www.warhouse.pl

Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: spacerowicz » 26.07.2016, 09:39

Blokowanie kas i polityka dezinformacji w necie, ogólny chaos, żeby drugi raz zwykłemu oglądaczowi się zwyczajnie nie chciało. To nie są fanatycy, tych januszów łatwo zniechęcić.



spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: spacerowicz » 26.07.2016, 09:42

ottco pisze:piknik zly ! piknik niedobry ! bo przycodzi na mecze. A kim wy jestescie wielcy chuligani ? Dajecie sobie prawo do decydowania kiedy piknik ma przychodzic na mecze a kiedy nie ? a tye sie mozna na tym forum lamentu naczytac jak to "grupy decyzyjne" decyduja za was. i wtedy lament,.
O czy m Ty piszesz? Jaki piknik zły? Jak chce to niech idzie, nikt mu nie broni. Dostał ktoś w mazak? Nie. Tu chodzi o walkę o klub ze swojego miast. Nie rozumiesz podstawowych pojęć kibolskich. Dla Ciebie wszystko jedno gdzie gra Twój klub "u siebie". Czyli wiem z kim mam do czynienia.

ottco
Posty: 37
Rejestracja: 22.06.2016, 12:22

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: ottco » 26.07.2016, 10:14

spacerowicz pisze:
ottco pisze:piknik zly ! piknik niedobry ! bo przycodzi na mecze. A kim wy jestescie wielcy chuligani ? Dajecie sobie prawo do decydowania kiedy piknik ma przychodzic na mecze a kiedy nie ? a tye sie mozna na tym forum lamentu naczytac jak to "grupy decyzyjne" decyduja za was. i wtedy lament,.
O czy m Ty piszesz? Jaki piknik zły? Jak chce to niech idzie, nikt mu nie broni. Dostał ktoś w mazak? Nie. Tu chodzi o walkę o klub ze swojego miast. Nie rozumiesz podstawowych pojęć kibolskich. Dla Ciebie wszystko jedno gdzie gra Twój klub "u siebie". Czyli wiem z kim mam do czynienia.
podstawowych pojec kibolskich - dobre. hahahahahh Slownik Kibola Polskiego. Walka o klub ze swojego miasta polegajaca na dreczeniu ludzi co chca obejrzec widowisko sportowe na wyzszym poziomie niz te co oferuje im lokalny klub. Dlatego przychodza bez barw a tylko na mecz jako widowisko sportowe. KUMASZ ?

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: bradpitt » 26.07.2016, 10:43

Pomyliłeś fora. O widowiskach sportowych to nie tutaj.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: jebaka_ » 26.07.2016, 11:14

ottco pisze:
spacerowicz pisze:
ottco pisze:piknik zly ! piknik niedobry ! bo przycodzi na mecze. A kim wy jestescie wielcy chuligani ? Dajecie sobie prawo do decydowania kiedy piknik ma przychodzic na mecze a kiedy nie ? a tye sie mozna na tym forum lamentu naczytac jak to "grupy decyzyjne" decyduja za was. i wtedy lament,.
O czy m Ty piszesz? Jaki piknik zły? Jak chce to niech idzie, nikt mu nie broni. Dostał ktoś w mazak? Nie. Tu chodzi o walkę o klub ze swojego miast. Nie rozumiesz podstawowych pojęć kibolskich. Dla Ciebie wszystko jedno gdzie gra Twój klub "u siebie". Czyli wiem z kim mam do czynienia.
podstawowych pojec kibolskich - dobre. hahahahahh Slownik Kibola Polskiego. Walka o klub ze swojego miasta polegajaca na dreczeniu ludzi co chca obejrzec widowisko sportowe na wyzszym poziomie niz te co oferuje im lokalny klub. Dlatego przychodza bez barw a tylko na mecz jako widowisko sportowe. KUMASZ ?
No cóż, wygląda na to, że to akurat Ty nie kumasz.
Ludzie przychodzący "obejrzeć widowisko", jak piszesz, jednocześnie będą utwierdzać włodarzy klubu w słuszności podjętej decyzji, stąd oczywista dla nas wszystkich (poza Tobą) reakcja chłopaków z Łęcznej.
Powodzenia Górnicy.

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: spacerowicz » 26.07.2016, 15:25

ottco pisze:
spacerowicz pisze:
ottco pisze:piknik zly ! piknik niedobry ! bo przycodzi na mecze. A kim wy jestescie wielcy chuligani ? Dajecie sobie prawo do decydowania kiedy piknik ma przychodzic na mecze a kiedy nie ? a tye sie mozna na tym forum lamentu naczytac jak to "grupy decyzyjne" decyduja za was. i wtedy lament,.
O czy m Ty piszesz? Jaki piknik zły? Jak chce to niech idzie, nikt mu nie broni. Dostał ktoś w mazak? Nie. Tu chodzi o walkę o klub ze swojego miast. Nie rozumiesz podstawowych pojęć kibolskich. Dla Ciebie wszystko jedno gdzie gra Twój klub "u siebie". Czyli wiem z kim mam do czynienia.
podstawowych pojec kibolskich - dobre. hahahahahh Slownik Kibola Polskiego. Walka o klub ze swojego miasta polegajaca na dreczeniu ludzi co chca obejrzec widowisko sportowe na wyzszym poziomie niz te co oferuje im lokalny klub. Dlatego przychodza bez barw a tylko na mecz jako widowisko sportowe. KUMASZ ?
Po staropolsku W**********!

GÓRNIK ŁĘCZNA TYLKO W ŁĘCZNEJ!

energydrink
Posty: 56
Rejestracja: 03.12.2013, 13:00

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: energydrink » 26.07.2016, 15:37

Nie chce tutaj węszyć jakiegoś spisku, ale mi to za żadne skarby nie wyglądało na 3.5 tysiąca osób. Z perspektywy TV bardziej mi to wyglądalo na 1.5 tysiąca. Śmierdzi mi to propagandą prezesiny. Są gdzieś zdjęcia trybun z tego meczu?

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: spacerowicz » 26.07.2016, 15:49

ottco pisze:
podstawowych pojec kibolskich - dobre. hahahahahh Slownik Kibola Polskiego. Walka o klub ze swojego miasta polegajaca na dreczeniu ludzi co chca obejrzec widowisko sportowe na wyzszym poziomie niz te co oferuje im lokalny klub. Dlatego przychodza bez barw a tylko na mecz jako widowisko sportowe. KUMASZ ?
Jeszcze raz to czytam i nie wierzę, że coś takiego jeszcze bana nie dostało
ja rozumiem, że moderatorzy mają wyjebane ale, że aż tak? Bez przesady. Masakra. "KUMASZ?" :D

ottco
Posty: 37
Rejestracja: 22.06.2016, 12:22

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: ottco » 27.07.2016, 19:05

spacerowicz : nie obsraj sie z tymi swoimi banami.

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: M.I.S » 27.07.2016, 19:33

Nie jarzysz o co biega to znikaj do innego tematu ze swoimi wypocinami


Krytyk1906
Posty: 25
Rejestracja: 03.06.2016, 10:16

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: Krytyk1906 » 28.07.2016, 08:33

No i gdzie ten tysięczny młyn z zeszłego roku z Mielca? Tak śmialiście się ze Stalówki i ich młyna w liczbie 150-200 osób u siebie, a Was ilu tam jest? Śmieszne pajacyki. Kibice sukcesu i nic więcej nie prezentujecie. Był nowy stadion, szybki awans do wyższej ligi, to były liczby na trybunach, bo była ciekawość, a gdzie teraz Ci wszyscy kibice? Was wszystkich na Pucharze Polski to można policzyć na palcach jednej ręki. Ja p******* co za hipokryzja.

Ze stówka Was tam będzie? hahahahahaha

obserwator z uefa
Posty: 14
Rejestracja: 28.04.2016, 09:13

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: obserwator z uefa » 28.07.2016, 09:49

Krytyk1906 pisze: a gdzie teraz Ci wszyscy kibice? Was wszystkich na Pucharze Polski to można policzyć na palcach jednej ręki.
Ze stówka Was tam będzie? hahahahahaha
Niezły mutant, 100 palców przy jednej rączce :D

Klopss
Posty: 21
Rejestracja: 03.05.2016, 19:31

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: Klopss » 28.07.2016, 11:16

Krytyk1906 pisze:No i gdzie ten tysięczny młyn z zeszłego roku z Mielca? Tak śmialiście się ze Stalówki i ich młyna w liczbie 150-200 osób u siebie, a Was ilu tam jest? Śmieszne pajacyki. Kibice sukcesu i nic więcej nie prezentujecie. Był nowy stadion, szybki awans do wyższej ligi, to były liczby na trybunach, bo była ciekawość, a gdzie teraz Ci wszyscy kibice? Was wszystkich na Pucharze Polski to można policzyć na palcach jednej ręki. Ja p******* co za hipokryzja.

Ze stówka Was tam będzie? hahahahahaha

Szczekaj, szczekaj, zobaczymy podczas sezonu :) zawsze mozna sie tlumaczyc, ze wakacje jak ktos to robil pewnego czasu. :)

Romek
Posty: 22
Rejestracja: 29.10.2009, 01:39

Re: Komentarze/relacje/foto-video-22-25 lipca

Post autor: Romek » 28.07.2016, 12:16

Krytyk1906 pisze:No i gdzie ten tysięczny młyn z zeszłego roku z Mielca? Tak śmialiście się ze Stalówki i ich młyna w liczbie 150-200 osób u siebie, a Was ilu tam jest? Śmieszne pajacyki. Kibice sukcesu i nic więcej nie prezentujecie. Był nowy stadion, szybki awans do wyższej ligi, to były liczby na trybunach, bo była ciekawość, a gdzie teraz Ci wszyscy kibice? Was wszystkich na Pucharze Polski to można policzyć na palcach jednej ręki. Ja p******* co za hipokryzja.

Ze stówka Was tam będzie? hahahahahaha
,,Śmiesznego pajacyka" to jak na razie robisz z siebie, swoimi nietrafionymi wpisami. Stal Mielec nie udziela się na tym forum, nie wrzuca relacji ani zdjęć także nie wiem po co próbujesz tworzyć zbędny temat a przy okazji niepotrzebną napinkę. Wklej posta w którym ktoś z Mielca śmieje się ze Stalówki odnośnie liczby, zobaczymy czy masz rację czy kłamiesz.

Hipokryzja ? o czym Ty bredzisz.
Żadna liczba w młynie nie będzie dobra dla kogoś kto za wszelką cenę chce się dojebać.
Będzie 100 osób to się będzie spinał, że co tak mało kibice sukcesu odeszli bla bla bla.
Będzie 1000 osób to się będzie spinał, że co tak dużo pewnie większość to kibice sukcesu bla bla bla.

Na meczu pucharowym było w sumie ponad 3000 kibiców, czyli w zasadzie stała frekwencja z ligi przez ostatnie sezony, także z tymi kibicami sukcesu kompletnie nie trafiłeś.

Jeszcze przy okazji do forumowicza vorenus: Stal nie udziela się na tym forum także nie wrzucaj tu żadnych filmików odnośnie Stali.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości