www.warhouse.pl

Magazyn Orange Ekstraklasy ...

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
mzks1963
Posty: 260
Rejestracja: 04.03.2007, 21:19

Magazyn Orange Ekstraklasy ...

Post autor: mzks1963 » 28.04.2008, 12:23

Czy tylko mnie czy innych też wkurwia ten program tzn. co mam na myśli- jak tylko się zacznie się i jest pokazane co będzie w programie pokazują od razu po 5 bramek z różnych meczy - od razu zniechęca mnie to ! Przykładowo jak ogladam eurogoal to jest pokazana jakaś nie udana akcja w zapowiedzi programu a nie gole. Druga sprawa to taka, że Ci prowadzący są tak mało wiedzący, że ja się czasem za głowę łapię - np. wczoraj jak Brożek nie strzelil karnego bo tak podciął piłkę powiedzieli, że zrobil to samo co Totti, a przecież on strzelil :roll: normalnie kretyński jest ten magazyn, ale nie mam dostępu oglądać na innych kanale bramek z OE dlatego oglądam.

Jak patrze na Cafe Futbol to nie ma porównania jaką wiedzą dysponuje Borek Kołton ... się w głowie nie mieści jaka jest różnica, a jest to oficjalny program OE.

Jakie są wasze opinie na temat tego [link] ...



Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Re: Magazyn Orange Ekstraklasy ...

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 28.04.2008, 12:27

mzks1963 pisze:Czy tylko mnie czy innych też wkurwia ten program tzn. co mam na myśli- jak tylko się zacznie się i jest pokazane co będzie w programie pokazują od razu po 5 bramek z różnych meczy - od razu zniechęca mnie to ! Przykładowo jak ogladam eurogoal to jest pokazana jakaś nie udana akcja w zapowiedzi programu a nie gole. Druga sprawa to taka, że Ci prowadzący są tak mało wiedzący, że ja się czasem za głowę łapię - np. wczoraj jak Brożek nie strzelil karnego bo tak podciął piłkę powiedzieli, że zrobil to samo co Totti, a przecież on strzelil :roll: normalnie kretyński jest ten magazyn, ale nie mam dostępu oglądać na innych kanale bramek z OE dlatego oglądam.

Jak patrze na Cafe Futbol to nie ma porównania jaką wiedzą dysponuje Borek Kołton ... się w głowie nie mieści jaka jest różnica, a jest to oficjalny program OE.

Jakie są wasze opinie na temat tego programu ...
To samo mam, więc przeskakuje na te 10 sekund na inny kanał aż się zacznie piosenka "Je je je..." :lol: Wkurwia mnie to też, ale pierdolenie pana Salaka jeszcze bardziej :wink:

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 28.04.2008, 12:43

Program jest poniżej wszelkiej krytyki. Istne dno dna z dobrymi 10 metrami grząskiego mułu.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

SZEWC_E
Posty: 79
Rejestracja: 26.02.2007, 18:38
Lokalizacja: Toruń

Post autor: SZEWC_E » 28.04.2008, 16:53

Czy mógłby ktoś udostępnić fantastyczne słownictwo wobec swoich piłkarzy trenera Wójcika, które było przedstawione w owym magazynie? Jest coś na Youtube, ale przez jakość nie da się nic usłyszeć a tymbardziej przeczytać.

Co do samego magazynu to rzeczywiście porażka, której aż nie chce się komentować a profesjonalizm prowadzących jest po prostu żaden.
Naszczęście od tej rundy mam canal+ :wink:

front_wschodni
Posty: 81
Rejestracja: 03.03.2007, 11:34

Re: Magazyn Orange Ekstraklasy ...

Post autor: front_wschodni » 28.04.2008, 18:02

mzks1963 pisze:np. wczoraj jak Brożek nie strzelil karnego bo tak podciął piłkę powiedzieli, że zrobil to samo co Totti, a przecież on strzelil :roll:
Im chodziło zapewne o ten karny Tottiego -> http://www.youtube.com/watch?v=sz_zLlgoD5U

Z resztą wypowiedzi się zgadzam. Amatorka i tyle. Powinno byc mniej ich pierdolenia, a dłuższe skróty. Ja wolę magazyn Youtube Ekstraklasa, bramki praktycznie wszystkie są i nie ma reklam i tych dwóch manekinów. 8)

EDIT:
SZEWC_E, http://www.youtube.com/watch?v=NNoWAAP9uPQ
JAGIELLONIA

Chirurg
Posty: 36
Rejestracja: 16.07.2007, 20:31

Post autor: Chirurg » 02.05.2008, 16:03

Ten program jest pojebany! Jeszcze jak widzę tego wyłysiałego cwelka i jego kumpla z mopem na głowie to aż mnie strzela!
Kiedyś to jeszcze to oglądałem ale teraz już naszczęście nie musze bo i tak 3/4 programu jest o ich Wisełce i Legii bo to przecież najlepsze kluby! j**** TEN PROGRAM!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości