www.warhouse.pl

Komentarze-26-28 sierpnia

Moderator: LechiaCHWM

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Terromachine99 » 01.09.2016, 14:02

Kolano , Makota to są wasze czołowe cipy,jebane szmaty które są decyzyjne u was i dlatego nigdy im afery nie przykręcicie taka jest prawda wy k**** o honorze chcecie gadać wy ? jesteście przydupasami Ruchu a raczej jego FC :):):)



artur panecki
Posty: 2
Rejestracja: 01.09.2016, 13:55

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: artur panecki » 01.09.2016, 14:08

My się nie ustawimy z Górnikiem na grilla
Odpowiecie mi na pytanie czemu Górnik nie odbiera telefonów od Ruchu i nie ma ochoty na grilla? Może to głupie pytanie z mojej strony ale skoro nie rozumiecie treści moich postów to i zadałem głupie pytanie nie związane z Piastem a z Ruchem.
My wam odmawiamy bo jesteście frajerską ekipą i podjęliśmy taką decyzje dobrych parę lat temu. A co was trzyma żeby z Ruchem się ustawić. Nie wiem czy na śląsku jest jakaś ekipa oprócz Ruchu która by się z wami umówiła nikt was i waszych zapewnień nie traktuje poważnie. Wy jako górnik wpierw przystępujecie do paktu o nie używanie sprzętu po czym go używacie i próbujecie wmówić przeciwnikowi że to on g użył pierwszy. Takie ekipy jak wasza powinny być jebane przez wszystkich i wszędzie za wasz całokształt.[/quote]
Ostatnio zmieniony 01.09.2016, 17:00 przez artur panecki, łącznie zmieniany 1 raz.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 14:19

Terromachine99 pisze:Kolano , Makota to są wasze czołowe cipy,jebane szmaty które są decyzyjne u was i dlatego nigdy im afery nie przykręcicie taka jest prawda wy k**** o honorze chcecie gadać wy ? jesteście przydupasami Ruchu a raczej jego FC :):):)
Ty człowieku chyba nie za bardzo wiesz co mówisz podejdź i powiedz jednemu z nich to w twarz bo nawet nie macie odwagi podejść do żadnego z nich bez ekipy, a 2 sprawa podawanie ksyw na forum bez pewności i dowodów chyba jest frajerstwem.
Nawet w twojej ekipie są ludzie którzy trenują z wyżej wymienionymi chłopakami i to są wasi decyzyjni i srają się odezwać i pogadać na ten temat aby nie wyłapać w******* nie podam tu ksyw ale dobrze powinieneś wiedzieć o kim pisze. Wiec waż słowa.
Całe życie Piast Gliwice

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Terromachine99 » 01.09.2016, 14:26

Piastol ty cioto zesrana a ty myślisz ze kolano to jest ku*** jakiś zawodnik ? niech ci opowie ile razy dostał po głowie pod Gwarkiem ? i nie p****** tutaj farmazonów co ty dzieci chcesz straszyć ? lepiej zesrana c*** miej odwagi stanąć po odbiór flag a nie ciulać farmazony po tej waszej śmiesznej akcji w Łąbedach.

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PaymanW » 01.09.2016, 14:39

PIASTOL_ nie dyskutuj z tym c*****, on Cię tylko podpuszcza, a tak naprawdę to ta bita ku***, która ma 875 kont... i pod każdym z nich podszywa się pod kibica którejś z drużyn.

Kick
Posty: 58
Rejestracja: 21.12.2015, 09:39

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Kick » 01.09.2016, 14:53

WafenSS pisze: Generalnie to jestem bardzo zdziwiony o co chodzi ,czemu niby Śląsk taki słaby.. Jechał Śląsk z Lechią do Krakowa ,koalicja wydzwania ,ze będzie wesoła trasa (to chyba Wisła dzwoniła ) ale jak się można domyśleć wielki r ,wyciągnął wielki kalkulator i chyba przeliczyli osoby bo ruch taktyczny w wykonaniu koalicji wyglądał tak ,że się ze sprzętem zabarykadowali w swoim pubie.Hooligani haha . To ,że do wiernych delfiny nie nalezą też przecież nie może być wielka niewiadomą ze względu na bogata przeszłość ,może teraz się zaczniecie bawić w nagrywanie telenoweli bo zgody z Jagielonia nie potrafię inaczej nazwać.

Krótkie odniesienie do podniecającej walki Ruchu z kanapkami: debil, kanapki dobre?
Przecież Ruch to największe kalkulatory wśród de facto fabryki chuliganów. Najpierw liczą Lecha po Niecieczy na bramkach na A4- pierdoląc potem jakieś głupoty w necie że poznaniacy się zesrali, wcześniej się pucują do Legii.Niemniej jednak ktoś tam chyba ma agencję piarową, bo gdzie nie spojrzeć po transach, oświadczeniach, zdjęciach :) to nawet nie fabryka a miasto ku*** zabijaków :)

Jak na razie zamietliście Videoton - szacun i kanapki z pociągu - jeszcze większy.

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 15:00

Terromachine99 pisze:Piastol ty cioto zesrana a ty myślisz ze kolano to jest ku*** jakiś zawodnik ? niech ci opowie ile razy dostał po głowie pod Gwarkiem ? i nie p****** tutaj farmazonów co ty dzieci chcesz straszyć ? lepiej zesrana c*** miej odwagi stanąć po odbiór flag a nie ciulać farmazony po tej waszej śmiesznej akcji w Łąbedach.
Nie zamierzam wchodzić z tobą w pyskówki bo w Gliwicach nie macie ANI JEDNEGO ZAWODNIKA GÓRNIKA który wyszedł by z nim, ale w internecie jesteś odważny i starasz się oczernić nas jakimiś tanimi chwytami o konfidentach, wiec napisz cioto i pokarz całej Polsce jeżeli on się powalił to kto konkretnie grzeje za niego i w jakiej sprawie, a jak nie masz żadnych dowodów to zamilcz i nie odpisuj.
Całe życie Piast Gliwice

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Terromachine99 » 01.09.2016, 16:33

Piastol ty zesrana cioto nie ma człowieka z Gliwic na waszego kolege ? nosz ku*** nie wierze hahahaha ty zasrana pizdo twój kolega po szalu już nie raz dostawał po pizdzie na solówki takze przestań sie ośmieszać bo robisz z nich bogów i zas za jakis czas twoi ulubiency sie zesraja jak dostana telefon takze zamilcz

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 16:34

Z Kujawiaczka pisze:Taka mała dygresja - Panowie z Górnego Śląska i okolic - bardzo proszę o powrót do swojego wątku i tam możecie dalej kozaczyć , farmazonić i pierdolić kto jest taki a taki. P.S. Piastol , bez urazy , ale p********* totalne głupoty - fakt jest jeden : zajebali Wam flagi , mogliście je odzyskać ale nie skorzystaliście z zaproszenia - każdy wie dlaczego a Ty brniesz i perdolisz trzy po trzy - nie pogrążaj się już.
Z całym szacunkiem wyjaśnię ci czemu tak jest może nie znasz historii
2008 rok
Polonia Bytom 25x25 - Górnik dostawał grube baty i żeby nie najeść się wstydu w młodą Polonię wbija się obserwująca w krzakach starsza Torcida - potwierdza Legia | (do 20 lat)

Może nie słyszałeś o takich numerach więc cie uświadamiam, jako że prawdopodobnie nie masz bezpośrednio kontaktu z naszym rywalem z za miedzy nie skazuj nas na porażkę bo wcale nie jest powiedziane że gdyby doszło do honorowego spotkania to by nas roznieśli, my w takim starciu nie mamy nic do stracenia"oczywiście bez sprzętu" a żabole byli by pośmiewiskiem całej Polski, a nie wiem czy byli by wstanie się z tym pogodzić.
Całe życie Piast Gliwice

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 16:43

Terromachine99 pisze:Piastol ty zesrana cioto nie ma człowieka z Gliwic na waszego kolege ? nosz ku*** nie wierze hahahaha ty zasrana pizdo twój kolega po szalu już nie raz dostawał po pizdzie na solówki takze przestań sie ośmieszać bo robisz z nich bogów i zas za jakis czas twoi ulubiency sie zesraja jak dostana telefon takze zamilcz
Jesteś jak taki mały burek który ciągle szczeka i szarpie za nogawkę i jak dostanie kopa na d*** to ucieknie i dalej szczeka z daleka, daj se spokój człowieku już, piszesz brednie, przedstaw jakieś fakty dowody a nie obrażasz tylko tylko czołowe osoby z którymi pewnie nigdy się nie spotkałeś i usłyszałeś coś od kolegów.
Całe życie Piast Gliwice

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: BekazWas » 01.09.2016, 16:50

Nie wiem, może ja jestem dziwny ale gdyby niezależnie od wyniku starcia flagi mojego klubu miały powrócić to bym tam poszedł i dał sobie spuścić w******* nawet gdyby miało ich tam być 10 razy więcej, z koalicjantem i z nożami...

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 17:02

BekazWas pisze:Nie wiem, może ja jestem dziwny ale gdyby niezależnie od wyniku starcia flagi mojego klubu miały powrócić to bym tam poszedł i dał sobie spuścić w******* nawet gdyby miało ich tam być 10 razy więcej, z koalicjantem i z nożami...
I uwierz my chcielibyśmy starcia z Górnikiem ale trzeba wziąć pod uwagę że my sami Piast nawet jakbyśmy się zdecydowali na sprzęt to z nimi Górnik, GKS, Concordia, Row i jeszcze parę innych fc nie mamy najmniejszej szansy oni by nas odesłali prawdopodobnie prosto do kostnicy trzeba realnie na to popatrzeć. Nie jesteśmy w stanie się zebrać na ich koalicje która by w całości się stawiła i ze sprzętem.
Całe życie Piast Gliwice

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 17:11

Z Kujawiaczka pisze:Z całym szacunkiem wyjaśnię ci czemu tak jest może nie znasz historii
2008 rok
Polonia Bytom 25x25 - Górnik dostawał grube baty i żeby nie najeść się wstydu w młodą Polonię wbija się obserwująca w krzakach starsza Torcida - potwierdza Legia | (do 20 lat)

Może nie słyszałeś o takich numerach więc cie uświadamiam, jako że prawdopodobnie nie masz bezpośrednio kontaktu z naszym rywalem z za miedzy nie skazuj nas na porażkę bo wcale nie jest powiedziane że gdyby doszło do honorowego spotkania to by nas roznieśli, my w takim starciu nie mamy nic do stracenia"oczywiście bez sprzętu" a żabole byli by pośmiewiskiem całej Polski, a nie wiem czy byli by wstanie się z tym pogodzić.
No to w takim razie wystarczy wykonać telefon zwrotny do KSG i stanąć twarzą w twarz jak prawdziwi harcownicy i po temacie - bierzcie poważnych obserwatorów i po sprawie - przecież tu tylko o to chodzi. Oznajmiam ponownie , że nie mam uprzedzeń ani do Piasta Gliwice ani Górnika Zabrze - chodzi mi tylko o ZASADY - mieliście propozycje i bez względu na okoliczności należało z niej skorzystać a może (tak jak sam napisałeś) to KSG miałoby połamane nosy a tak przez to że odmówiliście nie macie nic na swoją obronę a KSG was teraz (też nieładnie) dręczy w necie (niestety).
I w tym rzecz jeżeli znajdzie się jakaś ekipa jako obserwator i 2 strony się na niego zgodzą to podejmiemy rękawice a z tym jest problem bo nie zgodzimy się na GKS Katowice z oczywistych względów, a oni na Ruch.
Całe życie Piast Gliwice

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: toni87 » 01.09.2016, 17:26

Zostawcie juz piastolka w spokoju. Zaistniala sytuacja go tak przytlacza ze biedak napierdala posta za postem bo nie wie co z palcami zrobic, a gul skacze jak szalony.
Flag nie macie, a jeszcze warunki stawiac bedziecie? Przyjdzcie z policja jako obserwatorem, bezpeczenstwo gwarantowane albo Chemika wezcie do ktorego sie pucujecie, nagraja filmik, moze wrzuca na youtube to bedzie sie z czego posmiac przez kolejne 5 lat jak z Waszych popisow z Pogonia ;-))

kitchen revolutions
Posty: 4
Rejestracja: 14.08.2016, 20:48

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: kitchen revolutions » 01.09.2016, 17:31

To o tego przekota Makotę chodzi?
Obrazek

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: wezstoperan » 01.09.2016, 17:32

Ty liczysz na pomoc ze strony Ruchu czy co? Co chwile p********* że Ruch to, a Ruch tamto. Już ci raz napisałem, Ruchem sobie mordy nie wycieraj bo tam wy straciliście flagi, a Ruch nie ma nic do tego. Pewnie gdyby mieli okazje to by wam te szmaty wyjebali w taki sam sposób, tyle że Ruch ma na was tak bardzo wyjebane, że nawet nie zwraca uwagi na wasze działania.

drGonzo
Posty: 32
Rejestracja: 30.08.2016, 11:41

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: drGonzo » 01.09.2016, 17:56

Z tego papieru ma wynikać, że ten cały Makota to konfitura?

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Galimatias » 01.09.2016, 17:58

Nic takiego nie wynika, robi się większy syf niż w temacie Łodzi.

localfan
Posty: 139
Rejestracja: 27.10.2013, 18:08
Lokalizacja: Polska Południowa

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: localfan » 01.09.2016, 18:11

Ktoś tam pisał wcześniej o paintballu na Chicken Cupie. Szkoda, że nie wspomnicie, że sami wpadliście tam na sprzęcie + po całej akcji określiliście się, że wpadliście samą ekipą torcida Gliwice, a dziwnym trafem uciekając gubiliście bluzy z Rudy Śląśkiej i kilku innych fc. :)
Zjednoczone, młode serca, pięści twarde tak jak stal. NIGDY nie stracimy wiary w to co siłę daje nam.

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: toni87 » 01.09.2016, 18:13

localfan pisze: a dziwnym trafem uciekając gubiliście bluzy z Rudy Śląśkiej i kilku innych fc. :)
Hit ku***!! Rozumiem, ze jak ktos jest z Gliwic to nie moze zalozyc np. koszulki z Rudy Slaskiej lub Piekar? A koszulke Wisloki albo ROWu mi pozwolisz zalozyc chuliganski rozkminiaczu? Jak p******* co za c*** haha

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 18:20

kitchen revolutions pisze:To o tego przekota Makotę chodzi?
Obrazek
To jest fragment całości z ustawki z Pogonią kiedyś na necie było wszystko w całości wrzucone i dokładnie było czarno na białym widać kto kogo wsypał, a w tym wypadku chodzi o przyznanie się do winy i zresztą wszystko pisze na tych zeznaniach, to jest ciężkie do ocenienia czy jego przyznanie obciąża kogoś innego i powoduje problemy innym, czy tylko powoduje mniejszy wyrok dla niego.
Był tu nawet na forum temat czy przyznanie się do winy to rozjebanie się i aby to ocenić trzeba znać sprawę całą bo do tego chłopaka doszli dzięki kibicom Pogoni i filmowi który oni nakręcili i sami się pogrążyli zeznając nazwiskami ksywkami itp. Pogoń ich chyba pogoniła, my to analizowaliśmy i jego zeznania nie zaszkodziły nikomu mimo że się przyznał bo to sami kibice Pogoni się pogrążyli i pociągnęli nas dostarczając filmy i fotki, mimo wcześniejszych ustaleń.

Sprawa była analizowana przez naszego prawnika i jego przyznanie się do winy nie miało najmniejszego wpływu na wyroki innych ani nie spowodowały że jakaś jeszcze osoba została dzięki jego zeznaniom oskarżona.
Całe życie Piast Gliwice

localfan
Posty: 139
Rejestracja: 27.10.2013, 18:08
Lokalizacja: Polska Południowa

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: localfan » 01.09.2016, 18:27

toni87 pisze:
localfan pisze: a dziwnym trafem uciekając gubiliście bluzy z Rudy Śląśkiej i kilku innych fc. :)
Hit ku***!! Rozumiem, ze jak ktos jest z Gliwic to nie moze zalozyc np. koszulki z Rudy Slaskiej lub Piekar? A koszulke Wisloki albo ROWu mi pozwolisz zalozyc chuliganski rozkminiaczu? Jak p******* co za c*** haha

Wiadomo, zawsze można odwrócić kota ogonem, ale sam wiesz jaka była prawda.

A c*** to podobno miałeś ksywkę w ósmej klasie
Zjednoczone, młode serca, pięści twarde tak jak stal. NIGDY nie stracimy wiary w to co siłę daje nam.

sokoleoko
Posty: 20
Rejestracja: 16.02.2013, 20:32

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: sokoleoko » 01.09.2016, 18:34

w 20 idziecie na haje walczycie wjezdzaja psy 3 zostaje zlapanych i 2 nieprzyznaje sie do winyt o udzial w bojce a kolega 3 sie przyzna to co byla bojka czy jej niebylo i skad wiedzieli paly ze byla bojka ? odpowiedz sobie sam czy cos wynika czy nie to jest przyklad

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: toni87 » 01.09.2016, 18:36

localfan pisze:
toni87 pisze:
localfan pisze: a dziwnym trafem uciekając gubiliście bluzy z Rudy Śląśkiej i kilku innych fc. :)
Hit ku***!! Rozumiem, ze jak ktos jest z Gliwic to nie moze zalozyc np. koszulki z Rudy Slaskiej lub Piekar? A koszulke Wisloki albo ROWu mi pozwolisz zalozyc chuliganski rozkminiaczu? Jak p******* co za c*** haha

Wiadomo, zawsze można odwrócić kota ogonem, ale sam wiesz jaka była prawda.

A c*** to podobno miałeś ksywkę w ósmej klasie
Kota ogonem to doskonale odwracacie od niedzieli. Ja wiem, ze w waszym swiecie dzielnicowym swiat FC nie istnieje dlatego trzeba zrozumiec te rozkminki.

Chodza sluchy, ze podobno ty i twoi koledzy zatrzymaliscie sie na klasach 1-3 podstawowki bo wychowwczyni stwierdzila niedojebanie mozgowe.

ATM1920
Posty: 280
Rejestracja: 05.12.2010, 12:07

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: ATM1920 » 01.09.2016, 18:41

Kick pisze:
WafenSS pisze: Generalnie to jestem bardzo zdziwiony o co chodzi ,czemu niby Śląsk taki słaby.. Jechał Śląsk z Lechią do Krakowa ,koalicja wydzwania ,ze będzie wesoła trasa (to chyba Wisła dzwoniła ) ale jak się można domyśleć wielki r ,wyciągnął wielki kalkulator i chyba przeliczyli osoby bo ruch taktyczny w wykonaniu koalicji wyglądał tak ,że się ze sprzętem zabarykadowali w swoim pubie.Hooligani haha . To ,że do wiernych delfiny nie nalezą też przecież nie może być wielka niewiadomą ze względu na bogata przeszłość ,może teraz się zaczniecie bawić w nagrywanie telenoweli bo zgody z Jagielonia nie potrafię inaczej nazwać.

Krótkie odniesienie do podniecającej walki Ruchu z kanapkami: debil, kanapki dobre?
Przecież Ruch to największe kalkulatory wśród de facto fabryki chuliganów. Najpierw liczą Lecha po Niecieczy na bramkach na A4- pierdoląc potem jakieś głupoty w necie że poznaniacy się zesrali, wcześniej się pucują do Legii.Niemniej jednak ktoś tam chyba ma agencję piarową, bo gdzie nie spojrzeć po transach, oświadczeniach, zdjęciach :) to nawet nie fabryka a miasto ku*** zabijaków :)

Jak na razie zamietliście Videoton - szacun i kanapki z pociągu - jeszcze większy.
Z jakiej jesteś ekipy?

PIASTOL_
Posty: 30
Rejestracja: 07.08.2007, 13:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: PIASTOL_ » 01.09.2016, 18:43

sokoleoko pisze:w 20 idziecie na haje walczycie wjezdzaja psy 3 zostaje zlapanych i 2 nieprzyznaje sie do winyt o udzial w bojce a kolega 3 sie przyzna to co byla bojka czy jej niebylo i skad wiedzieli paly ze byla bojka ? odpowiedz sobie sam czy cos wynika czy nie to jest przyklad
Nie to nie taka sytuacja złe porównanie.
Idziemy w 20 na haje i po paru dniach psy zwijają 3 chłopaków z domu 2 się nie przyznaje,a 1 pokazują zięcia filmy i zeznania 2 ekipy która już wcześniej jego pogrążyła i zamykają chłopaka bo ma już zawiasy dodatkowo znaleźli dragi na chacie i przyznaje się aby mieć mniejszy wyrok, to tak w skrócie.
Całe życie Piast Gliwice

sokoleoko
Posty: 20
Rejestracja: 16.02.2013, 20:32

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: sokoleoko » 01.09.2016, 18:52

to po co na 2 przesluchaniu sie nieprzyznal juz niemieli filmow i zdiec i zeznan?bo nierozumie

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Terromachine99 » 01.09.2016, 19:00

Polonia Bytom 25x25 - Górnik dostawał grube baty i żeby nie najeść się wstydu w młodą Polonię wbija się obserwująca w krzakach starsza Torcida - potwierdza Legia | (do 20 lat) - Piastol ale ty p********* farmazony ku*** piszesz o ustawce gdzie ku*** słyszałeś o niej jak poszło w świat info w necie powiem ci coś cioto zesrana nie dość ze koledzy z PB byli naooliwieni jak sam skurwysyn ze ich łapnoć się nie dało ( szczerze mówiąc dobry pomysł ) :) walka była bardzo wyrównana jednym słowem dobra bitka ale wygrała Torcida młodym składem i nikt z krzaków ze starszych nie wychodził by kogoś lać ,także nie p****** farmazonów daj se spokój z tymi twoimi wyjaśnieniami dla mnie jestescie i bedziecie PRZYDUPASAMI CHORZOWSKIMI czy wam się to podoba czy nie AMEN !

Znawca GŚ
Posty: 1918
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Znawca GŚ » 01.09.2016, 19:33

PIASTOL_ pisze:
BekazWas pisze:Nie wiem, może ja jestem dziwny ale gdyby niezależnie od wyniku starcia flagi mojego klubu miały powrócić to bym tam poszedł i dał sobie spuścić w******* nawet gdyby miało ich tam być 10 razy więcej, z koalicjantem i z nożami...
I uwierz my chcielibyśmy starcia z Górnikiem ale trzeba wziąć pod uwagę że my sami Piast nawet jakbyśmy się zdecydowali na sprzęt to z nimi Górnik, GKS, Concordia, Row i jeszcze parę innych fc nie mamy najmniejszej szansy oni by nas odesłali prawdopodobnie prosto do kostnicy trzeba realnie na to popatrzeć. Nie jesteśmy w stanie się zebrać na ich koalicje która by w całości się stawiła i ze sprzętem.[
Zapomniałeś jeszcze o Wisłoce i Hajduku. Masz racje wpadniemy z nimi na sprzęcie mało tego mamy nowe zabawki cztery czołgi trzy f-16 dwa śmigłowce i jedną łodz podwodną schowaną w kanale Gliwickim.
Chłopie zacznij pisać ksiązki fantasy bo masz talent do fantazjowania, naprawde dobrze zarobisz.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: walkers » 01.09.2016, 19:54

Kick pisze:
WafenSS pisze: Generalnie to jestem bardzo zdziwiony o co chodzi ,czemu niby Śląsk taki słaby.. Jechał Śląsk z Lechią do Krakowa ,koalicja wydzwania ,ze będzie wesoła trasa (to chyba Wisła dzwoniła ) ale jak się można domyśleć wielki r ,wyciągnął wielki kalkulator i chyba przeliczyli osoby bo ruch taktyczny w wykonaniu koalicji wyglądał tak ,że się ze sprzętem zabarykadowali w swoim pubie.Hooligani haha . To ,że do wiernych delfiny nie nalezą też przecież nie może być wielka niewiadomą ze względu na bogata przeszłość ,może teraz się zaczniecie bawić w nagrywanie telenoweli bo zgody z Jagielonia nie potrafię inaczej nazwać.

Krótkie odniesienie do podniecającej walki Ruchu z kanapkami: debil, kanapki dobre?
Przecież Ruch to największe kalkulatory wśród de facto fabryki chuliganów. Najpierw liczą Lecha po Niecieczy na bramkach na A4- pierdoląc potem jakieś głupoty w necie że poznaniacy się zesrali, wcześniej się pucują do Legii.Niemniej jednak ktoś tam chyba ma agencję piarową, bo gdzie nie spojrzeć po transach, oświadczeniach, zdjęciach :) to nawet nie fabryka a miasto ku*** zabijaków :)

Jak na razie zamietliście Videoton - szacun i kanapki z pociągu - jeszcze większy.
Videoton i kanapki powiadasz? To w sumie ten Ruch to c*** nie ekipa nie?

henry88
Posty: 28
Rejestracja: 21.11.2013, 15:51

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: henry88 » 01.09.2016, 19:56

Terromachine99 pisze:i dla mnie jestescie i bedziecie PRZYDUPASAMI CHORZOWSKIMI czy wam się to podoba czy nie AMEN !
Powiedział ten co sobie liże pizdy z gieksą czy ci sie to podoba czy nie

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: kivloff » 01.09.2016, 20:07

walkers pisze:
Kick pisze:
WafenSS pisze: Generalnie to jestem bardzo zdziwiony o co chodzi ,czemu niby Śląsk taki słaby.. Jechał Śląsk z Lechią do Krakowa ,koalicja wydzwania ,ze będzie wesoła trasa (to chyba Wisła dzwoniła ) ale jak się można domyśleć wielki r ,wyciągnął wielki kalkulator i chyba przeliczyli osoby bo ruch taktyczny w wykonaniu koalicji wyglądał tak ,że się ze sprzętem zabarykadowali w swoim pubie.Hooligani haha . To ,że do wiernych delfiny nie nalezą też przecież nie może być wielka niewiadomą ze względu na bogata przeszłość ,może teraz się zaczniecie bawić w nagrywanie telenoweli bo zgody z Jagielonia nie potrafię inaczej nazwać.

Krótkie odniesienie do podniecającej walki Ruchu z kanapkami: debil, kanapki dobre?
Przecież Ruch to największe kalkulatory wśród de facto fabryki chuliganów. Najpierw liczą Lecha po Niecieczy na bramkach na A4- pierdoląc potem jakieś głupoty w necie że poznaniacy się zesrali, wcześniej się pucują do Legii.Niemniej jednak ktoś tam chyba ma agencję piarową, bo gdzie nie spojrzeć po transach, oświadczeniach, zdjęciach :) to nawet nie fabryka a miasto ku*** zabijaków :)

Jak na razie zamietliście Videoton - szacun i kanapki z pociągu - jeszcze większy.
Videoton i kanapki powiadasz? To w sumie ten Ruch to c*** nie ekipa nie?
Skoro tak mówisz...

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: Terromachine99 » 01.09.2016, 20:11

henry kolejny talent zadałem pytanie już wcześniej ale go powtórze i bardzo bym prosił o odpowiedz ?? co robił RUCH na sektorach Piasta w meczu z nami słucham ????? pierdolone dzbany ukrywacie swoją sympatie ? ja wam powiem wy cioty zesrane , widzicie oparcie w Ruchu który szczerze ma was w d**** ale ze chłopcy z PF lubią jak im się do d*** wchodzi dlatego im to nie przeszkadza wręcz odpowiada im ze taki Piast liże im jajca ze aż miło :D ciche układy już od lat macie i pierdolenie ze nie mamy styczności ku*** ludzie komu wy te kity chcecie wciskać

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: diablos » 01.09.2016, 21:11

PIASTOL_ pisze:
BekazWas pisze:Nie wiem, może ja jestem dziwny ale gdyby niezależnie od wyniku starcia flagi mojego klubu miały powrócić to bym tam poszedł i dał sobie spuścić w******* nawet gdyby miało ich tam być 10 razy więcej, z koalicjantem i z nożami...
I uwierz my chcielibyśmy starcia z Górnikiem ale trzeba wziąć pod uwagę że my sami Piast nawet jakbyśmy się zdecydowali na sprzęt to z nimi Górnik, GKS, Concordia, Row i jeszcze parę innych fc nie mamy najmniejszej szansy oni by nas odesłali prawdopodobnie prosto do kostnicy trzeba realnie na to popatrzeć. Nie jesteśmy w stanie się zebrać na ich koalicje która by w całości się stawiła i ze sprzętem.
Z jednej strony robisz z Waszych przywodcow niepokonanych herosow,super chuliganow,choc nie raz ziemie wycierali,a z drugiej strony boicie sie stanac w rownych liczbach o Wlasny honor...z sama Torcida Gliwice.

No tak lepiej i bezpieczniej po frajersku repliki flag zrobic i wmowic swiatu ze nic sie nie stalo.
~Fortune favors the brave~

K_JB
Posty: 43
Rejestracja: 19.03.2007, 10:00

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: K_JB » 01.09.2016, 21:42

Zajebanie flag z magazynku wyglada w obecnych czasach jak mega wyczyn chulganski ...
Mozna inaczej o czym przekonalismy sie na naszej skorze (Legia) , pierdolenie ze nie ma w tym nic zlego pokazuje ze zasady w ruchu kibicowskim juz nie istnieja.

Odmowa walki o flagi to co innego odnosze sie do wyjebania z magazynu

toni87
Posty: 81
Rejestracja: 26.02.2007, 19:15

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: toni87 » 01.09.2016, 21:50

K_JB pisze:Zajebanie flag z magazynku wyglada w obecnych czasach jak mega wyczyn chulganski ...
A czy ktos z Górnika twierdzi, ze jest to jakis mega wyczyn chuliganski? Napisano wyraznie, ze traktuja to jako pstryczek w kurzy pryszczaty nochal i tyle w temacie. Nawet zdjec nie ma tych flag do gory kolami tak jak to zrobil Ruch z flagami ROWu. Kilka godz po tamtym zajsciu juz wisialy w Chorzowie w glorii chwaly.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 01.09.2016, 22:57

c*** z wynikami, Wiślacy jesteśmy z wami !
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=KC3wJ_VTQy8[/youtube]

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: krzycho_ASR » 01.09.2016, 23:20

walka__o_przetrwanie pisze:c*** z wynikami, Wiślacy jesteśmy z wami !
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=KC3wJ_VTQy8[/youtube]
Pociski tylko na Widzew, na Ruch od którego się cała ta komedia rozpoczęła nie poszła ani jedna ku***... Czyżby Wiślacy mieli trochę racji z "Pana wasalem"?

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: esyfloresy » 01.09.2016, 23:47

krzycho_ASR pisze:
walka__o_przetrwanie pisze:c*** z wynikami, Wiślacy jesteśmy z wami !
[youtube]https://m.youtube.com/watch?v=KC3wJ_VTQy8[/youtube]
Pociski tylko na Widzew, na Ruch od którego się cała ta komedia rozpoczęła nie poszła ani jedna ku***... Czyżby Wiślacy mieli trochę racji z "Pana wasalem"?
A może tylko na Widzew bo Śląsk ma kose z Widzewem, a nie z Ruchem?

BadBoy1920h
Posty: 49
Rejestracja: 15.04.2012, 00:18

Re: Komentarze-26-28 sierpnia

Post autor: BadBoy1920h » 02.09.2016, 00:21

TORCIDA_GORNIK pisze:
I do Piastunki która tu pisze o niehonorowej ustawce z PB. Widziałeś filmik od początku do końca? Wątpie bo nawet nic nie znaczysz wśród swojej ekipy by tobie go kiedykolwiek wysłali tak więc nie p****** że ktoś wybiegł!
Cały Twój post wporządku, poza tym fragmentem. Odnośnie zajścia na tej ustawce, sama Legia która była obecna potwierdziła, że tak właśnie było.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości