www.warhouse.pl

Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Moderator: LechiaCHWM

Zablokowany
htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: htsk4 » 02.08.2016, 15:48

Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije
Ja wiem,że od meczu minęło już ponad 10 lat-ale czy chociażby tu na forum jest ktokolwiek z Jagi,kto twierdzi ,że nastukali wtedy Lechii w Gdańsku?Jeżeli nie to to abrakadabra12 po prostu nie pisz bzdur.Temat wałkowany wielokrotnie,nawet nie ma sensu pisać o tym znowu.Co nie umniejsza oczywiście Jadze tego,że mogła zdobyć hurtowo wiele naszych flag.Kary 07 to takie fajne stwierdzenie,że wiesz ,że nie byliśmy pełnym składem i że było to długo prze meczem i że wyszło defensywnie.A jak miało wyjść?Ponad godzinę do meczu,pusty stadion i porozwieszane nasze flagi na stadionie.I nagle wpada kilka stów Jagielloni,ja nawet nie dziwię się,że próbowali wykorzystać sytuacje.:)I to tyle.Twierdzisz kary07,że Lechia płakała wtedy Wam,że Jaga ją pobiła?Przecież to absurd.Zachowania WSH i wtedy i dzisiaj nie będę komentował.
Good Night Left Side



PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: PCHLG » 02.08.2016, 16:29

Tak jak napisał htsk4, chodziło mi o kwestię "bicia" nas a nie samego dzwonienia.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: RUDYZWĄSEM » 02.08.2016, 17:55

Ale wy pierdolnięci jesteście :)
Temat o koalicji ma 3 strony ,a co kolejkę więcej pierdolenia o niej jest tutaj.
Podrzucam w takim razie link dla idiotów ,którzy nie rozumieją co to jest forum dyskusyjne i jeszcze nie odkryli ,że są na nim również inne tematy - w tym także o koalicji

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 2&start=80

cwaniaKKK
Posty: 252
Rejestracja: 23.08.2013, 21:31

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: cwaniaKKK » 02.08.2016, 18:34

Sensi_ pisze: Czasami mam wrażenie, że oni to wszystko z premedytacją robią :)
Też tak uważam :) Kilka miesięcy temu każdy w Polsce miał wyjeb@ne na Wisłę. Mieli swoje podwórko, mordowali się z Cracovią i tyle. Wiadomo, młyn duży, oprawy niezłe ale ogólnie bandy nikt się nie bał, bo nic po za Krakowem nie robili. Dzisiaj każdy małolat w temacie wie co to znaczy WSH, zna ich koszulki, nawet twarze. Jest ciśnienie niesamowite, klawisze w klawiaturach się łamią od napinki, na klatkach schodowych markerem WSH wieszane na szubienicach. Wystarczyło skumać się z PF, wkleić kilka zdjęć z wyjazdów, mieć wyjeb@ne na stare zgody "sentymenty są dla frajerów" (jak napisali na swoim fanpage'u), pojechać kilka razy z Ruchem na mecz, obić kilku gości we Francji i cała Polska wie co to jest WSH i ich nienawidzi. Postawili wszystko na jedną kartę. Zagrywka iście pokerowa. Co będzie dalej zobaczymy i kto pierwszy powie "sprawdzam".
1910

MR1
Posty: 52
Rejestracja: 15.01.2016, 13:10

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: MR1 » 02.08.2016, 18:44

cwaniaKKK pisze:
Sensi_ pisze: Czasami mam wrażenie, że oni to wszystko z premedytacją robią :)
Też tak uważam :) Kilka miesięcy temu każdy w Polsce miał wyjeb@ne na Wisłę. Mieli swoje podwórko, mordowali się z Cracovią i tyle. Wiadomo, młyn duży, oprawy niezłe ale ogólnie bandy nikt się nie bał, bo nic po za Krakowem nie robili. Dzisiaj każdy małolat w temacie wie co to znaczy WSH, zna ich koszulki, nawet twarze. Jest ciśnienie niesamowite, klawisze w klawiaturach się łamią od napinki, na klatkach schodowych markerem WSH wieszane na szubienicach. Wystarczyło skumać się z PF, wkleić kilka zdjęć z wyjazdów, mieć wyjeb@ne na stare zgody "sentymenty są dla frajerów" (jak napisali na swoim fanpage'u), pojechać kilka razy z Ruchem na mecz, obić kilku gości we Francji i cała Polska wie co to jest WSH i ich nienawidzi. Postawili wszystko na jedną kartę. Zagrywka iście pokerowa. Co będzie dalej zobaczymy i kto pierwszy powie "sprawdzam".
Mnie sie wydaje, ze kazdy o nich pisze, tylko dlatego, ze bili rodakow we Francji. Gdyby nie te wydarzenie, to nikt na necie by ich nie... hejtowal.

heyzell
Posty: 32
Rejestracja: 16.07.2016, 15:41
Lokalizacja: W-w

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: heyzell » 02.08.2016, 19:01

WSH-PF-DHW poza wspólnymi fociami nic nie pokazali wybrali zabawy we Francji a nie rzucili nikomu propozycji jako potwierdzenie układu mieli okazję w Gdańsku gdzie dobry skład czekał na rozwój wydarzeń i cisza? na turniej kibiców pojechały dwie ekipy i co? ucho? :) nawet będąc w Gdyni nawet wjazdu pod kasy nie zorganizowali swego czasu jak się tworzyła triada A-L-C to szaleli wszedzie teraz ta triada jest nie udolna powiedziałbym że bez pułciowa lepiej LPH dogaduje się z Lks-em niż z Arką

NowyNowy
Posty: 313
Rejestracja: 03.07.2016, 16:23

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: NowyNowy » 02.08.2016, 19:03

cwaniaKKK pisze:
Sensi_ pisze: Czasami mam wrażenie, że oni to wszystko z premedytacją robią :)
Też tak uważam :) Kilka miesięcy temu każdy w Polsce miał wyjeb@ne na Wisłę. Mieli swoje podwórko, mordowali się z Cracovią i tyle. Wiadomo, młyn duży, oprawy niezłe ale ogólnie bandy nikt się nie bał, bo nic po za Krakowem nie robili. Dzisiaj każdy małolat w temacie wie co to znaczy WSH, zna ich koszulki, nawet twarze. Jest ciśnienie niesamowite, klawisze w klawiaturach się łamią od napinki, na klatkach schodowych markerem WSH wieszane na szubienicach. Wystarczyło skumać się z PF, wkleić kilka zdjęć z wyjazdów, mieć wyjeb@ne na stare zgody "sentymenty są dla frajerów" (jak napisali na swoim fanpage'u), pojechać kilka razy z Ruchem na mecz, obić kilku gości we Francji i cała Polska wie co to jest WSH i ich nienawidzi. Postawili wszystko na jedną kartę. Zagrywka iście pokerowa. Co będzie dalej zobaczymy i kto pierwszy powie "sprawdzam".
Dalej kazdy ma na nich wyjebane, a że duzo się o niech ostatnio pisze? Hmm są zwałą sezonu więc jest się z kogo pośmiać :)
Coś jak Jaś Fasola, podobne zachowania. No i ta WIERNOŚĆ Wiśle (zerowe wyjazdy), a nie zgodom (paradowanie w strojach układowicza) hahaha
Czyż nie są zabawni ?
Następne salwy śmiechu po następnej kolejce :)

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: TenTypZDaleka » 02.08.2016, 19:12

Pisze się dlatego że te ekipy są znane i wzbudzają różne emocje, inni ich wielbią, drudzy nienawidzą. Układ Ruchu i Wisły jest zrobiony na wariackich papierach, jak to się mówi albo grubo albo wcale, na pewno by wzbudzał mniej emocji gdyby powstał w innych okolicznościach, tak to jest jak jest, obie strony to akceptują, reszta się z tego śmieje inni obawiają, psy szczekają karawana jedzie dalej. Wisła będzie traciła kibiców, mniej lub bardziej kumatych ale będzie tracić, zostanie trzon którym chcą siać terror z Ruchem Widzewem i Elaną, zobaczymy co z tego wyjdzie, ich wrogowie tez nie śpią.

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Richat » 02.08.2016, 19:32

heyzell pisze:WSH-PF-DHW poza wspólnymi fociami nic nie pokazali wybrali zabawy we Francji a nie rzucili nikomu propozycji jako potwierdzenie układu mieli okazję w Gdańsku gdzie dobry skład czekał na rozwój wydarzeń i cisza? na turniej kibiców pojechały dwie ekipy i co? ucho? :) nawet będąc w Gdyni nawet wjazdu pod kasy nie zorganizowali swego czasu jak się tworzyła triada A-L-C to szaleli wszedzie teraz ta triada jest nie udolna powiedziałbym że bez pułciowa lepiej LPH dogaduje się z Lks-em niż z Arką
Poprawnie powinno być "bezpłciowa".

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: ??? » 02.08.2016, 20:10

Niektórzy są bardziej zakłamani niż wyborcza. Gdy Wisła olała Jagę na rzecz Lechii to wtedy byli równymi chłopakami. Śląsk nagle awansował w rankingu hools, bo nie tak dawno go lewaki kroiły i był wstyd na cały świat. Ludzie pomyślcie trochę zanim jebniecie jakąś głupotę.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: remikalwi » 02.08.2016, 20:35

??? pisze:Niektórzy są bardziej zakłamani niż wyborcza. Gdy Wisła olała Jagę na rzecz Lechii to wtedy byli równymi chłopakami. Śląsk nagle awansował w rankingu hools, bo nie tak dawno go lewaki kroiły i był wstyd na cały świat. Ludzie pomyślcie trochę zanim jebniecie jakąś głupotę.
Śląsk wyszedł jednak z twarzą z tej sytuacji, dojebująć hiszpańskie lewactwo przy każdej nadarzającej się okazji. Doprowadzili do sytuacji, że hiszpańskie lewary wożą flagi samolotami w metalowych trumnach, a zbiórki robią upewniająć się wpierw czy aby lokalne pały przyjechały aby ich ochraniać.
Trafiłeś kulą w płot. Teraz napisz jak to brodate gtsy wychodzą z twarzą z czegokolwiek.

Pan Hans
Posty: 58
Rejestracja: 10.07.2016, 09:32

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: Pan Hans » 02.08.2016, 21:09

Lechia prosila Wisle o zerwanie zgody z Jaga?Wydaje mi sie ze Jaga zerwala zgode z Wisla.

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: PaymanW » 03.08.2016, 09:26

heyzell pisze:WSH-PF-DHW poza wspólnymi fociami nic nie pokazali wybrali zabawy we Francji a nie rzucili nikomu propozycji jako potwierdzenie układu mieli okazję w Gdańsku gdzie dobry skład czekał na rozwój wydarzeń i cisza? na turniej kibiców pojechały dwie ekipy i co? ucho? :) nawet będąc w Gdyni nawet wjazdu pod kasy nie zorganizowali swego czasu jak się tworzyła triada A-L-C to szaleli wszedzie teraz ta triada jest nie udolna powiedziałbym że bez pułciowa lepiej LPH dogaduje się z Lks-em niż z Arką
Mieliśmy jeszcze rozjebać czterysta psów, utopić ludzi na plaży, podpalić wszystkie radiowozy w Trójmieście wraz ze stadionem Lechii i Arki, zatopić statki i zamienić piasek w złoto. Może wtedy byłbyś usatysfakcjonowany?

MMAraton
Posty: 22
Rejestracja: 15.09.2015, 17:13

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: MMAraton » 03.08.2016, 11:30

Pogoń i Śląsk to tak na poważnie czy ktos palnął jakas głupotę i poszło w eter?

zdrowa krowa
Posty: 134
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: zdrowa krowa » 03.08.2016, 13:10

Pamiętam kilka lat temu fruwało po tym forum zdjęcie chłopaków(20-30 osób)z Zagłębia Sosnowiec na rynku w Krakowie, gdzie bujali się przed jakimś meczem przez pół dnia bezkarnie. A z każdą ze stron w Krakowie oględnie mówiąc się nie lubią.Jeśli już to był niezły numer z jajami.
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 03.08.2016, 17:25

kary07 pisze:I c***? Wisła pojechała do Goteborga i jeszcze wyręczyła Śląsk w napierdalaniu miejscowych.


Co do Lechii to Wisła jeszcze przed meczem.. Polska vs Litwa chciała z nią pogadać, czyli 2 MIESIĄCE TEMU - a mimo to Wisła dalej robiła swoje z Ruchem (+Widzew) nie patrząc na to czy Lechia będzie kręciła nosem dlatego Wisła brała pod uwagę takie rozwiązanie, że to jebnie. Wisła wybrała radykalne decyzje, bo tylko taka decyzja ją popchnie do przodu.


Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije.
Chyba Cię "trochę" poniosło.[/quote]

W niczym go nie poniosło.Ja rozumiem,że starcie było długo przed meczem i nie byliście całym składem na stadionie,liczbowo to różnie wyglądało i wyszło to raczej defensywnie.Akurat byłem wówczas dość blisko tej sytuacji i jednym z oponentów podczas ściągania flagi Jagiellonii (choć nie uczestniczyłem w bitce się jak jeden z tutejszych forumowiczów).Jak wtedy nie podobało mi się zachowanie WSH w stosunku do Jagi,tak teraz nie popieram wobec Was.Może wiem mniej niż wtedy i są jakieś tajemnicze powody,niemniej dla mnie to kulawe akcje.[/quote]
Tak wyszło defensywnie, że na ponad 100 jagi która wyskoczyła po flagi wyszło ponad 20 bandy Lechii w tym jeden sharkan mieszkający w Gdańsku i pogonili ich spowrotem do klatki. Stadion Lechii był już wtedy już cały oflagowany ( w tym chuligani wolnego miasta) a na trybunach jeszcze pustki,żadnej flagi Jagiellonia nie skroiła lechistom. Teksty, że Lechia dostała w pizde i dzwoniła na skarge do Wisły są po prostu śmieszne. Relacje na lini Jagiellonia-Wisła to wyłącznie sprawy zainteresowanych ekip. Lechia z nimi już wyjaśniła sprawe podczas jednego z wyjazdów jagi do Gdyni.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 03.08.2016, 17:27

walka__o_przetrwanie pisze:
kary07 pisze:I c***? Wisła pojechała do Goteborga i jeszcze wyręczyła Śląsk w napierdalaniu miejscowych.


Co do Lechii to Wisła jeszcze przed meczem.. Polska vs Litwa chciała z nią pogadać, czyli 2 MIESIĄCE TEMU - a mimo to Wisła dalej robiła swoje z Ruchem (+Widzew) nie patrząc na to czy Lechia będzie kręciła nosem dlatego Wisła brała pod uwagę takie rozwiązanie, że to jebnie. Wisła wybrała radykalne decyzje, bo tylko taka decyzja ją popchnie do przodu.


Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije.
Chyba Cię "trochę" poniosło.
W niczym go nie poniosło.Ja rozumiem,że starcie było długo przed meczem i nie byliście całym składem na stadionie,liczbowo to różnie wyglądało i wyszło to raczej defensywnie.Akurat byłem wówczas dość blisko tej sytuacji i jednym z oponentów podczas ściągania flagi Jagiellonii (choć nie uczestniczyłem w bitce się jak jeden z tutejszych forumowiczów).Jak wtedy nie podobało mi się zachowanie WSH w stosunku do Jagi,tak teraz nie popieram wobec Was.Może wiem mniej niż wtedy i są jakieś tajemnicze powody,niemniej dla mnie to kulawe akcje.[/quote]


Tak wyszło defensywnie, że na ponad 100 jagi która wyskoczyła po flagi wyszło ponad 20 bandy Lechii w tym jeden sharkan mieszkający w Gdańsku i pogonili ich spowrotem do klatki. Stadion Lechii był już wtedy już cały oflagowany ( w tym chuligani wolnego miasta) a na trybunach jeszcze pustki,żadnej flagi Jagiellonia nie skroiła lechistom. Teksty, że Lechia dostała w pizde i dzwoniła na skarge do Wisły są po prostu śmieszne. Relacje na lini Jagiellonia-Wisła to wyłącznie sprawy zainteresowanych ekip. Lechia z nimi już wyjaśniła sprawe podczas jednego z wyjazdów jagi do Gdyni.[/quote]

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 03.08.2016, 17:28

walka__o_przetrwanie pisze:
walka__o_przetrwanie pisze:
kary07 pisze:I c***? Wisła pojechała do Goteborga i jeszcze wyręczyła Śląsk w napierdalaniu miejscowych.


Co do Lechii to Wisła jeszcze przed meczem.. Polska vs Litwa chciała z nią pogadać, czyli 2 MIESIĄCE TEMU - a mimo to Wisła dalej robiła swoje z Ruchem (+Widzew) nie patrząc na to czy Lechia będzie kręciła nosem dlatego Wisła brała pod uwagę takie rozwiązanie, że to jebnie. Wisła wybrała radykalne decyzje, bo tylko taka decyzja ją popchnie do przodu.


Lechia swoją charakterność pokazała podczas meczu z Jagiellonią = telefony z płaczem do Wisły, że ją Jaga bije.
Chyba Cię "trochę" poniosło.
W niczym go nie poniosło.Ja rozumiem,że starcie było długo przed meczem i nie byliście całym składem na stadionie,liczbowo to różnie wyglądało i wyszło to raczej defensywnie.Akurat byłem wówczas dość blisko tej sytuacji i jednym z oponentów podczas ściągania flagi Jagiellonii (choć nie uczestniczyłem w bitce się jak jeden z tutejszych forumowiczów).Jak wtedy nie podobało mi się zachowanie WSH w stosunku do Jagi,tak teraz nie popieram wobec Was.Może wiem mniej niż wtedy i są jakieś tajemnicze powody,niemniej dla mnie to kulawe akcje.

Tak wyszło defensywnie, że na ponad 100 jagi która wyskoczyła po flagi wyszło ponad 20 bandy Lechii w tym jeden sharkan mieszkający w Gdańsku i pogonili ich spowrotem do klatki. Stadion Lechii był już wtedy już cały oflagowany ( w tym chuligani wolnego miasta) a na trybunach jeszcze pustki,żadnej flagi Jagiellonia nie skroiła lechistom. Teksty, że Lechia dostała w pizde i dzwoniła na skarge do Wisły są po prostu śmieszne. Relacje na lini Jagiellonia-Wisła to wyłącznie sprawy zainteresowanych ekip. Lechia z nimi już wyjaśniła sprawe podczas jednego z wyjazdów jagi do Gdyni.[/quote][/quote]

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: nrth » 03.08.2016, 19:14

zdrowa krowa pisze:Pamiętam kilka lat temu fruwało po tym forum zdjęcie chłopaków(20-30 osób)z Zagłębia Sosnowiec na rynku w Krakowie, gdzie bujali się przed jakimś meczem przez pół dnia bezkarnie. A z każdą ze stron w Krakowie oględnie mówiąc się nie lubią.Jeśli już to był niezły numer z jajami.
Gwoli ścisłości Wisła wtedy była w Poznaniu.
Gwoli scisłości bo nawet gdyby była w Krakowie to c**** by się działo.
za kim jestes?

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: wurda1ak » 03.08.2016, 21:33

PaymanW pisze:
Mieliśmy jeszcze rozjebać czterysta psów, utopić ludzi na plaży, podpalić wszystkie radiowozy w Trójmieście wraz ze stadionem Lechii i Arki, zatopić statki i zamienić piasek w złoto. Może wtedy byłbyś usatysfakcjonowany?
Nie zebym sie przypierdalał ale :D ... łby od was tu pisały ze "robiliscie co chcieliscie" i podobno psów nie było. Wiec ustalcie jedna wersje
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

yeyo
Posty: 1769
Rejestracja: 02.01.2009, 16:50

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: yeyo » 03.08.2016, 22:02

nrth pisze:
zdrowa krowa pisze:Pamiętam kilka lat temu fruwało po tym forum zdjęcie chłopaków(20-30 osób)z Zagłębia Sosnowiec na rynku w Krakowie, gdzie bujali się przed jakimś meczem przez pół dnia bezkarnie. A z każdą ze stron w Krakowie oględnie mówiąc się nie lubią.Jeśli już to był niezły numer z jajami.
Gwoli ścisłości Wisła wtedy była w Poznaniu.
Gwoli scisłości bo nawet gdyby była w Krakowie to c**** by się działo.
o ile dobrze pamietam to byl sezon 06/07 druga liga, Kmita Zabierzów wtedy grała swoje mecze chyba na Garbarnii w krakowie i Zagłębie najnormalniej w swiecie siedziało sobie na rynku w knajpach
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/

nowa płyta, kupujcie -rozpowszechniajcie
http://www.niewygodnaprawda.info.pl/produkty/plyta-tadka-ostatni-rozkaz/

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: isis » 03.08.2016, 22:07

walka__o_przetrwanie pisze:
Tak wyszło defensywnie, że na ponad 100 jagi która wyskoczyła po flagi wyszło ponad 20 bandy Lechii w tym jeden sharkan mieszkający w Gdańsku i pogonili ich spowrotem do klatki.
Takie bajki że pogoniliście ponad 100 Jagi która wyskoczyła po flagi a 20 Lechii to możesz sobie opowiadać swoim niedojebanym i upośledzonym kolegom. Może to łykną, albo gimbom tu na forum :) Tak pogoniliście Jagę W DWUDZIESTU która wyskoczyła w ponad setkę po flagi że musieliście posiłkować się ekipą która stała wtedy na bramce. Resztę twojego pierdolenia nawet nie chce się komentować.
[link]
[link]
[link]
[link]

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 03.08.2016, 22:36

No i co tam wielkiego zrobiliście ? Wyskoczyliście po flage przy pustym stadionie, akcja na plus na was i to wszystko. Flagi nie wykroiliście,zostaliście przegonieni spowrotem do swojej klatki a główna awantura miała miejsce na koronie stadionu o czym pewnie nie wiesz bo wtedy pakowałeś kredki do szkoły białostocki intorze :) a pózniej na internetach zrobiliście gównoburze, że Lechia dostala w pizde, zadzwoniła na skarge do Wisły i kazała im zerwać zgode.Co by nie mówić tamta akcja była na plus dla was, ale pózniejsze wasze płacze były żałosne. Czas was brutalnie zweryfikował białostocki mitomanie.
Obrazek

Obrazek

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: isis » 03.08.2016, 23:09

Tak się akurat składa że byłem na tym meczu, i po pierwsze to nikt nigdzie nie pisał z Jagi że was napierdolił tam. ( Znajdź mi to i wklej gdzie ktoś od nas pisał że dostaliście tam w mazak ) Na koronie stadionu było starcie i tyle o tym można napisać. To nie ja pisałem że w dwudziestu pogoniliście setkę Jagi która wyskoczyła po flagi, co zresztą zweryfikowały moje zdjęcia ty j***** kłamco. Masz kurw.a kłamczuchu na zdjęciach swoją PONAD setkę Jagi która wyskoczyła po flagi. Starcie na koronie było już po tym jak po te flagi wyskoczyliśmy. A jak był start po flagi to jak widać na zdjęciach pomogła wam w całej akcji ochrona ( zresztą z waszej bandy ) bo gdyby nie oni to dostalibyście na tej murawie w mazak i było by po flagach, ale nie o to się rozchodzi. Rozchodzi się o to że twoje rewelacje o PONAD setce Jagi wyskakującej na murawę PO FLAGI możesz jak widać włożyć w bajki Andersena. Jeszcze śmiesz mi j***** kłamco pisać o mitomanach? Po całej akcji zesraliście się do wisły że Jaga was przyatakowała na stadionie, a ci zdjęli w tym samym czasie naszą flagę i zaprzestali pozdrowień dla nas o czym dowiedzieliśmy się wracając autokarami do pociągu. Napisałeś że nasze płacze były żałosne, i że czas nas brutalnie zweryfikował heh. To to dobre jest :) Nawet bardzo dobre, bo moim zdaniem czas was też brutalnie zweryfikował, z wisłą też już zgody nie macie, i ch.uj wam w d*** j***** kłamco.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze-29 lipca-1 sierpnia

Post autor: isis » 03.08.2016, 23:13

Jeszcze coś. Kredki to raczej ty pakowałeś w tym czasie, co widać doskonale po tym jakie Anderseny tu smarujesz. Znasz Andersena, nie? :)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości