www.warhouse.pl

Komentarze-12-15 sierpnia

Moderator: LechiaCHWM

Krewki
Posty: 92
Rejestracja: 29.03.2014, 18:30

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Krewki » 15.08.2016, 16:07

Tego fraglesa od palenia szala pamiętam bardzo dobrze z meczu zgodowego we Wrocławiu, charakterystyczny tatuaż z białą gwiazdą. Nawalony zawinął się w płòtno po oprawie i pajacował na schodach, dopòki "ekipa porządkowa" go nie ogarnęła.



walczzawsze
Posty: 219
Rejestracja: 10.05.2015, 14:18

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: walczzawsze » 15.08.2016, 16:12

EMIGRANCI pisze:
walczzawsze pisze:a chyba w kotle Lecha nie ma samych chuliganów Lecha??? to jakim prawem kibole ŁKSu stali w barwach obok zwykłych kibiców Lecha???

idąc tokiem rozumowania niektórych forumowiczów piszących zasady na kibice.net :)))
Cały czas tobie odpowiadam że chuliganka ŁKS-u jest na Lechu tylko nie ma kibiców ŁKS-u nie ma pozdrowień nie ma flag szalików itd inni też tobie piszą a ty swoje
pisaliśmy juz na ten temat i nie mam zamiaru się powtarzać tym bardziej że sam już pisałeś że zamykamy temat.

EMIGRANCI
Posty: 37
Rejestracja: 03.07.2016, 13:32

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: EMIGRANCI » 15.08.2016, 16:13

Widzisz jak człowiek zmienny jest miesiąc temu kochał Śląsk a teraz nienawiść w nim jest i co sądzić o takim człowieku każdy niech sobie powie

arginine
Posty: 37
Rejestracja: 21.06.2016, 00:44

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: arginine » 15.08.2016, 16:15

EMIGRANCI pisze:Widzisz jak człowiek zmienny jest miesiąc temu kochał Śląsk a teraz nienawiść w nim jest i co sądzić o takim człowieku każdy niech sobie powie
Twoich postów nie da sie czytać, może to przez to że jesteś na emigracji i zapomniałeś języka ale na litość boską odpusc sobie

minimini
Posty: 26
Rejestracja: 24.10.2013, 13:29

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: minimini » 15.08.2016, 16:21

Egon1983 pisze:
-E4- pisze:
nowonarodzony pisze:Obrazek

napinka start!
Koleś jest zwykłym błaznem bo szalika nie skroił tylko przyniósł z domu który pewno dostał w przyjacielskiej wymianie i teraz pali taki szalik? na tej wiśle są faktycznie ułomni ludzie.
Ciekaw jestem ile razy ta stara ku**wa melanżowała na krzywy ryj we Wrocławiu, teraz przyjechał Ruch to się chciał przypucować...
Akurat melanżowanie na krzywy ryj to jest domena panów z Wrocławia (co nie znaczy że coś do nich mam).

EMIGRANCI
Posty: 37
Rejestracja: 03.07.2016, 13:32

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: EMIGRANCI » 15.08.2016, 16:25

na litość boską że mam taki post to według ciebie jestem poza Polską ku*** masz zgodę masz szacunek a potem palisz szal no to powiedz jak to nazwać przerzutem czy frajerstwem

arginine
Posty: 37
Rejestracja: 21.06.2016, 00:44

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: arginine » 15.08.2016, 16:27

@ MENTOL1

Nie zesraj się, ja p******* co za ludzie się tutaj wypowiadają, Wisła śpiewała hymn poniewaz dzisiaj jest święto Wojska Polskiego, ale tacy ludzie jak Ty nawet takich rzeczy nie wiedzą. Ale widać po Twoim poście i wyzywaniu wszystkich dookoła że nie grzeszysz inteligencją

212
Posty: 283
Rejestracja: 01.05.2007, 10:30
Lokalizacja:

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: 212 » 15.08.2016, 16:36

MENTOL1 pisze:
WISLA19891 pisze:Mentol cos tam Wisla olewa Ruch?skad jestes?Bo pewnie Cie wczoraj nie bylo..Tak olewamy ze stoimy troche czasu i czekamy na Ruch na peronie,pozniej wszyscy razem zmierzamy na R22.
Ty byles na meczu wczoraj czy jaja sobie jakies robisz?
hymn zaśpiewali specjalnie dla Ruchu bo nigdy nie był śpiewany innym.
Wisła go śpiewała w Chorzowie to jak jezdzisz na wyjazdy wiesz jak to wyglądało cały stadion buczał i gwizdał.
Wasz młyn to parodia gdzie jest ten młyn co był zawsze ? Na raz znikł po układzie z Ruchem.
O Ruch to cwle to nie bede wspominał sam pewnie śpiewałeś jak chodzisz na mecze co juz nie są cwelami ?

Ruch akceptuje nowy przydomek c*** jak to ich zgodowicz zwie ?
Nikt z Niebieskich na to nawet nie umie bąka puścić bo nie wiedza co napisać.

To jest dopiero frajerstwo.

Ja jestem z klubu co kiedys jeszcze nie dawno miał maly uklad o nieagresji z Wisłą i dobry układ ze Śląskiem jednak jak to Śląsk powiedział i wielu normalnych kiboli stwierdziło ze Wisla sie skurwila o Ruchu nie wspominając bo jeszcze kilka tygodni przed ukladem bylo starcie na stadionie i wyzwiska od konfidentow i c****.
Naraz konfidenci i cwele robią uklad.
Ba jeszcze do tego koloryzują ze to Lechia i Śląsk robią krzywe akcje jak Wisla na boku z Ruchem interesy robila
ku*** hymny spiewaja przez cala kolejke, na kazdym stadionie,a ty sensacji szukasz.

Jestem Z Miasta
Posty: 72
Rejestracja: 10.08.2016, 19:33

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Jestem Z Miasta » 15.08.2016, 16:39

Gornik obecny w Tychach?

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: MW10 » 15.08.2016, 16:58

walczzawsze pisze:masz żebyś nie musiał szukać:
założyciele Widzewa

Po odzyskaniu niepodległości pięciu z sześciu założycieli TMRF-u utworzyło w 1922 roku RTS Widzew. Byli to: Antoni Stanecki, Ludwik Rękowski, Józef Wojtczak, Jan Augustyniak, Wacław Gapiński.
Masz tutaj cytat z pewnego felietonu żydku kolorowy

Wacław Gapiński - 1909 rok: pracowałem w Widzewskiej Manufakturze. Wraz z innymi pracownikami tej fabryki: Edwardem Grosserem, Otto Steigerem, Robertem Adamem i braćmi Zdziarskimi byłem założycielem Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego na Widzewie." I dalej ten sam Wacław Gapiński wspomina „Do dziś z pierwszych sportowców naszego towarzystwa pamiętam Stanisława Piotrowskiego, Slamę i Rozenblata” [Wacław Gapiński, Wspomnienia sprzed 50 lat ..., 50 lat RTS Widzew , Strzelecki,Kaczmarek ]. Warto dodać inne obco brzmiące nazwiska skarbnik Libich, piłkarz Triebe, działacz Krass. Słowem skoro Widzewiacy ciągle wypominają nam naszych działaczy z pierwszych lat o obco brzmiących nazwiskach to my też możemy. Pomijam, że taka zabawa jest głupia. Dlaczego? Bo takie były wtedy czasy i tacy ludzie mieszkali w Łodzi i w okolicach. No, ale skoro sami chcieli. A więc na idiotyczne zarzuty Widzewiaków na nasz klub i naszych działaczy z pierwszego okresu odpowiadamy .
A u was: Rozenblat, Slama, Steiger, Grosser, Libich, Krass, Triebe. Wszystko jasne?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

skoczow
Posty: 133
Rejestracja: 27.10.2014, 13:39

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: skoczow » 15.08.2016, 16:59

212 pisze:
MENTOL1 pisze:
WISLA19891 pisze:Mentol cos tam Wisla olewa Ruch?skad jestes?Bo pewnie Cie wczoraj nie bylo..Tak olewamy ze stoimy troche czasu i czekamy na Ruch na peronie,pozniej wszyscy razem zmierzamy na R22.
Ty byles na meczu wczoraj czy jaja sobie jakies robisz?
hymn zaśpiewali specjalnie dla Ruchu bo nigdy nie był śpiewany innym.
Wisła go śpiewała w Chorzowie to jak jezdzisz na wyjazdy wiesz jak to wyglądało cały stadion buczał i gwizdał.
Wasz młyn to parodia gdzie jest ten młyn co był zawsze ? Na raz znikł po układzie z Ruchem.
O Ruch to cwle to nie bede wspominał sam pewnie śpiewałeś jak chodzisz na mecze co juz nie są cwelami ?

Ruch akceptuje nowy przydomek c*** jak to ich zgodowicz zwie ?
Nikt z Niebieskich na to nawet nie umie bąka puścić bo nie wiedza co napisać.

To jest dopiero frajerstwo.

Ja jestem z klubu co kiedys jeszcze nie dawno miał maly uklad o nieagresji z Wisłą i dobry układ ze Śląskiem jednak jak to Śląsk powiedział i wielu normalnych kiboli stwierdziło ze Wisla sie skurwila o Ruchu nie wspominając bo jeszcze kilka tygodni przed ukladem bylo starcie na stadionie i wyzwiska od konfidentow i c****.
Naraz konfidenci i cwele robią uklad.
Ba jeszcze do tego koloryzują ze to Lechia i Śląsk robią krzywe akcje jak Wisla na boku z Ruchem interesy robila
ku*** hymny spiewaja przez cala kolejke, na kazdym stadionie,a ty sensacji szukasz.
Ruch śpiewał hymn to taka nowość z ich strony nawet jak jest jakies swieto narodowe to u siebie nie śpiewają.

19normals46
Posty: 229
Rejestracja: 02.12.2012, 18:44

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: 19normals46 » 15.08.2016, 17:44

Jaga ponoć w około 500 głów jedzie do Płocka ale jakieś problemy z psami mają. Info z relacji live na Ich stronie
kumatszy od ojca pisze:
sabiii pisze: Jakich Okolicznościach Polonia Traci Flagi ?
W Wyjątkowych :)

darek.1
Posty: 95
Rejestracja: 26.04.2016, 22:47

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: darek.1 » 15.08.2016, 18:07

Stuacja na Wiśle to szok. Sharks wlasnymi rękami pchneli do wawozu wielopokoleniowy ruch na Wiśle. inni zacierają ręce. to jest krok 20 lat wstecz 0 gratulacje ob tak dalej. pozdrawiam was kapucyny.

Bażant
Posty: 189
Rejestracja: 20.08.2015, 16:43

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Bażant » 15.08.2016, 18:49

Ilu kibiców Sandecji w Siedlcach ? I Wigier w Bielsko-Białej ?

montana1974
Posty: 54
Rejestracja: 30.09.2012, 10:40

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: montana1974 » 15.08.2016, 18:56

Jaga w ok. 500 głów ze względu na psy wchodzi w Płocku dopiero w 40 minucie

całyStadion
Posty: 61
Rejestracja: 11.08.2016, 22:59

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: całyStadion » 15.08.2016, 19:16

starysadeczanin pisze:
S.H.W pisze:
nicdobrego pisze:Zdjęcie z zamalowana flagą "wierność" jest na profilu fb fc Skawiny więc to nie fotomontaż.
Propagandy ciąg dalszy!
Obrazek
Za flagą są okna i dlatego daje taki efekt bo po prostu przechodzi światło
daj spokoj przeciez zawsze w swojej bezsilnosci do czegos trzeba sie przyczepic a to ze Ruch olewa Wisle a to ze slabo jezdza a to znowu ze nic z tej zgody nie bedzie a jak juz nic sie nie da to jeszcze ze flaa]ga zamalowana. skad sie biora tacy ludzie ktorzy 24 h na dobe szukaja czego moga aby sie przyczepic. a teraz pytanie z innej beczki. co sie dzieje na Lechu ze taki slaby mlyn i to na meczu zgodowym. za niedlugo koiol bedzie mial tylko jeden sektor do zapelnienia bo drugi zostanie zamkniety
Co do faktów to już tak jest. Trochę czasu przespałeś. Wstawiam 3 losowe fotki z meczów.

Kwiecień:
[link]

Maj:
http://kkslech.com/zdjecia/15-05-2016/IMAG0046.JPG

Sierpień:
[link]

S.J.
Posty: 1052
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: S.J. » 15.08.2016, 19:46

Kawałek wywiadu z Mariuszem Stępińskim ,zawodnikiem Ruchu Chorzów ,a kiedyś Wisły i Widzewa :)

Ostatnie pytanie musi dotyczyć kibiców. Jak oceniasz wizytę „Niebieskiej Szarańczy” w Krakowie?

"Nie zdziwiła nas liczba w jakiej się stawili, bo cały czas była o tym mowa. Fajnym obrazkiem na koniec było to, kiedy kibiców Ruchu było więcej na meczu wyjazdowym niż fanów Wisły u siebie. Uśmiechnąłem się pod nosem, gdy podeszliśmy do nich po końcowym gwizdku , bo wyglądało to naprawdę imponująco. "

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: krzycho_ASR » 15.08.2016, 20:17

Tyle tylko ze śląskość nie stoi w opozycji do polskości wbrew temu co pierdola gorzeliki za niemieckie srebrniki.

Ruch Chorzów to Polska, a separatysci niech se kibicuja FC Kattowitz czy innemu szkopskiemu gownu. Jak było wczoraj widać młode pokolenie niebieskich doskonale to rozumie.

Mu96
Posty: 12
Rejestracja: 01.07.2016, 12:07

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Mu96 » 15.08.2016, 21:03

Jestem Z Miasta pisze:Gornik obecny w Tychach?

oficjalnie klatka pusta ale ogólnie to troche kibiców Ksg było widoczne na stadionie,kilku zostaje wyproszonych.

arginine
Posty: 37
Rejestracja: 21.06.2016, 00:44

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: arginine » 15.08.2016, 22:33

ObserwatorEmeryt pisze:Jeśli to prawda że tworzy się na Wiśle grupa, która chce WSH pokazać że to co robią na własnym podwórku podoba sie tylko im samym, to może być naprawdę wesoło. Tymi zdjęciami dzieci z młynu TS nie ma co sie sugerować, bo tam jest raptem kilka osób, ale przyznać trzeba że wygląda to naprawdę śmiesznie jeśli gości ( układowiczów jak to nazywają ) jest więcej niż gospodarzy.
A teraz pytanie z innej beczki. Czy w Chorzowie lub Łodzi są również takie przypadki że ludzie się buntują temu co się dzieje? Czy tam jest tak że co zrobi PF czy DHW jest święte i każdy trzyma język za zębami?
Następne pytanie. Czy ktoś z poza grup H Widzewa, Ruchu czy Elany wspierał już Wisłę, czy to dalej jest tak że tylko banda jeździ na gościnne wystepy?
Mój post czy pytania nie mają na celu napinki. Pierwsza część ma się niejako do kolejki Extraklapy, drugą część pozwoliłem tu zapytac bo o koalicji i tak jest już wszędzie pełno
Nie, nie jest to prawda i na tym zakończmy

ObserwatorEmeryt
Posty: 10
Rejestracja: 23.07.2016, 19:35

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: ObserwatorEmeryt » 15.08.2016, 22:36

To teraz pytanie skąd taka informacja się w ogóle wzieła?
Jest jakiś filmik z dopingu WKSu w Gdyni?
Jak Gryf Słupsk na rezerwach Arki w niedzielę?
Można prosić o fragment filmiku gdzie pijany Wiślak pali szal Śląska?
Ostatnio zmieniony 15.08.2016, 22:40 przez ObserwatorEmeryt, łącznie zmieniany 2 razy.

ObserwatorEmeryt
Posty: 10
Rejestracja: 23.07.2016, 19:35

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: ObserwatorEmeryt » 15.08.2016, 22:43

Cały stadion jeśli można prosić to chętnie bym zobaczył czy faktycznie aż taka mizeria się zrobiła w młynie jakby nie patrzeć klubu który sprowadzał na trybuny parenaście tysięcy ludzi bez żadnego ale.
King jesteś kibicem jednej z zainteresowanych drużyn? Czy odpowiedź była na zasadzie obserwacji?
Jeszcze słowo na temat układu LG- Stomil. Czy klub Jeziorak Iława i f.c. Lechii z Iławy to te same osoby? Jeśli tak, to również na to można spojrzeć spod byka, ponieważ odkąd pamiętam to jedni byli największą kosą drugich. Pamiętam jak Stomil jeździł wspomagać Bałtyk:)
Ostatnio zmieniony 15.08.2016, 22:48 przez ObserwatorEmeryt, łącznie zmieniany 1 raz.

tswdk
Posty: 2
Rejestracja: 15.08.2016, 22:24

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: tswdk » 15.08.2016, 22:47

Cóż za łby. Bajkopisarz Av88 rzuca farmazon a Wy łykacie jak dzieci...

Jako kibic z sektora D wyjaśnię wam jak to wygląda. Owszem jedna czy dwie osoby z D gwizdały ale to raczej sektorowy folklor tz już dość starzy kibice. Na całym sektorze panuje lekka konsternacja, zdecydowana większość kibiców podchodzi do zgody z dystansem i póki co nie śpiewa "Hej Niebiescy ole", ale nie jest tej zgodzie przeciwna, wręcz przeciwnie. Starzy wyjazdowicze, których na D sporo rozumieją na czym polega dobro Wisły w tym momencie. Podobnie ma się sprawa z kibicami, których ostatnio na meczach nie ma. Nie nie chodzą bo bojkotują tylko zwyczajnie syt. jest dość dziwna. A mecze też nie sprzyjają frekwencji (zarówno ten z Ruchem bo dziwny na ten moment, jak i ten ze Śląskiem niestety...), ale przyjedzie mecz z Legią/Lechem, wspólną kosą to zobaczycie że wszystko wróci do normy. Nie było też żadnych przepychanek czy gonienia kogokolwiek, nie było nawet żadnej pyskówki. WSH chyba też rozumie, że to jest dość nowa sytuacja i niektórzy potrzebują do niej przywyknąć. Ruch przyjechał w świetnej liczbie i na moje oko z pozytywnym nastawianiem co też jest z naszej strony odbierane na +.

Tylko Wisła!

ObserwatorEmeryt
Posty: 10
Rejestracja: 23.07.2016, 19:35

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: ObserwatorEmeryt » 15.08.2016, 22:52

tswdk pisze:Cóż za łby. Bajkopisarz Av88 rzuca farmazon a Wy łykacie jak dzieci...

Jako kibic z sektora D wyjaśnię wam jak to wygląda. Owszem jedna czy dwie osoby z D gwizdały ale to raczej sektorowy folklor tz już dość starzy kibice. Na całym sektorze panuje lekka konsternacja, zdecydowana większość kibiców podchodzi do zgody z dystansem i póki co nie śpiewa "Hej Niebiescy ole", ale nie jest tej zgodzie przeciwna, wręcz przeciwnie. Starzy wyjazdowicze, których na D sporo rozumieją na czym polega dobro Wisły w tym momencie. Podobnie ma się sprawa z kibicami, których ostatnio na meczach nie ma. Nie nie chodzą bo bojkotują tylko zwyczajnie syt. jest dość dziwna. A mecze też nie sprzyjają frekwencji (zarówno ten z Ruchem bo dziwny na ten moment, jak i ten ze Śląskiem niestety...), ale przyjedzie mecz z Legią/Lechem, wspólną kosą to zobaczycie że wszystko wróci do normy. Nie było też żadnych przepychanek czy gonienia kogokolwiek, nie było nawet żadnej pyskówki. WSH chyba też rozumie, że to jest dość nowa sytuacja i niektórzy potrzebują do niej przywyknąć. Ruch przyjechał w świetnej liczbie i na moje oko z pozytywnym nastawianiem co też jest z naszej strony odbierane na +.

Tylko Wisła!
Jeśli to co piszesz jest prawdą, to farmazon na temat bojkotów czy jak to ktoś od Was napisał obrażania się wyszło tylko i wyłącznie z szeregów waszych, nie ważne czy przez fb, knet, instagram, te słowa padły, więc jest coś na rzeczy. Może jesteś jedną z osób której coś się wmawia, rozumiesz to, druga osoba jest tak zamroczona "tym syfem " że nawet nie ma zamiaru tego rozumieć

całyStadion
Posty: 61
Rejestracja: 11.08.2016, 22:59

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: całyStadion » 15.08.2016, 22:57

Styl rzekomego gościa z sektora D jest identyczny ze stylem propagandy WSH. Nawet świeże konto zrobili po to, by odwracać kota ogonem, bo nikt 'zwykły' specjalnie by tu po to nie wszedł.
Później te 12 i 14 latki trzaskające słit focię w kiblu w przerwie powtarzają te wszystkie słowa przekazywane przez 5 czy tam 6 kont naraz, które są we władaniu WSH na fejsie.

ObserwatorEmeryt
Posty: 10
Rejestracja: 23.07.2016, 19:35

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: ObserwatorEmeryt » 15.08.2016, 23:00

cały stadion udostępnisz te zdjęcia? Dokładnie o to samo mi chodziło, że coś w tej wypowiedzi jest coś nie tak. Nagle ktoś zaczął bronić reszty. Brzmiało to jak jedno z oświadczeń, tylko nazwane inaczej.

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Sebastian75 » 15.08.2016, 23:01

212 pisze:
MENTOL1 pisze:
WISLA19891 pisze:Mentol cos tam Wisla olewa Ruch?skad jestes?Bo pewnie Cie wczoraj nie bylo..Tak olewamy ze stoimy troche czasu i czekamy na Ruch na peronie,pozniej wszyscy razem zmierzamy na R22.
Ty byles na meczu wczoraj czy jaja sobie jakies robisz?
hymn zaśpiewali specjalnie dla Ruchu bo nigdy nie był śpiewany innym.
Wisła go śpiewała w Chorzowie to jak jezdzisz na wyjazdy wiesz jak to wyglądało cały stadion buczał i gwizdał.
Wasz młyn to parodia gdzie jest ten młyn co był zawsze ? Na raz znikł po układzie z Ruchem.
O Ruch to cwle to nie bede wspominał sam pewnie śpiewałeś jak chodzisz na mecze co juz nie są cwelami ?

Ruch akceptuje nowy przydomek c*** jak to ich zgodowicz zwie ?
Nikt z Niebieskich na to nawet nie umie bąka puścić bo nie wiedza co napisać.

To jest dopiero frajerstwo.

Ja jestem z klubu co kiedys jeszcze nie dawno miał maly uklad o nieagresji z Wisłą i dobry układ ze Śląskiem jednak jak to Śląsk powiedział i wielu normalnych kiboli stwierdziło ze Wisla sie skurwila o Ruchu nie wspominając bo jeszcze kilka tygodni przed ukladem bylo starcie na stadionie i wyzwiska od konfidentow i c****.
Naraz konfidenci i cwele robią uklad.
Ba jeszcze do tego koloryzują ze to Lechia i Śląsk robią krzywe akcje jak Wisla na boku z Ruchem interesy robila
ku*** hymny spiewaja przez cala kolejke, na kazdym stadionie,a ty sensacji szukasz.

Jeszcze troche a Wisła przekabaci Ruch o 100% juz razem śpiewaja hymn inni juz pisza ze młodzi noszą Polskie koszulki koniec świata.
Hanysowo już umiera.

tswdk
Posty: 2
Rejestracja: 15.08.2016, 22:24

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: tswdk » 15.08.2016, 23:10

ObserwatorEmeryt - nie mam pojęcia od kogo poszło jakiekolwiek info o bojkotach, ale nic mi o takowych nie wiadomo, na fb wypisuje się masa przypadkowych ludzi, których oburzenie i teksty można wrzucić między bajki.
Co tych bredni o rzekomej propagandzie WSH. Sami jesteście pewnie kibicami to się zastanówcie co w takiej sytuacji zrobi każdy normalny, kumaty kibic, który jeździ na mecze od lat wie jak i kto podejmuje decyzje na stadionie i jak wygląda kibicowanie. Nikt Lechii nie kazał z nami zrywać zgody, więc nikt normalny po niej nie będzie płakał mimo, że zgody szkoda. Resztę tz sprawę Ruchu opisałem wyżej - na razie konsternacja bo się ku*** pozmieniało, ale tyle i nic więcej.

ObserwatorEmeryt
Posty: 10
Rejestracja: 23.07.2016, 19:35

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: ObserwatorEmeryt » 15.08.2016, 23:19

tswdk a czy ja chociaż raz napisałem że ktoś Lechii kazał zerwać zgodę. Ale teraz moje pytanie takie troche zobrazowujące to co się stało, bo być może WSH nie zna kos ani zgód klubów poza swoimi.
Lechia- Widzew kosa, i to mega, tym bardziej że swego czasu BKS miał po drodze z ŁKSem, jak to pewna Pani opisywała jak otrzymała kinder jajko od H z ŁKSu. Druga sprawa, Lechia jest zgodą Śląska, której Widzew zabił kibica, no w sumie Wam to nie robi, bo przez Was Śląsk wyglądał jak wyglądał po grabiszyńskiej. Widzew jest bardzo mocną i dobrą zgodą Ruchu. Nie wiem co ludzie u Was mieli w głowach decydując się na takie posunięcia.
Teraz jest to świeża sprawa dlatego tyle pisania jest o tym. Przypomnijcie sobie zgodę GKS&KSG jaki to był na początku szok dla niektórych, bo nawet po jednej i drugiej stronie kibice odbili od tematu, ale tam nic nikt nie zatajał, nie ubarwiał, nie ma to nie ma trudno.

Narodowi
Posty: 35
Rejestracja: 13.08.2016, 22:39

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Narodowi » 15.08.2016, 23:35

tswdk pisze:ObserwatorEmeryt - nie mam pojęcia od kogo poszło jakiekolwiek info o bojkotach, ale nic mi o takowych nie wiadomo, na fb wypisuje się masa przypadkowych ludzi, których oburzenie i teksty można wrzucić między bajki.
Co tych bredni o rzekomej propagandzie WSH. Sami jesteście pewnie kibicami to się zastanówcie co w takiej sytuacji zrobi każdy normalny, kumaty kibic, który jeździ na mecze od lat wie jak i kto podejmuje decyzje na stadionie i jak wygląda kibicowanie. Nikt Lechii nie kazał z nami zrywać zgody, więc nikt normalny po niej nie będzie płakał mimo, że zgody szkoda. Resztę tz sprawę Ruchu opisałem wyżej - na razie konsternacja bo się ku*** pozmieniało, ale tyle i nic więcej.

" Nikt Lechii nie kazał z nami zrywać zgody, więc nikt normalny po niej nie będzie płakał mimo, że zgody szkoda" - jesteś w stanie obiektywnie się wypowiedzieć w tej kwestii? Postaw się na miejscu Lechii i zastanów się racjonalnie dlaczego tak postąpili. Szczerze to wcale im się nie dziwie. Wieloletnia zgodza TKWM, a w pewnym momencie "jeden z królów" wącha się z klubem z którym ciśnie sobie ostro miesiąc wcześniej na meczu. Co jest dla Ciebie niezrozumiałe? Mieli rzucić wszystko (tj. swoje podejscie do Waszych nowych funfli), olać Śląsk i podłączyć się? Rozumiem, że murem chcesz stać za swoim klubem jak każdy z nas, ale trochę racjonalnego myślenia. Jak masz zamiar mi cisnąć i wyzywać to nie odpowiadaj.

MaorMelix
Posty: 38
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: MaorMelix » 15.08.2016, 23:38

Czerwoni gubią w Cracovii parę fantów ...

Obrazek
Zdobywcy wielu głów.

nlf
Posty: 21
Rejestracja: 03.03.2013, 18:10

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: nlf » 15.08.2016, 23:39

odnośnie frekwencji na Wiśle, to na miejscu kibiców Wisły pochyliłbym się nad tematem dystrybucji biletów w dniu meczowym...tragedia. Umówmy się nie był to mecz, który elektryzował zwykłych kibiców, pomimo to kolejka do kas na 2h przed meczem gigantyczna. Udaje nam się wbić do kolejki jakieś 3m przed samymi szklanymi drzwiami pomieszczenia które prowadzą do kas - czyli stosunkowo blisko, patrząc na to gdzie był koniec kolejki. Ku naszemu zaskoczeniu czekamy ok. godziny, ludzie z Wisły mówią, że stoją już od 3h. Z czymś takim nie spotkałem się jeszcze nigdzie, po prostu masakra. Dziwie się że tak to może funkcjonować, na pewno w tym dniu kilkaset os. rezygnuje i nie wchodzi na mecz.

W kolejce bardzo dużo os. z Chorzowa, które dodatkowo dokupują bilety w kasach Wisły.

igi28
Posty: 32
Rejestracja: 26.02.2013, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: igi28 » 15.08.2016, 23:40

tswdk pisze:Cóż za łby. Bajkopisarz Av88 rzuca farmazon a Wy łykacie jak dzieci...

Jako kibic z sektora D wyjaśnię wam jak to wygląda. Owszem jedna czy dwie osoby z D gwizdały ale to raczej sektorowy folklor tz już dość starzy kibice. Na całym sektorze panuje lekka konsternacja, zdecydowana większość kibiców podchodzi do zgody z dystansem i póki co nie śpiewa "Hej Niebiescy ole", ale nie jest tej zgodzie przeciwna, wręcz przeciwnie. Starzy wyjazdowicze, których na D sporo rozumieją na czym polega dobro Wisły w tym momencie. Podobnie ma się sprawa z kibicami, których ostatnio na meczach nie ma. Nie nie chodzą bo bojkotują tylko zwyczajnie syt. jest dość dziwna. A mecze też nie sprzyjają frekwencji (zarówno ten z Ruchem bo dziwny na ten moment, jak i ten ze Śląskiem niestety...), ale przyjedzie mecz z Legią/Lechem, wspólną kosą to zobaczycie że wszystko wróci do normy. Nie było też żadnych przepychanek czy gonienia kogokolwiek, nie było nawet żadnej pyskówki. WSH chyba też rozumie, że to jest dość nowa sytuacja i niektórzy potrzebują do niej przywyknąć. Ruch przyjechał w świetnej liczbie i na moje oko z pozytywnym nastawianiem co też jest z naszej strony odbierane na +.

Tylko Wisła!

Pierdu, pierdu. Tym bardziej, że D zaintonowało Chłopcy z Reymonta z pierwszym referem. Nikt przez 90 minut nie śpiewał na D "Hej Niebiescy ole". Wręcz nawet panowała głucha cisza. Do tego D samo narzucało doping pro Wisła, bo na młynie nawet gniazdowego Ruch miał w d****.
Niebiesko-biało-czerwony KRAKÓW!

igi28
Posty: 32
Rejestracja: 26.02.2013, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: igi28 » 15.08.2016, 23:42

nlf pisze:odnośnie frekwencji na Wiśle, to na miejscu kibiców Wisły pochyliłbym się nad tematem dystrybucji biletów w dniu meczowym...tragedia. Umówmy się nie był to mecz, który elektryzował zwykłych kibiców, pomimo to kolejka do kas na 2h przed meczem gigantyczna. Udaje nam się wbić do kolejki jakieś 3m przed samymi szklanymi drzwiami pomieszczenia które prowadzą do kas - czyli stosunkowo blisko, patrząc na to gdzie był koniec kolejki. Ku naszemu zaskoczeniu czekamy ok. godziny, ludzie z Wisły mówią, że stoją już od 3h. Z czymś takim nie spotkałem się jeszcze nigdzie, po prostu masakra. Dziwie się że tak to może funkcjonować, na pewno w tym dniu kilkaset os. rezygnuje i nie wchodzi na mecz.

W kolejce bardzo dużo os. z Chorzowa, które dodatkowo dokupują bilety w kasach Wisły.
Gdzieś było info, że nie sprzedali ok. tysiąca biletów, ale trudno się dziwić jak dwie kasy na krzyż były otwarte.
Niebiesko-biało-czerwony KRAKÓW!

nlf
Posty: 21
Rejestracja: 03.03.2013, 18:10

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: nlf » 15.08.2016, 23:48

tswdk pisze: Pierdu, pierdu. Tym bardziej, że D zaintonowało Chłopcy z Reymonta z pierwszym referem. Nikt przez 90 minut nie śpiewał na D "Hej Niebiescy ole". Wręcz nawet panowała głucha cisza. Do tego D samo narzucało doping pro Wisła, bo na młynie nawet gniazdowego Ruch miał w d****.
to prawda gniazdowego macie słabego, nie dał rady chłopak, delikatnie mówiąc ;)

eyo
Posty: 7
Rejestracja: 12.08.2016, 19:15

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: eyo » 15.08.2016, 23:50

igi28 pisze:
tswdk pisze:Cóż za łby. Bajkopisarz Av88 rzuca farmazon a Wy łykacie jak dzieci...

Jako kibic z sektora D wyjaśnię wam jak to wygląda. Owszem jedna czy dwie osoby z D gwizdały ale to raczej sektorowy folklor tz już dość starzy kibice. Na całym sektorze panuje lekka konsternacja, zdecydowana większość kibiców podchodzi do zgody z dystansem i póki co nie śpiewa "Hej Niebiescy ole", ale nie jest tej zgodzie przeciwna, wręcz przeciwnie. Starzy wyjazdowicze, których na D sporo rozumieją na czym polega dobro Wisły w tym momencie. Podobnie ma się sprawa z kibicami, których ostatnio na meczach nie ma. Nie nie chodzą bo bojkotują tylko zwyczajnie syt. jest dość dziwna. A mecze też nie sprzyjają frekwencji (zarówno ten z Ruchem bo dziwny na ten moment, jak i ten ze Śląskiem niestety...), ale przyjedzie mecz z Legią/Lechem, wspólną kosą to zobaczycie że wszystko wróci do normy. Nie było też żadnych przepychanek czy gonienia kogokolwiek, nie było nawet żadnej pyskówki. WSH chyba też rozumie, że to jest dość nowa sytuacja i niektórzy potrzebują do niej przywyknąć. Ruch przyjechał w świetnej liczbie i na moje oko z pozytywnym nastawianiem co też jest z naszej strony odbierane na +.

Tylko Wisła!

Pierdu, pierdu. Tym bardziej, że D zaintonowało Chłopcy z Reymonta z pierwszym referem. Nikt przez 90 minut nie śpiewał na D "Hej Niebiescy ole". Wręcz nawet panowała głucha cisza. Do tego D samo narzucało doping pro Wisła, bo na młynie nawet gniazdowego Ruch miał w d****.
Naucz się czytać ze zrozumieniem, czy on napisał że ktoś na D śpiewał "Hej Niebiescy ole" ? Napisał coś przeciwnego. Poza tym ogólnie rzecz biorąc napisał jak było na tym meczu.

Propagandziarze tu farmazony ciskają o jakichś rekinach którzy na D wkraczali plaskacze rozdawać i tym podobne bzdety, a jaki mają w tym cel jest dosyć logiczne nawet dla średnio rozgarniętej osoby.


Co do gniazdowego to z tego co wiem był to jego "debiut" choć mogę się mylić więc wcale mnie to nie dziwi że nie dał rady.
Ostatnio zmieniony 15.08.2016, 23:53 przez eyo, łącznie zmieniany 1 raz.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: kivloff » 15.08.2016, 23:54

całyStadion pisze:Styl rzekomego gościa z sektora D jest identyczny ze stylem propagandy WSH. Nawet świeże konto zrobili po to, by odwracać kota ogonem, bo nikt 'zwykły' specjalnie by tu po to nie wszedł.
Później te 12 i 14 latki trzaskające słit focię w kiblu w przerwie powtarzają te wszystkie słowa przekazywane przez 5 czy tam 6 kont naraz, które są we władaniu WSH na fejsie.
Kolego z jakiej jesteś ekipy? Ze Śląska? Mój Athletic chętnie przybiłby sztamę albo chociaż układ z Waszą Nabojką

całyStadion
Posty: 61
Rejestracja: 11.08.2016, 22:59

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: całyStadion » 15.08.2016, 23:55

Nadal za mało?

Bilety dla grup, osiedli i fan klubów za 5 zł których RZEKOMO NIE BYŁO?

Obrazek

Bilety dla Ruchu:

Obrazek

Przekrój ludzi z resztki młyna, który został po zmianach, na dole charakterystyczna flaga Widzewa, którą później przewieszono:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

igi28
Posty: 32
Rejestracja: 26.02.2013, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: igi28 » 15.08.2016, 23:56

eyo pisze:Propagandziarze tu farmazony ciskają o jakichś rekinach którzy na D wkraczali plaskacze rozdawać i tym podobne bzdety, a jaki mają w tym cel jest dosyć logiczne nawet dla średnio rozgarniętej osoby.
Farmazon, czy nie, pozdrowienia dla panów przy wejściu na D22, którzy wparowali w przerwie. ;)

eyo pisze:Co do gniazdowego to z tego co wiem był to jego "debiut" choć mogę się mylić więc wcale mnie to nie dziwi że nie dał rady.
Debiut czy nie, ale z dopingiem u nas kiepsko od praktycznie 2 sezonów.
Niebiesko-biało-czerwony KRAKÓW!

Sebastian75
Posty: 382
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Komentarze-12-15 sierpnia

Post autor: Sebastian75 » 15.08.2016, 23:58

Niektórym zaczęły puszczać nerwy, a pod kasą nr 1 dłuższą chwilę argumentami wymienili się kibic miejscowych i przedstawiciel sztamy Ruch & Widzew. O co poszło – cholera wie, w każdym razie Wiślak powiedział przyjezdnemu

– Nienawidzę Widzewa i nienawidzę Ruchu, i z dnia na dzień to się nie zmieni

– Te, gangster w czarnej czapce, a ja ci załatwię, że to jest twój ostatni mecz tutaj – odpowiedział HKS & RTS

– A ty jesteś dziwka, ktoś ci powie komu masz kibicować i z kim trzymać i tak robisz – podsumował Wiślak.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości