www.warhouse.pl

Komentarze-14-17 października

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
GiGi'89
Posty: 11
Rejestracja: 30.09.2016, 13:58

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: GiGi'89 » 17.10.2016, 14:28

old[Z] pisze:W dniu wczorajszym meldujemy się w Łodzi,na derbach w niespełna 600 osób ( 560 osób pociąg plus kilka aut ).We Włocławku wsiada Włocłavia w sile 140-150 osób.Nasza liczba wg.mnie bardzo dobra,zważywszy na naszą prawie 3-letnią przerwę oraz grę w 8 lidze.Został stary,mocny skład.Ciężko jest przyciągnąć młodych na 8 ligę.Na ekstraklasę,1-szą ligę zawsze przyjdzie ktoś nowy',ale na 8-mą już nie bardzo. Jest jeszcze drugi problem,mianowicie to,że swoje mecze domowe' gramy...20 km od Bydgoszczy.Także jeżeli nawet znajdzie się 7młodzież,która chciałaby zacząć chodzić na Zawiszę,to nie mają się za bardzo,jak dostać,bo 15,16,17-latkowie nie posiadają jeszcze swoich aut.Dla starego wyjadacza nie byłoby problemu,żeby dojechać np.PKS,ale młodzi,nowi to już co innego.
a czy Stowarzyszenie nie może spróbować zorganizować jakiegoś przejazdu (typu, wynajęcie busa/ów) ?
może byłoby na tylu chętnych i by się opłaciło ?
coś jak na wyjazd..np. spod stadionu...fajny klimat, wszyscy razem i młodzież może łapnie temat.



m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: m.. » 17.10.2016, 14:31

biohazard pisze:tak czytam opisy wydarzeń z tej kolejki a w szczególności to co działo się na Śląsku, widać że region jest cały czas niesamowicie aktywny co cieszy. Tylko mam jedno pytanie - czy kibice Niebieskich już czasem nie odpłynęli całkowicie w swoich teoriach? Ja rozumiem, że większość ekip ma problem z przyznaniem się do porażki, ale od waszych internetowych ujadaczy czytam tylko, że jak coś się wydarzy nie po waszej myśli to i tak zawsze jesteście górą albo pojawiają się wątki, księdza, dzieci, niepełnosprawnych, busa na 70 osób, w którym jedzie niecałe 10 (czy ktoś w to wierzy w ogóle?), za duzo policji, za mało policji, za dużo kamer, za mało kamer, nie w lesie, a w przypałowym miejscu, ich było za dużo. Moim zdaniem zaczynacie popadać w paranoję gdzie jesteście najlepsi na świecie a jak coś się wydarzy do staracie się ucinać temat. Teraz od tygodni zapowiadaliście na forum, że pokażecie jak to rządzicie itp. a tutaj taki pstryczek ze strony koalicji. Jak dla mnie, osoby która zna ten region trochę to wiem jaka jest odległość Katowic od Chorzowa i nie wierzę, że nie wiedzieliście o obecności koalicji pod spodkiem jak jeszcze byli bez obstawy policji, macie może z 5km z Chorzowa więc szybko mogliście tam pokazać im kto rządzi a na mój gust włączyły się kalkulatory. Obserwuje wasz "ślaski rynek" od dłuższego czasu i z charakternej ekipy zostało po kilku latach u was niewiele, kiedyś czytając kogoś z Gieksy czy Żabskich śmiałem się z ich opowiastek o tym jak Ruch tworzy różne wersje a teraz chyba to gówno wypłynęło ostatnimi czasy na powierzchnię.

Druga rzecz, bo czytam jak bronicie tutaj tego typa rtshks, że to jakiś wasz konkretny gość itp. Jeśli w waszych szeregach takie pustaki tworzą elitę to szczerze współczuję, jak dla mnie gość jest oderwany od rzeczywistości i chyba musiał wiele razy po głowie dostać.
Gratuluje podejscia jezeli Twoim wyznacznikiem tego co dzieje sie na Gornym Slasku jest forum k.net.
Wiekszosc piszacych tutaj to farmazoniarze,fantasci i ludzie ,ktorzy dorabiaja rozne teorie spiskowe siedzac na tym forum 24 na dobe.

użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 29.09.2016, 22:47

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: użytkownik forum » 17.10.2016, 14:35

Panowie.Koalicja zebrala sie w fajnej liczbie, fakt ze moze troche za wczesnie ale byli, i dzialaja,są.

Jeszcze kilka podchodów i w koncu na siebie trafia.

Poki co pozostaje czekac i nie robic syfu.

Pytaine do kogos z Pogonii - mozna jakis artykul ,albo opisac w paru zdaniach (najlepiej na priv, zeby tu nie robic bydla) jak doszlo do zerwania zgody z Legia w 94?
Co konkretnie bylo - oficlanym- powodem?

No i pytanie nr 2 do kogos z Hutnika - jakie obecnie relacje panuja miedzy wami a LG ? Neutral czy zmiana pokolen robi swoje i z czasem bedziemy miec na mapie kolejna niespodzianke?

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: PT. » 17.10.2016, 15:04

użytkownik forum pisze:Panowie.Koalicja zebrala sie w fajnej liczbie, fakt ze moze troche za wczesnie ale byli, i dzialaja,są.

Jeszcze kilka podchodów i w koncu na siebie trafia.

Poki co pozostaje czekac i nie robic syfu.

Pytaine do kogos z Pogonii - mozna jakis artykul ,albo opisac w paru zdaniach (najlepiej na priv, zeby tu nie robic bydla) jak doszlo do zerwania zgody z Legia w 94?
Co konkretnie bylo - oficlanym- powodem?

No i pytanie nr 2 do kogos z Hutnika - jakie obecnie relacje panuja miedzy wami a LG ? Neutral czy zmiana pokolen robi swoje i z czasem bedziemy miec na mapie kolejna niespodzianke?
W 1994 to ta zgoda została zawarta.

hasztag
Posty: 24
Rejestracja: 17.10.2016, 15:17

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: hasztag » 17.10.2016, 15:20

Delegacja Lechii obecna na derbach Łodzi.

patojudek
Posty: 227
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: patojudek » 17.10.2016, 15:22

ProudOfPoland pisze:Skoro ta flaga w Nicei to zwykła sklepowa replika to znaczy, że ekipa jeżdżąca na Lyon też jeździła z repliką?
Obrazek
Nie wygodne fakty lepiej przmilczeć.

Starydziad
Posty: 30
Rejestracja: 30.11.2014, 11:56

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Starydziad » 17.10.2016, 15:27

Nie liczylem ze to kiedys napisze ale moim zdaniem nalezy sie plus Torcidzie za to ze potrafili w normalny uczciwy sposob przyznac sie ze starcie pod ich stadionem na korzysc przyjezdnych.dzis w swiecie chorych oswiadczen klamstw koloryzowaniu rzeczywistosci to mimo wszystko rzadkosc.I o to w tej zabawie chodzi raz gora jedni raz drudzy.A nie tworzenie jakis kosmicznych teorii o emerytach ultrasach niepelnosprawnych niekumatych itp.doszlo do starcia na korzysc gosci.krotko i na temat obie strony potwierdzaja taka wersje i tak powinno byc.mysle ze w oczach calej kibolskiej Polski lepiej postrzegane jest uczciwe przyznanie ze walka na korzyść rywala niż komiczne wymyślanie tlumaczen i usprawiedliwien.Zajście na plus gości krótko i na temat.Fajnie ze coś się dzieje.

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: toni87 » 17.10.2016, 15:41

oli1988 pisze:po 1. ku*** tam do niczego nie doszło i dojść NIE MOGŁO! miliony kamer i setki policji. Przypisywanie komuś zwycięstwa czy plusa za tą akcję to jakiś pierdolony absurd.
I pisze to przekumacz ktory po wakacyjnych harcach w Katowicach na powrocie z Wisly bebnil na forumo zwyciestwie PF, ze akcja na plus dla Ruchu i ze GKS mial tyle czasu zeby wyjsc na przeciw, a sie pochowal w lokalach hahahaha
Wez wyjdz imbecylu.

jak.wodospady
Posty: 149
Rejestracja: 06.01.2016, 12:52

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: jak.wodospady » 17.10.2016, 15:44

Ile Stomilu w Zabrzu,Hutnik i Lechia obecne na sektorze ze Stomilem,czy tylko przyjechali pozwiedzać Zabrze i zawinęli się do domu?

hjd
Posty: 91
Rejestracja: 27.05.2015, 22:59

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: hjd » 17.10.2016, 15:46

Inzaghi pisze:Apropo tego co się działo na meczu ZL I Lechii. Chłopaki od nas zrywają się na kolumnę Lechii od razu po usłyszeniu kogutów. Do obwodnicy spod stadionu jest około kilometr także chłopaki musieli tam dobiec, trafiają na tych co po prostu zostali z tyłu gdzie był przód kolumny tak naprawdę nie powinno nikogo obchodzić. L&Ś na pewno nie wysiadają z aut co można traktować jako obsranie.

Szkoda że nikt nie wspomniał o głównej ekipie Śląska która rano dotarła pod Legnicę. Znam temat tylko z smsa więc chciałbym poznać od was przyczynę tego dlaczego nie dotarliście do Lubina.

My na stadionie palimy około 15 szalików Lechii które dostały się w nasze ręce nie przypadkowo. Generalnie policja została wpuszczona na stadion bo stewardzi dostali delikatny w******* bo odpaleniu piro.

Najpierw ustalcie jednakowa wersje miedzu sobą, bo kolejne kwiatki piszesz.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: krzycho_ASR » 17.10.2016, 15:52

hasztag pisze:Delegacja Lechii obecna na derbach Łodzi.
Prawda czy farmazon?

oli1988
Posty: 375
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: oli1988 » 17.10.2016, 15:57

toni87 pisze:
oli1988 pisze:po 1. ku*** tam do niczego nie doszło i dojść NIE MOGŁO! miliony kamer i setki policji. Przypisywanie komuś zwycięstwa czy plusa za tą akcję to jakiś pierdolony absurd.
I pisze to przekumacz ktory po wakacyjnych harcach w Katowicach na powrocie z Wisly bebnil na forumo zwyciestwie PF, ze akcja na plus dla Ruchu i ze GKS mial tyle czasu zeby wyjsc na przeciw, a sie pochowal w lokalach hahahaha
Wez wyjdz imbecylu.
No tak bo na Mariackiej czy w Pomarańczy były setki psów które wszystkiemu przeszkadzały prawda? Skończ się kompromitować.

Dwa sera
Posty: 1
Rejestracja: 17.10.2016, 16:53

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Dwa sera » 17.10.2016, 17:02

By rozwiać pytania i farmazony. Torcide wczoraj pod stadionem leje Stomil, Lechia i parę osób z Petry. Huntik dołączył do nas chwilę wcześniej i był na końcu stawki która tego dnia liczyła 150 głów . A że torcida zanim Hutnik dobiegł była już rozbita to chłopaki obeszli się smakiem. Co do kontaktów hutnika z Lechią to może widzieli się chwilę podczas akcji po której każdy zrywa się w swoją stronę. Tyle dzięki miłego dnia napinacze

twbolek
Posty: 7
Rejestracja: 30.11.2013, 13:31

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: twbolek » 17.10.2016, 18:26

Dwa sera pisze:By rozwiać pytania i farmazony. Torcide wczoraj pod stadionem leje Stomil, Lechia i parę osób z Petry. Huntik dołączył do nas chwilę wcześniej i był na końcu stawki która tego dnia liczyła 150 głów . A że torcida zanim Hutnik dobiegł była już rozbita to chłopaki obeszli się smakiem. Co do kontaktów hutnika z Lechią to może widzieli się chwilę podczas akcji po której każdy zrywa się w swoją stronę. Tyle dzięki miłego dnia napinacze
do tego można dodać iż Torcida posiłkuje się kamieniami i butelkami

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: nowonarodzony » 17.10.2016, 18:37

Górnik sie przyznaje do porażki pod stadionem?

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Combat » 17.10.2016, 19:05

Było powiedziane z naszej strony,że nasza przegrana i to na własnym terenie.Ale nie rozumiem dlaczego się tak dalej podniecacie.Takimi wpisami chcecie nas ośmieszyć czy co?"Lejecie nas","chłopaki z Hutnika obeszli się smakiem".Co to ma być?Dotąd byłem tego zdania,że miałem was za poważną ekipę.Ale się pomyliłem.We wczorajszy wieczór czuć było w powietrzu że będą atrakcje.Torcida była grupkami zebrana w różnych miejscach.W tym miejscu gdzie się pojawiliście nikt nie patrzył na to że jest was w tym momencie dużo więcej,ruszyli wszyscy którzy byli najbliżej,panował kompletny chaos.Zanim reszta dobiegła było już po zawodach.Bardzo miarodajnie opisał to z naszej strony Jazdan.Mam w d**** co napiszą o mnie osoby od nas czy tam ktoś inny.Wyrażam swoją własną opinie i bronie naszego honoru.Nasza porażka ale nie róbcie z tego wygranej "Bitwy pod Grunwaldem".Do następnego.




































,chłopaki z Hutnika obeszli się smakiem

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: daniKSC » 17.10.2016, 19:08

No jeśli uważacie że porażka z takim rywalem to nic takiego (patrząc na megalomanie ludzi od was na tym forum) to ja nie mam pytań...

Markos
Posty: 34
Rejestracja: 07.04.2015, 19:37

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Markos » 17.10.2016, 19:15

Mogą być megalomanami, ale bądź co bądź na dzień dzisiejszy ekipa Stomilu to bardzo dobra banda, o której ostatnio slyszymy bardzo często..

MajsterBB
Posty: 11
Rejestracja: 04.09.2016, 12:38

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: MajsterBB » 17.10.2016, 19:16


niespodzianka
Posty: 44
Rejestracja: 18.08.2016, 17:58

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: niespodzianka » 17.10.2016, 19:17

Starydziad pisze:Nie liczylem ze to kiedys napisze ale moim zdaniem nalezy sie plus Torcidzie za to ze potrafili w normalny uczciwy sposob przyznac sie ze starcie pod ich stadionem na korzysc przyjezdnych.dzis w swiecie chorych oswiadczen klamstw koloryzowaniu rzeczywistosci to mimo wszystko rzadkosc.I o to w tej zabawie chodzi raz gora jedni raz drudzy.A nie tworzenie jakis kosmicznych teorii o emerytach ultrasach niepelnosprawnych niekumatych itp.doszlo do starcia na korzysc gosci.krotko i na temat obie strony potwierdzaja taka wersje i tak powinno byc.mysle ze w oczach calej kibolskiej Polski lepiej postrzegane jest uczciwe przyznanie ze walka na korzyść rywala niż komiczne wymyślanie tlumaczen i usprawiedliwien.Zajście na plus gości krótko i na temat.Fajnie ze coś się dzieje.
dokładnie. Od dzisiaj wpisy Zabrzan są wiarygodniejsze. Szacunek dla tych, którzy pod stadionem stanęli do walki...

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Combat » 17.10.2016, 19:18

daniKSC pisze:No jeśli uważacie że porażka z takim rywalem to nic takiego (patrząc na megalomanie ludzi od was na tym forum) to ja nie mam pytań...
Tam nie był tylko Stomil.Była koalicja kilku ekip.Nasza przegrana.Koniec tematu.Ciach bajera.

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 17.10.2016, 19:22

Jaka ekipe reprezentujesz? i co masz na myśli pisząc "z takim rywalem"? Ten rywal jest jest w stanie przejechać całą PL i podjąc rękawice wiec troche szacunku. Można to uznać za niespodziankę fakt, tym bardziej że Torcida była u siebie, ale stało sie jak sie stało, przyznali sie do porazki, pokazujac że nie sieja farmazonu i nie beda koloryzowac na swoja strone.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: mms » 17.10.2016, 19:26

dmx777 pisze:mms nie jest nie byl i niebedzie ogarniety:) bo jest szalony intenrtowy krejzol :)
Dawno mi trollu nie pisałeś żadnych wyzwisk na priv, może to nadrobisz? :)
Czekoladowy_mis Odpoczniesz trochę od forum to może ci troche rozumu wróci.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: walkers » 17.10.2016, 19:33

Combat pisze:Było powiedziane z naszej strony,że nasza przegrana i to na własnym terenie.Ale nie rozumiem dlaczego się tak dalej podniecacie.Takimi wpisami chcecie nas ośmieszyć czy co?"Lejecie nas","chłopaki z Hutnika obeszli się smakiem".Co to ma być?Dotąd byłem tego zdania,że miałem was za poważną ekipę.Ale się pomyliłem.We wczorajszy wieczór czuć było w powietrzu że będą atrakcje.Torcida była grupkami zebrana w różnych miejscach.W tym miejscu gdzie się pojawiliście nikt nie patrzył na to że jest was w tym momencie dużo więcej,ruszyli wszyscy którzy byli najbliżej,panował kompletny chaos.Zanim reszta dobiegła było już po zawodach.Bardzo miarodajnie opisał to z naszej strony Jazdan.Mam w d**** co napiszą o mnie osoby od nas czy tam ktoś inny.Wyrażam swoją własną opinie i bronie naszego honoru.Nasza porażka ale nie róbcie z tego wygranej "Bitwy pod Grunwaldem".Do następnego.


hoho, to co powiemy na wasze relacje spod Spodka? Boże ludzie jakimi wy jesteście hipokrytami, tego się nie da pojąć


































,chłopaki z Hutnika obeszli się smakiem

son-goku
Posty: 46
Rejestracja: 04.12.2012, 18:25

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: son-goku » 17.10.2016, 19:38

biohazard pisze:tak czytam opisy wydarzeń z tej kolejki a w szczególności to co działo się na Śląsku, widać że region jest cały czas niesamowicie aktywny co cieszy. Tylko mam jedno pytanie - czy kibice Niebieskich już czasem nie odpłynęli całkowicie w swoich teoriach? Ja rozumiem, że większość ekip ma problem z przyznaniem się do porażki, ale od waszych internetowych ujadaczy czytam tylko, że jak coś się wydarzy nie po waszej myśli to i tak zawsze jesteście górą albo pojawiają się wątki, księdza, dzieci, niepełnosprawnych, busa na 70 osób, w którym jedzie niecałe 10 (czy ktoś w to wierzy w ogóle?), za duzo policji, za mało policji, za dużo kamer, za mało kamer, nie w lesie, a w przypałowym miejscu, ich było za dużo. Moim zdaniem zaczynacie popadać w paranoję gdzie jesteście najlepsi na świecie a jak coś się wydarzy do staracie się ucinać temat. Teraz od tygodni zapowiadaliście na forum, że pokażecie jak to rządzicie itp. a tutaj taki pstryczek ze strony koalicji. Jak dla mnie, osoby która zna ten region trochę to wiem jaka jest odległość Katowic od Chorzowa i nie wierzę, że nie wiedzieliście o obecności koalicji pod spodkiem jak jeszcze byli bez obstawy policji, macie może z 5km z Chorzowa więc szybko mogliście tam pokazać im kto rządzi a na mój gust włączyły się kalkulatory. Obserwuje wasz "ślaski rynek" od dłuższego czasu i z charakternej ekipy zostało po kilku latach u was niewiele, kiedyś czytając kogoś z Gieksy czy Żabskich śmiałem się z ich opowiastek o tym jak Ruch tworzy różne wersje a teraz chyba to gówno wypłynęło ostatnimi czasy na powierzchnię.

Druga rzecz, bo czytam jak bronicie tutaj tego typa rtshks, że to jakiś wasz konkretny gość itp. Jeśli w waszych szeregach takie pustaki tworzą elitę to szczerze współczuję, jak dla mnie gość jest oderwany od rzeczywistości i chyba musiał wiele razy po głowie dostać.
Wiedząc w jakiej lidze przyszło ci dopingować rozumiem Twoje zainteresowanie ślaską sceną
Jednak czerpanie wiedzy z internetu do reszty wypatrzyło Twój punkt widzenia
Kto chciał być w spodku dopingować Pawła to był
Ruch był ( Ja byłem ) w sobote na meczu w Gliwicach

summer
Posty: 3
Rejestracja: 23.06.2016, 19:06

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: summer » 17.10.2016, 19:39

Śląsk wychodzi w przerwie.

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: ATM1920 » 17.10.2016, 19:45

a tutaj taki pstryczek ze strony koalicji.
Wyjaśnij co to niby za pstryczek???

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: info z TMK » 17.10.2016, 19:52

summer pisze:Śląsk wychodzi w przerwie.
Jaki powod?

Adam Kowalski
Posty: 11
Rejestracja: 05.10.2015, 03:17

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Adam Kowalski » 17.10.2016, 19:59

strzelili focha na piłkarzy,
ludzie zasad,czy wygrywasz czy nie....hehe

19normals46
Posty: 229
Rejestracja: 02.12.2012, 18:44

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: 19normals46 » 17.10.2016, 19:59

info z TMK pisze:
summer pisze:Śląsk wychodzi w przerwie.
Jaki powod?

" Sektor gości świeci pustkami. Kibice nie mogli dłużej patrzeć na wyczyny swoich podopiecznych. Jak widać udali się w podróż powrotną do Wrocławia "
kumatszy od ojca pisze:
sabiii pisze: Jakich Okolicznościach Polonia Traci Flagi ?
W Wyjątkowych :)

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: obiektywnyFAN » 17.10.2016, 20:13

19normals46 pisze:
info z TMK pisze:
summer pisze:Śląsk wychodzi w przerwie.
Jaki powod?

" Sektor gości świeci pustkami. Kibice nie mogli dłużej patrzeć na wyczyny swoich podopiecznych. Jak widać udali się w podróż powrotną do Wrocławia "

na wyjazd pojechali autokarami, więc dziwne, że wyszli wcześniej

rightside
Posty: 211
Rejestracja: 04.12.2012, 21:01

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: rightside » 17.10.2016, 20:13

Najlepsze że w 81 minucie strzelają na 2:1 i wygrywają.

kibicnett
Posty: 23
Rejestracja: 11.05.2016, 23:34

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: kibicnett » 17.10.2016, 20:17

W Zabrzu na sektorze gości obecne wszystkie ekipy jakie były tego dnia na wyjeździe ze Stomilem. Po raz pierwszy oficjalne pozdrowienia dla Lechii Gdańsk.

acabbb
Posty: 53
Rejestracja: 24.04.2016, 21:03

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: acabbb » 17.10.2016, 20:31

Teraz bedziemy sie smiac ze Slaska za to, ze wyszedl przed koncem meczu (tak jak smiejemy sie do dzis z Legii)?

.Ś.
Posty: 113
Rejestracja: 26.11.2009, 22:30

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: .Ś. » 17.10.2016, 20:40

Markos pisze:Mogą być megalomanami, ale bądź co bądź na dzień dzisiejszy ekipa Stomilu to bardzo dobra banda, o której ostatnio slyszymy bardzo często..
Jak widać dobra decyzja LG z konszlachtami ze Stomilem.
Podbicie do kas KSG samo w sobie na plus, akcja bez większych kalkulacji.

Szacunek dla Górnika za przyznanie się do porażki. Raz na wozie raz pod wozem.

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: bradpitt » 17.10.2016, 21:02

Najpierw Lech, teraz Lechia. Współczuje Zawiszakom ;)

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: starysadeczanin » 17.10.2016, 21:04

kosi josi pisze:Tak sobie patrzę na ten okres od powstania słynnej koalicji, od zerwania, powstania ciekawych zgód, niektórzy nawet mieli się posrać.
Ogólnie nikt się na tym nie skupia ale wg mnie po mistrzowsku to wszystko rozegrali i nadal rozgrywają. Myślę tu sobie o Lechii. Kolejna akcja z ich udziałem i to nie pokazowka w stylu Francji i WRW, tylko zrobili co mieli zrobić z układowiczami i koniec tematu. Zaczęło się przecież od tego, że "mogli" być w koalicji ale duma, honor, zasady, nie pozwoliły im na "wystawienie" Śląska kosztem jakby nie było mocnej koalicji. Po tym wszystkim poczekali, temat Wisły zamknęli na amen, chociaż Sharksi łudzili się, że coś jeszcze z tego będzie pozwalając swoim na ich barwy. Nie jest żadną nowością, że topowe ekipy od razu złożyły Lechii propozycje układów chuligańskich a oni ich osrali. Tutaj już wszyscy trąbili, z kim to się nie ułożą, a oni jak zawsze zresztą, bez oświadczeń, bez robienia szumu jeżdżą i "robią swoje". Mają trochę porażek na koncie ale to świadczy o ich słabości czy chęci walki bez kalkulowania? Pojawił się Stomil, gdzieś tam o Rakowie jakieś "wspominki", oczywiście Śląsk. Nie jest też żadną niespodzianką, że ŁKSowi i Lechii też mocno po drodze. Podoba mi się sposób w jaki to robią, bez szumu i wielkich zapowiedzi, bez groźnych zdjęć, bez wielkiego pierdolenia wszem i wobec jacy to są potężni. Oni z układami na ten moment coś pokazują. Co do WRW...co tu dużo pisać, jest tylko Widzew i Ruch, a Sharksi pojawią się raz na jakiś czas, wesprą niebieskich ale ogólnie pisząc, nie ma ich. Myślę, że Sharksi plują sobie w brody, że podjęli taką decyzję. W klubie syf, na trybunach syf, na trasach syf, co pokazał moment, kiedy jechali do Płocka, a raczej powiedzieli, że nie jadą i pojechali. Cieszy też aktywność GieKSy i Górnika, swoją drogą szacunek za przyznanie się do porażki bez zbędnego pierdolenia i tutaj ktoś miał rację, że pisanie o obejściu się smakiem przez Hutnika zburzyło normalny poziom dyskusji. Po co?
Tak patrzyłem też na dyskusję na temat Lecha i Arki. Jednych i drugich sobie cenię, chociaż tym drugim jeszcze daleko do poziomu jaki prezentowali ich starsi koledzy. Nie mniej jednak po długim czasie nicości, zaczynają się rozkręcać. Zmierzam jednak do dyskusji o tej zapewnianej przez wszystkich mocnej zgodzie. Z jednej strony nie dziwię im się, że zależy im na dobrych stosunkach z Lechem ale z drugiej strony, poznaniacy cokolwiek by nie robili w kwestiach chuligańskich, to robią to z jedną z największych ich kos. Ktoś zaraz będzie się doszukiwać analogii co do Śląska, Lechii i Motoru ale tam jest wieloletnia zgoda, tam Śląsk postawił sprawę jasno m.in. z flagami. W przypadku Lecha i ŁKSu, tam nawet zgody nie ma, nie obnosza się wszem i wobec, że coś ich "trzyma" razem. Wiem, odległość ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio Arka z Lechem zrobiły coś razem. Ja osobiście czułbym się głupio w takiej sytuacji, że jestem potrzebny tylko do ilości i ładnych opraw, a do bicia są inni ale to już kwestia gustu. W tym wszystkim jednak brakuje mi poruszanej w tej kolejce Legii. Niby czołowa ekipa a ostatnio nie dzieje się nic. Każdy coś tam robi mniej lub bardziej ale Legia zalicza wyjątkowy spadek formy pod względem chuligańskim. Szkoda, bo kiedyś był to swego rodzaju pewniak, a dzisiaj jakoś przepadli, a teraz wszystko wskazuje na to, że przyjdzie im znowu jakaś wojenka z klubem, czego im nie życzę. Żeby nie było, to moje osobiste zdanie i nie chciałem tu nikogo obrazić. Pozdrawiam.
to ze Lechia miala i ma moccna bande kazdy wie od dawna, ale naprawde nie musisz juz slac przepowiedni na temat tego kto jak wyszedl na nowych rozdaniach bo czas pokaze kto wyszedl najlepiej WWRE, Lechia ze Stomilem czy tez ktos inny

batencjusz
Posty: 38
Rejestracja: 12.10.2016, 21:23

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: batencjusz » 17.10.2016, 21:15

kosi josi pisze:Tak sobie patrzę na ten okres od powstania słynnej koalicji, od zerwania, powstania ciekawych zgód, niektórzy nawet mieli się posrać.
Ogólnie nikt się na tym nie skupia ale wg mnie po mistrzowsku to wszystko rozegrali i nadal rozgrywają. Myślę tu sobie o Lechii. Kolejna akcja z ich udziałem i to nie pokazowka w stylu Francji i WRW, tylko zrobili co mieli zrobić z układowiczami i koniec tematu. Zaczęło się przecież od tego, że "mogli" być w koalicji ale duma, honor, zasady, nie pozwoliły im na "wystawienie" Śląska kosztem jakby nie było mocnej koalicji. Po tym wszystkim poczekali, temat Wisły zamknęli na amen, chociaż Sharksi łudzili się, że coś jeszcze z tego będzie pozwalając swoim na ich barwy. Nie jest żadną nowością, że topowe ekipy od razu złożyły Lechii propozycje układów chuligańskich a oni ich osrali. Tutaj już wszyscy trąbili, z kim to się nie ułożą, a oni jak zawsze zresztą, bez oświadczeń, bez robienia szumu jeżdżą i "robią swoje". Mają trochę porażek na koncie ale to świadczy o ich słabości czy chęci walki bez kalkulowania? Pojawił się Stomil, gdzieś tam o Rakowie jakieś "wspominki", oczywiście Śląsk. Nie jest też żadną niespodzianką, że ŁKSowi i Lechii też mocno po drodze. Podoba mi się sposób w jaki to robią, bez szumu i wielkich zapowiedzi, bez groźnych zdjęć, bez wielkiego pierdolenia wszem i wobec jacy to są potężni. Oni z układami na ten moment coś pokazują. Co do WRW...co tu dużo pisać, jest tylko Widzew i Ruch, a Sharksi pojawią się raz na jakiś czas, wesprą niebieskich ale ogólnie pisząc, nie ma ich. Myślę, że Sharksi plują sobie w brody, że podjęli taką decyzję. W klubie syf, na trybunach syf, na trasach syf, co pokazał moment, kiedy jechali do Płocka, a raczej powiedzieli, że nie jadą i pojechali. Cieszy też aktywność GieKSy i Górnika, swoją drogą szacunek za przyznanie się do porażki bez zbędnego pierdolenia i tutaj ktoś miał rację, że pisanie o obejściu się smakiem przez Hutnika zburzyło normalny poziom dyskusji. Po co?
Tak patrzyłem też na dyskusję na temat Lecha i Arki. Jednych i drugich sobie cenię, chociaż tym drugim jeszcze daleko do poziomu jaki prezentowali ich starsi koledzy. Nie mniej jednak po długim czasie nicości, zaczynają się rozkręcać. Zmierzam jednak do dyskusji o tej zapewnianej przez wszystkich mocnej zgodzie. Z jednej strony nie dziwię im się, że zależy im na dobrych stosunkach z Lechem ale z drugiej strony, poznaniacy cokolwiek by nie robili w kwestiach chuligańskich, to robią to z jedną z największych ich kos. Ktoś zaraz będzie się doszukiwać analogii co do Śląska, Lechii i Motoru ale tam jest wieloletnia zgoda, tam Śląsk postawił sprawę jasno m.in. z flagami. W przypadku Lecha i ŁKSu, tam nawet zgody nie ma, nie obnosza się wszem i wobec, że coś ich "trzyma" razem. Wiem, odległość ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio Arka z Lechem zrobiły coś razem. Ja osobiście czułbym się głupio w takiej sytuacji, że jestem potrzebny tylko do ilości i ładnych opraw, a do bicia są inni ale to już kwestia gustu. W tym wszystkim jednak brakuje mi poruszanej w tej kolejce Legii. Niby czołowa ekipa a ostatnio nie dzieje się nic. Każdy coś tam robi mniej lub bardziej ale Legia zalicza wyjątkowy spadek formy pod względem chuligańskim. Szkoda, bo kiedyś był to swego rodzaju pewniak, a dzisiaj jakoś przepadli, a teraz wszystko wskazuje na to, że przyjdzie im znowu jakaś wojenka z klubem, czego im nie życzę. Żeby nie było, to moje osobiste zdanie i nie chciałem tu nikogo obrazić. Pozdrawiam.
ale Legii to ty nie krytykuj, nie wiesz ze nie mozna?

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Proof » 17.10.2016, 21:35

Legia to powinna być czołówka Chuligańska , w końcu jest to Stolica ponad milion ludzi , a ostatnio jedynie to pokazują coś tylko w europejskich pucharach jak ostatnio z Borussią czy wcześniej w Neapolu , czy na Ukrainie .... a w Polsce ? każdej ekipie praktycznie odmawiają .

OldFan1964
Posty: 65
Rejestracja: 18.11.2011, 20:47

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: OldFan1964 » 17.10.2016, 22:12

kosi josi pisze:
Bambino pisze:kosi josi to nowe wcielenie ide w gory vel mackos vel h** wie kto jeszcze czes kolego. Nie ma drugiego takego no lifa ktoremu sie chce wywody j**** jak na rozprawce jakiejs. zaczal pisac bez napinki zeby uwiarygodnic konto, ale po klubach ktorym lize dupsko i ktorych cisnie (Legia na przyklad) latwo dojsc do tego wniosku ze to on. styl pisanie tez ten.
Rozumiem, że z tą Legią to nie była ironia. Gdzie cisnę Legii? Szacunek, to lizanie dupska? Ciekawe masz podejście do życia, swoich rodziców szanujesz? To forum niektórym ostro zryło beret. Wystarczy napisać kilka zdań i szajba. Ja niby no life a ty poznajesz ludzi po stylu pisania. Nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi nickami.
Weź, że ty synek idź na kółko dla filozofów, a potem na różańcowe i żyj i daj innym żyć.
29 lat z ukochanym klubem!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości