Piro Shop

Ocena rządów Platformy Obywatelskiej

Tematy polityczne, historyczne i kulturowe oraz media RiTV, Internet
siemce-R

Re: Ocena rządów Platformy Obywatelskiej

Post autor: siemce-R » 01.09.2018, 11:30

Haka Grundbaum działa nasz szkodę polski, a nie odpowie przed wymiarem sprawiedliwości, działa długo na szkodę polski, ale Izaak Medres wpływowy rabin ma dużą wpływ na politykę nie tylko w polsce czy izraelu mosad pod jego przywóctwem przejął wpływy w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytani, a nawet w Indiach czy w Chinach. Polacy powinni wyjść na ulicę pod hasłem ,,precz z Izraelskim okupantem,,to by był początek walki z rabinatem w polsce. Druga sprawa to delegalizacja Pisu i PO, te partie ich wyznawcy judaizmu powinni zostać rozliczeni od radnych do posłów za zdradę na rzecz Izraela.

W innym wypadku, będzie tak jak w tym klipie.

https://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY

Piro Shop
pizgacz_rurkowcow

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 06.09.2018, 09:23

siemce-R - wiesz co, tylko że ten PiS to pierwsza partia co zrobiła coś w tym kierunku, żeby rewizjonistyczno-antypolskie organizacje niemieckie czy żydowskie nie oczerniały nas kłamliwą propagandą i nie prowadziły w stosunku do Polski roszczeniowej polityki. Że wymiękli? Radykalsi co zrobili aby wywierać presję na rządzących w tym temacie? Hyhy. Co robiła opcja czerwona i różowa w tym temacie, chociaż rządzili o wiele więcej czasu? W drugim przypadku jeszcze "ideowi" poprzednicy w stylu UD,UW czy KDL? Suka rewizjonistka niemiecka na UZ na zaproszenie Tuska..itd.
Na bunt mas nie ma na razie szans i nie wiem czy będą w najbliższym czasie. W radykalnych opcjach jest modła ostatnio na stępienie ostrości przekazu "nie jedźmy z tymi, nie jedźmy z tamtymi", " to nie chrześcijańskie" itp. bzdury. Poza tym jest za dużo ogłupiaczy i wentyli bezpieczeństwa działających na różnych frontach, o czym skrobnę trochę gdy będzie więcej czasu.
Traktuj bliźniego swego, jak on Ciebie.

siemce-R

Post autor: siemce-R » 06.09.2018, 18:35

Tak się zastanawiam co odpowiedzieć , po raz setny na tym forum.
Pis to zdrajcy wyznawca judaizmu, za dużo oglądasz TVPIS oczywiście pozory stwarzają tylko jak mają coś zrobić jak prezydentem właściwie rezydentem jest Aaron Rosenbaum z małżonką Agata Kornhauser-Dudą a prawdziwym przywódcą jest Kalkstein podejrzany już w latach 90 o współpracę z mosadem. Niemcy na GŚ nie są specjalnymi wrogami w latach 90wiele ekip utorzsamiało się Niemcami były np okrzyki na Ruchu Rudolf Hess HKS czy na Gieksie Rudolf Hess GKS były napisy na murach o treściach faszystowskich, teraz w ostatnich latach to uległo to zmianie, ale cały czas na śląsku jest podział gorole /hanysy nikt ze śląśkich ekip nie miał sztamy np z ZS. Nastawienie do Niemców wśród hanysów jest co najmniej neutralne.

Wracając do Pisu to partia wyznania mojżeszowego podobnie jak PO , Nowoczesna ,Kukiz i inne stwory o poglądach lewicowo konserwatywnych która dokonuje rozbioru Polski.

BIV

Post autor: BIV » 06.09.2018, 21:10

ku***. Czy w Polsce w ogóle mieszkają Polacy? Wszędzie żydzi... No i ci kosmici... yyy... żydzi, to lepsi aktorzy niż De Niro lub Pacino.

siemce-R

Post autor: siemce-R » 07.09.2018, 10:57

Niestety elity to większośći żydzi, nie kosmici tylko judaiści. Można byłoby się zastawiać gdzie jest ich najmniej to ugrupowanie Kukiza co nie znaczy że np Tyszka to czysty judaista, kilka innych nazwisksk też pochodzenia hebrajskiego.

pizgacz_rurkowcow

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 09.09.2018, 10:09

Haha siemce-R rozczaruje Cię raczej, bardzo mało informacyjnych stacji oglądam, jak już to RT bo pokazują zadymy na zachodzie i są fajne prezenterki. Z TVP kiedyś oglądałem głównie "W Tyle Wizji" ale od kilku już miesięcy odpuściłem sobie. Powód - wydzwania często opcja kodziarsko-platformiano-nowoczesna i non-stop pieprzy swoje wyświechtane,puste slogany - jak "konstytucja", "demokracja", "tolerancja", "Rydzyk to...", Kaczor tamto..". Jedno w jedno. Tacy ludzie nigdy nie będą myśleć samodzielnie i niezależnie, ktoś musi za nich to robić. Poglądy opierające się na hasłach, trybiki systemu - najlepszy sort dla okupantów. Na swojej drodze życiowej spotkałem, zbliżonych światopoglądowo do tej opcji, co są facetami na wysokim poziomie (czytający, ogarniający rzeczywistość) raptem dwóch gości - taki Marek z Legnicy i Krzysiek z Zielonej, co też są doświadczeni i swoje przeżyli. PS - już lepiej oglądać TVP teraz niż SB-cki TVN żyda Waltera.

ban82

Post autor: ban82 » 09.09.2018, 11:23

A Łysego z Huty kojarzysz??

siemce-R

Post autor: siemce-R » 09.09.2018, 16:23

pizgacz_rurkowcow bo twoim zdaniem wieloletni agent mosadu Kalkstein jest lepszy od wieloletniego agenta Ochsmanna.
Zaklinacie rzeczywistość żeby pis był lepszy trzebaby było zrobić czystki i wszystkich judaistów ocunąć na obok , tylko że wtedy zostaliby tam posłowie mało znani w PO ta sama sytuacja, obie te partie pracują na korzyść tylko Izraela i nie widzę różnicy pomiędzy dżumą a cholerą jak powiedział klasyk.Była tu jeszcze mowa o Rydzyku czyli Flaumenbaum długoletni kapuś agent mosadu który działa czas na rzecz Państwa Mojrzeszowego udając przez lata antysemitę co mu się zresztą udało , ale ludzie nie wiedzą że to jest gra Flaumenbauma który trzeba przyznać był przekonujący. To nie stare baby czy mohery są sprawcami jego majątku tylko rządy jeden w Warszawie drugi w Tela -wiwie.
Flaumenbaum tu masz link, działa dla mosadu od lat 90 sprzedał wielu patriotów, udając antysemitę jego melanż i kasa od
jude-pisu z naszych podatków , zdrajców narodu nie wkurwia cię aby kapuś i zdrajca był na salonach, jak cała nasza niby klasa polityczna, amy klepiemy biedę.
Przyglądam się K-15 I MYŚLĘ ŻE BĘDZIE TO JEDYNA ALTERNATYWA DLA POPISU, nie podoba mi się Tyszka, ale reszta jest narazie okej, ale zobaczymy.

[link]

Psycho1312

Post autor: Psycho1312 » 09.09.2018, 19:38

siemce-R pisze:
09.09.2018, 16:23
pizgacz_rurkowcow bo twoim zdaniem wieloletni agent mosadu Kalkstein jest lepszy od wieloletniego agenta Ochsmanna.
Zaklinacie rzeczywistość żeby pis był lepszy trzebaby było zrobić czystki i wszystkich judaistów ocunąć na obok , tylko że wtedy zostaliby tam posłowie mało znani w PO ta sama sytuacja, obie te partie pracują na korzyść tylko Izraela i nie widzę różnicy pomiędzy dżumą a cholerą jak powiedział klasyk.Była tu jeszcze mowa o Rydzyku czyli Flaumenbaum długoletni kapuś agent mosadu który działa czas na rzecz Państwa Mojrzeszowego udając przez lata antysemitę co mu się zresztą udało , ale ludzie nie wiedzą że to jest gra Flaumenbauma który trzeba przyznać był przekonujący. To nie stare baby czy mohery są sprawcami jego majątku tylko rządy jeden w Warszawie drugi w Tela -wiwie.
Flaumenbaum tu masz link, działa dla mosadu od lat 90 sprzedał wielu patriotów, udając antysemitę jego melanż i kasa od
jude-pisu z naszych podatków , zdrajców narodu nie wkurwia cię aby kapuś i zdrajca był na salonach, jak cała nasza niby klasa polityczna, amy klepiemy biedę.
Przyglądam się K-15 I MYŚLĘ ŻE BĘDZIE TO JEDYNA ALTERNATYWA DLA POPISU, nie podoba mi się Tyszka, ale reszta jest narazie okej, ale zobaczymy.

[link]
Ja bym Ci polecił skorzystać z wizyty jakiegoś dobrego specjalisty choć szansę są małe by Ci pomógł. I uważaj żeby po drodze Cię kosmici nie uprowadzili:)

siemce-R

Post autor: siemce-R » 09.09.2018, 22:19

Mnie nie obchodzi co byś ty polecił wyznawco judeizmu.

https://www.youtube.com/watch?v=PjI_TTeDPwU

pizgacz_rurkowcow

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 10.09.2018, 09:19

R-Siemce to już lepsze babcie moherowe niż jehowe czy kodowe. Ten temat co założyłeś pedofilia w KK - to masz "prawdy" czasem z UB-ckich "Faktów i Mitów" co redaktor naczelny okazał się konfidentem SB?

Currygodny - ja też bym chciał. Jednak jednak często mi się wydaje, że więcej bym zdziałał z wariatami ze Wschodu - Ukraińcy, Białorusini czy Ruscy nawet ( w obronie białej, chrześcijańskiej kultury w Europie).Chodzi o tych normalnych, nie nastawionych szowinistycznie do nas.
Powód? Większość tej szlachty dzisiejszej się wyjebała na glebę. Wiesz, mają zazdrość że ktoś żyje własnym życiem, nie przegrywa go na necie, czegoś doświadcza i coś przeżywa, choć nie zawsze jest przyjemnie. Siedzą i pierdolą jak im źle, choć nie narażali się i nic nie ryzykowali. Życia chcą Cię uczyć Ci co non-stop na necie siedzą, to jest parodia co? Jakbym miał siedzieć i tylko pod kimś dołki kopać to jakbym skończył, mentalnie jak taki koleś co tańczy z jabolami pod śmietnikiem? Sytuacja gdzie znasz gościa od dzieciństwa czy młodości, a on nie che Ci napisać o co ma żal choć większość swojego życia na necie spędza? Anty-hetero zagrywki raczej. Walki na pejsie na memy daj spokój.. Duuużo by jeszcze gadać.

siemce-R

Post autor: siemce-R » 10.09.2018, 11:19

Pedofilia w kościele to fakt, nie tylko emitowany przez fakty mity ale w Irlandii co było, w Chile co było, dzieci same wskakiwały klerykom do łóżek. Podobne skandale są w USA ,i innych krajach, skandale te kiedyś były przykrywane przez Jana Pawła2 , Co do tematu co założyłem nie pasuje wyznawcą Kalksteina którzy są mocno konserwatywni i powiązani z KK, dlatego nie ma ani jednego wpisu, dlaczego nie toczy się dyskusja, wyznawcy Kalksteina nie mają argumentów proste.
Dlaczego nie wpisują się wyznawcy Tennenbauma czyli PO proste bo są tak samo konserwatywni jak miłośnicy PISU.
Napisałbym dużo więcej o pedofiili jak działa ta machina , ale szkkoda strzępić języka .

Psycho1312

Post autor: Psycho1312 » 10.09.2018, 11:50

pizgacz_rurkowcow pisze:
10.09.2018, 09:19
R-Siemce to już lepsze babcie moherowe niż jehowe czy kodowe. Ten temat co założyłeś pedofilia w KK - to masz "prawdy" czasem z UB-ckich "Faktów i Mitów" co redaktor naczelny okazał się konfidentem SB?

Currygodny - ja też bym chciał. Jednak jednak często mi się wydaje, że więcej bym zdziałał z wariatami ze Wschodu - Ukraińcy, Białorusini czy Ruscy nawet ( w obronie białej, chrześcijańskiej kultury w Europie).Chodzi o tych normalnych, nie nastawionych szowinistycznie do nas.
Powód? Większość tej szlachty dzisiejszej się wyjebała na glebę. Wiesz, mają zazdrość że ktoś żyje własnym życiem, nie przegrywa go na necie, czegoś doświadcza i coś przeżywa, choć nie zawsze jest przyjemnie. Siedzą i pierdolą jak im źle, choć nie narażali się i nic nie ryzykowali. Życia chcą Cię uczyć Ci co non-stop na necie siedzą, to jest parodia co? Jakbym miał siedzieć i tylko pod kimś dołki kopać to jakbym skończył, mentalnie jak taki koleś co tańczy z jabolami pod śmietnikiem? Sytuacja gdzie znasz gościa od dzieciństwa czy młodości, a on nie che Ci napisać o co ma żal choć większość swojego życia na necie spędza? Anty-hetero zagrywki raczej. Walki na pejsie na memy daj spokój.. Duuużo by jeszcze gadać.
To dawaj na to jakieś dowody dzbanie jebany bo lykasz wszytko jak pelikan. Steruja Tobą jak marionetka co usłyszysz.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.09.2018, 12:35

siemce-R pisze:
10.09.2018, 11:19
Pedofilia w kościele to fakt, nie tylko emitowany przez fakty mity ale w Irlandii co było, w Chile co było, dzieci same wskakiwały klerykom do łóżek. Podobne skandale są w USA ,i innych krajach, skandale te kiedyś były przykrywane przez Jana Pawła2 , Co do tematu co założyłem nie pasuje wyznawcą Kalksteina którzy są mocno konserwatywni i powiązani z KK, dlatego nie ma ani jednego wpisu, dlaczego nie toczy się dyskusja, wyznawcy Kalksteina nie mają argumentów proste.
Dlaczego nie wpisują się wyznawcy Tennenbauma czyli PO proste bo są tak samo konserwatywni jak miłośnicy PISU.
Napisałbym dużo więcej o pedofiili jak działa ta machina , ale szkkoda strzępić języka .
ty jesteś akurat jej najlepszą egzemplifikacją

siemce-R

Post autor: siemce-R » 10.09.2018, 13:52

Nawet nazwanie cię hebrejczykiem to nieporozumienie adwokacie pedofilów.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.09.2018, 14:13

wiesz to krzywy nosku czosnku po mojej składni stu procentowa semitko ?

Krewki

Post autor: Krewki » 10.09.2018, 17:08

Wizja rządu Platformy, który troszczył się tylko o hurr durr sondaże i ciepłe stołki dla swoich, to mit z którym trzeba się w końcu rozprawić.

Warto tu wspomnieć przede wszystkim 3 kwestie

1. Podniesienie VAT do 23%.
Ten hajs nie poszedł na social, nie poszedł na nic, co realnie zwiększyło poparcie Platformy - podatek podniesiono, żeby nie zaciągać kolejnych zobowiązań, które będą spłacały przyszłe pokolenia.

2. Reforma systemu emerytalnego.
Wpływy z tej reformy zasilą ZUS za kilkadziesiąt lat - nie będzie już wtedy raczej PO, a większość posłów głosujących nad tą reformą, będzie już z aniołkami.
Dlaczego w takim razie to zrobiono? Dlaczego nie zostawiono demograficznej miny dla następnego rządu? Bo ktoś to musiał zrobić, a każdy miesiąc zwłoki, to milionowe straty w przyszłości.

3. Jednolity plik kontrolny - reforma systemu podatkowego rozłożona w czasie na kilka lat, która upierdoliła karuzele podatkowe i dała PiSowi środki na 500+.
Przegłosowano ją w połowie 2015 roku - sondaże jasno pokazywały, że gdy ta reforma zacznie wchodzić w życie, PO już u władzy nie będzie, że zasili ona budżet państwa PiS, a żadnych natychmiastowych profitów z niej nie było.
A mimo wszystko została przegłosowana.

Każdą z tych reform dało się odwlec z zyskiem dla sondaży partii rządzącej, a ze szkodą dla polskiego podatnika.

siemce-R

Post autor: siemce-R » 10.09.2018, 21:10

jestesmywaszastolica jak sądzę wielbicielu Kalksteina a przede wszystkim Flaumenbauma twoi idole mają kasę lub władzę ty nic nie masz nie będziesz miał ro forum to jest twój majestat, o czym właściwie pisać z adwokatem pedofili człowiekiem zniewolonym przez żydowskie klany politycze i kler o małych horyzontach myślowych , bezrozumnym przygłupem.

Psycho1312

Post autor: Psycho1312 » 11.09.2018, 08:35

siemce-R pisze:
10.09.2018, 21:10
jestesmywaszastolica jak sądzę wielbicielu Kalksteina a przede wszystkim Flaumenbauma twoi idole mają kasę lub władzę ty nic nie masz nie będziesz miał ro forum to jest twój majestat, o czym właściwie pisać z adwokatem pedofili człowiekiem zniewolonym przez żydowskie klany politycze i kler o małych horyzontach myślowych , bezrozumnym przygłupem.
Dawaj na to jakiś dowód Ty jebany shizofreniku albo wypierdalaj stąd. A jeśli wiedze bierzesz stąd że jakiś Typ Ci coś powiedział to Ty qrwo pelikanska to wssysasz ewentualnie kolejny zkodowany cweluch

siemce-R

Post autor: siemce-R » 11.09.2018, 10:58

pojebie , to jest twoje forum, sam jesteś cweluch jak piszesz ja byłeś ministrantem to niejeden kleryk ci dupę przeorał jęczałeś aż miło , wyznawco Mojrzeża. Ty myślisz że ja mam czas pisać z takim kozejbcą żydowskim, przeorany przez wikarego. Jak piszesz zkodowany to jesteś wielbicielem Kalksteina i Flaumenbauma agentów mosadu którzy śmieją się tobie w ryj bo ich majątki i stanowiska zostały powiększone przez takich jak ty imbecyli .

Jedyne co ci zostało wżyciu to to forum w życiu realnym nie istniejesz. Super napinka z twojej strony , ogromnie się cieszę że mogłem cię
wyprowadzić z równowagi na koniec piękna dwie przyśpiewki piękne z początku lat 90
Rudolf Hess - HKS. Zrobimy z wami co Hitler zrobił z żydami.

Psycho1312

Post autor: Psycho1312 » 11.09.2018, 11:44

Hehehe ja pierdole to nawet nie jest parowa tylko jebana parowa:) wiesz czemu nie dasz dowodow? Bo ich nie masz jebany pelikanie pewnie Cię ksiądz w młodości przecwelil stąd ten uraz.

siemce-R

Post autor: siemce-R » 11.09.2018, 13:14

Jesteś idiotą do potęgi, mam posiadać nagrania, jak księżą molestują dzieci i przedstawić ci jako dowód, przeczytaj o Irlandii debilu zresztą i tak nie zrozumiesz szkoda strzępić ryja na takie mniej niż zero jak ty, Po prostu wal się na ryj kozejepco i schizolu. you are full of light

siemce-R

Post autor: siemce-R » 11.09.2018, 17:16

Jeszcze jedno dla ciebie współczesna psychiatria nie wymyśliła leku , umysłowo chory pacjencie Kalkstein i Miszkatenblit opowiadali tobie że w smoleńsku że parówki wybuchały i że trzy osoby przeżyły , a ty w to wierzysz jak w prawdę objawioną.
Jesteś zasrańcu pośmiewiskim w świecie realnym dlatego tacy chujozy dowartościowują się na forum, jak widać z mizernym skutkiem hahaha.
Ty nawet dwóch zdań nie potrafisz , napisać poprawnie nieuku, menelu skąd ty masz wiedzieć co to jest mosad, kto to jest agent, twój horyzont wiedzy jest porównywalny do kozy.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 11.09.2018, 17:36

won żydziaku do izraela a nie na Polskim forum swoją syjonistyczną propagandę szerzy, tfu czosnku

siemce-R

Post autor: siemce-R » 12.09.2018, 09:28

Sam masz powiązania z z zorganizowana grupą przestępczą służącą izrazelowi czytaj Pis.
jesteś zerem , a z twojego szczekania, wychodzi obraz patrioty-idioty, służysz ludziom swoim marnym głosem przy urnie wyborczej ludziom wyznania mojżeszowego., zdrajcom narodu polskiego , socjalistom którzy dali menelom 500 plus, wieloletnim agentom mosadu. Od PO różnicie się że więcej szczekacie, podobnie jak PO POPIERACIE PEDOFILIĘ zaprzeczając jej istnieniu.
Jeszcze jedno utażsamiasz mnie z jakimś szczerym do bółu wyborcą kozojebów z PO PIERDOLNIJ SIĘ W TEN GŁUPI ŁEB bo masz manię prześladowczą jesteś umysłowo chory powinieneś przebywać w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym i być leczony silnymi neuroleptykami, elektrowstrząsami i w twoim przypadku lobotomia okazała się zbawienna hebrajczyku.

Psycho1312

Post autor: Psycho1312 » 12.09.2018, 13:21

Nie odpisywać tej kurwie aż sama sobie ds spokój albo ja żydowscy kosmici uprowadza. Także ciąg się pizdo bez odbioru

siemce-R

Post autor: siemce-R » 12.09.2018, 16:34

Nie odpisywać tej jebanej szmacie z pizdzielców bo to karmienie trola.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.09.2018, 16:56

ajwaj co tak długo odpisywałeś ? w szetlu ujebało ci neta, czy może miałeś większe problemy w stylu upierdolony chałat ? won żydziaku do palestyny

siemce-R

Post autor: siemce-R » 12.09.2018, 17:07

ty nawet jak na żyda jesteś za głupi oni mają kasę i władzę ty nie masz nic tylko netowa napinka ci została to forum to twój majestat pojebie nie wart jesteś 1grosza, jak twój ziomal Psycho1312. Ja pierdolę jak debile i imbecyle się razem popierają.
Nie chce mi się z wami pisać narazie mądrzejszy musi ustąpić.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.09.2018, 19:32

to że jesteś żydem to od razu znaczy ze jesteś mądrzejszy od goja ? zachowanie jakże typowe dla syjonistów

pizgacz_rurkowcow

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 13.09.2018, 10:04

Psycho1312 pisze:
10.09.2018, 11:50
pizgacz_rurkowcow pisze:
10.09.2018, 09:19

To dawaj na to jakieś dowody dzbanie jebany bo lykasz wszytko jak pelikan. Steruja Tobą jak marionetka co usłyszysz.
Psychol - mam nadzieję że to nie do mnie?
Ban82 - ale z jakiej Huty, krakowskiej czy legnickiej? Jak tej drugiej to nie znam raczej, ja siedziałem na ochronce na Zanamie, na lewo od głównej Huty, z pracownikami miałem bardzo mały kontakt, raczej o polityce nie gadaliśmy to się nie wypowiem na ich temat.
Siemce-R szczerze powiedziawszy, takie "argumenty" prasy pro-SB-ckiej, to pierdole takie "argumenty". Facet co poszedł na współpracę z UB jak był w seminarium jeszcze, przy transformacji systemu? Następnie po 3 latach bycia duchownym zerwał z tym i założył swój szmatławiec ma być wiarygodny? Ja nie kupuje tego, na forum kibiców z takim czymś wyjeżdżasz? Hmm dziwne..[link]

siemce-R

Post autor: siemce-R » 14.09.2018, 09:02

pizgacz_rurkowcowiec to nie chodzi o układy z SB tylko z Mosadem

nie była tam poruszana kwestia Kalksteina, ale warto to mieć na uwadze.
warto przyjrzeć się gospodarce dla Kalksteina to jedyna szansa wyjścia z twarzą stanąć na czele rządu i ostro wziąść się za gospodarkę zatrzymać się już nie da ale ograniczyć bezsensowne podwyżki cen, podnieść płacę minimalną pracownikom, emyretom i rencistom nie o 20zł.50zł , Ma w rządzie jude-Morawieckiego niestety o poglądach skrajnie libelarnych, zmusić go do zmiany poglądów. Niestety z z menelskiej ustawy 500 plus nie da się cofnąć. chodzi o głosy wyborców ale zaostrzyć prawa jej wydawania.
USZCZELNIĆ JESZCZE MOCNIEJ VAT. trochę o wiarygodnośći Morawieckiego.
W UE są potrzebne zdecydowane działania w sprawie luki w VAT, podobne do tych, jakie podjęła Polska – przekonywał w Davos premier Mateusz Morawiecki, przypominając, że w 2017 r. Polska zwiększyła o 30 mld zł wpływ środków z VAT. – Naturalny wzrost gospodarczy dał wzrost rzędu 5-10 mld, ale dwadzieścia kilka miliardów pochodzi wyłącznie z uszczelnienia – dorzucał. Eksperci banku Credit Agricole udowodnili, że jest niemalże odwrotnie.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.09.2018, 08:59

widze że w liczeniu szekli to ty dobry jesteś, na mecze też śmigasz w hałacie ?

pies9444

Tutaj macie obraz nienawisci mojej do całego Pło

Post autor: pies9444 » 16.09.2018, 16:01

Nadmieniam że jest więcej takich ludzi co ich Platforma zwyczajnie powinna się bać ponieważ niszczą jej opinie w mediach społecznościowych gdyż mają ci ludzie dosyć ich rudego guru i tego ścierwa postkomunistycznego co się za nimi ciągnie przez długie lata.

Teraz z imprimatum kultury i religii peło:

Odnowa, jehowi, szatanisci, illuminaci, okultysci, zielonoswiatkowcy, rumuni, kolednicy majacy kase, meczybory biednych, geisha, feng shui, czarna magia, psychodelia, liczbowcy, kolorowanka, delirium, analityka kreskowa, elektronicy, rozdwojenie jazni, wplywanie na podswiadomosc, gejowski sen swiadomy, meska kobieta, hybryda kobiety, monstrum, fekalia, koprofilia, narcyzm, zainteresowanie dziecmi.

https://www.youtube.com/watch?v=hsQnLgBeC_4

siemce-R

Post autor: siemce-R » 16.09.2018, 21:37

jestemwaszastolica Flaumenbaumowi żle idzie w jego rozgłośni , Kalkstein nie nakrmił kotów że masz takie złe dni skąd w tobie tyle pesymizmu uśmiechnij się.

BIV

Post autor: BIV » 16.09.2018, 22:04

Siemce, czy pisząc jakieś nazwiska Flaumenbaumy Kalksteiny czy chuj go wi co, chcesz dowartosciować siebie, że masz wiedzę tajemną, że jesteś mądrzejszy bo rozkminileś kosmitów, albo w gorszym przypadku, ze ktoś cie oswiecil i sciagnal ci klapki z oczu. Chlopie nie da sie czytac tych nazwisk. Piszesz jak potluczony. To juz luk czy ban normalniej pisali. Mozna sie bylo z nimi zgadzac lub nie, ale przynajmniej dalo rade to czytac... A tu ku*** co bardziej wydziwiane nazwisko tym lepiej. Dziwnym trafem wszyscy zydokosmici maja niemieckobrzmiace (nie mylic z niemieckimi) nazwiska. Jakies Klaksteiny, Apfelbaumy czy chuj go wi. A gdzie jakies typowo zydowskie? Mozesz takie podać? A i kim jest Pawlowicz? Bo troche z niej kosmitka... Miriam Schawelbaum?

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 16.09.2018, 23:19

ajwaj widzę że wiadomości z pierwszej ręki, czy tam napleta, robota wykonana, więc ani chybi załapiesz się na koszerna chałka ave wasza pejsata armia

siemce-R

Post autor: siemce-R » 17.09.2018, 14:11

Gorolu jak patrzysz w lustro co tam widzisz, bo na necie socjopato z państwa Izrael, jesteś tylko zapchloną mendą, jak
ci twoji politycy z jude-Pisu z tą różnicą że oni mają kasę, o władze ty nie masz nic, ale ty jesteś za imbecylny aby to zrozumieć hahahaha.

BIV skąd moja wiedza mogę napisać tylko tyle że wiedza pochodzi w większośći z ;lat 90 początku tego okresu.

pies9444

Post autor: pies9444 » 17.09.2018, 19:30

Jahwe, jehowa, żydzi, masoneria, illuminaci, NWO, i liczenie ile jesz dziennie posiłków i ile papierosów palisz ludziom już zbrzydło, PeŁo kończ wasz ludzi oszczędź, Tusk morderca

https://www.youtube.com/watch?v=hsQnLgBeC_4

Currygodny

Post autor: Currygodny » 20.09.2018, 15:25

Nie jestem za żadną partia jednak uważam że to jest jedyna najlepsza opcja polityczna czyli najmniejsze zło jaka może teraz rządzić,jest to moje zdanie i mam swoje powody i nie każdy musi sie z tym zgadzać.
19ZF46

ODPOWIEDZ