www.warhouse.pl

Degradacja Widzewa i Zagłębia Lubin ??

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
zorro
Posty: 24
Rejestracja: 07.09.2007, 22:14

Post autor: zorro » 19.01.2008, 01:05

Panowie przestańcie pisać że za Zagłębiem stoi polityka bo tak pisaliście jak rządził PIS, teraz dla przypomnienia rządzi PO więc wasz argument już leży.
Mówicie że stoi za nami KGHM, ale zapomnieliście dodać że Zagłębie jest spółką KGHM który jest poważną firmą i nie mógł by sobie pozwolić na jakiekolwiek ingerencje w tej sprawie bo by sam się zrujnował gdyby sprawa wypłynęła.
Nastepna sprawa to państwo ma (uwaga to informacja szokująca dla wszystkich kompleksów gadających o państwowym klubie!!!) 41% udziałów w KGHM.

A teraz kilka słów za złagodzeniem kary dla Zagłębia choć nie wiem jaki będzie wyrok, przyjme każdy.
- Zagłębie ma mniej meczy kupionych,
- Zagłębie spadło przez korupcję w barażach,
- Zagłębie jest jest bardziej interesujące medialnie, zobaczcie ile meczy w C+ leci z udziałem Zagłębia a ile np Widzewa, to może być słaby argument na pierwszy rzut ucha ale zastanówcie się kogo wolą oglądać ludzie, Zagłębie Lubin czy Piast Gliwice lub Znicz Pruszków z całym szacunkeim dla tych klubów?
Im lepszy towar w lidze a takim nie wątpliwie jest jakość drużyny tym lepiej to można sprzedać.

Jakby nie patrzyć Zagłębie buduje jeden z mocniejszych klubów w Polsce, może Wam się to nie podobać ale tak jest. Od kilku lat jesteśmy w czołówce, stadion mamy w budowie a klub jest dobrze zarządzany za co prezes został prezesem roku.

Nie wiem jaka kara będzie dla Zagłębia, chciałbym aby sprawa się nie skończyła na nas i Widzewie a na to się zanosi.



caly w kropki
Posty: 26
Rejestracja: 02.05.2007, 00:27
Lokalizacja: co skad?

Post autor: caly w kropki » 19.01.2008, 02:20

Ja wyobrazam sobie was teraz tak w sejmie klocacych sie. Niczym byscie sie nie roznili od tych, co sie z nich smiejecie. Wiecej powagi prosze i obiektywizmu. Tu sie klocac i tak nic nie zrobicie, a kluby juz polecialy i moze jeszcze poleca chodz nikomu nie zycze. pa pa
Cytat:
Wiem, ze nie ten temat, ale ta murawa to ladna patologia byla XD

nitro
Posty: 254
Rejestracja: 01.03.2007, 16:16

Post autor: nitro » 19.01.2008, 02:25

Zrozum że wasze Zagłębie jest znienawidzone w kraju bo zdaniem wiekszości kibiców kupiło sobie mistrzostwo Polski itd. (moim zdaniem też)
Stąd ta chęć spuszczenia was do niższej ligi ..
przyznam szczerze, że też bym was widział w drugiej lidze za te cyrki ...

Ale to tylko moja prywatna opnia,inne sprawa że rzeczywiście w korupcje umoczone są wszystkie kluby 1 ligi.

Radog78
Posty: 44
Rejestracja: 27.02.2007, 18:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radog78 » 19.01.2008, 11:27

Kiju pisze:(....)

Widzew:

- kupione 12 meczy ,choc [link] mowil o 8 spotkaniach dzieki ktorym:

osiagnelismy przegrane baraze

(...)
Miałem się w tym temacie nie wpisywać, ale małe sprostowanie wszędzie piszecie że nic nie osiągneliście przez kupione mecze bo tylko przegrane baraże. Otóż te dwanaście meczy dało wam 36 punktów dzięki którym utrzymaliście się w drugiej lidze, bo bez tych punktów bylibyście na miejscu spadkowy do trzeciej ligi. A więc kara jest adekwatna do czynów.
Innym tematem jest to że zgadzam się z wieloma tu piszącymi że prakycznie niema w pierwszej czy drugiej lidze czystego klubu jeśli ktoś myśli że Wisła, Legia, Lech czy ŁKS nie kupczyły meczami to jest naiwny.

does.not.matter
Posty: 262
Rejestracja: 06.03.2007, 11:44
Lokalizacja: 1910!

Post autor: does.not.matter » 19.01.2008, 11:54

Radog78 pisze:Miałem się w tym temacie nie wpisywać, ale małe sprostowanie wszędzie piszecie że nic nie osiągneliście przez kupione mecze bo tylko przegrane baraże. Otóż te dwanaście meczy dało wam 36 punktów dzięki którym utrzymaliście się w drugiej lidze, bo bez tych punktów bylibyście na miejscu spadkowy do trzeciej ligi. A więc kara jest adekwatna do czynów.
Innym tematem jest to że zgadzam się z wieloma tu piszącymi że prakycznie niema w pierwszej czy drugiej lidze czystego klubu jeśli ktoś myśli że Wisła, Legia, Lech czy ŁKS nie kupczyły meczami to jest naiwny.
Jeśli juz piszesz swoje sprostowanie to staraj się pisac prawde. Kupienie 12 meczów dało nam 31 punktów, a nie 36.

Po drugie jesli stosujesz zasade w przypadku Widzewa ze gdyby nie kupiony mecz to druzyna by na pewno przegrała, to zastosuj to takze w stosunku do innych zespołów, czyli jakby Arka nie kupiła meczu z Widzewem to bysmy mieli 3 pkt więcej, podobna sytuacja ma się z Górnikiem Polkowice który kupił mecz z nami dzięki czemu zremisował 0-0, jeszcze GKS Bełchatów wg relacji prasowych kupił mecz z Widzewem, ale oficjalnie jak narazie Bełchatów jest czysty.

Czyli Widzew zdobył 58 punktów - 31 punktów które kupiliśmy + 5 punktów które kupily od nas Arka i Polkowice czyli daje to nam liczbe 32 punktów, czyli miejsce barażowe.

PS.
Ale sam zapewne nie wierzysz w to ze Widzew te 10 wygranych meczów które kupił, bez kupienia by wszystkie przegrał. Ale nie powiesz tego :cry:


Poza ty to tylko gdybanie, bo nikt nie wie jakby wyglądała tabela na koniec ligi jesli kazdy mecz byłby czysty.

------


I nam kibicom, nie chodzi o to ze kara nam się nie należy, bo się nalezy, ale chodzi o to ze ukarali nas bardzo surowo, jesli popatrzymy jakie kary dostały inne zespoły w stosunku do swoich przewinien.
Ostatnio zmieniony 19.01.2008, 12:09 przez does.not.matter, łącznie zmieniany 1 raz.

Młody B.
Posty: 25
Rejestracja: 17.03.2007, 08:58
Lokalizacja: Teofilów/Radogoszcz

Post autor: Młody B. » 19.01.2008, 12:01

Radog78 pisze:
Kiju pisze:(....)

Widzew:

- kupione 12 meczy ,choc prokurator mowil o 8 spotkaniach dzieki ktorym:

osiagnelismy przegrane baraze

(...)
Miałem się w tym temacie nie wpisywać, ale małe sprostowanie wszędzie piszecie że nic nie osiągneliście przez kupione mecze bo tylko przegrane baraże. Otóż te dwanaście meczy dało wam 36 punktów dzięki którym utrzymaliście się w drugiej lidze, bo bez tych punktów bylibyście na miejscu spadkowy do trzeciej ligi. A więc kara jest adekwatna do czynów.
Innym tematem jest to że zgadzam się z wieloma tu piszącymi że prakycznie niema w pierwszej czy drugiej lidze czystego klubu jeśli ktoś myśli że Wisła, Legia, Lech czy ŁKS nie kupczyły meczami to jest naiwny.
To słowa waszego spoconego idola pana t. I w tych słowach jest zamieszczone kłamstwo. Nie 12 zwyciestw tylko bodajze 10 (jeden remis i porażka z Bełchatowem(!?!?)-co wydaje sie idiotyzmem ze strony WD/prokuratury).Poza tym mozna do woli pisac sobie co by było gdyby...
Red is my color, WIDZEW is my PRIDE!

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: White1910Pride » 19.01.2008, 12:05

Widzę, że Radog78 jest wielkim fanem spoconego jasia :lol:

argumentacja o tym, ze byśmy spadli jest smieszna szczególnie, że tak naprawdę to nikt nie wie o które mecze chodziło..są tylko domysły...zresztą Widzew też był przekręcany w drugą stronę przez kupczące kluby, a kupczyli wszyscy :roll:

"kwity" na ŁKS w śledztwie też już się przewijają..pytanie tylko czy zgromadzą wystarczające dowody do postawienia zarzutów przed wprowadzeniem tej śmiesznej abolicji

nikt nie mówi o tym , że kary nie powinno być..chodzi o to by kary były wymierzane według jasnych, przejrzystych reguł i kryteriów adekwatnie do skali korupcji.

jestem bardzo ciekawy jak to będzie z Zagłebiem...tym bardziej, że obecny WD dyscypliny kończy o ile się nie myle swoją działalność i może "nie zdąrzy" podjąc decyzji skoro nie podjął jej przez tak długi okres czasu :wink:
[link]

zorro
Posty: 24
Rejestracja: 07.09.2007, 22:14

Post autor: zorro » 19.01.2008, 12:13

nitro pisze:Zrozum że wasze Zagłębie jest znienawidzone w kraju bo zdaniem wiekszości kibiców kupiło sobie mistrzostwo Polski itd. (moim zdaniem też)
Stąd ta chęć spuszczenia was do niższej ligi ..
przyznam szczerze, że też bym was widział w drugiej lidze za te cyrki ...

Ale to tylko moja prywatna opnia,inne sprawa że rzeczywiście w korupcje umoczone są wszystkie kluby 1 ligi.
Człowieku, w najczystszym sezonie od 40 lat Zagłębie zdobywa mistrza a ty mówisz że kupionego?
Jak Legia, Łks Czy Wisła zdobywały mistrza to Zagłębie zajmowało miejsca w środku, jak zaczęto walczyć z korupcją nagle sytuacja się zmieniła.
Chyba tylko nieuzasadniona zazdrość może tak zasłaniać normalne myślenie.
Zagłębie ma zarzuty za pobyt w II lidze więc co do tego ma mistrz kraju?
Jestem pewny że jakby dochodzenie obejmowało większy okres czasu to w sezonie w którym ŁKS zdobywał mistrza też znalazły by się cuda.

Ludzie ja rozumiem że możecie mieć coś do sezonu w którym Zagłębie kupiło te mecze ale powtarzanie za spoconym Jankiem i GW że Zagłębie to największe zło w Polskiej piłce jest co najmniej chore i bierze się tylko z kompleksów że klub z nie dużego miasta ma I ligową drużynę która nie gra tylko o utrzymanie.
My mamy zarzuty za 9 meczy które i tak są nie potwierdzone.
Co pwoiecie o blisko o grubo ponad 40 Arki nie wiele mniej Łęcznej gdzie zamieszani w korupcję były nawet sekretarki czy masażyści?
Jakoś nie widzę ciągłych artykułów w GW i słów spoconego Jana o tych drużynach a zawsze widzę artykuł który wspomina o Zagłębiu.

Mam też słowo do Widzewiaków i innych kibiców.
Jak Tomczak stawiał zarzuty Zagłębiu to wszyscy jechaliście mojej drużynie, gdy pojawiły się zarzuty odnośnie Widzewa, nagle zaczęliście jechać Tomczakowi od Legioniostów.
To tylko pokazuje jak sytuacja może się zmienić i jeśli nie będzie abolicji to jestem pewny że sytuacja spotka każdy I i II ligowy klub który był tam przez ostatnie 15 lat.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 19.01.2008, 17:22

nitro pisze:Zrozum że wasze Zagłębie jest znienawidzone w kraju bo zdaniem wiekszości kibiców kupiło sobie mistrzostwo Polski itd. (moim zdaniem też)
kupilismy mistrza?
mecze kupione zostały w 2 lidze. w 2 lidze do której spadlismy po kupionych przez Łęczną barażach.
czy myslisz ze był ktos odwazny kto kupilby mecz w ostatnim sezonie kiedy to afera korupcyjna byla w centrum uwagi?
jak juz cos takiego piszesz to podaj dowody. albo mecze ktore byly podejrzane.
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Radog78
Posty: 44
Rejestracja: 27.02.2007, 18:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radog78 » 19.01.2008, 18:04

White1910Pride pisze:Widzę, że Radog78 jest wielkim fanem spoconego jasia :lol
Mylisz się, akurat jego żadnej wypowiedzi na ten temat dawno nie słyszałem i fanem nie jestem bo za moich czasów w piłkę nie grał. A od kilku lat dla mnie osobiście słsząc co jakiś czas jego wypowiedzi facet jest zwykłym błaznem.

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 21.01.2008, 12:32

PIŁKA NOŻNA List kibiców Widzewa do premiera
dziś

Kibice Widzewa są oburzeni wyrokiem Wydziału Dyscypliny PZPN o degradacji łódzkiego klubu o jedną klasę rozgrywkową. Napisali w tej sprawie list do premiera Donalda Tuska. Zobowiązali się go przekazać szefowi rządu dwaj łódzcy senatorowie - Krzysztof Kwiatkowski i Maciej Grubski, którzy sami uważają wyrok wydziału za niesprawiedliwy.

W liście czytamy m.in.: (...) Nie ma winy bez kary. Mając świadomość uchybień jakie towarzyszyły działaniom w otoczeniu naszego klubu, wiemy, że są one naganne i zasługują na potępienie. Jako obywatele Rzeczpospolitej mamy jednak prawo oczekiwać, aby wszelkie oceny i wyroki wydawane były z poszanowaniem obowiązujących, równych dla wszystkich, zasad. Nosiły znamiona wyroków sprawiedliwych. Podobnego podejścia oczekujemy w odniesieniu do Widzewa Łódź. Ostatnie działania Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej budzą nasze zdumienie i niepokój o losy nie tylko naszego klubu, ale również całego procesu związanego z walką z przejawami korupcji w polskim futbolu. Licząc na zrozumienie i wsparcie w walce o równe zasady, łączymy wyrazy szacunku.


Hmm uważacie ze coś to da ??
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

Red_Army
Posty: 36
Rejestracja: 24.03.2007, 19:36

Post autor: Red_Army » 21.01.2008, 13:01

Nic nie tracimy a zyskac mozna :wink:

index
Posty: 123
Rejestracja: 01.03.2007, 00:14

Post autor: index » 21.01.2008, 13:01

kibic = bandyta
mysle ze nic niewskuraja - ot taka Polska rzeczywistość

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 21.01.2008, 13:03

Gorzej niż jest nie będzie. Trzeba działać. Nie wiem czy Tomczak i jego przydupasy liczyli, że wydadzą wyrok z kosmosu, a pokrzywdzeni się z tym pogodzą ? Bez napinki, ale nie z Widzewem takie numery... 8)
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 21.01.2008, 13:16

hmm prędzej w Strasburgu byście coś zyskali niż u Donka .. Jak wiadomo jeżeli Donald coś powie to zaraz go zakrzyczą ci z Pizdu (Pis) ze popiera korupcję wiec ... troche nie trafione jak dla mnie ale przecież warto zaryzykować...
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

Malibu
Posty: 456
Rejestracja: 03.03.2007, 09:40

Post autor: Malibu » 21.01.2008, 13:34

Ja tylko jestem ciekaw ile w koncu bedzie liczyć I i II liga w przyszłym sezonie.

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Post autor: Sztygar » 21.01.2008, 14:16

Malibu pisze:Ja tylko jestem ciekaw ile w koncu bedzie liczyć I i II liga w przyszłym sezonie.
canal+ zabiega o to aby OE składała sie z 14 klubów

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 21.01.2008, 14:42

Człowieku, w najczystszym sezonie od 40 lat Zagłębie zdobywa mistrza a ty mówisz że kupionego?
Przepraszam ale o ile oglądałeś (a zakładam że tak) wasz mecz wyjazdowy z Wisłą (jeden z ostatnich w sezonie) to nie powiesz mi ,że to spotkanie nie zostało kupione.Przecież to była parodia.Już nie będę mówić o piłkarzach Białej Gwiazdy ,ale z zebranych tego dnia kibiców gospodarzy perfidnie zrobiono sobie jaja.Poza tym nie wydaje mi się aby poprzedni sezon był najczystszy.Przy obecnej pracy PZPNu który sprzyja korupcji trudno o takie stwierdzenia.

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 21.01.2008, 14:57

Sztygar pisze:
Malibu pisze:Ja tylko jestem ciekaw ile w koncu bedzie liczyć I i II liga w przyszłym sezonie.
canal+ zabiega o to aby OE składała sie z 14 klubów
Minimum 14.
Obrazek

drazen
Posty: 172
Rejestracja: 15.07.2007, 00:58

Post autor: drazen » 22.01.2008, 01:44

Magister Blokers pisze:
Człowieku, w najczystszym sezonie od 40 lat Zagłębie zdobywa mistrza a ty mówisz że kupionego?
Przepraszam ale o ile oglądałeś (a zakładam że tak) wasz mecz wyjazdowy z Wisłą (jeden z ostatnich w sezonie) to nie powiesz mi ,że to spotkanie nie zostało kupione.Przecież to była parodia.Już nie będę mówić o piłkarzach Białej Gwiazdy ,ale z zebranych tego dnia kibiców gospodarzy perfidnie zrobiono sobie jaja.Poza tym nie wydaje mi się aby poprzedni sezon był najczystszy.Przy obecnej pracy PZPNu który sprzyja korupcji trudno o takie stwierdzenia.
Tak kupilismy ten mecz :twisted: :lol:

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 22.01.2008, 11:05

Sport | 2008.01.22 06:08
Klub nie zgadza się z żadnym zdaniem związkowego wyroku, zapowiada odwołania, apelacje i procesy sądowe.

Bogusław Sosnowski, prezes zarządu spółki Widzew, odważnie zaczął swoją wypowiedź na konferencji prasowej, poświęconej działaniom Widzewa po decyzji Wydziału Dyscypliny o degradacji drużyny. - Widzew idzie na bój z PZPN - powiedział ni mniej, ni więcej.

Specjalne klauzule

Klub nie zgadza się z żadnym zdaniem związkowego wyroku, zapowiada odwołania, apelacje i procesy sądowe.

Deklarując zdecydowaną walkę z korupcją w polskim futbolu, o czym ma świadczyć m. in. włączenie do kontraktów piłkarzy i umów o pracę w przypadku innych osób związanych z drużyną i z klubem „klauzul antykorupcyjnych”, zarząd spółki odrzuca kierowane przeciwko klubowi oskarżenia jako nieudowodnione. Podniesiony został fakt, że była to prywatna inicjatywa indywidualnej osoby, działającej na własną rękę. Nawet jeżeli takie zdarzenia (czyli korupcyjne działania Wojciecha Sz.) rzeczywiście miały miejsce, to „nie miały one żadnego wpływu na awans do ekstraklasy i nie pomogły w awansie do I ligi, ani w utrzymaniu się w drugiej.” „Pan Wojciech Szymański, będąc nowym sponsorem klubu, pragnął odnieść sukces (jak się okazało, za wszelką cenę) i bardzo mu zależało na wygranych meczach, zwłaszcza w związku z jego niepowodzeniami w klubie Świt” - to kolejny cytat z obszernej prezentacji, jaką przygotowała wynajęta specjalnie przez klub firma PR-owska.

„Nielegalny” Wydział!

Jak widać ze stanowiska klubu, ów „bój z PZPN” ma toczyć się także na płaszczyźnie formalnej. Prawnicy wymyślili, a wspomniana firma szeroko informuje też o różnych nieprawidłowościach, jakich dopuścił się wydział: od braku protokołowania posiedzeń po obszerne wypowiedzi medialne jego przedstawicieli. Próbuje podnosić się też fakt, że obecny wydział, powołany przez kuratora, po odwołaniu tegoż działa nielegalnie, nie mając żadnego umocowania prawnego!

Kierownictwo Widzewa podkreśla, że mimo tych wszystkich zastrzeżeń godziło się na dobrowolne poddanie się karze do wysokości 40 procent punktów ujemnych, którymi obciążono by Zagłębie Lubin i do 100 tysięcy złotych grzywny, deklarując jednocześnie wpłatę 300 tysięcy złotych na konto „Transparency International”, fundacji przeciwdziałającej korupcji. Propozycja ta nie została przyjęta. Zagłębie przywoływane jest zresztą kilkakrotnie, choćby przez porównanie liczby podejrzanych meczów, liczby osób z klubu (działaczy, trenerów, zawodników), uczestniczących w działaniach korupcyjnych, oraz efektów tych działań.

Widzew nie zgodził się na dobrowolne przyjęcie kary degradacji, może się więc odwoływać, co zapowiada. W Łodzi czekają jednak na pisemne uzasadnienie decyzji owego „nielegalnego” Wydziału Dyscypliny, która do tej pory nie dotarła, tak zresztą, jak i decyzja o zawieszeniu licencji, o której klub w sposób formalny poinformowany nie został.

Ponaglanie dłużników

Przypomnieć warto w tym miejscu, że licencja to kolejna rafa, na której rozbić się może Widzew. W tym przypadku twarde do tej pory stanowisko klubu znacznie złagodniało. 23 stycznia odbędzie się w PZPN spotkanie, na którym przedstawione mają być kroki, podejmowane przez klub. Obecny Widzew nadal wprawdzie twierdzi, że nie ma nic wspólnego ze starym i nawet nie wie, jakie ciążą na poprzedniej spółce długi, bo nie ma dostępu do tamtych dokumentów, ale sam na własną rękę szuka ewentualnych dłużników, wobec których poprzednia spółka miała zobowiązania, zamieszczając na przykład ogłoszenia w prasie. - To my teraz ponaglamy dłużników, żeby się zgłaszali, bo jak najszybciej chcemy sporządzić pełną listę. Będziemy spłacać wszystkich, którzy wylegitymują się wyrokiem sądowym - obiecuje Marcin Animucki, jeden z wiceprezesów zarządu.

- Wydział Dyscypliny działa destrukcyjnie wobec polskiej piłki - wraca w wojowniczym tonie do poprzedniego wątku prezes Sosnowski. - Takie decyzje zniechęcają ludzi, którzy gotowi są inwestować w futbol, jak na przykład Sylwester Cacek. Od lipca ubiegłego roku wiele się w klubie zmieniło: zbudowano boisko ze sztuczną nawierzchnią, spore kwoty przeznacza się na inwestycje na stadionie, działają w klubie zupełnie inni ludzie, którzy nie mieli wcześniej nic wspólnego z futbolem, a więc i z korupcją.

„Czarny scenariusz”

Jak się okazuje, brany jest jednak pod uwagę także „czarny scenariusz”, jakim jest odrzucenie wszelkich odwołań. - Na 31 stycznia zwołujemy konferencję, na której prezes Cacek osobiście poinformuje o strategii klubu, z rozważeniem rezygnacji z dalszego wspierania Widzewa włącznie - zapowiedział w jego imieniu prezes Sosnowski.

W obu przypadkach (korupcja i długi) podstawowym argumentem, jaki klub wysuwa jest to, że nowy właściciel nic nie wiedział o tych nieprawidłowościach, bo oficjalny audyt niczego nie wykazał, a poprzedni udziałowcy (Zbigniew Boniek i Wojciech Szymański) zapewniali go, że wszystko jest w porządku. Jego podwładni robią chyba Sylwestrowi Cackowi niedźwiedzią przysługę, bo doprawdy trudno uwierzyć, że tak doświadczony biznesmen dał się „wkręcić” w niejasne interesy nieświadomie. Wszak przy tego rodzaju wielomilionowych inwestycjach zatrudnia się specjalne „wywiadownie gospodarcze”, które prześwietlają przyszłego kontrahenta ze wszystkich stron, a tu takie zaniedbanie?

Wojciech Filipiak / "Sport"



Walka trwa haha szkoda ze dopiero teraz Twierdzą ze Wydział dyscyplin działał nielegalnie a nie jak Spadały w zeszłym roku Arka Łęczna ...troche te newsy naciągane :) ALe przecież "was nie można zniszczyć jedynie połamać"
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 22.01.2008, 11:45

chłopie, zajmij sie już ŁKS bo piszesz nt. Widzewa i piszesz, a nic mądrego znaleźć nie można.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 22.01.2008, 12:52

Z tego co widac,zarzad Widzewa szykuje sie na ostra walke,zobaczymy co z tego wyjdzie...tutaj kilka konkretów,gdyby komus chcialo sie czytac

[link]

sa zestawienia kar i przewinien w porownaniu z innymi klubami,wiec mozna pokuisc sie o swoje opinie w tej sprawie.

Tak czy inaczej,cos chociaz bedzie sie dzialo 8)
Obrazek

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 22.01.2008, 13:02

maciej! pisze:chłopie, zajmij sie już ŁKS bo piszesz nt. Widzewa i piszesz, a nic mądrego znaleźć nie można.
"CO sie stało? "co sie stało ??

Ty skarbnico wiedzy... boisz sie polemiki ?? czy brak ci argumentów ?? O co ci chodzi co złego napisałem ? Jak juz to powiedział twój przyjaciel po szalu Kiju To jest forum mozna pisać co sie chce a ja nie widzę zadnej napinki w tym co napisałem ...
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 22.01.2008, 15:12

Z tym 'co się stało' dałeś popis, cięte poczucie humoru, ha_ha_ha...

Czemuż miałbym się bać polemiki z tobą ? Zreszta jak tu polemizować jak ty nie przedstawiasz żadnych argumentów ? O czym tu w ogóle polemizować ? WD nam dojebał, popuścili wodze fantazji, zarzad Widzewa się odwołuje, kibice apelują i nagłaśniają sprawę. Na razie nie widze tu miejsca na dyskusje, poczekajmy na jakieś efekty tych działań.

Dla twojej informacji, wiem, że jest to forum, lecz temat dotyczy degradacji Widzewa, a ilość twoich postów w tym temacie jest co najmniej zastanawiająca. Myśle, że bliższym tobie tematem powinien być Litwin co to w was inwestuje. Zajmij sie swoimi sprawami. Rozumiem, raz czy dwa wyrazić swe zdanie w temacie, który mnie nie dotyczy i zakończyć, a ty się tu wciąż popisujesz, co rusz wklejasz nam jakieś artykuły, oświadczenia i inne cuda. Zluzuj troche.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 22.01.2008, 15:28

dla cierpliwych (wywiad 6-minutowy), stanowisko prezesa Widzewa. b. fajna rozmowa.

[link]#

polecam otwierac internet explorer
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

komi
Posty: 213
Rejestracja: 07.03.2007, 16:03

Post autor: komi » 22.01.2008, 15:34

a jeszcze niedawno jakie było zadowolenie kibiców Widzewa po tym jak Boniek odcioł sie od starego RTS zeby pozbyc sie długów , ze to nie ma na was haka ani nic że wy czysci jestesie :lol: a teraz wielki płacz bo zdegradowali ojej ale smutne rzeczywiscie trzeba płakać bo wielki Widzew zdegradowany . Sprawieldiwosci stało sie zadosc i tyle w tym temacie . Życze 6 lat w 2 lidze walki o utrzymanie . pozdrawiam

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 22.01.2008, 15:37

zycze udanej brazyliany na al. Unii. nie pozdrawiam.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 22.01.2008, 16:13

maciej! pisze:Z tym 'co się stało' dałeś popis, cięte poczucie humoru, ha_ha_ha...

Czemuż miałbym się bać polemiki z tobą ? Zreszta jak tu polemizować jak ty nie przedstawiasz żadnych argumentów ? O czym tu w ogóle polemizować ? WD nam dojebał, popuścili wodze fantazji, zarzad Widzewa się odwołuje, kibice apelują i nagłaśniają sprawę. Na razie nie widze tu miejsca na dyskusje, poczekajmy na jakieś efekty tych działań.

Dla twojej informacji, wiem, że jest to forum, lecz temat dotyczy degradacji Widzewa, a ilość twoich postów w tym temacie jest co najmniej zastanawiająca. Myśle, że bliższym tobie tematem powinien być Litwin co to w was inwestuje. Zajmij sie swoimi sprawami. Rozumiem, raz czy dwa wyrazić swe zdanie w temacie, który mnie nie dotyczy i zakończyć, a ty się tu wciąż popisujesz, co rusz wklejasz nam jakieś artykuły, oświadczenia i inne cuda. Zluzuj troche.
Moze dla zwrócenia uwagi Wysadzajcie sie w powietrze ?? albo zbiorowe samobójstwo odwalcie :) Byle poklask :)
A tak poza głupia polemiką przyjacielu Ryśka jak inni wkleją o was jest Git :) DLa mnie pełna radocha ze spadacie :) i śmieszy mnie to ze staracie sie wpierdolić innych spadając ... to jest najzabawniejsze :) w tym waszym Biadoleniu CO maćku uczyniłeś dla sprawy ;)
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 22.01.2008, 16:41

sam sie sobie dziwie, ze ci odpisuje. raz, ze nie warto, a dwa c*** wie co ci odpisac, takie farmazony piszesz.

Widzew od lat musi sobie radzić sam z wszelkimi przeciwnościami losu (fajnie to brzmi :lol: ) i tym razem też liczymy sami na siebie. Moze nie tyle sami na siebie co na skutecznosc naszych działan. Wypowiedzial sie juz viceprezydent Łodzi, dwóch senatorów, poszedł list do premiera, działacze zapowiadają walkę prawną. Znajac was to byscie poszli do UM z życzeniamy by wam Kropa dał, by wam załatwił, by coś tam. Od lat żyjecie na garnuszek Łodzi i jeszcze sie tym szczycicie.

Cieszysz sie, ze spadamy ? Nie dziwie sie, tez bym się cieszył jakby sie wam noga powinęła. Ale mozna to napisac raz czy dwa razy, a ty wciąż nawiązujesz i nawiązujesz. Nudny z tym jestes.

Staramy sie wpierdolic innych ? Najwyrazniej punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Wg mnie pokazujemy niesprawiedliwosc [wysokosci] kary. Inni nagrzeszyli wiecej i dostali mniejszy wyrok. Rozumiesz juz o co nam chodzi ?

Co ja uczyniłem dla sprawy ? Nic konretnego. Nie jestem i nie bede osobą decyzyjną wśród fanów Widzewa, więc nie do mnie należą jakieś działania. Mysle, ze wykupienie karnetu na runde wiosenną będzie już dużym udziałem w pomocy Widzewowi (w sytuacji w jakiej się znalazł) biorąc pod uwage ilość meczy w sezonie jaką moge obejrzeć na Piłsudskiego.

PS1. Z przyjacielem Ryśka znów dałeś nam popis swego wysublimowanego poczucia humoru.

PS2. Dojeb więcej emotów, twoje głupkowate posty będą wtedy bardziej widoczne. Masz szanse zyskac większy poklask wśród nethools ŁKS, a może bedziesz tez pare punktów dio przodu w netowej lidze chuliganów. Walcz !
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 22.01.2008, 21:44

Jakby malo bylo degradacji,mamy tez zawieszona licencje,to dalsza czesc kabaretu,bo w sumie nie wiadomo o co chodzi :D


[link]

8)
Obrazek

nitro
Posty: 254
Rejestracja: 01.03.2007, 16:16

Post autor: nitro » 23.01.2008, 00:01

ole, oleee ..

19(W)47
Posty: 271
Rejestracja: 07.08.2007, 11:13

Post autor: 19(W)47 » 23.01.2008, 00:14

Wezcie juz moze zamknijcie ten temat,bo sie robi kolomyja,o ktora tak skutecznie zabiegaja lodzianie..

A do tematu..Widzew zamiast teraz sie obnosic honorem(a raczej humorem) powinien z twarza przyjac wyrok,a nie odbijac pileczke...Tyle...Kupowaliscie,zostalo to wam udowodnione..to nie ma c**** we wsi...druga liga i wszystko w temacie..

Green LG
Posty: 59
Rejestracja: 10.03.2007, 09:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Green LG » 23.01.2008, 02:01

Mecze kupione.
Awans dzięki tym wałkom załatwiony.
Dowody są.
To w********** spowrotem na swoje miejsce.
Piotrek25krk pisze:wiec cala swoja tajemniczosc mozesz sobie wsadzic w dupe bo nikomu ona nie jest tu potrzebna, w miejscu ktore pod wzgledem farmazonow dawno juz przebilo bravo
Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 i będzie 3:0.

Białe są chmury, zielone liście, jestem na Lechii, jest zajebiście!

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Post autor: Averno » 23.01.2008, 02:41

drazen pisze:
Magister Blokers pisze:
Człowieku, w najczystszym sezonie od 40 lat Zagłębie zdobywa mistrza a ty mówisz że kupionego?
Przepraszam ale o ile oglądałeś (a zakładam że tak) wasz mecz wyjazdowy z Wisłą (jeden z ostatnich w sezonie) to nie powiesz mi ,że to spotkanie nie zostało kupione.Przecież to była parodia.Już nie będę mówić o piłkarzach Białej Gwiazdy ,ale z zebranych tego dnia kibiców gospodarzy perfidnie zrobiono sobie jaja.Poza tym nie wydaje mi się aby poprzedni sezon był najczystszy.Przy obecnej pracy PZPNu który sprzyja korupcji trudno o takie stwierdzenia.
Tak kupilismy ten mecz :twisted: :lol:
Tak i kupiliscie ostatni mecz z Legia.
No tak sobie mozecie pozwolic walic szydere beszczelna i zalosne uciekac od prawdy, po co tam KGHM posmaruje w pzpn i luz bedzie.

Szkoda mi Widzewa (nie wiem czemu ale troche ich lubie), ale jak juz polecieli to powinnien poleciec Lubin, ale co tam to tylko j***** PZPN i uklady sprawiedliwosci nie bedzie, beszczelnie Zaglebie smieje sie rescie w twarz.

-p-
Posty: 16
Rejestracja: 26.02.2007, 18:51

Post autor: -p- » 23.01.2008, 02:49

Green LG pisze:Mecze kupione.
Awans dzięki tym wałkom załatwiony.
Dowody są.
To w********** spowrotem na swoje miejsce.

wdech, wydech ...

19(W)47
Posty: 271
Rejestracja: 07.08.2007, 11:13

Post autor: 19(W)47 » 23.01.2008, 07:32

Jak sie czyta te wszystkie wpisy widzewiakow,to tylko smiac sie chce...Mozna odniesc wrazenie,ze wszyscy mysla w ten sposob "korupcja jest fe,ale jak dotyczy mego klubu,to oczywiscie znajda sie nadzwyczajne okolicznosci lagodzace"..Zachowujecie sie tak,jakbyscie to wy byli najbardziej pokrzywdzeni,a tak do piczki mater nie jest!!Byl handelek,zostal wam udowodniony,to zamiast szczekac do okola jaka to sie wam krzywda stala,to stulilibyscie swoje ogonki pod siebie i z pokora przyjeli wyrok i jeszcze podziekowali,ze za machlojki z przeistoczeniem waszego klubu nie polecieliscie do III ligi...ale wy nie,przeciez stala wam sie taka krzywda...I teraz urzadzacie cyrk...proponuje jeszcze zaapelowac u panzer-kardinala Benedicta!!!Osobiscie nie mam nic do Widzewa,ale za udowodnione winy ponosi sie kare,a nie obraza sie i probuje wszystkim do okola udowodnic,ze czarne jest biale..
Nie powinno byc zadnej abolicji,widac przeciez,ze ta cala procedura korupcyjna(postepowanie prokuratury,PZPN) zajmuje sporo czasu,wiec powinni co sezon zajmowac sie 3-4 klubami i nawet jesli dochodziloby do karnych degradacji,to nie wypaczyloby to sensu rozgrywek.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości