www.warhouse.pl

TRAGICZNY WYPADEK KIBICOW [*]

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
jarus_warszawa_
ban
Posty: 35
Rejestracja: 03.03.2007, 20:40

TRAGICZNY WYPADEK KIBICOW [*]

Post autor: jarus_warszawa_ » 21.05.2007, 00:20

Tragiczne wieści docierają do nas z Grudziądza. Dziś rano (ok. godziny 10) w wypadku samochodowym w Borównie (niedaleko Bydgoszczy) zginęło dwóch młodych fanów żużla. Niestety kolejny z pasażerów, który w wyniku wypadku został poważnie ranny, walczy o życie w szpitalu. Najstarszy z nich miał 24 lata, najmłodszy ledwie 18...Łączymy się w bólu z rodzinami ofiar...




Samochód kibiców z Grudziądza podążał do Bydgoszczy na mecz piłki nożnej. Po południu fani mieli zobaczyć spotkanie żużlowe w rodzinnym mieście...Częstochowskie środowisko informacja ta smuci szczególnie, ponieważ Włókniarz od lat ma bardzo dobre stosunki z Grudziądzem. Sympatycy Włókniarza, jak i GKM-u (kibice nie uznają nowej nazwy klubu - GTŻ) wielokrotnie wspierali się w meczach wyjazdowych swoich drużyn.

ZAMIESZCZAM STRONE Z ZDJECIAMI Z WYDARZENIA

[link]

Cześć ich pamięci!


Niestety doszla do mnie teraz informacja je i trzecia osoba zginela
laczmy sie w smutku i bólu z ich rodzinami [*]
Moja Mama!, Wyjazdy, Melanże, Mecze u Siebie,...LEGIA WARSZAWA... RESTA MNIE j****



Prawdziwy WKS
Posty: 51
Rejestracja: 26.02.2007, 18:02

Post autor: Prawdziwy WKS » 21.05.2007, 20:44

[*]
Ostatnio zmieniony 24.05.2007, 13:18 przez Prawdziwy WKS, łącznie zmieniany 1 raz.

Kuzyn Kopek
ban
Posty: 321
Rejestracja: 26.02.2007, 18:05
Lokalizacja: z Sochaczewa, tego którego nie ma!

Re: TRAGICZNY WYPADEK KIBICOW [*]

Post autor: Kuzyn Kopek » 21.05.2007, 22:15

jarus_warszawa_ pisze:

Niestety doszla do mnie teraz informacja je i trzecia osoba zginela
laczmy sie w smutku i bólu z ich rodzinami [*]
ktoś to może potwierdzić? :?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości