www.warhouse.pl

Kto Mistrzem Polski w sezonie 2007/2008?

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.

Kto Mistrzem Polski w sezonie 2007/2008?

Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
2
1%
GKS Bełchatów
24
14%
Górnik Zabrze
13
8%
Korona Kielce
12
7%
Lech Poznań
27
16%
Legia Warszawa
38
22%
Wisła Kraków
45
26%
Zagłębie Lubin
12
7%
 
Liczba głosów: 173

reynevann
Posty: 182
Rejestracja: 27.02.2007, 15:16
Lokalizacja: WA

Kto Mistrzem Polski w sezonie 2007/2008?

Post autor: reynevann » 28.06.2007, 11:21

Temat czysto zabawowy, ale chciałbym żeby głosować zgodnie z realiami, żeby nie wyszła ankieta "który klub ma więcej kibiców na kibice.net" ;) I krótkie uzasadnienie/rozkminka mile widziane.


No to ja zacznę:
moim zdaniem sezon pod względem sportowym będzie równie ciekawy, jak pod kibicowskim. W gronie drużyn walczących o MP moim zdaniem będą GKS, Korona, Lech, Legia, Wisła i Zagłębie L. Może ewentualnie dołączą Dyskobolia i Górnik, ale raczej wątpię. A mistrzem wg mnie, subiektywnie rzecz biorąc ;) , będzie Legia i mój głos na nią ;)

PS chciałem dać do ankiety wszystkie drużyny OE, ale się nie da, więc ograniczyłem się do tych, które wg mnie mogą powalczyć o mistrza.



Magic_AZS
Posty: 24
Rejestracja: 01.03.2007, 15:51

Post autor: Magic_AZS » 28.06.2007, 12:15

Moim subiektywnym zdaniem mistrzem będzie TS Wisła Krakow, dowodzona przez Macieja Skorże.Reszte kolejności to naprawde trudno wytypować.

Ogolnie liczyć się będą :Wisła, Legia, Zagłębie L., GKS B., Lech może jeszcze Korona i może jakis czarny koń np. ktoryś z beniaminkow zawojuje lige(Ruch albo Jaga) ,trudno określić zobaczymy.

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Post autor: S.J. » 28.06.2007, 13:01

ku*** ciężko powiedzieć :roll: Moim zdaniem murowani kandydaci to Legia,Zagłębie,Lech( jak nie teraz to kiedy) i Korona .Wiśle jakoś nie wróże dobrego sezonu .Mój typ -realnie Legia ,ale będe kibicował Koronie :wink:

ps.Myśle ,że czasy Bełchatowa sie już skończyły ....

GRBkrakow
Posty: 3
Rejestracja: 28.06.2007, 14:19
Lokalizacja: Krakow-Oswiecenia

Post autor: GRBkrakow » 28.06.2007, 19:39

Ciezko powiedziec ale wydaje mi sie ze o tytul mistrza moga powalczyc: Zaglebie, Legia i Lech.Choc nie ukrywam ze bylbym dumny gdyby to CRACOVIA zdobyla majstra :D
To nasza wira, to nasze zycie, nigdy na dole, zawsze na szczycie-CRACOVIA KRAKÓW

GRBkrakow
Posty: 3
Rejestracja: 28.06.2007, 14:19
Lokalizacja: Krakow-Oswiecenia

Post autor: GRBkrakow » 28.06.2007, 19:40

Ciezko powiedziec ale wydaje mi sie ze o tytul mistrza moga powalczyc: Zaglebie, Legia i Lech.Choc nie ukrywam ze bylbym dumny gdyby to CRACOVIA zdobyla majstra :D
To nasza wira, to nasze zycie, nigdy na dole, zawsze na szczycie-CRACOVIA KRAKÓW

Dzidek
Posty: 4
Rejestracja: 26.02.2007, 22:07

Post autor: Dzidek » 29.06.2007, 15:44

Zagłosowałem na Dyskobolię Grodzisk Wlkp. Nie dlatego, że jej kibicuje :wink: Uważam, że w rundzie wiosennej była to najlepsza drużyna.
DYSKOBOLIA GRODZISK

Marcin
Posty: 3097
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Post autor: Marcin » 30.06.2007, 14:01

Zdecydowanie Górnik Zabrze 8)
[link]|[link] | [link]

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 30.06.2007, 14:33

Zagłosowałem na Wisłę, bo kibicuję braciom Brożkom, moim rówieśnikom :wink:
A poważnie, liga będzie ciekawa, do tradycyjnych faworytów Wisła, Legia dołączyły Bełchatów (najwiekszy budżet :shock: ), Lech, Korona, Grodzisk, Lubin.
Jeden z tych zespołów będzie mistrzem.

Dawid(LP)
Posty: 48
Rejestracja: 04.06.2007, 16:25
Lokalizacja: :)

Post autor: Dawid(LP) » 30.06.2007, 14:53

Hmm. Sezon będzie ciekawy nie tylko pod względem kibicowskim ale też pod względem sportowym. Myślę, że do walki o tytuł może włączyć się aż 5 klubów. A mianowicie: Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Lech Poznań, Legia Warszawa i Korona Kielce. Dlatego bardzo trudno wskazać jednoznacznie faworyta. Mam nadzieję, że wreszcie Lech zajmie chociaż miejsce promujące go do [link] w pucharach lub zdobędzie PP :P . No bo ile można czekać :roll: ...
KKS LECH POZNAŃ

Lepka Reka
Posty: 44
Rejestracja: 01.05.2007, 19:20

Post autor: Lepka Reka » 01.07.2007, 10:13

Pominięcie w ankiecie Cracovii uważam za skandal, nie ze względu na to, że jej kibicuje, ale to jakby nie było, 4 drużyna poprzedniego sezonu, która na papierze ma spore szanse powalczyć o tytuł w tym roku. Napewno większe niż np. Górnik Zabrze, który w ankiecie jest. Troche obiektywizmu.

Magier
Posty: 16
Rejestracja: 08.03.2007, 16:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Magier » 01.07.2007, 13:05

Mam nadzieję( jak zwykle z resztą), że w walke o mistrzostwo włączy sie Lech, oczywiście Legia- nowy trener i kilku młodych graczych mogą wzmocnic poczynania Legii, Wisła tez będzie chciała się odkuć za zeszły sezon, Zagłebie Lubin tez w czołówce. Te cztery zespoły powalczą o mistrza. Wysoko będzie tez GKS i Korona, może Dyskobolia.W sumie wychodzi na to, że kibicowsko liga ciekawa, ale i walka o tytuł tez bedzie niezła.

Total
Posty: 838
Rejestracja: 26.02.2007, 20:15

Post autor: Total » 01.07.2007, 13:09

Jagiellonia! :D

Tak poważniej to Wisła Kraków a Lech Ponań.

Szejk
Posty: 168
Rejestracja: 10.06.2007, 16:24
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: Szejk » 01.07.2007, 13:15

Wisła się teraz wybiję, czuje to.

Legia i Lech może też.

Lubin i GKS upadnie

LabedyKSG
Posty: 25
Rejestracja: 27.03.2007, 22:41
Lokalizacja: Łabędowo tu nie zdrowo

Post autor: LabedyKSG » 01.07.2007, 13:44

Cracusie Górnik jest tu w ankiecie bo naprawde sie wzmacnia i w/g mnie bedzie wyzej od Cracovii ! pozyjemy zobaczymy :twisted:
MISTRZ MISTRZ GORNIK MISTRZ ! 8)
żartownisie ..

no name
Posty: 27
Rejestracja: 01.03.2007, 12:54

Post autor: no name » 01.07.2007, 20:26

W tym roku o mistrza będą walczyć następujące drużyny: Wisła, Legia, GKS, Lech no i może jeszcze Zagębie. Wg. mnie tytuł zdobędzie jednak GKS gdzie wyłożyli naprawde wielką kase. Będą chcieli się odegrać za tamten przegrany sezon i udowodnią, że nie są jednosezonowcami.
1. GKS
2. Wisła
3. Lech

reynevann
Posty: 182
Rejestracja: 27.02.2007, 15:16
Lokalizacja: WA

Post autor: reynevann » 02.07.2007, 14:47

Lepka Reka pisze:Pominięcie w ankiecie Cracovii uważam za skandal, nie ze względu na to, że jej kibicuje, ale to jakby nie było, 4 drużyna poprzedniego sezonu, która na papierze ma spore szanse powalczyć o tytuł w tym roku. Napewno większe niż np. Górnik Zabrze, który w ankiecie jest. Troche obiektywizmu.

Jak już pisałem na początku, chciałem dać wszystkie drużyny OE, ale się nie da, więc dałem te, które moim zdaniem będą walczyć o majstra. Uważam, że Górnik ma większe szanse niż KSC i dlatego jest w ankiecie.

Ponton
Posty: 57
Rejestracja: 30.03.2007, 23:01
Lokalizacja: ze sklepu gumowego

Post autor: Ponton » 02.07.2007, 22:58

Ja też uważam, że pominięcie Cracovii w ankiecie trochę jest nie na mniejscu, no ale cóż.
Wszystko na to wygląda, że Kosowski zostanie w Wiśle, Niedzielan podpisze, mają już Ćwieląga, poukładają się, powinni dokupić jakiegoś napadziora skutecznego i będą szaleć.
Ale zagłosowałem na Legię, Radovic bedzie szalal, to jest wielki talent, dobre zakupy już poczynili, myślę, że Roger pokaże w tym sezonie na co go stać, myślę, że będzie leżał mu sposób pracy Urbana i sposób gry drużyny, Urban prowadzi duzo zajęć z piłką, więc są to czysto techiczne mankamenty treningu :P coś trochę innego niż w innych klubach. Legia jak się poukłada, będzie ciężko ją zatrzymać.
Nie skreślałbym GKS BOT'u Bełchatów, zajebisty zespół się zrobił, będzie mieszał...
A.C.A.B.

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Torfiorz » 03.07.2007, 18:57

Ponton pisze:Ja też uważam, że pominięcie Cracovii w ankiecie trochę jest nie na mniejscu, no ale cóż.
Wszystko na to wygląda, że Kosowski zostanie w Wiśle, Niedzielan podpisze, mają już Ćwieląga, poukładają się, powinni dokupić jakiegoś napadziora skutecznego i będą szaleć.
Ale zagłosowałem na Legię, Radovic bedzie szalal, to jest wielki talent, dobre zakupy już poczynili, myślę, że Roger pokaże w tym sezonie na co go stać, myślę, że będzie leżał mu sposób pracy Urbana i sposób gry drużyny, Urban prowadzi duzo zajęć z piłką, więc są to czysto techiczne mankamenty treningu :P coś trochę innego niż w innych klubach. Legia jak się poukłada, będzie ciężko ją zatrzymać.
Nie skreślałbym GKS BOT'u Bełchatów, zajebisty zespół się zrobił, będzie mieszał...
Najpierw pierdolnij się w łeb i pomyśl zanim coś napiszesz! Nie ma takiego klubu jak GKS bot!! Jest GKS Bełchatów! Chyba ze jak już chcesz być taki szczegółowy co do nazw to pisze też KP Legia Warszawa itd.
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

Ponton
Posty: 57
Rejestracja: 30.03.2007, 23:01
Lokalizacja: ze sklepu gumowego

Post autor: Ponton » 03.07.2007, 23:46

Torfiorz pisze:
Ponton pisze:Ja też uważam, że pominięcie Cracovii w ankiecie trochę jest nie na mniejscu, no ale cóż.
Wszystko na to wygląda, że Kosowski zostanie w Wiśle, Niedzielan podpisze, mają już Ćwieląga, poukładają się, powinni dokupić jakiegoś napadziora skutecznego i będą szaleć.
Ale zagłosowałem na Legię, Radovic bedzie szalal, to jest wielki talent, dobre zakupy już poczynili, myślę, że Roger pokaże w tym sezonie na co go stać, myślę, że będzie leżał mu sposób pracy Urbana i sposób gry drużyny, Urban prowadzi duzo zajęć z piłką, więc są to czysto techiczne mankamenty treningu :P coś trochę innego niż w innych klubach. Legia jak się poukłada, będzie ciężko ją zatrzymać.
Nie skreślałbym GKS BOT'u Bełchatów, zajebisty zespół się zrobił, będzie mieszał...
Najpierw pierdolnij się w łeb i pomyśl zanim coś napiszesz! Nie ma takiego klubu jak GKS bot!! Jest GKS Bełchatów! Chyba ze jak już chcesz być taki szczegółowy co do nazw to pisze też KP Legia Warszawa itd.
No dzieki za poprawke, ale sie nie rwij jak starej rumunce spódnica. Można to w kuluturalny sposób powiedzieć. Jest GKS Belchatow i dobrze, ze mnie poprawiłeś. bez napinki.
A.C.A.B.

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Post autor: Sztygar » 04.07.2007, 21:33

zdecydowanie Lech Poznań ...
2.Grodzisk
3.Wisła
4.GKS
5.Zagłębie
6.Cracovia / Legia

tomypiknikowcy
Posty: 248
Rejestracja: 26.02.2007, 19:29

Post autor: tomypiknikowcy » 04.07.2007, 22:28

Legia
Tyle skinów w całym mieście nie widziałeś tego jeszcze popatrz!Oi!Popatrz!

mw_15
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 21
Rejestracja: 01.03.2007, 09:25

Post autor: mw_15 » 05.07.2007, 13:20

.....
Ostatnio zmieniony 10.07.2008, 13:19 przez mw_15, łącznie zmieniany 3 razy.

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Post autor: toni87 » 05.07.2007, 15:38

1. LECH POZNAŃ

2. Wisła Kraków
3. GKS Bełchatów
4. Legia Warszawa
5. Zagłębie Lubin
6. Górnik Zabrze

szakal
Posty: 199
Rejestracja: 27.02.2007, 12:49
Lokalizacja: RADOMSKO

Post autor: szakal » 06.07.2007, 08:43

ciezko stwierdzic ale moze byc tak

1.Lech Poznań
2.Legia Warszawa
3.Wisła Kraków
4.Zagłębie Lubin
5.Korona Kielce
6.GKS Bełchatów

Powodzenia..!!
RKS RADOMSKO TRADYCJA KTóRA PRZETRWA KONIEC ŚWIATA
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !

outlaw
Posty: 13
Rejestracja: 09.07.2007, 18:38

Post autor: outlaw » 09.07.2007, 22:19

Wszyscy jesteście tacy pewni, Cracovia 4 siła ligi i nie jest wśród kandydatów do mistrzostwa :!: Jak zobaczyłem, że jest Górnik Zabrze to naprawde pomyślałem dobry dowcip :shock: Grodzisk też nie ma szans nawet na puchary. Ktoś postronny zrobił tą ankiete. :!: :!: :!:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

reynevann
Posty: 182
Rejestracja: 27.02.2007, 15:16
Lokalizacja: WA

Post autor: reynevann » 10.07.2007, 09:43

ku***, żaden postronny, tylko wg mnie większe szanse od Cracovii na MP ma Górnik czy Dyskobolia! Nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, takie jest po prostu moje zdanie. Jak się nie podoba to nie głosuj na nikogo, załóż swoją ankietę, daj Cracovię i głosuj na nią. :roll:

WiTSlak
ban
Posty: 7
Rejestracja: 11.07.2007, 20:30

Post autor: WiTSlak » 11.07.2007, 20:44

Nie lubie srakowi ale w końcu są na 4 miejscu i będą sie liczyć (oczywiście nie kibicowsko) Ale piłkarsko są nawet od nas lepsi. Nie rozumiem tej ankiety. A ja myśle że albo lech albo zagłębie będzie mistrzem bo Wisła nie ma szans z tym składem.
j**** ŻYDÓW SKURWYSYNÓW WISEŁKA!!!

TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: TYLKO PASY » 12.07.2007, 18:41

Ja nie oddaje głosu bo nie ma z niewiadomych względów Cracovii która zajęła 4 miejsce w lidze i ma napewno większe szanse na mistrza niż Górnik Zabrze.

SmileY ZL
Posty: 91
Rejestracja: 10.03.2007, 23:25

.

Post autor: SmileY ZL » 14.07.2007, 14:08

1. ZAGŁĘBIE
2. LEGIA
3. LECH

Torfiorz
Posty: 506
Rejestracja: 28.02.2007, 17:34
Lokalizacja: Polska

Post autor: Torfiorz » 14.07.2007, 14:33

luk pisze:
Torfiorz pisze:
Ponton pisze:Ja też uważam, że pominięcie Cracovii w ankiecie trochę jest nie na mniejscu, no ale cóż.
Wszystko na to wygląda, że Kosowski zostanie w Wiśle, Niedzielan podpisze, mają już Ćwieląga, poukładają się, powinni dokupić jakiegoś napadziora skutecznego i będą szaleć.
Ale zagłosowałem na Legię, Radovic bedzie szalal, to jest wielki talent, dobre zakupy już poczynili, myślę, że Roger pokaże w tym sezonie na co go stać, myślę, że będzie leżał mu sposób pracy Urbana i sposób gry drużyny, Urban prowadzi duzo zajęć z piłką, więc są to czysto techiczne mankamenty treningu :P coś trochę innego niż w innych klubach. Legia jak się poukłada, będzie ciężko ją zatrzymać.
Nie skreślałbym GKS BOT'u Bełchatów, zajebisty zespół się zrobił, będzie mieszał...
Najpierw pierdolnij się w łeb i pomyśl zanim coś napiszesz! Nie ma takiego klubu jak GKS bot!! Jest GKS Bełchatów! Chyba ze jak już chcesz być taki szczegółowy co do nazw to pisze też KP Legia Warszawa itd.
nie ma juz BoT-u bo jest jakies PGE GKS Bełchatów....taka jest oficjalna nazwa klubu , czy nie??
Jedyna nazwa jaka istnieje dla kibiców to GKS Bełchatów, bez żadnych zmian. Jeżeli już tak bardzo ci zależy na dokładnej nazwie klubu to prosze bardzo, jest to: GKS "Bełchatów" SSA

GKS "Bełchatów" SSA
97-400 Bełchatów, ul. Sportowa 3
tel. (44) 635 03 55, tel./fax 635 07 91
[link]
e-mail: [email protected]

Info z OFICJALNEJ strony klubu

P.S. Sorry za OT ale zapytał to chciałem mu odpowiedzieć.
[link]
Szycie flag na płot, sektorówek, machajek ...
Hafty, naszywki, poduszki, rękawiczki, bluzy, spodnie dresowe, czapki polarowe i rybaczki ...

ceigrekce
Posty: 2
Rejestracja: 15.07.2007, 12:40
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: ceigrekce » 15.07.2007, 13:41

Myśle że pierwsza 3 na następny sezon będzie wyglądała tak:

1 Wisła Kraków - ubiegły sezon zagrała poniżej nawet najczarniejszych scenariuszy ale optymistyczne jest to ze nieprzegrali prawie żadnego meczu mimo wielkiego kryzysu co świadczy o wielkiej klasie tych zawodników. A że kryzys musiał kiedyś nastąpić to teraz może być tylko lepiej czego dowodem są wyniki w sparingach poza tym dokonali kilka ciekawych transferów

2. Lech Poznań - ten klub już jest mistrzem Polski ale pod względem kibiców i marketingu dlatego teraz czas na sukcesy w polskiej lidze a gwarantem na to to atak (król strzelców Polski i Peru) no i niesamowici bramkarze Kotorowski i Dolcha no i błysk talentu Wilka to gwarant na to żeby ta lokomotywa ruszyła pełną parą.

3. Zagłębie Lubin - drużyna to w ostatnich latach polska czołówka 3 miejsce w 2005/2006, 1 miejsce w sezonie 2006/2007 wsumie w tym roku też ma szanse na mistrza ale Lech i Wisła zdaje mi sie że większe. Mocną stroną tej drużyny jest to że w ciągu ostatnich lat trzon drużyny opiera sie na tych samych zawodnikach (Iwański, Łobodziński, Szczypkowski, Aborelda, Stasiak, Chałbiński) do tego dochodzi dwóch ofensywnych pomocników Kolendowicz i Goliński ( ktory bardzo przyczynił sie do sukcesu Groclinu w tym sezonie) to naprawde świetna drużyna która ma w rekawie takie say jak młody Klofik i Pietroń

co do pucharu polski myśle ze tam ma okazje wykazac sie Groclin, Korona i GKS(myśle ze na mistrzostwo tez maja szanse ale jeśli wejdą do fazy grupowej pucharu UEFA na co mają dużą szanse podobnie jak Groclin będa bardziej skupieni na meczach w europejskich pucharach niż w polskiej lidze)

co do Legi to mozna ją było stawiać jako faworyta 2 tygodnie temu ale obecnie ta drużyna ma sznse miec miejsce w przedziale od 6-8 powodem jest wykluczenie z pucharów na 2 lata dowedem sprzedaż Bronowickiego, Janczyka , brak Włodarczyka i Surmy (według mnie bezsensowne wyrzucenie) i prawdopodobne wyjście ITI z Legi
natomiastco do Górnika to niema on jeszcze takiego potencjału nawet z transferami na walke o mistrzostwo co najwyżej może pozwolić sobie na pierwszą 8 powalczyc będą mogli za rok albo 2 bo póki co to moga wygrywac pojedyńcze mecze z ,,wielkimi naszej ligi" podobnie jak Cracovia

reynevann
Posty: 182
Rejestracja: 27.02.2007, 15:16
Lokalizacja: WA

Post autor: reynevann » 16.07.2007, 10:23

ceigrekce pisze:Myśle że pierwsza 3 na następny sezon będzie wyglądała tak:

1 Wisła Kraków - ubiegły sezon zagrała poniżej nawet najczarniejszych scenariuszy ale optymistyczne jest to ze nieprzegrali prawie żadnego meczu mimo wielkiego kryzysu co świadczy o wielkiej klasie tych zawodników. A że kryzys musiał kiedyś nastąpić to teraz może być tylko lepiej czego dowodem są wyniki w sparingach poza tym dokonali kilka ciekawych transferów

2. Lech Poznań - ten klub już jest mistrzem Polski ale pod względem kibiców i marketingu dlatego teraz czas na sukcesy w polskiej lidze a gwarantem na to to atak (król strzelców Polski i Peru) no i niesamowici bramkarze Kotorowski i Dolcha no i błysk talentu Wilka to gwarant na to żeby ta lokomotywa ruszyła pełną parą.

3. Zagłębie Lubin - drużyna to w ostatnich latach polska czołówka 3 miejsce w 2005/2006, 1 miejsce w sezonie 2006/2007 wsumie w tym roku też ma szanse na mistrza ale Lech i Wisła zdaje mi sie że większe. Mocną stroną tej drużyny jest to że w ciągu ostatnich lat trzon drużyny opiera sie na tych samych zawodnikach (Iwański, Łobodziński, Szczypkowski, Aborelda, Stasiak, Chałbiński) do tego dochodzi dwóch ofensywnych pomocników Kolendowicz i Goliński ( ktory bardzo przyczynił sie do sukcesu Groclinu w tym sezonie) to naprawde świetna drużyna która ma w rekawie takie say jak młody Klofik i Pietroń

co do pucharu polski myśle ze tam ma okazje wykazac sie Groclin, Korona i GKS(myśle ze na mistrzostwo tez maja szanse ale jeśli wejdą do fazy grupowej pucharu UEFA na co mają dużą szanse podobnie jak Groclin będa bardziej skupieni na meczach w europejskich pucharach niż w polskiej lidze)

co do Legi to mozna ją było stawiać jako faworyta 2 tygodnie temu ale obecnie ta drużyna ma sznse miec miejsce w przedziale od 6-8 powodem jest wykluczenie z pucharów na 2 lata dowedem sprzedaż Bronowickiego, Janczyka , brak Włodarczyka i Surmy (według mnie bezsensowne wyrzucenie) i prawdopodobne wyjście ITI z Legi
natomiastco do Górnika to niema on jeszcze takiego potencjału nawet z transferami na walke o mistrzostwo co najwyżej może pozwolić sobie na pierwszą 8 powalczyc będą mogli za rok albo 2 bo póki co to moga wygrywac pojedyńcze mecze z ,,wielkimi naszej ligi" podobnie jak Cracovia

Ad. 1) Wyniki sparingów niewiele znaczą, dla mnie Wisła się wręcz osłabiła (Dolha, Błaszczykowski) w porównaniu do poprzedniego sezonu. To, że w tamtym sezonie niewiele przegrali to wg mnie głównie Dolhy zasługa.

Ad. 2) Lech to wielka niewiadoma jak dla mnie. Mogą zaskoczyć i wtedy ciężko będzie ich zatrzymać, ale Smuda nie z takim składem potrafił sezon spierdolić. Dla mnie to on jest "najsłabszym ogniwem" w Lechu.

Ad. 3) Zagłębie... Masz sporo racji, ja stawiam, że będą wyżej w tabeli niż dwójka w/w.

Co do Legii, to ITI się nie wycofa na 100%, szczególnie teraz gdy stadion jest już praktycznie klepnięty. To, że wywalili Surmę i Włodarczyka to akurat dobre posunięcie, chłopaki dużo mieszali w tej drużynie, niekoniecznie z pożytkiem dla wyniku sportowego. Bronowicki jeszcze nie odszedł i jego by było szkoda, ale Janczyk, jeżeli mieli ofertę na taką sumę, to bardzo dobrze, że go sprzedali. Jak dla mnie to on, poza początkiem rundy wiosennej tamtego sezonu, grał dobrze tylko w reprezentacji. Podsumowywując, w Legii sytuacja się uzdrowiła jak dla mnie i myślę, że będzie dobrze. Spotkanie z Vetrą dało co niektórym do myślenia i teraz może być już tylko lepiej.

Co do PP to nie mam pojęcia kto go zdobędzie, patrząc po wynikach z ostatnich sezonów to może być jedna wielka loteria.
Ostatnio zmieniony 16.07.2007, 16:32 przez reynevann, łącznie zmieniany 1 raz.

trcd
Posty: 45
Rejestracja: 13.07.2007, 12:08

Post autor: trcd » 16.07.2007, 12:20

Lech
Gornik
Legia
Wisla
Ktos z tej 4
ja bardzo bym chcial zeby Gornik jak nie mistrzem to choc na podium
Torcida

ceigrekce
Posty: 2
Rejestracja: 15.07.2007, 12:40
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: ceigrekce » 16.07.2007, 23:49

reynevann napisał:

Ad. 2) Lech to wielka niewiadoma jak dla mnie. Mogą zaskoczyć i wtedy ciężko będzie ich zatrzymać, ale Smuda nie z takim składem potrafił sezon spierdolić. Dla mnie to on jest "najsłabszym ogniwem" w Lechu.

Co do słów o Smudzie to sie jednak niezgodze w sezonie 2005/2006 przeją drużyne Zagłębia w przerwie Zimowej i stworzył z drużyny walczącej o utrzymanie 3 siłe naszej ligi niedokonując żadnych transferów a filar drużyny jaką zbudował działa do dziś i to coraz lepiej co prawda czsem potrafi coś zepsuć ale każdy trener czsem popełnia nieodpowiednie decyzje ja do niego jednak jako trenera mam wielki szacunek jako najlepszy polski trener jest w moim rankingu zaraz po Kasperczaku

reynevann
Posty: 182
Rejestracja: 27.02.2007, 15:16
Lokalizacja: WA

Post autor: reynevann » 17.07.2007, 09:09

ceigrekce pisze: Co do słów o Smudzie to sie jednak niezgodze w sezonie 2005/2006 przeją drużyne Zagłębia w przerwie Zimowej i stworzył z drużyny walczącej o utrzymanie 3 siłe naszej ligi niedokonując żadnych transferów a filar drużyny jaką zbudował działa do dziś i to coraz lepiej co prawda czsem potrafi coś zepsuć ale każdy trener czsem popełnia nieodpowiednie decyzje ja do niego jednak jako trenera mam wielki szacunek jako najlepszy polski trener jest w moim rankingu zaraz po Kasperczaku
Każdy ma własne zdanie, jednak u Smudy występuje taka prawidłowość, że dobrze mu idzie prowadzenie, budowanie z zespołów słabszych - silniejszych (Zagłębie właśnie, czy nawet Widzew w latach 90tych), a już dużo gorzej w zespołach, które przejmował jako już silne (Legia, Wisła, czy Lech w tamtym sezonie). Pożyjemy zobaczymy ;)

B.R.B.S
Posty: 29
Rejestracja: 04.08.2007, 18:15

Post autor: B.R.B.S » 04.08.2007, 19:00

1.Wisła Kraków
2.Legia Warszawa
3.Groclin Grodzisk

GoodOldBoy
Posty: 101
Rejestracja: 03.03.2007, 05:13

Post autor: GoodOldBoy » 09.08.2007, 07:11

Ja mysle ze mistrzem zostanie albo Wisla albo Legia, pomimo ze szczerze nienawidze obu druzyn...ale to juz lepsze niz Belchatow czy Korona-bo z takimi kibicami jakich maja to lepiej zeby wcale w pucharach nie graly...Belchatow to wogole smiech na sali...
Do czego to doszlo zeby wsie liczyly sie w polskiej pilce (mam na mysli Belchatow glownie)...ani tradycji, ani porzadnych kibicow...ale niech sie ciesza wiesniaki ze ktos chcial zainwestowac w ich klub pieniadze..
>>>BENEATH THIS MASK THERE IS MORE THAN FLESH. BENEATH THIS MASK THERE IS AN IDEA, AND IDEAS ARE BULLETPROOF<<<

Brunatny
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 23:29
Lokalizacja: Belchatow/Londyn

Post autor: Brunatny » 25.08.2007, 09:17

ooo widze ze pan wielkomiastowy sie odezwal!! :D
moze sie przedstawisz skad jestes??
naucz sie definicji okreslajacej miejscowosc wsia.
Zeby nie rozmywac tematu to sadze ze Wisla zdobedzie mistrza
w bagnie mieszanych ras znam wartosc Swojej Krwi!!

J_Ż_I_P
Posty: 45
Rejestracja: 23.07.2007, 14:29
Lokalizacja: Legnica

Post autor: J_Ż_I_P » 29.08.2007, 21:27

Oczywiście że Wisła Kraków 8)

prusak007
Posty: 3
Rejestracja: 10.07.2007, 16:16
Lokalizacja: Kraków--->ie

Post autor: prusak007 » 11.09.2007, 14:40

będąc obiektywnym to trzeba powiedzieć ze wisła ponieważ :maja trener który potrafi stworzyc niezła drużyne i ma pomysł taktyczny , teraz ta drużyna może byc porównywalna do tej z meczów z lazio i schalke. nr. 2 to wydaje mi sie ta stara pani z w-wy. ale całym sercem wierze w PASY !!!
Pamiętam że jestem z Krakowa , pamiętam i mam to we krwi, pamiętam te święte słowa nigdy nie zejde na PSY !!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości