Degradacja Widzewa i Zagłębia Lubin ??

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: White1910Pride » 23.01.2008, 09:09

Śmieszne jest to, ze niektórzy nie rozumieją tego co czytają, a zapewne skończyli juz szkołę podstawową...

napiszę jeszcze raz:

NIKT NIE KWESTIONUJE, ŻE WIDZEW POWINIEN BYĆ UKARANY...KWESTIONOWANY JEST BRAK PRZEJRZYSTOSCI WYDANEJ [link] I JEGO NIEADEKWATNOŚĆ W PORÓWNANIU Z KARAMI INNYCH KLUBÓW

dotarlo?

a co do "machlojek" to w ich sprawie wypowiedział się sąd powszechny więc dajcie se na luz..jak ja nie mam o czymś pojęcia to milczę 8)
[link]



BornToBeRed
Posty: 96
Rejestracja: 17.03.2007, 01:14
Lokalizacja: Hoolyłódź

Post autor: BornToBeRed » 23.01.2008, 11:06

Pan iluminati czy jak mu tam miał sen niczym Matrin Luter King że pewnego dnia się obudzi i nie będzie jego już jego koszmaru, ale jeszcze "troche" się pomęczy :lol:

Cieszy mnie to że w tym temacie nie zabierają głosu kibice innych "wrogich" nam klubów a jeśli juz to głosy raczej umiarkowane co świdczyć może o zrozumieniu tematu, że to dotyczy nas wszystkich, ze ślizgamy się na tej samej kupie, zdarzają sie oczywiście kwiatki.

Green LG
Posty: 59
Rejestracja: 10.03.2007, 09:24
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Green LG » 23.01.2008, 11:19

-p- pisze:
Green LG pisze:Mecze kupione.
Awans dzięki tym wałkom załatwiony.
Dowody są.
To w********** spowrotem na swoje miejsce.

wdech, wydech ...
Co wdech, wydech. Idź dalej płakać że Ci Widzew spuścili jak wodę w kiblu.

Bez odbioru.
Piotrek25krk pisze:wiec cala swoja tajemniczosc mozesz sobie wsadzic w dupe bo nikomu ona nie jest tu potrzebna, w miejscu ktore pod wzgledem farmazonow dawno juz przebilo bravo
Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 3:0 i będzie 3:0.

Białe są chmury, zielone liście, jestem na Lechii, jest zajebiście!

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Post autor: pasikonik » 23.01.2008, 11:48

maciej! pisze:sam sie sobie dziwie, ze ci odpisuje. raz, ze nie warto, a dwa c*** wie co ci odpisac, takie farmazony piszesz.

Widzew od lat musi sobie radzić sam z wszelkimi przeciwnościami losu (fajnie to brzmi :lol: ) i tym razem też liczymy sami na siebie. Moze nie tyle sami na siebie co na skutecznosc naszych działan. Wypowiedzial sie juz viceprezydent Łodzi, dwóch senatorów, poszedł list do premiera, działacze zapowiadają walkę prawną. Znajac was to byscie poszli do UM z życzeniamy by wam Kropa dał, by wam załatwił, by coś tam. Od lat żyjecie na garnuszek Łodzi i jeszcze sie tym szczycicie.

Cieszysz sie, ze spadamy ? Nie dziwie sie, tez bym się cieszył jakby sie wam noga powinęła. Ale mozna to napisac raz czy dwa razy, a ty wciąż nawiązujesz i nawiązujesz. Nudny z tym jestes.

Staramy sie wpierdolic innych ? Najwyrazniej punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Wg mnie pokazujemy niesprawiedliwosc [wysokosci] kary. Inni nagrzeszyli wiecej i dostali mniejszy wyrok. Rozumiesz juz o co nam chodzi ?
ja nie rozumiem jednego - czemu działacze Widzewa tłumaczą sie w taki o to sposób "tak, kupiliśmy, ale nie awansowaliśmy tylko graliśmy w barażach więc kara powinna być niższa" - a czy nikt z nich nie pomyslał, że grając w barazach po kilkunastu ustawionych meczach KS Widzew zablokował szanse gry w tychze spotkaniach barazowych innej druzynie grajacej czysto??? Kazdy medal ma dwie strony. Odniose sie jeszcze do jednej kwestii zawartej w Twojej wypowiedzi, mianowicie, ze "Widzew od lat musi sobie sam radzic (...)natomiast ŁKS prosi w UMŁ" - zapomniał wół jak cielęciem był? Gdy w miesice rzadziło SLD Widzew miał wszystko co chciał - np. remont stadionu, a ŁKS walczył o utrzymanie w 2 lidze i nikogo to szczególnie nie interesowalo. Czasy sie zmienily, wladza (szkoda, ze taka c******) bardziej "sprzyja" ŁKS a dzialacze - gamonie z al. Unii sie rozbestwili i mysla, ze moga wszystkiego żądać. U Was taki stan rzeczy, czyli bida z nędza trwa max 4-5 lat, z czego spedziliscie tylko 2 lata w drugiej lidze walczac o awans... u nas 10 lat, czyli od zdobycia MP, 6 lat w 2 lidze z czego 4 lata to zagrozenie spadkiem do 3 ligi.

Nie ma co płakac i sie porównywac. W miescie sa dwa kluby, oba maja powazne klopooty finansowe i oba sa umoczone w korupcje. Jednakze nalezy nauczyc sie wychodzic z twarza z takich jak ta sytuacji. Nie pisze tutaj o działaczach bo w jednym i drugim klubie sa to gamonie, chociaz w Widzewie sa bardziej kumaci i obrotni, chodzi mi o kibicow. Aha - i ja sie nie ciesze, ze spadacie - u nas to bardzo scementowało ekipe. A spadek nie daj Boze do 3 ligi to objazd po wojewodztwie i wzmocnienie lokalnych FC. Wroga nalezy trzymac blisko siebie hehehehehe ;-)

aha - jak ktos mi odpisze to mimo wszystko RACZEJ nie bede odpisywal bo nie mam za bardzo czasu - taki popprostu moj komentarz w tej sprawie.

pozdrawiam
Obrazek
[link]

dee facto
Posty: 309
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Post autor: dee facto » 23.01.2008, 11:50

Bez napinki skoro są dowody na to ze Zagłębie Lubin brało udział w aferze korupcyjnej to powinni go spuścić do 2 ligi tak jak Arkę,Sosnowiec i Widzew...tu nie może być tak że jedni są lepiej traktowani od drugich...heh nie będę tutaj mówił o decydującym meczu o Mp Lubina z Legią nieuznana bramka strzelona przez Włodarczyka czy też niepodyktowanie rzutu karnego....

BornToBeRed
Posty: 96
Rejestracja: 17.03.2007, 01:14
Lokalizacja: Hoolyłódź

Post autor: BornToBeRed » 23.01.2008, 12:43

Lubie polemiki typu pasikonika rzeczowo, konkretne argumenty, a mądrego to i warto nawet dwa razy przczytać, a po drugiej stronie typ z LG dowcipna gra słówek myśli że jest mądry a to półgłówek....

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 23.01.2008, 13:04

BornToBeRed pisze:Lubie polemiki typu pasikonika rzeczowo, konkretne argumenty....
Faktycznie,konkretne argumenty...

"zapomniał wół jak cielęciem był? Gdy w miesice rzadziło SLD Widzew miał wszystko co chciał - np. remont stadionu, "

Mysle ze ten propagandowy argument o bliskosci sld i Widzewa juz sie troche przejadł.
przypomne tylko ze to za rzadow sld i premierowania millera,Widzew sportowo i organizacyjnie stoczyl sie na dno,a gdyby nie Boniek to naprawde byloby nieciekawie.W zasadzie to bylismy juz trupem.
Przypomne tez,ze "remont" stadionu Widzewa,rozpoczol sie w czasach,kiedy Widzew co rok gral w pucharach i był wizytówka Łodzi i regionu,wiec UM łaski nie robil.


Co zas do calej afery,to juz chyba jutro bedzie ogloszony wyrok dla Zaglebia i znowu beda przepychanki i wyliczanki,ale to chyba normalne,ze kluby uzywaja swoich argumentów do obrony.
Ostatnio zmieniony 23.01.2008, 14:58 przez Kiju, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

drazen
Posty: 172
Rejestracja: 15.07.2007, 00:58

Post autor: drazen » 23.01.2008, 14:01

Averno pisze:
drazen pisze:
Magister Blokers pisze: Przepraszam ale o ile oglądałeś (a zakładam że tak) wasz mecz wyjazdowy z Wisłą (jeden z ostatnich w sezonie) to nie powiesz mi ,że to spotkanie nie zostało kupione.Przecież to była parodia.Już nie będę mówić o piłkarzach Białej Gwiazdy ,ale z zebranych tego dnia kibiców gospodarzy perfidnie zrobiono sobie jaja.Poza tym nie wydaje mi się aby poprzedni sezon był najczystszy.Przy obecnej pracy PZPNu który sprzyja korupcji trudno o takie stwierdzenia.
Tak kupilismy ten mecz :twisted: :lol:
Tak i kupiliscie ostatni mecz z Legia.
No tak sobie mozecie pozwolic walic szydere beszczelna i zalosne uciekac od prawdy, po co tam KGHM posmaruje w pzpn i luz bedzie.

Szkoda mi Widzewa (nie wiem czemu ale troche ich lubie), ale jak juz polecieli to powinnien poleciec Lubin, ale co tam to tylko j***** PZPN i uklady sprawiedliwosci nie bedzie, beszczelnie Zaglebie smieje sie rescie w twarz.
Kto ucieka :?: :!: O czym ty p********* :?:
Nasz klub przyznał sie do stawianych zarzutów
A to że wiele osób nie może dalej pogodzić sie z tym ze zdobylismy mistrza to nie nasz sprawa..

PS Z Legią też kupiliśmy :twisted: :lol:

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 23.01.2008, 16:50

Averno pisze: Tak i kupiliscie ostatni mecz z Legia.
No tak sobie mozecie pozwolic walic szydere beszczelna i zalosne uciekac od prawdy, po co tam KGHM posmaruje w pzpn i luz bedzie.
zapłacilismy Legii i dlatego w koncówce nam bramke strzelili ?? :lol:

czy moze sędzia wziął kase od ZL w samym srodku afery korupcyjnej bo byl na tyle odwazny i głupi ?? :lol:
zresztą przy bramce Roger faulował, do czego SAM SIE PRZYZNAŁ potem.
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

mic
Posty: 118
Rejestracja: 01.03.2007, 12:32
Lokalizacja: Glasgow

Post autor: mic » 23.01.2008, 16:57

fcb pisze:
Averno pisze: Tak i kupiliscie ostatni mecz z Legia.
No tak sobie mozecie pozwolic walic szydere beszczelna i zalosne uciekac od prawdy, po co tam KGHM posmaruje w pzpn i luz bedzie.
zapłacilismy Legii i dlatego w koncówce nam bramke strzelili ?? :lol:

czy moze sędzia wziął kase od ZL w samym srodku afery korupcyjnej bo byl na tyle odwazny i głupi ?? :lol:
zresztą przy bramce Roger faulował, do czego SAM SIE PRZYZNAŁ potem.
a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:

aqq08
Posty: 238
Rejestracja: 10.06.2007, 18:20
Lokalizacja: Stare C<h>ojny

Post autor: aqq08 » 23.01.2008, 17:23

bo nie widziałes meczu Kujawiak Włocławek - ŁKS Łódź :lol:

stefan
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 16:18

Post autor: stefan » 23.01.2008, 17:51

aqq08 pisze:bo nie widziałes meczu Kujawiak Włocławek - ŁKS Łódź :lol:
:lol: to dopiero wałek :lol: :lol: :lol: widac tu ze niektorzy kibice cieszą sie z spadku Widzewa a np Zagłebiacy bronia swoich racji ,ze nie kupili MP itp macie pretrensje do kibiców innych klubów za to że szefostwo kupowało mecze jakby to była ich wina

michalind
Posty: 791
Rejestracja: 13.08.2007, 22:10

Post autor: michalind » 23.01.2008, 18:27

mic pisze:
fcb pisze:
Averno pisze: Tak i kupiliscie ostatni mecz z Legia.
No tak sobie mozecie pozwolic walic szydere beszczelna i zalosne uciekac od prawdy, po co tam KGHM posmaruje w pzpn i luz bedzie.
zapłacilismy Legii i dlatego w koncówce nam bramke strzelili ?? :lol:

czy moze sędzia wziął kase od ZL w samym srodku afery korupcyjnej bo byl na tyle odwazny i głupi ?? :lol:
zresztą przy bramce Roger faulował, do czego SAM SIE PRZYZNAŁ potem.
a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
Tak, kupiliśmy. Z Legią też kupiliśmy, bo skoro afera korupcyjna była nagłośniona, to nikt by nie patrzył na ten mecz - wszyscy wracają do przeszłości. Z Pogonią 6:2 też kupiliśmy. I porażkę z Górnikiem Łęczną, bo mogliśmy dostać więcej. Nie zapominajmy o Arce i 6:0 - bo kto to widział takie wyniki?!

Co do "afery", udowodniono nam niby 4 mecze, na temat 5 są poszlaki. Myślę, że walną nam -15pkt w następnym sezonie i karę finansową. Weług mnie Widzew dostał za wysoką karę, uważam, iż -20 w następnym sezonie by "wystarczyło", ew. degradacja (na życzenie Widzewa), no ale bez tych ujemnych punktów!
Co do tego, by karać wszystkich za wszystko i jeden mecz = degradacja, to przypomnijcie sobie o meczach ukochanych drużyn. Żaden z nich nie wydawał się sprzedany/kupiony? Bo jeśli tak było, to raczej nie macie prawa (m)oralnego, aby osądzać inne drużyny. Bo wy TEŻ powinniście spaść. I nie ma różnicy, czy działo się to 2 czy 15 lat temu.

Pozdrowienia dla normalnych.

EDIT: [link]

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 23.01.2008, 18:48

W razie jak by sie Widzew i Lubinianie wybronili to jest kolejny pozytyw :lol: na forum było by troszke luźniej jak by sie pocieli ci wszyscy co tak tu szczekają na te kluby.
Green LG ich spuścili jak wodę w kiblu a wy jak to gówno pływacie w 2lidze juz jakiś czas :lol:

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 23.01.2008, 18:58

Na cholere te dyskusje ?Kupowali mecze to degradacja i nie ma co płakac.Druga liga to nie zesłanie chyba że dla chłopaczków z gimnazjum bo nie zobacza swojej drużyny w C+ :)

pasikonik
Posty: 166
Rejestracja: 10.08.2007, 13:31
Lokalizacja: z trawy wysokiej

Post autor: pasikonik » 23.01.2008, 19:04

Kiju pisze:
BornToBeRed pisze:Lubie polemiki typu pasikonika rzeczowo, konkretne argumenty....
Faktycznie,konkretne argumenty...

"zapomniał wół jak cielęciem był? Gdy w miesice rzadziło SLD Widzew miał wszystko co chciał - np. remont stadionu, "

Mysle ze ten propagandowy argument o bliskosci sld i Widzewa juz sie troche przejadł.
przypomne tylko ze to za rzadow sld i premierowania millera,Widzew sportowo i organizacyjnie stoczyl sie na dno,a gdyby nie Boniek to naprawde byloby nieciekawie.W zasadzie to bylismy juz trupem.
Przypomne tez,ze "remont" stadionu Widzewa,rozpoczol sie w czasach,kiedy Widzew co rok gral w pucharach i był wizytówka Łodzi i regionu,wiec UM łaski nie robil.


Co zas do calej afery,to juz chyba jutro bedzie ogloszony wyrok dla Zaglebia i znowu beda przepychanki i wyliczanki,ale to chyba normalne,ze kluby uzywaja swoich argumentów do obrony.
uogólnienie takie :P

ale wiadomo, ze wtamtych czasach "wladza" MIMO WSZYSTKO sprzyjala bardziej Widzewowi...

ps. nie napisałem nigdzie, ze Widzew kilka lat temu był w supe, zajebistej kondycji finansowej ;-) napisałem tylko, ze było LEPIEJ :)

ŁKS tez w 98 roku grał w pucharach (próbował :P) i miasto kazało sie pocałować w rzyc.

ale tu nie o to chodzi.

ps. jak Zagłebie Lubin nie dostanie minimum takiego samego wyroku jak Widzew to bedzie skandal!

ps2. i jak zwykle na wszystkim cierpia kibice - jezdza za druzyna setki, tysiace kilometrow, ciesza sie zwyciestwami, smuca porazkami, nadstawiaja karku za druzyne, a i tak na samym koncu okazuje sie, ze byli zerznieci w dupsko przez pseudodzialaczy.
Obrazek
[link]

mic
Posty: 118
Rejestracja: 01.03.2007, 12:32
Lokalizacja: Glasgow

Post autor: mic » 23.01.2008, 19:04

michalind pisze:
mic pisze:
fcb pisze: zapłacilismy Legii i dlatego w koncówce nam bramke strzelili ?? :lol:

czy moze sędzia wziął kase od ZL w samym srodku afery korupcyjnej bo byl na tyle odwazny i głupi ?? :lol:
zresztą przy bramce Roger faulował, do czego SAM SIE PRZYZNAŁ potem.
a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
Tak, kupiliśmy. Z Legią też kupiliśmy, bo skoro afera korupcyjna była nagłośniona, to nikt by nie patrzył na ten mecz - wszyscy wracają do przeszłości. Z Pogonią 6:2 też kupiliśmy. I porażkę z Górnikiem Łęczną, bo mogliśmy dostać więcej. Nie zapominajmy o Arce i 6:0 - bo kto to widział takie wyniki?!

Co do "afery", udowodniono nam niby 4 mecze, na temat 5 są poszlaki. Myślę, że walną nam -15pkt w następnym sezonie i karę finansową. Weług mnie Widzew dostał za wysoką karę, uważam, iż -20 w następnym sezonie by "wystarczyło", ew. degradacja (na życzenie Widzewa), no ale bez tych ujemnych punktów!
Co do tego, by karać wszystkich za wszystko i jeden mecz = degradacja, to przypomnijcie sobie o meczach ukochanych drużyn. Żaden z nich nie wydawał się sprzedany/kupiony? Bo jeśli tak było, to raczej nie macie prawa (m)oralnego, aby osądzać inne drużyny. Bo wy TEŻ powinniście spaść. I nie ma różnicy, czy działo się to 2 czy 15 lat temu.

Pozdrowienia dla normalnych.

EDIT: [link]
argumentow juz nie masz ze piszesz caly czas te same 'argumenty' ? :? Prawda jest taka ze nie powinniscie juz w tym sezonie grac w I lidze, za te wszystkie przekrety

michalind
Posty: 791
Rejestracja: 13.08.2007, 22:10

Post autor: michalind » 23.01.2008, 19:13

mic pisze:
michalind pisze:
mic pisze: a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
Tak, kupiliśmy. Z Legią też kupiliśmy, bo skoro afera korupcyjna była nagłośniona, to nikt by nie patrzył na ten mecz - wszyscy wracają do przeszłości. Z Pogonią 6:2 też kupiliśmy. I porażkę z Górnikiem Łęczną, bo mogliśmy dostać więcej. Nie zapominajmy o Arce i 6:0 - bo kto to widział takie wyniki?!

Co do "afery", udowodniono nam niby 4 mecze, na temat 5 są poszlaki. Myślę, że walną nam -15pkt w następnym sezonie i karę finansową. Weług mnie Widzew dostał za wysoką karę, uważam, iż -20 w następnym sezonie by "wystarczyło", ew. degradacja (na życzenie Widzewa), no ale bez tych ujemnych punktów!
Co do tego, by karać wszystkich za wszystko i jeden mecz = degradacja, to przypomnijcie sobie o meczach ukochanych drużyn. Żaden z nich nie wydawał się sprzedany/kupiony? Bo jeśli tak było, to raczej nie macie prawa (m)oralnego, aby osądzać inne drużyny. Bo wy TEŻ powinniście spaść. I nie ma różnicy, czy działo się to 2 czy 15 lat temu.

Pozdrowienia dla normalnych.

EDIT: [link]
argumentow juz nie masz ze piszesz caly czas te same 'argumenty' ? :? Prawda jest taka ze nie powinniscie juz w tym sezonie grac w I lidze, za te wszystkie przekrety
Wszystkie przekręty, tzn 4 kupione mecze? No, nawet jeśli nam to udowodnią, to 9 meczy. Faktycznie, straasznie dużo. OK, wywalić ZL, wywalić Widzew, najlepiej wszystkie kluby po kolei - w końcu skoro ktoś kupił, to ktoś musiał sprzedać. I nie wmówicie mi, że kupowano tylko sędziów ;)

Tygrys39
Posty: 7
Rejestracja: 27.02.2007, 10:43
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Tygrys39 » 23.01.2008, 20:30

kojot_lubin pisze::)
sprzeczacie się i sprzeczacie :) śmiesznie się tu robi
KUPILIŚMY - i co z tego :) kupiliśmy nie jeden mecz i nie dziesięc tylko dużo więcej:)
kupiliśmy z Wisłą, kupiliśmy z Legią, z Koroną ŁKS-m i Śląskiem też kupiliśmy!
Nie kupiliśmy z Łęczną - ale CHCIELIŚMY - tylko tu akurat oni byli sprytniejsi :) z nimi kupimy następnym razem!
nie kupiliśmy też LM - Rumuni nas przebili kasą; ale co się odwlecze ...
i mistrzostwo kupilśmy - a nawet dwa - i jeszcze kilka kupimy
będziemy kupować aż miedź sie nie skończy i to nieważne w której lidze: ZAWSZE będziemy kupować - bo nas stać! ani Widzew ani Arka - NIKT nas nie przebije - nawet Wasze "święte" i "czyste" kluby - naiwniacy :):):)
a teraz jak już Wszystko wiecie to nas degradujcie :):):) a i tak wrócimy, bo mamy kasę i KUPIMY :)
:) pozdrawiam
He,he,he dobre :lol: tak trzymaj
pozdrawiam
Na Ejsmonda Wychowani..

maciej!
Posty: 453
Rejestracja: 27.02.2007, 20:21

Post autor: maciej! » 23.01.2008, 20:32

dobra ku***, ile mozna się kopać z koniem. pogadamy po odwołaniach zarządu. do tego czasu - offline. jo.
ROBOTNICZE TOWARZYSTWO SPORTOWE

MuRPhY
Posty: 130
Rejestracja: 01.03.2007, 23:46
Lokalizacja: z powołania

Post autor: MuRPhY » 24.01.2008, 10:24

[link]

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 24.01.2008, 10:36

mic pisze:
fcb pisze:
Averno pisze: Tak i kupiliscie ostatni mecz z Legia.
No tak sobie mozecie pozwolic walic szydere beszczelna i zalosne uciekac od prawdy, po co tam KGHM posmaruje w pzpn i luz bedzie.
zapłacilismy Legii i dlatego w koncówce nam bramke strzelili ?? :lol:

czy moze sędzia wziął kase od ZL w samym srodku afery korupcyjnej bo byl na tyle odwazny i głupi ?? :lol:
zresztą przy bramce Roger faulował, do czego SAM SIE PRZYZNAŁ potem.
a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
hehe a teraz przypomnij sobie wszystkie mecze w ktorych to Wisła wygrywała szczesliwie...
nie tylko mecze z ostatniego sezonu.

a zastanawia mnie to dlaczego gdy wybuchła afera korupcyjna, to juz zespoly ktore wczesniej lige wygrywały, to nagle znalazły sie na 8. i na 3. miejscu, a lige wygrał kto inny
taka sama gadka jak twoja
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Szefuniu
Posty: 40
Rejestracja: 27.02.2007, 15:44

Post autor: Szefuniu » 24.01.2008, 13:19

komentarz do [link]


Mówisz ZAGŁĘBIE - myślisz LUBIN !

Nie będziesz miał Mistrzów cudzych przede mną
Nie będziesz brał imienia Mistrza twego nadaremno
Pamiętaj, abyś Mistrza swego szanował
Czcij Mistrza swego
Nie mów fałszywego świadectwa przeciw Mistrzowi swemu
Nie pożądaj degradacji Mistrza swego
Nie pożądaj żadnej rzeczy, która Jego jest



~ZLatan , 24.01.2008 12:57
:D

drazen
Posty: 172
Rejestracja: 15.07.2007, 00:58

Post autor: drazen » 24.01.2008, 14:44

onet.pl... suuuuuper :roll:

Fc. Leszczyny
Posty: 97
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Fc. Leszczyny » 24.01.2008, 16:22

no to Zagłębie degradacja

iluminati
Posty: 310
Rejestracja: 26.02.2007, 21:40

Post autor: iluminati » 24.01.2008, 16:32

Kniec Polemiki Zagłębie zdegradowane Widzew Zdegradowany Kazdy klub który kupował mecze powinien ponieść taka samą kare najnizsza to degradacja i obojetnie czy to Legia Wisła czy ŁKS nie ma litosci dla skurwysynów . Teraz następni wedle sprawiedliwości !! bo nie wierze żeby tylko Oni kupowali :twisted:
CALSBERG - PROBABLY THE BEST BEER IN THE WORLD

Romano
Posty: 160
Rejestracja: 27.02.2007, 22:35

Post autor: Romano » 24.01.2008, 16:33

Degradacja była pewna,ciekawe czy zmniejszą lige ?

Zi@@M
Posty: 484
Rejestracja: 26.02.2007, 19:46

Post autor: Zi@@M » 24.01.2008, 17:06

E taka kara to kupa
Kazdy sobie moze kupowac mecze, zdobyc mistrza a potem o jedna klase i znowu...
Na poziomie Obrazek Ziomie Ziomie

Bati
Posty: 45
Rejestracja: 25.07.2007, 11:19

Post autor: Bati » 24.01.2008, 17:07

Romano pisze:Degradacja była pewna,ciekawe czy zmniejszą lige ?
Oby nie , bo w niektórych miastach z utęsknieniem czekają na OE i mam nadzieje że zwiększą sie możliwości awansu tak jak to miało miejsce w zeszłym sezonie w końcu każdy ma prawo awansu dzięki dobrej grze ,a to że wiecej klubów spadnie to już nie jest wina ubiegających sie o najwyższą kalse rozgrywkową.

A co do wyroku Zagłębie moze mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie..
<<Jedno Miasto Jeden Klub - Piast Gliwice>>

Mmm
Posty: 150
Rejestracja: 11.03.2007, 08:33

Post autor: Mmm » 24.01.2008, 17:16

Bardzo sie ciesze z takiej decyzji.Lubinianie mają kaske i siłę przebicia,mam nadzieje ze zrobią taki dym ze w pzpn-ie sie posrają,moze nawet uda sie nawet wyjebać bandyte Listka a z tego to juz byśmy sie wszyscy cieszyli.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 24.01.2008, 18:01

mniej zarzutów o kupowanie meczów niż Widzew, a kara dotkliwsza, bo wiecej siana do zapłaty i minus 10 pkt. niezle :)
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 24.01.2008, 18:19

fcb pisze:
mic pisze:
fcb pisze: zapłacilismy Legii i dlatego w koncówce nam bramke strzelili ?? :lol:

czy moze sędzia wziął kase od ZL w samym srodku afery korupcyjnej bo byl na tyle odwazny i głupi ?? :lol:
zresztą przy bramce Roger faulował, do czego SAM SIE PRZYZNAŁ potem.
a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
hehe a teraz przypomnij sobie wszystkie mecze w ktorych to Wisła wygrywała szczesliwie...
nie tylko mecze z ostatniego sezonu.

a zastanawia mnie to dlaczego gdy wybuchła afera korupcyjna, to juz zespoly ktore wczesniej lige wygrywały, to nagle znalazły sie na 8. i na 3. miejscu, a lige wygrał kto inny
taka sama gadka jak twoja
Ale człowieku c*** mnie obchodzi czy Wisła też wygrywała szczęśliwie czy nie.Piszemy o was.ku*** nie wiem czy byłeś na tamtym meczu czy nie ,jeżeli chcesz to pofatyguje się i poszukam Ci filmik z tego meczu gdzieś w necie ,bo nikt ku*** przy zdrowych zmysłach nie powie ,że to nie był wydrukowany wynik ,bo rozumiem pomylić się raz czy dwa ale bardziej tandetnie wydrukowanego spotkania w życiu nie widziałem.Gdyby nie sędzia to byłoby z 6:0 dla Wisły.A gdyby nie remis w tym meczu to pożegnalibyście się z tytułem MP.Ludzie bądźmy poważni.Chcemy walczyć z korupcją ,ale gdy dotyczy ona naszego klubu to nagle każdy broni sprawy z góry skazanej na niepowodzenie.Szanuję waszą ekipę ,czuję do was nić sympatii ale trzeba być obiektywnym.Pozdrawiam.

michalind
Posty: 791
Rejestracja: 13.08.2007, 22:10

Post autor: michalind » 24.01.2008, 18:25

Magister Blokers pisze:
fcb pisze:
mic pisze: a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
hehe a teraz przypomnij sobie wszystkie mecze w ktorych to Wisła wygrywała szczesliwie...
nie tylko mecze z ostatniego sezonu.

a zastanawia mnie to dlaczego gdy wybuchła afera korupcyjna, to juz zespoly ktore wczesniej lige wygrywały, to nagle znalazły sie na 8. i na 3. miejscu, a lige wygrał kto inny
taka sama gadka jak twoja
Ale człowieku c*** mnie obchodzi czy Wisła też wygrywała szczęśliwie czy nie.Piszemy o was.ku*** nie wiem czy byłeś na tamtym meczu czy nie ,jeżeli chcesz to pofatyguje się i poszukam Ci filmik z tego meczu gdzieś w necie ,bo nikt ku*** przy zdrowych zmysłach nie powie ,że to nie był wydrukowany wynik ,bo rozumiem pomylić się raz czy dwa ale bardziej tandetnie wydrukowanego spotkania w życiu nie widziałem.Gdyby nie sędzia to byłoby z 6:0 dla Wisły.A gdyby nie remis w tym meczu to pożegnalibyście się z tytułem MP.Ludzie bądźmy poważni.Chcemy walczyć z korupcją ,ale gdy dotyczy ona naszego klubu to nagle każdy broni sprawy z góry skazanej na niepowodzenie.Szanuję waszą ekipę ,czuję do was nić sympatii ale trzeba być obiektywnym.Pozdrawiam.
Człowieku, ale o co ci chodzi? Zostaliśmy zdegradowani za przekręty w drugiej lidze, 4 lata temu! Po co wyjeżdżasz z meczem z tamtego sezonu? Myślisz, że ktoś jest na tyle jebnięty, że kupuje mecze w TAKIM sezonie?

To masz rację! Bo my mamy kasę i i tak nam za to nic nie zrobią. A PZPN jeszcze wyrok cofnie.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 24.01.2008, 18:28

Magister Blokers pisze:
fcb pisze:
mic pisze: a z Wisla Krk nie kupiliscie :lol:

2 karne ktorych nagle nie bylo... prawidlowa bramka ktorej potem cudownym sposobem nagle tez nie bylo. A i jeszcze spalone z d*** wziete :lol: :lol:

takie perfidne waly to ja pierwszy raz w zyciu widzialem :shock:
hehe a teraz przypomnij sobie wszystkie mecze w ktorych to Wisła wygrywała szczesliwie...
nie tylko mecze z ostatniego sezonu.

a zastanawia mnie to dlaczego gdy wybuchła afera korupcyjna, to juz zespoly ktore wczesniej lige wygrywały, to nagle znalazły sie na 8. i na 3. miejscu, a lige wygrał kto inny
taka sama gadka jak twoja
Ale człowieku c*** mnie obchodzi czy Wisła też wygrywała szczęśliwie czy nie.Piszemy o was.ku*** nie wiem czy byłeś na tamtym meczu czy nie ,jeżeli chcesz to pofatyguje się i poszukam Ci filmik z tego meczu gdzieś w necie ,bo nikt ku*** przy zdrowych zmysłach nie powie ,że to nie był wydrukowany wynik ,bo rozumiem pomylić się raz czy dwa ale bardziej tandetnie wydrukowanego spotkania w życiu nie widziałem.Gdyby nie sędzia to byłoby z 6:0 dla Wisły.A gdyby nie remis w tym meczu to pożegnalibyście się z tytułem MP.Ludzie bądźmy poważni.Chcemy walczyć z korupcją ,ale gdy dotyczy ona naszego klubu to nagle każdy broni sprawy z góry skazanej na niepowodzenie.Szanuję waszą ekipę ,czuję do was nić sympatii ale trzeba być obiektywnym.Pozdrawiam.
wiecej by było. dwucyfrowy wynik by padł
no poszukaj mi tego meczu i wyslij na priv
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 24.01.2008, 18:33

Nie chodzi mi o to żeby was zjebali 5 klas niżej czy Bóg wie co.Chodzi mi poprostu o prawdę ,bo ktoś wcześniej wspomniał o kupionym mistrzu rok temu i został za to zjechany.Nie wiem czy go kupiliście czy nie ,bo mam na to wyjebane ,ale poprostu podaję przykład jednego meczu który został ustawiony ,bo chyba każda osoba przy zdrowym zmyśle przyzna mi rację.Irytuje mnie (i chyba nie tylko) ,że tak bronicie uparcie z góry przegranej sprawy.Nikogo z kibiców za to nie winię ,ale bądźmy niekiedy obiektywni.Równie dobrze można bronić Diego Maradony ,że nie strzelił kiedyś tam w finale bramkę ręką.Życzę szybkiego powrotu do ekstraklasy.Cześć.

fcb
Posty: 223
Rejestracja: 26.02.2007, 20:36

Post autor: fcb » 24.01.2008, 18:53

a mi chodzi o to, ze sędzia jest elementem gry.
rozumiem ze teraz za kazdym razem gdy sedzia się walnie na boisku to bedziesz pisał o korupcji, ze mecz sprzedany.
a w ogole myslisz ze ktos by ryzykował ustawic mecz w samym srodku tej całej afery?

ktos wczesniej wspomniał ze Widzew sie przynał do zarzutów, a My nie dlatego dostalismy wiejsza kare.
My sie przynalismy do 4 z 9. no jesli prezes uwaza ze tak naprawde sa mocne dowody na 4 ustawione mecze to ok, przyznajemy sie. nasza wina
ale jesli 5 kolejnych meczów to poszlaki to czemu mamy sie niby przyznac? przyznac sie do czego do czego nie zrobilismy?

Widzew - 12 zarzutów, - 6, 35 tys kary
Zagłębie - 9 zarzutów, -10, 100 tys kary

takie sa roznice, dosyc smieszne. nie ma taryfikatora? no rozumiem, dobra degradacja, bo kupowalismy - ok. trudno.
ALE, dlaczego -10 punktów? przeciez to jest skazanie na 2 lata w 2 lidze! takiej straty nie da sie odrobic.
z degradacją jestem pogodzony, ale tych ujemnych nie moge pojąć.
prawie 2 razy wiecej punktów ujemnych niz Widzew, a zarzutów mniej mamy. kara finansowa wieksza...

ja teraz mam nadzieje tylko ze nie ogłoszą abolicji! to byłoby najwieksze skur....o, chyba sie ze mna zgodzicie
Gdański cHarakter pisze:Czemu wielkie Zagłębie pali flagi Śląska w młynie? Bliżej się nie dało?

Ultras Widzew
Posty: 263
Rejestracja: 26.02.2007, 20:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ultras Widzew » 24.01.2008, 19:09

Wojtas_ZD pisze:Ciekawe czy Widzewiaki nadal będą płakać, jak to niesprawiedliwie ich potraktowano, po ogłoszeniu kary dla Zagłębia Lubin.
Ja płaczę... :cry:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości