www.warhouse.pl

Boks -wszystko co dodyczy tej dyscypliny

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ziomek
Posty: 327
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Post autor: ziomek » 06.11.2007, 23:56

Mnie to tylko załamuje, że na Mistrzostwach Świata Amatorskich w Chicago, które miał byc pierwszą z eliminacji do olimpiady w Pekinie na dziewięciu naszych zawodników tylko jednemu - Rafałowi Kaczorowi udało się wywalczyć awans :roll:
Tym bardziej jest to tragiczne, że większości naszych reprezentantów wystarczyło wygrac tylko jedną walkę by nominację olimpijską uzyskać - nie potrafili nawet tego :roll:
Co się stało z naszym boksem??? Kiedys byliśmy bokserska potęgą w wagach lekkich i średnich - dziś cięzko nazwać naszych bokserów nawet średniakami :roll: Od czasów Barcelony żaden bokser nie wywalczył medalu na olimpiadzie, w mistrzostwach świata i Europy też większymi osiągnięciami nie możemy się poszczycić, a nasi zawodowcy najzwyczajniej walczą z kelnerami o armatnim mięsem nawet jezeli walczą o tytuł :roll: Po prostu porażka :?



wasik
Posty: 84
Rejestracja: 27.02.2007, 14:22
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: wasik » 07.01.2008, 22:46

No 19 Stycznia znów Jędruś walczy... już się nie mogę doczekać :)
Fanaticoss '03

Magister Blokers
Posty: 533
Rejestracja: 26.02.2007, 21:33

Post autor: Magister Blokers » 20.01.2008, 14:48

Wielki szacunek dla Andrzeja za ducha walki.Trzecie zwycięstwo z rzędu.Tym razem na punkty.To zdjęcie robi na mnie duże wrażenie:
[link]
Myślę ,że niewielu podjęło by się dalszej walki w takim stanie.Co do walki zasłużona wygrana Gołoty.

Z_Polski
Posty: 176
Rejestracja: 27.02.2007, 00:50

Post autor: Z_Polski » 20.04.2008, 00:56

Niesamowita Walka Tomka Adamka :) Bell bezradny z taką szybkością Adamek niebędzie miał problemów z wywalczeniem pasa IBF :twisted: OBY TAK DALEJ!!!

zwykły
Posty: 48
Rejestracja: 19.09.2009, 12:23

Re: Boks -wszystko co dodyczy tej dyscypliny

Post autor: zwykły » 08.11.2009, 04:05

No to za tydzień zobaczymy znów w akcji Pacquiao.Co jak co ale już nie mogę się doczekać tej walki.Tym razem zmierzy się z Miguelem Cotto.Walka na pewno będzie ciekawa ale tylko jakaś katastrofa może spowodować że manny nie wygra tej walki w pierwszych 3-5 rundach.Moim zdaniem jest to najlepszy bokser na świecie i jestem w tej walce za Manny Pacquiao.Chłop walczy i w jego pojedynkach nikt nikogo nie maca i nie spierdala po ringu a w dzisiejszych czasach komercji i okradania ludzi z tytułów po prostu to cenie.pozdrawiam
Jestem zwykły,brzmi to zwyczajnie,gdybym miał DVD otworzył bym wypożyczalnie.

Wodnik
Posty: 165
Rejestracja: 29.09.2009, 12:38
Lokalizacja: z wody

Re: Boks -wszystko co dodyczy tej dyscypliny

Post autor: Wodnik » 05.01.2010, 13:59

Manny Pacquiao - Floyd Mayweather

Wiadomo coś o tej walce? Z tego co wiem nie mogli dojść do porozumienia w sprawie antydopingu
herubin pisze:miejsca parkingowe wliczane sa do ogolnej pojemnosci stadionu ?

smola
Posty: 723
Rejestracja: 19.10.2008, 15:45

Re: Boks -wszystko co dodyczy tej dyscypliny

Post autor: smola » 11.01.2010, 21:59

Tej walki nie będzie, przynajmniej nie 13 marca tak jak planowano. Obozy obu bokserów definitywnie zerwały negocjacje.

Bulisx
Posty: 4
Rejestracja: 11.01.2010, 13:10
Lokalizacja: OLKUSZ-SŁAWKÓW

Re: Boks -wszystko co dodyczy tej dyscypliny

Post autor: Bulisx » 11.01.2010, 22:31

Zaplanowana na 13 marca w Las Vegas bokserska "walka stulecia" pomiędzy Mannym Pacquiao (Filipiny) i Floydem Mayweatherem Jr. (USA) nie odbędzie się - powiedział w czwartek wieczorem promotor Filipińczyka Bob Arum.
- To koniec. K-o-n-i-e-c - podkreślił Arum, który właśnie na wigilię świąt Bożego Narodzenia wyznaczył datę ostatecznego rozstrzygnięcia sporu. Wciąż jednak poszukuje on kompromisowego rozwiązania kwestii dzielącej pięściarzy na temat sposobu przeprowadzania badań krwi.

Obóz Mayweathera domaga się, by test został przeprowadzony przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA). Pacquiao nigdy nie był powiązany ze stosowaniem dopingu i początkowo zgodził się na badania nie tylko moczu (zwyczajowo przed walkami w Newadzie), ale także krwi. Nie chce jednak by pobierano mu próbki tuż przed walką - obawia się bowiem, że może go to zbyt osłabić.
- Uważa się, że oni (USADA) mogą być stronniczy. Pacquiao nie chce, by to oni prowadzili badania, ja też nie chcę. Są na tyle nieelastyczni, że nie można skorzystać z ich pomocy - powiedział Arum.

Promotor zapowiedział, że "Pacman" 13 marca może zmierzyć się z Paulem Malignaggim, a do walki z Mayweatherem mogłoby dojść w późniejszym terminie, ale jeszcze w 2010 roku.

- Jeśli o mnie chodzi - walka jest odwołana. Zobaczymy, czy wrócimy do tego tematu jesienią - wyjaśnił Arum.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości