www.warhouse.pl

Sędzia znów wypaczył wynik... co się dzieje!!!

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
ObeRschlesien
Posty: 68
Rejestracja: 27.02.2007, 15:41

Sędzia znów wypaczył wynik... co się dzieje!!!

Post autor: ObeRschlesien » 19.08.2007, 07:09

Obrazek

Obrazek
Mecz ustawił błąd sędziego w 7. minucie. Po świetnym podaniu Tomasza Hajty w sytuacji sam na sam z Robertem Mioduszewskim znalazł się Dawid Jarka i gdy mijał bramkarza, przewrócił się. Powtórki telewizyjne wykazały, że Mioduszewski napastnika Górnika nie dotknął. Leszek Gawron mimo gwałtownych protestów najpierw podyktował jedenastkę, a potem wyrzucił bramkarza Ruchu z boiska. Karnego bezbłędnie wykorzystał Hajto. Zła passa sędziów trwa, to kolejny poważny błąd arbitra w ostatnich dniach

Obrazek
Tomasz Hajto - nie szczędzący krytyki arbitrowi wtorkowego meczu Górnika w Krakowie - tym samym podważył decyzję Leszka Gawrona o podyktowaniu „jedenastki” dla gospodarzy już w pierwszych minutach wielkich derbów Górnego Śląska. Telewizyjne powtórki chyba nikogo co do słuszności tego werdyktu nie przekonały, a i sam „winowajca” wątpliwości jednoznacznie nie rozwiał. - Nie mnie komentować sędziowskie rozstrzygnięcia, na pewno jednak nie czułem kontaktu z napastnikiem - tak Robert Mioduszewski opowiadał o sytuacji z - dokładnie 337. sekundy spotkania. Dawid Jarka urwał się wtedy Marcinowi Klaczce i - wpadając w pole karne - „przefrunął” nad golkiperem gości, puszczając piłkę obok niego. - Dałem arbitrowi powód do podyktowania karnego - skomentował sytuację napastnik Górnika. I Leszek Gawron z okazji skorzystał.

inne info:
[link]
[link]
[link]

To tylko kilka info z tego meczu!!!
Ludzie zadaje sobie i wam pytanie co sie dzieje z naszą ligom co kolejka karny z kapelusza itp...
Niech sprowadzom Sędziów nawet z Ukrainy, Czech itp byle byli uczciwi i nie popełniali błędów!!!
Master pisze:Jesteś zoofilem bo ruchałeś murzynke. A przynajmniej fantazjowałeś. Więc z czystym sumieniem mogłeś opierdolić szminę Azorowi.
Zaborze pisze:"Z tego co wiem to chorzowscy kupują u nas w kasach bilety a potem je wyrzucają zeby nas było mniej!!!!! tak niepowinno być powinno sie przy kasach sprawdzac skond sie jest!



Tylko Górnik
Posty: 406
Rejestracja: 09.03.2007, 19:39

Post autor: Tylko Górnik » 19.08.2007, 22:52

Sędzia podyktował dla nas karnego, którego podyktować nie powinien, lecz gdy dwukrotnie się nam należał, nie podyktował go.
Poziom polskiego sędziowania znamy wszyscy nie od dziś...
...przegrywać też trzeba umieć.
j**** Cauchy'ego i całą rodzine jego!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości