jak już tak prawilnie robimy kopiuj-wklej,to chociaż rzuć okiem czy Wasz przeciwnik w PP w ogóle istnieje na mapiekrecikgryf pisze: Błękitni Starogard Szczeciński - Gryf Wejherowo
1/16 finału PP 23, 24 i 25 września.
Puchar Polski 2014/2015
Moderatorzy: LechiaCHWM, Zorientowany
Re: Puchar Polski 2014/2015
-
89piotrekski
- Posty: 463
- Rejestracja: 10.01.2013, 00:47
Re: Puchar Polski 2014/2015
Jaką pojemność sektora gości w Legnicy?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Z tego co pamiętam to na około 500 głów.
-
STOMILOWIEC
- Posty: 954
- Rejestracja: 26.02.2007, 19:45
Re: Puchar Polski 2014/2015
PP: Okocimski Brzesko - STOMIL OLSZTYN: Środa, 13 sierpnia
W sektorze gości 15 kiboli (10 Stomilowców i 5 fanatyków Hutnika Nowa Huta).
W sektorze gości 15 kiboli (10 Stomilowców i 5 fanatyków Hutnika Nowa Huta).
Re: Puchar Polski 2014/2015
W Legnicy dają 500, ale sektor pomieści i ponad 1000. Idzie się dogadać.
-
KontrolaBiletów
- Posty: 143
- Rejestracja: 16.02.2014, 11:55
-
SuwalskieWigry
- Posty: 74
- Rejestracja: 05.01.2013, 12:08
Re: Puchar Polski 2014/2015
Flota Świnoujście - Wigry Suwałki
Na jednym z najdalszych wyjazdów w historii melduje się 12 fanatyków z Suwałk.
Na jednym z najdalszych wyjazdów w historii melduje się 12 fanatyków z Suwałk.
-
GieKSiarze.pl
- Posty: 238
- Rejestracja: 05.10.2009, 17:45
- Lokalizacja: Katowice
- Kontakt:
Re: Puchar Polski 2014/2015
GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:2


Fotogaleria z meczu: http://www.foto.gieksiarze.pl/thumbnails.php?album=987


Fotogaleria z meczu: http://www.foto.gieksiarze.pl/thumbnails.php?album=987
GieKSiarze.pl - strona Kibiców GKS Katowice
Re: Puchar Polski 2014/2015
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna (środa 13.08.14 PP)
Docieramy na 2 polowe w 46 osób, na płocie 2 flagi.
Docieramy na 2 polowe w 46 osób, na płocie 2 flagi.
Re: Puchar Polski 2014/2015
Siarka obecna w Rybniku?
-
presidento
- Posty: 24
- Rejestracja: 05.02.2013, 13:09
Re: Puchar Polski 2014/2015
Rozumiem, ze nr9 to zdjecie sektora gosci? :-)KontrolaBiletów pisze:Fotogaleria: Sokół Kleczew - Miedź Legnica
-
obiektywnyFAN
- Posty: 771
- Rejestracja: 30.05.2014, 20:31
Re: Puchar Polski 2014/2015
co napisane na transie oprawy GieKSy?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Z Legnicy jedno auto mnie mijało, a w środku 5 osób więc incognito.presidento pisze:Rozumiem, ze nr9 to zdjecie sektora gosci? :-)KontrolaBiletów pisze:Fotogaleria: Sokół Kleczew - Miedź Legnica
Re: Puchar Polski 2014/2015
"Nas na tym wyjeździe tradycyjne 1 auto w tym 3 dziewczyny i kolega z Promienia Żary na wózku inwalidzkim + 2 osoby które zaliczyły nie dojazd na stopa. Wyjazd tradycyjnie bez atrakcji. "Pierre89 pisze:Z Legnicy jedno auto mnie mijało, a w środku 5 osób więc incognito.presidento pisze:Rozumiem, ze nr9 to zdjecie sektora gosci? :-)KontrolaBiletów pisze:Fotogaleria: Sokół Kleczew - Miedź Legnica
:)
-
Ultra1312Style
- Posty: 166
- Rejestracja: 08.04.2014, 12:32
- Kontakt:
Re: Puchar Polski 2014/2015
Kibicowskie podsumowanie 1/32 Pucharu Polski!
http://ultrastyle.info/?p=844
http://ultrastyle.info/?p=844

www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką
-
obiektywnyFAN
- Posty: 771
- Rejestracja: 30.05.2014, 20:31
Re: Puchar Polski 2014/2015
Chodziło mi o tekst transparentu z OPRAWY GieKSy ktoś wie co tam napisane?
Re: Puchar Polski 2014/2015
ilu Tyszan na Rozwoju ?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Nie mieliśmy oprawy - był transparent PDW plus wymienione ksywy chłopaków, którzy są za kratami.obiektywnyFAN pisze:Chodziło mi o tekst transparentu z OPRAWY GieKSy ktoś wie co tam napisane?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Około 60.cebul79 pisze:ilu Tyszan na Rozwoju ?
Re: Puchar Polski 2014/2015
W Stalowej Woli przyjmują gości? Jak tak, to ile miejsc?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Rozumiem, ze nr9 to zdjecie sektora gosci? :-)
Z Legnicy jedno auto mnie mijało, a w środku 5 osób więc incognito.
"Nas na tym wyjeździe tradycyjne 1 auto w tym 3 dziewczyny i kolega z Promienia Żary na wózku inwalidzkim + 2 osoby które zaliczyły nie dojazd na stopa. Wyjazd tradycyjnie bez atrakcji. "
tak zero Miedzi w Kleczewie ! nawet jak byla zaloga tego auta na meczu to sie wcale nie ujawnila/
Z Legnicy jedno auto mnie mijało, a w środku 5 osób więc incognito.
"Nas na tym wyjeździe tradycyjne 1 auto w tym 3 dziewczyny i kolega z Promienia Żary na wózku inwalidzkim + 2 osoby które zaliczyły nie dojazd na stopa. Wyjazd tradycyjnie bez atrakcji. "
tak zero Miedzi w Kleczewie ! nawet jak byla zaloga tego auta na meczu to sie wcale nie ujawnila/
-
darekszpakowski
- Posty: 31
- Rejestracja: 22.03.2013, 22:28
Re: Puchar Polski 2014/2015
spoko
Legia ich trafiła u siebie, będą mieli okazje się odwdzięczyć :), no chyba, że u siebie też incognito... będą ...
Legia ich trafiła u siebie, będą mieli okazje się odwdzięczyć :), no chyba, że u siebie też incognito... będą ...
-
Hercules Poirot
- Posty: 102
- Rejestracja: 08.08.2014, 22:34
Re: Puchar Polski 2014/2015
A Miedź jest jeszcze w posiadaniu flagi Wild West którą skroili Legii , czy flaga ta została już zniszczona ?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Włókniarz Konstantynów Łódzki – ŁKS Łódź


Re: Puchar Polski 2014/2015
"Zarząd Nafty Jedlicze poinformował w dniu dzisiejszym że w związku z remontem stadionu nie ma możliwości zapewnić bezpieczeństwa drużynie JKS Czarni Jasło i zdecydował o wycofaniu z rozgrywek Pucharu Polski swojego zespołu. Równocześnie zdecydował o oddaniu jutrzejszego spotkania pomiędzy Naftą Jedlicze a Czarnymi Jasło bez gry walkowerem na korzyść drużyny jasielskiej."
Biali ludzie, czarne charaktery!
Re: Puchar Polski 2014/2015
Ile może pomieścić sektor gości w Legnicy?
Re: Puchar Polski 2014/2015
To ile może pomieścić to jedno, a to ile biletów daje klub to drugie. Przeważnie jest to 500 biletów, ale były przypadki że wchodzono tam w 800 osób(Chrobry, Zawisza z ZL) natomiast Legia na jutrzejszy mecz dostała 980 biletów.
Re: Puchar Polski 2014/2015
Piast obecny w Puławach?
-
TenZeWschodu
- Posty: 83
- Rejestracja: 11.07.2011, 09:08
Re: Puchar Polski 2014/2015
Ruch Chorzów wybiera sie do Ostrowa?
Re: Puchar Polski 2014/2015
Lechia obecna w Stalowej Woli?
Re: Puchar Polski 2014/2015
na oko 150 osóbAveRCHV pisze:Lechia obecna w Stalowej Woli?
-
89piotrekski
- Posty: 463
- Rejestracja: 10.01.2013, 00:47
Re: Puchar Polski 2014/2015
Legia wiesza 3 flagi na oko 400 osób dobrze slyszalni
Re: Puchar Polski 2014/2015
Ruch miał zakaz na wyjazd do Ostrowa, a odpadając już na tym etapie, reszta kary (2 mecze zakazu) przechodzi na następny sezon, jeżeli "forma" ich grajków będzie taka sama to możliwe, że wyśrubują najdłuższy zakaz wyjazdowy na PP
Re: Puchar Polski 2014/2015
za co oni ten zakaz mieli w ogóle?.'. pisze:Ruch miał zakaz na wyjazd do Ostrowa, a odpadając już na tym etapie, reszta kary (2 mecze zakazu) przechodzi na następny sezon, jeżeli "forma" ich grajków będzie taka sama to możliwe, że wyśrubują najdłuższy zakaz wyjazdowy na PP
Re: Puchar Polski 2014/2015
Za bójkę na plaży rok temu, a zakaz dostali w te wakacje ;)
Re: Puchar Polski 2014/2015
Zero zorganizowanej grupy kibiców Ruchu Chorzów.
Kilkanaście osób incognito . Widziano osoby w barwach Lecha.
Kilkanaście osób incognito . Widziano osoby w barwach Lecha.
Re: Puchar Polski 2014/2015
Na meczu w Aleksandrowie Łódzkim gdzie grał ŁKS wjechały psy na sektor za to że Łodzianie odpalili kilka rac
Kiedyś psy się pruły do klubów o to, że kluby nie zgadzają się na interwencję policji na sektorach wtedy kiedy jest odpalane piro, jak widać dziś po woli to wprowadzają
Kiedyś psy się pruły do klubów o to, że kluby nie zgadzają się na interwencję policji na sektorach wtedy kiedy jest odpalane piro, jak widać dziś po woli to wprowadzają


