu metrów, skończyło się tylko na szarpaniu z ochroną i wjeździe białych kasków na sektor gości. Co do konfidenctwa. Obecnie nie ma takiego tematu, ponieważ doskonale wiedzą o co chodzi. Przed sezonem jeden z cwaniaczków na którego nie bezpodstawnie polowało paru gosci z Kotwicy i mienił się kibicem AZS-u, został karnie "wyrzucony" z grona kibicowskiego będąc tym samym przykładem dla młodszych chłopaków. Po pół roku postanowił wrócić do sektora, co skończyło się dla niego przeleceniem przez barierki na samym spotkaniu, i dodatkowej edukacyjnej "perswazji" już po, bez świadków (jak się okazuje, młodzież nakierowana w dobrą stronę bardzo szybko się uczy, w skrócie - sami zajeli się prowodyrem).

Reasumując. Każdy wie że koszykówka będzie przez PN wiecznie wysmiewana, a historia wypominana. Nie mniej fakt jest taki, że ta bagatelizowana wcześniej przez poprzedników młoda ekipa, szturmem przejęła wpływy w tym kibicowskim mini-światku (wypierając i to dosłownie tych pierwszych), wprowadzając przy okazji zasady które na AZS-ie powinny być rzeczą normalną i panować od dawna.

W Koszalinie oczywiście niepodzielnie rządzi KSG i doskonale o tym wiedzą obie strony.



NieUfamJarzabkowi
Posty: 16
Rejestracja: 10.10.2010, 12:08
Lokalizacja: Sztetke

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: NieUfamJarzabkowi » 11.03.2014, 21:22

Pogoń pozdrawia Flotę na meczu z Cracovią, w młynie obecne chłopaki z Wysp. Flota i MKS Karlino w rodzinie.
Love and be brave.

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Edekzkrainykredek » 13.03.2014, 14:55

Darłowo, Darłówko - do kogo te miejscowości należą ? Istnieje tam jakiś zorganizowany ruch kibicowski ?
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

A.P.A
Posty: 46
Rejestracja: 13.02.2014, 11:03

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: A.P.A » 13.03.2014, 16:18

Ludzie z Darłowa jeżdżą na Pogoń.

PS: Może ktoś poprawić nazwę tematu, województwo wielką literą?

N(H)K
Posty: 2
Rejestracja: 28.03.2014, 14:45

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: N(H)K » 28.03.2014, 14:49

Jak wygląda sytuacja u kibiców Wielima Szczecinek ? Słyszałem że nie ma już grupy H ? i czy dalej są układy z Drawą ?

damjen2311
Posty: 39
Rejestracja: 19.11.2011, 17:12
Lokalizacja: pomorze

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: damjen2311 » 29.03.2014, 13:52

N(H)K pisze:Jak wygląda sytuacja u kibiców Wielima Szczecinek ? Słyszałem że nie ma już grupy H ? i czy dalej są układy z Drawą ?
coś tam kręcą z Pogonią Lębork
"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie".-Dawid Zapisek

PolnocnaStrona
Posty: 217
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: PolnocnaStrona » 29.03.2014, 16:37

Brawo Pogoń ostatnio bardzo dobrze się prezentują u siebie jak i na wyjazdach. Jeżdżą wszędzie czy zakazy czy normalnie w dobrych liczbach. Widać znaczny progres :) jakie są najlepsze Fc działające na Pogoni- Drawsko Pomorskie, Gryfice czy może inne ???

leniwiec
Posty: 708
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: leniwiec » 30.03.2014, 10:39

Stargard Szczeciński, Police, Chojna, Drawsko

hfK
Posty: 227
Rejestracja: 27.06.2007, 21:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: hfK » 30.03.2014, 11:48

damjen2311 pisze:
N(H)K pisze:Jak wygląda sytuacja u kibiców Wielima Szczecinek ? Słyszałem że nie ma już grupy H ? i czy dalej są układy z Drawą ?
coś tam kręcą z Pogonią Lębork
Hua hua hua :D

DAR88
Posty: 10
Rejestracja: 14.09.2009, 16:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: DAR88 » 01.04.2014, 12:02

[link] Pieską się przypomniało....

flc82
Posty: 25
Rejestracja: 12.09.2009, 00:02

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: flc82 » 01.04.2014, 17:48

A.P.A pisze:
flc82 pisze:Czy mógłby ktoś opisac dokładnie Stargard Szcz.? Z podzialem na dzielnice? Dzieki
A co tu opisywać? Stargard to Pogoń. ;)
A które dzielnice są najbardziej aktywne? No i jak z Błekitnymi mają jakies swoje osiedle i czy niekiedy dochodzi do jakiś drobnych incydentów z Pogonią?
Dzieki za odpowiedz

Śmiechu BeczKa
Posty: 36
Rejestracja: 22.03.2013, 13:52
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Śmiechu BeczKa » 02.04.2014, 13:56

[link]
Z tamtego roku

benger
Posty: 1
Rejestracja: 29.05.2014, 17:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: benger » 29.05.2014, 17:14

jak przedstawia się obecnie sytuacja w zach-pom ? jakie ekipy prowadzą doping? może jakaś nowa ekipa się narodziła albo też któraś z niegdyś obecnych upadła? :) z górki dzieki za info ;)

N(H)K
Posty: 2
Rejestracja: 28.03.2014, 14:45

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: N(H)K » 31.05.2014, 12:18

Rega Trzebiatów zaczęła coś działać, Karlino wiem że jeździ na Pogoń ale czy zaliczają swoje mecze ? Błękitni awansowali do wyższej ligi ale nie sprawiło to że w młynie pojawia się więcej osób, Gwardia tak jak by trochę ciszej, Kotwica zalicza wyjazdy, Wielim to chyba nikt nie wie do końca co tam się odbywa, Flota ? Gryf Słupsk spadek do niższej ligi ale kibice są wszędzie z klubem.

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 31.05.2014, 13:56

Rega Trzebiatów zaczęła coś działać, Karlino wiem że jeździ na Pogoń ale czy zaliczają swoje mecze ? Błękitni awansowali do wyższej ligi ale nie sprawiło to że w młynie pojawia się więcej osób, Gwardia tak jak by trochę ciszej, Kotwica zalicza wyjazdy, Wielim to chyba nikt nie wie do końca co tam się odbywa, Flota ? Gryf Słupsk spadek do niższej ligi ale kibice są wszędzie z klubem.
Błekitni to mają cięzko przez FC Pogoni w Stargardzie czasami ciezko wogole kogos spotkac heh
Gwardia dołuje od dluzszego czasu ostatnio w Szczecinie na rezerwach bodajze w 30 osob + 50 Gornik Walbrzych ....
Rega tak ale chyba na siatkowce ;)? poza tym proboja jezdzic na PS
Karlino to Pogoń
Wielim ma teraz problemy z psami,(derby ostatnie) jakies tam zakazy itp poza tym wybrali Legie po upadku zgody z PS
Flota miała protest i to dlugi czas, ostatnio wyjazd w 40 do Chojnic , mlyn slaby ok 50-100 osob, jakies skromne oprawy, czesto odwiedzają Pogon na wyjazdach i na Twardowskiego...

I nie wiem co ma Gryf Slupsk do tematu wojewodztwo zachodniopomorskie?;)

z nowych ciekawostek/reaktywacji

Olimp Zlocieniec ostatnio widoczny
[link]

I Świt Szczecin Skolwin (chlopaki z Pogoni) zaliczaja wyjazdy
[link]
[link]

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 15.06.2014, 10:58

aaa jeszcze co do Błękitnych Stargard, to fotka z meczu zgodowego Pogoń Barlinek - Błękitni
to młyn

Obrazek

ktoś coś powie? :]

white88
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2012, 12:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: white88 » 15.06.2014, 12:02

Olimp Złocieniec - Arkadia Malechowo
[link]
[link]
więcej zdjęć i relacji można zobaczyć na stronce fanatyków Olimpu, na fb :)

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 19.06.2014, 10:55

Co do fotki Blekitnych, nie ze ich bronie, ale tlumaczyli sie z tej fotki z 40 razy juz. Nudne sie juz to zrobilo. Mnie np.ciekawi dlaczego podczas meczu Pogon-Legia nie bylo zadnych kibicow z Warszawy na sektorach gospodarzy podczas gdy zostal wpuszczony np.Widzew? Widze, ze aLvaro niezle sie orientuje w sytuacji a ewidentnie sie nudzi to moze wyjasni sprawe?

Nasza Sprawa
Posty: 6
Rejestracja: 15.04.2014, 22:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Nasza Sprawa » 19.06.2014, 14:39

co w tym dziwnego ze Widzew byl wpuszczony, skoro Pogon byla wpuszczona na sektory Widzewa we wczesniejszej rundzie. Normalne ze w tej sytuacji gdy Widzew mial zakaz to Pogon ich wpuscila.
Jezeli chodzi o mecz z Legia to byl jakis obowieazek zeby Pogon wpuszczala Legie albo zeby Legii jakos specjalnie zalezalo zeby sie dogadywac zeby zostali wpuszczeni?? Mimo wszystko i tak na meczu bylo pare osob z (L) w swoich barwac.

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 16.11.2014, 00:07

Aktualna sytuacja, troche opisze, bo sie pozmienialo

EKipy które nieprzerwanie dzialaja

Pogon Szczecin,
Kotwica Kolobrzeg (obecnie protest, zarząd )
Gwardia Koszalin,
Flota Swinoujscie (obecnie coraz gorsza forma, ale jada na wyjazd do Glogowa, co czesto sie w ich przypadku nie zdarza. są obecni na Pogoni na domowych jak i na wyjazdach)
Wielim Szczecinek (Mloda ekipa)
Rega Trzebiatów (FC Pogoni, Odrodzili sie, bardzo fajne liczby u siebie i na wyjazdach)

+ mniejsze ekipy

MKS Karlino (skupili się chyba na Pogoni, czy cos sie dzieje w Karlinie - nie wiem)
Błękitni Stargard (Ostatnio wieszają wiecej flag niz jest ich w młynku ale no niech bedzie, że są)
Olimp Złocieniec (Wlasciwie to od wrzesnia nie wiem czy cos sie u nich dzieje, wczesniej dobre liczby, ekipa podobno neutralna co do Pogoni, Arki, Lecha itd. tez mieli z zarządem problemy)
Ina Goleniów (FC Pogoni, cos sie zaczyna krecic na wyjazdach i u siebie)
Świt Skolwin (ekipa dzielnicowa Pogoni, to samo co u Iny)
Pomorzanin Nowogard (FC Pogoni, cos tam dzialaja na Pomorzaninie)
Energetyk Gryfino (BARDZO mloda ekipka, FC Pogoni olało Energertyk ale czasami cos tam wspomogą małolatów, tylko domowe mecze)
Osadnik Myślibórz (mieli derby na ktore mocno sie mobilizowali, przyszla garstka...)
Hutnik Szczecin (Ostatnio byli na derbach ze Switem Skolwin w kilkanascie osob)
Sparta Gryfice (FC Pogoni, mobilizacja na wazniejsze mecze)

Chyba nic nie pominąłem, pozdro

Pozorymylą
Posty: 60
Rejestracja: 15.07.2009, 09:59

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Pozorymylą » 16.11.2014, 10:37

Sparta Gryfice - Rega Trzebiatów. Wczorajszy mecz:

[link]

RE-MI
Posty: 1453
Rejestracja: 29.09.2013, 12:40

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: RE-MI » 17.12.2014, 23:31

Jak wygląda sytuacja w Wałczu? z dawniejszych czasów kojarzę tam głównie kibicow Legii i Widzewa.
Na Orle Wałcz coś się jeszcze dzieje?
Obrazek

https://www.facebook.com/remi.gadzety
www.RE-MI.pl
Gadżety reklamowe

white88
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2012, 12:36

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: white88 » 27.12.2014, 21:39

Orzeł Wałcz z tego co się orientuje nie prowadzi dopingu na meczach domowych jak i wyjazdach.

LPZ
Posty: 3
Rejestracja: 28.12.2014, 00:20

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: LPZ » 28.12.2014, 00:29

Jak chodzi o Czaplinek to wiem ze kilka aut napewno jezdzi na Lecha raz do czasu na wyjazdy i na pogon chyba jedno auto ...Lech Czaplinek janusze 100%

LPZ
Posty: 3
Rejestracja: 28.12.2014, 00:20

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: LPZ » 28.12.2014, 00:31

[quote="LPZ"]Jak chodzi o Czaplinek to wiem ze kilka aut napewno jezdzi na Lecha raz do czasu na wyjazdy i na pogon chyba jedno auto ...Lech Czaplinek janusze 100% miejscowy klub

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: daniKSC » 28.12.2014, 08:46

Michalek pisze:Co do fotki Blekitnych, nie ze ich bronie, ale tlumaczyli sie z tej fotki z 40 razy juz. Nudne sie juz to zrobilo.
Tyle że na to nie ma wytłumaczenia. Żadnego

bialybielinski
Posty: 2
Rejestracja: 05.04.2013, 23:29

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: bialybielinski » 02.01.2015, 09:35

aLvaro pisze:Aktualna sytuacja, troche opisze, bo sie pozmienialo

EKipy które nieprzerwanie dzialaja

Pogon Szczecin,
Kotwica Kolobrzeg (obecnie protest, zarząd )
Gwardia Koszalin,
Flota Swinoujscie (obecnie coraz gorsza forma, ale jada na wyjazd do Glogowa, co czesto sie w ich przypadku nie zdarza. są obecni na Pogoni na domowych jak i na wyjazdach)
Wielim Szczecinek (Mloda ekipa)
Rega Trzebiatów (FC Pogoni, Odrodzili sie, bardzo fajne liczby u siebie i na wyjazdach)

+ mniejsze ekipy

MKS Karlino (skupili się chyba na Pogoni, czy cos sie dzieje w Karlinie - nie wiem)
Błękitni Stargard (Ostatnio wieszają wiecej flag niz jest ich w młynku ale no niech bedzie, że są)
Olimp Złocieniec (Wlasciwie to od wrzesnia nie wiem czy cos sie u nich dzieje, wczesniej dobre liczby, ekipa podobno neutralna co do Pogoni, Arki, Lecha itd. tez mieli z zarządem problemy)
Ina Goleniów (FC Pogoni, cos sie zaczyna krecic na wyjazdach i u siebie)
Świt Skolwin (ekipa dzielnicowa Pogoni, to samo co u Iny)
Pomorzanin Nowogard (FC Pogoni, cos tam dzialaja na Pomorzaninie)
Energetyk Gryfino (BARDZO mloda ekipka, FC Pogoni olało Energertyk ale czasami cos tam wspomogą małolatów, tylko domowe mecze)
Osadnik Myślibórz (mieli derby na ktore mocno sie mobilizowali, przyszla garstka...)
Hutnik Szczecin (Ostatnio byli na derbach ze Switem Skolwin w kilkanascie osob)
Sparta Gryfice (FC Pogoni, mobilizacja na wazniejsze mecze)

Chyba nic nie pominąłem, pozdro
Pominąłeś i to sporo ;) nieprzerwanie od kilku lat działa Sarmata Dobra, Rega działa tak nieprzerwanie, że zaczęli w tamtą zimę bo przez parę lat nie działo się tam NIC kiedy ich drużyna leciała po równi pochyłej w dół. Ina Goleniów tak się zaczyna, że działamy od bodajże 2004r. z różnymi skutkami ale działamy. Brakuje jeszcze AZSu Koszalin, Politechniki Koszalińskiej, Wilków Morskich Szczecin, Chemik Police na siatkówce (na nożnej też od czasu do czasu ktoś coś próbuje), jakiś czas temu na Stali Szczecin też młodzi coś próbowali, działa Mechanik Warnice, Ina Ińsko wystawia młynek a na wyjeździe skroiła flagę Piasta Chociwel, a Piast Chociwel to Piast Chociwel (;). Sam pewnie też kogoś pominąłem i pamiętajcie, że są ekipy które żyją, mają się dobrze i nie żyją intenetem ;)

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Michalek » 02.01.2015, 11:32

"Brakuje jeszcze AZSu Koszalin, Politechniki Koszalińskiej, Wilków Morskich Szczecin, Chemik Police na siatkówce " - badzmy powazni, uwzglednianie dziadow-piknikow-konfidentow w takich "rankingach" mija sie z celem. Rownie dobrze mozna napisac, ze w w zalozmy Pobierowie byl niezly doping na meczu ksieza vs sklepikarze. Badzmy powazni, jeszcze raz prosze o to. Zgodze sie co do Sarmaty, sa aktywni od dluzszego czasu, od biedy moze byc ten Chociwel czy Insko, reszta wymienionych "ekip" to jakies totalne nieporozumienia bez znajomosci zasad kibicowskich i minimum kumatosci potrzebnej by nazwac ich kibicami.

bialybielinski
Posty: 2
Rejestracja: 05.04.2013, 23:29

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: bialybielinski » 02.01.2015, 13:20

Michalek pisze:"Brakuje jeszcze AZSu Koszalin, Politechniki Koszalińskiej, Wilków Morskich Szczecin, Chemik Police na siatkówce " - badzmy powazni, uwzglednianie dziadow-piknikow-konfidentow w takich "rankingach" mija sie z celem. Rownie dobrze mozna napisac, ze w w zalozmy Pobierowie byl niezly doping na meczu ksieza vs sklepikarze. Badzmy powazni, jeszcze raz prosze o to. Zgodze sie co do Sarmaty, sa aktywni od dluzszego czasu, od biedy moze byc ten Chociwel czy Insko, reszta wymienionych "ekip" to jakies totalne nieporozumienia bez znajomosci zasad kibicowskich i minimum kumatosci potrzebnej by nazwac ich kibicami.
Jeżeli chodzi o Sarmatę to skrojony przez Inę Goleniów kawałek flagi (2013) oddała im bodajże psiarnia i grozili ochronie, że będą odkupować więc można też ich uwzględnić jako "dziadow-piknikow-konfidentow". Także AZS Koszalin myślę, że ma "znajomosci zasad kibicowskich i minimum kumatosci potrzebnej by nazwac ich kibicami." na poziomie co najmniej takim jak Sarmata ;) Co do reszty to się zgadzam, tak ich tylko wypisałem bo skoro ktoś wypisał Hutnik Szczecin który się zebrał raz od długich paru lat to czemu by nie.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Averno » 24.01.2015, 11:56

A Darzbór Szczecinek coś działa? Maja jakieś swoje osiedle w Szczecinku?

Osadnik Myślibórz
Posty: 3
Rejestracja: 18.05.2013, 18:22

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: Osadnik Myślibórz » 26.01.2015, 10:48

"Osadnik Myślibórz (mieli derby na ktore mocno sie mobilizowali, przyszla garstka...)" . W młynie było nas ok 70 osób, doping dobry przez cały mecz.

xaxa345
Posty: 2
Rejestracja: 21.02.2015, 13:20

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: xaxa345 » 21.02.2015, 13:58

Averno pisze:A Darzbór Szczecinek coś działa? Maja jakieś swoje osiedle w Szczecinku?
Ruch kibicowski na Darzborze przejęła młoda ekipa 20 osobowa, zrobili vlepki, kupili bęben, mają bluzy, koszulki, chodzą w barwach, kroją wielimowców i fc Legii (bo sami jeżdżą na mecze Lecha!). Konfidenci zostali pogonieni, chłopaki trenują w klubach sportów walki, więc może w niedalekiej przyszłości coś z tego będzie, nawet na wyjazdy zaczęli jeździć. W dalszym ciągu pomagają im starsi, bardziej doświadczeni koledzy i razem z nimi na młynie zdarza się nawet 50 osób, choć zazwyczaj jest ich 30. W tamtym sezonie zaprezentowali bardzo ciekawą oprawę z wykorzystaniem sektorówki. Teraz będą mieli obchody o ile się nie mylę 70-lecia więc zobaczymy, może coś przygotują. Graffiti jako takich nie widuję, może teraz coś skombinują, flagi niestety nie ma, a przynajmniej na żadnym meczu nie była wywieszona, nie słyną z mazania po ścianach nieschludnych napisów, ale gdy pojawiają się napisy Wielimia i Legii to już na drugi dzień ich nie ma, bo na to jednak nie pozwalają. Ostatnio na mieście chodziła plotka, że dwóch małolatów pojechało na mecz do Gryfina, nie dopingować tylko po prostu go obejrzeć i wrócili do domu z szalikiem który skroili gospodarzom (również młoda ekipa). Więc ciekawie się robi w tym mieście, bo Wielimia coraz mniej, Darzboru coraz więcej, a to o Wielimiu słychać co chwila, że nowi konfidenci się pojawiają, a w Darzborze na ten temat cisza, konfitur brak. Tyle mam do powiedzenia, mogę jeszcze dodać, że Darzborowcy przybili układ z ekipą Unii Ujście, widziałem na jakieś stronie FB, ale nie wiem czy to info oficjalne.

nochal-80
Posty: 153
Rejestracja: 01.12.2012, 00:47

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: nochal-80 » 21.02.2015, 22:54

Hahahaha. Większych głupot nie czytałem, jak coś to podrzuć parę filmików lub zdjęć potwierdzających twoje słowa. Szczecinek to ewidentnie Wielim i Legia, po upadku zgody Legia-Pogoń trochę osób określiło się bardziej jako Pogoń.

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 22.02.2015, 00:25

to forum ktos moderuje ? wiekszych bzdur niz to o darzborze nigdy nie czytalem

znam troche ludzi ze Szczecinak ktorzy jezdza na Pogon znam Legionostow i moglbym lepiej opisac sytuacje w miescie ale niech bedzie ze moja relacja bylaby zupelnym przeciwienstwem tego co napisal ten typ od darzboru...a moze mu sie bandy pomylily ?

szkoda gadac

aLvaro
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2009, 13:58

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: aLvaro » 22.02.2015, 00:32

Pominąłeś i to sporo ;) nieprzerwanie od kilku lat działa Sarmata Dobra, Rega działa tak nieprzerwanie, że zaczęli w tamtą zimę bo przez parę lat nie działo się tam NIC kiedy ich drużyna leciała po równi pochyłej w dół. Ina Goleniów tak się zaczyna, że działamy od bodajże 2004r. z różnymi skutkami ale działamy. Brakuje jeszcze AZSu Koszalin, Politechniki Koszalińskiej, Wilków Morskich Szczecin, Chemik Police na siatkówce (na nożnej też od czasu do czasu ktoś coś próbuje), jakiś czas temu na Stali Szczecin też młodzi coś próbowali, działa Mechanik Warnice, Ina Ińsko wystawia młynek a na wyjeździe skroiła flagę Piasta Chociwel, a Piast Chociwel to Piast Chociwel (;). Sam pewnie też kogoś pominąłem i pamiętajcie, że są ekipy które żyją, mają się dobrze i nie żyją intenetem ;)
sarmata dobra to banda żuli i konfitur a nie kibicow. Ina dopiero od niedawan zaczela jezdzic na wyjazdy w wiekszych liczbach niz 3-4 osoby a sam napisales ze rozne skutki tych dzialan byly... Plus taki ze w ZGL jest coraz wiekszy potencjal narodowy. Azs Koszalin ok, ale politechnika i wilki morskie to jest nie porozumienie z Twojej strony ? na wilkach jest doping prowadzony przez kilkunastu 16 latków, ktorzy dostali karnety po sporej znizce i gadzety za darmo, zeby kibicowac. Chemik Police to samo na siatkówce (ten ekstraklasowy) co Wilki, ale w 2 lidze jest chemik zalozony przez kibicow ale to raczej bardziej podjezdza siatko fanami niz "antypiknik" z cze-wy ;)
na noznej nikt nic nie probouje na chemiku, w sezonie 14/15 ZERO prób, na 13/14 kilku malolatow z flagą od zarządu cos probowalo, skupili sie na Pogoni i wyszlo im na dobre (100 osob w Warszawie na wyjezdzie) moze kiedys cos Chemik zacznie znowu dzialac. Stal Szczecin to byla zajawka mlodych z Pogoni glownie z Niebuszewa i Zelechowa na kilka meczów, a Mechanik Warnice to tez typowa wioskowa "zulbanda" (nie kojarzyc z "zulami" z bandy Piasta heheh) Ina Insko to zaś ekipa pilkarzykow juniorów tego klubu Piast Chociwel odzyskal tąflage od Iny, takie klimaty wioskowe nie za bardzo kumate.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 22.02.2015, 21:35

Na Pogoń jeździ max 5 osób, na Legie niewiele więcej. Prawda boli, ale na Lecha jeździ coraz więcej ludzi. Co z tego że Legi kibicuje "całe miasto" szkoda tylko, że na fejbuczku.

ZSZ
Posty: 3
Rejestracja: 28.12.2013, 09:21

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: ZSZ » 23.02.2015, 08:32

Wyłączcie internet, zwłaszcza fajsbuka o którym wspomniała koleżanka post wyżej :)
Średnio raz do roku, gdzieś się dowiadujemy, że Szczecinek został opanowany przez ogarnietą, wytrenowaną i zgraną ekipę darzboru/szczecineckich lechitów. Mimo chudszych lat na Wielimiu, nic takiego się jednak nie zapowiada.

FzgW
Posty: 31
Rejestracja: 05.02.2013, 23:07

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: FzgW » 24.02.2015, 23:28

Nikt tu nie mówi (poza tym oszołomem u wyżej) o przejmowaniu miasta, wspomniałEM tylko o liczbach w jakich dana ekipa jeździ.

moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: moranka » 29.03.2015, 10:18

A Wielim coś działa jeszcze na swoim podwórku czy już w ogóle nie jeżdżą dopingować swoich grajków ?

ZSZ
Posty: 3
Rejestracja: 28.12.2013, 09:21

Re: województwo Zachodniopomorskie

Post autor: ZSZ » 30.03.2015, 07:50

Wyjazdy zaliczane po kilka/kilkanaście osób, od pamiętnych bobolic (czerwiec 2013) prawie każdy z wyjazdów to zakaz, co sprawy nie ułatwia. Tak jak napisałem trochę wcześniej, obecnie spory kryzys, spowodowany głownie intensywnym działaniem władz lokalnych i psów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BrunoPacheco, Gość123, GreenwichMeanTime, Mouz i 240 gości