www.warhouse.pl

Polskie Kluby w Europie!

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
19FB47
Posty: 9
Rejestracja: 01.04.2010, 23:16
Lokalizacja: z przed Komputera:D

Polskie Kluby w Europie!

Post autor: 19FB47 » 17.05.2010, 14:07

Jak sądzicie która z tych czterech ekip;
Lech
Wisła
Ruch
Jaga/Pogoń
mogą zajsc najdalej z pucharach LM i LE????



czarno-biały
Posty: 20
Rejestracja: 15.05.2010, 14:25
Lokalizacja: Belgrad

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: czarno-biały » 17.05.2010, 14:10

Lech ma szanse wyjść z "rundy zasadniczej" czyli wejść do gróp.
W LE ma największe Ruch Chorzów jeżeli utrzymają(wrócą) do formy z rundy jesiennej.
Obrazek

Poszukiwacz79
Posty: 43
Rejestracja: 03.02.2010, 16:36
Lokalizacja: Pomorze :)

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Poszukiwacz79 » 17.05.2010, 14:25

Wisła i Lech. Chociaż myśle, że Lech nie awansuje do LM, ale może z Wisłą dostana sie do grup w LE, ale pewnie z nich nie wyjdą.
LGFT

niewinny
Posty: 129
Rejestracja: 10.05.2010, 20:00

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: niewinny » 17.05.2010, 14:27

Ja myślałem ,że to jest dział kibicowski.........

19WTJ89
Posty: 49
Rejestracja: 13.01.2010, 18:16

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: 19WTJ89 » 17.05.2010, 14:41

Lech Wisła Ruch jestem pewny że staną na wysokości zadania i tego im życzę . Jaga czy Pogoń . Zdecydowanie Jaga w chwili obecnej na Pogoni nie ma tego pierdolnięcia co kiedyś

Brist
Posty: 150
Rejestracja: 26.11.2009, 18:19

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Brist » 17.05.2010, 15:39

Jeśli już jest to temat w dziale kibice to mozna napisac z kim moze sie postkac LEch juz w 2 rundzie el. LM.: Levadia Tallin (Estonia), Metalurgs Lipawa (Łotwa), FH Hafnarfjoerdur (Islandia), mistrz Bośni i Hercegowiny, Olimpi Rustawi (Gruzja), Pjunik Erywań (Armenia), NK Koper (Słowenia), Inter Baku (Azerbejdżan), FK Renova Dzepciste (Macedonia), Dinamo Tirana (Albania), Havnar Boltfelag (Wyspy Owcze), New Saints FC (Walia), FC Santa Coloma (Andora), Linfield Belfast (Irlandia Północna), Birkirkara FC (Malta), mistrz Luksemburga.

Wydaje sie, że najciekawszy mecz kibicowsko to byłby wyjazd na Bałkany czyli może Zelzjenicar Sarajewo, ktory w lidze bosniackiej na 2 kolejki przed kopncem ma 4 pkt przewagi na Borac Banja Luka. Z kolei jesli przejda tą rune Lechici moga spotkac: FC Basel (Szwajcaria), Anderlecht Bruksela (Belgia), FC Kobenhavn (Dania), Hapoel Tel Awiw (Izrael), Sparta Praga ([link]), Rosenborg Trondheim (Norwegia), Red Bull Salzburg (Austria), Litex Łowecz (Bułgaria), Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), Partizan Belgrad (Serbia)

A tutaj to chyba wiadome Partizan albo Dinamo - choc wydaje mi sie ze lepiej byloby gdyby rywalem LEcha zostalo Dinamo.

Kobierzyn
Posty: 48
Rejestracja: 13.01.2010, 18:46
Lokalizacja: Krk/Kbn

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Kobierzyn » 17.05.2010, 16:08

ku*** NIECH MODY WYPIERDOLĄ TEN TEMAT I ZBANUJĄ TE DZIECI
Wisła Kraków

czarno-biały
Posty: 20
Rejestracja: 15.05.2010, 14:25
Lokalizacja: Belgrad

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: czarno-biały » 23.05.2010, 19:17

właśnie widać po tym co napisałes kto jest dzieckiem
Obrazek

19stal38
Posty: 10
Rejestracja: 12.01.2010, 21:55

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: 19stal38 » 29.05.2010, 10:47

ja mam pytanie dotyczące Jagielloni. dlaczego zaczynaja gre w LE od 3 rundy elimnacyjnej dopiero ?

Huggos
Posty: 52
Rejestracja: 14.01.2010, 15:48

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Huggos » 30.05.2010, 00:05

19stal38 pisze:ja mam pytanie dotyczące Jagielloni. dlaczego zaczynaja gre w LE od 3 rundy elimnacyjnej dopiero ?
Ponieważ zdobywca Pucharu krajowego ma zdaniem UEFY wyższy prestiż, niż zdrużyna która zajęła 2, czy 3 miejsce w lidze i również występuje w LE. Ot' taki paradoks, nie wiem czy słuszny ale obawiam się że przez to fani Jagielloni mogą sobie za wiele nie pojedździć po europie, bo mogą trafić od razu na jakiś Liverpool.
MMA, Boks i takie pierdoły

wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: wrzesien » 21.07.2010, 22:48

no to ja nie widze Lecha ze Sparta. Takiej padaczki nie widzialem dawno. Peszko to ja nie wiem czy do MK Dons zalapal z taka padaka. Najlepszy ten Bialorusin z dlugimi wlosami i ten gosciu z gwiazdkami na lokciach. Teraz bedzie Kotorowski show, na 10 karnych 3 obronione, isnty show, ale niech dziennikarze mydla oczy.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.

Fisk
Posty: 137
Rejestracja: 15.09.2009, 20:31

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Fisk » 21.07.2010, 23:36

wrzesien pisze:no to ja nie widze Lecha ze Sparta. Takiej padaczki nie widzialem dawno. Peszko to ja nie wiem czy do MK Dons zalapal z taka padaka. Najlepszy ten Bialorusin z dlugimi wlosami i ten gosciu z gwiazdkami na lokciach. Teraz bedzie Kotorowski show, na 10 karnych 3 obronione, isnty show, ale niech dziennikarze mydla oczy.

nie znasz podstawowych zawodników a masz najwięcej do powiedzenia, Lech nie najlepiej a nawet źle, ale myślę że z meczu na mecz będzie lepiej, oby ze Spartą nie popełniali dużo takich prostych błędów jak dziś i może zagrali trochę śmielej.


Ps. ten z gwiazdkami na łokciach to Stilic:) Gwiazda Lecha.
Pozdrawiam FISK

wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: wrzesien » 22.07.2010, 00:18

tak mi sie wydawalo ale nie chcialem "walic w ciemno". Moze i jestem pesymista, ale musza na mecz ze Sparta nie zrobic lepiej tylko podniesc sie o kilka leweli bo w przeciwnym razie Sparta urzadzi sobie spacerek.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.

Wierny1950
Posty: 137
Rejestracja: 18.09.2009, 12:37

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Wierny1950 » 22.07.2010, 21:32

Mnie załamuje trochę Ruch. Gra z drużyną z Malty jak równy z równym. Ważne żeby awansowali bo jeśli nie to będą autorami największej kompromitacji w polskiej piłce.

Dobrze że trafili na Austrię bo z nimi przynajmniej nie wstyd odpaść (wyjazd też ciekawy) a z tą drużyną z BiH już trochę wstyd mimo że jak widziałem ich mecze to całkiem dobrze wybiegane chłopaki i na pewno jakby awansowali to nie byłoby to jakimś fartem. Marka to jednak marka i dobrze że zmierzą się z Austrią.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: fluor » 22.07.2010, 23:06

no wiesz Bośnia piłkarsko ostatnio trzyma się bardzo dobrze, wręcz jak nigdy, to, że dla przeciętnego Polaka to kraj trzeciego świata, to cóż...
Najważniejsze, że udało się awansować, kolejne mecze będą już z "cywilizowanymi" rywalami Jaga - Aris, Ruch - Austria, Lech - Sparta, tylk Wisła jeszcze będzie miała bardziej egoztycznego rywala. W lidze mistrzów widze Lecha, a Jagę i Wisłe w fazie grupowej LE.

Wierny1950
Posty: 137
Rejestracja: 18.09.2009, 12:37

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Wierny1950 » 22.07.2010, 23:15

Widzę dosyć optymistyczny wariant ;) Dobrze będzie jak Polska będzie mieć jednego przedstawiciela w grupie LE. chciałbym żeby to była Jaga. Była by to taka Polska sensacja;) W sparingach grają nieźle ale poczekajmy na jakiś mecz o stawkę. Może już tak różowo nie być.

Jak czytam relację to bramkarz uratował Ruch przed kompromitacją w doliczonym czasie gry. Dobrze chyba że nie transmitowali spotkania. Główna informacja to to że Ruch awansował i więcej lepiej nie mówić. Załóżmy że się oszczędzali;)

wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: wrzesien » 22.07.2010, 23:48

Chcialbym sprowadzic kolegow na ziemie, niedlugo takie potegi jak Azerbejdzan Malta czy Lotwa beda sie cieszyc ze trafili na kopaczy z Polski i zalatwiac sobie hotel na nastepny mecz.

[link]


"Wyżej od polskiej ligi oceniono rozgrywki w takich krajach jak Syria, Wietnam, Cypr, Gruzja, Libia czy Botswana."

Jestesmy pilkarskim III swiatem.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.

Normalnie
Posty: 57
Rejestracja: 05.05.2010, 17:30

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Normalnie » 23.07.2010, 09:33

Myśle, że do kolejnej fazy wejdzie Lech, Wisła i...Jaga. Wisła spokojnie sobie poradzi z Azerami, Lech dostał nauczkę by nie lekceważy i teraz zagra tak jak w fazie pucharowej LE z CSK, Nancy itd. A Jaga? Ma szanse, gdyz Aris nie jest jakims tam potentatem ligi. Jedynie to mają 12 zawodnika kibicow, ktorzy umieja zrobic kocioł

wiesniak84
Posty: 311
Rejestracja: 06.02.2010, 21:00

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: wiesniak84 » 23.07.2010, 23:43

lo to widze optymistycznie jak dla mnie to przechodzi Wisla i moze Jaga jakims cudem?

lesiuZL
Posty: 6
Rejestracja: 22.06.2010, 10:31

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: lesiuZL » 24.07.2010, 06:51

Polska pilka to jest dramat choc mysle ze wiekszym dramatem sa Ci statystycy nie wiem na jakiej podstawie m. in. Gruzja jest wyzej od nas... Lech I Ruch odpadna ze swoimi rywalami, Wisla pewnie awansuje a Jaga powalczy a jak bedzie to sie przekonamy;)

daras83
Posty: 283
Rejestracja: 02.10.2009, 11:53

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: daras83 » 24.07.2010, 10:51

Nie chce byc pesymista ale mysle ze w nastepnej rundzie tylko Wisła wyjdzie do przodu.

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: fluor » 24.07.2010, 22:00

wrzesien pisze:Chcialbym sprowadzic kolegow na ziemie, niedlugo takie potegi jak Azerbejdzan Malta czy Lotwa beda sie cieszyc ze trafili na kopaczy z Polski i zalatwiac sobie hotel na nastepny mecz.

[link]


"Wyżej od polskiej ligi oceniono rozgrywki w takich krajach jak Syria, Wietnam, Cypr, Gruzja, Libia czy Botswana."

Jestesmy pilkarskim III swiatem.

1. Hiszpania 580 pkt
2. Brazylia 577
3. Argentyna 536
4. Włochy 508
5. Anglia 486
6. Niemcy 457
7. Francja 413
8. Peru 407
9. Chile 362,5
10. Paragwaj 357,5

[link]

OK, powiedzmy, że pierwsze "7" może być, ale kwestia od 8 miejsca jest naprawdę umowna, to tak samo jak panstwowy ranking FIFA, czasami między 10 a 80 drużyną nie ma wielkiej różnicy. Ciężko porównywac miedzy kontynentami, ale już w obrębie owszem. Meksyk jest na 13 miejscu, a tak naprawde obecnie liga ta nie jest wiele gorsza od Brazylii a już napewno od Argentyny. Rosja 42? Rumunia 45? Norwegia 81? Domyślam się, że to statystyka wieloletnia. :) Zresztą wystarczy spojrzeć na Szkocję, wielkością ligi są dwa kluby, a właściwie już były.

Tu macie ranking europejski
[link]

aktualizowany po każdej kolejce i wg tego rankingu sa przyznawane miejsca w pucharach, nasze obecne 24 miejsce jest wyższym niż rok temu. Może jeszcze trochę pójdziemy w górę bo mamy wszystkie kluby w pucharach. Patrząc na poszczególne lata to od dawna nie mamy silnej ligi. W 1990 roku byliśmy na 23 miejscu i to na 32 a nie jak obecnie 53! Ostatni w miare udany był rok 1979 kiedy zajmowaliśmy 13 miejsce! ;) Ze współczesnych udało się w 2004 roku być na 16...

Normalnie
Posty: 57
Rejestracja: 05.05.2010, 17:30

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Normalnie » 27.07.2010, 07:04

wiesniak84 pisze:lo to widze optymistycznie jak dla mnie to przechodzi Wisla i moze Jaga jakims cudem?
Takim, że Jaga gra moim zdaniem w tym momencie najlepszą piłk w Polskiej lidze. Nie osłabili się(jedynie odszedł Bruno, ale jest do zastąpienia), a wzmocnili paroma dobrymi zawodnikami.

Idav
Posty: 32
Rejestracja: 03.03.2007, 11:05
Lokalizacja: Święte Miasto

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Idav » 30.07.2010, 08:35

Jak Jaga będzie grać tak jak wczoraj - zwłaszcza pod koniec 2 połówki - da sobie radę w Grecji. Muszą tylko poprawić skuteczność (Grosicki musi sobie oksy kupić czy nie wiem co bo miał wczoraj chłop zeza ;]

Lech - jak się nie ogarną po całości to może być ciężko. Choć mecz w Pradze to chyba nie był ich dzień - jakoś pecha mieli.

Wisła - po pierwszym meczu hmm oO Kompromitacja. Ale pewnie wygrają, a to była wpadka przy pracy jakich u nas nie mało.

Ruch - no to już chyba by było tyle. Pewnie się fajnie pokaże w Austrii i może coś tam pohooliganią :)

kibicTurysta

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: kibicTurysta » 30.07.2010, 14:28

hehe fajnie sie czyta poczatkowe posty i ta "nadzieja" :)

Przybywają nam nowe stadiony, z roku na rok coraz większe budżety ... ale piłkarsko z roku na rok coraz gorzej :/ Polscy piłkarze są przepłacani, dla nich liczy sie żel na głowie, aby mieć fajny tatuaż, ogolnie wyglądać jak pedał i zarabiać kilkadziesiąt tysiecy zl miesiecznie, a na treningach sie opierdalac.

Mysle że metoda kiboli Górnika jest skuteczna, wpada na treningi, ośmieszać albo wyliściować.

daras83
Posty: 283
Rejestracja: 02.10.2009, 11:53

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: daras83 » 30.07.2010, 16:23

daras83 pisze:Nie chce byc pesymista ale mysle ze w nastepnej rundzie tylko Wisła wyjdzie do przodu.
Polska piłka siegneła wczoraj totalnego dnia.
Nie sadziłem ze dozyje czasów ze wielkim sukcesem bedzie zwyciestwo z druzyna z Azerbejdżanu,masakra!!!
Za co nasze grajki biora te ciezkie pieniadze???
Z kim my mamy wygrywac w europie???
Sorki ale wkurza mnie to wszystko!

Hypnos83
Posty: 31
Rejestracja: 06.04.2010, 08:56

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Hypnos83 » 02.08.2010, 07:09

Do nastepnej rundy nikt nie przejdzie...
Do tego Polszmat na siłe bedzie pokazywał mecze Wisły, chociaż wydaje mi się, że Jaga i Ruch dużo lepiej się prezentują...no ale co zrobić...

Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Śmiałojestnasmało » 05.08.2010, 14:47

Hypnos83 pisze:Do nastepnej rundy nikt nie przejdzie...
Do tego Polszmat na siłe bedzie pokazywał mecze Wisły, chociaż wydaje mi się, że Jaga i Ruch dużo lepiej się prezentują...no ale co zrobić...
Rzeczywiście Jaga przegrywała 2-0 u siebie po 7 min. a Ruch strzelił jedną bramkę amatorom z Malty i to z karnego!
Jest szansa ,że Wisła się ogarnie i jebnie tych Azerów u nich bo co to za przeciwnik???Ktoś powie ,że równorzędny ,ale bez przesady.Tak to wygląda ,ale nie możemy się porównywać do tych leszczy.
Ciekawe na kogo trafi Lech i kiedy wyjebią trenera albo tego debila co jest odpowiedzialny za transfery.Przytulili 4,5 mln.Euro i co za to zrobili to ja nie wiem.

ZamaskowanySzachista
Posty: 38
Rejestracja: 12.01.2010, 13:52

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: ZamaskowanySzachista » 05.08.2010, 18:16

Śmiałojestnasmało pisze:

Jest szansa ,że Wisła się ogarnie i jebnie tych Azerów u nich bo co to za przeciwnik???Ktoś powie ,że równorzędny ,ale bez przesady.Tak to wygląda ,ale nie możemy się porównywać do tych leszczy.
Już ich Jebła hahahaha żenada jak c***. Na to sie nie da patrzeć.

wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: wrzesien » 05.08.2010, 20:05

czy ktos sie jeszcze ludzi ?? Jestesmy jedna z najgorszych lig w europie i na swiecie gdzie jest profesionalny football. Kiedys odpadalismy bo brakowalo szczescia w losowaniach. A to Barca a to Parma a to Man U. Teraz wicemistrz Polski odpadl z druzyna z miasta ktorego nazwy nie jestem w stanie powtorzyc z panstwa gdzie dokladnie nawet nie wiem gdzie jest na mapie. Juz wiem Agdam ktore podobno jest calkowicie zrownane z ziemia po walkach pomiedzy Azerami a Ormianami

[link] fotka taka. Nie wiem na dobra sprawe kogo bylibysmy w stanie dzisiaj przejsc. Ponadto ta kondycja bedzie miala odbicie w grze reprezentacyjnej gdzie ku*** Peszko ma zaklepane miejsce niezaleznie od tego czy gra w pilke czy nie. Na Euro rozpierdola nas w pyl takie potegi jak Moldawia czy Estonia o Hiszpanii boje sie pomyslec. Dlaczego? bo przez 2 lata sie nic nie zmieni. A w pilke nie naucza sie grac w 2 lata. Bo oni po prostu nie umia grac w pilke, zaden j***** kretyn nie jest w stanie przyjac pilki bo im ona odpada na kilka metrow. A jak widze te wystraszone zmartwione geby uczesanych wszystkich tak samo zjebow to mnie rzuca. r******* pzpn zwolnic WSZYSTKICH pilkazy i trenerow wyslac nowych trenerow na zachod na nauki i dopiero wtedy mozna myslec. Na to potrzeba lat.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.

Wierny1950
Posty: 137
Rejestracja: 18.09.2009, 12:37

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Wierny1950 » 05.08.2010, 21:09

Ku pocieszeniu Jaga in plus ale chyba odpadnie. Na prawdę podjęli równą walkę z rywalem który już nie jest anonimowy a przecież Jaga to chyba 7 drużyna ligi po dodani 10 pkt.

Malibu
Posty: 456
Rejestracja: 03.03.2007, 09:40

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Malibu » 09.08.2010, 01:10

Co roku jest gorzej, a przecież teoretycznie poziom naszej ligi się podnosi, jest coraz więcej sponsorów, pieniędzy...
ech... szkoda słow.
Dziwne że w siatkówke i ręczną potrafimy osiągać sukcesy a w piłke od lat 70-80. jest totalna klapa.

wrzesien
Posty: 914
Rejestracja: 12.09.2009, 17:17

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: wrzesien » 16.09.2010, 20:57

3:3 Lecha z Juventusem. Mecz byl do wygrania ale remis kazdy bral by w ciemno. Pokazuje to tylko ze na boisko wychodzi 22 facetow i kazdy jest do obiechania, nie sa to ani jacys polbogowie ani lwy. Kotorowski cieniutki straszliwie ten mlody Serb o wiele lepszy.
Wiem, że nie ucisk i chciwe podboje,
Lecz wolność ludów szła pod Twoim znakiem,
Ze nie ma dziejów piękniejszych niż Twoje
I większej chluby niźli być Polakiem.

Normandzki
Posty: 1057
Rejestracja: 15.01.2010, 11:11

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Normandzki » 16.09.2010, 23:07

Wychodziłem z domu to jeszcze było 2:0. Przychodze 3:2. Ide srać i się kąpać 3:3. Szkoda bo było do wygrania. Dwa głupie błedy kosztowały 3 punktów.

ManUtd
Posty: 1
Rejestracja: 17.09.2010, 10:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: ManUtd » 17.09.2010, 10:33

SfcN pisze:Kotorowski faktycznie popełnił błąd przy drugiej bramce, mógł lepiej się zachować przy trzeciej ale na minus w ekipie Lecha - już od dłuższego czasu jest nowy nabytek z Arki - super napastnik który nic nie gra, masakra.

Na szczescie, ze nie doszlo do skutku sprowadzenie go do stolicy...

kibicTurysta

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: kibicTurysta » 17.09.2010, 12:58

Powrót wielkiego króla Artura, czyli Wichniarka, i sprowadzenie napastnika ze słabej Arki - Tshibamby, miało zagwarantować awans do Ligi Mistrzów <lol2> Lepiej było pensje obu razem wziete zaproponowac komus kto by byl wzmocnieniem niz uzupelnieniem. Jak widac slabsze kluby za darmo pozyskaly o wiele bardziej skutecznych zawodnikow niz Lech -> Niedzielan,Zewlakow itp.

Teraz brzydały by sie 3 pkt u siebie z Austriakami , aby miec jakies tam nadzieje awansu z 2 miejsca.

Wierny1950
Posty: 137
Rejestracja: 18.09.2009, 12:37

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Wierny1950 » 17.09.2010, 17:55

Panowie jakby nie było Wichniarek z którego się śmiejecie strzelił bramke w Baku bez której by Lech nie awansował dalej. Jego powrót od razu skazywałem na niepowodzenie i jako doświadczony zawodnik w razie czego jest dobrym kandydatem na zmianę ale kariery już chyba wielkiej nie zrobi. Co do czarnego to poczekajmy. Lepiej tani 20kilku letni gracz niż droższy dziadek. A nóż nastrzela i wezmą za niego grubą kasiorke.

Słabsze kluby pozyskały lepszych zawodników ale kto to wiedział że będą lepsi? Władowanie kasy w emerytów to duże ryzyko i jak widać częściowo wypaliło bo Franek też się sprawdza a Żuraw jeszcze większa tragedia od Wichniarka. Tak bywa. Niedzielan w Wiśle grał tragicznie a dziś się przed nim trzęsą...

Co do błędów to aż 4 bramki po nich padły. Peszko bez karnego by nic z tej akcji nie zrobił jak to często u tego jeźdźca bez głowy bywa. Manninger też podarował drugą bramkę po lekkim zamieszaniu. Arboleda spierdolił jak junior pierwszą a Kotorowski w drugiej dla Lecha minął się z piłką. Bramka Del Piero raczej nie do obrony no chyba że przez klasowego bramkarza.

Bramka Rudnevsa
http://www.youtube.com/watch?v=_s9NACrP ... re=related

bez komentarza.

Michal Głuś
Posty: 60
Rejestracja: 28.06.2010, 11:42
Lokalizacja: Dęblin

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Michal Głuś » 04.11.2010, 22:02

Brawo Lech, bez kompleksów. Tak trzeba grac, technikę nadrabiać ambicjami

Pablo_LG
Posty: 781
Rejestracja: 24.09.2009, 15:35
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: Pablo_LG » 17.02.2011, 20:23

Czy to tylko ja mam takie odczucie czy ten mecz jest po prostu tak nudny ?
Obrazek

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Polskie Kluby w Europie!

Post autor: GtWładzię » 04.08.2011, 03:47

Po wczorajszym meczy Wisły, gotów jestem stawiać dużą kasę,że po tylu latach w końcu pogramy trochę w lidze mistrzów.
Styl i zdecydowane zwycięstwa to jedno,ale najważniejsze,że pokażemy się też na arenach z dobrym dopingiem.
Z tego zestawu: FC Kopenhaga (Dania), BATE Borysów (Białoruś), Maccabi Hajfa (Izrael), Dinamo Zagrzeb (Chorwacja), APOEL Nikozja (Cypr), niech trafią nawet na Duńczyków, przynajmniej nie odpuszczą,ale jest naprawdę blisko.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości