www.warhouse.pl

Spadki i baraże

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
UżytkownikForum
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 15:05

Spadki i baraże

Post autor: UżytkownikForum » 10.05.2007, 16:17

Dwa ostatnie zespoły w tabeli spadną w tym sezonie z piłkarskiej Orange Ekstraklasy do drugiej ligi niezależnie od tego, czy zostaną zdegradowane w wyniku afery korupcyjnej, postanowił w czwartek zarząd PZPN.
Jeśli klub zdegradowany za korupcję (Arka Gdynia i Górnik Łęczna) zajmie pozycję wyższą niż 15., jego miejsce w ekstraklasie zajmie kolejny - trzeci i ewentualnie czwarty - zespół z drugiej ligi.

Teoretycznie więc w tym sezonie spaść z ekstraklasy mogą aż cztery zespoły.
Baraż o miejsce w ekstraklasie będzie możliwy tylko w przypadku, gdy oba zdegradowane zespoły zajmą dwa ostatnie miejsca w tabeli. Wówczas w barażowym dwumeczu 14. zespół Orange Ekstraklasy zagrałby z trzecią drużyną drugiej ligi.

13. Górnik Zabrze 26 21
14. Górnik Łęczna 25 20
---------------------------------
15. Wisła Płock (P) 25 17
16. Pogoń Szczecin 26 16

1. Ruch Chorzów 28 58
2. Zagłębie Sosnowiec 28 54
3. Polonia Bytom 28 51
4. Jagiellonia Białystok 28 49
5. Polonia Warszawa (s) 28 43
6. Lechia Gdańsk 27 41

Jeśli Łęczna "utrzyma się" , do Esktraklasy awansują aż 4 zespoły z drugiej ligi.
W sumie to cieszy mnie takie rozwiązanie. Patrząc na to jakie kluby są na pierwszych 4 miejscach w drugiej lidze. Ożywienie kibicowskie byłoby niesamowite. :)
W Szczecinie i Płocku musi być gorąco. 8)
[link]

c*** Z ULTRASEM - ZJEDZ KIEŁBASĘ !



szrama
Posty: 46
Rejestracja: 26.02.2007, 19:49

Post autor: szrama » 10.05.2007, 16:28

gdyby taka tabela sie utrzymałą to w Sosnowcu chyba juz możemy powoli odpalać szampany za awans :D (obym nie zapeszył)

W_SG
Posty: 224
Rejestracja: 28.02.2007, 17:29

Post autor: W_SG » 10.05.2007, 16:30

szrama pisze:gdyby taka tabela sie utrzymałą to w Sosnowcu chyba juz możemy powoli odpalać szampany za awans :D (obym nie zapeszył)
Oby spełnili licencje ;]

UżytkownikForum
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 15:05

Post autor: UżytkownikForum » 10.05.2007, 16:36

W_SG pisze:
szrama pisze:gdyby taka tabela sie utrzymałą to w Sosnowcu chyba juz możemy powoli odpalać szampany za awans :D (obym nie zapeszył)
Oby spełnili licencje ;]
Heh, w sumie racja. Ruch nie ma co się martwić: jest murawa, jest światło, zadaszenie na 3 tyś krzesełek.
Sosnowiec: wszystkiego brak :shock:
Bytom: wszystkiego brak :shock:
Białystok: brak ośietlenia, brak zadaszenia.
Warszawa - wszystko jest
Gdańsk - wszystkiego brak :shock:
Tylko co to będzie jak ktoś nie dostanie licencji..? I za co te tęgie głowy z pzpnu biorą taką kasę? Burdel na kółkach.
[link]

c*** Z ULTRASEM - ZJEDZ KIEŁBASĘ !

Fighting Dragon Tokyo
Posty: 605
Rejestracja: 05.05.2007, 17:08

Post autor: Fighting Dragon Tokyo » 10.05.2007, 16:37

W_SG pisze:
szrama pisze:gdyby taka tabela sie utrzymałą to w Sosnowcu chyba juz możemy powoli odpalać szampany za awans :D (obym nie zapeszył)
Oby spełnili licencje ;]
Z tą licencją, to chyba Polonia Bytom miałaby największy problem, bo ledwo dostała na grę w II lidze chyba, że Polonia wszystkie mecze "u siebie" chce grać na wyjazdach :wink: Z ekip pierwszologowych jedynie żal kibiców Górnika Zabrze, bo prawda jest taka, że od kilku lat co rok przeżywają stres przed [link], ale mimo wszystko walką umią się utrzymać, nie pieniędzmi.

komi
Posty: 213
Rejestracja: 07.03.2007, 16:03

Post autor: komi » 10.05.2007, 16:45

bardzo dobra decyzja PZPN pierwsza od dawna , żeby tylko KSG sie utrzymało i za ich miejsce na baraże niech jakaś mniejsza ekipka wleci

Kiju
Posty: 721
Rejestracja: 26.02.2007, 16:12

Post autor: Kiju » 10.05.2007, 16:49

Nie sadze aby na Polonii wszystko zalatwili,i dostali licencje po ewentualnym awansie.

Mam nadzieje ze Jagiellonia w koncu sie obudzi i awansuje,jak teraz nie awansuja to chyba juz nigdy :?

Polonia Warszawa??Czemu nie,bliski wyjazd i zawsze alternatywa dla Legii 8) ,maja bogatego sponsora,stadion po remoncie jak na ich potencjal bedzie akurat,wiec tylko awansowac wypada.


Ruch,wiadomo,liga tylko zyska po ich awansie.

Zagłebie sosnowiec-mysle ze tam znajda sie srodki aby stadion doprowadzic do wymaganych zalecen.

Ciekawie sie robi.
Obrazek

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 10.05.2007, 16:50

Trzeba na to spojrzeć z drugiej strony.
Kluby teraz będa zmuszone montować oświetlenia, nowoczesniejsze klatki dla przyjezdnych, zadaszenia na poszczególne trybuny, nowe murawy itp itd. Polskie stadiony sie lekko zmienią i to jest tego plusem.
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

SGF
ban
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:13
Lokalizacja: ni stąd, ni zowąd

Post autor: SGF » 10.05.2007, 16:52

Drugi punkt ustaleń mówi, że:
W sytuacji gdy kluby awansujące do I ligi z II ligi nie spełnią warunków licencyjnych dla tej klasy rozgrywkowej wówczas awans uzyska drużyna najwyżej sklasyfikowana w rozgrywkach I ligi, która spadła, z wyłączeniem zespołów przeniesionych dyscyplinarnie.
Fanatyzm niszczy ale bliższy jest mi kraj ojczysty, każdy inny niższy.
Nacjonalizm! W góre recę kto jest z nami!

sensation
Posty: 49
Rejestracja: 26.02.2007, 19:18
Lokalizacja: Górny Śląsk

Post autor: sensation » 10.05.2007, 16:55

Troche to skomplikowane, troche sie pogubiłem jak to czytałem, ale jak jest to niech jest, tylko żeby Nasze(Górnik) "gwiazdki" zostały na tym miejscu co są. Najbardziej ucieszony bym był jak by weszła czwórka Ruch, Zagłebie, Polonia, Piast choc na ten ostatni nie ma co liczyc. Jak w drugiej lidze i pierwszej zostanie tak jak jest, to następny sezon będzie piękny, ah te upragnione prawdziwe derby...
You Will never walk alone - TORCIDA will be ever with you

krk
ostatnie ostrzeżenie
Posty: 124
Rejestracja: 26.02.2007, 20:53
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: krk » 10.05.2007, 17:00

Jeszcze jedna ciekawa (choć na dziś nieoficjalna wiadomośc)
od przyszłego sezonu wszystkie kluby( przynajmniej 1 i chyba 2 ligowe ) będa zmuszone do wpuszczania minimum 1 tyś przyjezdnych.
W KRAKOWIE BEZ ZMIAN - WISŁA PANY!

Jarson
Posty: 230
Rejestracja: 26.02.2007, 18:29
Lokalizacja: z Legijnej braci

Post autor: Jarson » 10.05.2007, 17:16

krk pisze:Jeszcze jedna ciekawa (choć na dziś nieoficjalna wiadomośc)
od przyszłego sezonu wszystkie kluby( przynajmniej 1 i chyba 2 ligowe ) będa zmuszone do wpuszczania minimum 1 tyś przyjezdnych.
?? :shock: :shock:
to trzeba przeżyć żeby to zrozumieć żeby w to uwierzyć! (L)

kicken
ban
Posty: 79
Rejestracja: 06.03.2007, 16:17

Post autor: kicken » 10.05.2007, 17:19

krk pisze:Jeszcze jedna ciekawa (choć na dziś nieoficjalna wiadomośc)
od przyszłego sezonu wszystkie kluby( przynajmniej 1 i chyba 2 ligowe ) będa zmuszone do wpuszczania minimum 1 tyś przyjezdnych.
:roll: Nie stresujcie się nim. Chłopak pojechał na wyjazd do Grodziska Mazowieckiego :lol:
Idzie dwóch ełkaesiaków po meczu ulica .. nagle patrzą, a tam jakaś kartka na chodniku leży. Jeden podnosi i wpatrując się w nią mówi:
- Jahwe wiesz może co to za kartka? co tu jest narysowane ?
- nie wiem .. ale lepiej skserować

wladyslaw_gomulka
Posty: 19
Rejestracja: 07.05.2007, 14:34

Post autor: wladyslaw_gomulka » 10.05.2007, 18:38

KSG nie spadnie panowie :D daje sobie reke uciac i mozecie mnie rozliczyc po zakonczeniu sezonu :D

Decyzja lesnych ludkow jedna z lepszych od bardzo dlugiego czasu. 1 liga do konca bedzie ciekawa i rywalizacja w 2 zyska bardzo wiele na tym.Z walki o awans do 1 zrezygnuje Bytom a jesli nie zrezygnuja i wejda to potem spadna z wielkim hukiem i mam nadzieje,ze bedzie to spadek tylko do 2.Ja bardziej licze na Polonie W.Z 2 ligi narazie jest pewniakiem tylko Ruch z reszta moze byc roznie no i z licencjami beda bardzo duze JAJA :D
Do wylotu z 1 szykuje sie Pogon i moze nie siedze w szczecisnkim klimacie ale wiekszosc sie tam chyba modli o ten spadek liczac ze ptaszysko odleci wraz ze spadkiem i skonczy sie ta farsa(bez urazy).
Co do tego MINIMUM 1 TYSIACA to chlopie daj spokoj i dalej jezdzij do Grodziska Maz. :D

ktostam
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2007, 17:50

Post autor: ktostam » 10.05.2007, 19:46

Moim zdaniem spadną z 1 ligi:
Wisła Płock,Pogoń,Arka i Łęczna (jeżeli w tzw. międzyczasie kary nie zostaną anulowane 8) )
Awansują:
Ruch,Sosnowiec i Polonia Warszawa (bez przyczyny nie mieliby tak dobrej rundy :lol: ).
A co do całej afery korupcyjnej; takowa była,jest i będzie.To co się teraz dzieje to nic innego jak tylko zagrania pod publiczke.Gdyby tak chcieli karać to pewnie doszło by do tego że rozgrywki we wszystkich ligach trzeba by zawiesić :lol: .A tak ukarali(ją) tych którzy nie zdążyli "rąk wyczyścić".W sumie taka prowizorka żeby społeczństwo widziało że niby "coś się robi" no i żeby sprawa przycichła. 8)

Sahelian_
Posty: 74
Rejestracja: 27.04.2007, 21:06

Post autor: Sahelian_ » 10.05.2007, 19:54

Widze, ze wiekszosc juz skazala Polonie Bytom na pozostanie w 2 lidze :o
Nie po to nasi grajkowie tak rwą punkty z kazdym, zeby za brak stadionu stracic to wszystko na co pracowali caly sezon.
Jest kilka alternatywnych pomyslow... ale narazie pilka w grze 8)

Anduril
Posty: 24
Rejestracja: 26.02.2007, 21:58
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Anduril » 10.05.2007, 20:42

Wiesz mysle ze to nie przez zlosliwosc tylo mowiliscie ze u Was krucho z kasa .

Pilka nozna dla kibicow !!

PS. Oczywiscie chcialbym zebyscie byli w 1 lidze bo gra zaluzyliscie i przy okazji pokazecie sie na wieksza skale ;)
Szczaksa 1923 % milosci do niej

bardzo
Posty: 38
Rejestracja: 02.04.2007, 16:21

Post autor: bardzo » 10.05.2007, 21:32

ktostam pisze:Moim zdaniem spadną z 1 ligi:
Wisła Płock,Pogoń,Arka i Łęczna (jeżeli w tzw. międzyczasie kary nie zostaną anulowane 8) )
Awansują:
Ruch,Sosnowiec i Polonia Warszawa (bez przyczyny nie mieliby tak dobrej rundy :lol: ).
Nie może tak być kolega, aby 4 spadły, a 3 awansowały... :wink:

Pamiętajcie, że 15 maja z tego co kojarze prokuratura przekaże kolejne dokumenty pzpnowi. I najprawdopodobniej będą kolejne kary, kolejne spadki...

Jeśli z pierwszej ligi wywalą jeszcze Zagłębie, Koronę i Cracovię (wiem, wiem, że mało prawdopodobne, tylko teoretyzuje), a z drugiej ligi jeszcz Sonsowiec, to po raz pierwszy w historii, do pierwszej ligi awansowałby klub z ósmego miejsca!

A na poważnie, to ja ciągle jeszcze wierze w Lechię Gdańsk. Należy pamiętać, że "nie rozegrała" ona jeszcze meczu z "zawiszą", z czołówki to tylko Lechia i Polonia dostaną jeszcze te punkty...

No i Lechia gra wyjazdowy mecz pod koniec sezonu z Kmitą Zabierzów, sprawdzałem Wisła wtedy nie gra żadnego meczu, także na pewno byłaby niezła frekwencja i piłkarze Lechii graliby niemal u siebie...

Żałuję jedynie, że uratowała się Odra z pierwszej ligi. Ruch, Górnik, Polonia Bytom, Zagłębie Sonsowiec, a nawet Piast są znacznie ciekawsze pod każdym względem jeśli chodzi o te województwo...

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 10.05.2007, 21:33

Moim zdaniem Ruch Chorzów i Polonia Warszawa to jedyne kluby, które uzyskają licencję na grę w ekstraklasie.

W Sosnowcu problemem będzie stadion, ale i udział w korupcji..

maksiu
Posty: 12
Rejestracja: 11.03.2007, 13:40
Lokalizacja: TS

Post autor: maksiu » 10.05.2007, 23:14

z calym szacunkiem dla wszytskich ale decyzja beznadziejna( rozumiem ze ciekawe ekpiy maja szanse wejsc) ale jak mozna zmieniac zasady gry w jej trakcie a wlasciwie pod sam jej koniec

nagle sie okazalo ze kluby niby bezpieczne zagrozone ewentualnie barazem leca juz prawie na 100 %

wedlug mnie wszystkie decyzje zwiazane z korupcja powinny byc podjete w przerwie miedzy rozgrywkami a tak kolejny raz namieszaly ludki niezle tylko po co ...

ktostam
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2007, 17:50

Post autor: ktostam » 10.05.2007, 23:32

bardzo pisze:Nie może tak być kolega, aby 4 spadły, a 3 awansowały... :wink:
No fakt trochę się zapędziłem :lol: Z tego co gdzieśtam przeczytałem to w przypadku kiedy Arka i Łęczna nie zajmą miejsc spadkowych to do 1 ligi awansują 4 zespoły.W sumie kto by nie awansował, to w tym roku jest tak że praktycznie każda drużyna,będąca potencjalnym beniaminkiem,ma jakąś trdycję i co najważniejsze na tym forum :) kibiców.
Wracając jeszcze do 1 ligi to w sumie nie zdziwiłbym się gdyby mistrzem został ktoś z dwójki .....Legia,Wisła.Ja wiem że to tylko takie gdybanie no ale zaczynają już czegoś szukać przy Zagłębiu a Bełchatów to pewnie kwestia czasu :lol: No ale jak już pisałem wcześniej NIKT NIE JEST W 100% CZYSTY 8) Pozdrawiam

wladyslaw_gomulka
Posty: 19
Rejestracja: 07.05.2007, 14:34

Post autor: wladyslaw_gomulka » 11.05.2007, 09:56

Sahelian_ pisze:Widze, ze wiekszosc juz skazala Polonie Bytom na pozostanie w 2 lidze :o
Nie po to nasi grajkowie tak rwą punkty z kazdym, zeby za brak stadionu stracic to wszystko na co pracowali caly sezon.
Jest kilka alternatywnych pomyslow... ale narazie pilka w grze 8)
Ja bym was wolal w 1 ale dobrze pewnie wiesz jaka jest sytuacja finansowa waszego klubu.Jesli awansujecie do 1 to wasi dzialacze moga zderzyc sie z rzeczywistoscia i sie okaze,ze klub nie jest w stanie funkcjonowac.Zycze zrealizowania tych alternatywnych pomyslow.Pozdro

R/F
ban
Posty: 268
Rejestracja: 27.02.2007, 09:38
Lokalizacja: Radom

Post autor: R/F » 11.05.2007, 11:33

ktostam pisze: nie zdziwiłbym się gdyby mistrzem został ktoś z dwójki .....Legia,Wisła.Ja wiem że to tylko takie gdybanie no ale zaczynają już czegoś szukać przy Zagłębiu a Bełchatów to pewnie kwestia czasu :lol:
Może ambitny Tomczak i wydział dyscypliny PZPN wezmą się za cudowne utrzymanie Bełchatowian bodaj w 97 roku :wink: Niesamowita wiosna w ich wykonaniu :)
Było trochę przekrętów w tej naszej lidze :?

Sztygar
Posty: 1308
Rejestracja: 27.02.2007, 07:45

Post autor: Sztygar » 11.05.2007, 11:39

[link]

W przypadku awansu Polonii są najprawdopodobniej dwie możliwości ....
Będą grac albo na Śląskim albo w Zabrzu

ktostam
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2007, 17:50

Post autor: ktostam » 11.05.2007, 12:44

R/F pisze:...cudowne utrzymanie Bełchatowian bodaj w 97 roku :wink: Niesamowita wiosna w ich wykonaniu :)
Było trochę przekrętów w tej naszej lidze :?
Oj było było.. :lol: Powiem więcej wciąż jest :lol: Tak sobie tutaj dyskutujemy o ew. beniaminkach z 2 ligi i....no i cytowany kolega pisał o cudownej wiośnie Bełchatowa jakiś czas temu.A gdyby tak się przyjrzeć to na drugim froncie taką cudowną wiosnę ma teraz Polonia Warszawa :lol: Ja oczywiście nieczego się nie doszukuję,mówię tylko to co widzę :lol:
Dzisiaj gdzieś już czytałem że wobec Zagłębia Lubin jest postawiony zarzut odnośnie kupionego awansu w 2004.W dalszym ciągu uważam że po sezonie o jednego mistrza będzie bogatsza bądż Legia bądż Wisła :lol: A jak się pomylę to będzie wyjątek potwierdzający regułę :lol:

pan karol
ban
Posty: 495
Rejestracja: 27.02.2007, 09:55
Lokalizacja: ze strefy x i y

Post autor: pan karol » 11.05.2007, 13:08

sport już dawno przestałbyć sportem

40i4
Posty: 186
Rejestracja: 01.03.2007, 01:34

Post autor: 40i4 » 12.05.2007, 00:11

Wiceprezes Pogoni Szczecin Krzysztof Waszak poinformował, że pierwszoligowy zespół dokończy rozgrywki z zawodnikami drużyny rezerw - pisze serwis Pogoń SportNet.
- Piłkarze z rezerw przechodzą do pierwszego składu, a do rezerw mają iść zawodnicy juniorów starszych prowadzonych przez Roberta Dymkowskiego. To jest kompromitacja - poinformował wiceprezes klubu Krzysztof Waszak.

- Dowiedziałem się o tym 20 minut temu od prezesa Waszaka - mówi trener Pogoni Bogusław Baniak. - Jest to diabelski pomysł. Ci chłopcy spalą się psychicznie wychodząc na boisko i grając przeciwko Cracovii czy GKS-owi.

Do gry w rozgrywkach Orange Ekstraklasy zostali zarejestrowani: Rafał Komar, Tomasz Burnejko, Damian Paliwoda, Robert Rawa, Przemysław Orłowski, Tomasz Rydzak i Wojciech Wójtowicz. Mają oni prawdopodobnie zastąpić Brazylijczyków, którzy ze względów oszczędnościowych pakują się już do domu.

- Nie rozumiem takiego zagrania - mówi Baniak. - Przecież jest jeszcze cień nadziei na uratowanie zespołu, dopóki mieliśmy szanse, powinniśmy walczyć. Zostanę na ławce trenerskiej do końca - zapewnia Baniak. - Podobna sytuacja jak obecnie w klubie była za czasów Gondora. Wtedy trener Jerzy Wyrobek robił wszystko, aby Pogoń dograła sezon do końca, tak teraz i ja będę o to walczył. Tym bardziej że trener Wyrobek, który jest złotym człowiekiem, był ze Śląska, a ja jestem stąd.

onet.pl



wiec jesli chodzi o jednego spadkowicza to sytuacje mamy jasną.

Na miejscu ptaka nie wracałbym już do kraju, podjerzewam, że kibice w Szczecinie zajebaliby go gołymi rekami.

swoja droga to bardzo szkoda mi Pogoni, maja Portowcy pecha do pseudowlascicieli (bekdas, gondor a teraz ptak).
Erektor temacie o dziwactwach pisze: A ja zawsze przed prostowaniem orła muszę zapakować w tapczan albo kaloryfer

19ozzi20
Posty: 1
Rejestracja: 07.05.2007, 22:39
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 19ozzi20 » 14.05.2007, 17:27


Ruch Chorzów Powinien wejść do I ligi...
Po Przegranej zaglębia
Ruch ma 61pk a sosnowiec 54pk :D

UżytkownikForum
Posty: 86
Rejestracja: 03.03.2007, 15:05

Post autor: UżytkownikForum » 16.05.2007, 12:17

19ozzi20 pisze: Ruch Chorzów Powinien wejść do I ligi...
Po Przegranej Zaglębia
Ruch ma 61pk a sosnowiec 54pk :D

Naucz się pisać.....
Zagłębie piszemy z dużej litery...a "powinien, przegrany" z małej.. :shock:

I co z tego,ze Zagłębie ma 54 punkty skoro wchodzą aż 4 drużyny... :roll: :roll:
[link]

c*** Z ULTRASEM - ZJEDZ KIEŁBASĘ !

maro_PK
Posty: 44
Rejestracja: 26.02.2007, 19:50

Post autor: maro_PK » 24.05.2007, 15:16

Po spadku Wisły Płock i Pogoni Szczecin do II ligi oraz karnie zdegradowane Arka Gdynia do II i Górnik Łęczna do III ligi! ma bardzooo dużo zespołów szanse wejść do EKSTRAKLASY !

1. Ruch Chorzów Już wszedł!
2. Zagłębie Sosnowiec
3. Jagiellonia Białystok
4. Polonia Warszawa
--------------------------------
5. Polonia Bytom Ma szanse!
6. Lechia Gdańsk Ma szanse!
7. Górnik Polkowice zdegradowany karnie do III Ligi!!!
8. Śląsk Wrocław teoretyczne !
STOWARZYSZENIE POLSKI RUCH KIBICOWSKI !

ktostam
Posty: 23
Rejestracja: 22.04.2007, 17:50

Post autor: ktostam » 25.05.2007, 10:10

Przynajmniej w tym sezonie, wszystkie z mających szanse na awans drużyn, mają jakąś nazwijmy to tradycje i co najważniejsze kibiców. Z drużyn które mają szanse na awans najchętniej widziałbym Lechię,Polonię Bytom,Zagłębie ew. Jage.Ale szczerze to wątpię żeby jakoś drastycznie zmienił się obecny układ w tabeli.Czemu zwrócili Polonii Warszawa te 6 pkt?

Farstone
Posty: 130
Rejestracja: 13.03.2007, 11:12
Lokalizacja: Puermageze

Post autor: Farstone » 26.05.2007, 08:10

PZPN bardzo hołubi Polonię Warszawa niestety... Inna sprawa, że nic by to nie dało, gdyby Lechia wygrała chociaż dwa zremisowane u siebie mecze, a tak na własne życzenie Gdańszczanie nie awansują w tym roku do I ligi...

Farstone
Posty: 130
Rejestracja: 13.03.2007, 11:12
Lokalizacja: Puermageze

Post autor: Farstone » 27.05.2007, 19:46

Zgadza, się ale szyki psuje Polonia Bytom, nawet jak Lechia wygra oba mecze to do końca nie będzie wiadomo kto zajmie 4 miejsce. Nie wiadomo co -3p. dla Polonii, nic nie wiadomo.

disnemar
Posty: 87
Rejestracja: 26.02.2007, 21:11

Post autor: disnemar » 27.05.2007, 22:51

Miśki z Miodowej , z Kolatorem na czele, najprawdopodoniej wycofaja się z czterech drużyn wanasujących z drugiej do pierwszej ligi.
Dziś Kolator stwierdził,ze wszystko zostanie "po staremu" czyli wchodzą dwie druzyny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości