www.warhouse.pl

Komentarze-26-28 sierpnia

Moderator: LechiaCHWM

ABC1935

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: ABC1935 » 31.08.2016, 07:46

Pietia pisze:dziwna sprawa jechać tyle kilometrów , aby 90 min + dojście ze stadionu spędzić w pociągu.Jakaś nowa generacja kibiców się rodzi .
Panieee. Miałeś pan lub któryś z twych koleżków zakaz stadionowy :)?



PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PT. » 31.08.2016, 07:51

ide w gory pisze:
Narodowi pisze:Akcja Legii z pomysłem i szyderą wobec Niebieskich. Trzeba przyznać, że pomysłowo, a to się liczy.
Szkoda, że nie są tacy pomysłowi, błyskotliwi i twórczy, kiedy pół Polski za nimi gania i chce ich namówić na konfrontację. Chociaż może i są, bo jak ktoś się ustawia na nich, to zaczynają się nagle dziać cuda niewidy, gdzieś przepadają bez wieści, policja się pojawia, ufo ląduje albo szukają lasu, do którego mogliby ewentualnie uciec. Gdyby każda ekipa przyjezdna miała robić szopkę z jakiegoś krzywego zachowania, to co tydzień byłyby takie jakże prześmiewcze wpisy. Widocznie zabolało i tak też miało się stać.

a Ty z każdą ekipą latasz za Legią skoro wiesz kto i kiedy na nią sie ustawia

werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: werwolff88 » 31.08.2016, 07:55

pf8 pisze:
werwolff88 pisze:Tlumaczenie Piasta żałosne.

Po c*** zostawialiście flagi ochroniarce? Mogliście je trzymać w domach, albo wozić ze sobą. Współpraca z ochroną to już w ogóle ostra pompa. Na przyszłość poproście policję o to, żeby je pilnowała, będą bezpieczniejsze :D
O czym Ty chłopie piszesz?
Myślę, że nie skłamię jak powiem, że ponad połowa klubów ma swój magazynek na stadionie, gdzie przechowywane są flagi. Tak jest w większości klubów Ekstraklasy(nie wiem dokładnie jak w niższych ligach). Takie czasy nastały, że ludzie nie trzymają flag u siebie na chacie. Może to i lepiej.

Tak czy inaczej ciężko ocenić to wydarzenie. Z jednej strony niedorozwinięta ochrona, która wpuszcza na obiekt stadionu przypadkowe osoby. Z drugiej sprytne/bezczelne zachowanie KSG

Doskonale wiem, że tak jest w większości i tam trzymają. Ale nie dlatego, że muszą to robić, tylko że teoretycznie są bezpieczniejsze na terenie klubu. Ale tłumaczenie, że flag nie można kroić, bo pilnuje je ochrona to ku*** absurd.

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: starysadeczanin » 31.08.2016, 08:01

RSD pisze:Co do relacji Śląska z wyjazdu do Krakowa to brawa dla WKS-u. W jednym tekście poza czystą relacją z meczu uchwycili wszystkie punkty tej błazenady, która od paru miesięcy rozgrywa się przy Reymonta. Jednym słowem nić dodać, nic ująć i niech ta relacja zakończy temat tego kabaretu o nazwie wrwe + Resovia, Przemyśl, Tarnów i cholera wie kto jeszcze. A jeśli młodociani, zmanipulowani wiślacy porównują układ Lechia & Stomil do Wisła & Widzew tzn.,że Śląsk i Lechia goniąc tych oszołomów zrobiły jeden z najlepszych ruchów w swojej bogatej historii kibicowskiej. O 13 lat za późno.
zejdz juz na ziemie.akurat i w Krakoie i w gdansku wiedza co stracili i pozostal zal. co do Slaska to teraz nadszedl czas zeby pokazali jacy to mocni sa bo jak do tej pory jesli chodzi o huliganke to w tym ukladzie trzymala ja Lechia i Wisla. Niech teraz Wielki Slask pokaze jaki jest wielki i mocny na wyjazdach i u siebie. bo narazie wyjazdy raczej zalatwil na cala runde rzucajac piro na mmurawe to ma spokoj, a u siebie patrzac na ten mlyn na tym stadionie to chyba lepiej bylo by wrocic na Oporowska. narazie jest jeden plus w krakowie bylo ich ostsnio wiecej niz przez 4 ostatnie lata razem wzietych.Jeszcze raz powtorze uwazam ze Wroclaw to najbardziej niewykorzystane i zmarnowane miasto kibicowskie w Polsce. ogromne miasto jeden klub a porownujac do Warszawy, Poznania Gdanska czy nawet Łodzi to przepasc.

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PaymanW » 31.08.2016, 08:47

maik5 pisze:Płaczesz jak panienka i z wyjazdami masz mało wspólnego albo jeździsz tylko na te pewne, obstawione, gdzie policja ochroni.

Tak masz rację a wcześniej dzwonię na Komendę czy na 100% będzie obstawiała wyjazd bo nie wiem czy jechać. Teraz będę jeszcze dzwonił do Ciebie czy nie czekasz z zasadzką bo chciałem się schować.

Co do kradzieży to co jakaś akcja z zasadzką na auta jakiejś drużyny i wybiciem szyby czy urwaniem lusterka, nie mówię już o plądrowaniu aut jak dana ekipa z aut ulatnia się, to dyskusja na milion postów, Teraz jak ukradli coś Legii to ok. Ogólnie mam L w głębokim poważaniu (może nie tak jak kibic Wisły w meczu ze Śląskiem) ale stosowanie innych zasad do warszawiaków niż innych ekip jest trochę żałosne.

Szkoda pisać z tobą. Utworzyłeś konto 3 dni temu a w piątek będziesz miał już nowe i będziesz sam ze sobą dyskutował.
"Kolego" z Rakowa, nie ma co dyskutować z kimś kto nie reprezentuje żadnej ekipy, a tylko się podszywa pod kibiców Ruchu, Wisły, Widzewa, Śląska itp.
Bardzo rzeczowe posty i na temat, aż chce się czytać, szkoda że admini/moderatorzy w chuju to mają i jest jak jest...

pozdRawiam!

pisz czek
Posty: 1
Rejestracja: 27.08.2016, 17:50

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: pisz czek » 31.08.2016, 09:13

starysadeczanin pisze:
RSD pisze:Co do relacji Śląska z wyjazdu do Krakowa to brawa dla WKS-u. W jednym tekście poza czystą relacją z meczu uchwycili wszystkie punkty tej błazenady, która od paru miesięcy rozgrywa się przy Reymonta. Jednym słowem nić dodać, nic ująć i niech ta relacja zakończy temat tego kabaretu o nazwie wrwe + Resovia, Przemyśl, Tarnów i cholera wie kto jeszcze. A jeśli młodociani, zmanipulowani wiślacy porównują układ Lechia & Stomil do Wisła & Widzew tzn.,że Śląsk i Lechia goniąc tych oszołomów zrobiły jeden z najlepszych ruchów w swojej bogatej historii kibicowskiej. O 13 lat za późno.
zejdz juz na ziemie.akurat i w Krakoie i w gdansku wiedza co stracili i pozostal zal. co do Slaska to teraz nadszedl czas zeby pokazali jacy to mocni sa bo jak do tej pory jesli chodzi o huliganke to w tym ukladzie trzymala ja Lechia i Wisla. Niech teraz Wielki Slask pokaze jaki jest wielki i mocny na wyjazdach i u siebie. bo narazie wyjazdy raczej zalatwil na cala runde rzucajac piro na mmurawe to ma spokoj, a u siebie patrzac na ten mlyn na tym stadionie to chyba lepiej bylo by wrocic na Oporowska. narazie jest jeden plus w krakowie bylo ich ostsnio wiecej niz przez 4 ostatnie lata razem wzietych.Jeszcze raz powtorze uwazam ze Wroclaw to najbardziej niewykorzystane i zmarnowane miasto kibicowskie w Polsce. ogromne miasto jeden klub a porownujac do Warszawy, Poznania Gdanska czy nawet Łodzi to przepasc.
Posłuchaj dzbanie, zachowaj swoje kompleksy dla siebie. Śląsk nikomu nie musi udowadniać, a zwłaszcza prowincjonalnej Sandecji, o której słuch zaginął już dawno. Zresztą w porównaniu do lansującej się koalicji, która głównie na fejsbuku pręży się do zdjęć jak laski w paski i leginsiary z gimnazjum, pokazał już wraz z Lechią swój potencjał i wcale nie musi z tej okazji trzaskać zdjęć i pisać o tym w nieskonczoność.
P.s. nie wiem, czy publiczne pokazywanie kichy to jakies ukryte upodobania, czy nowa moda, ale mam nadzieje, ze nie doczekamy sie zdjec z tego striptizu, chociaz wygląda na to, ze sardynki są w stanie posunąć się do wszystkiego, byleby o nich dalej mowiono w internecie.

Zabjiaka
Posty: 12
Rejestracja: 27.08.2016, 12:20

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Zabjiaka » 31.08.2016, 09:26

Bambino pisze:niech walcza na sprzent. grunwald. Piast mogby sie tez zgadac z Gornikiem na walke i wystawic ich Ruchowi. Flag by nie odzyskali ale Gornik rozjebaeny na glebie za to.
A z kim ten wielki Ruch walczyl ostatnio ze uważasz że by ich tak rozjebał :)Kiedy miał walke z kimś mocnym?Z Wegrami?Na razie to nic nie robi a dużo szczeka!

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Proterian » 31.08.2016, 10:03

starysadeczanin pisze:
RSD pisze:Co do relacji Śląska z wyjazdu do Krakowa to brawa dla WKS-u. W jednym tekście poza czystą relacją z meczu uchwycili wszystkie punkty tej błazenady, która od paru miesięcy rozgrywa się przy Reymonta. Jednym słowem nić dodać, nic ująć i niech ta relacja zakończy temat tego kabaretu o nazwie wrwe + Resovia, Przemyśl, Tarnów i cholera wie kto jeszcze. A jeśli młodociani, zmanipulowani wiślacy porównują układ Lechia & Stomil do Wisła & Widzew tzn.,że Śląsk i Lechia goniąc tych oszołomów zrobiły jeden z najlepszych ruchów w swojej bogatej historii kibicowskiej. O 13 lat za późno.
zejdz juz na ziemie.akurat i w Krakoie i w gdansku wiedza co stracili i pozostal zal. co do Slaska to teraz nadszedl czas zeby pokazali jacy to mocni sa bo jak do tej pory jesli chodzi o huliganke to w tym ukladzie trzymala ja Lechia i Wisla. Niech teraz Wielki Slask pokaze jaki jest wielki i mocny na wyjazdach i u siebie. bo narazie wyjazdy raczej zalatwil na cala runde rzucajac piro na mmurawe to ma spokoj, a u siebie patrzac na ten mlyn na tym stadionie to chyba lepiej bylo by wrocic na Oporowska. narazie jest jeden plus w krakowie bylo ich ostsnio wiecej niz przez 4 ostatnie lata razem wzietych.Jeszcze raz powtorze uwazam ze Wroclaw to najbardziej niewykorzystane i zmarnowane miasto kibicowskie w Polsce. ogromne miasto jeden klub a porownujac do Warszawy, Poznania Gdanska czy nawet Łodzi to przepasc.
Powiedz mi kolego co takiego ta Wisła działała huligansko ?
Poza napierdala niem siekierą i maczetami co by miało wymiar chuligani w naszym mniemaniu to kompletnie nic ,z nikim się nie bili na ogolenie przyjętych zasadach ?
Cięcie ludzi nie ma nic wspólnego z kibicowaniem tam gdzie wchodzi w grę zabicie człowieka tam kończy się chuliganka a zaczyna gandsterka i tyle w temacie.

SNS_1910
Posty: 62
Rejestracja: 16.10.2011, 10:57

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: SNS_1910 » 31.08.2016, 10:41

pisz czek pisze:Posłuchaj dzbanie, zachowaj swoje kompleksy dla siebie. Śląsk nikomu nie musi udowadniać, a zwłaszcza prowincjonalnej Sandecji, o której słuch zaginął już dawno. Zresztą w porównaniu do lansującej się koalicji, która głównie na fejsbuku pręży się do zdjęć jak laski w paski i leginsiary z gimnazjum, pokazał już wraz z Lechią swój potencjał i wcale nie musi z tej okazji trzaskać zdjęć i pisać o tym w nieskonczoność.
P.s. nie wiem, czy publiczne pokazywanie kichy to jakies ukryte upodobania, czy nowa moda, ale mam nadzieje, ze nie doczekamy sie zdjec z tego striptizu, chociaz wygląda na to, ze sardynki są w stanie posunąć się do wszystkiego, byleby o nich dalej mowiono w internecie.
Ta internetowa krynica mądrości nie ma (na szczęście) nic z Sandecją wspólnego.
Reszty nie chce mi się komentować.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 10:46

ide w gory pisze:
bytomski czeslaw pisze:Mega krzywy numer kolezanek z Zabrza... no ale czemu sie dziwic, skoro oni sa znani tylko z takich numerow. Na ustawki do 18 lat przyprowadzaja starsza ekipe, rakietnicami strzelaja, konfidentow toleruja itd itp. Lista jest tak dluga , ze....

Jak Hutnik im wyniosl flagi to byl placz, ze niehonorowo a teraz dumni jak pawie chodza!

Flagi sie powinno zdobywac a nie krasc! Zdobywanie flag wywodzi sie ze sredniowiecznego odbierania choragwi wojskom przeciwnika! Odbierania a nie podkradania!!!

Dziwni mnie ta ogolna tolerancja takich zachowan w Polsce. Dla mnie to kurestwo i powinno byc napietnowane.
Mega przypadkowy numer kolegów z Zabrza i niech się cieszą. Piast ma ochraniacza idiotę, ich sprawa. Ja jednak nie rozumiem innej kwestii, jeśli Piast ma Torcidę za ekipę niehonorową, to czemu nie przystał na walkę z Górnikiem i nie zaczął ściągać bramkarzy, kolegów, matek, żon, kogo popadnie? Czemu nie wzięli sprzętu, tylko z góry stwierdzili, że są zesrani i c*** z flagami? Przecież Piast sam przyznał, że dostali propozycję i z góry odmówili. Piast, to taka kolorowa ekipa, ładne flagi mają (mieli) i tyle. Większość ekip z ekstra czuje się u nich jak u siebie w domu, robią co chcą, chodzą gdzie chcą, piknik pełną gębą. Plus dla Górnika i tyle. Nie walczyli z kłódkami, wzięli to, co im poniekąd zaproponowano. Kurestwo to odmowa walki o flagi.

Ty jesteś idiotą czy udajesz.
Jak by to był Lech, Łks, Lechia itp to przystalibyśmy na ustawka nawet gdyby trzeba było wyjść w 5 na bandę aby odzyskać flagi. Ale to Górnik i nikt nam nie zagwarantuje że nie wyjdą na ostro, a ponieważ w ostatnich latach zawsze zdarza im się sprzęt wiec odmawiamy takim ekipom w starciu z którymi można zginąć od kosy, jak będziesz miał rodzinę to zrozumiesz czemu tak robimy, bo co innego dostać w******* i przekopkę a co innego kose albo zostać podpalonym. A co do kradzieży flag to pytanie do żaboli a gdzie wy trzymacie flagi może na dzielnicach? Nie odpowiadajcie znam odpowiedź.
Na śląsku jest ponad 11 ekip i wszystkie ekipy potwierdzą że żabole to ekipa bez honoru jeżeli chodzi o krzywe akcje i sprzęt i do ustawienia z nimi nie ma chętnych właśnie z tego powodu, a nie dlatego jak pewnie sami myślą mają dobrą bandę bo na szacunek pracuje się latami.
Całe życie Piast Gliwice

Borsztajn
Posty: 33
Rejestracja: 09.05.2016, 13:10

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Borsztajn » 31.08.2016, 11:02

A wy jesteście za to megahonorowi tak? Nigdy nie używaliście/używacie sprzętu? Tak jest? To chciałeś wszystkim przekazać? Wasza propaganda nie zna granic. To co jest nie wygodne to się wytnie byle tylko wyszło na wasze. Róbcie dalej oprawy i gadżety z hasłem: My na pięści wy na kije...Żalcie się wszystkim i opowiadajcie na lewo i prawo jaki ten Górnik jest zły to wam najlepiej wychodzi,płacz w internecie bo przyznać to się do niczego nie potraficie. Ale pamiętaj nasi koledzy sami się nie pocięli to działa w dwie strony....

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: ChP » 31.08.2016, 11:10

acabbb pisze:
KaeSPe pisze:Krótko i na temat. Krojenie flag z magazynu to frajerstwo? Okradanie pustego pociągu/ busa to frajerstwo?
Legia co wy na to? Przecież i w jednym, i w drugim macie spore doświadczenie
panie z konfidenckiej 6 jesli dobrze pamietam to jagiellonia zaliczyla pare ko podczas obrony flag, a to chyba jednak co innego ;)
Chodzi dziewucho o wyjebanie flag Polonii przez Legię, ale co 12 letni szczur może o tym wiedzieć.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 11:16

Tak używaliśmy sprzętu i mieliśmy krzywe akcje ale nigdy na ostro i nigdy nikt nie zginął w naszej akcji, akcje odwetowe robimy tylko na was jeżeli pojawia się sprzęt. To wy co jakiś czas tniecie kogoś z naszej ekipy i odstawiacie w ciężkim stanie do szpitala i nie dajecie takiej osobie szansy na walkę na pięści. Atakujecie w miejscu pracy oczywiście na sprzęcie, a potem się dziwicie że nikt was nie traktuje poważnie. I tak jak pisałeś to działa w dwie strony ... ale to wy macie na śląsku opinie taką na jaką pracowaliście przez lata używając rakietnic, koktajli mołotowa, noży tasaków siekier itp
Całe życie Piast Gliwice

koroner88
Posty: 44
Rejestracja: 21.07.2015, 18:41

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: koroner88 » 31.08.2016, 11:22

ChP pisze:
acabbb pisze:
KaeSPe pisze:Krótko i na temat. Krojenie flag z magazynu to frajerstwo? Okradanie pustego pociągu/ busa to frajerstwo?
Legia co wy na to? Przecież i w jednym, i w drugim macie spore doświadczenie
panie z konfidenckiej 6 jesli dobrze pamietam to jagiellonia zaliczyla pare ko podczas obrony flag, a to chyba jednak co innego ;)
Chodzi dziewucho o wyjebanie flag Polonii przez Legię, ale co 12 letni szczur może o tym wiedzieć.
Przecież wtedy to członek ekipy Polonii, któremu tak zaufali i dali klucze od magazynu sam wywiózł te flagi legionistom. Nikt ochroniarzy nie kręcił ani się nigdzie nie włamywał, więc na c*** porównywać piernik do wiatraka.

Co do podsumowania złodziejska (bo na pewno nie kibolska) akcja żaboli c****** tak samo akcja Ruchu z pociągiem też mega słaba. Wszystko u hanysów - przypadek? :D

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: RUDYZWĄSEM » 31.08.2016, 11:30

Akurat tamta akcja to było całkiem co innego. Z tego co pamiętam,to zaufanie tego gościa wśród kibiców Polonii było budowane dłuższy czas i nie była to akcja przeprowadzana w 5 minut.
Chociaż samo wyniesienie flag pewnie nawet tyle nie trwało :)
Jak dla mnie tamta akcja kozak,ale to tylko moje zdanie,więc proszę się nie przypierdalać. Tak przy okazji - flagi były chyba podrzucone do sektora Polonii,ale je odrzucili na murawę - czy się mylę ? Pytam z ciekawości

Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Znawca GŚ » 31.08.2016, 11:31

PIASTOL_ pisze:
ide w gory pisze:
bytomski czeslaw pisze:Mega krzywy numer kolezanek z Zabrza... no ale czemu sie dziwic, skoro oni sa znani tylko z takich numerow. Na ustawki do 18 lat przyprowadzaja starsza ekipe, rakietnicami strzelaja, konfidentow toleruja itd itp. Lista jest tak dluga , ze....

Jak Hutnik im wyniosl flagi to byl placz, ze niehonorowo a teraz dumni jak pawie chodza!

Flagi sie powinno zdobywac a nie krasc! Zdobywanie flag wywodzi sie ze sredniowiecznego odbierania choragwi wojskom przeciwnika! Odbierania a nie podkradania!!!

Dziwni mnie ta ogolna tolerancja takich zachowan w Polsce. Dla mnie to kurestwo i powinno byc napietnowane.
Mega przypadkowy numer kolegów z Zabrza i niech się cieszą. Piast ma ochraniacza idiotę, ich sprawa. Ja jednak nie rozumiem innej kwestii, jeśli Piast ma Torcidę za ekipę niehonorową, to czemu nie przystał na walkę z Górnikiem i nie zaczął ściągać bramkarzy, kolegów, matek, żon, kogo popadnie? Czemu nie wzięli sprzętu, tylko z góry stwierdzili, że są zesrani i c*** z flagami? Przecież Piast sam przyznał, że dostali propozycję i z góry odmówili. Piast, to taka kolorowa ekipa, ładne flagi mają (mieli) i tyle. Większość ekip z ekstra czuje się u nich jak u siebie w domu, robią co chcą, chodzą gdzie chcą, piknik pełną gębą. Plus dla Górnika i tyle. Nie walczyli z kłódkami, wzięli to, co im poniekąd zaproponowano. Kurestwo to odmowa walki o flagi.

Ty jesteś idiotą czy udajesz.
Jak by to był Lech, Łks, Lechia itp to przystalibyśmy na ustawka nawet gdyby trzeba było wyjść w 5 na bandę aby odzyskać flagi. Ale to Górnik i nikt nam nie zagwarantuje że nie wyjdą na ostro, a ponieważ w ostatnich latach zawsze zdarza im się sprzęt wiec odmawiamy takim ekipom w starciu z którymi można zginąć od kosy, jak będziesz miał rodzinę to zrozumiesz czemu tak robimy, bo co innego dostać w******* i przekopkę a co innego kose albo zostać podpalonym. A co do kradzieży flag to pytanie do żaboli a gdzie wy trzymacie flagi może na dzielnicach? Nie odpowiadajcie znam odpowiedź.
Na śląsku jest ponad 11 ekip i wszystkie ekipy potwierdzą że żabole to ekipa bez honoru jeżeli chodzi o krzywe akcje i sprzęt i do ustawienia z nimi nie ma chętnych właśnie z tego powodu, a nie dlatego jak pewnie sami myślą mają dobrą bandę bo na szacunek pracuje się latami.
Możecie się dalej zasłaniać że My tylko na sprzęcie i dlatego nie wyjdziecie do Nas. W ostatnich latach spotykaliśmy się na ubitej ziemii z Legią, Zagłębiem,Stalą i Górnikiem Ł. Więc nie p****** nam o sprzęcie bo jesteście chyba jedyną ekipą w kraju która w wroga napierdalała z paintballu.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Dropkick » 31.08.2016, 11:43

PIASTOL_ pisze:Tak używaliśmy sprzętu i mieliśmy krzywe akcje ale nigdy na ostro i nigdy nikt nie zginął w naszej akcji, akcje odwetowe robimy tylko na was jeżeli pojawia się sprzęt. To wy co jakiś czas tniecie kogoś z naszej ekipy i odstawiacie w ciężkim stanie do szpitala i nie dajecie takiej osobie szansy na walkę na pięści. Atakujecie w miejscu pracy oczywiście na sprzęcie, a potem się dziwicie że nikt was nie traktuje poważnie. I tak jak pisałeś to działa w dwie strony ... ale to wy macie na śląsku opinie taką na jaką pracowaliście przez lata używając rakietnic, koktajli mołotowa, noży tasaków siekier itp

Czyli jednak Gliwice miastem KSG?Jak wam przyjda pod stadion podczas meczu i karzą wypierdalac to tak zrobicie?Przeciez nie bedziecie sie bic bo moga okazac sie niehonorowi

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 11:48

Przeczytaj post wyżej jak atakujecie na sprzęcie to odpowiadamy tym co akurat jest. A my spotkaliśmy się np Lechem, a z wami nie.
Odbijam piłeczkę napisz czemu z Ruchem się nie ustawicie, boicie się sprzętu?
Całe życie Piast Gliwice

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 11:56

Dropkick pisze:
PIASTOL_ pisze:Tak używaliśmy sprzętu i mieliśmy krzywe akcje ale nigdy na ostro i nigdy nikt nie zginął w naszej akcji, akcje odwetowe robimy tylko na was jeżeli pojawia się sprzęt. To wy co jakiś czas tniecie kogoś z naszej ekipy i odstawiacie w ciężkim stanie do szpitala i nie dajecie takiej osobie szansy na walkę na pięści. Atakujecie w miejscu pracy oczywiście na sprzęcie, a potem się dziwicie że nikt was nie traktuje poważnie. I tak jak pisałeś to działa w dwie strony ... ale to wy macie na śląsku opinie taką na jaką pracowaliście przez lata używając rakietnic, koktajli mołotowa, noży tasaków siekier itp

Czyli jednak Gliwice miastem KSG?Jak wam przyjda pod stadion podczas meczu i karzą wypierdalac to tak zrobicie?Przeciez nie bedziecie sie bic bo moga okazac sie niehonorowi
To działa inaczej nie ustawiamy się z nimi na ubitej ziemi ale to wcale nie znaczy że nic nie robimy. Robimy i to dużo aby mieli ciśnienie na nas jak największe i aby pamiętali do kogo należą Gliwice i to widocznie działa skoro muszą się posuwać do frajerskich akcji i sprzętu aby przetrwać walkę i pozostać w Gliwicach
Całe życie Piast Gliwice

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Dropkick » 31.08.2016, 12:00

Robicie cos i nie boicie sie o sprzet ale boicie sie ustawic?albo przeczysz sam sobie albo robicie akcje 5 na 1 coby sprzetu sie nie bac...tak czy inaczej nadal stawia was to na 2 miejscu w miescie.

Forca
Posty: 8
Rejestracja: 31.08.2016, 11:59

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Forca » 31.08.2016, 12:04

Wszystko to co się obecnie dzieje powoli zmierza w kierunku takim, że za jakiś czas zwykłe włamania do magazynów i typ podobne będą jak najbardziej praktykowane a odbiór takich sytuacji obędzie się bez grama goryczy. Na co raz więcej rzeczy przymyka się oko przyzwoitości.
Pomijając już dokładnie akurat tą sytuację która miała miejsce w weekend.

Borsztajn
Posty: 33
Rejestracja: 09.05.2016, 13:10

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Borsztajn » 31.08.2016, 12:09

Akcje odwetowe powiadasz? A kto ładnych parę lat temu napierdalał z paintballi pod własnym stadionem? Kto podczas powrotu chłopaków od nas z dnia dziecka organizowanego na naszym stadionie parę lat wstecz wyskoczył na nich kiedy chodzili po pszczyńskiej z kijami, słoikami, gryfami z hantli i c*** wie czym jeszcze? Kto przed swoim wyjazdem do Szczecina w nocy pierwszy wyjebał na nas z zabawkami jak szukaliśmy was po mieście, a gdy okazało się, że na taką ewentualność byliśmy przygotowani i obróciło się to przeciwko wam siał ferment, że był bez sprzętu? Kto wjechał na Kopernik w czasie gdy byliśmy wszyscy na naszym wyjeździe w Chorzowie i pociął nożem chłopaka, który przechodził przez osiedle? Kto obsrany w autobusie na Łabędach wyciągnął nóż i wbił naszemu koledze w kark? A kogo ostatnio koledzy przyjechali odebrać od dziewczyny z kijami? Nie próbujcie się wybielać bo tylko się ośmieszacie bardziej. Zwalanie winy tylko na jedną stronę to jest to co potraficie robić najlepiej. Odpuść sobie sianie fermentu bo to jest żalosne.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 12:20

Dropkick pisze:Robicie cos i nie boicie sie o sprzet ale boicie sie ustawic?albo przeczysz sam sobie albo robicie akcje 5 na 1 coby sprzetu sie nie bac...tak czy inaczej nadal stawia was to na 2 miejscu w miescie.
Bo ty tak napisałeś i jesteśmy 2 w mieście, a ustawiacie się na nas i macie ciśnienie na Piasta ponieważ go niema i nic nie robi wiec chcecie nas rozruszać. Ty żyjesz chyba w jakimś matrixie i chyba nigdy nie byłeś w Gliwicach i koledzy ci opowiadają bajki albo obudziłeś się ze śpiączki po 20 latach, gdy Piasata nie było i żyjesz początkiem lat 90 proponuje ci wyjść na ulice wtedy szybko sobie uświadomisz czy Gliwice należą do Górnika.
Całe życie Piast Gliwice

gliwicki
Posty: 7
Rejestracja: 31.08.2016, 11:32

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: gliwicki » 31.08.2016, 12:22

No ku***, przecież to wasze miasto, a z twojego opisu wynika że taki w******* dostajecie nawet słoikami... Dziwnym trafem przed wyjazdem do Szczecina też chodziliście ze sprzętem po mieście i nas szukaliście, a odwracasz kota ogonem że to my go mieliśmy. Kłamiesz tak samo jak z torbą na siłownie do której zmieściliście magicznie wszystkie nasze flagi. Taki spontan.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 12:34

Borsztajn pisze:Akcje odwetowe powiadasz? A kto ładnych parę lat temu napierdalał z paintballi pod własnym stadionem? Kto podczas powrotu chłopaków od nas z dnia dziecka organizowanego na naszym stadionie parę lat wstecz wyskoczył na nich kiedy chodzili po pszczyńskiej z kijami, słoikami, gryfami z hantli i c*** wie czym jeszcze? Kto przed swoim wyjazdem do Szczecina w nocy pierwszy wyjebał na nas z zabawkami jak szukaliśmy was po mieście, a gdy okazało się, że na taką ewentualność byliśmy przygotowani i obróciło się to przeciwko wam siał ferment, że był bez sprzętu? Kto wjechał na Kopernik w czasie gdy byliśmy wszyscy na naszym wyjeździe w Chorzowie i pociął nożem chłopaka, który przechodził przez osiedle? Kto obsrany w autobusie na Łabędach wyciągnął nóż i wbił naszemu koledze w kark? A kogo ostatnio koledzy przyjechali odebrać od dziewczyny z kijami? Nie próbujcie się wybielać bo tylko się ośmieszacie bardziej. Zwalanie winy tylko na jedną stronę to jest to co potraficie robić najlepiej. Odpuść sobie sianie fermentu bo to jest żalosne.
Dobrze prawisz wy zawsze jesteście tak na wszelki wypadek przygotowani i nawet jak macie sprzęt w rekach i atakujecie nas to byście go nie użyli, a on jest tak tylko jakby się okazało że my też go będziemy mieć.
Sam sobie odpowiedziałeś czemu z wami się nie ustawiamy bo na ubitą ziemie przynieślibyście tak na wszelki wypadek sprzęt i to jest sedno nic dodać nic ująć. Niech inne ekipy same wyciągną wnioski i ocenią to jak chcą, ja ciebie nie przekonam do moich argumentów ty mnie do swoich więc koniec tematu. Wy macie łatkę nie honorowej ekipy i tego nie zmienisz.
Aby ustawić się z wami musiała by być 3 ekipa neutralna która by dopilnowała aby nie było sprzętu z waszej strony bo wy byście ewentualnej porażki z Piastem nie przyjęli i skończyło by się to tragedią.
Całe życie Piast Gliwice

bhbd88
Posty: 151
Rejestracja: 15.07.2009, 11:27

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: bhbd88 » 31.08.2016, 13:22

starysadeczanin pisze:
RSD pisze:Co do relacji Śląska z wyjazdu do Krakowa to brawa dla WKS-u. W jednym tekście poza czystą relacją z meczu uchwycili wszystkie punkty tej błazenady, która od paru miesięcy rozgrywa się przy Reymonta. Jednym słowem nić dodać, nic ująć i niech ta relacja zakończy temat tego kabaretu o nazwie wrwe + Resovia, Przemyśl, Tarnów i cholera wie kto jeszcze. A jeśli młodociani, zmanipulowani wiślacy porównują układ Lechia & Stomil do Wisła & Widzew tzn.,że Śląsk i Lechia goniąc tych oszołomów zrobiły jeden z najlepszych ruchów w swojej bogatej historii kibicowskiej. O 13 lat za późno.
zejdz juz na ziemie.akurat i w Krakoie i w gdansku wiedza co stracili i pozostal zal. co do Slaska to teraz nadszedl czas zeby pokazali jacy to mocni sa bo jak do tej pory jesli chodzi o huliganke to w tym ukladzie trzymala ja Lechia i Wisla. Niech teraz Wielki Slask pokaze jaki jest wielki i mocny na wyjazdach i u siebie. bo narazie wyjazdy raczej zalatwil na cala runde rzucajac piro na mmurawe to ma spokoj, a u siebie patrzac na ten mlyn na tym stadionie to chyba lepiej bylo by wrocic na Oporowska. narazie jest jeden plus w krakowie bylo ich ostsnio wiecej niz przez 4 ostatnie lata razem wzietych.Jeszcze raz powtorze uwazam ze Wroclaw to najbardziej niewykorzystane i zmarnowane miasto kibicowskie w Polsce. ogromne miasto jeden klub a porownujac do Warszawy, Poznania Gdanska czy nawet Łodzi to przepasc.
Gdzie on jest z Sandecją, jeżeli mieszka w Sączu to łazi kanałami. Ale niestety jest tak, że jest trochę przerzutów z Sandecji na FC Ruchu z Krakowa.

KaeSPe
Posty: 73
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: KaeSPe » 31.08.2016, 13:29

RUDYZWĄSEM pisze:Akurat tamta akcja to było całkiem co innego. Z tego co pamiętam,to zaufanie tego gościa wśród kibiców Polonii było budowane dłuższy czas i nie była to akcja przeprowadzana w 5 minut.
Chociaż samo wyniesienie flag pewnie nawet tyle nie trwało :)
Jak dla mnie tamta akcja kozak,ale to tylko moje zdanie,więc proszę się nie przypierdalać. Tak przy okazji - flagi były chyba podrzucone do sektora Polonii,ale je odrzucili na murawę - czy się mylę ? Pytam z ciekawości
Taki pieprzony pokrętny relatywizm to mogą uprawiać tylko kibice Legii. Górnik jest zły, bo włamał się do magazynku. Za to Legia jest cacy, bo znaleźli wśród swoich ćpuna, który na dragi zrobił sobie tatuaż Polonii, wypierał się swojego klubu, śpiewał pieśni anty-legia żeby w końcu... zajebać flagi z pustego magazynku. No to faktycznie, wielka różnica :)

Borsztajn
Posty: 33
Rejestracja: 09.05.2016, 13:10

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Borsztajn » 31.08.2016, 13:30

Tak się składa, że podczas wspomnianej akcji wy dzielne honorowe zuchy najpierw zaczęliście rzucać słoikami w nasze auta gdy kilka z nich zostało na światłach zanim dojechały do reszty grupy ale tego nie chcesz pamiętać. Gadżety były pochowane w bagażnikach na wszelki wypadek ale jak widziało się z czym biegniecie nie było oporu ich używać. Co do debila, który pisze o tym, że flagi zmieściły się w jednej torbie to pisałem, że torba była tylko dla wiarygodności wyjęta spontanicznie z auta a flagi wynoszone były w rękach ale jak widać musisz przekręcać bo tak ci wygodnie. Jak chcesz się przekonać zapytaj pana ochroniarza on prawdę ci powie. Więcej nie zamierzam z wami dyskutować bo to bez sensu. Kłamcie dalej żeby cała Polska wam wierzyła. Fakty są takie że się obsraliście, flagi stracone, policja zawiadomiona, a wy płaczecie. Z mojej strony to koniec dyskusji żyjcie dalej w swoim świecie....

SNS_1910
Posty: 62
Rejestracja: 16.10.2011, 10:57

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: SNS_1910 » 31.08.2016, 13:31

Znasz jakiegoś? Podeślij kontakt albo namiary.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 13:36

Borsztajn pisze:Tak się składa, że podczas wspomnianej akcji wy dzielne honorowe zuchy najpierw zaczęliście rzucać słoikami w nasze auta gdy kilka z nich zostało na światłach zanim dojechały do reszty grupy ale tego nie chcesz pamiętać. Gadżety były pochowane w bagażnikach na wszelki wypadek ale jak widziało się z czym biegniecie nie było oporu ich używać. Co do debila, który pisze o tym, że flagi zmieściły się w jednej torbie to pisałem, że torba była tylko dla wiarygodności wyjęta spontanicznie z auta a flagi wynoszone były w rękach ale jak widać musisz przekręcać bo tak ci wygodnie. Jak chcesz się przekonać zapytaj pana ochroniarza on prawdę ci powie. Więcej nie zamierzam z wami dyskutować bo to bez sensu. Kłamcie dalej żeby cała Polska wam wierzyła. Fakty są takie że się obsraliście, flagi stracone, policja zawiadomiona, a wy płaczecie. Z mojej strony to koniec dyskusji żyjcie dalej w swoim świecie....
A po co w to Policje mieszacie przecież to my straciliśmy flagi.
Ironia.
Nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia chyba że sam pobiegłeś na psy. I uważaj co komu zarzucasz bo jak ci się powinie noga to zobaczysz jak cię potraktują pod celą.
Całe życie Piast Gliwice

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: .VALO. » 31.08.2016, 13:39

Proterian pisze:
starysadeczanin pisze:
RSD pisze:Co do relacji Śląska z wyjazdu do Krakowa to brawa dla WKS-u. W jednym tekście poza czystą relacją z meczu uchwycili wszystkie punkty tej błazenady, która od paru miesięcy rozgrywa się przy Reymonta. Jednym słowem nić dodać, nic ująć i niech ta relacja zakończy temat tego kabaretu o nazwie wrwe + Resovia, Przemyśl, Tarnów i cholera wie kto jeszcze. A jeśli młodociani, zmanipulowani wiślacy porównują układ Lechia & Stomil do Wisła & Widzew tzn.,że Śląsk i Lechia goniąc tych oszołomów zrobiły jeden z najlepszych ruchów w swojej bogatej historii kibicowskiej. O 13 lat za późno.
zejdz juz na ziemie.akurat i w Krakoie i w gdansku wiedza co stracili i pozostal zal. co do Slaska to teraz nadszedl czas zeby pokazali jacy to mocni sa bo jak do tej pory jesli chodzi o huliganke to w tym ukladzie trzymala ja Lechia i Wisla. Niech teraz Wielki Slask pokaze jaki jest wielki i mocny na wyjazdach i u siebie. bo narazie wyjazdy raczej zalatwil na cala runde rzucajac piro na mmurawe to ma spokoj, a u siebie patrzac na ten mlyn na tym stadionie to chyba lepiej bylo by wrocic na Oporowska. narazie jest jeden plus w krakowie bylo ich ostsnio wiecej niz przez 4 ostatnie lata razem wzietych.Jeszcze raz powtorze uwazam ze Wroclaw to najbardziej niewykorzystane i zmarnowane miasto kibicowskie w Polsce. ogromne miasto jeden klub a porownujac do Warszawy, Poznania Gdanska czy nawet Łodzi to przepasc.
Powiedz mi kolego co takiego ta Wisła działała huligansko ?
Poza napierdala niem siekierą i maczetami co by miało wymiar chuligani w naszym mniemaniu to kompletnie nic ,z nikim się nie bili na ogolenie przyjętych zasadach ?
Cięcie ludzi nie ma nic wspólnego z kibicowaniem tam gdzie wchodzi w grę zabicie człowieka tam kończy się chuliganka a zaczyna gandsterka i tyle w temacie.

Na facebooku działaja delfiny maja nowe spodenki z rekinem i skarpety.
Hej Hej.

gliwicki
Posty: 7
Rejestracja: 31.08.2016, 11:32

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: gliwicki » 31.08.2016, 13:47

Borsztajn pisze:Co do debila, który pisze o tym, że flagi zmieściły się w jednej torbie to pisałem, że torba była tylko dla wiarygodności wyjęta spontanicznie z auta a flagi wynoszone były w rękach ale jak widać musisz przekręcać bo tak ci wygodnie. Jak chcesz się przekonać zapytaj pana ochroniarza on prawdę ci powie. Więcej nie zamierzam z wami dyskutować bo to bez sensu. Kłamcie dalej żeby cała Polska wam wierzyła. Fakty są takie że się obsraliście, flagi stracone, policja zawiadomiona, a wy płaczecie. Z mojej strony to koniec dyskusji żyjcie dalej w swoim świecie....
W swoim świecie? To was zaprasza ten prawdomówny cieć na sektor 13 na stadionie Piasta, raz za pierwszym razem, raz po odczekaniu na resztę "ekipy wyjazdowej. Macie kilka wersji, nowsze wychodzą tylko z poprawkami, które mogą zatuszować wasze kłamstwo. Na dodatek siejesz ferment o policji. Kto tu ma własny świat?

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: RUDYZWĄSEM » 31.08.2016, 13:58

KaeSPe pisze:
RUDYZWĄSEM pisze:Akurat tamta akcja to było całkiem co innego. Z tego co pamiętam,to zaufanie tego gościa wśród kibiców Polonii było budowane dłuższy czas i nie była to akcja przeprowadzana w 5 minut.
Chociaż samo wyniesienie flag pewnie nawet tyle nie trwało :)
Jak dla mnie tamta akcja kozak,ale to tylko moje zdanie,więc proszę się nie przypierdalać. Tak przy okazji - flagi były chyba podrzucone do sektora Polonii,ale je odrzucili na murawę - czy się mylę ? Pytam z ciekawości
Taki pieprzony pokrętny relatywizm to mogą uprawiać tylko kibice Legii. Górnik jest zły, bo włamał się do magazynku. Za to Legia jest cacy, bo znaleźli wśród swoich ćpuna, który na dragi zrobił sobie tatuaż Polonii, wypierał się swojego klubu, śpiewał pieśni anty-legia żeby w końcu... zajebać flagi z pustego magazynku. No to faktycznie, wielka różnica :)
Zaznaczyłem Ci grubszą czcionką kluczową część mojej wypowiedzi.
Kibicem Legii nie jestem.

Edekzkrainykredek
Posty: 276
Rejestracja: 01.05.2013, 21:25

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Edekzkrainykredek » 31.08.2016, 15:12

starysadeczanin pisze:Jeszcze raz powtorze uwazam ze Wroclaw to najbardziej niewykorzystane i zmarnowane miasto kibicowskie w Polsce. ogromne miasto jeden klub a porownujac do Warszawy, Poznania Gdanska czy nawet Łodzi to przepasc.
Tak, tak przepaść. Chyba chłopczyku zapomniałeś albo w ogóle nie wiesz kto ten cały ruch kibicowski, którym się teraz jarasz w Polsce tworzył. Praktycznie każdy klub w Polsce śpiewa na meczach piosenkę albo i kilka które stworzył Śląsk, że o innych rzeczach przejętych od Śląska nie wspomnę. Jak Śląsk jeździł na wyjazdy to w takich "metropoliach" jak Nowy Sącz na trybunach zamiast kibiców pasły się krowy, a na meczach takich klubów jak Ruch czy Widzew całym dopingiem były okrzyki sędzia kalosz.
Taki to ten Wrocław niewykorzystany i zmarnowany kibicowsko.
STADION TO NIE TEATR! FUCK uefa, JÉBAĆ pzpn

Pitfas
Posty: 274
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Pitfas » 31.08.2016, 15:30

Borsztajn pisze:A wy jesteście za to megahonorowi tak? Nigdy nie używaliście/używacie sprzętu? Tak jest? To chciałeś wszystkim przekazać? Wasza propaganda nie zna granic. To co jest nie wygodne to się wytnie byle tylko wyszło na wasze. Róbcie dalej oprawy i gadżety z hasłem: My na pięści wy na kije...Żalcie się wszystkim i opowiadajcie na lewo i prawo jaki ten Górnik jest zły to wam najlepiej wychodzi,płacz w internecie bo przyznać to się do niczego nie potraficie. Ale pamiętaj nasi koledzy sami się nie pocięli to działa w dwie strony....
Co do ostatniego zdania można mieć wątpliwości, patrz Piekary.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Dropkick » 31.08.2016, 15:33

PIASTOL_ pisze:
Dropkick pisze:Robicie cos i nie boicie sie o sprzet ale boicie sie ustawic?albo przeczysz sam sobie albo robicie akcje 5 na 1 coby sprzetu sie nie bac...tak czy inaczej nadal stawia was to na 2 miejscu w miescie.
Bo ty tak napisałeś i jesteśmy 2 w mieście, a ustawiacie się na nas i macie ciśnienie na Piasta ponieważ go niema i nic nie robi wiec chcecie nas rozruszać. Ty żyjesz chyba w jakimś matrixie i chyba nigdy nie byłeś w Gliwicach i koledzy ci opowiadają bajki albo obudziłeś się ze śpiączki po 20 latach, gdy Piasata nie było i żyjesz początkiem lat 90 proponuje ci wyjść na ulice wtedy szybko sobie uświadomisz czy Gliwice należą do Górnika.
Z Górnikiem nie mam nic wspólnego.Ja tylko komentuje Twoje wlasne słowa.Co to za nr 1 w miescie do ktorego o dowolnej porze z zapowiedzia lub bez noze wpasc inna ekipa i przejsc sie wzdluz i wszerz bez zadnego niepokoju BO WY SIE Z NIMI NIE BIJECIE GDYZ SA NIEHONOROWI.Sam to napisalesAlbo trzyma sie miasto w swoich rekach bez wzgledu na okolicznosci albo nie jest sie nr 1..A to ze maja cisnienie na Was to co w tym dziwnego.Zawsze sie chce dojechac kogos kto sie bezpodstawnie napina.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 31.08.2016, 16:04

Dropkick pisze:
PIASTOL_ pisze:
Dropkick pisze:Robicie cos i nie boicie sie o sprzet ale boicie sie ustawic?albo przeczysz sam sobie albo robicie akcje 5 na 1 coby sprzetu sie nie bac...tak czy inaczej nadal stawia was to na 2 miejscu w miescie.
Bo ty tak napisałeś i jesteśmy 2 w mieście, a ustawiacie się na nas i macie ciśnienie na Piasta ponieważ go niema i nic nie robi wiec chcecie nas rozruszać. Ty żyjesz chyba w jakimś matrixie i chyba nigdy nie byłeś w Gliwicach i koledzy ci opowiadają bajki albo obudziłeś się ze śpiączki po 20 latach, gdy Piasata nie było i żyjesz początkiem lat 90 proponuje ci wyjść na ulice wtedy szybko sobie uświadomisz czy Gliwice należą do Górnika.
Z Górnikiem nie mam nic wspólnego.Ja tylko komentuje Twoje wlasne słowa.Co to za nr 1 w miescie do ktorego o dowolnej porze z zapowiedzia lub bez noze wpasc inna ekipa i przejsc sie wzdluz i wszerz bez zadnego niepokoju BO WY SIE Z NIMI NIE BIJECIE GDYZ SA NIEHONOROWI.Sam to napisalesAlbo trzyma sie miasto w swoich rekach bez wzgledu na okolicznosci albo nie jest sie nr 1..A to ze maja cisnienie na Was to co w tym dziwnego.Zawsze sie chce dojechac kogos kto sie bezpodstawnie napina.
Usiądź se i przeczytaj wszystko od początku bo myślenie i czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stronom.
My się nie ustawimy z Górnikiem na grilla
Odpowiecie mi na pytanie czemu Górnik nie odbiera telefonów od Ruchu i nie ma ochoty na grilla? Może to głupie pytanie z mojej strony ale skoro nie rozumiecie treści moich postów to i zadałem głupie pytanie nie związane z Piastem a z Ruchem.
My wam odmawiamy bo jesteście frajerską ekipą i podjęliśmy taką decyzje dobrych parę lat temu. A co was trzyma żeby z Ruchem się ustawić. Nie wiem czy na śląsku jest jakaś ekipa oprócz Ruchu która by się z wami umówiła nikt was i waszych zapewnień nie traktuje poważnie. Wy jako górnik wpierw przystępujecie do paktu o nie używanie sprzętu po czym go używacie i próbujecie wmówić przeciwnikowi że to on g użył pierwszy. Takie ekipy jak wasza powinny być jebane przez wszystkich i wszędzie za wasz całokształt.
Całe życie Piast Gliwice

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: wezstoperan » 31.08.2016, 16:29

Widzisz piastol jak ty c**** wiesz. Jeszcze niedawno pierdoliliscie wszedzie ze jestescie chetni wyjsc w kazdym momencie, a teraz jak kupa to sobie wymówke znalezliscie ze niehonorowo itp. zwykla banda obsrancow ktora wole stracic wszystkie flagi niz zawalczyc.

mad22
Posty: 125
Rejestracja: 18.06.2007, 16:01

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: mad22 » 31.08.2016, 16:30

PIASTOL ty wyglądasz na mega kumatego, napisz tutaj wszystkim dlaczego z Poznania wracaliście przez Łódź? Mecz skończyliście o 17:30 ale w waszym oświadczeniu które oczywiście kupy się trzyma o pierwszym kontakcie piszecie o 22:55. To co, tak lubicie zwiedzać po każdym wyjeździe?

tylkorafal
Posty: 16
Rejestracja: 07.05.2016, 12:40

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: tylkorafal » 31.08.2016, 16:37

Mało mnie interesuje Piast , Górnik a tym bardziej Ruch ale jak czytam że Gliwice to miasto Piasta to przypomina mi się sytuacja z zimy... Mianowicie byłem na śląsku u rodziny i odwiedziłem Gliwicką galerię handlową (nie pamiętam nazwy ale jest przy głównym dworcu) i byłem tam świadkiem sytuacji jak dwóch chłopaczków (wiek ok.20-22 lata) w szalach Piasta bujało się po tej galerii gdy nagle pojawił się jakiś koleś (w podobnym wieku może o 2 lata starszy) w czapce "torcida" i tamtych dwóch szybciutko schowało szale do kurtki. Więc pisanie że Gliwice do miasto Piasta to chyba popłynąłeś, nie mówiąc o Sośnicy.
A co do Ruchu i ich ewentualnej konfrontacji z Górnikiem to każdy ogarnięty wie że nigdy nie dojdzie do zaplanowanej ustawki liczbowej lub banda vs banda między HKSem a KSG.
A swoją drogą trzeba być niezłym marzycielem i nie ogarem że w Poznaniu wiedzą więcej o sytuacji na górnym śląsku!!!
Za Lechem przemierzamy cały świat...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości