www.warhouse.pl

Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: walka__o_przetrwanie » 21.07.2016, 10:53

Dziś Kosovo jutro Śląsk, to chyba mówi wszystko o poglądach Ruchu.
Obrazek



On Tour ABG
Posty: 28
Rejestracja: 03.07.2016, 23:43

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: On Tour ABG » 21.07.2016, 11:15

VALO. pisze:
abrakada12 pisze:Niech odbiorą swoje od Sevilli.
Wy odbijcie w koncu azory i biezanów.
Marny prowokator którego wszędzie pełno.........Znasz sytuacje na Bieżanowie?Oczywiscie ze znasz tylko z neta i tylko sie ośmieszasz takimi stwierdzeniami trollu.Nawet ogarniete osoby z pasów czy chocby z Prokocimia czy Rżąki powiedza że Bieżanów jest Wiślacki ale najwięcej mają do powiedzenia osoby które nawet nie znają Krakowskich klimatów i nie wiedzą nawet gdzie jakie osiedle leży.Lamusie o swoim klubie jakoś nigdy nie piszesz troche wstyd sie przyznac komu kibicujesz?
Semper Fidelis

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PaymanW » 21.07.2016, 11:39

<OB> pisze:
PaymanW pisze:
Emigrant'92'KS pisze:Śpiewanie ''c*** z waszym Polskim jesteśmy narodem śląskim", gwizdanie na hymn, śpiewy "Polska bez Śląska'', flagi po szwabwsku, napisy na murach i śpiewy '' j**** goroli'' (czyli nas Polaków).To wszystko nie jest anty Polskie tak? Jebnijcie się w łeb.
Flagi w językach angielskich, łacińskich i innych są rozumiem super? Ile tych flag po szwabsku u nas widziałeś? Jedną? Rzeczywiście dużo. Z gwizdaniem na Hymn było już pięćset razy pisane, nie będę powtarzać, ale możesz wierzyć w bzdury. GKS Katowice też gwizdał na Hymn podczas meczu z GKSem Jastrzębie tego już nie pamiętasz? A może nie chcesz pamiętać i nawet nie wiesz o czymś takim?
Zagłębie Sosnowiec z Legią też śpiewa "Polska bez Śląska". ;)
Jesteś zaślepiony i widzisz świat w biało-czerwonych barwach, a R-kę na tle niemieckiej flagi, muszę Cię zmartwić, bo ilość Niemców na Ruchu to mały %.
Do napisów j**** goroli nie będę się odwoływać, bo takich jest dużo, na całym Śląsku i niekoniecznie pisali to kibice Ruchu. Ave.
Bliska mi do Ruchu, ale trzeba przyznać, że są anty polscy. Kilka lat temu jak Chorzów zrobił oprawę dla Pileckiego to pisali, że to Kęty bo na forum Ruchu byłoby larum, z resztą ktoś tam napisał że głupie gorole. Na ostatnich kilku meczach u siebie jest zasłaniana flaga "Kęty" faną Górnego Śląska akurat w miejscu orła w koronie (herb Kęt ma połówkę orła w koronie). Kiedyś rozmawiałem, ze starszym gościem z R z Siemianowic, koleś ogarnięty i decyzyjny kiedyś, ale nadal się udziela. Wyjaśnił mi co prawda swój prywatny stosunek do Pl ale nie był on za ciekawy. Na moje pytanie "gdybyś miał wybór dojcze czy Polska (a nie ślązak) to kim byś chciał być? Bez wahania usłyszałem: "niemcem".
Równie dobrze mogłeś rozmawiać z dziesięcioma innymi ludźmi i usłyszałbyś odpowiedź "Polakiem".
Co do zasłaniania flagi Kęt, to już Cię nieźle poniosło, żal to komentować, flagi Widzewa też zasłaniamy, bo są tam fragmenty biało-czerwonych barw. ;)

<OB>
Posty: 67
Rejestracja: 03.04.2016, 22:42

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: <OB> » 21.07.2016, 12:19

[/quote]Równie dobrze mogłeś rozmawiać z dziesięcioma innymi ludźmi i usłyszałbyś odpowiedź "Polakiem".
Co do zasłaniania flagi Kęt, to już Cię nieźle poniosło, żal to komentować, flagi Widzewa też zasłaniamy, bo są tam fragmenty biało-czerwonych barw. ;)[/quote]
Nie ciś mi, bo mi do Ruchu jest bliżej niż myślisz. Każdy Polak w gronie niebieskich cieszy mnie i to bardzo a co do fany GŚ na części flagi Kęty zasłaniającej orła, to poglądaj skróty czy galerie ostatnich 5-8 meczów.

abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: abrakada12 » 21.07.2016, 12:31

"Cracovia Bieżanów" , nawet buty zamazali żeby ich nie rozpoznano po nich :D

Obrazek


Propaganda niechaj działa, tak jak na Azorach.


PS. A reprezentant Śląska niech nabierze trochę pokory bo gdyby mieli w swoim mieście porządnego rywala to nie straciliby jednego osiedla tylko 10.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: krzycho_ASR » 21.07.2016, 12:34

Któryś już raz wypływa tutaj temat zasłaniania białego orła z flagi FC Kęty. Początkowo myślałem, ze to jakiś głupi farmazon, ale serio ku***!? Jeśli to prawda, to grubo... Panowie z Kęt tez widzę mają szacunek do własnych płócien, skoro się na taki pojebany układ godzą.

wyschniety_szczaw
Posty: 58
Rejestracja: 17.10.2013, 23:34

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: wyschniety_szczaw » 21.07.2016, 12:49

Zapowiada się ciekawa sobota - Ruch jedzie przez Warszawę do Białegostoku (wyjazd samochodowy), a tego samego dnia gra Legia ze Śląskiem oraz Legionovia z Zagłębiem Sosnowiec (w Legionowie).

On Tour ABG
Posty: 28
Rejestracja: 03.07.2016, 23:43

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: On Tour ABG » 21.07.2016, 13:04

VALO. pisze:
abrakada12 pisze:"Cracovia Bieżanów" , nawet buty zamazali żeby ich nie rozpoznano po nich :D

Obrazek


Propaganda niechaj działa, tak jak na Azorach.


PS. A reprezentant Śląska niech nabierze trochę pokory bo gdyby mieli w swoim mieście porządnego rywala to nie straciliby jednego osiedla tylko 10.

Do kogo to ps.?jak do mnie to ładnie ci banie przypaliło słonce.Ta fote widziałem już,to juz nieaktualne teraz smigaja na luzaku.
co robią?Wtedy mieli najlepszy okres potem pare osob wróciło z wakacji i bujanko 50 kilowych szczurków bez barw sie skończyło w dodatku ostatnio stara gwardia powróciła i was tam wogóle nie widać.Zawsze musi sie jakiś kretyn trafic co Bieżanowa na oczy nie widział a wie najwięcej.
Semper Fidelis

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PaymanW » 21.07.2016, 13:15

<OB> pisze:
Równie dobrze mogłeś rozmawiać z dziesięcioma innymi ludźmi i usłyszałbyś odpowiedź "Polakiem".
Co do zasłaniania flagi Kęt, to już Cię nieźle poniosło, żal to komentować, flagi Widzewa też zasłaniamy, bo są tam fragmenty biało-czerwonych barw. ;)[/quote]
Nie ciś mi, bo mi do Ruchu jest bliżej niż myślisz. Każdy Polak w gronie niebieskich cieszy mnie i to bardzo a co do fany GŚ na części flagi Kęty zasłaniającej orła, to poglądaj skróty czy galerie ostatnich 5-8 meczów.[/quote]

Szczerze powiedziawszy nigdy na to nie zwracałem uwagi, zacznę zwracać. :) Wydawało mi się, że to były takie jednorazowe wybryki.
Faktem jest natomiast, że raczej polskie barwy na Ruchu raczej nie są entuzjastycznie postrzegane, ale znów bez przesady, bo przewijają się ludzie czasem w koszulce Polski, czy Żołnierzach Wyklętych czy NSZ. Jest tego więcej niż kiedyś, pomijając że to trochę głupia moda, to najważniejsze że nie latają w tęczowych koszulkach.

real12
Posty: 7
Rejestracja: 04.09.2015, 09:16

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: real12 » 21.07.2016, 13:21

wyschniety_szczaw pisze:Zapowiada się ciekawa sobota - Ruch jedzie przez Warszawę do Białegostoku (wyjazd samochodowy), a tego samego dnia gra Legia ze Śląskiem oraz Legionovia z Zagłębiem Sosnowiec (w Legionowie).
Śląsk nie jedzie do Warszawy. Zakaz

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Wasteland » 21.07.2016, 15:57

Jak by ktoś chciał to właśnie na nc+ leci powtórka meczu najbardziej medialnego klubu ostatnich miesięcy.Klubu dla którego meczu 90% kibiców w Polsce odpuściło mecze własnej drużyny,by ich tylko zobaczyć i posłuchać.Wisła-Pogoń:)

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kat. » 21.07.2016, 17:32

Nie chcę robić znów gównoburzy wokół Ruchu, ale wy tak poważnie z tym zasłanianiem herbu Kęt? Wiem, jakie mają tam poglądy itd., ale jednak pewne rzeczy mi się we łbie nie mieszczą.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: esyfloresy » 21.07.2016, 18:36

Polish Power pisze:
esyfloresy pisze:
*** pisze: macie Motorowcy nowy stadion i walczyliście o awans do samego końca w minionym sezonie więc nie dziwota że mieliście i będziecie w najbliższym czasie mieć młyn na poziomie drużyn ekstraklasy, do tego jesteście SAMI w dużym mieście jakim jest Lublin.
abrakada12 pisze: PS. A reprezentant Śląska niech nabierze trochę pokory bo gdyby mieli w swoim mieście porządnego rywala to nie straciliby jednego osiedla tylko 10.
A czyja to zasługa że Śląsk i Motor nie mają rywala w swoim mieście? To że nie pozwolono zaistnieć innym bandom we Wrocławiu czy Lublinie jest traktowane jako ujma? Przypierdalacie się o daty powstania klubu, o to że nie ma rywala w mieście. Zajmijcie się lepiej frekwencją na Wiśle bo gdybyście mieli epizody z niższymi ligami jak Śląsk albo gdybyście musieli tułać się jak Motor po IV ligach to już dawno by Was nie było w Krakowie.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: *** » 21.07.2016, 18:47

po pierwsze nie ja jestem autorem tego posta, po drugie p********* jak potłuczony.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: esyfloresy » 21.07.2016, 18:54

*** pisze:po pierwsze nie ja jestem autorem tego posta, po drugie p********* jak potłuczony.
Polish Power jest autorem pierwszego cytatu. W którym miejscu pierdolę?

saler
Posty: 12
Rejestracja: 17.07.2016, 14:24

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: saler » 21.07.2016, 19:02

esyfloresy pisze:
*** pisze:po pierwsze nie ja jestem autorem tego posta, po drugie p********* jak potłuczony.
Polish Power jest autorem pierwszego cytatu. W którym miejscu pierdolę?
Wisła tułała się już po niższych ligach przed erą Cupiała więc dobrze Ci napisał że p********* jak potłuczony, argument inwalida.

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Kefirjagodowy » 21.07.2016, 19:03

Korona jedzie do Szczecina?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: *** » 21.07.2016, 19:16

p********* o jakiś zasługach, tępienia rywala we Wrocławiu czy Lublinie, o jakim rywalu w ogóle ty piszesz?Analogicznie mogę napisać że Was w Krakowie to by nie było do roku, albo odwrotnie w Lublinie czy gdzie tam wolisz:)

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: esyfloresy » 21.07.2016, 19:47

saler pisze:
esyfloresy pisze:
*** pisze:po pierwsze nie ja jestem autorem tego posta, po drugie p********* jak potłuczony.
Polish Power jest autorem pierwszego cytatu. W którym miejscu pierdolę?
Wisła tułała się już po niższych ligach przed erą Cupiała więc dobrze Ci napisał że p********* jak potłuczony, argument inwalida.
Tak dwa sezony w II lidze w latach 90. To nazywasz tułaczką? Powiedz kto w latach 90 dominował w Krakowie? Gdybyście się znaleźli wtedy w III lidze albo zostali dłużej w II co by się wtedy działo?
*** pisze:p********* o jakiś zasługach, tępienia rywala we Wrocławiu czy Lublinie, o jakim rywalu w ogóle ty piszesz?Analogicznie mogę napisać że Was w Krakowie to by nie było do roku, albo odwrotnie w Lublinie czy gdzie tam wolisz:)
Nie piszę o zasługach tylko o tym, że nie pozwolono by taki rywal w ogóle powstał tak samo jak chociażby Poznaniu.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nrth » 21.07.2016, 19:54

Można sobie gdybać. c**** to warte - ani to co ty sobie wygdybasz, ani to co sobie my wygdybamy.
Świat kibicowski wiele razy pokazywał że wyniki nie maja prostego przełożenia na jakość ekipy.
Wielu argumentów mozna by użyć.
Tylko najlepiej rozmawiać o faktach a nie o jakichs wróżbach z fusow.
Dla Wisły akurat okres 2 ligi był udany.
Sytuacja w samym Krakowie w ogóle nei ma sie juz nijak do tego bo jest wynikiem wielu innych zmiennych.
Nawet nie trzeba sięgać w przeszłość, wystarczy obserwowac teraźniejszość
za kim jestes?

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: esyfloresy » 21.07.2016, 19:57

nrth pisze:Można sobie gdybać. c**** to warte - ani to co ty sobie wygdybasz, ani to co sobie my wygdybamy.
Świat kibicowski wiele razy pokazywał że wyniki nie maja prostego przełożenia na jakość ekipy.
Wielu argumentów mozna by użyć.
Tylko najlepiej rozmawiać o faktach a nie o jakichs wróżbach z fusow.
Dla Wisły akurat okres 2 ligi był udany.
Sytuacja w samym Krakowie w ogóle nei ma sie juz nijak do tego bo jest wynikiem wielu innych zmiennych.
Nawet nie trzeba sięgać w przeszłość, wystarczy obserwowac teraźniejszość
To była tylko moja odpowiedź na testy typu "bo wy nie macie rywala w swoim mieście". Tak jak napisałeś zawsze można gdybać ale to nie zmieni rzeczywistości.

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: mexx80 » 21.07.2016, 21:24

*** pisze:p********* o jakiś zasługach, tępienia rywala we Wrocławiu czy Lublinie, o jakim rywalu w ogóle ty piszesz?Analogicznie mogę napisać że Was w Krakowie to by nie było do roku, albo odwrotnie w Lublinie czy gdzie tam wolisz:)
Już wytępiliście Cracovię i Hutnika. Wystarczy
1950

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: *** » 21.07.2016, 22:28

piszę przygłupie ogólnie o podjęciu krakowskiej zabawy, jak ci wygodniej załóż sobie Cracovię.

kosacki
Posty: 671
Rejestracja: 05.04.2007, 13:37

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kosacki » 21.07.2016, 22:39

mexx80 to koleżka z Lublina, który pisze o tępieniu Cracovii i Hutnika..
A gdy Wisła odwiedziła jego lidera z Motoru to G. się popłakał i wyparł własnego klubu.

I mexx80 ma czelność pisać o klimacie w Krakowie. Wystarczyła Wisła by największy boss Motoru zrobił w gacie.
To co zrobiłby Motor żyjąc na co dzień w Krakowie? rywalizacja z Garbarnią co najwyżej. Ale prędzej 3/4 odjechałaby psychicznie i odpuściła z kibicowaniem. Krakowski klimat kształtuje charakter - i płaczki z Motoru nie miałyby w Krakowie miejsca bytu.

K_JB
Posty: 43
Rejestracja: 19.03.2007, 10:00

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: K_JB » 21.07.2016, 22:53

ku*** skonczcie juz ten temat krakowski I przeniescie sie do odpowiedniego dzialu.




kosacki pisze: Krakowski klimat kształtuje character

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: rzutkarny » 21.07.2016, 22:55

Sugerujesz, że taka przykładowa "banda meneli" nie miałaby miejsca bytu w Krakowie, i odpuściłaby kibicowanie?
Ależ wy jesteście zabawni z tą waszą propagandą.

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Kosa » 22.07.2016, 00:40

PaymanW pisze:GKS Katowice też gwizdał na Hymn podczas meczu z GKSem Jastrzębie tego już nie pamiętasz? A może nie chcesz pamiętać i nawet nie wiesz o czymś takim?
Hymn Polski to nie jest piosenka, którą się śpiewa przy byle okazji, w trakcie rozgrywania meczu, z czapkami na głowach i w celu prowokacji. I z tych powodów (a szczególnie ostatniego) pojawiły się gwizdy z "Blaszoka" podczas meczu z Jastrzębiem.
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Na_lajcie

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Na_lajcie » 22.07.2016, 08:04

Kosa pisze:
PaymanW pisze:GKS Katowice też gwizdał na Hymn podczas meczu z GKSem Jastrzębie tego już nie pamiętasz? A może nie chcesz pamiętać i nawet nie wiesz o czymś takim?
Hymn Polski to nie jest piosenka, którą się śpiewa przy byle okazji, w trakcie rozgrywania meczu, z czapkami na głowach i w celu prowokacji. I z tych powodów (a szczególnie ostatniego) pojawiły się gwizdy z "Blaszoka" podczas meczu z Jastrzębiem.

Weź już nie p****** i nie wybielej czegoś co z zasany jest corne :)

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: mexx80 » 22.07.2016, 09:16

kosacki pisze:mexx80 to koleżka z Lublina, który pisze o tępieniu Cracovii i Hutnika..
A gdy Wisła odwiedziła jego lidera z Motoru to G. się popłakał i wyparł własnego klubu.

I mexx80 ma czelność pisać o klimacie w Krakowie. Wystarczyła Wisła by największy boss Motoru zrobił w gacie.
To co zrobiłby Motor żyjąc na co dzień w Krakowie? rywalizacja z Garbarnią co najwyżej. Ale prędzej 3/4 odjechałaby psychicznie i odpuściła z kibicowaniem. Krakowski klimat kształtuje charakter - i płaczki z Motoru nie miałyby w Krakowie miejsca bytu.
Po pierwsze: tak jestem z Lublina.
Po drugie: przeczytaj jeszcze raz do czego się odniosłem, pisząc o Cracovii i Hutniku. Bo ty widzę tego niezrozumiałeś.
Po trzecie : nie twórz legend, jak chciałeś zabłysnąć to było się brokatem obsypać. Tyle możesz
1950

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Proterian » 22.07.2016, 12:00

Kosacki
Nie byłeś w sklepiku jak G dojeżdżali wiec nie p****** a słowa frajerow z WSH możesz rozpowiadac w Krakowie to po pierwsze , po drugie gdybyś się buja po 4,5 ligach ze swoim gwardyjskim klubem to Craxa juz dawno by was wyciela i bi byście co najwyżej rywalem dla garbarni właśnie wiec nie p****** bo się czytać nie da .

WISLA19891
Posty: 11
Rejestracja: 26.06.2016, 12:12

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: WISLA19891 » 23.07.2016, 18:52

Tak jak bysmy grali w 4 lidze to by nas nei bylo w Krk,wszyscy by odpuscili sobie.Bo to jest klub bez tradycji,histori.Rozpedz sie motoryno i nie p****** glopot.

Tomo071
Posty: 1
Rejestracja: 23.07.2016, 03:27

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Tomo071 » 23.07.2016, 23:23

WISLA19891 pisze:Tak jak bysmy grali w 4 lidze to by nas nei bylo w Krk,wszyscy by odpuscili sobie.Bo to jest klub bez tradycji,histori.Rozpedz sie motoryno i nie p****** glopot.
Pewnie jestes z ery Cupiała, to nie pamietasz co bylo przed...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości