www.warhouse.pl

Polska na EURO 2008.

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
front_wschodni
Posty: 81
Rejestracja: 03.03.2007, 11:34

Post autor: front_wschodni » 14.06.2008, 11:30

- Oczywiście, że nie zwolnię Leo. Chęć jego zwolnienia wyrażają ludzie, którzy szybko popadają w skrajności. Ten człowiek, jako pierwszy selekcjoner w historii wprowadził Polskę na EURO. Co ważne, na Mistrzostwach Europy nie gramy źle. Naprawdę otrzymałem już wiele pochwał od różnych osobistości odnośnie naszego stylu [link]. Ludzie w Europie widzą postęp, jaki dotknął naszą kadrę - twierdzi prezes.
Całość artykułu tutaj: [link]

Czyli powinien zostać, i słusznie. Chociaż listkoludkom może sie jeszcze odmienic. Co do meczu z Chorwacją to już nie mamy nic do stracenia. Wyjść i pokazać dobra piłkę i tyle, a nuż dopisze szczęście i wyjdziemy.
JAGIELLONIA



Pawel89
Posty: 1432
Rejestracja: 01.08.2007, 23:35

Post autor: Pawel89 » 14.06.2008, 12:49

art pisze: te Niemcy i tamte Niemcy tez sa inne,ta druzyna obecna wydaje sie gorsza co potwierdzil ich przegrany mecz z Chorwacja,nie graja tez u siebie,moze masz racje troche na wyrost napisalem ze gralismy jak rowny z rownym do 89 min ale na pewno wlozylismy w tamten mecz duzo wiecej walki, mysl trenerska Leo jak narazie zostaje jego wielka tajemnica i wielkie piekne filozofowanie na konferencjach to jedno,a gra na boisku to dwa.Nie bal sie Janas zabrac Jelenia,Brozka i Ci zawodnicy cos grali,Leo zabral Wawrzyniaka,Golanskiego,pierwszy nie gra w ogole,drugi nie zasluzyl na kadre a wstawienie Jopa bez formy tez nie jest jego plusem,
Janas zabral jeszcze: Gize,Mile,Rasiaka,Kosowskiego gdzie ten ostatni w meczu z Ekwadorem doznal zaraz po wejsciu kontuzji, RAsiak zagral 9minut z Kostaryka, Mila bez komentarza a Giza to nawet murawy nie powachal. A Jop tak jak u Leo tak i u Janasa dawal d*** po calosci w meczu z Ekwadorem i gdyby nie zatrucie pokarmowe to pewnie gralby w meczu z Niemcami zamiast Bosackiego.

Fakt jedyny ale duzy minus u Leo to selekcja na Euro, do ktorego wczoraj sie przyznal. Mam nadzieje ze w eliminacjach do RPA nie bedzie juz za wszelka cene probowal udowodnic ze Matusialdo jest lepszy od Brozka czy Sikory.

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Post autor: RHP » 14.06.2008, 19:28

Nagonka na Webba w której przodują polskie szmatławce jest żenująca. Jeśli ktoś może mieć żal to Austriacy bo gol Rogera był ze spalonego. Gdyby Webb nie popełnił błędu na korzyść Polski to w 93. minucie nie byłoby po czym rozpaczać. Zresztą Polacy są sami sobie winni bo kilka minut przed końcem będąc na wysokości austriackiego pola karnego grali na czas zamiast lutować na bramkę i odrabiać niekorzystny bilans bramkowy...

zieLoNy1910
Posty: 529
Rejestracja: 26.02.2007, 22:52
Lokalizacja: to wiesz??

Post autor: zieLoNy1910 » 15.06.2008, 01:36

Spalonego jest ciężej odgwizdać bo i trudniej zauważyć. Wogóle spalony jest ewenementem piłkarskim, z którym władze sobie nie radzą. To znaczy, ile bramek nie uznaje się lub uznaje po błędnej intepretacji sędziego. W tym EURO przykładów jest kilka, gol Niemców pierwszy z nami, czy wczorajszy nieuznany gol Toniego. I nie można spalonego przyrównywać do karnego podyktowanego z premedytacją. Nawet w dzisiejszych meczach (już wczorajszych) widziałem z 10 sytuacji gdzie karny nie został podyktowany za atak powiedzmy brutalniejszy czy bardziej zdecydowany niż karny Lewandowskiego.
Więc według mnie tłumaczenie, że nie zauważył spalonego Rogera, który to spalony można było dojrzeć dopiero w powtórkach, powtarzając akcje kilka razy, a sytuacją karnego gdzie wszystko widać było jak na dłoni i była to świadoma zła decyzja sędziego, nie ma żadnego sensu i jest durne. Prawda jest taka zrobił to specjalnie bo w meczu z kim innym tego karnego po prostu by nie było.

P.S. porównywanie Janasa z Benhakerem :lol:

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 15.06.2008, 12:53

wywiad z jasnie panujacym Leo,czytajcie poddani

[link]

co zlego to nie Leo !!!!!!!! :lol:

zieLoNy1910
Posty: 529
Rejestracja: 26.02.2007, 22:52
Lokalizacja: to wiesz??

Post autor: zieLoNy1910 » 15.06.2008, 13:44

Na każdej konferencji powtarza, że to on jako trener jest odpowiedzialny.

Widocznie masz lepszą propozycje trenera, no czekam z ciekawością.
I dalej czytaj ten szmatławiec.

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Eustachy » 15.06.2008, 14:11

hahah pewnie najlepszym wyjsciem dla kolegi art, bylby powrot kogos z dwojki trenerow engello / janasejro, ktorzy swoim warsztatem mogliby co najwyzej rywalizowac z selekcjonerami burundi i kinszasy.
prawda jednak z 2 strony jest taka, ze dopoki w Polsce nie bedzie zorganizowanego systemu szkolenia mlodziezy na odpowiednim poziomie(osrodki, szkoly sportowe ukierunkowane na pilke, odpowiedni sztab trenerski ktory rozwija sie z kazdym tygodniem poprzez szkolenia, wizytacje w innych krajach,klubach,osrodkach etc, boiska ze sztuczna nawiechrznia w kazdej wiekszej miejscowosci,nie mowiac o normalnych boiskach etc etc etc)to nigdy nic nie osiagniemy, myslac ze trener z wielkim nazwiskiem cos osiagnie, bez pilkarzy, Trudno ulepic zajebisty garnek bez gliny...
nawet mourinho nic by u nas nie zdzialal
to wstyd ze w 40mln kraju,w ktorym pilka nozna niby jest sportem narodowym, od wieli wielu wielu lat, nie ma chocby jednego pilkarza klasy swiatowej...

kiwa jako tako
Posty: 773
Rejestracja: 07.06.2007, 18:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kiwa jako tako » 15.06.2008, 18:22

Ja wole aby Polska po ładnej akcji polskiej reprezentacji i golu Rogera awansowała do ćwierćfinału niż grała takie gówno jakie gra. Poziomem gry dorównujemy ledwie Austrii, a patrząc na rankingi to Austria dla szarego kibica wypada dużo lepiej, bo po nich nikt niczego nie oczekuje. Oni spozniali sie na treningi, oni balowali i traktowali ten turniej jako koniecznosc, a jednak walczą. Może grają brzydko dla oka, ale jak mówiłem po nich nikt niczego sie niespodziewa poza walką.

A my podobno w rankingu jestesmy przed Szwecją :lol:

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 15.06.2008, 20:25

Farstone pisze:Bramka Rogera nie była ze spalonego, wyraźnie się cofnął zanim dostał piłkę. W każdym razie i tak nie ma to już znaczenia. Jeśli się nie wygrywa 2:0 i chce dowieźć 1:0 to się przegrywa albo remisuje. Wczoraj się sprawdziło.
Nie wiesz, nie pisz- spalony był, każda powtórka to pokazała. Informacyjnie, liczy się moment wyprowadzenia podania/strzału.
Eustachy pisze:
art pisze: porownajmy sobie mecz z Niemcami 2 lata temu i teraz,wtedy gralismy jak rowny z rownym na ich terenie przez 89 minut,ostatnie kilkadziesiat 10 na 11 i przegralismy w 89 min 0:1 i to wtedy mozna bylo powiedziec ze pech,teraz byslimy gorsi od Niemcow na neutralnym terenie bez dyskusji
to chyba jakis inny mecz wtedy ogladales,albo forme druzyny ustalasz na podstawie wyniku(skoro wtedy 0:1 a teraz 0:2 to bylismy wtedy lepsi?)co jest smieszne
wtedy o ile pamietam, niemcy siedzieli na nas non stop,a teraz mecz byl wyrownany , niemcy strzelili bramke ze spalonego i po kardynalnym bledzie obroncy, kiksie,wiec nie wiem gdzie nas tak zmiazdzyli, gdybysmy strzelili na poczatku meczu bramke, czy w kilku innych sytuacjach, byloby dobrze, juz nie wspominajac o samej grze, ktora taktycznie jest poukladana, mysl trenerska Leo to z calym szacunkiem chyba 1000 razy przerasta panow engela i janasa razem wzietych...
Wszystko fajnie, ale gdzie Ty jakąś taktykę widzisz? To jest największy minus Polaków na ME - zero pomysłu na grę. Dostajemy piłkę w środku pola, zagranie do stopera i obrońcy sobie podają - zero sensownej myśli jeśli chodzi o wyprowadzenie. No chyba, że chodzi Ci o żelazną taktykę w defensywie, która w obu meczach w ciągu 15 minut pozwala na 3-4 setki dla przeciwnika. O taktyce mogą mówić Grecy. W tej materii zawiodłem się na Leo maksymalnie.
zieLoNy1910 pisze:Spalonego jest ciężej odgwizdać bo i trudniej zauważyć. Wogóle spalony jest ewenementem piłkarskim, z którym władze sobie nie radzą. To znaczy, ile bramek nie uznaje się lub uznaje po błędnej intepretacji sędziego. W tym EURO przykładów jest kilka, gol Niemców pierwszy z nami, czy wczorajszy nieuznany gol Toniego. I nie można spalonego przyrównywać do karnego podyktowanego z premedytacją. Nawet w dzisiejszych meczach (już wczorajszych) widziałem z 10 sytuacji gdzie karny nie został podyktowany za atak powiedzmy brutalniejszy czy bardziej zdecydowany niż karny Lewandowskiego.
Więc według mnie tłumaczenie, że nie zauważył spalonego Rogera, który to spalony można było dojrzeć dopiero w powtórkach, powtarzając akcje kilka razy, a sytuacją karnego gdzie wszystko widać było jak na dłoni i była to świadoma zła decyzja sędziego, nie ma żadnego sensu i jest durne. Prawda jest taka zrobił to specjalnie bo w meczu z kim innym tego karnego po prostu by nie było.
Racja.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 16.06.2008, 07:45

Eustachy pisze:hahah pewnie najlepszym wyjsciem dla kolegi art, bylby powrot kogos z dwojki trenerow engello / janasejro, ktorzy swoim warsztatem mogliby co najwyzej rywalizowac z selekcjonerami burundi i kinszasy.
czlowieku ! pierw jestem rasista,teraz chce powrotu janasa lub engela, grzecznie mowiac cholerna nadinterpretacja. jesli chcemy odnosic sukcesy to trzeba troche wymagac, nawet jesli jest to trener zza granicy. Leo za darmo nie pracuje,a do reklam w tv tez nie doplaca.

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Eustachy » 16.06.2008, 09:59

a gdzie ja mowilem ze jestes rasista?:)opanuj sie troszke:) odnosilem sie do 90%userow tego forum, bluzgajacych na rogera i negujacych jego wklad w polepszenie gry, czy chociazby jego pilkarskie umiejetnosci, tylko dlatego ze nie jest Polakiem, koniec
a co do janasa i engela, to wysnuwam wnioski czytajac Twoje posty, czyli mowienie ze za janasa Polska grala lepiej z niemcami etc
:)
pzdr!

zieLoNy1910
Posty: 529
Rejestracja: 26.02.2007, 22:52
Lokalizacja: to wiesz??

Post autor: zieLoNy1910 » 16.06.2008, 11:27

Co do taktyki naszych piłkarzy też jestem zawiedziony. Nie tego sie spodziewałem. Pamiętam mecz Polaków w Lizbonie, gdzie z lepszym przeciwnikiem cofnęliśmy się i graliśmy z kontry gdzie wyszło to bardzo dobrze. Wystarczy przypomnieć akcje Smolarka, który niewiele się pomylił czy wkońcu gol Lewandowskiego.
I moim zdaniem podobnie powinniśmy zagrać z Niemcami. A tu co widze!? Obrona dość mocno wysunięta i gra na spalonego!? Wiem, że Leo chciał zrobić tak, aby nasi umieli się utrzymywać przy piłce, ale to jeszcze nie na naszych piłkarzy, nie mamy tyle umiejętności, żeby dyktować tempo gry, a szczególnie z przeciwnikiem o wiele lepszym czyli z Niemcami. Tak możemy pograć ze słabszymi, ale nie porywać się z motyką...
Według mnie on troche za szybko uwierzył, że ci piłkarze mogą grać bardzo dobrą piłkę opartą na dyktowaniu gry, ale nasi jeszcze tego długo się nie nauczą, pewnie to pokolenie piłkarzy wogóle się tego nie nauczy.
W meczu z Austrią wyszły dwie sprawy, że taktyka jest nie przemyślana i sie nie sprawdza i słaba forma piłkarzy, którzy są kręgosłupem drużyny (czyt. Smolarka, Krzynówka). Jeśli oni nie zagrają to reszta też nie i dlatego na tym EURO wyglądamy tak słabo.
Mimo to nie mam pretensji. Od zawsze dla mnie było wiadomo, że EURO to turniej 2 razy trudniejszy od Mistrzostw Świata, dlatego nie oczekiwałem od naszych awansu, oczywiście wierzyłem, ale nie oczekiwałem i dlatego się nie przejade. Dlatego Leo powinien naszych doprowadzić do MŚ w Afryce, szczególnie widząc co faworyt naszej grupy Czesi zrobił wczoraj. Jak Leo dostanie Ekwador i Kostaryke to ich pojedzie, ale niestety na EURO przysłowiowych drużyn dostarczających punkty nie ma.
Ostatnio zmieniony 16.06.2008, 11:30 przez zieLoNy1910, łącznie zmieniany 1 raz.

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 16.06.2008, 11:29

Eustachy pisze:a gdzie ja mowilem ze jestes rasista?:)opanuj sie troszke:) odnosilem sie do 90%userow tego forum, bluzgajacych na rogera i negujacych jego wklad w polepszenie gry, czy chociazby jego pilkarskie umiejetnosci, tylko dlatego ze nie jest Polakiem, koniec
a co do janasa i engela, to wysnuwam wnioski czytajac Twoje posty, czyli mowienie ze za janasa Polska grala lepiej z niemcami etc
:)
pzdr!
bo za Janasa gralismy z Niemcami w Niemczech a nie za Kowalskiego, przytaczalem Niemcy bo teraz tez mielismy okazje sie z nimi spotkac, pisales o jakims wielkim postepie w grze, wysmiewales Janasa z Engelem a ja odpisuje ze z tamtego meczu z Niemcami w Niemczech za Janasa :twisted: jestem duzo bardziej dumny niz z tego za Leo.i postepu w grze co utwierdzil mnie mecz z Austria nie zauwazylem(notabene za Janasa ich pyknelismy dwa razy :lol: ) Co do Rogera to czas pokaze, nie ma co sie zachwycac bramka ze spalonego i na pusta bramke oraz ze troche pobiegal.zycze mu jak najlepiej. dzis Chorwacja, nie bedzie tesciowej w bramce ale nie oszukujmy sie ze szanse sa wieksze niz jakbysmy z nimi grali pierwszy czy drugi mecz.Niech Leo pokaze swoja filozofie i wygrajmy ! a moze stanie sie cud :roll:

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Eustachy » 16.06.2008, 12:27

serio w rogerze widzisz tylko zawodnika ktory strzelil bramke ze spalonego i "troche" pobiegal?bo ja widzialem zawodnika, ktory ma dobry przeglad pola, umie dograc dokladnie pilke, plus potrafi sie popisac takimi zagraniami, o ktorych zaden Polak nie moze nawet pomyslec, a co dopiero wykonac, plus widzialem jego mega zaangazowanie w gre w 2 meczach, na me, w przeciwienstwie do "zaangazowania" kilku pseudo gwiazdorow...

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Post autor: 1925 » 16.06.2008, 21:14

mamy powtórke z meczu z Austrią !!

Znowu nam Boruk dupsko ratuje !
:arrow:

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 16.06.2008, 22:52

Polska - Chorwacja 16.06.2008

Artur Boruc - 9/10. Bliski ideału, w sytuacji bramkowej miał minimalne szanse, ale oczywiście wymaganie od niego obronienia tego strzału byłoby skończonym absurdem.

Marcin Wasilewski - 5/10. Przeciętnie. Parę ładnych interwencji, parę przegranych pojedynków.

Michał Żewłakow - 5/10. Jak wyżej.

Dariusz Dudka - 7/10. Chłop od czarnej roboty, dużo biega, dużo walczy, dużo ambicji. W ofensywie już słabiej, ale nie powinien się tym zajmować, niestety musiał.

Jakub Wawrzyniak - 7/10. Zdecydowanie pozytywny występ. Zaskoczony byłem - grał odważnie, stosunkowo swobodnie, widać lekki brak doświadczenia, ale w przyszłości może coś z niego być.

Wojciech Łobodziński - 3/10. Potwierdza się to co pisałem wcześniej. Słaby drybling, przeciętne rozeznanie, dużo kiksów, w defensywie nie istniał, nie wrócił za asystującym przy bramce Chorwatem. Przenosił piłki jak w A klasie, będąc zupełnie bez krycia.

Euzebiusz Smolarek - 9/10. Najlepszy zawodnik Polski. Walczył, strzelał, dryblował, odgrywał, cofał się żeby rozgrywać (co fatalnie świadczy o pomocnikach). Widać, że wejście z ławki go podrażniło - jedyna dobra decyzja Benhakera w turnieju.

Rafał Murawski - 7/10. Starał się, ma potencjał, ale nie jest to zawodnik na tyle doświadczony i nie ma na tyle umiejętności, aby grać w finałach ME.

Mariusz Lewandowski - 2/10. Zaskoczył beznadziejną dyspozycją w dzisiejszym meczu, wolny, niedokładny, dużo faulował, niecelny strzał w pierwszej połowie. Wraz z rozwojem turnieju grał co raz słabiej.

Adam Kokoszka - 8/10. Bałem się trochę tego wejścia, ale o ile się nie mylę był bezbłędny i bardzo zdecydowany. Przyszłość naszej defensywy, trzeba go jeszcze tylko trochę taktycznie przyfliwować.

Jacek Krzynówek - 4/10. Kolejny żenująco słaby zawodnik. Wolny, niedokładny, strasznie spięty i słaby w defensywie. Widać było w jego grze frustrację. Jestem przekonany, że gdyby liniowy się nie pomylił i wyszedłby sam na sam to i tak by nie strzelił bramki.

Roger Guerreiro - 7/10. Dwa słabe zagrania w całym meczu, poza tym dużo ciekawych piłek i zagrań. Zawodnik z ogromnym potencjałem, minusem jest tylko jego szybkość.

Marek Saganowski - 6/10. Troszkę chyba przereklamowana jego postawa w dzisiejszym meczu. Walczył, starał się, podsumował swój występ dobrym uderzeniem z głowy, ale nie był aż tak dobry jak chociażby Smolarek. Mam mieszane uczucia co do jego gry - jakieś to wszystko nieefektywne.

Tomasz Zahorski - 7/10. Kolejne bardzo pozytywne zaskoczenie. Widoczna swoboda w grze, gdyby strzelił pod koniec bramkę dałbym 8/10.

+ Kilka sytuacji bramkowych oraz ciekawych zagrań.
- Duża rozbieżność co do formy różnych zawodników.
- Nadal brak koncepcji na grę.

Podsumowanie meczu.
Wbrew panującym negatywnym opiniom zastanowiłbym się czy nie był to najlepszy mecz Polaków na ME, mimo, że bardzo nierówny (początek dla nas, środek dla Chorwacji, końcówka dla nas). Biorąc pod uwagę jednak, iż był to mecz z Chorwacją B, która nie musiała już o nic grać to jednak jest to rozczarowanie. Fakt, że Benhaker znów musi ekseprymentować ze składem nie świadczy dobrze o jego kadrze na ten turniej. Brak zdecydowanej walki w środku pola (brak Sobolewskiego). Brak swobody w grze (wyjątek - Smolarek), reszta nadal ogromnie spięta.

Podsumowanie turnieju.
Brak w grze Polaków pomysłu na grę, zmiennego tempa gry (przyspieszenia gdy trzeba). Turniej w naszym wykonaniu co najwyżej przeciętny. Dzięki niemu jednak paru naszych zawodników wylansuje się w Europie (na pewno Boruc, Roger), co posłuży całej Polskiej piłce nożnej.

ps. Borek i Kołtoń zdecydowanie najlepsi komentatorzy, przyjemne głosy, świetne uwagi, duża wiedza, brak wtop oraz dobry żart sytuacyjny.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

pleban
Posty: 34
Rejestracja: 23.04.2007, 14:09

Post autor: pleban » 16.06.2008, 23:37

ku*** co w kadrze robi Łobodziński :evil:
Nie wierze że oprócz Błaszczykowskiego nie ma lepszego prawego pomocnika w Polsce od niego...

zieLoNy1910
Posty: 529
Rejestracja: 26.02.2007, 22:52
Lokalizacja: to wiesz??

Post autor: zieLoNy1910 » 17.06.2008, 01:15

Amfre ty to chyba dla jakiejś gazety chcesz pracować, ale nie brukowca bo to opisałeś w słowach tak lekkich, że wygląda, że ten turniej to nawet spoko dla nas.

Prawda jest taka, że dzisiaj była KATASTROFA i ŻENADA. Cały turniej marny, brak taktyki, brak formy piłkarzy, złe przygotowanie, 9!!! trenerów!! ku*** to kogo oni przygotowywali.

Jeszcze kilka godzin temu byłem za Beenhakkerem, jak widać z mojego wpisu, ale teraz zaczynam się zastanawiać. Nadal myśle, że jest więcej wart niż ten cały Janas czy Engel, ale zaczyna pogrywać podobnie.
Wyszło wszystko w wywiadzie. Kołtoń, może chamsko, ale zdecydowanie przycisnął Leo, a ten kręcił farmazony. Nie odpowiadał na pytanie, a jak już coś to mówił, że piłkarze nie mieli odpowiedniej formy. To było widać!!! Powiedz dlaczego tak było Beenhakker!!

Turniej nieudany. Nie ma znaczenia ile punktów zdobyliśmy. Bo czasami przegrywając 3 mecze można wyjść z dumą z turnieju jeśli się grało dobrze. Nasi grali źle i należy coś z tym zrobić.

Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Post autor: Stopa Mnie Boli » 17.06.2008, 09:07

Mnie osobiście bardzo spodobała się gra Zahorskiego reszta to tak jak napisał amfre :wink:

ps. A kto wg. Was nadaje sie z polskich trenerów na trenera reprezentacji ??
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 17.06.2008, 09:58

zieLoNy1910 pisze:Amfre ty to chyba dla jakiejś gazety chcesz pracować, ale nie brukowca bo to opisałeś w słowach tak lekkich, że wygląda, że ten turniej to nawet spoko dla nas.
:-) Może i słowa lekkie ale przekaz chyba jasny - było bardzo słabo i zawalił Leo - selekcją, przygotowaniem, taktyką (a raczej jej brakiem).
Prawda jest taka, że dzisiaj była KATASTROFA i ŻENADA. Cały turniej marny, brak taktyki, brak formy piłkarzy, złe przygotowanie, 9!!! trenerów!! ku*** to kogo oni przygotowywali.
Moim zdaniem z Chorwacją Polska zagrała najlepszy mecz. Tak jak w obu poprzednich meczach nie było widać myśli taktycznej, przyspieszenia itd, ale za to kilku zawodników pokazało ciekawe przebłyski i mieliśmy parę ładnych akcji (a Boruc w każdym meczu bronił po kilka setek, więc to też bez różnicy).
Wyszło wszystko w wywiadzie. Kołtoń, może chamsko, ale zdecydowanie przycisnął Leo, a ten kręcił farmazony. Nie odpowiadał na pytanie, a jak już coś to mówił, że piłkarze nie mieli odpowiedniej formy. To było widać!!! Powiedz dlaczego tak było Beenhakker!!
Fakt, Leo i cała kadra zachowuje się chamsko i nieprofesjonalnie w stosunku do mediów, obrażeni na dziennikarzy i cały świat, tylko nie na siebie! Przypomina mi się Janas jak słucham teraz Leo.
Turniej nieudany. Nie ma znaczenia ile punktów zdobyliśmy. Bo czasami przegrywając 3 mecze można wyjść z dumą z turnieju jeśli się grało dobrze. Nasi grali źle i należy coś z tym zrobić.
Boniek dał jedną celną uwagę. Jak na stan polskiej piłki (korupcja itd.) to i tak na arenie międzynarodowej prezentujemy się dobrze. Nie sądzisz?
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Post autor: Zimny » 17.06.2008, 14:00

A co ma do tego w tym momencie korupcja? Na Euro chyba nikt Polaków nie przekupił ze grali tak słabo, mogło ich zjeść ciśnienie, stres z Niemcami ale 2 kolejnymi meczami pokazali ze mają w d**** reprezentacje co nie którzy, poprostu ZERO AMBICJI i tyle. Zaraz mnie ktos pewnie zjedzie, ze narzekam na trenera ale musze mu cos ująć bo nie wiem czy on jest slepy czy co, nie zabrał tych ktorzy byli najbardziej potrzebni, i ktorzy przez cały sezon w lidze grali znakomicie. Myślał ze jest czarodziejem czy co? na złość wszystkim wziął tych ktorych uwazał za najlepszych, i sie pomylił a teraz widac to gołym okiem!!

Tyle odemnie.

zieLoNy1910
Posty: 529
Rejestracja: 26.02.2007, 22:52
Lokalizacja: to wiesz??

Post autor: zieLoNy1910 » 17.06.2008, 14:18

Na szczęście Leo na konferencji powiedział, że przyjdzie czas i się jego rozliczy i jego sztab. Moim zdaniem powinien zostać, ale też niech nie robi z siebie wielkiego trenera, że tylko on nas nauczy i nikt inny.
Amfre co do meczu z Chorwacją, że najlepszy polemizowałbym, ale nie ma to większego znaczenia już. Kilku zawodników pokazało tylko tyle na ile mieli umiejętności a to za mało, nasi najlepsi w kadrze byli bez formy więc wszystko się złożyło.

Eustachy
Posty: 617
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Eustachy » 17.06.2008, 18:18

dla mnie jedynym wyjsciem jest wywalenie wszystkich zawodnikow z kadry powyzej 25 roku zycia i budowanie w nastepnych eliminacjach druzyny na euro2012, bo po 2010 przez 2 lata 0 meczy o stawke!!niech teraz mlodzi sie ogrywaja i niech Leo dalej ich trenuje, tylko z czestymi kosultacjami, obozami, tak, zeby mogli sie czegos nauczyc od Leo, a nie, ze wpadna raz na pol roku na tydzien zgrupowania i czesc!

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: amfre » 17.06.2008, 19:31

t_kks pisze:A co ma do tego w tym momencie korupcja?
Chodzi o ogólną kondycję polskiej piłki. Nie ma tu wpływu bezpośredniego ale pośredni jak najbardziej.

Na przykład:

korupca w piłce = aferym, degradacje, zamieszania = mniejsza uwaga na szkoleniu = słabsza młodzież, konieczność wyjazdów = straceni reprezentanci, słabsi obecnie

itd itp. Dużo takich hipotez można postawić. Ot, taka mała dygresja.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości