www.warhouse.pl

Komentarze-16-19 września

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: myjster » 18.09.2016, 21:07

drGonzo pisze:Dokładnie. Nie rozumiem tej szydery z czyjegoś wyglądu. Nie znam ludzi ze zdjęcia, do Wisły mi daleko, ale zapewne niektóre z tych osób są bardziej fanatyczne i mają więcej wyjazdów niż jakiś "decyzyjny", który został wciągnięty do ekipy bo się dobrze napierdala i fajnie wygląda, a klub ma tak naprawdę głęboko w d****. Nie piję tu konkretnie do Wisły, tylko ogólnie. Zobaczcie sobie zdjęcia ekip wyjazdowych z lat 90-tych, to też się pośmiejecie, że jakieś wynalazki jeździły, bo ważyli 60 kg i nie mieli bluz Pitbulla.
Normalna kolej rzeczy. Rekinom wychodzi bokiem te opowieści o 'bandzie meneli' i inne ich historie o ich absolutnej dominacji i potędze białej armi :)
To teraz można skonfrontować rzeczywistość z ich urojeniami.I nie wychodzi to dla nich najkorzystniej ,łagodnie mówiąc.



JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: JP90% » 18.09.2016, 21:10

Przed meczem Lecha w Gdańsku, chuligańska ekipa Arki (bardzo dobry skład) patroluje ....dzielnice Gdańska. Lechii brak, poza pojedynczymi osobami, które załapują się na oklep. Dopiero na Oliwie zjawia się psiarnia, która otacza całą wycieczkę i podstawia autokary. :) https://www.youtube.com/watch?v=u4I8XfX ... e=youtu.be

A/J
Posty: 139
Rejestracja: 29.04.2012, 11:25

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: A/J » 18.09.2016, 21:15

Tu jest zdjęcie całego sektora,ale pedałowi który dał tylko jego część to pewnie przypadkowo umknęło.A kilku innych kretynów się tym podnieca,ale taka ich dola są groźni tylko zza monitora.Obrazek

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: vixer » 18.09.2016, 21:21

JP90% pisze:Przed meczem Lecha w Gdańsku, chuligańska ekipa Arki (bardzo dobry skład) patroluje ....dzielnice Gdańska. Lechii brak, poza pojedynczymi osobami, które załapują się na oklep. Dopiero na Oliwie zjawia się psiarnia, która otacza całą wycieczkę i podstawia autokary. :) https://www.youtube.com/watch?v=u4I8XfX ... e=youtu.be
Wikingowie i prekursorzy chuliganki nakroiliście masę ludzi idąc od dworca w Oliwie. W Oliwie nie na Oliwie. Podobnie jak przeczytane w internecie, a nie na internecie. Byleś w kościele, a nie na kościele. Reasumując, niezła banda siejąca postrach.

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: albtraum » 18.09.2016, 21:24

Na filmiku widać tyle, że wybrali się wspomóc zgodę i dostali podstawione autobusy.

ze stadionu
Posty: 155
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ze stadionu » 18.09.2016, 21:25

Spora aktywność Arki ostatnio w trójmiejskich klimatach

Mr.Big
Posty: 89
Rejestracja: 13.07.2016, 10:56

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Mr.Big » 18.09.2016, 21:28

Chyba tylko do pokazowek ( o ile przejscie do autobusow mozna nazwac aktywnoscia) bo na konfrontacje nadal chetni nie sa.
Ostatnio zmieniony 18.09.2016, 21:44 przez Mr.Big, łącznie zmieniany 1 raz.

z bocznej trybuny
Posty: 48
Rejestracja: 27.09.2014, 07:35

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: z bocznej trybuny » 18.09.2016, 21:29

On Tour ABG pisze: Apropo barw Lechii na Wisle to śa widoczne i Lechia pomimo tego co bedzie za kilka lat bedzie bardzo dobrze wspominana ale czas zrobi swoje i barw Lechii w Krk bedzie coraz mniej,Normalna kolej rzeczy i kazdy poszedł w swoja strone.Widac to zwłaszcza po zwykłych kibicach Lechii jakie maja anty nastawienie do Wisły,zaznaczam ze to rozumiem,poprostu zycie i nie ma sentymentów.(...)
Zastanawia tylko fakt, że WSH pozwala na barwy Lechii pomimo, że Lechia razem ze Ślaskiem ostatnio, krzyczała do nich "j**** rekina co żydom d*** wypina'. Ktoś ci pluje w ryj , a ty udajesz, że deszcz pada ?!
nieoficjalnie, nieformalnie, nie zgodnie z przepisami...

bielan88
Posty: 26
Rejestracja: 12.07.2016, 22:07

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: bielan88 » 18.09.2016, 21:30

JP90% pisze:Przed meczem Lecha w Gdańsku, chuligańska ekipa Arki (bardzo dobry skład) patroluje ....dzielnice Gdańska. Lechii brak, poza pojedynczymi osobami, które załapują się na oklep. Dopiero na Oliwie zjawia się psiarnia, która otacza całą wycieczkę i podstawia autokary. :) https://www.youtube.com/watch?v=u4I8XfX ... e=youtu.be
????? przeszliscie 200m i nie dostaliscie wpi***dol . jest powod do dumy . Jeszcze pare takich akcji i bedziecie najlepsi na swiecie

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: PCHLG » 18.09.2016, 21:31

JP90% pisze:Przed meczem Lecha w Gdańsku, chuligańska ekipa Arki (bardzo dobry skład) patroluje ....dzielnice Gdańska. Lechii brak, poza pojedynczymi osobami, które załapują się na oklep. Dopiero na Oliwie zjawia się psiarnia, która otacza całą wycieczkę i podstawia autokary. :) https://www.youtube.com/watch?v=u4I8XfX ... e=youtu.be


Tak dla ścisłości, ile przed meczem i jakie dzielnice? Telefony macie czy trzeba wam podać?

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: albtraum » 18.09.2016, 21:35

bielan88 pisze:
JP90% pisze:Przed meczem Lecha w Gdańsku, chuligańska ekipa Arki (bardzo dobry skład) patroluje ....dzielnice Gdańska. Lechii brak, poza pojedynczymi osobami, które załapują się na oklep. Dopiero na Oliwie zjawia się psiarnia, która otacza całą wycieczkę i podstawia autokary. :) https://www.youtube.com/watch?v=u4I8XfX ... e=youtu.be
????? przeszliscie 200m i nie dostaliscie wpi***dol . jest powod do dumy . Jeszcze pare takich akcji i bedziecie najlepsi na swiecie
200m? To ten filmik nie jest z Gdańska czy to 200 m. do stadionu (ale po co wtedy busy)?

GREEN2016
Posty: 59
Rejestracja: 13.02.2016, 21:40

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: GREEN2016 » 18.09.2016, 21:37

kazali wam w Oliwie wysiąść z skm i przejść te 200m do podstawionych autobusów. Więc daruj sobie i nie rób z siebie pajaca.

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: vixer » 18.09.2016, 21:39

albtraum pisze:200m? To ten filmik nie jest z Gdańska czy to 200 m. do stadionu (ale po co wtedy busy)?
Wygooooogluj sobie gdzie jest Gdańsk Oliwa, a gdzie stadion. Sporo drogi. Ćwiczyli mięśnie nóg, ale nie starczyło do Letnicy.

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: pangrzegorz1975 » 18.09.2016, 21:45

bielan88 pisze:
JP90% pisze:Przed meczem Lecha w Gdańsku, chuligańska ekipa Arki (bardzo dobry skład) patroluje ....dzielnice Gdańska. Lechii brak, poza pojedynczymi osobami, które załapują się na oklep. Dopiero na Oliwie zjawia się psiarnia, która otacza całą wycieczkę i podstawia autokary. :) https://www.youtube.com/watch?v=u4I8XfX ... e=youtu.be
????? przeszliscie 200m i nie dostaliscie wpi***dol . jest powod do dumy . Jeszcze pare takich akcji i bedziecie najlepsi na swiecie
Arkowcy coraz bardziej zaczynaja działać,po okresie pewnego zastoju-widoczna poprawa,w Trojmiescie będzie ciekawie..Kiedyś Gdynianie siali postrach,myślę,że kwestia czasu jest powrót tamtych czasów..
Piszę to jako zgodowicz Arki,przez co moje odczucia moga wydać się subiektywne,ale faktem jest ,że idzie ku lepszemu
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: rzutkarny » 18.09.2016, 21:47

JP90% to jest zjeb intorwertyk, który powrócił i tak jak kiedyś tak i teraz przekleja rzeczy znalezione na fejsbuku dodając jakieś swoje debilne komentarze, licząc na rozjebanie tematu i wywołanie napinki. Wczoraj pierdolił o Odrze Opole dzisiaj o Arce.

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: vixer » 18.09.2016, 21:49

ArkaOrłowo pisze:Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest fakt jak bardzo się pospinały sąsiadki zza Sopotu. Kilka dni pierdolenia o "akcji" Lechii w Gdyni, gadania że Arka to już prehistoria, oznajmiania że w Trójmieście jest już tylko jedna ekipa itd. - jednak kiedy Arka łazi po Oliwie w ciągu dnia i robi dokładnie to samo co próbują wmówić blado-zieloni że miało miejsce w Gdyni to już lecą teksty typu "c**** zrobili", "ale mi wielkie coś", "pokazówka".
Im więcej takiego pierdolenia tym bardziej przekonuje się dlaczego ciągnęło was do Widzewa. Mistrzowie świata w harcach na 200 metrów od dworca.

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: damarus » 18.09.2016, 21:50

ArkaOrłowo pisze:Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest fakt jak bardzo się pospinały sąsiadki zza Sopotu. Kilka dni pierdolenia o "akcji" Lechii w Gdyni, gadania że Arka to już prehistoria, oznajmiania że w Trójmieście jest już tylko jedna ekipa itd. - jednak kiedy Arka łazi po Oliwie w ciągu dnia i robi dokładnie to samo co próbują wmówić blado-zieloni że miało miejsce w Gdyni to już lecą teksty typu "c**** zrobili", "ale mi wielkie coś", "pokazówka".
Co tu sie spinac, wysiedliscie w Oliwie i przeszliscie kilkadziesiat metrow, pokrzyczeliscie i was zgarneli do busow. Nie ma co rozpierdalac tematu bo nic ciekawego sie nie wydarzylo.

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: PCHLG » 18.09.2016, 21:50

Każdy kto zna choć trochę topografie Gdańska, wie że od dworca przeszliscie maksymalnie kilkaset metrów, więc o jakimś "patrolowaniu" nie ma mowy...

Mr.Big
Posty: 89
Rejestracja: 13.07.2016, 10:56

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Mr.Big » 18.09.2016, 21:51

ArkaOrłowo pisze:Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest fakt jak bardzo się pospinały sąsiadki zza Sopotu. Kilka dni pierdolenia o "akcji" Lechii w Gdyni, gadania że Arka to już prehistoria, oznajmiania że w Trójmieście jest już tylko jedna ekipa itd. - jednak kiedy Arka łazi po Oliwie w ciągu dnia i robi dokładnie to samo co próbują wmówić blado-zieloni że miało miejsce w Gdyni to już lecą teksty typu "c**** zrobili", "ale mi wielkie coś", "pokazówka".
Jezeli przejscie z skm do autobusow uwazacie za sukces to faktycznie akcja na plus i czapki z glow kolezanko żólto-niebiska

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ojej » 18.09.2016, 21:57

myjster pisze:
drGonzo pisze:Dokładnie. Nie rozumiem tej szydery z czyjegoś wyglądu. Nie znam ludzi ze zdjęcia, do Wisły mi daleko, ale zapewne niektóre z tych osób są bardziej fanatyczne i mają więcej wyjazdów niż jakiś "decyzyjny", który został wciągnięty do ekipy bo się dobrze napierdala i fajnie wygląda, a klub ma tak naprawdę głęboko w d****. Nie piję tu konkretnie do Wisły, tylko ogólnie. Zobaczcie sobie zdjęcia ekip wyjazdowych z lat 90-tych, to też się pośmiejecie, że jakieś wynalazki jeździły, bo ważyli 60 kg i nie mieli bluz Pitbulla.
Normalna kolej rzeczy. Rekinom wychodzi bokiem te opowieści o 'bandzie meneli' i inne ich historie o ich absolutnej dominacji i potędze białej armi :)
To teraz można skonfrontować rzeczywistość z ich urojeniami.I nie wychodzi to dla nich najkorzystniej ,łagodnie mówiąc.
jaka kolej rzeczy?żule, debile bez zębów i inne downy to szara rzeczywistość na kałuży i jakbyś się nie srał o chudą rączkę typa na zdjęciu, czy okulary tego nie zmienisz, za dalekie macie odloty bez opcji powrotu.

bielan88
Posty: 26
Rejestracja: 12.07.2016, 22:07

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: bielan88 » 18.09.2016, 21:59

damarus pisze:
ArkaOrłowo pisze:Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest fakt jak bardzo się pospinały sąsiadki zza Sopotu. Kilka dni pierdolenia o "akcji" Lechii w Gdyni, gadania że Arka to już prehistoria, oznajmiania że w Trójmieście jest już tylko jedna ekipa itd. - jednak kiedy Arka łazi po Oliwie w ciągu dnia i robi dokładnie to samo co próbują wmówić blado-zieloni że miało miejsce w Gdyni to już lecą teksty typu "c**** zrobili", "ale mi wielkie coś", "pokazówka".
Co tu sie spinac, wysiedliscie w Oliwie i przeszliscie kilkadziesiat metrow, pokrzyczeliscie i was zgarneli do busow. Nie ma co rozpierdalac tematu bo nic ciekawego sie nie wydarzylo.
Widocznie dla Arki najlepsza akcja 20-lecia wyszli w Oliwie bez psow , przeszli 200m i nie dostali po glowach.Po wygrzebaniu flagi Lechii z piwnicy po 10 latach , druga mega akcja w przeciagu tygodnia

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: merek13 » 18.09.2016, 22:00

Mam pytanie do Arki,nie lepiej było wysiąść we Wrzeszczu? byłoby znacznie bliżej...czekam tylko na konkretne odpowiedzi.Dobranoc

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: vixer » 18.09.2016, 22:02

merek13 pisze:Mam pytanie do Arki,nie lepiej było wysiąść we Wrzeszczu? byłoby znacznie bliżej...czekam tylko na konkretne odpowiedzi.Dobranoc
Nie starczyło na bilety.

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: wildboy66 » 18.09.2016, 22:08

noname1945 pisze:Delegacja H Raków Częstochowa obecna na meczu Lechii.
czyli to prawda że Lechia przybija układ h z Rakowem

kierowca_pks
Posty: 99
Rejestracja: 29.05.2016, 13:23

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: kierowca_pks » 18.09.2016, 22:11

Co do ekipy Wisły ze zdjęcia to tacy właśnie "anorektycy" z Rosji masakrowali wytatuowanych ważących powyżej 100 kg Anglików w Marsylii .To są prawdziwi kibice a nie gwiazdorzy więc trochę szacunku dla tych ludzi.

turms_gorski
Posty: 181
Rejestracja: 28.09.2009, 18:39

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: turms_gorski » 18.09.2016, 22:19

Kolega się zagalopował do porównania rosyjskiego. Tam śmigała ekipa waga pół-ciężka/ciężka, zbici budową, z wyrobionym nawykiem trzymania głowy schylonej etc. Typowe sekcje sztuk walki od 85kg wzwyż, do tego czarter prawie rządowym samolotem. Wygląd fanatyka znaczenia nie ma. Liczy się przywiązanie i determinacja wyjazdowa. Widziałem jak pewne chuchro 60kg przekopywane przez wielkoludów trzymało barwy do utraty przytomności. Jego większym kolegom takiej determinacji zabrakło już.

OkiemWyjazdowicza
Posty: 1
Rejestracja: 05.09.2016, 22:16

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: OkiemWyjazdowicza » 18.09.2016, 22:23

Witam wszystkich.
Również grupę najgłośniej „wojujących” tu między sobą małolatów- (w co poniektórych widzę siebie sprzed 15 lat tylko bez dostępu do Internetu). Każdy jakoś zaczynał, na szczęście ze wszystkiego się wyrasta. Trochę lat przybędzie i z pewnością niejeden będzie potrafił spojrzeć na ten świat z innej perspektywy. Nie o tym jednak chciałem dzisiaj. Przeglądam to forum (jak również inne kibicowskie strony czy fanpage) regularnie. Podobnie jak dla większości (łącznie z tymi którzy się do tego nie przyznają) jest to jedno z głównych choć nie jedynych źródeł informacji z naszego (choć teraz powinienem chyba napisać „waszego”) kibicowskiego świata. Grunt to użyć mózgu i wyłapać spośród całego tego bełkotu rzeczy istotne. Nie brak tu osób potrafiących to. Niestety Internet rządzi się swoimi prawami, a jak powszechnie wiadomo „najmniejszy pies najgłośniej szczeka”. Do dzisiaj nie napisałem tu nic (dla niektórych z tego powodu będę „niegodny” wypowiadania się) lecz w końcu poczułem się wywołany do tablicy. Trochę do tego dojrzewałem.
Poświęciłem swój czas i zarejestrowałem się tu by PRZEDSTAWIĆ SYTUACJE NA WIŚLE okiem fanatyka, wyjazdowicza, okiem osoby która spędziła na trybunach ukochanego klubu znaczną część dotychczasowego życia, osoby, która zakochała się w klimacie trybun, nauczyła przestrzegać zasad tam panujących, osoby która znała swoje miejsce w szeregu, dla której słowa „kibicowski świat” to nie tylko pusty i wyświechtany frazes lub puste hasło z pieśni i flag, osoby dla której mecz na boisku był wydarzeniem drugorzędnym, osoby dla której kibicowanie to wieczna rywalizacja (nie tylko z kibicami z gorszej strony Błoń) i wreszcie osoby POTRAFIĄCEJ OBIEKTYWNIE OCENIĆ WIELE RZECZY (mam wrażenie, że tego właśnie wielu osobom brakuje).
Swoją kibicowską przygodę rozpocząłem na dobre kilkanaście lat temu pierwszym wyjazdem. Tak się akurat złożyło, że był to wyjazd do Warszawy na Legie. Od tamtego czasu kibicowski świat pochłonął mnie na dobre. Lata mijały, osoby towarzyszące mi na kibicowskim szlaku się zmieniały, a mnie ciągle jarało to tak samo. Tysiące kilometrów przejechanych, setki meczy u siebie, prawie sto na wyjeździe, darcie ryja. Niby nic, a tak uzależnia. Nikt kto nie wszedł w ten świat tego nie zrozumie.
W mojej ocenie w ciągu tych 15 lat zawsze byliśmy w kibicowskiej czołówce. Może nie byliśmy najlepsi, nie tak dobrzy jakbym sobie tego życzył ale na pewno była to ścisła czołówka pod każdym względem-uznana marka, która wzbudzała ciśnienie na większości stadionów. Wydawało by się, że takiego potencjału nie da się nie wykorzystać, a już na pewno nie do się go zniszczyć. Mam nadzieję, że rzeczywiście tak jest choć wątpliwości są. Dostrzegam cały ciąg zdarzeń, który doprowadził do obecnej sytuacji na R22. Wielu sądzi, że zaczęło się od konfliktu z Bednarzem jednak wg mnie nie miało to żadnego wpływu na kibicowską postawę. Frekwencja na Wiśle poleciała ale nie tak jak krzyczeli niektórzy (po pierwsze porównywana była z publiką do jakiej przyzwyczajono wszystkich w Krakowie za czasów największych sukcesów, a po drugie wciąż była to rzesza ludzi bo „marne” 13 tysięcy na meczach z Podbeskidziem czy Bełchatowem ( z całym szacunkiem do kibiców tych klubów) wcale na takie marnie nie wyglądało. Generalnie poniżej pewnego poziomu nie schodziliśmy. I nagle zaczęło się dziać coś co spowodowało, że z każdą kolejną rundą było nas mniej:
1. Z ekipy, która obok Legii i Lecha robiła najefektowniejsze oprawy i najczęściej odpalała piro staliśmy się ekipą która nie „odpalała wcale”. Wcześniej ciężka szydera z modern ultras które odbywało się na Kałuży za sprawą oprawców. Na szczęście oprawy na wysokim poziomie zostały- jak się później okazało tylko do pewnego czasu.
2. Następnym krokiem było odpuszczanie wyjazdów. Nigdy nie byliśmy wyjazdową potegą, ale zawsze pokazywaliśmy się w dobrych liczbach ( jeździliśmy wszędzie-nawet na twór który nazywał się Pucharem Ekstraklasy).Wyklarowała się u nas spora ekipa wyjazdowa. 2100 osób w Poznaniu, ponad 10 tysięcy sprzedanych biletów na niedoszły finał Superpucharu, prawie 700 w Szczecinie w piątkowy wieczór, 800 w Łodzi, zawsze pełne klatki w Kielcach, Bełchatowie, Gliwicach, Zabrzu, Wodzisławiu, zazwyczaj pełna klatka w Chorzowie, zawsze dobre liczby w Lubinie, nadkomplety w Bielsku i Gliwicach, wyjazdy na zakazie do Bielska, Bełchatowa, Białegostoku, o biletach na derby zwykły śmiertelnik mógł pomarzyć (nigdy nie było żadnych zapisów!). Oczywiście zdarzały się i wyjazdy które takiej ekipie nie przystoją. Nigdy nie potrafiłem zrozumieć dlaczego wyjazdy na Legie nie cieszyły się powodzeniem choć pare razy byliśmy tam w ponad 1000 głów. O zbliżeniu się do naszych liczb wyjazdowych kibice sąsiadki mogli tylko pomarzyć. To co dla nich było sufitem (dobra liczba na wyjeździe raz do roku) dla nas było podłogą. Od kilku lat na forum i stronie tylko lokoniczna informacja: „zapisy na wyjazd tu i tu o tej i o tej, cena taka”. Żadnej mobilizacji. Żadnej korby. Nic. Jakby zło konieczne.
3. Pojawiły się również rzeczy o których nie powinno się tu pisać. Każdy powinien jednak wiedzieć, że z ludzmi którzy w ciągu 5 lat dostali na Wisłe zakaz musiałoby liczyć się wiele ekip.

Był też coś co bardzo cieszyło, a czego w Krakowie wcześniej brakowało. WSH stało się świetnie prezentującą się grupą ludzi. Zorganizowanych, bezwzględnych, do których startu nie mają i długo nie będą mieć kibice sąsiadki. Sam widok ich grupy na meczach budził podziw. Niestety wraz z rozwojem WSH zaniedbano wszystkie inne kibicowskie płaszczyzny ( a szkoda bo mogliśmy być teraz gdzie indziej RAZEM). Myślę, że osoby decyzyjne plują sobie w brody, widząc jak ogromny potencjał zmarnowano. Kryzys jest i będzie i nie ma się tu co oszukiwać. Żadne portale i oświadczenie (czasami mocno niepoważne) tego nie zmienią. Nie da zapełnić się ot tak luki po osobach które przedwcześnie poszły na kibicowską emeryturę. Od Wisły odwróciło się wiele osób (wyjazdowiczów, chłopaków z osiedli i fc) które nie zaakceptowały ostatnich zmian, a już na pewno tempa w jakim zaszły. Osoby te stały przy Wiśle zawsze i wszędzie i to one stanowiły o sile młyna czy liczbach wyjazdowych. Wielu osobom nie spodobało się, że mają j**** swoich znajomych z Wrocławia. Ktoś kto był twoim bratem nie może stać się na czyjąś komendę wrogiem. W Całej tej sytuacji osobom decyzyjnym na Wiśle zabrakło klasy, którą wykazały się Lechia i Śląsk. Obecnie pod względem ilości i jakości w młynie, opraw, liczb wyjazdowych jesteśmy bardzo słabą ekipą. Kibicowanie to niestety nie tylko chuliganka... Nie dostrzegam tu jednak jak niektórzy szansy dla lokalnej rywalki. Wisła nie będzie już po prostu topową ekipą na trybunach ale rywalka nic na tym nie zyska.

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Xiaomi » 18.09.2016, 22:38

JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Nic nowego. Akurat decyzyjni Lecha - ci co nie noszą barw, sami zabili kibicowski klimat dawno temu, biorąc w łapę za układ od klubu, zaczęli kastrować kolegów na meczach domowych.
Trudno w atmosferze takiego muła i wszechobecnej stypy wychować następne ogarnięte pokolenie.
Teraz na reaktywację towarzystwa to już trochę za późno, skoro wcześniej jak reszta by chciała cokolwiek działać to i tak spotykała się z oporem, a do dziś brak wspólnego stanowiska i nie zanosi się na zmiany.
Przecież przykłady środowisk chuligańskich, czyli de facto trzonu grup decyzyjnych, które przeszły na model biznesowy i nie mają zbyt wiele wspólnego z trybunami można i w kraju i za granicą wymienić wiele, nie wiem skąd to zdziwienie, to dawno się stało.

Wszyscy w kraju wzorowali się na filmikach z Bałkanów, a lokalnym, naszym trybunom zostało z nich co najwyżej napierdalanie tej samej nuty po 20 minut, ale w wersji dużo słabszego ksero.

Możecie się zgadzać lub nie, ale meczów nudnych jak flaki z olejem jest przecież zdecydowana większość, a będzie jeszcze więcej, bo dla wielu ekip głównym celem stało się pranie hajsu z rządowych programów pozytywnego kibicowania, oraz działalność, ale tylko w ramach tego co ustalone z klubem - zabijanie spontaniczności.
Do wszystkiego dochodzą przymusowe wyjazdy pociągami specjalnymi, koniecznie z przebitką dla dobrych chłopaków i z jakimś gadżetem okazjonalnym, na którym też można zarobić. Komercjalizacja sceny jest taka, że gówna pokroju projektów "kibice razem" i działalność skupiona wokół ugrzecznionych stowarzyszeń, przepraszających za wszystko, dobija tą reżyserkę, bo ja tego sceną już nie nazwę.
Dlatego szanujcie akcje bez kalkulacji, choćby takie próby jak ostatnio Legia na pucharze, bo nie wiadomo jeszcze jak długo cokolwiek będzie się działo.
Ograniczanie się do samych lasów i postrzeganie wszystkiego przez pryzmat ubitej ziemi, to jakieś ku*** zboczenie mające więcej wspólnego ze sterydami i napierdalaniem zagranicznych sztuk walki na hali, niż kibicowskim światkiem. Zupełnie mnie nie dziwi, że w niektórych krajach z tego gdzie skręca kibolska Polska jest niezła beka, bo jest ona w pełni uzasadniona.

Jakby ktoś się chciał dojebać do mojego wpisu na siłę, to nie napisałem ani jednego zdania, z którym by można dyskutować, albo byłoby nieprawdziwe, więc jeśli dyskusja to na argumenty, jeśli ktoś ma coś do dodania. Raczej Ameryki nie odkryłem i nie padło tu nic nowego.

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ODRAFan » 18.09.2016, 22:58

JP90% pisze:Fotka całego sektora gości w Tarnobrzegu. A na niej 57 osób.

Obrazek
Fotka całego sektora. Na niej dokładnie 73 osoby.

Obrazek
Odra Opole

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Xiaomi » 18.09.2016, 23:28

Chyba nie zrozumiałeś - pisałem o tym, że skrzywienie priorytetów na krajowej scenie to nie tylko dziwactwa odstawiane na Wiśle, ale także w wielu innych ekipach. Jeśli jedynym co ma decydować o marce kibicowskiej jest ubita ziemia i las, przy np. jednoczesnym organizowaniu wyjazdów tylko transportem na którym można zarobić, w pełnej eskorcie i prowadzeniu jak po sznurku, to wielu ludziom się coś pojebało we łbach i ten model biznesmena już zaczyna cały klimat zjadać, o ile nie zjadł.
Ludzie którzy nie są zajaranymi małolatami, a mają do ogarnięcia też coś takiego jak życie i własne sprawy, prędzej czy później musieli zacząć od współczesnego modelu kibola-zarobkowicza odbijać, o ile nie uczestniczą sami w układzie z klubem, nie kładą łap na interesach i cięciu w c**** braci po szalu itp, itd.
Jak przejrzysz na oczy to albo próbujesz wbić się w układ i dobrze z niego żyć, albo stwierdzasz, że p********* takie skurwysyństwo jakim są obecne bandy trzymające się przy jednym czy drugim prezesie w klubowych gabinetach, dobrze nawet nie wiedzące jak wygląda herb, czy z kim jest grany kolejny mecz.
Licytacje na to kto wystawi większą ilość modnie ubranych modeli z łapskami w kieszeniach(bo przecież wstyd jest wydrzeć ryja za klub) zaczęły się już jakiś czas temu, a czy kolega jest wzięty z bramki i na mecze brany przy okazji, to nawet nikogo nie obchodzi. Umie się dobrze zakręcić, coś trenuje, może w czymś pomóc - z automatu jest ważniejszy niż większość tych zwykłych. Twoim zdaniem to normalne czasy?

To się później nie ma co dziwić, że na meczach już się nic nie dzieje, skoro ten spokój jest reżyserowany przez obie strony, a szczytem chuligaństwa będzie odpalanie kilku świeczek po trzykrotnym przebraniu się, wisząc pół meczu pod kawałkiem płótna - a to i tak będą ci, którym jeszcze chce się działać, a nie bezprzypałowo czerpać z meczów profity uprawiając lans w armanim czy innym hugobossie.
Wątpię, czy wszyscy w ogóle zdają sobie sprawę, co ma na myśli tyle osób pisząc i rozmawiając o erze kalkulatorów. Chcecie to wierzcie sobie dalej że u Was to na pewno 100% sianka z górki ze specjala i zbiórek do puchy idzie na cele kibicowskie, czy na same oprawy :)

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Sensi_ » 18.09.2016, 23:47

ide w gory pisze:
Xiaomi pisze:
JP90% pisze:Dzisiejszy mecz na trybunach Lechia - Lech to niemal kopia poprzednich meczów tych drużyn. Niemal identycznie. Klimat umiera.
Nic nowego. Akurat decyzyjni Lecha - ci co nie noszą barw, sami zabili kibicowski klimat dawno temu, biorąc w łapę za układ od klubu, zaczęli kastrować kolegów na meczach domowych.
Trudno w atmosferze takiego muła i wszechobecnej stypy wychować następne ogarnięte pokolenie.
Teraz na reaktywację towarzystwa to już trochę za późno, skoro wcześniej jak reszta by chciała cokolwiek działać to i tak spotykała się z oporem, a do dziś brak wspólnego stanowiska i nie zanosi się na zmiany.
Przecież przykłady środowisk chuligańskich, czyli de facto trzonu grup decyzyjnych, które przeszły na model biznesowy i nie mają zbyt wiele wspólnego z trybunami można i w kraju i za granicą wymienić wiele, nie wiem skąd to zdziwienie, to dawno się stało.

Wszyscy w kraju wzorowali się na filmikach z Bałkanów, a lokalnym, naszym trybunom zostało z nich co najwyżej napierdalanie tej samej nuty po 20 minut, ale w wersji dużo słabszego ksero.

Możecie się zgadzać lub nie, ale meczów nudnych jak flaki z olejem jest przecież zdecydowana większość, a będzie jeszcze więcej, bo dla wielu ekip głównym celem stało się pranie hajsu z rządowych programów pozytywnego kibicowania, oraz działalność, ale tylko w ramach tego co ustalone z klubem - zabijanie spontaniczności.
Do wszystkiego dochodzą przymusowe wyjazdy pociągami specjalnymi, koniecznie z przebitką dla dobrych chłopaków i z jakimś gadżetem okazjonalnym, na którym też można zarobić. Komercjalizacja sceny jest taka, że gówna pokroju projektów "kibice razem" i działalność skupiona wokół ugrzecznionych stowarzyszeń, przepraszających za wszystko, dobija tą reżyserkę, bo ja tego sceną już nie nazwę.
Dlatego szanujcie akcje bez kalkulacji, choćby takie próby jak ostatnio Legia na pucharze, bo nie wiadomo jeszcze jak długo cokolwiek będzie się działo.
Ograniczanie się do samych lasów i postrzeganie wszystkiego przez pryzmat ubitej ziemi, to jakieś ku*** zboczenie mające więcej wspólnego ze sterydami i napierdalaniem zagranicznych sztuk walki na hali, niż kibicowskim światkiem. Zupełnie mnie nie dziwi, że w niektórych krajach z tego gdzie skręca kibolska Polska jest niezła beka, bo jest ona w pełni uzasadniona.

Jakby ktoś się chciał dojebać do mojego wpisu na siłę, to nie napisałem ani jednego zdania, z którym by można dyskutować, albo byłoby nieprawdziwe, więc jeśli dyskusja to na argumenty, jeśli ktoś ma coś do dodania. Raczej Ameryki nie odkryłem i nie padło tu nic nowego.
Jasne, lepiej zrobić raz na rok medialną pokazówkę, z której nic nie wynika i sypią się zakazy stadionowe, a psiarnia wpada do domów, niż bez przypału spotkać się w ustronnym miejscu i sprawdzić swoje siły w honorowej walce. Porównywanie Legii i Lecha w kwestiach chuligańskich, to jak porównanie Orłosia i Tysona.
gdyby na meczu z Jagiellonia kłódka nie puściła lub psy wpadły od razu też byś do dziś pierdolił jaką to pokazówkę Legia odjebała.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: rzutkarny » 19.09.2016, 00:10

ide w gory pisze: A z kacapami w*******, chociaż na zebranie ekipy było dużo czasu. Na tej jednej akcji z Jagą będziecie jechać przez kolejne 1000 lat. Do Jagi tacy chętni, do reszty ekip już nie bardzo. Życie.
Legia dostała w*******? Obiliśmy Jagę.
Legia się nie popisała z Borussią? Obiliśmy Jagę.
Legia odmawia walki z X, Y, Z (chociaż tu cały alfabet można strzelić)? Obiliśmy Jagę.
Co u was słychać? Obiliśmy Jagę.
Ustawimy się? Obiliśmy Jagę.
Zastałem Maćka? Obiliśmy Jagę.
Po wpierdolu od Jastrzębia też taki wyszczekany byłeś?

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ProudOfPoland » 19.09.2016, 00:11

Naprawdę polecam olanie tego imbecyla, niech sobie pisze, niech mu nikt nie odpowiada. Zobaczymy ile wytrzyma.

ksk/jg
Posty: 24
Rejestracja: 11.09.2016, 18:38

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ksk/jg » 19.09.2016, 00:16

noname1945 pisze:Delegacja H Raków Częstochowa obecna na meczu Lechii.
a po czyjej stronie?
Dopiero co Raków bratał się z GKS Kce a teraz LG? to z kim w koncu trzymacie?
proste pytanie, prosta odp. bez spinki
Ostatnio zmieniony 19.09.2016, 00:26 przez ksk/jg, łącznie zmieniany 1 raz.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: Sensi_ » 19.09.2016, 00:28

no widzisz jakim jesteś zjebem, jak coś nie przypasuje do twojej teorii to odwracasz kota ogonem. Ja o "pokazówkach" i o tym jak z pozoru niewinne spontany potrafią zamienić się w grube awantury a ty mi z Jagą wyjeżdżasz (która była tu tylko przykładem)

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: isis » 19.09.2016, 00:32

maik5 pisze:
Gościu weź zmień nick na antylegia a nie udajesz obiektywnego.

Idziesz na rekord? 3 tygodnie istnienia na forum i 100 wpisów! A wcześniej płakałeś, że jesteś kumaty bo ci konto admin zablokował za brak kultury czy coś w tym rodzaju.

Jesteś debilem jakich mało i tylko zaśmiecasz to forum nie wnosząc nic do dyskusji. Admin mógłby ci zablokować ID to być ochłonął.
A kto tu w ogóle wnosi coś do dyskusji? Ktoś w ogóle coś tu wnosi? Same jebanie bzdetów, wywlekanie, oczernianie, napinanie, i wpierdalanie szpileczek.

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: ProudOfPoland » 19.09.2016, 00:36

Wystarczyłoby kilku ogarniętych modów do sprzątania w najbardziej napinkowych tematach i wypierdalania takich zjebów jak ide w gory.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: rzutkarny » 19.09.2016, 00:40

Koledze ze Śląska się chyba zacięła płyta. To przez te niezliczone ustawki w ostatnich latach.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: LegionKing » 19.09.2016, 00:54

j***** zarejestrował się nie dawno a już 104 posty najebał 99,9% o nas :) i myśli jeszcze że jest anonimowy

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Komentarze-16-19 września

Post autor: mmm1 » 19.09.2016, 01:18

Istnieje możliwość zostania moderatorem? naprawde mam dużo czasu i na spokojnie mógłbym czyscić tematy z debili typu "idziemy w góry" lub napinajacych sie pajaców z Łodzi w temacie krakowskim.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości