www.warhouse.pl

Komentarze-14-17 października

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: krzycho_ASR » 17.10.2016, 22:16

Czy oficjalne konto Lechii tutaj (LechiaCHWM) odniesie się do informacji o wizycie na derbach Łodzi?



wrwcrew
Posty: 251
Rejestracja: 24.02.2012, 23:12

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: wrwcrew » 17.10.2016, 22:27

patojudek pisze:
ProudOfPoland pisze:Skoro ta flaga w Nicei to zwykła sklepowa replika to znaczy, że ekipa jeżdżąca na Lyon też jeździła z repliką?
Obrazek
Nie wygodne fakty lepiej przmilczeć.

SłUCHAJ widzewioczku bo widze ze na siłe sie chcesz dojebac.
flage ktora ma nicea to jedna z naszych małych replik ( sprzedawanych jakis czas temu) flagi ŁKS ŁÓDŹ POLSKA tej duzej . uszytych było iles tam sztuk i niestety jakis idiota , ktory nie był z cała grupa ja stracil we Francji.
tak samo jak Wy sobie szyliscie Tmrfy i je traciliscie napewno nie w ilosci sztuki.
Duza flaga znacznie odbiega rozmiarami i dobrze o tym wie chyba kazdy jak patzry na foto.wiec nie szukaj na sile.

na zdjeciu z Pragi tak samo jest replika .
poza tym nicea dostała propozycje "oddania tej małej fany"
widocznie nie chcieli moga sie teraz szczycic
temat chyba wyczerpany
https://www.flickr.com/photos/125040548@N08/

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: myjster » 17.10.2016, 22:30

OldFan1964 pisze:
kosi josi pisze:
Bambino pisze:kosi josi to nowe wcielenie ide w gory vel mackos vel h** wie kto jeszcze czes kolego. Nie ma drugiego takego no lifa ktoremu sie chce wywody j**** jak na rozprawce jakiejs. zaczal pisac bez napinki zeby uwiarygodnic konto, ale po klubach ktorym lize dupsko i ktorych cisnie (Legia na przyklad) latwo dojsc do tego wniosku ze to on. styl pisanie tez ten.
Rozumiem, że z tą Legią to nie była ironia. Gdzie cisnę Legii? Szacunek, to lizanie dupska? Ciekawe masz podejście do życia, swoich rodziców szanujesz? To forum niektórym ostro zryło beret. Wystarczy napisać kilka zdań i szajba. Ja niby no life a ty poznajesz ludzi po stylu pisania. Nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi nickami.
Weź, że ty synek idź na kółko dla filozofów, a potem na różańcowe i żyj i daj innym żyć.
josi dobrze Ci radze po dobroci odpuść chłopie bo Old fan nie żartuje i może w każdej chwili narobić Tobie koło pióra. Ugryź sie w język i daj se na luz. Bierz różaniec w łape i przestań filofować.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: myjster » 17.10.2016, 23:16

kosi josi pisze:
OldFan1964 pisze:
kosi josi pisze: Rozumiem, że z tą Legią to nie była ironia. Gdzie cisnę Legii? Szacunek, to lizanie dupska? Ciekawe masz podejście do życia, swoich rodziców szanujesz? To forum niektórym ostro zryło beret. Wystarczy napisać kilka zdań i szajba. Ja niby no life a ty poznajesz ludzi po stylu pisania. Nie mam nic wspólnego z wyżej wymienionymi nickami.
Weź, że ty synek idź na kółko dla filozofów, a potem na różańcowe i żyj i daj innym żyć.
Tutaj naprawdę niektórzy mają ostre kompleksy. Żyj, bronię ci córeczko? Rozumiem, że dla kogoś osoba pisząca więcej niż jedno zdanie, to ewenement i filozof ale nie rozumiem problemu.
myjster pisze:josi dobrze Ci radze po dobroci odpuść chłopie bo Old fan nie żartuje i może w każdej chwili narobić Tobie koło pióra. Ugryź sie w język i daj se na luz. Bierz różaniec w łape i przestań filofować.
Chyba masz rację, widać, że jeńców nie bierze.
Żebyś wiedział. To elita tego forum a nie żaden ograniczony półgłówek , który najprostszych rzeczy nie rozumie. A jak za dużo trzeba czytać to się zamyka w sobie i dostaje palpitacji serca.

kerob
Posty: 5
Rejestracja: 02.07.2016, 00:17
Lokalizacja: pomorze

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: kerob » 18.10.2016, 00:25

krzycho_ASR pisze:Czy oficjalne konto Lechii tutaj (LechiaCHWM) odniesie się do informacji o wizycie na derbach Łodzi?
Nie, kolego.
Typowy Janusz, ukulele i do przodu.

patojudek
Posty: 227
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: patojudek » 18.10.2016, 00:47

SłUCHAJ widzewioczku bo widze ze na siłe sie chcesz dojebac.
flage ktora ma nicea to jedna z naszych małych replik ( sprzedawanych jakis czas temu) flagi ŁKS ŁÓDŹ POLSKA tej duzej . uszytych było iles tam sztuk i niestety jakis idiota , ktory nie był z cała grupa ja stracil we Francji.
tak samo jak Wy sobie szyliscie Tmrfy i je traciliscie napewno nie w ilosci sztuki.
Duza flaga znacznie odbiega rozmiarami i dobrze o tym wie chyba kazdy jak patzry na foto.wiec nie szukaj na sile.

na zdjeciu z Pragi tak samo jest replika .
poza tym nicea dostała propozycje "oddania tej małej fany"
widocznie nie chcieli moga sie teraz szczycic
temat chyba wyczerpany
Słuchaj kindziorku, wiem że to replika, ale niby replika ale jakaś istotna skoro jak mówisz proponowaliście odbicie jej (jak i również chuligani z nią latają), pytanie zwykłe w jakich okolicznościach weszli w posiadanie tej flagi, kupili, obili turystów? można odpowiedzieć normalnie, ale trzeba kręcić tak jak w przypadku pytań o frekwencję, waszą zgód. Nie ważne.

total1908
Posty: 158
Rejestracja: 30.09.2009, 04:53

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: total1908 » 18.10.2016, 01:57

patojudek pajacu,. Chlop Ci wyjasnil a Ty dalej ciagniesz temat. Widzisz, niektorzy walcza o kazde barwy, mniej lub bardziej wazne.U was widocznie jest inaczej. zajmij sie lepiej swoja reaktywacja, powrzucaj wiecej filmikow z waszej derbowej zbiorki a od LKS-u trzy chuje w bok.
Zgierscy fani dumni w wierze wychowani na GALERZE !!

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: werwolff88 » 18.10.2016, 09:33

Pytanie bez napinki..

Co takiego stało się w Bielsku, że Podbeskidzie na wyjazd do Tych pojechało w większej liczbie niż BKS we wszystkich meczach u siebie łącznie w tym sezonie?

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Bączyński » 18.10.2016, 09:52

Odwróćmy pytanie,a co się stało ze nagle Podbeskidzie pojechało w takiej liczbie na wyjazd?

patojudek
Posty: 227
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: patojudek » 18.10.2016, 10:44

patojudek pajacu,. Chlop Ci wyjasnil a Ty dalej ciagniesz temat. Widzisz, niektorzy walcza o kazde barwy, mniej lub bardziej wazne.U was widocznie jest inaczej. zajmij sie lepiej swoja reaktywacja, powrzucaj wiecej filmikow z waszej derbowej zbiorki a od LKS-u trzy chuje w bok.
Ja nie wiem co wy macie z tymi chujami, nie było pytania. Moja reaktywacja ma się dobrze, zaś twoja akademia coś cienko piszczy.

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: biohazard » 18.10.2016, 11:19

son-goku pisze: Wiedząc w jakiej lidze przyszło ci dopingować rozumiem Twoje zainteresowanie ślaską sceną
Jednak czerpanie wiedzy z internetu do reszty wypatrzyło Twój punkt widzenia
Kto chciał być w spodku dopingować Pawła to był
Ruch był ( Ja byłem ) w sobote na meczu w Gliwicach
No widzisz, czasami człowiek jest dumny że trwa w tym co kocha, mimo wielu przeciwności, jestem ciekaw czy też byłbyś taki wygadany gdybyś zamiast w młynie liczącym 500 czy tam 1000 osób stał wśród 50 czy 100 osób. Znałem wiele osób co takiej próby długo nie przetrwały. A wracając do tematów śląskich to uwierz, nie czerpię tylko wiedzy z internetu, z racji swojej mobilnej pracy jestem u was kilka razy w tygodniu zaliczając całą aglomerację w szerz i dłuż, mam sporo znajomych z większości śląskich klubów, może niekoniecznie wszyscy są jakimiś mega kumaczami, ale na pewno potrafią się obiektywnie wypowiedzieć w przeciwieństwie do tego co dzieje się na tym forum.

.ZIWPJB.
Posty: 374
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: .ZIWPJB. » 18.10.2016, 12:49

Ogladajac doping Podbeskidzia w Tychach musze przyznac ze fajnie sie prezentuja jak na te tepienie ich w Bielsku przez BKS. Mimo wszystko cos dzialaja.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Proof » 18.10.2016, 13:19

No trzeba przyznać ze Podbeskidzie nieźle się zaprezentowało w Tychach dobra liczba do tego niezły doping , jak tak dalej pójdzie to może w przyszłości też zaczną coś działać chuligańsko. Czego im życzę mimo że nie jestem ich fanem , to zawsze lepiej dla Polskiej sceny.

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: albtraum » 18.10.2016, 13:32

Jak się mylę to mnie poprawcie, ale pamiętam że jakoś dekadę temu Podbeskidzie było normalna małą ekipą, grało wtedy w 2 klasie rozgrywkowej (nie używam terminologii "ekstraklasa" potem "I liga..."). Był mały młyn ludzi w wieku 15-30 lat, normalne skromne oprawy, w młynie z 250 typa dopingującego itd.

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Kosa » 18.10.2016, 15:27

Na Podbeskidziu co około dwa-trzy lata jest wymiana pokolenia. Cześć pewnie rezygnuje z powodu presji BKS, a inni z życiowych (dziewczyny, szkoły, praca). Potem mają przejściową chujnię i znowu się zaczynają pojawiać ludzie (inni). I tak na okrągło.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

LM1
Posty: 127
Rejestracja: 28.10.2009, 18:21
Lokalizacja: Łódż

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: LM1 » 18.10.2016, 15:41

ksk/jg pisze:
hasztag pisze:Delegacja Lechii obecna na derbach Łodzi.
PRAWDA?
Prywatne kontakty i nic więcej.
CSM

son-goku
Posty: 46
Rejestracja: 04.12.2012, 18:25

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: son-goku » 18.10.2016, 19:17

biohazard pisze:
son-goku pisze: Wiedząc w jakiej lidze przyszło ci dopingować rozumiem Twoje zainteresowanie ślaską sceną
Jednak czerpanie wiedzy z internetu do reszty wypatrzyło Twój punkt widzenia
Kto chciał być w spodku dopingować Pawła to był
Ruch był ( Ja byłem ) w sobote na meczu w Gliwicach
No widzisz, czasami człowiek jest dumny że trwa w tym co kocha, mimo wielu przeciwności, jestem ciekaw czy też byłbyś taki wygadany gdybyś zamiast w młynie liczącym 500 czy tam 1000 osób stał wśród 50 czy 100 osób. Znałem wiele osób co takiej próby długo nie przetrwały. A wracając do tematów śląskich to uwierz, nie czerpię tylko wiedzy z internetu, z racji swojej mobilnej pracy jestem u was kilka razy w tygodniu zaliczając całą aglomerację w szerz i dłuż, mam sporo znajomych z większości śląskich klubów, może niekoniecznie wszyscy są jakimiś mega kumaczami, ale na pewno potrafią się obiektywnie wypowiedzieć w przeciwieństwie do tego co dzieje się na tym forum.
O mnie się nie martw, przez ćwierć wieku mojej kariery widziałem i przeżyłem już naprawde wiele
Jednakże wśród ludzi z mojego otoczenia przyjęło się, że jedyne wiarygodne info to te przekazywane osobiście
Ale to nie miejsce i czas żeby umoralniać anonimowych ,forumowych wojowników
Mimo wszystko pozdrawiam

OldFan1964
Posty: 65
Rejestracja: 18.11.2011, 20:47

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: OldFan1964 » 18.10.2016, 22:33

kosi josi pisze:
myjster pisze: Żebyś wiedział. To elita tego forum a nie żaden ograniczony półgłówek , który najprostszych rzeczy nie rozumie. A jak za dużo trzeba czytać to się zamyka w sobie i dostaje palpitacji serca.
To ja może będę przed każdym wpisem dawać ostrzeżenie: Uwaga! Post zawiera więcej niż dwa zdania, zbyt długie czytanie może u niektórych powodować zasłabnięcie i wylew krwi do mózgu. Chłopak przeczyta, przewinie, żeby nie stresować oczu i mózgu, a i mnie oszczędzi. Dzięki za info.
Pisz sobie nawet książkę rób co chcesz, jest temat komentarze z tego weekendu, a ty tu p********* od rzeczy i nie na temat w ogóle!
29 lat z ukochanym klubem!

batencjusz
Posty: 38
Rejestracja: 12.10.2016, 21:23

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: batencjusz » 18.10.2016, 23:16

233 osoby w sektorze gosci w Poznaniu po tak hucznym ogloszeniu konca konfliktu na Wisle, to liczba delikatnie piszac drastyczna, a i pewnie nie brakowalo ukladowiczow czy tam zgod. Niestety nowa taktyka jest taka, ze ilosci osob wspierajacych Wisle juz sie nie podaje, szkoda
jeszcze te dziwne wiesci odnosnie ukladu

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: werwolff88 » 19.10.2016, 07:43

Minister Jaki właśnie powiedział, że rząd pracuje nad zaostrzeniem kar dla pseudokibiców. Brawo debile PiSowscy, którzy tak jechaliście z PO, ha ha.

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: wen33 » 19.10.2016, 08:19

Temat kolejki chyba został już wyczerpany i proponowałbym zamknąć temat i skupić sie na nowej kolejce.

Baca1906
Posty: 1
Rejestracja: 19.10.2016, 09:05

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Baca1906 » 19.10.2016, 09:07

batencjusz pisze:233 osoby w sektorze gosci w Poznaniu po tak hucznym ogloszeniu konca konfliktu na Wisle, to liczba delikatnie piszac drastyczna, a i pewnie nie brakowalo ukladowiczow czy tam zgod. Niestety nowa taktyka jest taka, ze ilosci osob wspierajacych Wisle juz sie nie podaje, szkoda
jeszcze te dziwne wiesci odnosnie ukladu
Zarówno w Płocku jak i w Poznaniu brak naszych układowiczów, więc nie ma co pododawać.

300
Posty: 121
Rejestracja: 11.05.2010, 00:19

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: 300 » 19.10.2016, 15:37

Uwaga calej Polski po raz kolejny skupiona na akcjach (L) przy okazji meczow w Lidze Mistrzow a wy sie dziwicie, ze partia przy wladzy zamierza zaotrzyc kary dla kibicow.
Troche obiektywizmu panowie, bo bez wzgledu na to czy rzadzi po/pis czy inne dziady to zawsze musza reagowac na takie incydenty.
niezalezny obserwator polskiej sceny kibicowskiej

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: werwolff88 » 19.10.2016, 19:06

300 pisze:Uwaga calej Polski po raz kolejny skupiona na akcjach (L) przy okazji meczow w Lidze Mistrzow a wy sie dziwicie, ze partia przy wladzy zamierza zaotrzyc kary dla kibicow.
Troche obiektywizmu panowie, bo bez wzgledu na to czy rzadzi po/pis czy inne dziady to zawsze musza reagowac na takie incydenty.
Totalna bzdura. Platformie było na rękę, że kibice robią zadymy. Mieli wroga łączonego z PiS , z którym mogli walczyć. I mogli przykręcić śrubę konkretnie, ale nie było im to na rękę, bo kim mieliby straszyć społeczeństwo jakby wytępili chuliganów. A teraz opozycja łączy kibiców z PiSIS, więc każda zadyma wizerunkowo wpływa negatywnie na rząd.

On Tour ABG
Posty: 28
Rejestracja: 03.07.2016, 23:43

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: On Tour ABG » 19.10.2016, 20:20

Maćkos pisze:Nie bylo mnie troche a moj nick byl czesciej wymieniany niz ilosc napisanych postow przez wszystkich:D Byly to bardzo udane dni jak dla mnie ale rozumiem, ze nie dla wszystkich. Szkoda, ze mam zakaz na europejskie puchary ale trudno, moze jakies pamiatki sie pojawia.

Co do kolejki, oczywiscie nie bylbym soba gdybym nie stwierdzil, ze wyjazd Wisly to lipa straszna i chyba nie jest to zadna niespodzianka. Juz nawet ci, ktorzy prowadzili zmasowany "atak" udowadniajac, ze jest ok tez powoli odpuszczaja. Mialo byc coraz lepiej a slonie trabia, ze to co tam sie dzieje nie mozna juz nazwac kryzysem, tylko rownia pochyla. Oczywiscie w samym Krakowie nadal bedzie kwestia interesow ale tam jednak tez zaczyna robic sie bajzel. To jest moment w ktorym JG moze zaszalec, oczywiscie z rozumem, zeby przypadkiem nie zmobilizowac Wisly, ktorej coraz mniej osob ma ochote pomagac, zarowno finansowo jak i fizycznie. Byl taki "zajebisty" motywujacy wpis, ktory mial pokazywac dlaczego ta Wisla teraz (kilka miesiecy temu) taka silna, ze przetrwali najsilniejsi. Niedlugo i tak pewnie wszystkie ciakwostki wyplyna, a ja sie nie mieszam jak zawsze. :)
Po pierwsze to nikt nie tesknił.Jednego prowokatora mniej,jakoś wiekszosc z forum nie ma problemu napisac komu kibicuje bo wiadome raz lepiej raz gorzej i można prowadzić normalną dyskusje nawet jak sytuacja kibicowsko w klubie kuleje.Ale nic tak nie irytuje jak wszystkowiedzacy kumacze i wróżbici co nawet wstydza sie przyznać komu kibicuja ale wywody to potrafią o każdym klubie i sytuacji w miescie pisac i wiedza lepiej co tam sie dzieje niż ludzie mieszkający tam.
Semper Fidelis

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: ImPawel » 19.10.2016, 22:45

Rzeczniczka Jagiellonii: W związku z naprawami stadionu po zniszczeniach Widzewa, do 15 grudnia nie mozemy przyjąć kibiców gosci na meczach
Kur..... kawalek rozwalonej siatki i sektor na 2 miechy zamkniety. niezle jaja. nadal wierzycie tym z Jagi ze Widzew "nie chcial wejsc na mecz"?

arda
Posty: 110
Rejestracja: 14.02.2016, 21:18

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: arda » 19.10.2016, 22:55

ImPawel pisze:
Rzeczniczka Jagiellonii: W związku z naprawami stadionu po zniszczeniach Widzewa, do 15 grudnia nie mozemy przyjąć kibiców gosci na meczach
Kur..... kawalek rozwalonej siatki i sektor na 2 miechy zamkniety. niezle jaja. nadal wierzycie tym z Jagi ze Widzew "nie chcial wejsc na mecz"?
Teraz chodzi o to żeby Legia nie weszła. A winny jest Widzew:)

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: ImPawel » 19.10.2016, 23:12

arda pisze: Teraz chodzi o to żeby Legia nie weszła. A winny jest Widzew:)
Pol zartem mozna powiedziec ze odwdzieczylismy sie bo kiedys przez wybryki Legii na Wisle, Wisla nas nie wposcila

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: PT. » 20.10.2016, 07:36

Tylko głupki z klubu wypuściły protokół po meczu z Widzewem z widoczną data naprawienia uszkodzeń 21.10.2016.
debile

Jde w gory
Posty: 14
Rejestracja: 21.09.2016, 16:23

Re: Komentarze-14-17 października

Post autor: Jde w gory » 20.10.2016, 14:05

Maćkos pisze:
kogu pisze:
Maćkos pisze:Jeszcze odnosnie kolejki zapytam, czy wiadomo jaka ilosc ukladowiczow z Wisla w Poznaniu? Czy ogolnie jest jakas strona, gdzie decyzyjni swiezej Wisly podaja liczby ukladowiczow wspierajacych ich na wyjazdach? "Dziwne", zawsze podawali z dokladnoscia co do jednej osoby liczbe wspierajacych ich zgod/ukladow, a teraz cisza jak makiem zasial, ogolnie jakos tak cicho, nic nie napisza, nawet nie wspomna dlaczego nawet jedna flaga na mecz nie potrafi dotrzec. Licze na jakies powazne strony, bo tylko z internetu czerpie informacje. Pozdrawiam i z gory dziekuje.
W podstawówce nie nauczyli czytać? Masz odpowiedź w tym temacie na twoje pytanie, nawet na tej stronie, poszukaj. Wierze w twoją inteligencje i myśle że poradzisz sobie z tym zadaniem.
Jeszcze nie ten etap.
Rozumiem, ze to oficjalne stanowisko. Ja wierzylem w jakies strony kibicow Wisly ale skoro twierdza/twierdzi "kolega" wyzej, ze brak ukladowiczow, to ok. Nurtuje mnie jeszcze wiele innych spraw ale nie bede rozmywac tematu. Serdecznie dziekuje za rzetelne informacje i wierze, ze Wisla powroci do opisywania wyjazdow.
W**********.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości