www.warhouse.pl

Komentarze-9-12 września

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.09.2016, 01:03

nie wspomnę konkretnie daty od kiedy to jest śpiewane na Legii. ale pamietam jeszcze ta przyśpiewkę lekko zmodyfikowana pod ówczesnego prezesa -Zygo, jeszcze z czasów konfliktu z ITI (zreszta sam miałem bekę jak Zygo ostatnio to śpiewał na jednym z meczów)



natenczaswojski3
Posty: 117
Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: natenczaswojski3 » 13.09.2016, 01:49

blah pisze: Dla przecietnego polskiego kibola zawsze radoscia bedzie czytanie ze ten zły Widzew czy ta zła Legia dostała w******* i nasze porazki się pamieta długo.
Niezłe masz oderwanie od rzeczywistości.
Pozdrawiam.
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkoly :) i moze cos mi sie tam nieuda :)
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga

zasadypanie
Posty: 6
Rejestracja: 12.09.2016, 17:04

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: zasadypanie » 13.09.2016, 03:45

blah pisze:W tamtym roku wasza super banda zostala rozjebana
Chociaż nie mam do tego "uprawnień" to w imieniu ŁKS pozwolę sobie tylko podziękować za uznanie i nazwanie tamtego składu "super bandą". Tylko że według moich informacji otrzymaliście raczej szansę zmierzenia się z pewną grupą młodych hools jedynie towarzyszącą kilku osobom z ekipy. Po czym zresztą kilkunastu narwańców otrzymało wewnętrzne lekcje taktyki na wypadek kolejnych takich spotkań... I nie kłam, bo specjalnej masakry nie było, a już porównywanie tego zajścia do Poddębic czy Potoku to jakby porównywać wasze Koluszki czy Kutno do naszej Łodzi. Serio martwię się o was i nawet pomodlę, żeby gdy przyjdzie moment spotkania z prawdziwą bandą Rodowitych znowu któryś z Widzewiaków nie umarł.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: ts06 » 13.09.2016, 08:36

Eternidad pisze:Co do tego zdjęcia Wislakow na sektorze, to się zastanawiam jakim prawem oni kreca beke z Cracovii ze to niby "banda zula" jak zlapane w kadr osoby wygladaja 3 razy gorzej niz wysmiewana Cracovia.. Typek ktory w bicku ma pewnie z 26 centymetrow w koszulce z h najlepszy...

Określenie 'banda meneli' powstało po któryś tam derbach u sąsiadki gdzie ówczesna ekipa napinała się a wyglądała jak wyglądała;)
WSH jako całość wybierało sobie wyjazdy od dawna. liczbowo wyglądało to nieźle a czasami bardzo dobrze bo jeździło sporo grup kibicowskich(pikniki,FC,starzy wyjazdowicze itp). Teraz nie ma się co oszukiwać - po wiadomych zmianach a także perturbacjach wewnątrz wiślackich, liczby drastycznie spadły tak jeśli chodzi o młyn u siebie, jak i wyjazdy.
Tyle że bez przesady, to są tylko liczby nie mające wpływu na to co dzieje się w mieście.
Zresztą i miasto obumiera bo ani jedni, kiedy mieli doskonałą okazje, ani drudzy nie kwapią się na jakieś spektakularne akcje bo wiadomo jak to się kończy.
Sąsiadka dawno temu zjebała klimat kibicowski w Krakowie ale i tak dużo się działo.Odkąd 'służby' zaczęły dosyć sprawnie działać tym bardziej spadła aktywność.

Eternidad
Posty: 339
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Eternidad » 13.09.2016, 08:41

Ts06 dzięki za normalną odpowiedź.

onjest
Posty: 19
Rejestracja: 20.10.2013, 13:14

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: onjest » 13.09.2016, 09:19

Mu96 pisze:
rododendron3000 pisze:Szersza relacja kibica Falubazu co do zajść na A4
z GKS-em Tychy :

W sobotę 10.09.2016 jadąc na mecz GKS Jastrzębie - Falubaz Zielona Góra spotykamy się na A4 z GKS-em Tychy który jechał na mecz do Głogowa, dochodzi do krótkiego starcia które przerywają psy gazując i strzelając z broni gładkolufowej. Po stronie Tyskich jedna osoba ciężki nokaut chcieliśmy zabrać go ze sobą aby chłopak nie miał przypału lecz psy go otoczyły i nie pozwoli go zabrać... Moment w którym zaczynamy się cofać jest wtedy gdy psy strzelają, po stronie Falubazu zero strat nikt nie został znokautowany ani nikt nie leżał jak twierdzi GKS który napisał że sprowadzają Falubaz na ziemię a starcie określają na dobre 2 minuty... GKS przypisuje sobie zwycięstwo gdzie wspólnie ustaliliśmy przez telefon że starcie nie rozstrzygnięte i że była fajna awantura. Po naszej stronie kilka osób postrzelonych 2 osoby zaliczają szpital na zszywanie ran. Nas 110 z nami Zagłębie i Flota w starciu bierze udział około 50 osób ponieważ resztę aut blokują psy. Mecz w Jastrzębiu odpuszczamy bo nie było szans aby na niego zdążyć i zawijamy się w swoje strony aby uniknąć przypału. Podziękowania dla zgód za wsparcie!
"FhZG BANDA"

Powiedz mi, na jaki wy jechaliście mecz?? starcie mialo miejsce kolo 15, z 40 km za Wrockiem, w strone Niemiec.Nigdy w zyciu nie zdazylibyście na zaden mecz do Jastrzebia, ktory zaczynal sie o 16;00,nawet na II polowe. Ciezko się Wam coś przyznać,że na 3 ekipy "wyselekcjonowanego skladu,bez ultrasów - jak to sami się określiliście, w waszej okolicy w dodatku, nie daliscie sobie rady z Gks-em Tychy jadącym sobie wyjazdowym składem na mecz do Głogowa.tyle ode mnie.
Nie będziemy się odnosić do drugiej relacji Falubazu z soboty, bo to nie nasza sprawa jeżeli ktoś w swojej ekipie nie potrafi przyznać się, że został złapany i leżał pod barierkami.. Trzeba dodać tylko, że naszego chłopaka odbijamy. Oby więcej takich akcji. INTERNET SWOJE - ULICA SWOJE !

FOOTBALLGANG'71

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Emigrant64 » 13.09.2016, 09:36

Eternidad pisze:Co do tego zdjęcia Wislakow na sektorze, to się zastanawiam jakim prawem oni kreca beke z Cracovii ze to niby "banda zula" jak zlapane w kadr osoby wygladaja 3 razy gorzej niz wysmiewana Cracovia.. Typek ktory w bicku ma pewnie z 26 centymetrow w koszulce z h najlepszy...
A mi się wydaje, że te zdjęcie zostało przerobione. Wystarczy powiekszyć i zobaczyć te postacie z bliska. Tak przynajmniej mi się wydaje. Ale liczba naprawdę baaaardzo słaba. Brak piro od chyba 2 lat, teraz słabe wręcz ośmieszające wyjazdy. To jest bolączka Wisły ale to jeat ICH WEWNĘTRZA SPRAWA.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

hooltRass
Posty: 131
Rejestracja: 10.07.2010, 09:25

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: hooltRass » 13.09.2016, 10:11

Sektor gości we Wrocławiu przyjął wczoraj 710 kibiców
1964 - 1920 = 44

bez-napinki
Posty: 1578
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: bez-napinki » 13.09.2016, 10:25

Trzeba się przyzwyczaić do tego, że tematy z komentarzami zawsze będą oscylować w przedziale 10 stron plus minus z czego 8 stron to będzie pierdolenie o Ruchu, Wiśle, Widzewie czy Elanie, niestety rejestracja nie może być zamknięta i schizofrenik zakłada codziennie po 42 konta dla prowokacji podszywając się pod wszystkie kluby w Polsce.

sk1920
Posty: 151
Rejestracja: 20.05.2010, 21:37

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: sk1920 » 13.09.2016, 10:56

bez-napinki pisze:Trzeba się przyzwyczaić do tego, że tematy z komentarzami zawsze będą oscylować w przedziale 10 stron plus minus z czego 8 stron to będzie pierdolenie o Ruchu, Wiśle, Widzewie czy Elanie, niestety rejestracja nie może być zamknięta i schizofrenik zakłada codziennie po 42 konta dla prowokacji podszywając się pod wszystkie kluby w Polsce.

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: zl88 » 13.09.2016, 11:38

sk1920 pisze:
bez-napinki pisze:Trzeba się przyzwyczaić do tego, że tematy z komentarzami zawsze będą oscylować w przedziale 10 stron plus minus z czego 8 stron to będzie pierdolenie o Ruchu, Wiśle, Widzewie czy Elanie, niestety rejestracja nie może być zamknięta i schizofrenik zakłada codziennie po 42 konta dla prowokacji podszywając się pod wszystkie kluby w Polsce.
najlepsze jest to że 99% wypowiedzi to gorące głowy bez znajomości ortografii, zarejestrowane w przeciągu miesiąca... Dlaczego nikt nie ogarnia tego burdelu ? Są tu admini?
Edit mod: Są... ale też mamy swoje prywatne życie i nie mamy czasu siedzieć 24h na forum jak reszta.

2x88
Posty: 7
Rejestracja: 13.09.2016, 11:33

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: 2x88 » 13.09.2016, 11:42

Emigrant64 pisze:
Eternidad pisze:Co do tego zdjęcia Wislakow na sektorze, to się zastanawiam jakim prawem oni kreca beke z Cracovii ze to niby "banda zula" jak zlapane w kadr osoby wygladaja 3 razy gorzej niz wysmiewana Cracovia.. Typek ktory w bicku ma pewnie z 26 centymetrow w koszulce z h najlepszy...
A mi się wydaje, że te zdjęcie zostało przerobione. Wystarczy powiekszyć i zobaczyć te postacie z bliska. Tak przynajmniej mi się wydaje. Ale liczba naprawdę baaaardzo słaba. Brak piro od chyba 2 lat, teraz słabe wręcz ośmieszające wyjazdy. To jest bolączka Wisły ale to jeat ICH WEWNĘTRZA SPRAWA.



NIc nie trzeba przerabiać,to sa foty ze strony Jagiellonii

snoopd
Posty: 37
Rejestracja: 15.08.2016, 11:18

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: snoopd » 13.09.2016, 13:39

Znalezione? ale z ciebie Sherlock Holmes.. wpis ogólnodostępny na www.skwk.pl

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: RUDYZWĄSEM » 13.09.2016, 14:02

Pod jaką melodię śpiewana jest nowa przyśpiewka Ruchu ?

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: m.. » 13.09.2016, 14:24

Mam pytanie do kumaczy z tego forum.
Komu to Ruch odmawia w zeszły weekend?

rightside
Posty: 211
Rejestracja: 04.12.2012, 21:01

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: rightside » 13.09.2016, 14:29

RUDYZWĄSEM pisze:Pod jaką melodię śpiewana jest nowa przyśpiewka Ruchu ?
Legia : https://www.youtube.com/watch?v=H86-1HL-YtA

Ruch : https://www.youtube.com/watch?v=dXkb4r-Fhus&app=desktop

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: PT. » 13.09.2016, 14:40

rightside pisze:
RUDYZWĄSEM pisze:Pod jaką melodię śpiewana jest nowa przyśpiewka Ruchu ?
Legia : https://www.youtube.com/watch?v=H86-1HL-YtA

Ruch : https://www.youtube.com/watch?v=dXkb4r-Fhus&app=desktop
non mollare mai

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: kat. » 13.09.2016, 14:51

No i niestety tych gówno znaczących fejsbukowych kibiców nagle brakuje. WSH, jeśli już obrali taki kurs to przynajmniej powinni konsekwentnie olać te płacze i robić swoje, a po każdym oświadczeniu / relacji przy tym "damy radę" pojawia się większy pytajnik. I dają pożywkę do rokzmin, choćby tutaj.

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: starysadeczanin » 13.09.2016, 15:49

kat. pisze:No i niestety tych gówno znaczących fejsbukowych kibiców nagle brakuje. WSH, jeśli już obrali taki kurs to przynajmniej powinni konsekwentnie olać te płacze i robić swoje, a po każdym oświadczeniu / relacji przy tym "damy radę" pojawia się większy pytajnik. I dają pożywkę do rokzmin, choćby tutaj.
ale Sharksi dawno juz okreslili droge jaka ida, bez wzgledu na konsekwencje. a prawdziwi kibice ktorzy sa w szoku wczesniej czy pozniej im minie i pojda bo najwazniejszy jest klub.zgody byly sa i beda ale zgody nie sa najwazniejsze i na zawsze najwazniejszy jest klub. tak ja kmowie ci co byli w szoku pomalu sie oswoja i zrozumieja co tak naprawde jjest wazne. a do placzacych pytam kto placze i wylewa zale. bo jak widac na stadionionie to najwiecej ale maja niestety panowie w przedziale 45 - 60 lat ktorym brzuchy wyrosly na piwku ktore popijali w Wroclawiu i Gdansku. ja rozumiem ze moga miec sentymenty bo kazdy wiek je ma starsi pewno wieksze ale swiat idzie do przodu. a do tych plujacych jadeem panow to moze sobie przypomna jak przed 20 laty doprowadzili miasto do dominacji Cracovii gdzie chodzili bokami ze strachu. to wlasnie Ci Sharksi co by o nich nie powiedziec doprowadzili do tego ze dzsiaj w Krakowie dominuje na miescie Wisla a Pasy w defensywie. ale oczywicie tego lepiej nie pamietac tylko plakac dalej za Slaskiem ktory od paru dobrych lat mial stosunek jaki mial

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: kat. » 13.09.2016, 16:09

To po co te kolejne, coraz bardziej rozpaczliwe, nawoływania do wsparcia? Zostawić sztywną ekipę i tyle...

Tylko właśnie, tak się dalekosiężnie w takim mieście jak Kraków nie da. Będą bunty na dzielnicach, to nikt nie wychowa młodzieży i będą "przejęcia". Nikt ogarnięty nie twierdzi, że już teraz Wisła w Krakowie jest jakoś zagrożona, bo było ich tylu i tylu w Gdyni czy Białymstoku.

kosau71
Posty: 2
Rejestracja: 26.08.2016, 17:50

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: kosau71 » 13.09.2016, 16:33

toni87 pisze: Nie zebym sie czepial ale jesli Ruch wytyka komus liczebnosc mlyna niech spojrzy najpierw na swoj na meczach u siebie. Wiem, wiem wyjazdowo najlepsi ;-))))))
byłeś kiedyś na meczu W Chorzowie na pewno nie , jak byś był to byś wiedział że Ruch ma dwa młyny
Tani sharing z Rosji
http://billing.zargacum.net/register/index.php?partner=65062

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: RUDYZWĄSEM » 13.09.2016, 16:39

rightside pisze:
RUDYZWĄSEM pisze:Pod jaką melodię śpiewana jest nowa przyśpiewka Ruchu ?
Legia : https://www.youtube.com/watch?v=H86-1HL-YtA

Ruch : https://www.youtube.com/watch?v=dXkb4r-Fhus&app=desktop
No to ładnie,nie pozostaje nic innego jak pogratulować :)

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: BekazWas » 13.09.2016, 16:41

Ja peirdole. A to Legia skomponowała? Przecież to melodia ze znanego utworu.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Sensi_ » 13.09.2016, 17:02

BekazWas pisze:Ja peirdole. A to Legia skomponowała? Przecież to melodia ze znanego utworu.
a co to za różnica? nie czułbyś żenady śpiewając nową piosenkę pod melodię wykorzystywaną przez swojego wroga? przecież jakby ktoś z gniazda Legii czy ŁKSu zarzucił coś pod np. widzewskie broendby to się cała trybuna w głowy pukała. nie rozumiem czemu im to nie przeszkadza, ale nie mój cyrk.

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: BekazWas » 13.09.2016, 17:10

No właśnie to ich problem i jeżeli im to nie przeszkadza to niech sobie śpiewają, a wy przy najbliższym meczu zaśpiewajcie im to samo tylko lepiej i głosniej. Co tu rozkminiać na temat przyśpiewek gdy grubo ponad połowa to ksera z zagranicznych klubów.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Bączyński » 13.09.2016, 17:44

To jakaś nowa moda,że robi się relację z wizyty w trzech miejscach i nie podaje się nawet w jakich liczbach się tam było?
Aha,no i zajebiście motywujące jest sugerowanie tym co sobie odpuścili,że to w sumie same zachlajmordy.

patojudek
Posty: 227
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: patojudek » 13.09.2016, 18:10

a co to za różnica? nie czułbyś żenady śpiewając nową piosenkę pod melodię wykorzystywaną przez swojego wroga? przecież jakby ktoś z gniazda Legii czy ŁKSu zarzucił coś pod np. widzewskie broendby to się cała trybuna w głowy pukała. nie rozumiem czemu im to nie przeszkadza, ale nie mój cyrk.
Jakoś fakt że Czesław Niemen przewraca się w grobie jak podjebaliście jego piosenkę rycząc ją przed każdym meczem, wam nie przeszkadza

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Oldfreak » 13.09.2016, 18:10

Na Wiśle nic nie idzie.Ani chuliganka nie odnosi sukcesów,bo co oni sami zrobili?Ani wyjazdów w tym roku nie mogą zaliczyć do udanych.Teraz piszą że przez lata reprezentowały ich moczymordy ale najlepiej jakby wrócili i magiczne zdanie "że najważniejszy jest klub".Tylko nie wiem czy ktoś się na to nabierze,no i sami rekiny ten klub do opłakanego stanu doprowadzili.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: ban82 » 13.09.2016, 18:12

simbo pisze:
Bączyński pisze:To jakaś nowa moda,że robi się relację z wizyty w trzech miejscach i nie podaje się nawet w jakich liczbach się tam było?
Aha,no i zajebiście motywujące jest sugerowanie tym co sobie odpuścili,że to w sumie same zachlajmordy.
a co ma piernik do wiatraka?
wiatrak może się zawsze spierniczyć ;)

Relacja bez liczb to c*** nie relacja i lepiej sie nie wygłupiać takimi wpisami.

Mod/R\y
Posty: 62
Rejestracja: 11.12.2013, 10:17

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Mod/R\y » 13.09.2016, 18:19

Kabaret jakich mało. Jak już sobie odpuścili komentowanie mody stadionowej oraz tego czy broda jest cool trendy i na topie w tym sezonie to zgrywają prowadzących "Jaka to melodia?"
Kibolskie żubrzyki niczym Janowski chcecie rzucać za "kradzież"melodii znanej od lat ? Czyli co ? Zaklepane i zostały nam już tylko "Kawiarenki" ?

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: rzutkarny » 13.09.2016, 18:41

patojudek pisze:
a co to za różnica? nie czułbyś żenady śpiewając nową piosenkę pod melodię wykorzystywaną przez swojego wroga? przecież jakby ktoś z gniazda Legii czy ŁKSu zarzucił coś pod np. widzewskie broendby to się cała trybuna w głowy pukała. nie rozumiem czemu im to nie przeszkadza, ale nie mój cyrk.
Jakoś fakt że Czesław Niemen przewraca się w grobie jak podjebaliście jego piosenkę rycząc ją przed każdym meczem, wam nie przeszkadza
To może spytajmy autora tekstu, Marka Gaszyńskiego([link]), o jego opinię na ten temat:
- To piękne, że utwór dosłownie trafił pod strzechy. Czesław byłby szczęśliwy, każdy twórca by był... Czy pani sobie wyobraża, że Czesław stanąłby przed kierownictwem Legii albo kibicami i powiedział, że sobie nie życzy? Jestem prawie pewien, że jeszcze by im się pokłonił! Wiem, bo go znałem. To był człowiek ze Wschodu, który kochał ludzi - tak pięknie mówi o przyjacielu Marek Gaszyński, dziennikarz, pisarz, autor tekstów do ponad 150 piosenek. Niejednokrotnie pisywał też dla Niemena.
Oczywiście nie mam zamiaru negować podejścia to tematu samego Niemena. Jak władca połowy Polski pisze, że Niemen przewraca się w grobie, to na pewno tak jest.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: kat. » 13.09.2016, 18:47

Kat może dlatego geniuszu że klub jest w katastrofalnej sytuacji finansowej obecnie i każde wsparcie się liczy w tym momencie. O Kraków się nie martw, o młodzież też nie. Gdzie ty widzisz jakieś rozpaczliwe nawoływanie? Zwykła relacja z weekendowych meczy jaką każda ekipa daje.
Chodzi mi tylko o to, że nagle tych "zwykłych" brakuje. Nie, nie każda ekipa poświęca całe ustępy relacji wylewającym żale fejsbukowiczom". Że sprzęgnęło się to z sytuacją finansową, to inna sprawa - akurat wyjazd do Białegostoku i tak nie był dla klubu zastrzykiem finansowym.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: obiektywnyFAN » 13.09.2016, 18:47

Czemu nie ma liczb w relacji Wisły?
Sensi_ pisze:
BekazWas pisze:Ja peirdole. A to Legia skomponowała? Przecież to melodia ze znanego utworu.
a co to za różnica? nie czułbyś żenady śpiewając nową piosenkę pod melodię wykorzystywaną przez swojego wroga? przecież jakby ktoś z gniazda Legii czy ŁKSu zarzucił coś pod np. widzewskie broendby to się cała trybuna w głowy pukała. nie rozumiem czemu im to nie przeszkadza, ale nie mój cyrk.
jakoś wam nie przeszkadza to, że Pogoń od was kopiuje pieśń " Tylko Pogoń..."

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Jacoby31 » 13.09.2016, 18:53

Bączyński pisze:To jakaś nowa moda,że robi się relację z wizyty w trzech miejscach i nie podaje się nawet w jakich liczbach się tam było?
Aha,no i zajebiście motywujące jest sugerowanie tym co sobie odpuścili,że to w sumie same zachlajmordy.
W 95% osoby kibicujące mają tyle wspólnego ze zgodami co ubranie zgodowej koszulki, napicie się piwka i pobujanie się po mieście z kumplami. Teraz jebną tylko pseudo przyjaźnie i dajcie sobie chłopy spokój, cieszcie się życiem, a nie udawajcie na necie kto jest większym kozakiem. Raz na wozie raz pod wozem i każdy o tym wie, w jednej akcji ekipa A będzie lepsza od B, a w drugiej akcji B od A.

shakin stevens
Posty: 2
Rejestracja: 30.10.2013, 21:01

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: shakin stevens » 13.09.2016, 19:03

Arka się nie pochwali?

patojudek
Posty: 227
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: patojudek » 13.09.2016, 19:16

Oczywiście nie mam zamiaru negować podejścia to tematu samego Niemena. Jak władca połowy Polski pisze, że Niemen przewraca się w grobie, to na pewno tak jest
Ach ta wrodzona skromność, Jeszcze Czesław by się wam pokłonił za możliwość odśpiewania przez was "Snu o Warszawie", rodzina zdaje się była innego zdania, ale to wasze warszawskie podwórko, podałem jako przykład.

Kuternoga
Posty: 24
Rejestracja: 13.08.2016, 17:11

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Kuternoga » 13.09.2016, 19:34

ale jakby nie patrzec to Wisla pojechala z najwazniejsza ich flaga w 70(?) osob przez cala Polske..
Gdyby tak jak na tym forum ludzie chcieli napierdalac Wisle to po drodze miala by 5 starc :) Rzeczywistosc jednak jest inna
post wyżej to w pół żart - TOLL - łykacie, ale przynajmniej podzieli się to na ekipy i coś rozrusza :oops: :

Schwientochlowitz
Posty: 35
Rejestracja: 21.06.2016, 18:15

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: Schwientochlowitz » 13.09.2016, 19:50

MENTOL1 pisze:
kosau71 pisze:
toni87 pisze: Nie zebym sie czepial ale jesli Ruch wytyka komus liczebnosc mlyna niech spojrzy najpierw na swoj na meczach u siebie. Wiem, wiem wyjazdowo najlepsi ;-))))))
byłeś kiedyś na meczu W Chorzowie na pewno nie , jak byś był to byś wiedział że Ruch ma dwa młyny
Mlyn Ruch jest jeden. Niekiedy spiewa caly stadion jak na kazdym stadionie w PL. O tym mlynie to juz sporo kibicow z Ruchu narzekało a ty tu teraz chcesz to wybielic. Ruch zawsze mial maly mlyn u siebie w granicach 100-300 osob. Na lepszych okolo 500-800.
Widac, ze albo gowno wiesz albo probujesz pokazac jaki jestes kumacz. O podziale na mlyn i 10sione slyszales? Wiesz dlaczego nastapil? Masz swiadomosc, ze czasem 10siona jest glosniejsza niz mlyn? To, ze '10' nie robi opraw to inna sprawa ale porywnywanie '10' do innych sektorow na Cichej to juz debilizm
Ni9dy nie dyskutuj z idiota bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doswiadczeniem...

walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: walczzawsze » 13.09.2016, 20:01

Low kick na kolano pisze:
patojudek pisze:
Oczywiście nie mam zamiaru negować podejścia to tematu samego Niemena. Jak władca połowy Polski pisze, że Niemen przewraca się w grobie, to na pewno tak jest
Ach ta wrodzona skromność, Jeszcze Czesław by się wam pokłonił za możliwość odśpiewania przez was "Snu o Warszawie", rodzina zdaje się była innego zdania, ale to wasze warszawskie podwórko, podałem jako przykład.
Ze sie netfani Widzewa na tym forum w kazdy temat wpierdalaja, to sie juz wszyscy zdazyli z tym pogodzic, ale ze nawet interpretuja wole zmarlego Czeslawa Niemena, to juz zakrawa na tragikomedie.
i główny żydowski wojownik z Łksu który 90% postów pisze o Widzewie właśnie powiększył swój dorobek walki w internecie.

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Komentarze-9-12 września

Post autor: ojej » 13.09.2016, 20:03

ArkaOrłowo pisze:
Kuternoga pisze:ale jakby nie patrzec to Wisla pojechala z najwazniejsza ich flaga w 70(?) osob przez cala Polske..
Gdyby tak jak na tym forum ludzie chcieli napierdalac Wisle to po drodze miala by 5 starc :) Rzeczywistosc jednak jest inna
Nikt nie chce skończyć z nożem w brzuchu, mimo że gts od kilkunastu miesięcy twierdzi wszem i wobec że z przedłużaczami to tylko na Cracovię. Korona, Motor i Unia mogą co nie co opowiedzieć o "honorowej walce na łapy" z gtsem.
no widzisz, Wisła nie miała takich wymówek kiedy Cracovia dominowała na mieście i hasała ze sprzętem.i co jeszcze odmówisz tym chłopakom charakteru?że się boją takich cip jak ty?większość ekip jeździ ze sprzętem na ,wszelki wypadek, a i trochę tych sprzętów nie kwapi się użyć w walce z lokalnym rywalem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości