Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Moderator: LechiaCHWM

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: isis » 18.07.2016, 21:23

Hehehe No tak :) Tylko żeby Wisełka z Ruchem i z chu.j wie kim tam jeszcze mocno się nie zdziwiła, bo może być niemiłe zaskoczenie :)



mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: mexx80 » 18.07.2016, 21:33

abrakada12 pisze:No to będziecie przekopywani przez Wisłę na meczach reprezentacji - jak ostatnio we Francji.

Życie :)
I jeszcze portfele nam zajebią i blinty
1950

ANTYpzpn
Posty: 161
Rejestracja: 17.04.2011, 12:02

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: ANTYpzpn » 18.07.2016, 21:45

onjest pisze:Na filmiku widac jak ekipa Cracovii ogarnia cala reszte kibicow co tam stala. Krzyczycie cykory a jakis blazen w kamizelce prawie sciagnal wam z plotu ziomka a wy w tyn czasie kopiecie w barierki pewnie tym badzo mu pomogliscie. Skoro na tym forum sa cwaniaki i wypowiadaja sie i daja dobre rady jak zerwac flagi na Ruchu to chyba dobie z tym poradza teraz czekamy na wasze fotki z flagami do gory kolami - do dziela ! Chyba na wiekszosci meczow mlyny byly mniejsze niz sie spodziewano a nie tylko jednym. Na Zaglebiu Lubin byl niedawno jakis prostest cos tam z miastem chyba ? przypomni ktos o co chodzilo i czy zostalo zwalczone?

Jak już Ci ciśnienie spadnie, to sprostasz wyzwaniu żeby to napisać jeszcze raz, ale już po "naszemu" :)

kary07
Posty: 67
Rejestracja: 29.11.2015, 13:17

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kary07 » 18.07.2016, 22:27

nrth pisze:Po pierwsze to po c*** szukacie w linii Wisła-Motor zaszłości sprzed 25 lat jak w całym dzisiejszym konflikcie zupełnie już o to nie chodzi.
Nie wiem jak jest/było w Lublinie ale dla Wisły przez spory czas Motor był gdzieś z boku, bez jakichś większych ciśnień, nie było większych kontaktów.
Zaczęło się to zmieniać nie pamiętam już kiedy ale ze strony Motoru, który zaczął przypominać historie (Pamiętamy Waszą Nienawiść Do Śląska) itd itp, rysować jakieś komiksowe ruchanki zwierzęce itd itp
Spirala zaczęła się nakręcać.
Jeśli wiec teraz ktoś pisze że to efekt roku 1990 czy 1991 to się myli.
Sprawa słynnej persony z Lublina, skoro ją tu ktoś niepotrzebnie przywołał (ciekaw jestem czy sam G sobie tego by życzył) miała proste przesłanie - była to odpowiedź min na jego tekst w pewnym miejscu że z chęcią by sie przeniósl do Krakowa i jechał z Wisłą po krakowsku ramię w ramię z Pasami.
Jakaś anonimowa grupa podróżników dała mu więc lekcje jechania po krakowsku.
Tyle.
Dodałbym do tego jeszcze wyjazd na Motor w połowie lat 90-tych ( nie pamiętam puchar czy liga) gdzie 3-4 małolatów od nas pojechało wcześniej i w jakimś parku pili wina z młodymi motorowcami.Później przyszli starsi i po otrzymaniu info z kim piją ich koledzy zaczęli się srać do Wisły.Akcja raczej krzywa,ale sami sobie byli winni jak pojechali sami na gościnne występy.Następnie wyjazd na Lubliniankę autokarem gdzie już było wiadomo co będzie - Motor jak najbardziej ze sprzętem,fruwały m.in butelki z benzyną.Raczej pojedyncze osoby z Lublina w czasach koalicji i spotkań na patelni w Sosnowcu - nie było scysji.Potem kilka lat kompletnego braku kontaktu,w Krk właśnie powstali WSH i priorytety były inne,o Motorze w ogóle nikt nie myślał i nie był brany pod uwagę jako jakaś wielka kosa.Nagle w 2002/03 pojawili się na 2-ligowym Wawelu i do miejscowej Wisły pruli się z transparentem o Śląsk.Pamiętam jak w gronie starszych wirażków śmialiśmy się z tego o c*** im właściwie chodzi (zwłaszcza,że wrocławianie nie mieli żadnych pretensji).Potem jak napisał Nrth ruszyło to do przodu :scysja na turnieju we Wrocławiu gdzie tylko zdecydowana postawa Śląska zapobiegła grubej awanturze na hali no i w końcu wspomniany PP kiedy to S. ze Śląska prowadził dość monotonny doping ;-)

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Dex Dexter » 18.07.2016, 22:39

Polish Power pisze: flaga WIERNOŚĆ jest skierowana do byłych Wiślaków którzy przeszli na drugą stronę Błoń, co miało miejsce głównie w drugiej połowie lat 90 oraz na początku 21 wieku.
WIERNOŚĆ - to u was pojęcie względne? Odnosi się do danych osób i danych sytuacji? bo jak dla mnie WIERNOŚĆ to nie słowo które obowiązuje w danym miejscu i czasie ale jakaś ZASADA której się nie powinno łamać.
Napisałeś to tak jakbyś tłumaczył jakieś krzywe zachowanie tym że zasada którą tak chcecie się chełpicie obowiązuje was tylko w danym przypadku a reszta to c*** do d***.

Oczywiście żeby żaden Wiślak nie brał tego do siebie i nie próbował wmawiać mi iż spinam się w kierunku Wisły.Po prostu jakoś to dwuznacznie zabrzmiało co napisał Polish Power.

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kosacki » 18.07.2016, 23:05

Czyli według Twojego toku rozumowania Wisła ma obowiązek trzymać z Lechią i Śląskiem do końca świata. Bo Wisła posiada flagę WIERNOŚĆ. A to dobre :) Muszę Cie zmartwić ale ta flaga nie powstała z myślą o Lechii i Śląsku i ma całkowicie inny wydźwięk - tyczy się przerzutów.

zumzum
Posty: 20
Rejestracja: 31.12.2008, 00:27

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: zumzum » 18.07.2016, 23:17

Combat
ty k****, dziwko jebana wszystko z internetu bierzesz szmato. Przeczytał w innym temacie o KSGKGS vs. Wisła i Śląsk i teraz znawce udaje tutaj.
Obyś szmato zdechł na raka.

zumzum
Posty: 20
Rejestracja: 31.12.2008, 00:27

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: zumzum » 18.07.2016, 23:20

Nie da się na tym przypałowym forum edytować. Chodziło mi oczywiście o koalicję KSG i GKS.
Combat, wpadnij ciulu pod tira.

Pitupitu
Posty: 24
Rejestracja: 29.02.2016, 00:24

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Pitupitu » 18.07.2016, 23:53

Psoriasis pisze:Tak sobie czytam komentarze i zastanawiam sie, czy aby wszyscy pokonczyli szkoly podstawowe. Problemy ze zlozeniem zdan, ortografia... Ja potrafie zrozumiec, ze emocje, klawiatura krzywa, ale panowie, nie kaleczmy naszego pieknego jezyka.
A Ty bądź człowiek łaskawym tak i od czasu do czasu wciśnij prawy alt :)
ąęćńśłżź

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Combat » 19.07.2016, 00:17

zumzum pisze:Combat
ty k****, dziwko jebana wszystko z internetu bierzesz szmato. Przeczytał w innym temacie o KSGKGS vs. Wisła i Śląsk i teraz znawce udaje tutaj.
Obyś szmato zdechł na raka.
Niestety zmartwie cie chlopczyku.Temat znam od podszewki.Dobrze ze jeszcze ktos o tym wspomnial bo bardzo ciekawe sprawy zostalyby zamiecione pod dywan.Ale mi pojechales.Dobry jestes.Nadajesz sie do PF/WSH.Decyzyjni beda z ciebie zadowoleni.P.s a skad wiedziales ze zdycham na raka?Z policji jestes czy Kaszpirowski?

Pan Hans
Posty: 58
Rejestracja: 10.07.2016, 09:32

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Pan Hans » 19.07.2016, 00:35

Was juz do konca pojebalo czy to forum to odpowiednie miejsce na pranie swoich brudow?
Ostatnio zmieniony 19.07.2016, 00:42 przez Pan Hans, łącznie zmieniany 2 razy.

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Combat » 19.07.2016, 00:37

zumzum pisze:Nie da się na tym przypałowym forum edytować. Chodziło mi oczywiście o koalicję KSG i GKS.
Combat, wpadnij ciulu pod tira.
A pod tira to na A4 wpasc chcial ktos inny nie ja.

kalafior92
Posty: 13
Rejestracja: 21.06.2016, 22:42

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kalafior92 » 19.07.2016, 00:40

NoMercybro pisze:
EMIGRANCI pisze:
Rehme pisze:Oj boli was ta Wisła boli ..i ma boleć ;) Skąd wy się wszyscy bierzecie? Wy wiecie wszyscy najlepiej ;) zwłaszcza z innych ekip jak jest na Wiśle . Zamiast przed komputer zasuwać na salkę bo runda się zaczeła ,a trasa to nie internet. A wszystkie ostrzaki terminarz znacie i wiecie kiedy i gdzie Wisła gra . pozdRawiam ;)
Nic nie boli bo co to za ekipa która z sprzętem lata napierdala swoich ukladowiczów z którymi trzymali i co teraz też hymn Polski nie będą śpiewać bo Ruch nie zobaczymy dalej w lidze wyjazdy ciężkie emocji nie będzie brakować bo coraz więcej słyszy się o dojechaniu wielkiej koalicji frajerów gdzie nie mogli dojechać kibola Cracovii w Francji podobno szykuje się super koalicja Lech-Arka-Cracovia-Zagłębie L-Zawisza-Odra O-także jak to wypali to rekinki będą jak leszcze bo to co zrobili Lechii oraz Śląskowi to nawet nie jest kurewstwo ani frajerstwo to są ludzie do wora
Nie p****** farmazonów jak nie wiesz... szykuje się coś innego niż tu wymieniłeś.
to Co sie szykuje ja slyszalem o ukladzie Legia Lechia, Motor Jaga, i ŁKS lodź cos z kimś duzym

kalafior92
Posty: 13
Rejestracja: 21.06.2016, 22:42

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kalafior92 » 19.07.2016, 00:43

woldemort1 pisze:
imperium311 pisze:
Combat pisze:Jezeli ktos jest zainteresowany pozyskaniem jakiejs z flag Ruchu Chorzow,to zapraszam na Cicha.Mozna sobie ja zerwac i powoli odejsc w pizdu.Nawet nie trzeba uciekac bo tak i tak nikt nie zareaguje.
Co się prujesz, chuligani w tym czasie byli na salce, a ultrasom jak zwykle brakuje jaj, bo zresztą i tak by dostali po głowie od delegata i ochroniarza, bo nie trenują.
To pokazuje ze osoby ktore biją sie w lesie i sa w tzw "bandzie"nie sa zainteresowane tym co sie dzieje na trybunach o boisku juz nie wspominając.
tak jest wielu "sportowców" nie chodzi na mecze to nie tylko an RUCHU ale i w innych ekipach a jak juz sie pojawią na meczach np u sibie to spedzaja je w cateringu na rozmowach i nawet sie nie cieszą z bramki swojej niby druzyny zwidzilem troche stadionow i wiem jak to sie odbywa wiecej lansu i bluz pit bull niz to warte lata90te to jezdzili Ci co kibicowali i sie bili teraz wiele przypadkowych osob lata na ustawki i akcje bo kolega z treningow walk zabral i adrenalina skoczyla i kolejna sprawa to ohcroniarze ktorzy bija sie w ekipach WSTYD,,

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nrth » 19.07.2016, 07:13

Doktor P(r)awica pisze:T Kazdy kto dobrze zna klimat Krakowa wie, ze "oklaski na koniec" i konstruktywna rozmowa nie ma tam miejsca.
W tym twoim ciągu du wywlekania jakichś cudzych spraw wewnętrznych masz jeden problem. Na tym spotkaniu była przynajmniej jedna osoba z Wrocławia (domyślam się że bez aprobaty chuliganów z Wrocławia ale była), na prv mogę Ci napisac mniej więcej kto. Akurat więc w kwestii spotkania nie będziesz musiał teoretyzować, tylko oprzesz się na faktach.
za kim jestes?

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Bartekkibic » 19.07.2016, 08:11

Przestańcie już pieprzyć o tej wierności. Ja jestem 15 lat wierny mojej żonie i flagi nie robię:).

Ile Arki w Niecieczy? Pasy z nimi?
Jak nie atakujemy my to akatują oni!

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: *** » 19.07.2016, 08:17

no to nieźle pisze:
*** pisze:klubik z Lublina założony 66l temu, debiut w najwyższej klasie 30 lat po powstaniu, pograli w 1l 9 latek notując najwyżej 9miejsce.To już W Krakowie jest blisko 10 albo nawet kilkanaście klubów o wiele starszych, i co najmniej kilka z lepszymi osiągnięciami oczywiście prócz Wisły i Cracovii.Masz przykładowo Wawel 1919 2m, Garbarnia 1921 mistrz i wicemistrz.Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

A Resovia?To klub czy klubik?To samo Unia Tarnów i Polonia P.Jeśli Motor jest klubikiem,to kim oni są według Ciebie?
weź nawet nie równaj klubów z przedwojenną historią do jakiś klubików założonych za rozkręcanych lat prlu w dodatku bez żadnych osiągnięć.Resovia czy Unia to kluby działające na innych sekcjach w których mają wyniki.
na takie miasto jak Lublin Motor to właśnie jest takim klubikiem jakich tysiące i najlepsza banda w galaktyce tego nie zmieni.

ts06
Posty: 334
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: ts06 » 19.07.2016, 08:18

VALO. pisze:Na koniec cos od znajomego z Wisły co mi powiedział.Wiesz dlaczego Wsh odkryło karty z twarzami.?Bo teraz moga juz napisac my sie nie bijemy bo mamy przypał bo mamy ogon i skladu nie ma oto chodziło w twarzowkach
Widzisz miszczu jaka ta Wisła genialna a w Chorzowie głąby.Przybili sobie układ po to by samemu się nie bić a czarną robotę będą odwalać PF;)

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: isis » 19.07.2016, 09:18

*** pisze:
no to nieźle pisze:
*** pisze:klubik z Lublina założony 66l temu, debiut w najwyższej klasie 30 lat po powstaniu, pograli w 1l 9 latek notując najwyżej 9miejsce.To już W Krakowie jest blisko 10 albo nawet kilkanaście klubów o wiele starszych, i co najmniej kilka z lepszymi osiągnięciami oczywiście prócz Wisły i Cracovii.Masz przykładowo Wawel 1919 2m, Garbarnia 1921 mistrz i wicemistrz.Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

A Resovia?To klub czy klubik?To samo Unia Tarnów i Polonia P.Jeśli Motor jest klubikiem,to kim oni są według Ciebie?
weź nawet nie równaj klubów z przedwojenną historią do jakiś klubików założonych za rozkręcanych lat prlu w dodatku bez żadnych osiągnięć.Resovia czy Unia to kluby działające na innych sekcjach w których mają wyniki.
na takie miasto jak Lublin Motor to właśnie jest takim klubikiem jakich tysiące i najlepsza banda w galaktyce tego nie zmieni.
Idąc Twoim tokiem rozumowania można śmiało stwierdzić że milicyjny klub jakim jest Wisła Kraków można śmiało spuścić w kiblu. Rok założenia, osiągnięcia, i najlepsza banda tego nie zmienią, bo to milicyjny klub.

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: isis » 19.07.2016, 09:41

Jak ktoś się chce do czegoś dojebać to zawsze coś znajdzie. Nawet w nieskazitelnym diamencie ;)

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: *** » 19.07.2016, 10:09

pewnie że można, ale ja nie drążę tylko odpowiadam na zadane pytanie.Wisła milicyjnym klubem została blisko po tylu latach ile istnieje ten Motor, więc twój argument do poruszonego tematu akurat jest słaby.Nie widzę powodu by dalej ciągnąć tutaj ten wątek, jak ktoś ma na to ochotę to w temacie krakowskim na pewno coś znajdzie:)

hau
Posty: 36
Rejestracja: 18.09.2014, 13:41
Lokalizacja: du ju du?

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: hau » 19.07.2016, 10:32

OFF TOPIC:
Wiem że forum jest po to aby pisać, ale czasami lepiej tylko poczytać. Nie wiem jak was ale mnie nie interesuje prywatne zdanie anonimowego użytkownika który nigdy na oczy nie widział Sharks'ów czy innej ekipy.
Szkoda że tego forum nikt nie moderuje, każdy klub powinien mieć konto zweryfikowane i część tematów ważnych powinna być nie dostępna dla reszty (do pisania oczywiście). Ważne akcje i tak nie ujrzą światła dziennego więc proponuję skupcie się na opisach, wyjazdach, oprawach czy prezentacjach.

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: ZwykłyKibic » 19.07.2016, 10:47

Zostało już wszystko powiedziane i napisane.
Czas pokarze jak to będzie.
Na koniec opis wyjazdu Lecha do Wrocławia.
[link]
,,Jedno jest pewne, od tej pory nic już na polskiej scenie nie będzie takie samo, a także nie zakończyły się jeszcze na niej ostateczne przetasowania''

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: biohazard » 19.07.2016, 10:49

hau dam ci tylko do przemyślenia jedną rzecz, tysiące użytkowników, kilkadziesiąt reklam = ... Nikt tego nie będzie moderował, a tylko udawał, każdy z moderatorów ma zapewne swoją dolę i do tego pozakładane setki kont gdzie co chwilę wrzucają do tematów jakieś spamy z płatnymi stronami.

Tutaj zawsze będzie syf dopóki nie powstanie alternatywne forum, niekoniecznie dla wybranych, ale odpowiednio prowadzone.
I nie mówię tutaj o ukrytych opcjach forum jakie już istnieją dla wybranych ekip i odpowiednich osób (z ultraski, chuliganki itp.)

ostr
Posty: 435
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: ostr » 19.07.2016, 11:55

10 stron pierdolenia... z Onetu przenieśli się tutaj.. Ma ktos linka do jakiegoś sensownego podsumowania kolejki?
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: arleska » 19.07.2016, 12:06

Koles z Wisly pare str wczesniej napisal,ze nie byli w pakcie na repre...teraz drugi pisze,ze mieli jakies tam kontakty na "patelni" w Sosnowcu gdzis zbierali sie ludzie z Koalicji itd.To jak to jest w koncu.

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: arleska » 19.07.2016, 12:09

Kontakty z Motorem(do mojego posta wyzej)i przestrzegali wczesniejszych zalozen,a Wisla na kadrze byla bardzo czesto widziana czy to na Slasku,Warszawie(gdzie grala kadra)i zawsze przy Koalicji

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nrth » 19.07.2016, 12:17

Sosnowiecka Patelnia to koniec lat 90-tych itd
Już w 21 wieku był np Polska-Białoruś w Łodzi gdzie Wisła "szukała" się np z Legią?
To nazywasz Koalicją ?
Nie wiem od kiedy jest pakt na repre ale wydaje mi się że mieszasz okresy
za kim jestes?

patyk
Posty: 19
Rejestracja: 24.04.2007, 06:21

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: patyk » 19.07.2016, 12:19

kalafior92 pisze: tak jest wielu "sportowców" nie chodzi na mecze to nie tylko an RUCHU ale i w innych ekipach a jak juz sie pojawią na meczach np u sibie to spedzaja je w cateringu na rozmowach i nawet sie nie cieszą z bramki swojej niby druzyny zwidzilem troche stadionow i wiem jak to sie odbywa wiecej lansu i bluz pit bull niz to warte lata90te to jezdzili Ci co kibicowali i sie bili
dokładnie, jeszcze foteczki są ważnym elementem,

to jest j***** rak polskiej sceny kibicowskiej

Rehme
Posty: 18
Rejestracja: 02.06.2016, 23:56
Lokalizacja: City of knives

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Rehme » 19.07.2016, 13:53

VALO. pisze:
ts06 pisze:
VALO. pisze:Na koniec cos od znajomego z Wisły co mi powiedział.Wiesz dlaczego Wsh odkryło karty z twarzami.?Bo teraz moga juz napisac my sie nie bijemy bo mamy przypał bo mamy ogon i skladu nie ma oto chodziło w twarzowkach
Widzisz miszczu jaka ta Wisła genialna a w Chorzowie głąby.Przybili sobie układ po to by samemu się nie bić a czarną robotę będą odwalać PF;)
Bo wy sie nie bijecie tylko pozujecie to każdy wie.Lista odmów modelek jest spora wiec twoje smieszki i usmieszki pokazuja komuja jaja lizecie Pf.
Wymień chociaż jedną?

PCHLG
Posty: 606
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PCHLG » 19.07.2016, 15:16

nrth pisze:Sosnowiecka Patelnia to koniec lat 90-tych itd
Już w 21 wieku był np Polska-Białoruś w Łodzi gdzie Wisła "szukała" się np z Legią?
To nazywasz Koalicją ?
Nie wiem od kiedy jest pakt na repre ale wydaje mi się że mieszasz okresy
A nie staliśmy przypadkiem na tym meczu wszyscy razem pod zegarem? Pamiętam że Legia stała koło nas/nad nami (Lechią).

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nrth » 19.07.2016, 15:23

Nie chce wprowadzać w błąd bo trochę czasu już minęło ale w tamtych czasach bywało tak że w pewnych sytuacjach Legia była reprezentowana przez 2 grupy (pierwszą nie wiem jak nazwać ale były tam starsze, znane osoby, druga TB). Nawet jeśli dobrze pamiętam to w Naszej Legii też TB opisywali że jechali tam min w celu konfrontacji z nami.
Podobnie jak w mniej więcej tym samym okresie w czasie pewnego zimowego turnieju w Sosnowcu kiedy to się pojawiliśmy mimo braku zaproszenia pod halą, Legia z nami rozmawiała o TB których nie było i miało nie być wg ich słów a potem się okazało ze jednak przyjechali.
za kim jestes?

chlorekmetylenu
Posty: 8
Rejestracja: 19.07.2016, 15:35

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: chlorekmetylenu » 19.07.2016, 15:39

isis pisze:Jak ktoś się chce do czegoś dojebać to zawsze coś znajdzie. Nawet w nieskazitelnym diamencie ;)
Nie ma czegoś takiego jak nieskazitelny diament. Diament aby był trwały w temperaturze pokojowej musi być bardzo, bardzo mocno zdefektowany :) Idealny diament w temperaturze pokojowej byłby niestabilny termodynamiczne. Zresztą, diament to nie jest najtrwalsza odmiana alotropowa.

Aby nie robić offtopu :

Jaka liczba zgód z Lechią w Płocku?

patojudek
Posty: 227
Rejestracja: 24.06.2016, 21:45

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: patojudek » 19.07.2016, 16:39

Na owym meczu przykozaczyć chciał Łks co skończyło się dla nich nie z ciekawie, po meczu pisali wiesze o heroicznym ataku na wielokrotnie silniejszego wroga, pojawiły się również zarzuty w stosunku do Widzewa że jakoby ten miał być wspomagany przez Legię przy ganianiu Łks co oczywiście było nie prawdą, Legia również oficjalnie zdementowała te rewelacje. Ot takie przypomnienie fiziowania na kadrze.

kary07
Posty: 67
Rejestracja: 29.11.2015, 13:17

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kary07 » 19.07.2016, 16:44

nrth pisze:Sosnowiecka Patelnia to koniec lat 90-tych itd
Już w 21 wieku był np Polska-Białoruś w Łodzi gdzie Wisła "szukała" się np z Legią?
To nazywasz Koalicją ?
Nie wiem od kiedy jest pakt na repre ale wydaje mi się że mieszasz okresy


Nie chcę nic popierdolić z datami,ale tzw koalicja powstała z inicjatywy Arki,która zorganizowała zimą 95 (?) turniej w Gdyni gdzie zaprosili całą Polskę oprócz Cracovii.Po ustaleniach i osiągnięciu porozumienia zmienili jednak zdanie i wybrali Cracovię olewając cała resztę.Powstała zresztą po tych wydarzeniach piosenka "Areczka ku...eczka w d*** wyj...na przekręciła układ będzie zaj...ana" (bez urazy).Na meczach czy to w Zabrzu (których było bardzo dużo)czy na Śląskim zbieraliśmy się w Sosnowcu gdzie również był Motor raczej w symbolicznych liczbach i żadnych scysji nie kojarzę ( mimo,że raczej alko lało się strumieniami)..To tyle.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nrth » 19.07.2016, 16:47

Chodzi mi o pakt, który CHYBA zostal powolany do życia razem z paktem poznańskim.
za kim jestes?

zdechła skarpeta
Posty: 40
Rejestracja: 30.03.2015, 17:14

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: zdechła skarpeta » 19.07.2016, 17:04

hanSSkloSS pisze:
OOLL pisze:Ale Wisle nie przeszkadzalo stac w sektorze gosci na Cracovii obok Motoru i nie pamietam czy Siarki.
Mowie o meczu gdzie polowa wyjazdowiczow byla na sektorze, a druga czesc zostala pod stadionem po wjezdzie z brama gdzie na pewno podczas tego incydentu braly udzial osoby z Jagi i Motoru. Nie wiem czy z Wisly tez nie wjechali na stadion.

Z bramą wjechała Jaga, kilka osób z Motoru i Wisły.
Jest gdzieś jakiś opis?
Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze :)

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: holendrowie i beldzy » 19.07.2016, 17:14

kary07 pisze:
nrth pisze:Sosnowiecka Patelnia to koniec lat 90-tych itd
Już w 21 wieku był np Polska-Białoruś w Łodzi gdzie Wisła "szukała" się np z Legią?
To nazywasz Koalicją ?
Nie wiem od kiedy jest pakt na repre ale wydaje mi się że mieszasz okresy


Nie chcę nic popierdolić z datami,ale tzw koalicja powstała z inicjatywy Arki,która zorganizowała zimą 95 (?) turniej w Gdyni gdzie zaprosili całą Polskę oprócz Cracovii.Po ustaleniach i osiągnięciu porozumienia zmienili jednak zdanie i wybrali Cracovię olewając cała resztę.Powstała zresztą po tych wydarzeniach piosenka "Areczka ku...eczka w d*** wyj...na przekręciła układ będzie zaj...ana" (bez urazy).Na meczach czy to w Zabrzu (których było bardzo dużo)czy na Śląskim zbieraliśmy się w Sosnowcu gdzie również był Motor raczej w symbolicznych liczbach i żadnych scysji nie kojarzę ( mimo,że raczej alko lało się strumieniami)..To tyle.

przed Polska-Szwecja w 98(?), Motoru w Sosnowcu więcej niż symboliczna liczba.
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

PKtub
Posty: 133
Rejestracja: 16.05.2016, 21:46

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PKtub » 19.07.2016, 17:14

Lewak z st.pauli na meczu Wisła Kraków - Pogoń Szczecin na sektorach gospodarzy.

Obrazek

Dex Dexter
Posty: 380
Rejestracja: 13.06.2016, 14:04

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Dex Dexter » 19.07.2016, 17:27

kosacki pisze:Czyli według Twojego toku rozumowania Wisła ma obowiązek trzymać z Lechią i Śląskiem do końca świata. Bo Wisła posiada flagę WIERNOŚĆ. A to dobre :) Muszę Cie zmartwić ale ta flaga nie powstała z myślą o Lechii i Śląsku i ma całkowicie inny wydźwięk - tyczy się przerzutów.
Doskonale wiem czego się tyczy ta flaga.Tak samo jak mam świadomość tego że przerzuty są także u Was czy chociażby waszych nowych kolegów.
Mój post był zapytaniem odnośnie wypowiedzi Twojego ziomka po szalu który to tak przedstawił sytuację jakoby WIERNOŚĆ tyczyła się tylko sprawy przerzutów Wisła -> Craxa a w innych sytuacjach ta cecha nie obowiązuje np.Craxa -> Wisła.
Poza tym nie miałem na myśli Waszych spraw z Lechią i WKSem ale jak to się mówi uderz w stół a nożyce się odezwą.Mimo wszystko stojąc z boku i patrząc na to co wyprawia wasza góra to ta flaga wydaje się już być całkiem wyblakła.
a tak na marginesie w/g mojego rozumowania nikt nie ma z nikim obowiązku trzymać ale jak już ktoś wiesza na płocie flagę z takim hasłem to w/g mojego rozumowania jakiekolwiek rozstanie powinno wyglądać zupełnie inaczej niż wy to zrobiliście.No ale może się mylę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości