www.warhouse.pl

Leo wybrał...

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
lukasz_88
Posty: 44
Rejestracja: 27.03.2007, 20:07

Leo wybrał...

Post autor: lukasz_88 » 16.04.2008, 13:58

Kadra 31 zawodników, spośród których Leo Beenhakker wybierze 23 piłkarzy na mistrzostwa Europy:

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce)

Obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

Pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Michał Pazdan (Górnik Zabrze).

Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Marek Saganowski (FC Southampton), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa)



Co sądzicie o tej kadrze? Kogo brakuje, a kto jest tu niepotrzebny?



michalksg
Posty: 349
Rejestracja: 28.02.2007, 15:55

Post autor: michalksg » 16.04.2008, 14:20

Lipa że nie ma Grzesia Rasiak ... lipa że jest Matusiak chociaż ostatnio coś tam sie rozkręca

A ja mam pytanie czy może Leo jeszcze kogoś powołać do tej ostatecznej kadry?

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 16.04.2008, 16:40

Cieszy mnie obecność Radomskiego, Kokoszki, Majewskiego i Wichniarka. Mam nadzieje, że cała czwórka pojedzie na Euro.

Szkoda, że szanse na Euro mają takie wynalazki jak: Jop, Saganowski, Janczyk, Pazdan (ten mnie chyba najbardziej wkurwia, wg mnie bardzo mierny), Piszczek. Nie przekonują mnie wcale, a wcale Fabiański i Zahorski.

A najbardziej raduje mnie brak Brożka. Wiem, że strzela gole dla Wisły, wiem, że młody i utalentowany, ale w kadrze [link] wielkie gówno. TV mu wystarczy w temacie Euro 2008. Podobnie Rogerowi, wg mnie przereklamowany.

No, chyba wszystko.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

RHP
Posty: 363
Rejestracja: 22.06.2007, 23:09

Post autor: RHP » 17.04.2008, 13:07

Pazdan? Kto to jest w ogóle? Myślę, że Jeleń, Głowacki, Bosacki czy Kaźmierczak mimo że nie grają swoich najlepszych sezonów lepiej by się nadawali...

michalksg
Posty: 349
Rejestracja: 28.02.2007, 15:55

Post autor: michalksg » 17.04.2008, 13:51

no i stało się Roger dostał Polskie obywatelstwo :evil: no i chyba i jego Leo powoła :x

fryzjer
Posty: 81
Rejestracja: 05.03.2007, 10:35

Post autor: fryzjer » 17.04.2008, 16:54

ku*** mać czarny Polak znów :shock: Pojebało ich totalnie, nie chce aby mnie i nasz kraj reprezentował murzyn ! Był juz jeden Oli i to starczy a ten 1,5 roku w Polsce, gadac nie umie ale obywatelstwo mu jeb :roll: Ciekawe że jak do Euro sie dostali to pokochał nasz kraj :lol: Róbta tak dalej to zachwilę sami czarni bedą Polakami :roll:

mabo
Posty: 189
Rejestracja: 26.06.2007, 14:16

Post autor: mabo » 17.04.2008, 21:23

W dupach im sie poprzewracało! Kolejny bambus z Orzełkiem na piersi :x

Hutniczy
Posty: 426
Rejestracja: 17.03.2007, 15:27

Post autor: Hutniczy » 18.04.2008, 07:57

RHP pisze:Pazdan? Kto to jest w ogóle? Myślę, że Jeleń, Głowacki, Bosacki czy Kaźmierczak mimo że nie grają swoich najlepszych sezonów lepiej by się nadawali...
Kto to jest? Podstawowy zawodnik Górnika, który zbiera pochlebne recenzje za grę w klubie. Zagrał kilka meczy u Leo i też go chwalili, więc odbij. Bardziej bym się przyczepił do braku Brożka czy Sikory, a obecności Saganowskiego czy Janczyka.

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 19.04.2008, 14:16

ku*** mać czy w końcu ktoś doceni Jelenia ?? Chyba jeden z najlepszych polskich piłkarzy, bardzo szybki, potrafi zagrać 1 na 1, poprzednio na Mundialu dużo zamieszał i widać, że w grę wkłada całe serce.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości