www.warhouse.pl

FLAGA Pabianice

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
Firol
Posty: 3
Rejestracja: 26.10.2008, 02:19

FLAGA Pabianice

Post autor: Firol » 01.10.2013, 10:20

Witam wszystkich

Zalogowałem się tylko i wyłącznie na forum ze względu na Niedzielną sytuację z meczu Lech - Widzew.

Chciałbym napisać kilka słów odnośnie MOJEJ (i tylko mojej) flagi Pabianic jaką w Niedzielę wywiesił Lech na swojej trybunie.

Przede wszystkim zacznę od tego, że cała ta sytuacja sporo mnie rozśmieszyła i potwierdziła tylko w przekonaniu, że w Polsce już mnie nic nie zaskoczy.

Drodzy Panowie Lechici - ta flaga została zrobiona przeze mnie w 1999 roku na mecze i wyjazdy Naszej Polskiej Reprezentacji. Z tą oto 'faną' zaliczyłem już ponad 50 WYJAZDOWYCH spotkań naszej Kadry gdzie zwiedziła już ona naprawdę spory kawałek świata. Nie chcę już nawet wymieniać wszystkich miejsc bo nie o to tu chodzi.

Żeby była jasność - BYŁEM, JESTEM i BĘDĘ Widzewiakiem i NIC tego nie zmieni ALE moja flaga NIGDY nie wisiała na Widzewie i NIGDY nie miała na sobie żadnego symbolu lub herbu Widzewa. Fan klub Widzewa z Pabianic ma bardzo podobną flagę Pabianic z herbem Widzewa, którą wiesza zawsze za bramką od strony torów jednak to nie ją wczoraj wywiesiliście!

Wywiesiliście natomiast flagę gościa, który poświecił bardzo dużo dla naszej Kadry. Nie wiem kto i dlaczego ktoś zerwał MOJĄ flagę na Euro ale jeśli ktoś podbiega i zrywa coś bez zastanowienia to już nie jest mój problem.
Nie zdąrzyłem nawet podbiec do SWOJEJ flagi jak ją ktoś (już teraz wiem kto) zerwał i uciekł a potem pewnie była wielka podnieta, że zawineli flagę Widzewa....

Jeśli masz ochotę 'skroić' fanę to podejdź, spytaj i jeśli coś ci nie pasuje to daj w ryj i potem ją zrywaj! Dla mnie tkz 'krojenie' flag w ten sposób kojarzy się tylko i wyłącznie z podpierd@laniem sobie zabawek w przedszkolu.

Lech ma teraz bardzo 'wysłużoną' flagę Reprezentacji Polski którą wywiesza od dołu. Mam nadzieję, że otworzyłem niektórym oczy i trochę ochłoneliście.

Ps.

Co do wszystkich wcześniejszych postów napisanych odnośnie tej sprawy:

* Dla tych co wiedzą kim jestem, gdzie byłem i dlaczego ją wieszam na Kadrze - wielkie dzieki za dobre słowo i wsparcie.

* Dla tych, którzy uważają, że MOJA fana nie miała godła Polski i herbu Pabianic. Otóż miała i godło i herb Pabianic na białym tle z napisem ON TOUR. Problem w tym, że ze względu na wielkość flagi nie wszędzie mnie z nią wpuszczano w całości, dlatego niekiedy musiałem ją oddzielać. Zawsze wolałem wywieszać ją z białym i czerwonym tłem ale nie raz miałem problemy z psami i ochroną że: jest za duża, że nie jest wymiarowa, że zasłania innym kibicom i inne pieprzeni@. Fotka z Lisbony przykładem tego.

* Dla tych co wypisują brednie wyssane z palca i wszystkich klawiaturowych dżokejów - nic nie poradze na krótko-wzroczność dlatego najlepiej pozostawić ich w ich własnym świecie bez dodawania jakiegokolwiek komentarza.

Aha jeszcze jedno - odnośnie komentarza użytkownika o nazwie 'mlody_kibic', który napisał, że każdy piknik może sobie zrobić flagę i ją rozwieszać gdzie się da.
Nie chcę się wdawać w polemikę z tą osobą bo jej nie znam, nie wiem ile ma lat i kim jest ale drogi kolego, najprawdopodobniej jak ty wchodziłeś na tapczan przez drabinę i mówiłeś zorro na księdza, ja uciekałem z domu żeby pojechać na mecz Reprezentacji i wydzierałem się przez 90 minut wspierając moich ówczesnych idoli. Jeżdzę na Kadrę od 93 roku także niech BÓG da żeby takie pikniki przychodziły na mecze - szczególnie te wyjazdowe.


I chyba najważniejsze - z góry przepraszam WSZYSTKICH kibiców Widzewa za zaistnaiłą sytuację, która w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Temat uważam za zamknięty.
Jeśli Lech zwróci mi fanę to 'Szapo Ba' - każdy popełnia błędy, sztuka się do nich przyznać.
Jeśli mi jej nie zwróci to niech to będzie przestroga dla wszystkich i potwierdzenie tego, że w Polsce niektórzy kibice widzą tylko w 'czarno białych' kolorach gdzie wszystko co cudze jest złe i trzeba to zniszczyć bez głębszego rozeznania się w temacie.

Nie wysiaduje na necie i nie jestem 'forumowiczem' także jeśli chce ktoś napisać odnośnie całej sytuacji niech piszę na adres: [email protected]

Firol
Załączniki
Portugalia - Pabianice.JPG
flaga Pabianice
Portugalia - Pabianice.JPG (125.46 KiB) Przejrzano 11865 razy



MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: FLAGA Pabianice

Post autor: MAF » 02.10.2013, 09:43

Kolego ja pozwolę sobie napisać też jednego posta w imieniu wiekszości strony "przeciwnej"
Szacunek, że jeździsz na kadrę, to że jesteś Widzewiakiem- trudno, nikt nie jest doskonały.

Natomiast sprawa polega na tym, że Twoi koledzy po szalu niejednokrotnie podpinali się pod Twoje wyjazdy za kadrą. Przykładem ta relacja:

[link]


Jak to mówią, sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą.
Myślę, że skoro nie straciłeś flagi to śmiało możesz uszyć nową. Może niekoniecznie jeszcze większą i jeszcze lepszą :)
To jedyny mój post na ten temat, natomiast chciałem zapytać- dlaczego flagę reprezentacji Polski wieszasz na meczach innych drużyn narodowych?
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

Mmmm
Posty: 113
Rejestracja: 17.05.2013, 17:49

Re: FLAGA Pabianice

Post autor: Mmmm » 04.10.2013, 13:12

Kłamiesz w żywe oczy maf.Nie jest to jedyny twój post,więc przypomnę wszystkim że wcześniej tego samego dnia,pisałeś że" to był tylko żart Lecha by podk..ć Widzew".Jak widać parę godzin później ustaliliście inną wersję dla publicznej gawiedzi.
Wystarczy nazwać się Hess a wszyscy zapomną że jesteś żydem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości