www.warhouse.pl

Orliki

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
maq23
Posty: 12
Rejestracja: 10.05.2010, 11:53

Orliki

Post autor: maq23 » 05.07.2010, 14:24

Ale przecież są Orliki dla młodych piłkarzy. Są turnieje na nich organizowane (nawet ogólnopolskie!). Dobrze jeszcze nie jest ale coś zaczyna się dziać. A Orlików w całej Polsce jest już ponad 1200, a mają być w każdej gminie w kraju.
[link]



Lech
Posty: 13
Rejestracja: 09.07.2010, 15:00

Re: Orliki

Post autor: Lech » 10.07.2010, 13:45

Tylko że taki młody piłkarz, który trenuje cały czas na orliku, wchodząc na duże boisko nie wie co sie dzieje...
zaraz przy orlikach powinny powstawać pełnowymiarowe boiska trawiaste

UFV
Posty: 6
Rejestracja: 06.10.2009, 08:59

Re: Orliki

Post autor: UFV » 15.07.2010, 17:51

Lech pisze:zaraz przy orlikach powinny powstawać pełnowymiarowe boiska trawiaste
Może i do tego kiedyś dojdzie. Ja ciesze się, że władza poszła po rozum do głowy i jak niegdyś budowano 1000 kortów tenisowych, tak teraz mamy piękną liczbę "Orlików". W końcu młodzież (i nie tylko) ma gdzie spędzić pożytecznie czas, zamiast alkoholizować się na ławce pod blokiem.
[link]
[link]

sfrustrowany
Posty: 13
Rejestracja: 16.02.2010, 09:17

Re: Orliki

Post autor: sfrustrowany » 12.10.2010, 15:36

dlaczego w naszych młodzieżowkach są przewaznie zawodnicy z niższych lig? to proste - ponieważ w niższych ligach jest ograniczenie co do [link], w tzw ekstraklasie i 1 lidze sprowadza sie jakies złomy z brazylii czech czy innych serbi a młodzież ogrywa sie w amatorskich ligach gdzie nie mają sie od kogo uczyć no i efekty widać.. ale co to obchodzi ludzi pokroju laty czy piechniczka, dlugo już nie pożyją to sie chcą nachapać kasy reszte mają gdzies.. trzeba jak najszybciej wprowadzic ograniczenia obcokrajowcow do max 5-6 bo inaczej dalej bedziemy tkwić w bagnie w jakim tkwimy i żadne cuda Smudy tu nie pomogą

SMSDonJuan
Posty: 478
Rejestracja: 09.02.2010, 17:22

Re: Orliki

Post autor: SMSDonJuan » 27.03.2011, 12:10

Ja na swoim podwórku wczuwałem się w Zidana na trawniku, gdzie jedną bramką były dwa drzewa, a drugą siatka przy kontenerach. Potem przenieśliśmy się na boisko wielokątne, ale z bramkami, gdzie trawa nie miała szans wyrosnąć, bo całe dnie graliśmy. Teraz mają dzieciaki orliki, które są zajęte raz na ruski rok, a tak to puste. Przynajmniej u mnie.
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

fan111
Posty: 11
Rejestracja: 01.04.2011, 10:18

Re: Orliki

Post autor: fan111 » 01.04.2011, 11:47

SMSDonJuan pisze:Ja na swoim podwórku wczuwałem się w Zidana na trawniku, gdzie jedną bramką były dwa drzewa, a drugą siatka przy kontenerach. Potem przenieśliśmy się na boisko wielokątne, ale z bramkami, gdzie trawa nie miała szans wyrosnąć, bo całe dnie graliśmy. Teraz mają dzieciaki orliki, które są zajęte raz na ruski rok, a tak to puste. Przynajmniej u mnie.
Podzielam Twoje zdanie
Twoja Telewizja Internetowa - [link]

Lubos_Kalouda
Posty: 263
Rejestracja: 14.09.2009, 01:20

Re: Orliki

Post autor: Lubos_Kalouda » 01.04.2011, 22:42

wracając do tematu orlików częściej można na nich zobaczyć już osoby mające parę lat na karku niż dzieciaki jarające się piłką. Niestety przyszłość naszej piłki kopanej nie jest kolorowa, pozostaje jedynie nadzieja że do euro nie zostanie zniszczony ruch kibicowski w którym na szczęście nadal jesteśmy w czołówce.

fazzi
Posty: 10
Rejestracja: 12.04.2011, 20:13

Re: Orliki

Post autor: fazzi » 13.04.2011, 19:46

Mieszkam na wsi, u mnie w gminie nie ma orlika i nie zanosi się na to żeby w najbliższym czasie powstał. Jest w sąsiedniej oblęgany prawie cały czas. Tak w ogóle to jest super sprawa dla młodych żeby mogli trenować w miarę profesjonalnych boiskach i naprawdę powinny być wszędzie :D:D
Idzie, idzie, PODBESKIDZIE!!!

[link]

lsz
Posty: 4736
Rejestracja: 26.02.2007, 18:14
Lokalizacja: z nienacka

Re: Orliki

Post autor: lsz » 21.04.2011, 17:17

Orliki to dobry chwyt ze strony rządu. Niby budują, zrobili wielkie halo, każda gmina ma orlik itd. A tak naprawde to gminy i miasta dokładaja kolosalne pieniądze na utrzymanie obiektu, nie mówiać już o budowie, bo rząd wcale nie finansuje w całości boiska, wręcz przeciwnie, gminy daja więcej kasy niz rząd. idzcie pogadajcie z osobami zarządzającymi orlikami to kazdy Wam powie że najbardziej zadowolny by był gdyby orlika przejął OSIR czy kto inny. jeden wielki przekręt ze strony polityków. nastepne orliki jesli wogóle to bedą powstawały w slimaczym tempie, bo doświadczenie z innych gmin odpycha te nowe.

poza tym młodych gwiazd na nich nie widac, niestety, dzieciaki wola pierdolnąc woleja na Fifie lub PESie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości