Żeby była jasność ,nie jestem kibicem żadnej z łódzkich drużyn,ale przypierdalanie się do zmiany nazwy klubu? Pokaż mi klub ,który OD POCZĄTKU ma tą samą nazwę.Widzew też od początku nie był RTS-em tylko TMRF-em,czy się mylę? Kiedyś obiło mi się o uszy,jak tak nie jest,to zwracam honor :)H.H.H pisze:A Pati Ty faktycznie jestes taki glupi czy tylko udajesz? Pomoge Tobie moze w zrozumieniu tego slowa "Hipokryzja " bo nie wykazujesz sie zadna Wiedza nie wspomne o historii swojego klubiku. Bo jak bys choc troszke wiedzial co jak bylo moze bys pochamowal swoje wpisy i dwa razy sie zastanowil co piszesz....
Ale pomoge Tobie moze sie czegos modrego dowiesz, ale odejdz od monitora na troszke i ochlon na dworze, odrob lekcje i posprzataj w domu zanim rodzice wroca z pracy :)
Historia ŁKS Łódź w skrocie( bez jakichkolwiek pomowien czy klamst )
• 1908 – działania organizacyjne na rzecz powstania klubu z inicjatywy Henryka Lubawskiego, Arnolda Heimana ( ŻYD ) i Jerzego Hirszberga. ( ŻYD )
• Poczatkowe barwy klubowe CZARNO-BIALE z czasem zmienione na BIALO-CZERWONO- BIALE ( do dzis uzywane )
• 1909 – rejestracja stowarzyszenia 14 sierpnia 1909 ( OFICJALNA DATA ZALOZENIA )
• 1912 – pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach Łodzi w piłce nożnej – Lodzer Fussball Verband.
• 1913 – kolejne zwycięstwo w mistrzostwach Łodzi w piłce nożnej – Lodzer Fussball Verband.
• 1921 – udział w pierwszych Mistrzostwach Polski.
• 1922 – pierwszy medal w MP (brąz), do spółki z Cracovią.
• 1924 – Wawrzyniec Cyl pierwszym reprezentantem Polski w barwach ŁKS.
• 1927 – udział w premierowej edycji Ligi Polskiej.
• 1938 – Antoni Gałecki, jako pierwszy z piłkarzy z al. Unii, bierze udział w mistrzostwach świata; pierwszy spadek do niższej klasy rozgrywkowej – wówczas A klasa.
• 1947 – awans do pierwszej edycji MP po II wojnie światowej.
• 13.03.1949 – ŁKS Włókniarz (fuzja z Dziewiarskim Klubem Sportowym oraz Stowarzyszeniem Sportowym Włókniarz] ( O NAZWA KLUBU ZMINIONA )
• 1952 – ŁKS spada ponownie, tym razem do II ligi.
• 1953 – awans do I ligi.
• 1954 – zdobycie wicemistrzostwa Polski.
• 1957 – zdobycie Pucharu Polski i 3. miejsca w Mistrzostwach Polski.
• 1958 – zdobycie pierwszego Mistrzostwa Polski.
• 1968 – spadek do II ligi.
• 1971 – awans do I ligi.
• 1974 – Mirosław Bulzacki i Jan Tomaszewski pierwszymi medalistami mistrzostw świata w barwach ŁKS.
• 1993 – 3. miejsce w sezonie 1992/1993.
• 1994 – finał Pucharu Polski i Superpucharu Polski
• 1998 – zdobycie drugiego Mistrzostwa Polski i finał Superpucharu Polski oraz udział w eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA, gdzie ulegli przyszłym triumfatorom tych rozgrywek Manchesterowi United.
• 2000 – po 29 latach nieprzerwanej gry w I lidze, ŁKS spada do II ligi.
• 2006 – ŁKS po 6 latach przerwy awansuje do Ekstraklasy
• 2009 – Degradacja ŁKS do I ligi z powodu nieotrzymania licencji na grę w Ekstraklasie.
• 2011 – awans do Ekstraklasy.
• 2012 – ŁKS został zdegradowany do I ligi po zaledwie jednym sezonie gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.
• 2013 – ŁKS wycofuje się z rozgrywek w I lidze z powodu problemów finansowych[1][2]. Powołanie do życia nowego stowarzyszenia „Akademia Piłkarska ŁKS”. Drużyna wystartowała w rozgrywkach IV ligi. ( A JEDNAK W Modzie ZMIENIANIE NAZWY KLUBU )
• 2014 – awans do III ligi
CO DO BARW KLUBOWYCH ŁKS Łódź ( czy jak kto woli tworu przemian i zaklamanej historii )
BARWY:
• czarno-białe (początki istnienia klubu)
• czerwone (okres dwudziestolecia międzywojennego)
• zielone (lata 50. XX wieku; reorganizacja sportu w Polsce)
• biało-czerwono-białe (dziś)
SUMUJAC:
Patusie….wiekszej hipokryzji nie slyszalem !!! Klub zalozony przez Zydow, data zalozenia nie zgodna z historia, z biegiem lat barwy klubowe zmienione jak i nazwa klubu.
Co do kasy jaka włożyli Wasi prezesi, maskotki, koszykarz NBA i c*** wie kto jeszcze. Kasa przepadla nie wspomne o Waszych cegielkach na ratowanie kluby swiadczy o tym ze okradacie się na wzajem!!!
Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
-
vandalworld
- Posty: 20
- Rejestracja: 08.01.2014, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
ŚŻK nie zostało od was skserowane, tylko przerobione. Nikt z nas nigdzie nie maluje śżk prócz tej jednej wrzuty na waszym stadionie i przerabianiu waszych wrzut, więc nie dodawajcie sobie.
A ty banti menelu idź sobie dalej obalaj jabola pod wiatą, jak to się chwaliłeś ostatnio :)
A ty banti menelu idź sobie dalej obalaj jabola pod wiatą, jak to się chwaliłeś ostatnio :)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Trochę mnie śmieszy ta cała napinka Łksu. Skoro jesteście tacy silni w porównaniu do Widzewa, to czemu ciągle w Łodzi macie zdecydowanie mniej terenów ? Wiadomo, że Wschód cały czerwony, ale Bałuty też znacznie bardziej Widzewskie niż eŁKaeSiackie, Teofilów ratuje tyłek tylko + Żabieniec&66 wbijają się w białą część, gdzie nie ma czegoś takiego po wschodniej części. Południe też w plecy, bo Chojny w 90% Widzew, koalicja coś tam działa, ale bez szału. Jedynie śródmieście minimalnie na waszą korzyść, ale to mało ludnościowo. To jak to jest ? Czemu skoro jesteście silniejsi to Widzew ma większość na Północy i Południu oraz znaczną enklawę po zachodniej stronie ?
Do FC się nawet nie odnoszę, bo tutaj nie ma o czym ;)
Pozdro, liczę na merytoryczną odpowiedź, tylko bez kitów typu "Na Chojnach Łks, albo na Dąbrowie" :)
Do FC się nawet nie odnoszę, bo tutaj nie ma o czym ;)
Pozdro, liczę na merytoryczną odpowiedź, tylko bez kitów typu "Na Chojnach Łks, albo na Dąbrowie" :)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
abstrahując od waszych pionkowych przekrzykiwan (dotyczy to ŁKS i Rts)
Pozamiatałeś.
ps. kiedy sie nauczycie, że w Łodzi parametr zaludnienia danej dzielnicy nic nie znaczy? Łódź, jako taka, ma wyjebane na piłkę nożną, a kibicowanie w szczególności i często malutkie osiedla robią więcej wiatru niż ogromne sypialnie (po jednej i drugiej stronie barykady) bo są mocniej zintegrowane. W Łodzi rządzą narkusy i alkony.
krótko: jesteś baranem, który miał dwóję z geografi.Stefan49 pisze:Widzew ma większość na Północy i Południu oraz znaczną enklawę po zachodniej stronie ?)
Pozamiatałeś.
ps. kiedy sie nauczycie, że w Łodzi parametr zaludnienia danej dzielnicy nic nie znaczy? Łódź, jako taka, ma wyjebane na piłkę nożną, a kibicowanie w szczególności i często malutkie osiedla robią więcej wiatru niż ogromne sypialnie (po jednej i drugiej stronie barykady) bo są mocniej zintegrowane. W Łodzi rządzą narkusy i alkony.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
ty chyba bałwanie w Łodzi od 10 lat nie byłeśStefan49 pisze:Trochę mnie śmieszy ta cała napinka Łksu. Skoro jesteście tacy silni w porównaniu do Widzewa, to czemu ciągle w Łodzi macie zdecydowanie mniej terenów ? Wiadomo, że Wschód cały czerwony, ale Bałuty też znacznie bardziej Widzewskie niż eŁKaeSiackie, Teofilów ratuje tyłek tylko + Żabieniec&66 wbijają się w białą część, gdzie nie ma czegoś takiego po wschodniej części. Południe też w plecy, bo Chojny w 90% Widzew, koalicja coś tam działa, ale bez szału. Jedynie śródmieście minimalnie na waszą korzyść, ale to mało ludnościowo. To jak to jest ? Czemu skoro jesteście silniejsi to Widzew ma większość na Północy i Południu oraz znaczną enklawę po zachodniej stronie ?
Do FC się nawet nie odnoszę, bo tutaj nie ma o czym ;)
Pozdro, liczę na merytoryczną odpowiedź, tylko bez kitów typu "Na Chojnach Łks, albo na Dąbrowie" :)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Do uzytkownika "vandalworld" starasz sie byc obiektywny, ale czemu pominoles fakt ze kibice łks-u ktorzy tak ochoczo wyzywaja Widzewiakow od żydow sami nim sa , co juz udowodnili szukaj grobow zalozcieli na cmentwrzu zydowskim ?
Tak tak bylo to walkowane ale jakosc brodowici tego tematu nie podejmuja, malo tego zapominaja o tym fakcie i czy im sie to podoba czy nie sa ŻYDAMI!!
Cracovia nie ma z tym problemu, ale łks juz tak bo jak tu teraz te wszystkie lata nienawisci, bazgrolow na scianach , wytykania od zydkow obrucic w druga strone i przyznac sie ze jest sie Ż....Y...D....A....M....I
Ktory klub w takim okresie broniacy swojej historii zminia barwy klubowe "OD POCZATKU" jak to ujoles!!!! O nazwie nie wspomne..
Tak tak bylo to walkowane ale jakosc brodowici tego tematu nie podejmuja, malo tego zapominaja o tym fakcie i czy im sie to podoba czy nie sa ŻYDAMI!!
Cracovia nie ma z tym problemu, ale łks juz tak bo jak tu teraz te wszystkie lata nienawisci, bazgrolow na scianach , wytykania od zydkow obrucic w druga strone i przyznac sie ze jest sie Ż....Y...D....A....M....I
Ktory klub w takim okresie broniacy swojej historii zminia barwy klubowe "OD POCZATKU" jak to ujoles!!!! O nazwie nie wspomne..
Ostatnio zmieniony 15.10.2014, 08:52 przez H.H.H, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
ULTRAS ŁKS
https://www.youtube.com/watch?v=Hipc7TSgDsc
https://www.youtube.com/watch?v=Hipc7TSgDsc
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/
-
ŁKS1908ŁKS
- Posty: 357
- Rejestracja: 16.02.2013, 09:49
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Przejedz sie po Chojnach , Kuraku i DBWA jest tego pełno...mms pisze:ŚŻK nie zostało od was skserowane, tylko przerobione. Nikt z nas nigdzie nie maluje śżk prócz tej jednej wrzuty na waszym stadionie i przerabianiu waszych wrzut, więc nie dodawajcie sobie.
-
vandalworld
- Posty: 20
- Rejestracja: 08.01.2014, 21:25
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Fakt kolego,nie zamierzam polemizować ,bo nie od tego jestem,ale masz racje oczywiścieH.H.H pisze:Do uzytkownika "vandalworld" starasz sie byc obiektywny, ale czemu pominoles fakt ze kibice łks-u ktorzy tak ochoczo wyzywaja Widzewiakow od żydow sami nim sa , co juz udowodnili szukaj grobow zalozcieli na cmentwrzu zydowskim ?
Tak tak bylo to walkowane ale jakosc brodowici tego tematu nie podejmuja, malo tego zapominaja o tym fakcie i czy im sie to podoba czy nie sa ŻYDAMI!!
Cracovia nie ma z tym problemu, ale łks juz tak bo jak tu teraz te wszystkie lata nienawisci, bazgrolow na scianach , wytykania od zydkow obrucic w druga strone i przyznac sie ze jest sie Ż....Y...D....A....M....I
Ktory klub w takim okresie broniacy swojej historii zminia barwy klubowe "OD POCZATKU" jak to ujoles!!!! O nazwie nie wspomne..
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Gdzie się pomyliłem ? Coś przejęliście ?DK08 pisze:ty chyba bałwanie w Łodzi od 10 lat nie byłeśStefan49 pisze:Trochę mnie śmieszy ta cała napinka Łksu. Skoro jesteście tacy silni w porównaniu do Widzewa, to czemu ciągle w Łodzi macie zdecydowanie mniej terenów ? Wiadomo, że Wschód cały czerwony, ale Bałuty też znacznie bardziej Widzewskie niż eŁKaeSiackie, Teofilów ratuje tyłek tylko + Żabieniec&66 wbijają się w białą część, gdzie nie ma czegoś takiego po wschodniej części. Południe też w plecy, bo Chojny w 90% Widzew, koalicja coś tam działa, ale bez szału. Jedynie śródmieście minimalnie na waszą korzyść, ale to mało ludnościowo. To jak to jest ? Czemu skoro jesteście silniejsi to Widzew ma większość na Północy i Południu oraz znaczną enklawę po zachodniej stronie ?
Do FC się nawet nie odnoszę, bo tutaj nie ma o czym ;)
Pozdro, liczę na merytoryczną odpowiedź, tylko bez kitów typu "Na Chojnach Łks, albo na Dąbrowie" :)
-
ŁKS1908ŁKS
- Posty: 357
- Rejestracja: 16.02.2013, 09:49
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Np Żabieniec , i nie mów że jest inaczej....Stefan49 pisze:Gdzie się pomyliłem ? Coś przejęliście ?DK08 pisze:ty chyba bałwanie w Łodzi od 10 lat nie byłeśStefan49 pisze:Trochę mnie śmieszy ta cała napinka Łksu. Skoro jesteście tacy silni w porównaniu do Widzewa, to czemu ciągle w Łodzi macie zdecydowanie mniej terenów ? Wiadomo, że Wschód cały czerwony, ale Bałuty też znacznie bardziej Widzewskie niż eŁKaeSiackie, Teofilów ratuje tyłek tylko + Żabieniec&66 wbijają się w białą część, gdzie nie ma czegoś takiego po wschodniej części. Południe też w plecy, bo Chojny w 90% Widzew, koalicja coś tam działa, ale bez szału. Jedynie śródmieście minimalnie na waszą korzyść, ale to mało ludnościowo. To jak to jest ? Czemu skoro jesteście silniejsi to Widzew ma większość na Północy i Południu oraz znaczną enklawę po zachodniej stronie ?
Do FC się nawet nie odnoszę, bo tutaj nie ma o czym ;)
Pozdro, liczę na merytoryczną odpowiedź, tylko bez kitów typu "Na Chojnach Łks, albo na Dąbrowie" :)
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Np Żabieniec , i nie mów że jest inaczej....[/quote][/quote]
Wy go chyba przejmujecie mieszkanie po mieszkaniu, bo od 20 lat ta sama śpiewka, a RTS jak był tak jest. Może ostatnie 10 lat u was na +, ale nadal to Widzew panuje w okolicy Żbnc&66
Wy go chyba przejmujecie mieszkanie po mieszkaniu, bo od 20 lat ta sama śpiewka, a RTS jak był tak jest. Może ostatnie 10 lat u was na +, ale nadal to Widzew panuje w okolicy Żbnc&66
-
ŁKS1908ŁKS
- Posty: 357
- Rejestracja: 16.02.2013, 09:49
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
[/quote]Stefan49 pisze:Np Żabieniec , i nie mów że jest inaczej....
Wy go chyba przejmujecie mieszkanie po mieszkaniu, bo od 20 lat ta sama śpiewka, a RTS jak był tak jest. Może ostatnie 10 lat u was na +, ale nadal to Widzew panuje w okolicy Żbnc&66[/quote]
Gdzie jest ?! bo na osiedlu ich nie widać od dawna a młode pokolenie wybiera ŁKS nastąpiła zmiana pokoleniowa i Ci chłopacy od Was którzy mieli coś do powiedzenia zniknęli , został chyba tylko jeden który próbuje zmobilizować tych co zostali , i to wielce prawdopodobne że w ciągu 5 lat z Widzewa na Żabie i 66 zostanie tylko wspomnienie... I chyba mi nie próbujesz wmówić że Rts rośnie tam w siłę ?!
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Wy go chyba przejmujecie mieszkanie po mieszkaniu, bo od 20 lat ta sama śpiewka, a RTS jak był tak jest. Może ostatnie 10 lat u was na +, ale nadal to Widzew panuje w okolicy Żbnc&66[/quote]ŁKS1908ŁKS pisze:Stefan49 pisze:Np Żabieniec , i nie mów że jest inaczej....
Gdzie jest ?! bo na osiedlu ich nie widać od dawna a młode pokolenie wybiera ŁKS nastąpiła zmiana pokoleniowa i Ci chłopacy od Was którzy mieli coś do powiedzenia zniknęli , został chyba tylko jeden który próbuje zmobilizować tych co zostali , i to wielce prawdopodobne że w ciągu 5 lat z Widzewa na Żabie i 66 zostanie tylko wspomnienie... I chyba mi nie próbujesz wmówić że Rts rośnie tam w siłę ?![/quote]
Nie jestem za Widzewem ;)
Oczywiście, żę nie rośnie, ale status quo utrzymuje się od dłuższego czasu.
Chodziło mi o to, że jak jakaś ekipa jest lepsza "na mieście" to przejmuje sporne tereny, a w Łodzi nie widać tego.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
He,he,synowie ojców przerzutów i matek chorągiewek wyzywają ŁKS od Żydów.Poproszę o opisanie oś Piastów-obiektywnie jeśli to możliwe.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Stefan49 pisze:Wy go chyba przejmujecie mieszkanie po mieszkaniu, bo od 20 lat ta sama śpiewka, a RTS jak był tak jest. Może ostatnie 10 lat u was na +, ale nadal to Widzew panuje w okolicy Żbnc&66ŁKS1908ŁKS pisze:Stefan49 pisze:Np Żabieniec , i nie mów że jest inaczej....
Gdzie jest ?! bo na osiedlu ich nie widać od dawna a młode pokolenie wybiera ŁKS nastąpiła zmiana pokoleniowa i Ci chłopacy od Was którzy mieli coś do powiedzenia zniknęli , został chyba tylko jeden który próbuje zmobilizować tych co zostali , i to wielce prawdopodobne że w ciągu 5 lat z Widzewa na Żabie i 66 zostanie tylko wspomnienie... I chyba mi nie próbujesz wmówić że Rts rośnie tam w siłę ?![/quote]
Nie jestem za Widzewem ;)
Oczywiście, żę nie rośnie, ale status quo utrzymuje się od dłuższego czasu.
Chodziło mi o to, że jak jakaś ekipa jest lepsza "na mieście" to przejmuje sporne tereny, a w Łodzi nie widać tego.[/quote]
Chlopaku ....... strasznie p*********.
Faktem jest to co napisales o Chojnach, tam rządzi Widzew - i to jest fakt z którym każdy się w Łodzi zgodzi.
Pamiętaj jednak że jesli chodzi o południe Łodzi to mamy jeszcze coś takiego jak Ruda, mówi Ci to coś ?? Hmmm a Kurak ( od Ronda do krańcówki ), Rokicie ? Chocianowice ?? :) ........... pewnie NIE. Zatem proponuje zapoznac sie z sytuacja kibicowska w tych rejonach.
Pisanie o Żabieńcu i 66 ......... Proponuje Ci to samo !
Wygląda to tak że Zachodnia cz. Łodzi to ŁKS ( poza West Radogoszczem ) a Wschodnia to Widzew .......... i zapamietaj to sobie raz na zawsze.
o FC sie nie wypowiadaj bo bedziesz za chwile w stanie wmówic wszystkim co czytaja to forum że np. Aleksandrów Łódzki też do Widzewa należy ......... !
-
PierdemWdziub
- Posty: 96
- Rejestracja: 30.04.2012, 18:20
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
ciekawe, kiedy te dyskusje przestana miec racje bytu. sie spinacie, kto gdzie rzadzi, a nikt sie nie pochyli nad tym ,ze szeregi kibicowskie obu klubow sa przetrzebione jak po dzumie. na miescie nie czuc tego napiecia jak kiedys. cos sie tam dzieje - wiadomo, ale zeby to sie nie skonczylo tak, ze te procesnty na chojnach - dajmy na to te 90 do 10 - to bedzie 50 na 5 co stadion jeszcze ogladaja
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
ŁKS nastąpiła zmiana pokoleniowa i Ci chłopacy od Was którzy mieli coś do powiedzenia zniknęli , został chyba tylko jeden który próbuje zmobilizować tych co zostali , i to wielce prawdopodobne że w ciągu 5 lat z Widzewa na Żabie i 66 zostanie tylko wspomnienie... I chyba mi nie próbujesz wmówić że Rts rośnie tam w siłę ?![/quote]
Nie jestem za Widzewem ;)
Oczywiście, żę nie rośnie, ale status quo utrzymuje się od dłuższego czasu.
Chodziło mi o to, że jak jakaś ekipa jest lepsza "na mieście" to przejmuje sporne tereny, a w Łodzi nie widać tego.[/quote]
Chlopaku ....... strasznie p*********.
Faktem jest to co napisales o Chojnach, tam rządzi Widzew - i to jest fakt z którym każdy się w Łodzi zgodzi.
Pamiętaj jednak że jesli chodzi o południe Łodzi to mamy jeszcze coś takiego jak Ruda, mówi Ci to coś ?? Hmmm a Kurak ( od Ronda do krańcówki ), Rokicie ? Chocianowice ?? :) ........... pewnie NIE. Zatem proponuje zapoznac sie z sytuacja kibicowska w tych rejonach.
Pisanie o Żabieńcu i 66 ......... Proponuje Ci to samo !
Wygląda to tak że Zachodnia cz. Łodzi to ŁKS ( poza West Radogoszczem ) a Wschodnia to Widzew .......... i zapamietaj to sobie raz na zawsze.
o FC sie nie wypowiadaj bo bedziesz za chwile w stanie wmówic wszystkim co czytaja to forum że np. Aleksandrów Łódzki też do Widzewa należy ......... ![/quote]
Przecież napisałem, że na południu jest Koalicja.
Nie jestem za Widzewem ;)
Oczywiście, żę nie rośnie, ale status quo utrzymuje się od dłuższego czasu.
Chodziło mi o to, że jak jakaś ekipa jest lepsza "na mieście" to przejmuje sporne tereny, a w Łodzi nie widać tego.[/quote]
Chlopaku ....... strasznie p*********.
Faktem jest to co napisales o Chojnach, tam rządzi Widzew - i to jest fakt z którym każdy się w Łodzi zgodzi.
Pamiętaj jednak że jesli chodzi o południe Łodzi to mamy jeszcze coś takiego jak Ruda, mówi Ci to coś ?? Hmmm a Kurak ( od Ronda do krańcówki ), Rokicie ? Chocianowice ?? :) ........... pewnie NIE. Zatem proponuje zapoznac sie z sytuacja kibicowska w tych rejonach.
Pisanie o Żabieńcu i 66 ......... Proponuje Ci to samo !
Wygląda to tak że Zachodnia cz. Łodzi to ŁKS ( poza West Radogoszczem ) a Wschodnia to Widzew .......... i zapamietaj to sobie raz na zawsze.
o FC sie nie wypowiadaj bo bedziesz za chwile w stanie wmówic wszystkim co czytaja to forum że np. Aleksandrów Łódzki też do Widzewa należy ......... ![/quote]
Przecież napisałem, że na południu jest Koalicja.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
historia zatoczyła koło ....Widzewa nie ma w Łodzi ! już nie długo tak będą twierdzić nie którzy kibice ŁKS-u ,oczywiście napisałem nie którzy bo nie wszyscy są tak pierdolnięci jak Ci,co to tutaj piszą "piękne" posty
-
pato1908gang
- Posty: 146
- Rejestracja: 10.10.2014, 10:54
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
juz sie tak nie spinaj bałwanie bo nikt tu nie twierdzi że was nie ma . Z jednym sie zgodze - historia z naszymi klubami zatoczyła koło, tylko przez to dostaniecie w łeb z wiekszym impetem niz my. Jak tam mecz w B klasie w niedziele? - widac chodzic na 4/5 lige to wstyd , ale juz na B klase nie ;-/
I proste pytanie bo mnie to ciekawi i chyba nie tylko mnie - jest w koncu u was protest ? bedziecie chodzic i dopingowac na I lidze ? jest tu wogole ktos kto wie co sie dzieje w waszym klubie czy samo gimnazjum?
I proste pytanie bo mnie to ciekawi i chyba nie tylko mnie - jest w koncu u was protest ? bedziecie chodzic i dopingowac na I lidze ? jest tu wogole ktos kto wie co sie dzieje w waszym klubie czy samo gimnazjum?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
No same gimnazjalisty od nas tu siedzą ale to i tak masz zazdro bo nie zdałeś egzamów pod podstawówce więc nikt nie będzie z tobą dyskutował - patusie:)
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
W B klasie to jest zespół kiboli, więc to oczywiste że tam chodzimy na mecze. Takie same zespoły mają/mieli miedzy innymi Legia i Lech. Różnica polega na tym, że u was w tych amatorskich ligach pałęta się pierwszy zespół. Więc jeśli nie dostrzegasz tej różnicy, to jesteś zwykłym gamoniem :)
-
pato1908gang
- Posty: 146
- Rejestracja: 10.10.2014, 10:54
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
odpuszczacie mecze u siebie RTSu a chodzicie i mobilizujecie sie na B klase na nowy klub tmrf, to rzeczywiście zupełnie inna sytuacja niż u nas i nigdy nie twierdziłem ze nasze kluby są takie same (nigdy to się nie spełni) .
Widzisz ŁKS to tez klub kiboli, działacze kibole, sponsorzy kibole, piłkarze kibole, i na trybunach kibole - tyle ze nie musimy chodzic na B klase - czyli 8 lige , tylko sobie smigamy na 4 - przez was wyszydzoną i wyśmianą. Rzeczywiscie jest to roznica paru lig, w którą każdy ma wyjebane i widać po jakims czasie wy tez macie wyjebane i zapomnieliście swoje gadki sprzed paru lat.
Jeszcze raz zapytam jest protest czy nie? bo jak na razie to wygląda tak że prezes z wami jedzie równo, wy nie protestujecie tylko niby chodzicie na mecze i dopingujecie, jednocześnie marną atmosferę i frekwencje tłumaczycie tym ze protestujecie . Wiem ze ciężko się w tym połapać i może być zawiłe ale sami tą sytuacje tworzycie wiec może wytłumaczy którys wszystkim o co chodzi?
Widzisz ŁKS to tez klub kiboli, działacze kibole, sponsorzy kibole, piłkarze kibole, i na trybunach kibole - tyle ze nie musimy chodzic na B klase - czyli 8 lige , tylko sobie smigamy na 4 - przez was wyszydzoną i wyśmianą. Rzeczywiscie jest to roznica paru lig, w którą każdy ma wyjebane i widać po jakims czasie wy tez macie wyjebane i zapomnieliście swoje gadki sprzed paru lat.
Jeszcze raz zapytam jest protest czy nie? bo jak na razie to wygląda tak że prezes z wami jedzie równo, wy nie protestujecie tylko niby chodzicie na mecze i dopingujecie, jednocześnie marną atmosferę i frekwencje tłumaczycie tym ze protestujecie . Wiem ze ciężko się w tym połapać i może być zawiłe ale sami tą sytuacje tworzycie wiec może wytłumaczy którys wszystkim o co chodzi?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
U was piłkarze to kibole? Cały skład samych kiboli. Teraz każdy może sobie sprawdzić kto u was grai jaki to z niego kibol.
-
pato1908gang
- Posty: 146
- Rejestracja: 10.10.2014, 10:54
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
no z pewnoscią niejeden ma więcej wyjazdow niż ty , oczywiście ze nie wszyscy
ale jak się dopierdoliles do tego to mam nadzieje ze odniesiesz się tez do ostatniego akapitu? czy znowu palenie frana że nic się nie dzieje? Przyznajcie ze boicie sie reakcji cacka i stad ten wasz protest ''po kryjomu'', skitrani jesteście przed prezesem jak dzieciak przed dyrektorką z petami heheh
ale jak się dopierdoliles do tego to mam nadzieje ze odniesiesz się tez do ostatniego akapitu? czy znowu palenie frana że nic się nie dzieje? Przyznajcie ze boicie sie reakcji cacka i stad ten wasz protest ''po kryjomu'', skitrani jesteście przed prezesem jak dzieciak przed dyrektorką z petami heheh
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
http://www.widzewtomy.net/aktualnosci/b ... -turnieju/
Turniej dzieciaków zorganizowany przez Fc Będków.
Turniej dzieciaków zorganizowany przez Fc Będków.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Lutomiersk, wieś tego samego pokroju co Będków, jednakże jest za ŁKS to sobie robi Bluzy " Lutomiersk "MIASTEM" EŁKSY"pakosz pisze:FC Będków
http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C4%99dk% ... maszowski)
wieś 550 mieszkańców...
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Bo wieśniactwo widzewskie jest stanem umysłu, a nie zależy od miejsca zamieszkania - to chyba oczywiste, ile razy mamy jeszcze powtarzać? Rozumie to cała Polska, tylko jakoś kibice RTS sami nie pojmują. Ale spoko, nie mam pretensji, bo to jest właśnie jeden z dowodów waszego ograniczenia, o którym mowa. W sumie nic poradzicie na to, że jako grupa kibicowska powstaliście tak niedawno i nie mieliście własnych tradycji. Że powodem waszego zaistnienia była tylko niechęć (kompleks) do ŁKS, jak również plakaty z Bońkiem, Smolarkiem czy Młynarczykiem. Widzew zaczynał swą kibicowską przygodę w latach 80-tych z tatusiami otrzymującymi masowo bilety z zakładów pracy, podczas gdy ekipy takie jak Śląsk, ŁKS, Lechia czy Legia istniały już od bardzo dawna i wychowywały już swoje kolejne pokolenia według oczywistych kibicowskich zasad. Wam tych prostych reguł brakuje - patrz Jędras - bo zdawało się widzewiakom 20 lat temu, że założą flejersy i już są fanatykami; zdawało się widzewiakom 10 lat temu, że założą dresy i już są fanatykami, zdaje się widzewiakom teraz, że ubierają się casual i już są fanatykami. Tymczasem spod modnych ciuchów przysłowiowo stale wystają wieśniackie mokasynki z frędzelkami oraz białe skarpetki przy zaprasowanych spodniach w stylu zamożny Cygan z Parzęczewa.
-
PolnocnaStrona
- Posty: 283
- Rejestracja: 08.12.2011, 15:55
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Jak na taką małą miejscowość FC Będków w ostatnich latach działa bardzo aktywnie i chwała im za to. Potrafili na mecz do Łodzi z Legią przyjechać w ok 90 osób(dużo dzieciaków) na wyjazdach też zawsze obecni więc nie ma co się śmiać tylko pogratulować. Oby takich kibicowskich wsi jak najwięcej w całej Polsce w tych trudnych czasach.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
O ktorych Tradycjach Ty piszesz łks-u?Hess08 pisze:Bo wieśniactwo widzewskie jest stanem umysłu, a nie zależy od miejsca zamieszkania - to chyba oczywiste, ile razy mamy jeszcze powtarzać? Rozumie to cała Polska, tylko jakoś kibice RTS sami nie pojmują. Ale spoko, nie mam pretensji, bo to jest właśnie jeden z dowodów waszego ograniczenia, o którym mowa. W sumie nic poradzicie na to, że jako grupa kibicowska powstaliście tak niedawno i nie mieliście własnych tradycji. Że powodem waszego zaistnienia była tylko niechęć (kompleks) do ŁKS, jak również plakaty z Bońkiem, Smolarkiem czy Młynarczykiem. Widzew zaczynał swą kibicowską przygodę w latach 80-tych z tatusiami otrzymującymi masowo bilety z zakładów pracy, podczas gdy ekipy takie jak Śląsk, ŁKS, Lechia czy Legia istniały już od bardzo dawna i wychowywały już swoje kolejne pokolenia według oczywistych kibicowskich zasad. Wam tych prostych reguł brakuje - patrz Jędras - bo zdawało się widzewiakom 20 lat temu, że założą flejersy i już są fanatykami; zdawało się widzewiakom 10 lat temu, że założą dresy i już są fanatykami, zdaje się widzewiakom teraz, że ubierają się casual i już są fanatykami. Tymczasem spod modnych ciuchów przysłowiowo stale wystają wieśniackie mokasynki z frędzelkami oraz białe skarpetki przy zaprasowanych spodniach w stylu zamożny Cygan z Parzęczewa.
Pielegnowanie Waszych grobow Ojcow Zalozycieli na cmentarzu żydowskim?
O Barwach klubowych Bialo-Czarnych
Dacie zalozenia 1909?
Konfidentow: Sztywny, Siwy, Rudzik?
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Lepiej być ze wsi ale Polakiem, niż jak wy z miasta żydami :) Tak wychowaliście swoje pokolenia że ciągle w*******, albo odmowa bicia. O konfidentach którzy biegali u was nawet nie ma co wspominać. Do tego takie macie zasady kibolskie że tolerujecie przerzutów w swoich szeregach, byleby wam Widzew za daleko nie odszedł w kibicowskiej hierarchii i żeby odbić jakiś fc. Swoją drogą jak twój nick ma się do tego że z waszą bandą biegają osobniki ciemnoskóre i pochodzenia arabskiego? :))Hess08 pisze:Bo wieśniactwo widzewskie jest stanem umysłu, a nie zależy od miejsca zamieszkania - to chyba oczywiste, ile razy mamy jeszcze powtarzać? Rozumie to cała Polska, tylko jakoś kibice RTS sami nie pojmują. Ale spoko, nie mam pretensji, bo to jest właśnie jeden z dowodów waszego ograniczenia, o którym mowa. W sumie nic poradzicie na to, że jako grupa kibicowska powstaliście tak niedawno i nie mieliście własnych tradycji. Że powodem waszego zaistnienia była tylko niechęć (kompleks) do ŁKS, jak również plakaty z Bońkiem, Smolarkiem czy Młynarczykiem. Widzew zaczynał swą kibicowską przygodę w latach 80-tych z tatusiami otrzymującymi masowo bilety z zakładów pracy, podczas gdy ekipy takie jak Śląsk, ŁKS, Lechia czy Legia istniały już od bardzo dawna i wychowywały już swoje kolejne pokolenia według oczywistych kibicowskich zasad. Wam tych prostych reguł brakuje - patrz Jędras - bo zdawało się widzewiakom 20 lat temu, że założą flejersy i już są fanatykami; zdawało się widzewiakom 10 lat temu, że założą dresy i już są fanatykami, zdaje się widzewiakom teraz, że ubierają się casual i już są fanatykami. Tymczasem spod modnych ciuchów przysłowiowo stale wystają wieśniackie mokasynki z frędzelkami oraz białe skarpetki przy zaprasowanych spodniach w stylu zamożny Cygan z Parzęczewa.
-
ŁKS1908ŁKS
- Posty: 357
- Rejestracja: 16.02.2013, 09:49
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Najpierw wyjebcie z ekipy u siebie przerzutów , rumunów i chinoli a potem wypominajcie ich innym ,,,
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
Akurat jestem Polakiem i wszyscy znajomi ,których mam na ŁKS-ie tak samo są Polakami więc tych żydów wsadź sobie miedzy książki lub jak lubisz to w d***. W chuju to mamy co było sto lat temu.. Dla nas się liczy tu i teraz.mms pisze:
Lepiej być ze wsi ale Polakiem, niż jak wy z miasta żydami :) Tak wychowaliście swoje pokolenia że ciągle w*******, albo odmowa bicia. O konfidentach którzy biegali u was nawet nie ma co wspominać. Do tego takie macie zasady kibolskie że tolerujecie przerzutów w swoich szeregach, byleby wam Widzew za daleko nie odszedł w kibicowskiej hierarchii i żeby odbić jakiś fc. Swoją drogą jak twój nick ma się do tego że z waszą bandą biegają osobniki ciemnoskóre i pochodzenia arabskiego? :))
I nie przyklejaj nam waszych patentów już od dawien dawna na omijanie konfrontacji..
No ku*** tego jeszcze nie grali ,żebyś to ty wypowiadał się o zasadach panujących na ŁKS ie..brawo
Nie dziwie się ,że nikt normalny nie chce wypowiadać się i wchodzić z wami polemikę i radze każdemu EŁKAESIAKOWI zostawcie ich
niech sami ze sobą gadają podszywając się pod nas lub c*** wie czego tam jeszcze będą się chwytali aby się wywyższyć
Bez odbioru.
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
już dobrze uspokój sie. ciągle podkreslacie tą swoja tradycje ponad 100 letniego klubu (oprawy ,wlepki, koszulki itp), więc chyba nie jest tak że macie w d**** co było 100 lat temu.wrwcrew pisze: Akurat jestem Polakiem i wszyscy znajomi ,których mam na ŁKS-ie tak samo są Polakami więc tych żydów wsadź sobie miedzy książki lub jak lubisz to w d***. W chuju to mamy co było sto lat temu.. Dla nas się liczy tu i teraz.
Po prostu szanuj tradycje i ojców założycieli.
ps. dla rodowitych Łodzian z Aleksa, Piotrkowa i Włocławka mam cenną wskazówke , wszak 1 listopada nadchodzi wielkimi krokami- jeśli chcecie tego dnia oddac cześć waszym załozycielom to podpowiem że cmentarz żydowski znajduje się na ul. Brackiej. : )
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
z pewnością wiesz gdzie znajduje się cmentarz żydowski bo zapewne wraz ze swoimi koleżkami jesteś tam częstym gościem, w takim razie powodzenia tego 1 listopada357. pisze:już dobrze uspokój sie. ciągle podkreslacie tą swoja tradycje ponad 100 letniego klubu (oprawy ,wlepki, koszulki itp), więc chyba nie jest tak że macie w d**** co było 100 lat temu.wrwcrew pisze: Akurat jestem Polakiem i wszyscy znajomi ,których mam na ŁKS-ie tak samo są Polakami więc tych żydów wsadź sobie miedzy książki lub jak lubisz to w d***. W chuju to mamy co było sto lat temu.. Dla nas się liczy tu i teraz.
Po prostu szanuj tradycje i ojców założycieli.
ps. dla rodowitych Łodzian z Aleksa, Piotrkowa i Włocławka mam cenną wskazówke , wszak 1 listopada nadchodzi wielkimi krokami- jeśli chcecie tego dnia oddac cześć waszym załozycielom to podpowiem że cmentarz żydowski znajduje się na ul. Brackiej. : )
najwiekszą hipokryzją jest to że żydusy z pod zegara śmią komuś wytykać konfidentów, kiedy ich główna ekipa rozpruła się od samego środka, to jest śmieszne tak samo jak i ten cały jewdzew
fakt jest taki że ten "wielki widzew" przestał istnieć dobre kilka lat temu, a teraz żyje na oparach swojej dawnej sławy, ale to już tylko opary, bo jak każdy zbliża się nieuniknione, czyli ŚMIERĆ ŻYDZEWSKIEJ k****
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
u lala, ależ cięta riposta. nie zmienia to faktu że stworzyliście historyjke o żydach na Widzewie , a po latach okazało sie że wasi założyciele to miłośnicy ociętych napletów, wiem żę jest to kurewsko niewygodny dla was fakt, no ale historii sie nie zmieni, taką macie tradycje to ja sznujcie.DK08 pisze:
z pewnością wiesz gdzie znajduje się cmentarz żydowski bo zapewne wraz ze swoimi koleżkami jesteś tam częstym gościem, w takim razie powodzenia tego 1 listopada
teraz czekam jak mi odpisze którys o konfidentach, cieniu ekipy,wymieraniu Żabieńca itp , bo nie bedzie umiał sie odnieść do swej żydowskiej historii.
-
pato1908gang
- Posty: 146
- Rejestracja: 10.10.2014, 10:54
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
naszego klubu jest piękna historia ;) i napewno nikt z ŁKSu sie jej nie wstydzi. Ponad sto lat dumy Łodzi - Wam do tych stu jeszcze troche brakuje. Cała Łodź chodziła i była związana z ŁKSem , cała Polska nas znała podczas gdy Wy byliscie anonimowym wiejskim klubikiem jeszcze przed dekady. I czego tu mamy sie wstydzić? Wiadomo jak wygladała sytuacja etniczna w Łodzi - gdyby uwczesnym mieszkańcom przeszkadzał fakt że wsrod zalozycieli byli tez żydzi to by ŁKS zlewali, a zdajecie chyba sobie sprawe że bylismy hegemonem w naszym mieście i chodził do nas każdy Łodzianin. Rozumiem że wstydzicie sie tego że mieszkacie w Łodzi chodzicie po ulicach gdzie było getto i mieszkacie w kamienicach gdzie mieszkali żydzi. Wstyd Wam co? nie dziwie sie - wiesniaki powinny mieszkać na wsi a nie w miescie, no ale sie popierdolilo wszystko i teraz jest tak jak jest niestety, posażyt wszedł tam od wschodu i za c**** nie mozna go wyplenic.
To jest historia naszego klubu któremu kibicujemy według zasad panujących na trybunach od dziesięcioleci - z pokolenia na pokolenie przekazywane są proste kibolskie zasady i wpajana jest nienawisc do czerwonego pasożyta. Natomiast was kibicowsko i piłkarsko stworzyły sukcesy - pozniej zrobiliscie wszystko zeby za bardzo do nas nie odstawać - a kazdy wie ze gdyby nie liga mistrzow w latach 80 i 90 nikt by wam nie chcial kibicować - przynajmniej w Łodzi bo po wsiach c*** tam wie.
Wasze kibicowskie Widzewskie tradycje to konfidenctwo , masowe przerzuty waszych ojców, wujków i starszyzny - i wieśniactwo . Nie pamietasz meczów na ktorych pod zegarem wisiały same flagi wiosek - nawet na derbach? Tylko pozniej na całej tej fali sukcesów wasi kibice z Łodzi tak obrośli w piórka i pod wplywem naszych cisnien wieśniaki zaczely im przeszkadzac , efekt? - teraz juz pod zegarem nie zobaczysz zadnej flagi FC , a na derbach wogole zadnej z poza Łodzi. Wytykacie nam przerzutów a Wy na tym powstaliscie. Na tym że rzesza osob chodzacych na ŁKS po prostu wolała isc oglądac dobrą piłke na Widzewie. Jak wytlumaczysz fakt że w 5 lat stracilismy Radogoszcz Doły okolice Spornej itd. Co niby nagle w 5 lat wyroslo pokolenie ktore nas zaczelo napierdalac? Nie - poprostu masowo przerzucały sie całe rewiry ktore wolały ogladac dobrą piłke u was, zaczeliscie nas tepic jak uzyskaliscie zdecydowaną przewage ilosciową. Skąd pochodził troch DHW i pierwsze wariaty ktore zaczely sie bawic u was w chuliganke? Wiesz - to sie pochwal. Czemu kiedys ( i zresztą pozostało tak troche do dzisiaj) wrogiem nr 1 dla was była Legia - bo w takim Sochaczewie albo Zyrardowie wasi kibole mieli kontakt z nimi a nie z ŁKSem. Jeszcze cos chcecie podyskutować na temat historii?
To jest historia naszego klubu któremu kibicujemy według zasad panujących na trybunach od dziesięcioleci - z pokolenia na pokolenie przekazywane są proste kibolskie zasady i wpajana jest nienawisc do czerwonego pasożyta. Natomiast was kibicowsko i piłkarsko stworzyły sukcesy - pozniej zrobiliscie wszystko zeby za bardzo do nas nie odstawać - a kazdy wie ze gdyby nie liga mistrzow w latach 80 i 90 nikt by wam nie chcial kibicować - przynajmniej w Łodzi bo po wsiach c*** tam wie.
Wasze kibicowskie Widzewskie tradycje to konfidenctwo , masowe przerzuty waszych ojców, wujków i starszyzny - i wieśniactwo . Nie pamietasz meczów na ktorych pod zegarem wisiały same flagi wiosek - nawet na derbach? Tylko pozniej na całej tej fali sukcesów wasi kibice z Łodzi tak obrośli w piórka i pod wplywem naszych cisnien wieśniaki zaczely im przeszkadzac , efekt? - teraz juz pod zegarem nie zobaczysz zadnej flagi FC , a na derbach wogole zadnej z poza Łodzi. Wytykacie nam przerzutów a Wy na tym powstaliscie. Na tym że rzesza osob chodzacych na ŁKS po prostu wolała isc oglądac dobrą piłke na Widzewie. Jak wytlumaczysz fakt że w 5 lat stracilismy Radogoszcz Doły okolice Spornej itd. Co niby nagle w 5 lat wyroslo pokolenie ktore nas zaczelo napierdalac? Nie - poprostu masowo przerzucały sie całe rewiry ktore wolały ogladac dobrą piłke u was, zaczeliscie nas tepic jak uzyskaliscie zdecydowaną przewage ilosciową. Skąd pochodził troch DHW i pierwsze wariaty ktore zaczely sie bawic u was w chuliganke? Wiesz - to sie pochwal. Czemu kiedys ( i zresztą pozostało tak troche do dzisiaj) wrogiem nr 1 dla was była Legia - bo w takim Sochaczewie albo Zyrardowie wasi kibole mieli kontakt z nimi a nie z ŁKSem. Jeszcze cos chcecie podyskutować na temat historii?
-
pato1908gang
- Posty: 146
- Rejestracja: 10.10.2014, 10:54
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
smiejecie sie z Podbeskidzia i innych tego typu wynalazków, zapominając że sami wytyczyliscie im droge, i nie ma innego tak jaskrawego przykładu na to jak sukcesy robią kibiców i p******* sytuacje w mieście. Oczywiscie że teraz nie ma juz u was osob które jeszcze pare lat temu smigały na al. Unii, nie ma takiej rzeszy konfitur i społeczniaków jak na początku i takiej dysproporcji w zestawieniu kibcow z Łodzi i z okolic, ale to jest Wasza historia i to kibicowska , nie sprzed stu lat ale 20-30.
Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
jesteśmy przerzutami i w ogóle ....ale WY ? prekursorzy kibicowskiego stylu w Polsce .... no proszę Cie , skończ bo nawet nie którzy kibice eŁKSy już mają dosyć tego pierdolenia
