Komentarze 25-28 listopada

Moderator: LechiaCHWM

Zablokowany
wwww1910
Posty: 7
Rejestracja: 28.11.2016, 00:00

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wwww1910 » 28.11.2016, 00:11

No trzeba by ogarnąć w końcu takich Baranów jak Karolek, po co wypisujesz swoje przemyślenia skoro nie masz bladego pojęcia o temacie. Tak- na Widzewie flag nie ogarnia DHW tylko ultrasi, mysle że nie tylko u nas tak jest, a więc oddychaj. Oczywiście nie były to osoby przypadkowe ale chyba sami Rodowici mogą potwierdzic że osoby te już od paru dobrych lat nie mają nic wspólnego z chuliganka. Więc skonczcie dopisywać swoje historie. Stało się, nasza porażka i koniec tematu. A co do tekstu że flaga awanturnicy to nasza nasza najważniejsza chuliganska flaga, to ogarnij sie, to flaga co wisiala na większości meczy i jest to flaga wszystkich kibiców. Najważniejsza flaga chuliganska to dhw'95. Ponadto YH'02. Dobranoc



meciarz
Posty: 17
Rejestracja: 29.07.2016, 17:30

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: meciarz » 28.11.2016, 00:36

Mikolaj i gwiazdka zbliza sie wielkimi krokami, to co stalo sie z Widzewem to jest nic z tym co bedzie niebawem ....

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ProudOfPoland » 28.11.2016, 01:12

meciarz pisze:Mikolaj i gwiazdka zbliza sie wielkimi krokami, to co stalo sie z Widzewem to jest nic z tym co bedzie niebawem ....
Zapomniałeś dopisać pdk i kmwtw...

nizdor
Posty: 1
Rejestracja: 23.11.2016, 14:54

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: nizdor » 28.11.2016, 01:45

TRSL NB pisze:
ksk/jg pisze:
Pogoń w Kielcach. Faktycznie, Zagłębie obija śmietankę Terror Corps i LFS. Przypomina mi się podnieta Lechii i Arki w 2009 roku, gdzie Pogoń leci do Elbląga autami, a grupa 25-ciu nastolatków leci sobie pociągiem i dostaje w*******. Przyszło mi na myśl takie podobieństwo.

To może oficjalnie Pogoń potwierdź ze mam nowy układ o nie agresij/ układ h z ...... LP!!!
Nie jezdzi wujek z synem, ale sama sportowka tez nie. Wskazcie mi prosze kto w ostatnim czasie wygral walke z ekipa ktora sie na nich ustawila. Ci co sie ustawiaja planuja to od dluzszego czasu i robia selekcje, na wyjazd jada kibice, takze tacy ktorzy nie trenuja ale sa z klubem na zawsze. Dostac na trasie to nie zadna ujma. Chlopaki trenujacy maja walki, seminaria itd. Ale co wy chuligani z kibice net mozecie o tym wiedziec. Nie kazdy sobie pozwoli na 30 godzinny wyjazd przez pol Polski. Nie ujmuje Zaglebiu, ale wysmiewanie Pogoni, ze cbujowi itd. Jest smieszne. Postawcie swoja ekipe na miejscu Pogoni i jakie ona ma szanse na wyselekcjonowana ekipe czekajaca na trasie. Pokazala to chocby walka Lechii z Widzewem i Ruchem. Hamulec w pociagu wyjazdowych, czeka wyselekcjonowana banda i plecy chociaz Lechia sie postawila i zadne pionki to nie byly. A teraz ustawcie sobie glowna bande Lechii i wynik nie jest taki oczywisty[/quote]

I ta stara spiewka, że ZS bez beksy było.
Porażka PS napewno ale odpuśćmy spekulacje

eneduerabe10
Posty: 120
Rejestracja: 07.06.2014, 23:31

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: eneduerabe10 » 28.11.2016, 02:34

TRSL NB pisze:Nie jezdzi wujek z synem, ale sama sportowka tez nie. Wskazcie mi prosze kto w ostatnim czasie wygral walke z ekipa ktora sie na nich ustawila. Ci co sie ustawiaja planuja to od dluzszego czasu i robia selekcje, na wyjazd jada kibice, takze tacy ktorzy nie trenuja ale sa z klubem na zawsze. Dostac na trasie to nie zadna ujma. Chlopaki trenujacy maja walki, seminaria itd. Ale co wy chuligani z kibice net mozecie o tym wiedziec. Nie kazdy sobie pozwoli na 30 godzinny wyjazd przez pol Polski. Nie ujmuje Zaglebiu, ale wysmiewanie Pogoni, ze cbujowi itd. Jest smieszne. Postawcie swoja ekipe na miejscu Pogoni i jakie ona ma szanse na wyselekcjonowana ekipe czekajaca na trasie. Pokazala to chocby walka Lechii z Widzewem i Ruchem. Hamulec w pociagu wyjazdowych, czeka wyselekcjonowana banda i plecy chociaz Lechia sie postawila i zadne pionki to nie byly. A teraz ustawcie sobie glowna bande Lechii i wynik nie jest taki oczywisty
Z tego co mi wiadomo to cały czas odmawiacie ZS walki na ubitej ziemi
Sraliście w gacie przy Legii niejednokrotnie, nie tylko Rzym, chociażby finał PP w Bydgoszczy gdzie było Was kilka ładnych stów a nie potrafiliście zebrać kilkunastu osób do bicia. Propozycji było sporo. Teraz znowu tłumaczenia, że jechali zwykli kibice, kiedyś na puchar tez jechali zwykli kibice a mimo to Arka i Lechia Wam zapewniła atrakcje.. wtedy tez było pierdolenie, ze co to za sztuka najebać kilkanascie osób itd itp

gremio
Posty: 84
Rejestracja: 26.09.2009, 16:30
Lokalizacja: hong kong

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: gremio » 28.11.2016, 09:00

Nigdzie tu Pogoń się nie tłumaczy,dostali i tyle
wiadomo że na dzień dzisiejszy pod wzgl.h mają problem a ZS to topowa ekipa.
LEPIEJ RZĄDZIĆ W PIEKLE,,,, NIŻ BYĆ SŁUGĄ W NIEBIE....

ZimnyBrowar
Posty: 24
Rejestracja: 20.11.2016, 08:53

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ZimnyBrowar » 28.11.2016, 09:03

Żyrardów pisze:
:) naprawdę chcesz wmówić całej Polsce, że Waszą najważniejszą chuligańśką flagę AWANTURNICY woziły jakieś pazie i matki z dziećmi?
Myślisz, że ktoś w Ci w to uwierzy? Nie bądź śmieszny .
Zrozum, to była mało znacząca flaga stracona w "frajerskiej" akcji ŁKSu, który nie dość, że był w przewadze liczebnej, miał sprzęt to jeszcze zaatakował pazi z jakimiś kobitami z dziećmi a po wszystkim nie zaproponowali Widzewowi honorowej walki o flagi! Wstyd!
Chluby to ŁKSowi nie przynosi..!

A teraz poważnie, czy ZS obecne w Siedlcach?
Ty żyrardów co ty bierzesz???

Frajerskiech to masz rodziców i klub robotniczy rts !

Nigdy czerwone Konfitury parchy nie chcą sie przyznac do porażki a tu jeszcze jakis wiejski szczur sie wypowiada......

FC rts to Potęga !!

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Entlicheck » 28.11.2016, 09:25

Chłopie zastanow się 2 razy zanim coś napiszesz. Gość se jaja robil .

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: kibol12 » 28.11.2016, 09:37

Indolencja umysłowa niektórych indywidualności na tym forum poraża. A teraz w temacie. Chyba nie wszyscy goście podróżowali do Wrocławia pociągiem bo trasa do Warszawy po godz. 22 obstawiona.

wdw
Posty: 20
Rejestracja: 27.09.2013, 23:35

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wdw » 28.11.2016, 10:02

Pisał ktoś wcześniej o podejściu Śląska i Lechii pod sektor Legii. Prawda czy farmazon?

T1946
Posty: 9
Rejestracja: 20.07.2015, 21:01

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: T1946 » 28.11.2016, 10:16

wdw pisze:Pisał ktoś wcześniej o podejściu Śląska i Lechii pod sektor Legii. Prawda czy farmazon?
Farmazon

wdw
Posty: 20
Rejestracja: 27.09.2013, 23:35

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wdw » 28.11.2016, 10:23

Jakie liczby zgód z Legią?

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wid08 » 28.11.2016, 11:19

. Wskazcie mi prosze kto w ostatnim czasie wygral walke z ekipa ktora sie na nich ustawila. [\b] Ci co sie ustawiaja planuja to od dluzszego czasu i robia selekcje, na wyjazd jada kibice, takze tacy ktorzy nie trenuja ale sa z klubem na zawsze. Dostac na trasie to nie zadna ujma. Chlopaki trenujacy maja walki, seminaria itd. Ale co wy chuligani z kibice net mozecie o tym wiedziec. Nie kazdy sobie pozwoli na 30 godzinny wyjazd przez pol Polski. Nie ujmuje Zaglebiu, ale wysmiewanie Pogoni, ze cbujowi itd. Jest smieszne. Postawcie swoja ekipe na miejscu Pogoni i jakie ona ma szanse na wyselekcjonowana ekipe czekajaca na trasie. Pokazala to chocby walka Lechii z Widzewem i Ruchem. Hamulec w pociagu wyjazdowych, czeka wyselekcjonowana banda i plecy chociaz Lechia sie postawila i zadne pionki to nie byly. A teraz ustawcie sobie glowna bande Lechii i wynik nie jest taki oczywisty
w ostatnim czasie 3 fc Widzewa próbowały szczęścia z fc Piotrków ŁKSu z przykrym dla nich skutkiem
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

89piotrekski
Posty: 364
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: 89piotrekski » 28.11.2016, 11:51

Na sektorze Legii wisi flaga Radomiaka.Warto dodać ,że podczas meczu Śląsk-Legia bez bluzgów ,każda ekipa skupiła się na dopingu dla swojej drużyny.

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: AMF24 » 28.11.2016, 12:25

89piotrekski pisze:Na sektorze Legii wisi flaga Radomiaka.Warto dodać ,że podczas meczu Śląsk-Legia bez bluzgów ,każda ekipa skupiła się na dopingu dla swojej drużyny.
Coś ci umknęło.

wich
Posty: 37
Rejestracja: 09.08.2015, 00:17

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wich » 28.11.2016, 12:31

89piotrekski pisze:Na sektorze Legii wisi flaga Radomiaka.Warto dodać ,że podczas meczu Śląsk-Legia bez bluzgów ,każda ekipa skupiła się na dopingu dla swojej drużyny.
Rano rozmawiałem z kumplem, który pojechał na ten wyjazd z Warszawy i twierdził, że bluzgi były, wiadomo, nie jakiś festiwal bluzg ale jednak. On jako Zagłębiak się nie dołączył:) Fakt, że ledwo mówił ale na tyle go zrozumiałem:)

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Kapitan Stopczyk » 28.11.2016, 12:50

kibol12 pisze:Indolencja umysłowa niektórych indywidualności na tym forum poraża. A teraz w temacie. Chyba nie wszyscy goście podróżowali do Wrocławia pociągiem bo trasa do Warszawy po godz. 22 obstawiona.
No i co w tym dziwnego ? Z Warszawy w tej chwili do Wrocławia furą ponad 3 h, zamiast ponad 5 h specjalem. No i wiadomo jak masz z kim pojechać to zawsze korzystniej cenowo od pociągu :)

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: kibol12 » 28.11.2016, 13:05

Kapitan Stopczyk pisze:
kibol12 pisze:Indolencja umysłowa niektórych indywidualności na tym forum poraża. A teraz w temacie. Chyba nie wszyscy goście podróżowali do Wrocławia pociągiem bo trasa do Warszawy po godz. 22 obstawiona.
No i co w tym dziwnego ? Z Warszawy w tej chwili do Wrocławia furą ponad 3 h, zamiast ponad 5 h specjalem. No i wiadomo jak masz z kim pojechać to zawsze korzystniej cenowo od pociągu :)
Nic dziwnego,bardziej chodziło mi o to czy Legia miała jakieś kłopoty po meczu bo skończył się przed dwudziestą a po 22 pełno psiarni na trasie,stacja benzynowa zamknięta itp.

Kapitan Stopczyk
Posty: 94
Rejestracja: 25.10.2013, 23:48

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Kapitan Stopczyk » 28.11.2016, 13:21

Nie, specjal ruszył zgodnie z planem o 21:50 spod stadionu.

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: coglin » 28.11.2016, 13:42

czewarszula pisze:...Karpiom nerwy puszczają (...) więc zaczynają się brać do roboty "fizycznej"...
Tak się składa, że siedzę na sektorze "gwiżdżącym" i żadnej roboty fizycznej nie było.
Po co p********* farmazony, jak nie masz o czymś pojęcia?
Wisła Kraków

WF.
Posty: 462
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: WF. » 28.11.2016, 13:59

czewarszula powiesz w końcu z jakiej ekipy jesteś? Ostatnio napisałeś, że z "najlepszej" to może jeszcze mnie uświadom która to?

Zync
Posty: 17
Rejestracja: 16.11.2016, 01:17

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Zync » 28.11.2016, 14:09

WF. pisze:czewarszula powiesz w końcu z jakiej ekipy jesteś? Ostatnio napisałeś, że z "najlepszej" to może jeszcze mnie uświadom która to?
River Plate, już się określił na swoim innym koncie. Ale podejrzewam że kłamie, a jego prawdziwa, jedyna ekipa to FC Szynobus.

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: marrrek » 28.11.2016, 14:12

WF. pisze:czewarszula powiesz w końcu z jakiej ekipy jesteś? Ostatnio napisałeś, że z "najlepszej" to może jeszcze mnie uświadom która to?
Rejestracja w 2014 wstyd ,wstyd i jeszczeraz wstyd.Na chu... go prowokujesz ?Może przysnął na chwilę ,najbardziej przemeczony organizm potrzebuje regeneracji.

Kumaty_janusz
Posty: 19
Rejestracja: 05.10.2016, 21:06

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Kumaty_janusz » 28.11.2016, 14:24

Co tam w Strzegomiu słychać ?

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: coglin » 28.11.2016, 14:45

czewarszula pisze:
coglin pisze:
czewarszula pisze:...Karpiom nerwy puszczają (...) więc zaczynają się brać do roboty "fizycznej"...
Tak się składa, że siedzę na sektorze "gwiżdżącym" i żadnej roboty fizycznej nie było.
Po co p********* farmazony, jak nie masz o czymś pojęcia?
Jakie to typowe... Byłem, widziałem, wiem wszystko, jest wspaniale. A teraz napisz, że nikt nie ucierpiał gwiżdżąc na R i W. Ja nie piszę o wpadaniu na trybuny i laniu każdego kto słusznie jedzie z tymi marnymi układami ale czy wiesz co się dzieje później? Rozumiem, że jesteś jak Bóg, wszechobecny i wiesz co się dzieje z każdym z trybuny. Nie wiecie już co robić, więc sięgacie po środki ostateczne i bardzo dobrze, bo Craxa już powoli wykorzystuje waszą głupotę i ślepą chęć zarobku. Pytanie tylko czy dobrze to wykorzysta, bo jak już pisałem, jeśli nie, to będą głupsi od karpi. Co więcej, są osoby z Wisły, które jeździły za nią latami i życzą jej teraz gorzej niż swojemu lokalnemu (odwiecznemu) wrogowi.
Swoją drogą mógłbym napisać, że też siedzę w tym sektorze i widziałem jak Koperek lał równo wszystkich.
Szkoda tych wielu ultrasów ale też i zapalonych fanatyków, którzy przejeździli tysiące kilometrów za drużyną i dali sobie spokój, bo kilku baranów podjęło taką decyzję a nie inną i "pijacy" mają się dostosować. Nie darzę sympatią Wisły ale wiślakom życzę powodzenia w walce z debilami z jakże ładnych fotek. A na reprę i tak już nie pojedziecie.

WF. Jeśli nie wiesz która ekipa jest najmocniejsza, to znaczy, że nie warto z tobą pisać, "kumaci" i decyzyjni to wiedzą. :)
Jeszcze raz Ci napiszę: nie było żadnej "fizycznej roboty". p********* farmazony. Tyle.
Wisła Kraków

VALO-)
Posty: 21
Rejestracja: 17.11.2016, 03:07

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: VALO-) » 28.11.2016, 14:54

Dostałem 22 bany za to ze pisałem o wsh,mowi sie trudo ale wiedziałem że propagada modelek wyjdzie wreście.A to nie koniec niedlugo wyjda nowe fakty na temat wsh pare osob sie zdziwi.Jeżeli wsh roibi foty z ryjami to co oznacza?dla kumatych myslenie nie boli.Wojewodzka z krk ma specjalne zadanie do pilnowania modelek.,
Hej hej.

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: mds » 28.11.2016, 15:05

Hm a nie byles z tym u specjalisty,moze to sie da jakos leczyc !

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: troublemakeer » 28.11.2016, 15:09

no rzeczywiście Cracovia powoli wykorzystuje głupotę Wisły, widać to po liczbach w ich młynie na ostatnich meczach. Daleko mi do Wisły, ale poziom niektórych kretynów z tego forum przeraża mnie. Jak można być takim idiotą..

KurCzakY
Posty: 28
Rejestracja: 19.08.2016, 20:21

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: KurCzakY » 28.11.2016, 15:25

Valo chyba ma dobre dopalacze ale czasami ma racje.

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: dintre » 28.11.2016, 15:31

wwww1910 pisze:No trzeba by ogarnąć w końcu takich Baranów jak Karolek, po co wypisujesz swoje przemyślenia skoro nie masz bladego pojęcia o temacie. Tak- na Widzewie flag nie ogarnia DHW tylko ultrasi, mysle że nie tylko u nas tak jest, a więc oddychaj. Oczywiście nie były to osoby przypadkowe ale chyba sami Rodowici mogą potwierdzic że osoby te już od paru dobrych lat nie mają nic wspólnego z chuliganka. Więc skonczcie dopisywać swoje historie. Stało się, nasza porażka i koniec tematu. A co do tekstu że flaga awanturnicy to nasza nasza najważniejsza chuliganska flaga, to ogarnij sie, to flaga co wisiala na większości meczy i jest to flaga wszystkich kibiców. Najważniejsza flaga chuliganska to dhw'95. Ponadto YH'02. Dobranoc
No mistrz! Post roku :)

Awanturnicy to mało ważna flaga, chuligani Widzewa, nie mają z nią nie wiele wspólnego, a chuligańskie flagi wożą ultrasi z gimnazjum :)

Pozdrowienia dla normalnych :)
Tbm

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: dintre » 28.11.2016, 15:52

wid08 pisze:
. Wskazcie mi prosze kto w ostatnim czasie wygral walke z ekipa ktora sie na nich ustawila. [\b] Ci co sie ustawiaja planuja to od dluzszego czasu i robia selekcje, na wyjazd jada kibice, takze tacy ktorzy nie trenuja ale sa z klubem na zawsze. Dostac na trasie to nie zadna ujma. Chlopaki trenujacy maja walki, seminaria itd. Ale co wy chuligani z kibice net mozecie o tym wiedziec. Nie kazdy sobie pozwoli na 30 godzinny wyjazd przez pol Polski. Nie ujmuje Zaglebiu, ale wysmiewanie Pogoni, ze cbujowi itd. Jest smieszne. Postawcie swoja ekipe na miejscu Pogoni i jakie ona ma szanse na wyselekcjonowana ekipe czekajaca na trasie. Pokazala to chocby walka Lechii z Widzewem i Ruchem. Hamulec w pociagu wyjazdowych, czeka wyselekcjonowana banda i plecy chociaz Lechia sie postawila i zadne pionki to nie byly. A teraz ustawcie sobie glowna bande Lechii i wynik nie jest taki oczywisty
w ostatnim czasie 3 fc Widzewa próbowały szczęścia z fc Piotrków ŁKSu z przykrym dla nich skutkiem



Np i jeszcze w Poddębicach Widzew robił nocną zasadzkę, która jak wiemy tez się nie udała :)
Tbm

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ProudOfPoland » 28.11.2016, 16:15

czewarszula pisze:Wpis Żyrardowa obnażył nie tylko głupotę użytkowników tego forum ale również fakt, że to osoby małoletnie. Bardziej ironicznie nie dało się tego napisać, a jeszcze jakiś dureń się wykłóca, że on to na poważnie pisał. Nic nowego, można by rzec.

Sytuacja na Wiśle, to już nie teatrzyk, nie kabaret, to dramat. Po wejściu w d*** Ruchowi zapewniali, że kwestia kolejki (dwóch) i wszystko wróci do normy...nie wróciło. Poszli więc w "strategię" - porozmawiajmy, będzie dobrze...nie było. Mijają kolejne kolejki a chujnia nadal, nadal gwiżdżą. Potem stwierdzili, że wieloletnim kibicom, którzy wspierali Wisłę na dobre i na złe pojadą od pijaków, że bez nich też sobie poradzą i lacha w nich, dalej gwizdy i dalej dzieci w młynie. Karpiom nerwy puszczają, bo mija połowa sezonu, frekwencja c******, gwizdy dalej, zwłaszcza, że układowicz na stadionie, więc zaczynają się brać do roboty "fizycznej". W Wiśle decydują teraz tacy debile, że jak JG tego nie wykorzysta, to będą jeszcze większymi debilami. Wszyscy, którzy za gwizdy będą w jakiś sposób napiętnowani mają wielu kolegów, ci koledzy też sobie przemyślą czy warto jest się pchać w karpiowe szambo, bo "ty" się zaangażujesz a naćpany debil z dnia na dzień zmieni zdanie i jutro każe ci pozdrawiać Motor Lublin. Debile, debile i jeszcze raz debile, za grosz rozumu, za grosz taktyki, typowe barany, które za chwile będą swoim kolegom wjeżdżać do domów, bo ci gwiżdżą na ekipy, których p*******. Stara zasada, że siłą nic nie zyskasz, a wręcz sprawisz, że napiętnowany zamiast się wystraszyć, pomagać, będzie robić pod górę, wykorzysta wszystkie swoje informacje, żeby kilku baranom zrobić pod górę, poda adresy, poda dane, a może i ciekawsze rzeczy.:) Durnie u tych sharksów, że o ja pierdolę.

Legia standardowo "bezpiecznie", bez przypału, kulturalnie. Przyjechali, pokrzyczeli, pojechali. Dziwne, że nie zaprosili jakiejś telewizji do klatki, żeby pokazać jak grzecznie się bawią a zła policja nie chciała im oprawy wpuścić. Jak zwykle chętni tylko do śpiewów, nic więcej.:) Nuda.
A czego ty oczekiwałeś? Wjazdu z bramą? Wjazdu na murawę? Rzucania piro na boisko? Co według ciebie sprawia, że ktoś "standardowo bez przypału"? Może jakieś przykłady z naszego podwórka z ostatnich tygodni?
Może wymienisz po kolei te wszystkie wielkie ekipy, które są tak aktywne w ostatnim roku? Dawaj, chętnie poczytam, pisząc kompletni bez napinki. Dawaj, może wysmarujesz jakiś duży post, z twoim poglądem na naszą scenę, poszczególne ekipy, ich aktywności i przykłady "działań".
A może potrafisz pisać tylko o Legii? ;)

w_harringtonce
Posty: 167
Rejestracja: 02.11.2014, 20:09

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: w_harringtonce » 28.11.2016, 18:13

Na Śląsk-Legia obustronne bluzgi, aczkolwiek muszę przyznać, że o mniejszym natężeniu niż to ostatnimi czasy bywało.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: JP90% » 28.11.2016, 18:27

Taka "ekipa" jak Odra Opole walcząca o awans po latach na zaplecze Ekstraklasy, w dogodnym terminie i na ciekawy wyjazd jedzie w takiej żenującej liczbie :

Obrazek

Mimo wyników sportowych widoczny kryzys tej ekipy

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: myjster » 28.11.2016, 18:41

JP90% pisze:Taka "ekipa" jak Odra Opole walcząca o awans po latach na zaplecze Ekstraklasy, w dogodnym terminie i na ciekawy wyjazd jedzie w takiej żenującej liczbie :
Mimo wyników sportowych widoczny kryzys tej ekipy
Naczelny prowokator znowu coś wygrzebał i nadaje. Nie karmić trola.

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ODRAFan » 28.11.2016, 19:35

W Warszawie meldujemy się w 27 osób. Gdzie w tym czasie jest inna grupa (w innej licznie niż podawały "wszystkowiedzące profile na fb") pisano już tu i ówdzie.
Odra Opole

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: starysadeczanin » 28.11.2016, 19:45

Czytam to forum i zlamka bierze,czy to nowe pokolnie wychowane na fb juz tak ma zlansowane muzgi. siedza pryszczate szczawiki z gimnazjum i tylko dorabac kazdemu. a to ze Legia slabo pokazala sie we Wroclawiu, a to ze na Wisle w mlynie nie bylo kompletu, a to ze Widzew malo flag mial a to ze Termalica nie zajela calego sektora, ech czytac tego nie mozna, ciekawe czy z tych wirtuozow tego forum niektorzy maja na koncie chociaz jeden wyjazd ba co ja mowie jedna wizyte na swoim stadionie, bo podejzewam ze mecz widzieli jedynie w tv lub jak grali w fife. ech traedia ale chyba takie czasy i taka mlodziez nam rosnie

Piotrek10
Posty: 14
Rejestracja: 21.05.2016, 21:39

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Piotrek10 » 28.11.2016, 19:51

Jak pojada na wyjazd to kto bedzie siedzial na Kibice.net :) ogolnie gdzie jest moderator ???

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: blah » 28.11.2016, 20:10

dintre pisze:
wwww1910 pisze:No trzeba by ogarnąć w końcu takich Baranów jak Karolek, po co wypisujesz swoje przemyślenia skoro nie masz bladego pojęcia o temacie. Tak- na Widzewie flag nie ogarnia DHW tylko ultrasi, mysle że nie tylko u nas tak jest, a więc oddychaj. Oczywiście nie były to osoby przypadkowe ale chyba sami Rodowici mogą potwierdzic że osoby te już od paru dobrych lat nie mają nic wspólnego z chuliganka. Więc skonczcie dopisywać swoje historie. Stało się, nasza porażka i koniec tematu. A co do tekstu że flaga awanturnicy to nasza nasza najważniejsza chuliganska flaga, to ogarnij sie, to flaga co wisiala na większości meczy i jest to flaga wszystkich kibiców. Najważniejsza flaga chuliganska to dhw'95. Ponadto YH'02. Dobranoc
No mistrz! Post roku :)

Awanturnicy to mało ważna flaga, chuligani Widzewa, nie mają z nią nie wiele wspólnego, a chuligańskie flagi wożą ultrasi z gimnazjum :)

Pozdrowienia dla normalnych :)
kolejny ku*** agent 'pewnego info' z interneta i legendy o poddebicach.
awanturnicy jak i każda inna widzewska flaga jest dla nas bardzo wazna, ale nalezy do puli flag ogólno-widzewskich jezeli nie jestes debilem i obserwujesz RTS z takim zaangazowaniem jak wielu twoich kolegow to pewnie jestes tego swiadom.
kwestia druga, c*** kogo interesuje co ci sie 'wydaje' zgodnie z logika ktora rozpisales. DHW nie ogarnialo tych flag które stracilismy co nie jest oczywiscie usprawiedliwnieniem dla faktu ich przejebania. Popytaj kolegow kto od nas tam byl to moze przestaniesz sie bardziej osmieszac.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: JP90% » 28.11.2016, 20:19

ODRAFan pisze:W Warszawie meldujemy się w 27 osób. Gdzie w tym czasie jest inna grupa (w innej licznie niż podawały "wszystkowiedzące profile na fb") pisano już tu i ówdzie.
Druga grupa liczyła 25 osób. 27+25 = 52 osoby Odry Opole. Przecież to liczby pokroju Ruchu Radzionków. I pisze to bez napinania się tylko stwierdzam fakt, że jak na taką renomę z ubiegłych lat stać was na lepsze liczby przy sukcesach sportowych

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości