www.warhouse.pl

Zima 2016/2017

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Pająk Spajder » 15.01.2017, 22:27

Czyli co kolejne zwycięstwo WRWE? :)
ku*** co to za nowa moda pisać o czymś czego nie było...



Fogen
Posty: 3
Rejestracja: 15.01.2017, 16:58

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Fogen » 15.01.2017, 22:46

Biorąc pod uwagę że nawet osoby z ekipy Zagłębia przyznają się do porażki tego dnia to dziwią mnie wpisy niektórych tutaj, którzy umiejszają to i owo. Przynajmniej coś robią, w przerwie zimowej pierwsze wykrojony Raków na swoim terenie, a dzisiaj koalicja pierwsze sprawia że Śląsk odwołuje wyjazd a później Zagłębie też plama na honorze, bo to jednak ekipa która wychodziła często i gęsto nawet w sytuacjach chujowych przez co ogólnie jest szanowana przez większość Polski, ta akcja nie sprawi że to się zmieni ale jednak plama jakaś tam się pojawiła. Bo jednak lepiej wyjść i w******* dostać, aniżeli na swoim terenie w Sosnowcu nie podjąć rękawicy.


Szacunek dla Zagłębie że nie szukają wymówek i tak dalej, tylko sami przyznają że dali ciała.

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: kibol12 » 15.01.2017, 23:02

Tak dla ścisłości,w turnieju grały rezerwy Śląska Wrocław. A niektórym ostatnie mrozy zaszkodziły. Teraz to już cała Polska powinna na sparingach być zebrana dobrą bandą bo wielka koalicja grasuje i na każdym meczu towarzyskim mogą być atrakcje. Tego kretyna co pisał,że koalicja sprawiła odwołanie wyjazdu Śląska do Sosnowca,tak po ludzku mi żal.

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Zima 2016/2017

Post autor: wedrowniki » 15.01.2017, 23:52

PeRkun pisze:
Fogen pisze:Biorąc pod uwagę że nawet osoby z ekipy Zagłębia przyznają się do porażki tego dnia to dziwią mnie wpisy niektórych tutaj, którzy umiejszają to i owo. Przynajmniej coś robią, w przerwie zimowej pierwsze wykrojony Raków na swoim terenie, a dzisiaj koalicja pierwsze sprawia że Śląsk odwołuje wyjazd a później Zagłębie też plama na honorze, bo to jednak ekipa która wychodziła często i gęsto nawet w sytuacjach chujowych przez co ogólnie jest szanowana przez większość Polski, ta akcja nie sprawi że to się zmieni ale jednak plama jakaś tam się pojawiła. Bo jednak lepiej wyjść i w******* dostać, aniżeli na swoim terenie w Sosnowcu nie podjąć rękawicy.


Szacunek dla Zagłębie że nie szukają wymówek i tak dalej, tylko sami przyznają że dali ciała.
Kibic Zagłebia musiał to napisac do tego małolat nic nie wiedzący.
Który to już raz odmawiacie nie pierwszy raz!
Jesteście frajerami i bedziecie bici że trzymacie z kolejnymi frajerami sprzedawczyki.
I piszą to typy co mieli największych rozpierduchow w histirii ruchu kibicowskiego w Polsce hehe

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Super_Mario » 15.01.2017, 23:54

i zarazem zafundowali największe lanie psiarni w XXI wieku, skonczcie te dziecinne potyczki bo nie mają najmniejszego sensu i prowadzą jedynie do rozpierdalania tematów

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zima 2016/2017

Post autor: oli1988 » 16.01.2017, 08:46

Ważniak pisze:
Ineder56 pisze:
Fogen pisze:tym bardziej że jakiś turniej mają dziś więc powinni być zebrani ze zgodami itd.
To c*** sie wypowiadasz na tematy których nie znasz? To nie był turniej kibicowski, tylko klubowy z udziałem:
- Zagłębie Sosnowiec
- Śląsk Wrocław
- Reprezentacja Polski w Beach Soccerze)
- Gwiazdy Śląskiej Piłki
- Zwycięzca Halowej Ligi Zagłębiowskiej - Mador
Bez sensu rozpierdalać na kilka stron , ale to był Turniej waszej największej legendy piłkarskiej " Włodzimierza Mazura " i obecność na takim turnieju wydaje się być normalnym zjawiskiem czy się mylę ?
Wyobraź sobie Turniej im " Gerarda Cieślika " w Chorzowie i nas tam nie ma ...
Potwierdzam, żadnych kumatych kibiców Zagłębia tam nie było, a profil Ultras Zagłębie pewnie prowadzi jakiś gimbus.


https://zapodaj.net/51384fa50c097.png.html

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Beha » 16.01.2017, 10:46

Ruch już rok temu wypominał Legii, że nie była na tym turnieju, mimo, że nigdy nie był on "kibicowski", ani nie istnieje tradycja udziału w nim.

Prztyczek w nos dla ZS mocny, ale analogiczna sytuacja miała miejsce latem w Rudzie Śląskiej, gdzie Górnik przybył na prezentacje drużyny Ruchu, który nie pojawił się na niej (swojej drużyny!)

Mniej oświdaczeń, pisania po netach, a więcej działania.
Mógł Ruch wbić się na halę i tyle.

acab1910
Posty: 17
Rejestracja: 21.12.2016, 22:42

Re: Zima 2016/2017

Post autor: acab1910 » 16.01.2017, 11:07

Nie było żadnej propozycji walki na liczby! Po co dopowiadacie te bzdury??
Nie byliśmy zebrani nasza porażka i tyle koniec tematu.

ZSH[/quote]

Jak to możliwe?
Najaktywniejsze w regionie Zagłębie nie było zebrane?[/quote]

Kto ci to powiedział że Zagłębie jest najbardziej aktywne zaraz ktoś napisze że najlepsi w Polsce nie podjeli walki z 3 ekipami :]
Akcja byla na zwykłym turnieju gdzie nie ma całej ekipy i nikt sie nie spodziewał takiej akcji typowo turniej piknikowy.
Trzeba było wjechac na wyjazd np. do Bielska itp. tam była cała ekipa kolejny śmieszny cyrk koalicji WRW.[/quote]


Co za pajace sie tu wypowiadaja, jak My tracimy flagi na rzecz sasiada, nasz blad bo malo osob jak koalicja chce bic sie Zaglebiem to zle bo nie zadzwonili miesiac temu i nie powiedzieli o ktorej beda i w ilu. Zamknijcie ten temat albo kasujcie to forum bo to jakies nie porozumienie.
P.S nie ma polskich znakow bo pisze z telefonu.
Pozdro i do zobaczenia na kibicowskim :)

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Beha » 16.01.2017, 11:27

"Co za pajace sie tu wypowiadaja, jak My tracimy flagi na rzecz sasiada, nasz blad bo malo osob jak koalicja chce bic sie Zaglebiem to zle bo nie zadzwonili miesiac temu i nie powiedzieli o ktorej beda i w ilu. Zamknijcie ten temat albo kasujcie to forum bo to jakies nie porozumienie.
P.S nie ma polskich znakow bo pisze z telefonu.
Pozdro i do zobaczenia na kibicowskim :)"


Podobnie tłumaczyli się twoi koledzy, jak dostali po głowach od ZS wracając z Ruch chyba 1,5 rok temu , więc wpierw spójrz na własne podwórko, nim zaczniesz wypominać innym.

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Zima 2016/2017

Post autor: wildboy66 » 16.01.2017, 11:55

Beha pisze:Ruch już rok temu wypominał Legii, że nie była na tym turnieju, mimo, że nigdy nie był on "kibicowski", ani nie istnieje tradycja udziału w nim.

Prztyczek w nos dla ZS mocny, ale analogiczna sytuacja miała miejsce latem w Rudzie Śląskiej, gdzie Górnik przybył na prezentacje drużyny Ruchu, który nie pojawił się na niej (swojej drużyny!)

Mniej oświdaczeń, pisania po netach, a więcej działania.
Mógł Ruch wbić się na halę i tyle.
beha prezentacje odwołali psy nie my i Górnik zjawił sie na pare godzin wcześniej ,my u was byliśmy w trakcie turnieju to tyle i zakończmy ten temat życie toczy sie dalej WRWE

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Jacoby331 » 16.01.2017, 11:58

No tak, ale jakby to był jakiś turniej Wisły,Ruchu,Widzewa i sytuacja byłaby odwrotna to wiadome co by się działo na forum ;)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Zima 2016/2017

Post autor: rzutkarny » 16.01.2017, 11:59

Jacoby331 pisze:No tak, ale jakby to był jakiś turniej Wisły,Ruchu,Widzewa i sytuacja byłaby odwrotna to wiadome co by się działo na forum ;)
Ewentualnie jakby to Widzew nie wyszedł z hali np. do Legii;)

Laszlo Gogolak
Posty: 2
Rejestracja: 16.01.2017, 14:02

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Laszlo Gogolak » 16.01.2017, 14:23

Na hali w Sosnowcu była garstka ludzi, tam nawet nie miał by kto wyjść za bardzo, Memoriał.im Mazura nie cieszy się zbyt duza popularnością , rodzinna impreza, pan prezydent + ludzie z Mosiru, ludzie z klubu i kibice, tam nawet żadnego zorganizowanego dopingu nie było , a propaganda jak by tam było z 2000 osob i 100 bandy do bicia która boi się wyjść. Wiadoma jest porażka Zagłębia bo nikt nie wyszedł, ale tez bez przesady.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Beha » 16.01.2017, 14:55

wildboy66 pisze:
Beha pisze:Ruch już rok temu wypominał Legii, że nie była na tym turnieju, mimo, że nigdy nie był on "kibicowski", ani nie istnieje tradycja udziału w nim.

Prztyczek w nos dla ZS mocny, ale analogiczna sytuacja miała miejsce latem w Rudzie Śląskiej, gdzie Górnik przybył na prezentacje drużyny Ruchu, który nie pojawił się na niej (swojej drużyny!)

Mniej oświdaczeń, pisania po netach, a więcej działania.
Mógł Ruch wbić się na halę i tyle.
beha prezentacje odwołali psy nie my i Górnik zjawił sie na pare godzin wcześniej ,my u was byliśmy w trakcie turnieju to tyle i zakończmy ten temat życie toczy sie dalej WRWE
Nie jestem z Zagłębia, piszę w miarę subiektywnie- jak dla mnie - obie te sytuacje są podobne. Co nie znaczy, ze kibolstwo będzie zawsze i wszędzie - za dużo jest mecz ligowych, pucharowych itd.

Jeśli chodzi o ZS czy Legię, nie przypominam sobie tradycji turnieji kibicowskich organizowanych cyklicznie- być może ze względu na rokroczne rozgrywki pucharowe Legii i wyjazdy po Europie. Oczywiście nie znaczy to, ze takowe imprezy się nie odbywają, ale nie ma to porównania np. z turniejami ś.p. Remika czy Ryśka z Żyrardowa.

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zima 2016/2017

Post autor: oli1988 » 16.01.2017, 15:24

Beha pisze:
wildboy66 pisze:
Beha pisze:Ruch już rok temu wypominał Legii, że nie była na tym turnieju, mimo, że nigdy nie był on "kibicowski", ani nie istnieje tradycja udziału w nim.

Prztyczek w nos dla ZS mocny, ale analogiczna sytuacja miała miejsce latem w Rudzie Śląskiej, gdzie Górnik przybył na prezentacje drużyny Ruchu, który nie pojawił się na niej (swojej drużyny!)

Mniej oświdaczeń, pisania po netach, a więcej działania.
Mógł Ruch wbić się na halę i tyle.
beha prezentacje odwołali psy nie my i Górnik zjawił sie na pare godzin wcześniej ,my u was byliśmy w trakcie turnieju to tyle i zakończmy ten temat życie toczy sie dalej WRWE
Nie jestem z Zagłębia, piszę w miarę subiektywnie- jak dla mnie - obie te sytuacje są podobne. Co nie znaczy, ze kibolstwo będzie zawsze i wszędzie - za dużo jest mecz ligowych, pucharowych itd.

Jeśli chodzi o ZS czy Legię, nie przypominam sobie tradycji turnieji kibicowskich organizowanych cyklicznie- być może ze względu na rokroczne rozgrywki pucharowe Legii i wyjazdy po Europie. Oczywiście nie znaczy to, ze takowe imprezy się nie odbywają, ale nie ma to porównania np. z turniejami ś.p. Remika czy Ryśka z Żyrardowa.
Górnik wpada na 4h przed turniejem, drze się na środku rynku i policja odwołuje imprezę masową.Chorzowianie nawet nie byli w tym miejscu. Ruch wpada podczas turnieju, zaprasza do wyjścia z hali i nikt tego nie robi. Jak ty tu widzisz analogię to masz ogromne problemy z rozpoznawaniem świata i sytuacjami porównawczymi.

Może i nie ma tradycji turniejów kibicowskich na Zagłębiu, ale Ultras Zaglębie prowadziło na niego mobilizację więc nie mów mi, że były tam przypadkowe osoby, może nie byli wszyscy ale jakby chcieli się bić to znalazłyby się od tego osoby.

wich
Posty: 37
Rejestracja: 09.08.2015, 00:17

Re: Zima 2016/2017

Post autor: wich » 16.01.2017, 16:00

Górnik wpada na 4h przed turniejem, drze się na środku rynku i policja odwołuje imprezę masową.Chorzowianie nawet nie byli w tym miejscu. Ruch wpada podczas turnieju, zaprasza do wyjścia z hali i nikt tego nie robi. Jak ty tu widzisz analogię to masz ogromne problemy z rozpoznawaniem świata i sytuacjami porównawczymi.

Może i nie ma tradycji turniejów kibicowskich na Zagłębiu, ale Ultras Zaglębie prowadziło na niego mobilizację więc nie mów mi, że były tam przypadkowe osoby, może nie byli wszyscy ale jakby chcieli się bić to znalazłyby się od tego osoby.[/quote]

Analogia jest taka, że zarówno Was jak i nas nie było na miejscu. Wiadomo, że to gorzka pigułka do przełknięcia, że wróg wjeżdża do naszego miasta i nie ma przeciwnika ale po prostu hala świeciła pustkami więc nie miał kto wyjść - nie wiem jak można to jaśniej wytłumaczyć. Jeśli była taka mobilizacja to widocznie UZ ją prowadzili tylko w Chorzowie skoro my się nie zjawiliśmy, a Wy tak. Chyba, że nazywasz mobilizacją wpis na fb o wlepkach sprzedawanych przy wejściu. W zeszłym roku owszem, była mobilizacja i frekwencja w tym roku nie. Plus dla Was, my mamy ostrzeżenie na przyszłość i tyle w tym temacie.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Beha » 16.01.2017, 16:02

Ale czytaj ze zrozumieniem- tam nie pojawił
się Ruch, mimo, że był Górnik, a prezentacja tyczyła się drużyny z Chorzowa.
Mógł się pojawić? Mógł.
Pojawił się Nie.
Dlaczego?
Bo pewnie nie był zainteresowany atrakcją dla zwykłych sympatyków piłki.
Podobnie i tu. Mało kto interesował się tą imprezą.
Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem Zagłębie dostało prztyczek w nos.

Chciał Ruch się spotkać z ZS- mógł wydzwonić dzień wcześniej, że jest zainteresowany "udziałem" w tym wydarzeniu.
Pewnie pod halą by się działo.

Jak dla mnie takie głupie podchody. Każdy liczy, że zaskoczy przeciwnika, a czasami zaskakuje głownie siebie.

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Zima 2016/2017

Post autor: daleko » 16.01.2017, 16:14

Ale ten turniej to byl w Sosnowcu tak? Czy ta hala jest tak daleko ze osoby z poza hali nie mialy szans dojechac?

A tak ogolnie to jest oficjalny opis sytuacji i nie widzialem zeby Zeglebie zaprzeczalo wiec o czym tu gadac?
Ewidentna kleska WRWE bo Zaglebie nie wyszlo tak jak Widzew sie obsral Slaska czekajac na nich w lesie pod Wroclawiem a przeciez mogli sie z nimi bic przed stadionem ;)

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zima 2016/2017

Post autor: oli1988 » 16.01.2017, 16:15

Beha pisze:Ale czytaj ze zrozumieniem- tam nie pojawił
się Ruch, mimo, że był Górnik, a prezentacja tyczyła się drużyny z Chorzowa.
Mógł się pojawić? Mógł.
Pojawił się Nie.
Dlaczego?
Bo pewnie nie był zainteresowany atrakcją dla zwykłych sympatyków piłki.
Podobnie i tu. Mało kto interesował się tą imprezą.

Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem Zagłębie dostało prztyczek w nos.

Chciał Ruch się spotkać z ZS- mógł wydzwonić dzień wcześniej, że jest zainteresowany "udziałem" w tym wydarzeniu.
Pewnie pod halą by się działo.

Jak dla mnie takie głupie podchody. Każdy liczy, że zaskoczy przeciwnika, a czasami zaskakuje głownie siebie.
ku*** Ruch się nie pojawił bo działo się to 4h przed imprezą a nie że nie był nią zainteresowany, gdyby Górnik wpadł w trakcie imprezy jak Ruch Zagłębiu to można by mówić o analogii. Wy jak macie bilet do kina na 20 to koczujecie przed salą od 16?

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zima 2016/2017

Post autor: bez-napinki » 16.01.2017, 16:36

Jacoby331 pisze:No tak, ale jakby to był jakiś turniej Wisły,Ruchu,Widzewa i sytuacja byłaby odwrotna to wiadome co by się działo na forum ;)
wiadomo. założyłbyś 76 innych kont i napierdalał, że WRWE to pizdy.

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zima 2016/2017

Post autor: bez-napinki » 16.01.2017, 16:46

I skończcie pierdolić o Ruch / Zagłębie, są dwie oficjalne wersje i to wszystkim powinno wystarczyć. Nie wyszli, nie zadzwonili, zadzwonili, czekali, nie zebrali składu - JA p******* ! JESTEŚCIE POJEBANI !

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zima 2016/2017

Post autor: sir. » 16.01.2017, 17:48

kiedyś latało zdjęcie ZS pod Sukiennicami fotkę sobie przejazdem strzelili to było że w Kraku pizdy nich ich nie przegonił.latami gruchę nad tym walono.teraz to się zostaje modelem albo czymś tam nie wiem.teraz im banda wjeżdża do miasta gdzie nikt nosa nie wychyla no to pokazówka, po co o tym pisać.jak ktos spierdoli to też się nie liczy, bo przecież do niczego nie dochodzi.

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Jacoby331 » 16.01.2017, 19:37

bez-napinki pisze:
Jacoby331 pisze:No tak, ale jakby to był jakiś turniej Wisły,Ruchu,Widzewa i sytuacja byłaby odwrotna to wiadome co by się działo na forum ;)
wiadomo. założyłbyś 76 innych kont i napierdalał, że WRWE to pizdy.
Jesteś jebnięty bo nawet nie rozumiesz przekazu mojej wypowiedzi. Zamiast sie srać na forum to zrób coś pożytniejszego.
Oczywiście, że napierdalałbym na WRWE szczególnie jak jestem z Wisły.
Gdzie takich sieją.

Lubelski Motor
Posty: 103
Rejestracja: 31.10.2010, 09:56

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Lubelski Motor » 16.01.2017, 21:46

[link]

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: serce miasta » 16.01.2017, 21:48

he heh a jak Lechia ze Slaskiem i Stomilem ustawili sie na Widzew jesienia to wszyscy wysmiewali sie I szydzili ze Widzew nie wysiadl z autokarow mimo ze wysiadl po dojechaniu reszty a teraz jakies slodkie pierdzenie.

dydyrydy
Posty: 25
Rejestracja: 12.08.2013, 16:39

Re: Zima 2016/2017

Post autor: dydyrydy » 16.01.2017, 21:59

To ma być śmieszne? :|

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Zima 2016/2017

Post autor: m.. » 16.01.2017, 22:00

Ok fajny jesteś haha hihi a teraz W**********.
Sorry za ot

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zima 2016/2017

Post autor: walkers » 16.01.2017, 22:50

a czemu by mieli nie być chętni jak podejrzewam ze Ruch w pojedynkę by ogarnął to towarzystwo co wymieniles?

sigma92
Posty: 1
Rejestracja: 16.01.2017, 20:11

Re: Zima 2016/2017

Post autor: sigma92 » 16.01.2017, 23:08

nikodem pisze:
serce miasta pisze:he heh a jak Lechia ze Slaskiem i Stomilem ustawili sie na Widzew jesienia to wszyscy wysmiewali sie I szydzili ze Widzew nie wysiadl z autokarow mimo ze wysiadl po dojechaniu reszty a teraz jakies slodkie pierdzenie.
Tyle,ze wy jechaliscie na wyjazd i wtedy zostaliście trafieni,a Zagebie miało turniej,nie kibolski tylko,dla wszystkich i z ekipy do bicia,było tam za pewne nie wielu ludzi,nie to że bronie ,,ZSh''bo jak sami przyznają sie do porazki,bez pierdolenia w necie,ale ktoś tu pisał że mogli sie zebrać,widaż ze człowiek zyjacy tylko w necie może tak napisac,chyba ku*wa nie myslisz ze zbiorą bande ku*wa w 15 minut,bo ,,wielka''Wisla z PF i RTS czekają,ciekawy czy byli by tacy chetni gdy by tam w hali była zebrana chuliganka Zaglebia i BKS,juz nie mówiąć o ,,TB''
wiadomo od kilku lat, że wszędzie są kalkulacje - jak dwa lata temu albo rok temu była pełna hala to cisza i spokój, jak wiadomo że nie ma mobilizacji to wtedy się zbiera skład i atakuje rywala, takie nastały czasy. Przynajmniej ZS jako ekipa sama przyznaje się do porażki (mimo że do starcia nie doszło) nie mydląc nikomu oczu a nie tak jak to mają w zwyczaju inne ekipy z koalicji gdzie jedno zdarzenie ma tysiąc wersji.

bhbd88
Posty: 151
Rejestracja: 15.07.2009, 11:27

Re: Zima 2016/2017

Post autor: bhbd88 » 16.01.2017, 23:44

ja to mam takie pytanie, powiedzcie mi tylko tak szczerze, kto by się zebrał nawet w przeciągu kilku godzin, żeby ogarnąć 200 osób do walki. Lech? Lechia? może Legia? bez jaj, nie chcę zabrzmieć głupio, zdroworozsądkowo myśląc, nawet jakby Zagłębie zreflektowało się na konfrontacje, sam czas na zebranie nie liczę dojazdu na dane miejsce itp. wszystko to trąci o przypał, bez kitu jak się Ruch, Widzew i ci z płetwami potrafili zebrać w 200 osob to nie mogli zadzwonic z tydzien wczesniej? kogo ku*** chcieli zaskoczyc? bo wychodzi ze siebie samych tym ze sie ten misterny plan uda. do tego Zagłębie bez zbędnego pierdolenia przyznało się, do porażki nie podejmując rekawicy i szacunek też sie im za to nalezy, nie jedna ekipa pisalaby eseje w internecie, ze to ze tamto, ze nie ich wina. Ogolnie to zmierza w złą stronę, nic się ku*** nie stało a wszyscy szczekają. A najbardziej to mnie rozpierdala Ruch, bo nie wiem co se oni myśląc biorąc przydupasów z krakowa na takie akcje? Jak tamte dzbany sami nie potrafią swoich ludzi ogarnać pod kątem czy ktoś użyje sprzetu czy nie,a potem się dziwią, że nikt się nie chce postawić, a jak oni jadą na swój wyjazd to nie ma nawet kogo bić, bo aż żal patrzeć.

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Zima 2016/2017

Post autor: .ZIWPJB. » 17.01.2017, 00:12

bhbd88 pisze: Jak tamte dzbany sami nie potrafią swoich ludzi ogarnać pod kątem czy ktoś użyje sprzetu czy nie,a potem się dziwią, że nikt się nie chce postawić,
No przecież jakiś czas temu rekinki wydały oświadczenie że sprzętu będą tylko używać wobec lokalnego rywala a nie wobec innych ekip w Polsce ;) Co nie wierzysz im? haha
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Kerko » 17.01.2017, 00:16

bhbd88 o czym ty w ogóle p*********? Bo zdajesz sobie sprawe że od rzeczy głupoty wypisujesz. Na c*** się spinasz? Bo to na pierwszej akcji Wisła z Ruchem była? Bo ty internetowy dzbanie wiesz najlepiej kto kogo może ogarnąc, rozjebałeś mnie tym ogarnąć to ty sobie zakładki na facebooku co najwyżej możesz :). Wyjdź z tego internetu, bo nikt normalny nie ma z tym problemu tylko taka spruta internetowa parówa jak ty.

komornikdluznik
Posty: 23
Rejestracja: 08.06.2015, 00:04

Re: Zima 2016/2017

Post autor: komornikdluznik » 17.01.2017, 06:25

Czy możecie już ku*** skończyć pierdolić ? co jeden skończy to następny ku*** tibijczyk zaczyna od nowa. ku*** koniec tematu nie możecie zrozumieć ?

TarzanBoy
Posty: 1
Rejestracja: 17.01.2017, 08:31

Re: Zima 2016/2017

Post autor: TarzanBoy » 17.01.2017, 08:35

Ostatnio koalicja W&R&W chcieli umiliś Zagłębiu Sosnowiec czas. Krążył plotki np. na SO że Sosnowianie nie mieli chęci, wyjść nie wierzcie tym gimbazom w co piszą.

Doszło do małego starcia, w co wmieszała się oczywiście obecna niebieska kolalicja ruchu, bo jak by mogło ich nie być. Film nagrany z kamer w hali. Ciach!

Video: [link]

[img]bi.gazeta.pl/im/26/f8/e8/z15267878Q,Bojka-w-Niemczech.jpg[/img]

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zima 2016/2017

Post autor: za Ruchem ! » 17.01.2017, 08:51

bhbd88 pisze:ja to mam takie pytanie, powiedzcie mi tylko tak szczerze, kto by się zebrał nawet w przeciągu kilku godzin, żeby ogarnąć 200 osób do walki. Lech? Lechia? może Legia? bez jaj, nie chcę zabrzmieć głupio, zdroworozsądkowo myśląc, nawet jakby Zagłębie zreflektowało się na konfrontacje, sam czas na zebranie nie liczę dojazdu na dane miejsce itp. wszystko to trąci o przypał, bez kitu jak się Ruch, Widzew i ci z płetwami potrafili zebrać w 200 osob to nie mogli zadzwonic z tydzien wczesniej? kogo ku*** chcieli zaskoczyc? bo wychodzi ze siebie samych tym ze sie ten misterny plan uda. do tego Zagłębie bez zbędnego pierdolenia przyznało się, do porażki nie podejmując rekawicy i szacunek też sie im za to nalezy, nie jedna ekipa pisalaby eseje w internecie, ze to ze tamto, ze nie ich wina. Ogolnie to zmierza w złą stronę, nic się ku*** nie stało a wszyscy szczekają. A najbardziej to mnie rozpierdala Ruch, bo nie wiem co se oni myśląc biorąc przydupasów z krakowa na takie akcje? Jak tamte dzbany sami nie potrafią swoich ludzi ogarnać pod kątem czy ktoś użyje sprzetu czy nie,a potem się dziwią, że nikt się nie chce postawić, a jak oni jadą na swój wyjazd to nie ma nawet kogo bić, bo aż żal patrzeć.
Nie wiem czyś doczytał sfrustrowany chujku że celem nie było Zagłębie tylko Śląsk a że z nimi nie pykło byliśmy zebrani to poszła propozycja sprawdzenia się z Zagłębiem Ci nie skorzystali i wszystko chyba tylko Ty i Tobie podobni mają z tym problem. Co do dzwonienia "tydzień wcześniej" to Śląsk, Miedź, Lechia czy Stomil też mogli dzwonić do Widzewa ostatnio i kiedyś tam wcześniej mogli dzwonić ale Ty tego nie zrozumiesz Ciebie to nie dotyczy bo spierdoliłeś z pokeballa.
TarzanBoy pisze:Ostatnio koalicja W&R&W chcieli umiliś Zagłębiu Sosnowiec czas. Krążył plotki np. na SO że Sosnowianie nie mieli chęci, wyjść nie wierzcie tym gimbazom w co piszą.

Doszło do małego starcia, w co wmieszała się oczywiście obecna niebieska kolalicja ruchu, bo jak by mogło ich nie być. Film nagrany z kamer w hali. Ciach!
haha skąd Wy się k******* bierzecie?

pomorzeGD1
Posty: 11
Rejestracja: 20.08.2016, 10:17

Re: Zima 2016/2017

Post autor: pomorzeGD1 » 17.01.2017, 11:49

Po co koalicja pisze o czymś co nie miało miejsca?? tzn nie było żadnej walki wiec nie było zwycięstwa! Robicie tylko przypał na kolejne akcje, ale rozumiem że takim pisaniem podniesiecie swoje ego... Cieżko znaleźć jakąkolwiek ekipe która zbierze sie i przeciwstawi sie grupie 200 osób... Górnik czekał Wy nie przyszliście na spotkanie, mimo odwołanej prezentacji wróg na Waszym terenie, kiedyś wracajac z bielska tez odmawiacie składem wyjazdowym walki ZS, mówiąc żeby poczekali godzine az sie zbiorą z chorzowa i dojadą... takich sytuacji jest mnóstwo wiec nie wiem po co pisać o czyms co się nie wydarzyło... daleko mi do jednych jak i drugich.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zima 2016/2017

Post autor: za Ruchem ! » 17.01.2017, 12:20

pomorzeGD1 pisze:Po co koalicja pisze o czymś co nie miało miejsca?? tzn nie było żadnej walki wiec nie było zwycięstwa! Robicie tylko przypał na kolejne akcje, ale rozumiem że takim pisaniem podniesiecie swoje ego... Cieżko znaleźć jakąkolwiek ekipe która zbierze sie i przeciwstawi sie grupie 200 osób... Górnik czekał Wy nie przyszliście na spotkanie, mimo odwołanej prezentacji wróg na Waszym terenie, kiedyś wracajac z bielska tez odmawiacie składem wyjazdowym walki ZS, mówiąc żeby poczekali godzine az sie zbiorą z chorzowa i dojadą... takich sytuacji jest mnóstwo wiec nie wiem po co pisać o czyms co się nie wydarzyło... daleko mi do jednych jak i drugich.
A ile razy już czytałeś na tym forum czy innym facebooku tekst typu "do niczego nie dochodzi przez tych co zawsze"? Po co inne ekipy takie rzeczy piszą? Tak Ci daleko do jednych jak i drugich że ja pierdolę...
pomorzeGD1 pisze:Górnik czekał Wy nie przyszliście na spotkanie, mimo odwołanej prezentacji wróg na Waszym terenie
Górnik czekał taa.. synku Górnik z Gieksą wpadł narobili bydła ściągnęli tym samym w c*** więcej psów niż miało być i było to 4h przed prezentacją kiedy tam oprawie nikogo nie było! Czaisz? Co wg Ciebie miało im tam NRŚL wpaść i najebać? Czy oczekiwali komitetu powitalnego PF / WRWE? Teraz wysil się sprawdź sobie porę tej prezentacji jej miejsce i zamilcz.

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Zima 2016/2017

Post autor: troublemakeer » 17.01.2017, 12:37

najlepsze jest to, że zainteresowane ekipy powiedziały co miały powiedzieć, ale na internecie dalej trwa wojna szczurów, bo przecież jak to tak można bez spin napisać "oświadczenie" i szybko zakończyć sprawę.

pomorzeGD1
Posty: 11
Rejestracja: 20.08.2016, 10:17

Re: Zima 2016/2017

Post autor: pomorzeGD1 » 17.01.2017, 13:04

za Ruchem ! pisze:
pomorzeGD1 pisze:Po co koalicja pisze o czymś co nie miało miejsca?? tzn nie było żadnej walki wiec nie było zwycięstwa! Robicie tylko przypał na kolejne akcje, ale rozumiem że takim pisaniem podniesiecie swoje ego... Cieżko znaleźć jakąkolwiek ekipe która zbierze sie i przeciwstawi sie grupie 200 osób... Górnik czekał Wy nie przyszliście na spotkanie, mimo odwołanej prezentacji wróg na Waszym terenie, kiedyś wracajac z bielska tez odmawiacie składem wyjazdowym walki ZS, mówiąc żeby poczekali godzine az sie zbiorą z chorzowa i dojadą... takich sytuacji jest mnóstwo wiec nie wiem po co pisać o czyms co się nie wydarzyło... daleko mi do jednych jak i drugich.
A ile razy już czytałeś na tym forum czy innym facebooku tekst typu "do niczego nie dochodzi przez tych co zawsze"? Po co inne ekipy takie rzeczy piszą? Tak Ci daleko do jednych jak i drugich że ja pierdolę...
pomorzeGD1 pisze:Górnik czekał Wy nie przyszliście na spotkanie, mimo odwołanej prezentacji wróg na Waszym terenie
Górnik czekał taa.. synku Górnik z Gieksą wpadł narobili bydła ściągnęli tym samym w c*** więcej psów niż miało być i było to 4h przed prezentacją kiedy tam oprawie nikogo nie było! Czaisz? Co wg Ciebie miało im tam NRŚL wpaść i najebać? Czy oczekiwali komitetu powitalnego PF / WRWE? Teraz wysil się sprawdź sobie porę tej prezentacji jej miejsce i zamilcz.
W Wy jadac do sosnowca w 200 osób myśleliście naprawde, że Zagłębie wyjdzie?? To było oczywiste, że nie wyjdą, nikt by nie wyszedł. Kalkulator każdemu by się włączył. nie ma się co przegadywać, tylko nie moge zrozumieć po co Wy czy ktokolwiek inny pisze o czymś co tak naprawde się nie wydarzyło...

heyzell
Posty: 32
Rejestracja: 16.07.2016, 15:41
Lokalizacja: W-w

Re: Zima 2016/2017

Post autor: heyzell » 17.01.2017, 15:45

każdego rozpal widać ze widzew ma parcie na ślask bo jak to malinowe nosy was biją tak ruch se może pomyśleć daje to sygnał jednym by do Płocka wybrali się nie byle jakim składem a wiadomo że trochę tych meczów w bliższej styczności będzie wisła-śląsk w Płocku póżniej śląsk-wisła ruch-śląsk a tak na zdrowy rozum powiedzcie mi ile ekipy by wyszła na bandę 200 osób skoro sami z osobna nie są w stanie kogoś trafić to robią w śmiesznych koalicjach tylko to mówi o mizernej sile koalicjantów jak na jedną ekipę potrzebują wsparcia na zasadzie jestem silny więc trzymam z silnymi co potrafią ogarnąć tzw malinowego nosa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości