www.warhouse.pl

Wisła - Korna

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
Jnon
Posty: 8
Rejestracja: 21.04.2007, 14:14

Wisła - Korna

Post autor: Jnon » 10.08.2007, 22:23

Hehe. Szkoda słów. Nie chce ujmować Wiśle tego, że była lepsza, ale dziś w PRAWIDŁOWO zdobytych bramkach było 2:2.



DPK
ban
Posty: 39
Rejestracja: 02.05.2007, 23:44

Post autor: DPK » 11.08.2007, 02:36

8:8 widziałeś z trybun czy przed tv? :lol:

fx.
Posty: 64
Rejestracja: 22.07.2007, 23:01

Post autor: fx. » 11.08.2007, 03:26


Jnon
Posty: 8
Rejestracja: 21.04.2007, 14:14

Post autor: Jnon » 11.08.2007, 10:14

8:8 ?:) O co Ci chodzi?

A co do bramek to przy pierwszej bramce był spalony. I to ze 2 metry.
Druga bramka - no tu się nie rozstrzygnie. Na świeżo myślałem, że karny był, po powtórkach mam wątpliwości.

Trzecia i czwarta bramka były zdobyty poprawnie. Czwarta była nawet bardzo ładna i brawa Wiśle się należą. Z trzeciej to się tylko śmiać można :)

Bramki korony były zdobyte prawidłowo. Pierwszej główny mógł nie zauwazc, ale boczny? Druga bramka to już śmiech na sali... Do spalonego to z metr brakował.

amfre
Posty: 555
Rejestracja: 28.02.2007, 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Wisła - Korna

Post autor: amfre » 11.08.2007, 14:13

Jnon pisze:Hehe. Szkoda słów. Nie chce ujmować Wiśle tego, że była lepsza, ale dziś w PRAWIDŁOWO zdobytych bramkach było 2:2.
Daj spokoj. Masz filmiki na youtube w dodatku z przekrojem boiska pusc sobie powoli Zienczuk wychodzil grubo zza plecow obroncy nie ma mowy o spalonym. Mam Ci screena zrobic zeby udowodnic ze bredzisz? Zeby jeszcze pilkarze Korony reklamowali spalonego to rozumiem - masz tam jakies podstawy zeby nasciemniac, ale tu w ogole tematu spalonego nie ma.

Karny - j/w obczaj OSTATNIĄ zwolniona powtorke wjechal mu nogami w nogi.

Co do Korony nie wiem o jakich 2 mowisz, ta zdobyta z glowy spalony jak byk okolo metrowy.

Tak samo jak na Wisle, tak rowniez w wykonaniu innych ekip, nie nawidze jebania na PZPN kiedy sedzia na prawde nie popelnia bledow. To zakrawa na paranoje.

Ludzie, czy Wy za grosz honoru nie macie zeby troche obiektywizmu wykazac? Coz Wam to da, ze naklamiecie w temacie w dziale sportowym? Nie rozumiem takich ludzi...

Tak ciezko przebolec ze sie bylo slabsza druzyna? Jak Wisla zajmowala 8. miejsce w lidze to nie sciemnialem tylko przyjmowalem toz honorem i polecam tak samo innym.
cracovia 1906 krakow pisze:Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.

B.R.B.S
Posty: 29
Rejestracja: 04.08.2007, 18:15

Post autor: B.R.B.S » 11.08.2007, 15:47

Nie ma co debatować na temat tego meczu,wynik jest ustalony.Każdy może w sumie powiedzieć że "byłoby gdyby"ale fakty są inne mi natomiast podobało się pojaśnienie Świerczewskiego w przerwie co do pracy arbitra.Ogólnie nie zmienia to faktu że to blamaż Korony.

glowaCK
Posty: 4
Rejestracja: 20.08.2007, 18:44
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: glowaCK » 21.08.2007, 12:08

Jnon pisze:
A co do bramek to przy pierwszej bramce był spalony. I to ze 2 metry.
Druga bramka - no tu się nie rozstrzygnie. Na świeżo myślałem, że karny był, po powtórkach mam wątpliwości.

Trzecia i czwarta bramka były zdobyty poprawnie. Czwarta była nawet bardzo ładna i brawa Wiśle się należą. Z trzeciej to się tylko śmiać można :)

Bramki korony były zdobyte prawidłowo. Pierwszej główny mógł nie zauwazc, ale boczny? Druga bramka to już śmiech na sali... Do spalonego to z metr brakował.
Popieram a należy powiedzieć, że gdyby nie te pierwsze bramki to Korona najprawdopodobniej nie załamała by się tak szybko. Polscy sędziowie...
MKS KORONA KIELCE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości