www.warhouse.pl

Degradacja Widzewa i Zagłębia Lubin ??

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
BornToBeRed
Posty: 96
Rejestracja: 17.03.2007, 01:14
Lokalizacja: Hoolyłódź

Post autor: BornToBeRed » 26.01.2008, 22:15

Wtedy to nie wiem , do Kaczyńskiego trzeba bedzie listy pisac , albo i nawet do Barosso
Śmieszki wolą postawić sobie telebim i przed nim rozgrywać mecze, my wolimy WALCZYĆ, no cóż jedni wolą ogórki a drudzy ogrodnika córki, tym się różnimy, będzie wesoło, kto następny..?



dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 26.01.2008, 22:35

Tak , walczcie o to żeby nie spuszczali Was za kupione mecze :lol:
Rozumiem , że jak zarząd TWOJEGO klubu nie chciał nam dac Niciarki mieliśmy pisac do ówczesnego premiera :lol:

Pozostaję ze smieszkami :lol:

BornToBeRed
Posty: 96
Rejestracja: 17.03.2007, 01:14
Lokalizacja: Hoolyłódź

Post autor: BornToBeRed » 27.01.2008, 10:26

Tak , walczcie o to żeby nie spuszczali Was za kupione mecze
Rozumiem , że jak zarząd TWOJEGO klubu nie chciał nam dac Niciarki mieliśmy pisac do ówczesnego premiera
Ja o niebie ty o chlebie, poza chęcią odpisania wypadałoby zebiś coś czytał ze zrozumieniem, rozumiem ze jak Łks poleci bo też jest na liście to też bedziesz walił uśmieszki, a może nawet zrobicie fete na pl. Wolności

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 27.01.2008, 10:57

WD z tego co wiem,nie przedstawił Lubinką [link].
Mam nadzieje ze kiedyś sad postąpi tak z tymi szczekaczami z tego forum.

SmileY ZL
Posty: 91
Rejestracja: 10.03.2007, 23:25

.

Post autor: SmileY ZL » 27.01.2008, 12:12

Mmm pisze:WD z tego co wiem,nie przedstawił Lubinką dowodów ich winy a skazali
Musieli. Nieprawdopodobna nagonka medialna na Zagłębie nie pozostawiła wyboru.
Wiecie, w Polsce to jest tak - nieważne, czy ktoś jest winien, czy nie. Ważne, że w telewizji mówią, że jest.
Kto by się tam przejmował jakimiś dowodami, czy udowodnianiem przekrętów.
W świadomości jest wyryte: "Zagłębie - kupczyki, Zagłębie - janosiki".
Pamiętajcie, że kłamstwo, czy półprawda - powielone odpowiednią ilość razy nabiera znamion prawdy.
Oblepia cię jak gówno ...
Nawet z JEDEN kupiony mecz by nas wyjebali. Po prostu Zagłębie MUSIAŁO zostac wyjebane.
Taka prawda ...
LUBIN 1982

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 27.01.2008, 12:26

BornToBeRed pisze:
Tak , walczcie o to żeby nie spuszczali Was za kupione mecze
Rozumiem , że jak zarząd TWOJEGO klubu nie chciał nam dac Niciarki mieliśmy pisac do ówczesnego premiera
Ja o niebie ty o chlebie, poza chęcią odpisania wypadałoby zebiś coś czytał ze zrozumieniem, rozumiem ze jak Łks poleci bo też jest na liście to też bedziesz walił uśmieszki, a może nawet zrobicie fete na pl. Wolności
A czego nie zrozumiałem?Ukryłeś jakiś głębszy sens w swojej wypowiedzi , megalomanie?Pijesz do telebimu , to Ci odpisuję , nie udawaj mądrzejszego niż jesteś.
I podejrzewam że jak ŁKS ukarają za przekręty pseudodziałaczy to my kibice z godnością i honorem przyjmiemy ten wyrok , a nie będziemy skomlec o litośc i płaszczyc sie przed polityczkami.
Widac dla Was hasło "nieważne w której lidze , ważne że to Widzew" to taki napinkowy frazes.

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 27.01.2008, 12:48

Z godnością kolejny bojkot ?

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 27.01.2008, 12:55

Tak Widzewiaku , zbojkotujemy degradację :lol: strasznie jesteście monotematyczni , już nie bedę Wam przeszkadzał cierpiętnicy.Baj baj

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 27.01.2008, 15:08

dno pisze: I podejrzewam że jak ŁKS ukarają za przekręty pseudodziałaczy to my kibice z godnością i honorem przyjmiemy ten wyrok , a nie będziemy skomlec o litośc i płaszczyc sie przed polityczkami.

:D

Po tym całym ujadaniu gdzie tylko sie dało,chyba nie mielibyscie innego wyjscia ...choc,zobaczymyjak bedzie jak taka sytuacja bedzie miala miejsce 8)
Obrazek

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 27.01.2008, 16:34

BiałyTeofilów pisze:Kiju czy poza internetem z przerwa na sen prowadzisz zycie w jakis inny sposob?
Nie.

Internet to moj swiat i zycie,to chyba normalne,nawet rucham w necie.


Napisalem o tym,co bylo widac,kiedy była gadka o degradacji Widzewa,wszedzie gadaliscie o sprawiedliowci i karach,dlatego teraz o tym wspomnialem.
Naprawde ciekaw jestem Waszych reakcji,kiedy okaze sie ze jestescie umoczeni podobnie jak my.

Tak jak juz wspominalem,niecale dwa miesiace temu wyplynela sprawa Widzewa.Przez ten niedlugi czas okazalismy sie winni,dostalismy wyrok...ja wierzylem ze gralismy czysto,naprawde w to wierzylem...dlatego po tym calym jazgocie,ciekaw jestem Waszych rekacji,ciekaw jestem jakbyscie zachowali sie w analogicznej sytuacji,kiedy wczeniej kreowaliscie sie na sprawiedliwych i rzadaliscie ukarania Widzewa...
Obrazek

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 27.01.2008, 17:09

Myslę że mało jest na ŁKSie osób które nie wiedziały o tym że ŁKS nie zawsze grał uczciwie.Z tym , że nie robiliśmy tego my kibice , tylko pseudodziałacze.
I naprawdę Kiju watpię w Twoją niewiedzę , myśle że pozujesz na idealistę.Jazgot to robicie Wy , pisząc listy i inne pierdoły.Mają Was nie degradowac bo macie fajny doping?A skąd to przekonanie że Wasz obecny zarząd nie kupczy?Jestes pewien i przekonany?Tak jak za poprzednim razem?
Z mojej perspektywy to nie wyglada jak walka tylko palenie głupa...
A kibice ŁKSu ciesza się z tego tak jak zawsze kiedy się Widzewowi powinie noga , podobnie jak Wy kiedy powinie się nam.Więc przestan płakac moderatorze.

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 27.01.2008, 18:08

Dno,wierz,wierzylem w to,ze kiedy Widzew przejol Boniek,moj klub byl czysty,malo tego,bylem o tym przekonany.Bo Boniek za duzo mial do stracenia,ale bedac w Rzymie....

Szymansnki zaczol kupowac,wystarczy przeczytac jego wypowiedzi...byc moze nie chcial zle,ale wokol byl system,bez tego nie bylo awansu...ten system nie powtal dzieki Szymanskiemu,tylko dzieki ludziom z pzpn...teraz wychodzi na to,ze w sumie prawie kazdy musial brac w tym udzial jezeli chcial odniesc sukces.
Niestety,pzpn nie przewiduje kar wzgledem siebie...ja teraz nie przyznaje nikomu winy,przypominam tylko,ze od przedstawienia Widzewowi zarzutów,minely 2 miesiace...wczesniej nie bylo o tym gadki,wiec niech te osoby ktore tak gardlowaly,niech troche sie nad tym wszystkim zastanowia,bo byc moze ich klub jest nastepny na liscie...
Obrazek

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 27.01.2008, 20:28

:lol: :lol: :lol:

Gubią się :wink:

BornToBeRed
Posty: 96
Rejestracja: 17.03.2007, 01:14
Lokalizacja: Hoolyłódź

Post autor: BornToBeRed » 27.01.2008, 20:56

W krzyżowym ogniu twych argumentów, mimo starań trudno się nie pogubić, duzo masz jeszcze tego jarania od tego śmiechu przpuklinki jeszcze dostaniesz
Ostatnio zmieniony 27.01.2008, 20:58 przez BornToBeRed, łącznie zmieniany 1 raz.

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 27.01.2008, 22:15

ku*** a co to forum polonistyczne ??????? ja p******* jeszcze podkreślajcie błędy sory ale zajebcie Kija bo zrobił dwa błędy


Przepraszam za off topic
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

ERNESTO
Posty: 24
Rejestracja: 27.02.2007, 17:54
Lokalizacja: Sandecja

Re: .

Post autor: ERNESTO » 27.01.2008, 22:58

SmileY ZL pisze:Musieli. Nieprawdopodobna nagonka medialna na Zagłębie nie pozostawiła wyboru.
Wiecie, w Polsce to jest tak - nieważne, czy ktoś jest winien, czy nie. Ważne, że w telewizji mówią, że jest.
Kto by się tam przejmował jakimiś dowodami, czy udowodnianiem przekrętów.
W świadomości jest wyryte: "Zagłębie - kupczyki, Zagłębie - janosiki".
Pamiętajcie, że kłamstwo, czy półprawda - powielone odpowiednią ilość razy nabiera znamion prawdy.
Oblepia cię jak gówno ...
Nawet z JEDEN kupiony mecz by nas wyjebali. Po prostu Zagłębie MUSIAŁO zostac wyjebane.
Taka prawda ...
Albo pozno zaczales sie interesowac pilka, albo nie pamietasz jak Twoje Zaglebie cudownym trafem strzelalo bramki w 90 minucie (nierzadko po "kontrowersyjnym karnym"). Zanim napiszesz, ze jestem tym zlym, ktory uwzial sie na Twoj klub, odpisze: nie, nie tylko Wy, w zasadzie wiekszosc klubow, ktore awansowaly w tym czasie co Wy ... wtedy najbardziej zainteresowany bylem druga liga i od strony sportowej bylem zniesmaczony, no ale coz ... takie nasze polskie bagienko.

Pozdrawiam i zycze wiecej obiektywizmu

dno
Posty: 202
Rejestracja: 02.05.2007, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Post autor: dno » 27.01.2008, 23:01

BornToBeRed pisze:W krzyżowym ogniu twych argumentów, mimo starań trudno się nie pogubić, duzo masz jeszcze tego jarania od tego śmiechu przpuklinki jeszcze dostaniesz
Brak argumentów , totalny , nawet nie rzuciłeś żadnym ludowym przysłowiem co Cię cechuje , coraz niżej...ojojoj

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 28.01.2008, 02:02

Widze ze spęd Miodków...przepraszam ze błędy,mocny dzien mam za sobą....w sumie choc macie sie do czego doczepic,to mile z mojej strony ,heh8)
Obrazek

Blaise KSG
Posty: 31
Rejestracja: 09.07.2007, 12:29
Lokalizacja: FC G-ce

Post autor: Blaise KSG » 28.01.2008, 12:06

apropos korupcji i degradacji, komentarz dziennikarza Przeglądu Sportowego:
[link]


i polemika kibica:
[link]
nie reprezentuję oficjalnego stanowiska Kibiców Górnika Zabrze, a jedynie swoje własne, prywatne poglądy.

gukfva
Posty: 50
Rejestracja: 18.04.2007, 20:15

Post autor: gukfva » 28.01.2008, 12:47

1) Nie od dziś wiadomo, że jeden z klubów pierwszoligowych o tradycjach ligowych mniejszych niż Amica Wronki czy Odra nazywany jest Korupterem z powodu swoich cudownych awansów.
2) Równie cudownie awansowała drużyna z Krakowa i włożyła w to sporo wysiłku finansowego, bo w trzeciej lidze uprzedziła nawet Korupter.
3) W sezonie 1999/00 wspaniałą rundę wiosenną zaliczył klub z małego miasteczka w Wielkopolsce, dzięki czemu utrzymał się w lidze, mimo że jesienią był zdecydowanie najgorszy.

Przykładów takich drużyn jest więcej, a jestem pewny, że najpóźniej za 2-3 lata wszystko wróci do polskiej normy, czyli handel wymienny rozkwitnie na nowo.

Sprawiedliwość w polskiej wersji jest tylko głośna i sięga wybranych, choć winni są wszyscy, a najbardziej ci panowie którzy się na tym handlu dorobili niemałych majątków, tak niemałych, że teraz są nie do ruszenia.

Piro
Posty: 55
Rejestracja: 26.02.2007, 21:57
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Piro » 29.01.2008, 15:13

A niech degradują te 11 klubów, a na koniec przyszłego sezonu na stadionie przy ulicy Traugutta cały stadion by zaśpiewał : "Mistrzem Polski jest Lechia..." ahh pomarzyć fajna sprawa:)
Wytrawny Melanżownik pisze:wy wszyscy jestescie pojebani pokolenie bravo
r******* te forum w c***!!!

radzionnu
Posty: 69
Rejestracja: 11.03.2007, 00:03

Post autor: radzionnu » 29.01.2008, 15:37

Piro pisze:A niech degradują te 11 klubów, a na koniec przyszłego sezonu na stadionie przy ulicy Traugutta cały stadion by zaśpiewał : "Mistrzem Polski jest Lechia..." ahh pomarzyć fajna sprawa:)
nie zapedzaj sie tak

ktos tu chyba zapomnial ze nie tylko zespoly z 1 ligi sa zamieszane w korupcje!
i dziwi mnie fakt iz wszystcy gadaja tylko o OE, im nizej tym skala korupcji wieksza, wiec za bardzo to do awansu nie ma zespolow, bo jak ktos to napisal, kazdy ma cos na sumieniu, kazdy

SmileY ZL
Posty: 91
Rejestracja: 10.03.2007, 23:25

Re: .

Post autor: SmileY ZL » 30.01.2008, 18:23

ERNESTO pisze:... wtedy najbardziej zainteresowany bylem druga liga i od strony sportowej bylem zniesmaczony, no ale coz ... takie nasze polskie bagienko.

Pozdrawiam i zycze wiecej obiektywizmu
No widzisz, więc jednak zawisc przez ciebie przemawia. Bo akurat Wy wtedy graliście w II lidze i Was bolało.
Ale to na szczęście nie jest CAŁA POLSKA ;)
Poza tym dowody, dowody. Największe dowody to prasowe dyrdymały.
Że cała Polska widziała ? No i co ? Wisła - Legia 0:6 , czy ŁKS - Olimpia 7:1 też cała Polska widziała ...
Ja też sobie mogę napisac, że Sandecja kupowała i mnie to wkurwiało. Podoba Ci się ?

Pozdrawiam i zycze wiecej obiektywizmu
LUBIN 1982

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Re: .

Post autor: pasikonik » 31.01.2008, 10:04

SmileY ZL pisze: Że cała Polska widziała ? No i co ? Wisła - Legia 0:6 , czy ŁKS - Olimpia 7:1 też cała Polska widziała ...
Olimpia grała w tym meczu juniorami i juz przed meczem był zdegradowana.
Chociaz ani Legii ani tym bardziej ŁKSowi nie udowodniono rpzekretów to CWKS odebrano MP, a ŁKS vice MP. Czy zrobia tak samo z Zagłębiem? CAŁA POLSKA widziała mecze LEgia - Zagłębie ;-)

SmileY ZL pisze:Pozdrawiam i zycze wiecej obiektywizmu
no właśnie..... :-/
ZL jest jednym z najbardziej korupcogennych klubów w Polsce. Takie sa fakty znane nie od dzis, to nie wina kibicow z Lubina wiec nie ma sie co obrazac
Obrazek
[link]

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 31.01.2008, 10:30

[link]
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Re: .

Post autor: fcb » 31.01.2008, 11:15

pasikonik pisze: ZL jest jednym z najbardziej korupcogennych klubów w Polsce.
twierdzisz to po 9 zarzutach?
a co powiesz o zespolach co maja po 40 zarzutów?
kłamstwo 100 razy powtórzone staje sie prawda, ale myslałem ze tylko dla idiotów :roll:
bez urazy
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Re: .

Post autor: pasikonik » 31.01.2008, 14:12

fcb pisze:
pasikonik pisze: ZL jest jednym z najbardziej korupcogennych klubów w Polsce.
twierdzisz to po 9 zarzutach?
a co powiesz o zespolach co maja po 40 zarzutów?
kłamstwo 100 razy powtórzone staje sie prawda, ale myslałem ze tylko dla idiotów :roll:
bez urazy
pasikonik pisze:]
Takie sa fakty znane nie od dzis
CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM!!! Zanim zaczniesz mnie wyzywać od "idiotów" poprzez swiatlowody naucz sie czytac ze zrozumieniem, CAŁY TEKST.

ja w ogóle nie opieram sie na tym co twierdzi prokuratura, bo ona wszystkiego nie wykryje.

nie rozumiem czemu kibice ZL tak bronia dobrego imienia swoich dzialaczy?
Obrazek
[link]

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 31.01.2008, 14:47

tomczak juz ucieka,wiec i koniec calego zamieszania,wiecej degradacji nie bedzie.
Obrazek

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 31.01.2008, 16:49

Wizard pisze:hehe 1 mecz kupiony albo 20 co to za roznica ?

i moje pytanie - dlaczego Zaglebiu nie odebrano Mistrza Polski ?
bo zarzuty nie pochodzą z ostatniego sezonu w ktorym zdobylismy mistrzostwo.
oczywsicie zaraz napisze jakis mądrala ze gdybysmy nie kupili awansu to trzy sezony pozniej nie zdobylibysmy mistrza,
a odpowiedz moja jest taka ze gdyby Łęczna nie kupiła barazy to my bysmy nie spadli do drugiej ligi.
pasikonik pisze:
fcb pisze:
pasikonik pisze: ZL jest jednym z najbardziej korupcogennych klubów w Polsce.
twierdzisz to po 9 zarzutach?
a co powiesz o zespolach co maja po 40 zarzutów?
kłamstwo 100 razy powtórzone staje sie prawda, ale myslałem ze tylko dla idiotów :roll:
bez urazy
pasikonik pisze:]
Takie sa fakty znane nie od dzis
CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM!!! Zanim zaczniesz mnie wyzywać od "idiotów" poprzez swiatlowody naucz sie czytac ze zrozumieniem, CAŁY TEKST.

nie rozumiem czemu kibice ZL tak bronia dobrego imienia swoich dzialaczy?
jezeli werzysz w klamstwo ktore zostało powtórzone 100 razy to tak nazywam Cie idiotą.
pasikonik pisze:Czy zrobia tak samo z Zagłębiem? CAŁA POLSKA widziała mecze LEgia - Zagłębie ;-)
a co bylo na meczu z Legią? nieuczciwie wygralismy? czekam na odp
Wizard pisze:hehe 1 mecz kupiony albo 20 co to za roznica ?

dla mnie zadna..
dla mnie ogromna
no ale nie widzisz roznicy w kupionych 20 , 40 i 9 spotkach to Twoj problem
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Post autor: pasikonik » 31.01.2008, 17:40

fcb pisze:
pasikonik pisze:
fcb pisze: twierdzisz to po 9 zarzutach?
a co powiesz o zespolach co maja po 40 zarzutów?
kłamstwo 100 razy powtórzone staje sie prawda, ale myslałem ze tylko dla idiotów :roll:
bez urazy
pasikonik pisze:]
Takie sa fakty znane nie od dzis
CZYTAMY ZE ZROZUMIENIEM!!! Zanim zaczniesz mnie wyzywać od "idiotów" poprzez swiatlowody naucz sie czytac ze zrozumieniem, CAŁY TEKST.

nie rozumiem czemu kibice ZL tak bronia dobrego imienia swoich dzialaczy?
jezeli werzysz w klamstwo ktore zostało powtórzone 100 razy to tak nazywam Cie idiotą.
"gadaj z d... to cie osra" ze uzyje takiego powiedzonka. Przciez mowie/pisze, ze nie opieram sie na tym co "w internecie pisza", co "mowi prokuratura".. ale Ty nadal swoje. Zyj dalej w przeswiadczeniu, ze Wielkie Zaglebie Lubin jest czyste jak łza i to jest zorganizowana akcja przeciwko ZL. Aha i powtorz jeszcze kilka razy powiedzonko o klamstwie :D bo sam juz wierzysz, ze to wszystko co dzieje sie wokol ZL to kłamstwo :]

ps. jezeli Tomczak rzeczywiscie powoli zaczyna sie rozplywac to cala ta "akcja" to smiech na sali... :lol:

z mojej strony koniec.
Obrazek
[link]

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 31.01.2008, 19:21

Odpuście tym z Lubina.My tu grzecznie ,że to nie wina kibiców Zagłębia tylko działaczy a ci z ryjem na nas gotowi oddać życie za interesy krawaciarzy.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 01.02.2008, 00:13

pasikonik pisze: Przciez mowie/pisze, ze nie opieram sie na tym co "w internecie pisza", co "mowi prokuratura".. ale Ty nadal swoje. Zyj dalej w przeswiadczeniu, ze Wielkie Zaglebie Lubin jest czyste jak łza i to jest zorganizowana akcja przeciwko ZL.
rozumiem Sherlocku ze poza tymi 9 meczami ktorymi interesowała sie prokuratura to masz dowody na kolejne mecze kupione przez ZL ?
podziel sie z nami swoją tajemną wiedzą, na pewno wiesz duzo, chetnie poczytamy.

ZL nie jest czyste, jednak dyrdymały ze ZL to najbardziej korupcjogenny klub w Polsce to niemała przesada, zapewne nasłuchałes sie spoconego janka współczuje Ci. prawie lub nawet kazdy klub jest umoczony wiec spokojnie, przyjdzie czas na innych
Magister Blokers pisze:Odpuście tym z Lubina.My tu grzecznie ,że to nie wina kibiców Zagłębia tylko działaczy a ci z ryjem na nas gotowi oddać życie za interesy krawaciarzy.
z ryjem to mozesz skakac do swojego chłopaka.

nie zamierzamy umierac za krawaciarzy, ale nie damy zrobic z siebie całego zrodla zła i korupcji w Polsce
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 01.02.2008, 01:26

z ryjem to mozesz skakac do swojego chłopaka.
To że wolisz chłopców nie znaczy ,że każdy tak ma także ode mnie 3 chuje w bok z takimi gadkami.
nie zamierzamy umierac za krawaciarzy, ale nie damy zrobic z siebie całego zrodla zła i korupcji w Polsce
Co do korupcji źródłem całego zła jest PZPN.To ,że wszystkie kluby są zamieszane w korupcję (jedne bardziej ,drugie mniej) także nie podlega dyskusji.Bardziej wkurza tu co poniektórych ,a także i mnie ,że wy kibice Zagłębia próbujecie wmawiać innym ,że skoro udowodniono wam tylko 9 spotkań to reszta była fair play choć mimo wszystko są wątpliwości co do niektórych.No sory ,że znów wyskoczę z tym samym przykładem ,ale wasz mecz w poprzednim sezonie z Wisłą Kraków to była parodia.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 01.02.2008, 10:56

chłopie zgadza sie co mowisz ze te 9 meczy to nie wszystko, przyznaje Ci tu racje, bo wszyscy pamietamy jak Śląsk kupił od Zagłębia mecz w 2001 (a propos koledzy zza miedzy kreuja sie na czystych i mowia ze tylko my kupczylismy).
ale kary sa za udowodnione mecze, a nie za to "co niby wszyscy wiedza". tak samo jesli Arce, czy Widzewowi udowodniona X meczy kupionych to pewnie jest jeszcze X plus pare(nascie) meczy nie wykrytych, ktore nigdy nie wyjda pewnie na swiatło dzienne,.

no tak jest, my tu jestesmy zdania (mowie o kibicach ZL) ze spotkala Nas zbyt surowa kara w stosunku do UDOWODNIONYCH zarzutów. chodzi szczegolnie o te - 10 punktow. to wszystko.

nie piszemy ze jestesmy czysci, ale tam pasikonik wyzej napisal ze jestesmy najbardziej korupcjogennym klubem co jest załosne
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Post autor: pasikonik » 01.02.2008, 12:55

fcb pisze: nie piszemy ze jestesmy czysci, ale tam pasikonik wyzej napisal ze jestesmy najbardziej korupcjogennym klubem co jest załosne
po raz kolejny prosze Cie abys czytał ze zrozumieniem !! Napisałem jednym z najbardziej i to rzeczywiscie jest zalosne.

jeszcze taka mała refleksja na zakonczenie - zadziwia mnie polskie przyzwolenie na korupcje. 2 senatorów z Łodzi prosi o anulowanie kary Widzewowi bo mimo, ze udowodniono klubowi, ze mecze kupowal to jednak to jest legenda polskiej piłki noznej i wizytowka miasta, wiec "nie godzi sie"; kibice ZL uwazaja, ze zbyt ostro zostala ukarana ich druzyna bo udowodniono im TYLKO 9 kupionych spotkan, wiec nie powinni leciec z ligi, PZPN pewnie za chwile wykorzysta pomysł Bonka i powie, ze od tej chwili odkreslamy wszystko gruba czerwona krecha i reszta druzyn zaczyna z czystym kontem. Te kluby, ktore juz zostaly ukarane zostana kozłami ofiarnymi i c***. Ekipa Fryzjera wywalona z biznesu, w jej miejsce przyjda nowi i biznes nadal sie bedzie krecil. Prowizorka straszna to wszystko.

z mojej strony koniec, bo zaraz komuś tutaj jeszcze peknie zylka pierdzaca ;)
Obrazek
[link]

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 01.02.2008, 13:46

PZPN pewnie za chwile wykorzysta pomysł Bonka i powie, ze od tej chwili odkreslamy wszystko gruba czerwona krecha i reszta druzyn zaczyna z czystym kontem.
Muszę przyznać ,że jest to bardzo prawdopodobne ,bo jakoś nie wyobrażam sobie aby 90% 1 ligi i kolejne 90% drugiej ligi mieli spuścić w dół.Szkoda mi tych klubów z których zrobiono kozła ofiarnego tj. Arka ,Zagłębie L. ,Zagłębie S. ,Widzew ,Łęczna itd. ,bo jakoś nie wierzę ,że inni handlowali mniej.Patrząc na to realnie każda kolejka w naszej lidze była/jest ustawiana coś na styl filmu "Piłkarski Poker".Zresztą tutaj liczy się tylko czas ,za 2-3 lata już nie będzie się o tym gadać ,bo kto dzisiaj pamięta o tym jak to PZPN zrobił Szczakowiankę w c**** ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości