Komentarze-3-6 marca !

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
arkadiomorelas
Posty: 42
Rejestracja: 18.04.2016, 11:20

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: arkadiomorelas » 06.03.2017, 18:29

zico7 pisze:Brak dopingu na Pogoni spowodowany brakiem ambicji (tyle złapałem z transu) u piłkarzy, działaczy, czy jeszcze coś innego? Było coś ostatnio u nich?
Wyniki



MŁK
Posty: 9
Rejestracja: 15.08.2016, 01:45

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: MŁK » 06.03.2017, 18:36

[link] Co tu sie odwaliło ?

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Gary widz » 06.03.2017, 18:48

Na pewno w Łodzi była kiedyś taka sytuacja bo barwy podobne z narodowymi ma ŁKS i Widzew ,zastanawiam się jak koleś kroi kolesia po wyjściu z meczu jednych albo drugich i okazuje się że to szalik Polski a nie rywala za miedzy :) taka rozkminka

Nieobeznany
Posty: 154
Rejestracja: 03.12.2012, 22:13

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Nieobeznany » 06.03.2017, 18:49

MŁK pisze:[link] Co tu sie odwaliło ?
Zapytaj Komendanta !

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: albtraum » 06.03.2017, 18:51

Krojenie zwykłych flag reprezentacyjnych jeżeli nie jest to 11 listopada itd to normalka, ekipa bierze taką flagę na wyjazd to po to by ją wywiesić więc musi się liczyć że może zostać skrojona. Ciekawy jestem czy ktoś by wywiesił potencjalnie skrojoną flagę Cracovii "Bóg wybacza..." albo Lechii "Bóg Honor Ojczyzna...." w klubowych barwach, takich flag jest więcej ale te akurat przychodzą mi do głowy.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Gary widz » 06.03.2017, 19:05

W tych czasach jest ciężko komuś flagę wyrwać bo są pilnowane w klubach gdzieś koło komendy itp więc teraz najlepszym patentem by nie stracić flagi klubowej jest zrobienie flagi klubu w barwach narodowych i nikt jej nie ruszy.Tak więc ile ludzi to czyta tyle opinii jak to mówią jeden lubi białe a drugi czarne i żeby chu.. na chu... stawał to i tak do swej racji nikogo nie przekonasz .Tak samo jak z tymi walkami teraz na galach jedni tego chcą inni nie,jedni chcą las czy pole inni nie a jeszcze inni lata 90 bo nie ważne czy byłeś,piknikiem ,Jankiem,wyjazdowiczem ,chuliganem czy zwykłym zjadaczem chleba liczyłeś się z tym że możesz oberwać na wyjeździe teraz to chyba już poszło na prawdę w gangsterke i z piłką nie ma za dużo wspólnego

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 06.03.2017, 19:12

patrykwhite pisze:
garos85 pisze:Potwierdzam ,że ekipa Jastrzębia ruszyła umilić dzień rywalom zza miedzy i szkoda że wąsy tego dnia były czujne...
Sam turniej jak i racowisko w wykonaniu kibiców GKSu po prostu klasa ,a już w przyszłą sobotę jedziemy właśnie do wodzisławia biletów bardzo mało jak na zapotrzebowanie ,ale można spokojnie spodziewać nadkompletu! Liczymy na atrakcje :)
I jeszcze w odpowiedzi dla kolegi mówiącego o polocie , nie raz wpadało wam się do barów , umawiało z wami na grzybobranie( wszystkie zakończone zwycięstwem Jastrzębian) , ganiało po waszym mieście , odkąd pamiętam Odra Wodzisław miała ten ból do Jastrzębia. My nienawidzimy was co dało się słyszeć na turnieju,a wy nas taka już jest kolej rzeczy! Jak chcesz odezwij się w wiadomości prywatnej to Ci mogę nieco przybliżyć w kwestii sytuacji do których się odwołałem,a to naprawdę niewiele z nich :)
Pozdrawiam wszystkich!
Widze po części odpowiedź kierowana do mnie akurat zły traf, bo nie jestem z Wodzisławia mam dużo znajomych w Jastrzębiu i opowiadają mi co nie co jaki burdel robicie w mieście, atakujecie ludzi w klubach czy na ulicy, może pogadamy o Młodej Bandzie ich ekcesach w mieście? czy o starciu z Goralem ? tak jak pisałem tylko do Odry możecie biegać w Polsce.
Od Odry typie dwa chuje w bok, nic nie wiesz bo tu się nie udzielamy także mordę wycieraj sobie o inny klub. Kolega garos;
fajnie to napisałeś jak to nas sobie obijacie kiedy chcecie. Potwierdzić to sobie możesz że jesteś głąbem ,do tego źle doinformowanym. W kilkanaście furek ustawiacie się na(tylko) Kietrz !!! Aż tyle żeby przypadkiem ZNOWU nie zaliczyć pleców. Chłopaki na szczęście jechali inaczej i obchodzicie się smakiem. Potem dzwonicie do nas że wpadniecie nam zaraz na zbiórkę, wtedy tylko jedna radiolka, zaczynamy się rozgrzewać ale po 15 min ani widu ani słychu po was za to najebało się prewencji ,szkoda. Przypomnij mi jakąś zwycięską akcję na nas z waszej strony po końcówce 2013 gdzie zresztą też zaliczacie plecy na shellu, dwa razy. A akcje barowo-osiedlowe ?? raz wy raz my do przodu ale czy warto o tym pisać. Taki urok śląska.

magiczne_koty
Posty: 9
Rejestracja: 05.03.2017, 12:18

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: magiczne_koty » 06.03.2017, 19:17

Ja p*******, armia kundli, sprzętu i ostrej amunicji na tyle, że by mogli na mały kraj napaść, a tu kilka osób coś zajumało z biedry. Ręcę opadają co się odpierdala w naszym kraju.

garos85
Posty: 40
Rejestracja: 06.03.2017, 16:40

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: garos85 » 06.03.2017, 19:42

W kwestii relacji na linii Jastrzębie-Wodzisław nie chcę już zaśmiecać tematu bo można by było dyskutować i dyskutować, powiem tylko że w sobotę może być ciekawie bo Jastrzębie wybiera się do Wodzisławia w konkretnej liczbie, szkoda tylko że nie gramy z tą Odrą... Tak czy siak mam nadzieję ,że się pokażecie bo w końcu wjeżdżamy na wasz teren,a chodzą słuchy ,że w Wodzisławiu zaczyna panować Ruch :)

stary piknik
Posty: 46
Rejestracja: 28.11.2012, 00:31

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: stary piknik » 06.03.2017, 19:54

A Ty dalej nie napisałeś za kim jesteś, nie wstydz się chłopcze :)

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: troublemakeer » 06.03.2017, 19:59

nigdy nie zrozumiem wiadomości typu drużyna A gra z drużyną B i być może będą jakieś atrakcje. Ja p*******, później się dziwić, że gdzie się nie ruszysz to są psy jak tu 80% to społeczniaki. j**** takich pedałów, sam nie mam 40lat, ale serio, coraz częściej czytam takie posty i ręce opadają. Psy są poinformowane, ale na cholerę jeszcze dokładać im pod nos? morda w kubeł i tyle, a nie tasowanie się, bo ekipa x pojedzie w tysiąc osób i może być ciekawie. Będzie to będzie i nie trzeba o tym trąbić na ogólnodostępnym forum

garos85
Posty: 40
Rejestracja: 06.03.2017, 16:40

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: garos85 » 06.03.2017, 20:01

Nie otrzymałem żadnej wiadomości na priv, a do tego co piszesz to osobiście w Jastrzębiu nigdy nie spotkałem się z kibicami Ruchu, może za czasów kumania się z Niebieskim Południem były kontakty z Żorami , Radlinem , chłopakami z Wodzisławami którzy kibicowali Ruchowi ,ale w samym Jastrzębiu zaufaj mi 100% GKS :) A co do Rowu na Borynii coś mi się obiło o uszy ,że na kopalni pracują... Tak widzę że zorientowany jesteś, również ciekawi mnie to za jakim klubem jesteś :)

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 06.03.2017, 20:09

garos85 pisze:W kwestii relacji na linii Jastrzębie-Wodzisław nie chcę już zaśmiecać tematu bo można by było dyskutować i dyskutować, powiem tylko że w sobotę może być ciekawie bo Jastrzębie wybiera się do Wodzisławia w konkretnej liczbie, szkoda tylko że nie gramy z tą Odrą... Tak czy siak mam nadzieję ,że się pokażecie bo w końcu wjeżdżamy na wasz teren,a chodzą słuchy ,że w Wodzisławiu zaczyna panować Ruch :)
jesteś zwykłym glutem i uja wiesz. Z mojej strony koniec tematu

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: GJ1962 » 06.03.2017, 20:15

Forca pisze:Kiedyś fajnie bodajże Jastrzębie po zdobyciu flagi Łomży zrobiło. Gdzie obrócili herb na zdobytej fladze pozostawiając resztę w odpowiedniej konfiguracji.
Z flagi ACAB z herbem ŁKSu Łomża, odpruliśmy herb i wyrzuciliśmy flagę na bieżnię w Łomży.
Pozdrawiam

ostr
Posty: 430
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: ostr » 06.03.2017, 20:21

Flaga to flaga, barw się broni.
Na pewno nie będzie deptana ani bezczeszczona z uwagi na barwy narodowe i odesłana na Węgry a tu tyle ..
Eksperci w kazdej dziedzinie..
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Jatoja49 » 06.03.2017, 20:23

c*** z tym czy to Węgrzy, Niemcy, Ruscy czy talibowie, zajebali z ucha wiec c*** im do d***, o tym chyba zapominacie
Dobra decyzja Rakowa
P.s zajebista prezentacja Bełchatowian, pzdr

makita
Posty: 38
Rejestracja: 17.09.2010, 21:24

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: makita » 06.03.2017, 20:35

szlachta gliwic pisze:
m.. pisze:Nie rozumie o co tyle krzyku . Idąc tokiem myślenia tutejszych ''patriotów'' to od dzisiaj powinno dojść do zawieszenia broni między wszystkimi ekipami w kraju. Skoro nie można oklepać Węgrów to jakim cudem Polacy okładają się między sobą? Takie to niepoprawne patriotycznie ehh.
Relacje są jakie są, ale czy widziałeś żeby jakaś polska ekipa skroiła innej polskiej ekipie flagę patriotyczną, albo czy się z tym afiszowali? Chujowo wyszło, że do góry kołami poszła i tyle. Jeśli to prawda, że Węgrzy szukali wsparcia u psiarni to też się nie popisali.

Jeśli się nie mylę to KSZO skroiło Busko z flagi z godłem.

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: GJ1962 » 06.03.2017, 20:37

garos85 nie pisz już tu nic więcej bo przypał nam robisz.

Panie Made in Sikorski, odpuść sobie z pisaniem tych bajek. Nigdy nie mieliście podjazdu do nas, za łebka jeździliśmy do Was w kilka osób i dzwoniliśmy do niejakiego waszego szefa "Leona" czy jak mi tam było z propozycja małego sparingu i zawsze były wykręty a mieliśmy wtedy po 18-20lat. Nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata, możecie sobie obijać przypadkowe osoby. Szkoda że zawsze macie jakieś wytłumaczenie żeby z nami się nie spotkać. Nie pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

Patrykwhite ileTy chłopie masz lat? To że ktoś namalował eRke albo są vlepki FC to znaczy żę u nas Ruch jest? Ja p******* ale kumacz z Ciebie...nie ma u nas żadnych kibiców innych klubów, jeżeli są to się z tym nie obnoszą i nie chodzą w barwach. Jastrzębie zawsze było miastem jednego klubu!! A to myślisz że na innych kopalniach czy zakładach pracy nie zdarzają się ludzie w barwach innego klubu zwłaszcza gdzie na kopalni robi kilka tysięcy ludzi, zejdź na ziemię. Kolejna sprawa c*** Ci do tego co sie dzieje czy działo na mieście. Niech cała Polska opisuje co się dzieje u nich w pubach czy na osiedlach...Jeżeli jesteś taki kozak i Twoja ekipa to przyznaj się komu kibicujesz i oceniamy do kogo Wy macie starcie, a o nas się nie bój.

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 06.03.2017, 20:44

Sprawdź priv

PanTadeusz88
Posty: 3
Rejestracja: 06.03.2017, 20:19

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: PanTadeusz88 » 06.03.2017, 20:56

Pan Made in Sikorski żyje sobie pewnie na emigracji w tym Londynie i żyje w tym zakłamanym świecie, jakim przedstawiają mu niedobitki tej wodzisławskiej Odry

PKtub
Posty: 133
Rejestracja: 16.05.2016, 21:46

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: PKtub » 06.03.2017, 21:01


M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 06.03.2017, 21:01

Zrób sobie jeszcze trzy konta farmazoniarzu, chłopaki z sjz poznali osobiście pana Made im Sikorski w październiku także stul. Wygląda jakby komenda chciała wyciągnąć jakieś info z ostatnich wydarzeń ,lipa

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: krzycho_ASR » 06.03.2017, 21:25

Raków dał ewidentnie plamę, ale ostatecznie wychodzi z tego z twarzą, podejmując decyzję o zwróceniu płótna Węgrom. Już przestańcie pierdolić i się tak czepiać o byle c***.

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: GJ1962 » 06.03.2017, 21:32

M.I.S pisze:Zrób sobie jeszcze trzy konta farmazoniarzu, chłopaki z sjz poznali osobiście pana Made im Sikorski w październiku także stul. Wygląda jakby komenda chciała wyciągnąć jakieś info z ostatnich wydarzeń ,lipa
Brzmi groźnie. Jeżeli do mnie pijesz to posiadam jednego konto Sherloku.
patrykwhite pisze:
Wy zaniedlugo staniecie się FC Ruchu wielcy wyznawcy "obpns" hipokryzja pełna parą, c*** mnie obchodzi co się dzieje ?? nie dziwie sie ze na Szóstce młode chłopaki wbijają w was c*** skoro musieliście się pytać na swoim fp cos się dzieje ze nie zapisują się na turniej tak samo Zdroju haha
Marna prowokacja z Twojej strony. Nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy nikogo FC zwłaszcza Ruchu i zapamiętaj to sobie.Jakbyś nie zauważył drugi rok kibice Ruchu nie są zapraszani do nas na turniej. Widzę nudzi Ci się że siedzisz na naszym fb. To że jakieś osiedle czy dzielnica nie wystawiała drużyny na turniej to jest wyznacznik, że c**** wbijają w klub'? Ja p******* co za dzban z Ciebie. Na Twoje nieszczęście oba osiedla wystawiły jednak skład na Hoolika.
Bez odbioru i żyj sobie dalej w wirtualnym świecie i plotkami.

PS. Jaką trzeba być pizdą żeby się nie przyznać za kim się jest.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Gary widz » 06.03.2017, 21:35

z czym dał plamę? z tym że wyjebał ich z flagi czy z tym że tamci na policję zadzwonili? myślisz ze oni wiedzieli co kroją? napisałem przykład na Łodzi dźwigasz kolesia z ŁKSu czy Widzewa z szalika a okazuje się że to szalik Polski to co mówisz wtedy przypierdol ty mi a ja cie przepraszam?

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 06.03.2017, 21:50

GJ1962 pisze:
M.I.S pisze:Zrób sobie jeszcze trzy konta farmazoniarzu, chłopaki z sjz poznali osobiście pana Made im Sikorski w październiku także stul. Wygląda jakby komenda chciała wyciągnąć jakieś info z ostatnich wydarzeń ,lipa
Brzmi groźnie. Jeżeli do mnie pijesz to posiadam jednego konto Sherloku.
patrykwhite pisze:
Wy zaniedlugo staniecie się FC Ruchu wielcy wyznawcy "obpns" hipokryzja pełna parą, c*** mnie obchodzi co się dzieje ?? nie dziwie sie ze na Szóstce młode chłopaki wbijają w was c*** skoro musieliście się pytać na swoim fp cos się dzieje ze nie zapisują się na turniej tak samo Zdroju haha
Marna prowokacja z Twojej strony. Nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy nikogo FC zwłaszcza Ruchu i zapamiętaj to sobie.Jakbyś nie zauważył drugi rok kibice Ruchu nie są zapraszani do nas na turniej. Widzę nudzi Ci się że siedzisz na naszym fb. To że jakieś osiedle czy dzielnica nie wystawiała drużyny na turniej to jest wyznacznik, że c**** wbijają w klub'? Ja p******* co za dzban z Ciebie. Na Twoje nieszczęście oba osiedla wystawiły jednak skład na Hoolika.
Bez odbioru i żyj sobie dalej w wirtualnym świecie i plotkami.

PS. Jaką trzeba być pizdą żeby się nie przyznać za kim się jest.
nie piłem do ciebie a do taekwondo garosa i pana tadka. Sprawdziłeś priv i sprostujesz czy lecimy z tematem o wydarzeniach z października zeszłego roku

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: GJ1962 » 06.03.2017, 22:13

[quote="patrykwhite"
Już tak się nie hartuj chuliganie, bo na zbiórki meczowe widziałem jak to niewbijaja w was c*** ile osób przychodziło haha osoby z Szostki ktore pojawiły się na turnieju niegdy na meczu niewidziani nie siedzie na waszym fp, bo nic ciekawego tam nie ma, staniecie się, staniecie to tylko kwestia czasu.
Propagandzisci jesteście piekni.[/quote]

I tym postem się pogrążyłeś. Jeżeli twierdzisz że chłopaki z szóstki co grali w turnieju nie jeżdżą na wyjazdy ani się nie udzielają to widzę jak jesteś w temacie. c**** wiesz i siejesz ferment pajacu. A jeżeli jesteś tak dobrze poinformowany to na c*** się pytałeś jakie są stosunki między nami a Jagą albo Stalówką...brak słów.

MIS Nie mam nic na priv.

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: janko-81 » 07.03.2017, 03:32

GJ1962 pisze:
Forca pisze:Kiedyś fajnie bodajże Jastrzębie po zdobyciu flagi Łomży zrobiło. Gdzie obrócili herb na zdobytej fladze pozostawiając resztę w odpowiedniej konfiguracji.
Z flagi ACAB z herbem ŁKSu Łomża, odpruliśmy herb i wyrzuciliśmy flagę na bieżnię w Łomży.
Pozdrawiam
Dokładnie tak było 10 lat temu, a tu od 3;39 - 3:56 zdjęcia z odbioru flagi.

https://www.youtube.com/watch?v=3Uy8TssfukI

abc1962
Posty: 2
Rejestracja: 07.03.2017, 06:28

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: abc1962 » 07.03.2017, 06:41

patrykwhite pisze:
Bardzo się pograzylem, akurat znam ludzi z tego osiedla, bo jestem że Śląska wiec wiem co młode chłopaki na temat GKS mówial, zbiórki też to pokazały 4 osoby przychodziły może czasem 6 i tyle.
Pytałem się z ciekawości, czyli jest jakiś zakaz pytania o pewne rzeczy ?
to nie czasem wasz kolezka zabił niewinnego chłopaka? zapewne tak, przestańcie się już koloryzowac jako to sztywną ekipą jesteście chyba jedynie w mieście bijąc dzieciaki w klubach.
Wali od ciebie psem na kilometr wiec nie ma co z tobą dyskutować. Takie farmazony piszesz ze z powodzeniem możesz startowac na redaktora naczelnego gazety wyborczej. Jeszcze nie tak dawno wypytywales o nas a teraz znawca sceny kibicowskiej w Jastrzębiu. Nikt się tutaj na tym forum udzielał nie będzie bo zainteresowani wiedzą że są od tego inne miejsca. Tyle z mojej strony.


Ps: kibicom Odry radze trochę pokory bo każdy mało ogarnięty kibic zna wasza wartość i wasze możliwości.

Ps2: tak była to mała flaga Łomży Acab z herbem. Herb został odpruty i potargany natomiast reszta odrzucona na murawę.

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 07.03.2017, 08:16

Kolejny jednopostowiec, chłopak pewnie pisze o zdarzeniu na przyjaźni w zaciszu gdzie katujcie chłopaka na śmierć. Jak tam wasza żorska banda ?? Najpierw jeździli na Odrę potem w nich inwestujecie i każdy wie jak to sie skończyło. Z przerzutów nie miało prawa wyjść nic dobrego i odbiło sie to wam czkawką no ale nie jeżdżą do nas. Jedziecie na renomie starych bo do starego Jastrzębia jest wam daleko. My wiemy jaką jesteśmy ekipą ale widocznie wy skaczecie wyżej niż wam dane.
GJ zobacz wiad jeszcze raz.

abc1962
Posty: 2
Rejestracja: 07.03.2017, 06:28

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: abc1962 » 07.03.2017, 08:55

M.I.S pisze:Kolejny jednopostowiec, chłopak pewnie pisze o zdarzeniu na przyjaźni w zaciszu gdzie katujcie chłopaka na śmierć. Jak tam wasza żorska banda ?? Najpierw jeździli na Odrę potem w nich inwestujecie i każdy wie jak to sie skończyło. Z przerzutów nie miało prawa wyjść nic dobrego i odbiło sie to wam czkawką no ale nie jeżdżą do nas. Jedziecie na renomie starych bo do starego Jastrzębia jest wam daleko. My wiemy jaką jesteśmy ekipą ale widocznie wy skaczecie wyżej niż wam dane.
GJ zobacz wiad jeszcze raz.
Rozumiem miarę kumatosci na tym forum mierzy się w postach. Powtarzam ci ze są inne wiarygodniejsze środki przekazu niż to forum.
Jak patrze na to co piszecie to rodem z GW i TVNu. Przypadek jakich wiele co weekend niestety ze śmiertelnym skutkiem. Wybryk jednego chłopaka podpinacie pod akcje kibolska niezli frustraci z was.Więcej nie ma co się rozwodzić na ten temat. Do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: M.I.S » 07.03.2017, 10:13

No to o akcjach kibolskich. 2012-13 po meczu w Bielsku trafiacie nasze 3 fury. Końcówka 2013 nasz powrót z Głubczyc ina fantazji w 3 dychy atakujecie autokar i kilka fur. Pierwsze starcie macie plecy i drugi raz robicie podjazd ,znowu plecy. W międzyczasie kadra , w Londynie w metrze prujecie sie do pierwszej grupy wchodzącej przez bramki na metro ale nie wiedzieliście ze kilkanaście metrów dalej szła reszta ekipy i jyż nie jesteście tacy twardzi. Potem dzwonicie z żalem do Wodzia żeby ogarneli emigracje. Dzień po meczu z Niemcami gramy pierwszy mecz na Gosławiu po rocznym niebycie. Dobrze wiecie że cała ekipa wylàdowała na dołku we Frankfurcie i wbijajcie na mecz na pewniaka w 4 fury. Na wasze nieszczęście zdążyliśmy wrócić i wypierdalacie na wstecznym aż miło. Znowu wam propaganda nie wyszła. O ostatniej sobocie już pisałem a o październikowych derbach obiecaliśmy wam że nie będziemy pisać w necie bo do niczego nie doszło.
Za tydz gracie z mKP w Wodziu. Z wiadomych powodów nas tam nie będzie i tyle w temacie

jaksik
Posty: 15
Rejestracja: 23.10.2016, 20:10

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: jaksik » 07.03.2017, 15:27

[link]

A1962K
Posty: 42
Rejestracja: 19.03.2013, 13:06
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: A1962K » 07.03.2017, 15:46

Panowie To są komentarze a nie priv GKS-Odra

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Stanisław_Anioł » 07.03.2017, 15:54

Daj spokój.
Jakiś powiew świeżości.
Polemika Ruch-Górnik czy Widzew-ŁKS stała się już nudna.
Dajmy wypowiedzieć się innym ;-)

Sylwek555
Posty: 15
Rejestracja: 07.03.2017, 16:09
Lokalizacja: Żory

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: Sylwek555 » 07.03.2017, 16:36

Aż musiałem konto założyć bo zabawne jest to jak Ci kumaci się kłócą między sobą. Odra Wodzisław ktokolwiek słyszał o jakiś akcjach z ich udziałem? Mam znajomych w Wodzisławiu i znam sytuację jak to niektórzy boją się nawet chodzić do szkół w barwach odry bo Chorzowscy ich potem wyłapują , MIS ile niedobitków zostało w tych Twoich Żorach co? Na przystankach R , na osiedlach coraz więcej młodzieży wybiera Ruch przykładem osiedle Dąbrówki. Wasze piękne czasy minęły i jest tego efekt, zresztą jak dla mnie zawsze byliście zwykłymi chłopcami do bicia, w chuligance dno. Pewnie siedzisz sobie z kolegami w tym Londynie i teraz wielce szczekasz... A wasz tegoroczny turniej? Po obejrzeniu zdjęć filmików i zapoznaniu się z opinią uczestników, nic ciekawego. Dobrze że sobie rozgrzewkę walnęliście przed przyjazdem goroli bo byście ich pogonili tym swoim konkretnym składem. A co do tego całego GKSu to w mojej opinii nie jest to już ta sama ekipa co kiedyś , była to bardzo dobra marka przyznaje. Teraz coś tam niby działają ze Stalówką zobaczymy co czas pokaże , ich turniej i racowisko na + . Bez odbioru

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: bez-napinki » 07.03.2017, 17:11

patrykwhite pisze:
GJ1962 pisze:garos85 nie pisz już tu nic więcej bo przypał nam robisz.

Panie Made in Sikorski, odpuść sobie z pisaniem tych bajek. Nigdy nie mieliście podjazdu do nas, za łebka jeździliśmy do Was w kilka osób i dzwoniliśmy do niejakiego waszego szefa "Leona" czy jak mi tam było z propozycja małego sparingu i zawsze były wykręty a mieliśmy wtedy po 18-20lat. Nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata, możecie sobie obijać przypadkowe osoby. Szkoda że zawsze macie jakieś wytłumaczenie żeby z nami się nie spotkać. Nie pozdrawiam i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

Patrykwhite ileTy chłopie masz lat? To że ktoś namalował eRke albo są vlepki FC to znaczy żę u nas Ruch jest? Ja p******* ale kumacz z Ciebie...nie ma u nas żadnych kibiców innych klubów, jeżeli są to się z tym nie obnoszą i nie chodzą w barwach. Jastrzębie zawsze było miastem jednego klubu!! A to myślisz że na innych kopalniach czy zakładach pracy nie zdarzają się ludzie w barwach innego klubu zwłaszcza gdzie na kopalni robi kilka tysięcy ludzi, zejdź na ziemię. Kolejna sprawa c*** Ci do tego co sie dzieje czy działo na mieście. Niech cała Polska opisuje co się dzieje u nich w pubach czy na osiedlach...Jeżeli jesteś taki kozak i Twoja ekipa to przyznaj się komu kibicujesz i oceniamy do kogo Wy macie starcie, a o nas się nie bój.
Wy zaniedlugo staniecie się FC Ruchu wielcy wyznawcy "obpns" hipokryzja pełna parą, c*** mnie obchodzi co się dzieje ?? nie dziwie sie ze na Szóstce młode chłopaki wbijają w was c*** skoro musieliście się pytać na swoim fp cos się dzieje ze nie zapisują się na turniej tak samo Zdroju haha
W********** już z tego forum farmazonie.

kamilox15
Posty: 1
Rejestracja: 07.03.2017, 17:23

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: kamilox15 » 07.03.2017, 17:25

Pytanie z innej beczki. Lechia jedzie do Chorzowa czy zakaz :)?

magiczne_koty
Posty: 9
Rejestracja: 05.03.2017, 12:18

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: magiczne_koty » 07.03.2017, 17:59

kamilox15 pisze:Pytanie z innej beczki. Lechia jedzie do Chorzowa czy zakaz :)?
Było już to pytanie, i była też odpowiedź. Zakaz.

nethóls
Posty: 38
Rejestracja: 02.09.2010, 18:41

Re: Komentarze-3-6 marca !

Post autor: nethóls » 07.03.2017, 18:08

"Ktoś kto bije niewinnych ludzi i stawia opór policji nie może być kibicem Śląska".W sumie fajnie tam macie .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości