www.warhouse.pl

Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Moderator: LechiaCHWM

Zablokowany
pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: pablogda » 01.08.2016, 11:02

Ludzie ogarnijcie już.
Przecież wszystko zostało już jasno i wyraźnie powiedziane.
Lechia dobitnie pokazała po której stronie stoi- dla zainteresowanych polecam filmiki z dopingu.
Co ma celu polityka WSH w tej chwili mało nas obchodzi. Czas pokaże jak to się dalej rozwinie. A że w końcu spotkamy się to jestem pewien na 100%.
Ja osobiście jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał rewanż na jesień na R22 i nie mogę się tego meczu już doczekać.
No chyba że decyzja będzie taka że nie jedziemy.



qqq11
Posty: 45
Rejestracja: 23.04.2011, 00:56

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: qqq11 » 01.08.2016, 11:12

W Krakowie 2 tygodnie temu słabo wyglądający młyn na R22.
W Gdyni przed tygodniem ok 75 osób z Wisły.
W Gdańsku w tej kolejce 0 gości z Wisły.
Piszę o klatce, o oficjalnej liczbie.
Są tu na forum poważne osoby z tego klubu, są też mniej poważni którzy zawsze byli pierwsi do propagandy.
Nikt z Was Panowie nie kwapi się do paru zdań czemu Was nie było w Gdańsku? Nie chodzi o tłumaczenie się itp. tylko o zwykłe napisanie czemu taka decyzja.

StrefaGazy1906
Posty: 10
Rejestracja: 05.05.2016, 23:44

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: StrefaGazy1906 » 01.08.2016, 12:05

Panowie jest jak jest i nikt z ekipy Wisły nie bedzie sie tłumaczyl dlaczego jest tak a nie inaczej. TKWM juz nie ma i tyle wina jest po kazdej ze stron. Na spotkaniu przed pierwszym meczem na R22 szarki powiedzieli ze nie jada do Gdanska oficjalnie ekipa bo nie chca zaogniac atmosfery i tyle.Na sektorach Lechii była masa Wiślaków rozsianych po calym stadionie i to raczej zero wyjazdowe nie jest.Dajcie sobie juz siana z tym pierdoleniem bo to jest komiczne.

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Emigrant64 » 01.08.2016, 12:37

prism pisze:
Emigrant64 pisze:
prism pisze:Jakiś protest na Gieksie, czy ceny biletów radykalnie poszły w górę?
Nie lubie się tu napinać czy wyzywać bo to dziecinne ale... Skoro jestes zzamiedzowy to dobrze wiesz, ze protestu zadnego nie ma. Ceny raczej tez nie poszly w gore. Problem z frekwencja wzial sie z tego ze nasi kopacze juz 9 rok graja totalny piach. A ty komentujesz zeby sie tylko przyjebac. I gdyby to byl jeszcze ktos inny z Ruchu (jest tu kilka osob normalnych z R) to bym to zrozumial. Ale to tylko Prism znany juz na calym forum. Moglbym odwrocic kota ogonem i zapytac o baner Fuck Isis i jak wtedy Ty zareagowales jak ci go ochrona zrywala ale po co? Po co sie napinac jak gamon? Tak samo Ty, jak i Combat ktory niby jest kibicem KSG, jeatescie zwyklymi szczurkami, napinatorami i dziennie walicie konia pod postami na kibice.net. apropos Combata, dalej czekam juz chyba 3 dzien az mi odpiszesz na PW. Skoro jestes Zabol to nie powinno byc problemu zebysmy sie spotkali na szpilu w Zabrzu. Poki co milczysz. Co do komentowania koalicji sie nie wypowiadam bo to juz przeszlo w ogole moje pojecie jak mozna sie spinac CALY CZAS pod prawie kazdym tematem bo Ruch z Wisla. Kazdy ma oczy i moze miec swoje zdanie na ten tematvale zeby durnie sie napinac i pyskowac na forum? Fanatycy XXI w.
Mój post oczywiście sarkastyczny, bo od lat piszę tutaj, że po zgodzie z KSG czeka was rola FC. Część waszych starych wtedy odbiła a młodzi ze wspólnych terenów wybierają KSG. Już w zeszłym roku były mecze, gdy na stadionie mieliście poniżej 1000 a w młynie nawet dwóch stówek nie było. Trzecia siła w województwie? No bez jaj. A najlepsze jest to, że cobyście nie zrobili to macie przejebane. Na zerwanie zgody z KSG jesteście już za słabi, a trwanie w niej będzie ten proces stymulowało. Dylemat więźnia to się nazywa.
Możesz mi jechać, ale najpierw sprawdź gdzie napisałem nieprawdę lub się napinałem.
Podaj mi jakis przyklad gdzie nlodzi wybieraja KSG lub skad to wiesz? Gdzie sie napiales? Twoj caly post to napinka. U nas taka chujnia bo od 10 lat juz bez ekstraklasy a do tego gramy o pietruszke bo ani nie walczymy o utrzymanienani nie gramy o awans. Powiedz mi prosze ilu was chodzilo na mecze w starej drugiej lidze? Choc byliscie tam krocej od nas to was chodzilo po 1000 kibicow juz nie pamietasz? I nie p****** o jakims byciu mlodych za KSG bo to niepowazne. A i odpowiedz mi co robilesbgdybochrona zdejmowala wam flage/transa/baner. Nie chcialem sie wdawac w przepychanki slowne ale. Hyba bie mam wyboru. A spojrz np na Zagłębie Sosnowiec. Tez kulawybmlyn czasami bez mlyna byli i kibicow na stadionie bardzo malo. I to dlatego ze druzyna nie potrafi awansowac i gnijemy gdzies w I lidze. W przypadku Zaglebia jeszcze byla II liga przez dluzszy czas.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

Emigrant64
Posty: 76
Rejestracja: 08.03.2016, 13:28

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Emigrant64 » 01.08.2016, 12:42

* chyba
Zrobilem jeszcze kilka literowek i pisanie bez polskich znakow bo pisze z telefonu z zagraniczna klawiatura.
Bądź wierny temu, kto wierny Tobie

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: obiektywnyFAN » 01.08.2016, 12:48

StrefaGazy1906 pisze:Panowie jest jak jest i nikt z ekipy Wisły nie bedzie sie tłumaczyl dlaczego jest tak a nie inaczej. TKWM juz nie ma i tyle wina jest po kazdej ze stron. Na spotkaniu przed pierwszym meczem na R22 szarki powiedzieli ze nie jada do Gdanska oficjalnie ekipa bo nie chca zaogniac atmosfery i tyle.Na sektorach Lechii była masa Wiślaków rozsianych po calym stadionie i to raczej zero wyjazdowe nie jest.Dajcie sobie juz siana z tym pierdoleniem bo to jest komiczne.
Zgody nie ma - więc liczy się liczba w sektorze gości - 0.
To twoim zdaniem gdy padła zgoda Legia-Pogoń to Pogoń powinna siedzieć w sektorach Legii bo zostały jakieś kontakty i na odwrót?

G.ŚL.
Posty: 37
Rejestracja: 31.07.2011, 09:22

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: G.ŚL. » 01.08.2016, 13:05

Emigrant oni grają ciągle w ekstraklasie a ich młyn wygląda gorzej od Gieksy, trzeba być jebniętym żeby w ogóle coś pisać:) Ale byle by się dojebać. Mi się wydaje że u nich po 10 latach grania o nic w meczu z Wigrami było by ludzi tyle samo a młyna nie było by w ogóle.

G.ŚL.
Posty: 37
Rejestracja: 31.07.2011, 09:22

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: G.ŚL. » 01.08.2016, 13:07

A z tym FC Górnika to już w ogóle dojebał:)

motorYNKA
Posty: 2
Rejestracja: 13.10.2015, 18:38

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: motorYNKA » 01.08.2016, 13:14

Dziś w pewnym portowym mieście zostanie przybity układ dwóch odrzuconych ekipek. 18.00 ;-)

arginine
Posty: 37
Rejestracja: 21.06.2016, 00:44

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: arginine » 01.08.2016, 13:18

Obrazek
RWE na turnieju kiboli w Golubiu-Dobrzyniu

StrefaGazy1906
Posty: 10
Rejestracja: 05.05.2016, 23:44

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: StrefaGazy1906 » 01.08.2016, 13:30

Do obiektywnFAN
Sprawa jest jeszcze świeża i nikt z Wisły raczej nie chcial stac w sektorze gosci nawet ekipa h niestety jest jak jest. Byla to pewnie nasza ostatnia tak liczna wizyta na sektorach Lechii bo do wiekszosci dotrze jak jest obecnie i sektor gosci w Gdansku sie dla Wislakow otworzy... Ci co sie obrazili na decyzyjnych z WSH powoli oswajaja sie z tym co jest i za 3 czy 4 meczy wszystko wroci do normy i zaczna normalnie chodzic na mecze i jezdzic na wyjazdy.Sytuacja Legia-Pogoń to inna bajka ja bym tego do sytuacji ŚWL nie porownywal. Pozdrawiam

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: rzutkarny » 01.08.2016, 13:39

Wisła nie chciała zaogniać sytuacji pokazując się na swoim meczu, ale "w Gdańsku robili co chcieli":)

abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: abrakada12 » 01.08.2016, 13:52

Wisła juz od dawna miala wyjebane na Slask i dazyla do tego by jak najszybciej przerodzilo sie to w kose, stad zapadla decyzja o "jebaniu Slaska" na pierwszym meczu u siebie.

Cos co bylo wiadomo u zrodla grupy dla zwyklych fanow bylo szokiem stad pseudo protesty, przestoj w młynie itd

Ale reszta fanow powoli zaczyna sie oswajac z ta sytuacja i coraz wiecej jest przeciwnikow Slaska wsrod fanow Wisly (do Lechii jakis jeszcze sentyment). Sprawa jest nowa i wiadomo bylo, ze wyjdzie zamieszanie w formie obrażalskich. To pierdolneło znienacka (dla niewtajemniczonych ktorych jest wiecej) i potrzeba troche czasu.. z kazdym kolejnym tygodniem sytuacja na Wisle bedzie sie poprawiać.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 01.08.2016, 15:17

abrakada12 pisze:Wisła juz od dawna miala wyjebane na Slask i dazyla do tego by jak najszybciej przerodzilo sie to w kose, stad zapadla decyzja o "jebaniu Slaska" na pierwszym meczu u siebie.

Cos co bylo wiadomo u zrodla grupy dla zwyklych fanow bylo szokiem stad pseudo protesty, przestoj w młynie itd

Ale reszta fanow powoli zaczyna sie oswajac z ta sytuacja i coraz wiecej jest przeciwnikow Slaska wsrod fanow Wisly (do Lechii jakis jeszcze sentyment). Sprawa jest nowa i wiadomo bylo, ze wyjdzie zamieszanie w formie obrażalskich. To pierdolneło znienacka (dla niewtajemniczonych ktorych jest wiecej) i potrzeba troche czasu.. z kazdym kolejnym tygodniem sytuacja na Wisle bedzie sie poprawiać.
Od dawna to znaczy od kiedy ? Jeszcze kilka miesiecy temu Śląsk dobrą ekipą przyjechał do Pragi na mecz Lazio wspomóc chłopaków z wsh. Przestańcie siać farmazony.

na_chwile
Posty: 153
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: na_chwile » 01.08.2016, 16:02

WSH dalej ma niesmak po zerwaniu zgody przez Lechię. Nie spodziewali się i żałują.
Co do Śląska, to WKS pierwszy zaczął wbijać c**** w te zgodę, bluzgając Wisłę w klatce Motoru.
Więc naturalna akcja-reakcja ze strony WSH.

PS. W mojej skromnej opinii Lechia to BARDZO charakterna ekipa.
Nie pozwalają ciągnąć dwóch srok za ogon i podejmują bardzo radykalne decyzje, mimo że sami nad tym ubolewają.
Na takie zachowanie nie stać było ani Arki, ani Zawiszy.
Nie przywołujcie Motoru, bo to inne czasy.

Kwestią czasu jest ogłoszenie układu H pomiędzy ŁKS i KSC.
Nawet jak tego nie ogłoszą, to i tak będą wspólnie działać.

abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: abrakada12 » 01.08.2016, 16:12

walka__o_przetrwanie pisze:
abrakada12 pisze:Wisła juz od dawna miala wyjebane na Slask i dazyla do tego by jak najszybciej przerodzilo sie to w kose, stad zapadla decyzja o "jebaniu Slaska" na pierwszym meczu u siebie.

Cos co bylo wiadomo u zrodla grupy dla zwyklych fanow bylo szokiem stad pseudo protesty, przestoj w młynie itd

Ale reszta fanow powoli zaczyna sie oswajac z ta sytuacja i coraz wiecej jest przeciwnikow Slaska wsrod fanow Wisly (do Lechii jakis jeszcze sentyment). Sprawa jest nowa i wiadomo bylo, ze wyjdzie zamieszanie w formie obrażalskich. To pierdolneło znienacka (dla niewtajemniczonych ktorych jest wiecej) i potrzeba troche czasu.. z kazdym kolejnym tygodniem sytuacja na Wisle bedzie sie poprawiać.
Od dawna to znaczy od kiedy ? Jeszcze kilka miesiecy temu Śląsk dobrą ekipą przyjechał do Pragi na mecz Lazio wspomóc chłopaków z wsh. Przestańcie siać farmazony.

I c***? Wisła pojechała do Goteborga i jeszcze wyręczyła Śląsk w napierdalaniu miejscowych.


Co do Lechii to Wisła jeszcze przed meczem.. Polska vs Litwa chciała z nią pogadać, czyli 2 MIESIĄCE TEMU - a mimo to Wisła dalej robiła swoje z Ruchem (+Widzew) nie patrząc na to czy Lechia będzie kręciła nosem dlatego Wisła brała pod uwagę takie rozwiązanie, że to jebnie. Wisła wybrała radykalne decyzje, bo tylko taka decyzja ją popchnie do przodu.


Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije.

Mr.Big
Posty: 89
Rejestracja: 13.07.2016, 10:56

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Mr.Big » 01.08.2016, 16:20

A Ty akurat byłeś i wiesz :) Jesteś z Wisły? Propagandą równacie się już z Cracovią, nic tylko pogratulować. Jak coś się psuje to szybko wychodzi prawdziwa natura danych osobników. Mam nadzieję, że szybko się natkniecie na ten "słaby" i "j*****" przez was Śląsk. Szkoda tylko prawdziwych kibiców Wisły.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Doktor P(r)awica » 01.08.2016, 16:31

Wiesz, nie chce tu rozkręcać afery, ale skoro twierdzisz, że Śląsk bluzgał Wisłe, wykładał na Wisłe c**** itp, to dlaczego nie pokazała Wisła charakteru i nie zerwała tej zgody? Bo na ten moment z Waszego internetowego gadania wygląda to tak, że Wisła miała na Śląsk wyjebane, ale musieli najpierw znaleźć sobie innych ziomków by samemu nie zostać, udało sie to ok, j**** Śląsk, a gdyby nie udało się to co? Rozumiem, że Wisła dalej by miała zgodę z tym jebanym Śląskiem co na nich bluzga?

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: MW10 » 01.08.2016, 16:32

na_chwile pisze:westią czasu jest ogłoszenie układu H pomiędzy ŁKS i KSC.
Nawet jak tego nie ogłoszą, to i tak będą wspólnie działać.
news rodem z wybiórczej
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

kibicnett
Posty: 23
Rejestracja: 11.05.2016, 23:34

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: kibicnett » 01.08.2016, 17:07

Legia trafia Polonię Bytom wracającą z meczu Polonia Warszawa - Polonia Bytom.

district
Posty: 2
Rejestracja: 16.07.2016, 13:38

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: district » 01.08.2016, 17:24

kibicnett pisze:Legia trafia Polonię Bytom wracającą z meczu Polonia Warszawa - Polonia Bytom.
to również bzdura

Przemoc
Posty: 49
Rejestracja: 01.04.2014, 16:44

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Przemoc » 01.08.2016, 17:27

Pogoń i Śląsk

FranciscoFranco
Posty: 8
Rejestracja: 23.07.2016, 16:37

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: FranciscoFranco » 01.08.2016, 17:58

chyba 'nowa wizja swiata ' nie wziela pod uwage jednej rzeczy olewajac Lechie, ze ta jest solidna i charakterna ekipa przez co czyni ja bardzo atrakcyjnym sprzymierzencem , efekty zapewne niebawem.. ;) mam rowniez nadzieje ze Slask szybko sprowadzi Wisle do parteru, to naprawde dobra banda i otylych panow z Krakowa lyknie bez wiekszego trudu.

szwadron97
Posty: 839
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: szwadron97 » 01.08.2016, 18:17

[quote="abrakada12"]Wisła juz od dawna miala wyjebane na Slask i dazyla do tego by jak najszybciej przerodzilo sie to w kose, stad zapadla decyzja o "jebaniu Slaska" na pierwszym meczu u siebie.

Cos co bylo wiadomo u zrodla grupy dla zwyklych fanow bylo szokiem stad pseudo protesty, przestoj w młynie itd

Ale reszta fanow powoli zaczyna sie oswajac z ta sytuacja i coraz wiecej jest przeciwnikow Slaska wsrod fanow Wisly (do Lechii jakis jeszcze sentyment). Sprawa jest nowa i wiadomo bylo, ze wyjdzie zamieszanie w formie obrażalskich. To pierdolneło znienacka (dla niewtajemniczonych ktorych jest wiecej) i potrzeba troche czasu.. z kazdym kolejnym tygodniem sytuacja na Wisle bedzie sie poprawiać
jesli Wisla miala tak wyjebane na Slask do dlaczego nie zerwali zgody tylko Slask zerwal???

FranciscoFranco
Posty: 8
Rejestracja: 23.07.2016, 16:37

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: FranciscoFranco » 01.08.2016, 18:56

kosacki urzadzaj sobie kpiny jesli bawi Ciebie/Was /Wisle to ze zgoda z Lechia padla, z Lechia ktora zawsze byla lojalna i chyba nie mozecie jej nic zarzucic..to tylko pokazuje jaka "Zgoda" byliscie w stosunku do Lechii, przykre ale to Wam powinno byc zwyczajnie wstyd. Dlatego najlepiej byloby zeby Was spotkalo to samo , podniecacie sie bardzo tym ukladem ale pamietaj ze kazdy uklad mozna przebic jeszcze mocniejszym ukladem, a taki bez watpienia powstaje..nikt nie straszy a Wisle c**** zrobilismy bo sie nie pokazala w Gdansku, do Gdyni przyjechaly kobiety i dzieci ,w weekend bylo blisko i tyle naprawde troche pokory bo bez swoich ukladowiczow to sami jestescie naprawde bardzo ciency nie wiem skad to mniemanie o sobie i wybujale ego, dlatego smieszy mnie wyzywanie Slaska ze to Slask nic soba nie prezentuje . nie mam zamiaru nikogo wyzywac bo to forum i tak jest dnem a jedynie ciezko przemilczec niektore komentarze.zreszta co tu pisac bylo minelo i napewno nigdy juz nie wroci kazdy idzie w swoja strone co raz bardziej i mocniej i kwestia czasu jest az kontakty pomiedzy ekipami beda bardzo napiete o ile juz nie sa , ale w tej sytuacji nie moglo by inaczej ze strony Lechii.

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Combat » 01.08.2016, 19:01

No i zaczął się totolotek a sprawy wagi państwowej zostały pozostawione na dalszy plan.CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie zapomnijcie o NICH,wiele im zawdzięczamy!

DeLuxe
Posty: 16
Rejestracja: 23.06.2016, 18:28

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: DeLuxe » 01.08.2016, 19:04

kosacki pisze:Dobra, nie strasz, bo straszycie od EURO i c**** na razie Wiśle zrobiliście.
Gdyby się nie bali przyjechać do Gdańska to dużo by się wyjaśniło jaka to mocna ta ekipa, bardzo dobra banda czekała. A drugi raz by się przekonali na turnieju w Toruniu, gdyby ktoś z turniejowców z ucha nie strzelił.

nieobliczalnyTSW1906
Posty: 64
Rejestracja: 06.01.2014, 23:43

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: nieobliczalnyTSW1906 » 01.08.2016, 19:35

Przemoc pisze:Pogoń i Śląsk
Ta a przed chwilą napinka na meczu
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Wnuk Edwarda » 01.08.2016, 19:39

Przemoc pisze:Pogoń i Śląsk
Dobrze że dopiero po meczu. Bo trochę glupiobrzydko śpiewać ukladowi.
A tak to pójdzie w zapomnienie.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: obiektywnyFAN » 01.08.2016, 19:43

motorYNKA pisze:Dziś w pewnym portowym mieście zostanie przybity układ dwóch odrzuconych ekipek. 18.00 ;-)
no i gdzie te twoje "info" :) ?

infamis
Posty: 47
Rejestracja: 26.08.2013, 20:28

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: infamis » 01.08.2016, 21:30

juz dawno nosilem sie z zamiarem napisania paru slow , a oleje to za stary jestem na takie przepychanki( moj pierwszy mecz to 85 rok) , ale dzis to juz przesadziliscie !!!
wiekszosc pisze o"cudownych" latach 90 , a zna je ze zdjec starszych kolegow lub z perspektywy kolan matki
daleko mi do Wisly jeszcze dalej do Ruchu i jest to ich i wylacznie ich sprawa , sposob w jaki to zrobili to ich sprawa i sprawa bylych zgod , no chyba ze ktos sie chce przypucowac ...
Brodaty z Wisly to Brodaty z Wisly tamto - na jego miejscu wyslalbym wam menu z calego dnia( dla tych co nie wiedza - jadlospis ) byscie mieli o czym pisac !!!
a wracajac do lat 90 tak dobrze wam znanych , tez powstawaly na owe czasy glosne uklady i co ??? kwitowalo sie to swierdzeniem " na to bedzie teraz wesolo" lalo sie gdzie i czym popadlo , ale ZAWSZE ,ZAWSZE byl szacunek dla wroga
"ponizajac wroga pomiejszasz swoje nad nim zwyciestwo"- Tyberiusz ( ale nie ten od strongmenow)

Saniol
Posty: 17
Rejestracja: 30.06.2016, 20:28

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Saniol » 01.08.2016, 22:41

Komunikat Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków:

Zalecamy zapoznanie się z kilkoma kluczowymi informacjami.

Każdy, kto w piątek wybiera się na derby ma obowiązek dostosowania się do poniższych wytycznych.

Po pierwszy na mecz idziemy ubrani na czarno.

Po drugie każdy na stadionie ma obowiązek śpiewać. Nie ma w tym aspekcie równych i równiejszych, to obowiązek każdego, kto stawi się na meczu. Każdy, kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach.


Niech ktoś powstrzyma tę karuzelę śmiechu.

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Jacoby31 » 02.08.2016, 05:03

A co w tym niby smiesznego ? Każda ekipa wydaje takie info, no ale to Wisla i przyjebac sie trzeba.

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: puder1 » 02.08.2016, 08:39

Saniol pisze:Komunikat Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków:

Zalecamy zapoznanie się z kilkoma kluczowymi informacjami.

Każdy, kto w piątek wybiera się na derby ma obowiązek dostosowania się do poniższych wytycznych.

Po pierwszy na mecz idziemy ubrani na czarno.

Po drugie każdy na stadionie ma obowiązek śpiewać. Nie ma w tym aspekcie równych i równiejszych, to obowiązek każdego, kto stawi się na meczu. Każdy, kto nie będzie śpiewał na meczu żegna się z Wisłą po derbach.


Niech ktoś powstrzyma tę karuzelę śmiechu.
niech ktoś powstrzyma masz rację:
Obrazek

Dojebaliście się do tej Wisły nie miłosiernie choć prawda taka, że większość ekip nie ma do niej startu szczególnie gdy jest razem z Ruchem i Widzewem, jesteście zwykłymi internetowymi trollami którzy c**** wiedzą i tyle.

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: 071 » 02.08.2016, 08:54

Nas w Szczecinie +/- 200 osób.Dopingujemy po kilka razu na połowę.Jak na liczbę te zrywy całkiem głośne.Pogoń średnio,często ciupią swoich piłkarzy(niektórych) i naszego kapitana.Na meczu wymiana uprzejmości,droga w obie strony spokojna.We Wrocławiu jesteśmy o 3 w nocy.Pozdrawiam.
ŚLĄSK&MOTOR

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: PCHLG » 02.08.2016, 10:40

abrakada12 pisze:
walka__o_przetrwanie pisze:
abrakada12 pisze:Wisła juz od dawna miala wyjebane na Slask i dazyla do tego by jak najszybciej przerodzilo sie to w kose, stad zapadla decyzja o "jebaniu Slaska" na pierwszym meczu u siebie.

Cos co bylo wiadomo u zrodla grupy dla zwyklych fanow bylo szokiem stad pseudo protesty, przestoj w młynie itd

Ale reszta fanow powoli zaczyna sie oswajac z ta sytuacja i coraz wiecej jest przeciwnikow Slaska wsrod fanow Wisly (do Lechii jakis jeszcze sentyment). Sprawa jest nowa i wiadomo bylo, ze wyjdzie zamieszanie w formie obrażalskich. To pierdolneło znienacka (dla niewtajemniczonych ktorych jest wiecej) i potrzeba troche czasu.. z kazdym kolejnym tygodniem sytuacja na Wisle bedzie sie poprawiać.
Od dawna to znaczy od kiedy ? Jeszcze kilka miesiecy temu Śląsk dobrą ekipą przyjechał do Pragi na mecz Lazio wspomóc chłopaków z wsh. Przestańcie siać farmazony.

I c***? Wisła pojechała do Goteborga i jeszcze wyręczyła Śląsk w napierdalaniu miejscowych.


Co do Lechii to Wisła jeszcze przed meczem.. Polska vs Litwa chciała z nią pogadać, czyli 2 MIESIĄCE TEMU - a mimo to Wisła dalej robiła swoje z Ruchem (+Widzew) nie patrząc na to czy Lechia będzie kręciła nosem dlatego Wisła brała pod uwagę takie rozwiązanie, że to jebnie. Wisła wybrała radykalne decyzje, bo tylko taka decyzja ją popchnie do przodu.


Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije.
Chyba Cię "trochę" poniosło.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: isis » 02.08.2016, 14:31

Chyba nie.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Sensi_ » 02.08.2016, 14:39

są oświadczenia i oświadczenia, ale jeżeli oni nie potrafią przekazać prostej informacji wyselekcjonowanej ekipie idącej na derby bez internetu to albo mają tam naprawdę gruby pierdolnik albo żyć bez tego internetu nie mogą. Bilety na derby jakoś udało się po cichu rozdysponowac.
Czasami mam wrażenie, że oni to wszystko z premedytacją robią :)

kary07
Posty: 67
Rejestracja: 29.11.2015, 13:17

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: kary07 » 02.08.2016, 15:14

I c***? Wisła pojechała do Goteborga i jeszcze wyręczyła Śląsk w napierdalaniu miejscowych.


Co do Lechii to Wisła jeszcze przed meczem.. Polska vs Litwa chciała z nią pogadać, czyli 2 MIESIĄCE TEMU - a mimo to Wisła dalej robiła swoje z Ruchem (+Widzew) nie patrząc na to czy Lechia będzie kręciła nosem dlatego Wisła brała pod uwagę takie rozwiązanie, że to jebnie. Wisła wybrała radykalne decyzje, bo tylko taka decyzja ją popchnie do przodu.


Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije.[/quote]

Chyba Cię "trochę" poniosło.[/quote]

W niczym go nie poniosło.Ja rozumiem,że starcie było długo przed meczem i nie byliście całym składem na stadionie,liczbowo to różnie wyglądało i wyszło to raczej defensywnie.Akurat byłem wówczas dość blisko tej sytuacji i jednym z oponentów podczas ściągania flagi Jagiellonii (choć nie uczestniczyłem w bitce się jak jeden z tutejszych forumowiczów).Jak wtedy nie podobało mi się zachowanie WSH w stosunku do Jagi,tak teraz nie popieram wobec Was.Może wiem mniej niż wtedy i są jakieś tajemnicze powody,niemniej dla mnie to kulawe akcje.

Marceli
Posty: 430
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Marceli » 02.08.2016, 15:14

Przytoczone powyżej oświadczenia Wiary Lecha, pojawiały się na przełomie 2008-2013 roku, a więc przez pięć lat. Proszę sobie "gęby" nimi nie wycierać.
Za Lechem przemierzamy cały świat...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości