www.warhouse.pl

kadra znow bez Jelenia

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

kadra znow bez Jelenia

Post autor: art » 07.08.2007, 14:36

kadra na mecz z Rosja [link]

jedyny zawodnik ktory za granica cos gra a nie asystuje Leo znow pominal, chyba qrwa za slaba ta liga francuska, lepiej grzac lawe a nie byc czolowym zawodnikiem Auxerre.

Leo wiem ze to czytasz pajacu :lol: , masz linka http://pl.youtube.com/watch?v=UOjZDMsIujM

bez napinki :roll:



S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: kadra znow bez Jelenia

Post autor: S.J. » 07.08.2007, 15:07

art pisze:kadra na mecz z Rosja [link]

jedyny zawodnik ktory za granica cos gra a nie asystuje Leo znow pominal, chyba qrwa za slaba ta liga francuska, lepiej grzac lawe a nie byc czolowym zawodnikiem Auxerre.

Leo wiem ze to czytasz pajacu :lol: , masz linka http://pl.youtube.com/watch?v=UOjZDMsIujM

bez napinki :roll:
Jeleń ma chyba jakąś drobną kontuzje.Gdzieś czytałem ,że chodził na jakieś zabiegi w Polsce i nie pojechał z tego powodu nawet [link].Czytałem to już jakiś czas temu być może jest już zdrowy.

PS.z jakiego meczu ta asysta ?

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 07.08.2007, 15:13

nie ma zadnej kontuzji, gral w sparingach strzelal gole przygotowywal sie z Auxerre do sezonu. a jak juz ma uraz to qrwa wielkie halo ktos robi zawsze i potem takie pytania jak twoje.

Mały Głód**
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 17:25

Post autor: Mały Głód** » 07.08.2007, 15:59

Zgadzam się w pełni.
Jeleń świetnie sprawdzał się w reprezentacji, pózniej nie grał bo miał jakiś tam uraz, teraz bodajże jest zdrowy, z formą nie najgorzej a do kadry Leo go nie zaprosił.
Oj panie Bennhaker...

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 08.08.2007, 20:41

Beenhakker wytłumaczył dlaczego nie powołał na mecz Rosja Ireneusza Jelenia, który w sparingowych meczach Auxerre strzelił kilka bramek. - To kwestia dokonywania wyboru. Jeśli powołuje się zawodnika to na tę decyzję maja wpływ dwa elementy. Pierwszy to forma zainteresowanego a drugi forma jego konkurenta do miejsca w składzie. Jeleń w Auxerre gra po prawej lub na lewej stronie pomocy. Na tych pozycjach mam Błaszczykowskiego, Smolarka, Łobodzińskiego i Krzynówka. Gdybym powołał Jelenia, to musiałbym zrezygnować ze Smolarka lub Błaszczykowskiego, a wtedy byłbym pytany, dlaczego w kadrze nie ma Kuby, ani Ebiego. Widziałem Jelenia w dwóch meczach i powiem szczerze, że nie podobało mi się to, co widziałem - ocenił napastnika Auxerre selekcjoner.
smiech na sali. a kto mu kaze Irka na pomoc wstawiac kiedy on jest przede wszystkim napastnikiem, to ze na pomocy sobie radzil to inna sprawa. w Wisle Plock gral jako napastnik i w Auxerre tez czesciej w tej roli wystepuje, przeciez te bramki skads sie biora. wystarczy chocby YouTube.com zalaczyc wpisac Jelen i zobaczyc pare jego wykonczonych akcji jako napastnika w Auxerre.

front_wschodni
Posty: 81
Rejestracja: 03.03.2007, 11:34

Post autor: front_wschodni » 09.08.2007, 11:48

Twoim zdaniem selekcjoner kadry ma decydowac o powołaniach na podstawie Youtube? :lol:

Po meczu ocenimy czy decyzja była słuszna.
JAGIELLONIA

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 09.08.2007, 15:46

front_wschodni pisze:Twoim zdaniem selekcjoner kadry ma decydowac o powołaniach na podstawie Youtube? :lol:

Po meczu ocenimy czy decyzja była słuszna.
oczywiscie ze nie, napisalem ze wystarczy YouTube.com zalaczyc zeby sie przekonac ze to nieprawda ze Jelen w Auxerre gra tylko na pomocy i ze to napastnik przede wszystkim i mozna sobie luknac jak wykanczal akcje w tej roli bo Leo tlumaczy dlaczego na linie pomocy go nie powolal. w napadzie potrzeba nam takiego grajka moim zdaniem. ogladal niby jakies 2 mecze i mu sie nie spodobal...heh ciekawe bo dopiero 1 kolejka byla ligi francuskiej i na wyjezdzie grali z mistrzem Francji Lyonem, przegrali, Jelen nota 5 skali 1-10 i to byla najwyzsza w zespole. cholera wie co ten Jelen musi robic zeby zdobyc uznanie. moze sam powinien pokonac Lyon. gra w druzynie, w sparingach strzelal, no i przede wszystkim kazdy wie co Jelen potrafi i dlaczego on musi sie 2 razy starac grajac w dobrym zespole niz inni nie ktorzy graja nic albo w ogole nie graja. z Armenia juz byla wpadka, oby nie bylo wiecej. prawda jest taka ze nie gramy jakies wielkiej pilki, cos lepszego niz za Janasa i dlatego tym bardziej w ataku widze Jelenia bo zawsze sie przyda. ok starczy juz mojego produkowania.

art
Posty: 28
Rejestracja: 19.07.2007, 12:50

Post autor: art » 20.10.2007, 19:07

[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości