www.warhouse.pl

Ekstraklasa

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ

komu kibicujesz w walce o mistrza?

Lech
18
26%
Legia
5
7%
Wisła
15
22%
Polonia W
4
6%
GKS B.
3
4%
Śląsk
2
3%
mam na to wyjebane, jestem pseudokibicem a piłkarze to sprzedawczyki ;)
22
32%
 
Liczba głosów: 69

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Ekstraklasa

Post autor: cwaniak z PKSu » 06.04.2009, 13:50

Forum kibiców więc można i o polskiej kopanej pogadać. Komu kibicujecie w walce o tytuł mistrzowski? We wczorajszym meczu kibicowałem Wiśle, aby zrównała się punktami z Legią i Lechem. I ogólnie chciałbym, by t o krakowski zespół zdobył mistrzostwo. Za Legią i Lechem nie przepadam. Wkurzyła mnie degradacja Jagiellonii, bo zrobił się burdel (ten akurat jest w piłce ligowej od kilkudziesięciu lat za sprawą korupcji) w walce o utrzymanie. Jakichś tam kandydatów do spadku nie mam. Może czas, by Wodzisław odpoczął od ekstraklasy i reszta wyjazdowiczów odpoczęła od tego miasta.. Cieszy coraz lepsza infrastruktura (cierpią wyjazdowicze). Wkurzają fikcyjne remonty. Wiele ekip ma po 1/2/3 wyjazdy na rundę :roll: W następnej rundzie w ekstraklasie widzę Widzew, Lubin i Koronę Kielce. Chociaż Podbeskidzie też byłoby ciekawym zjawiskiem, może wpłynęłoby to mobilizująco na kibiców Podbeskidzia.. Nie wiem jak tam plany z budową stadionu. Oby Znicz nie wszedł, bo po co?
Obrazek



TYLKO PASY
Posty: 411
Rejestracja: 12.07.2007, 18:07
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Ekstraklasa

Post autor: TYLKO PASY » 06.04.2009, 14:32

Ja kibicuję Lechowi bo to zgoda, ale cieszyłbym się też z mistrzostwa kogo innego, byle Wisła nie była mistrzem :wink: Szkoda, że wczoraj Lech nie wygrał, może gdyby był lepszy sędzia to 3pkt zostałyby w Poznaniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości