www.warhouse.pl

Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
SK(AW)INA
Posty: 16
Rejestracja: 25.12.2013, 21:10

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: SK(AW)INA » 19.07.2016, 18:02

ZwykłyKibic pisze:Wisła w swoim oświadczeniu napisała ze układ z Psycho Fans jest ,,stricte chuligański i w takich normach należy go rozpatrywać'' a główni decyzyjni WSH pozują w koszulkach Ruchu przed stadionem???
Chcecie niby rozmawiać z ludźmi,zapraszacie ich na spotkanie które odbędzie się dziś o 15:00 w barze u Wiślaka ale gościa który wam się postawił ze Skawiny rozjebaliście w kilku na jednego.
Zakładacie sobie fikcyjne konta aby siać ferment po internecie ze Śląsk wraz z Lechem śpiewał na dwie strony ,,Wisłą to stara ku...''
Boicie się buntu na stadionie i dobrze wiecie ze sama ekipa bez reszty kibiców nic nie znaczy.
WSH sięgnęło dna.
Przecież on nie był ze Skawiny! mówisz o gościu w niebieskiej koszulce polo? Zadupcony 3 razy przerywał to co ludzie mówili wiec został tylko wyprowadzony z namiotu nic mu się nie stało!



abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: abrakada12 » 19.07.2016, 18:10

Ten gość był bodaj z Bochni, mocno przesadził z alkoholem i krzyczał o jebaniu Motoru.
I go po prostu wyprowadzono.

Poza tym incydentem nic się nie działo.

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: mms » 19.07.2016, 18:24

Widać, że internetowe gamonie dalej nie mogą przeżyć nowego układu. Biedne dzieciaczki :)

Ene due rabe
Posty: 652
Rejestracja: 28.11.2015, 20:37

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Ene due rabe » 19.07.2016, 19:22

Przypomniec ci dzieciaczku czerwony ile tobie zajęło przepalenie ukladu ŁKS - KKS??
To już w lata szło gamoniu, a zamknales pizde i przestałeś prowokować dopiero jak Ruch się "zbratał" z Wisłą...
Historia nie kłamie ....

RODOWICI ŁODZIANIE !

PrawdaBoli
Posty: 1
Rejestracja: 19.07.2016, 20:05

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PrawdaBoli » 19.07.2016, 20:12

Mówcie co chcecie i klejcie bajeczki.
Ruch po układzie z "modelkami"? sam zaczął używać sprzętu.

Obrazek

Dowodem tego jest dzisiejszy koleżeński przyjazd PF do Krakowa i napotkanie kibiców Craxy. Niech Craxa sama się wypowie co im zrobili, na czele z brodaczami z WSH.

Film nagrany z monitoringu lata już po szmatławcach w sieci i daje nam kibolom opinie.
Kto chce niech ogląda, ale dla mnie ŻENADA!

Video: [link]

Z1946L
Posty: 29
Rejestracja: 08.05.2010, 22:32

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Z1946L » 19.07.2016, 20:21

PrawdaBoli pisze:Mówcie co chcecie i klejcie bajeczki.
Ruch po układzie z "modelkami"? sam zaczął używać sprzętu.

Obrazek

Dowodem tego jest dzisiejszy koleżeński przyjazd PF do Krakowa i napotkanie kibiców Craxy. Niech Craxa sama się wypowie co im zrobili, na czele z brodaczami z WSH.

Film nagrany z monitoringu lata już po szmatławcach w sieci i daje nam kibolom opinie.
Kto chce niech ogląda, ale dla mnie ŻENADA!

Video: [link]
W********** z tymi linkami !

w_harringtonce
Posty: 167
Rejestracja: 02.11.2014, 20:09

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: w_harringtonce » 19.07.2016, 20:36

Jak to czytam to wnioskuję, że kibice.net twierdzą, iż lepiej poznali wartość bojową Wisły niż Śląsk czy Lechia...

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: mms » 19.07.2016, 21:01

Ene due rabe pisze:Przypomniec ci dzieciaczku czerwony ile tobie zajęło przepalenie ukladu ŁKS - KKS??
To już w lata szło gamoniu, a zamknales pizde i przestałeś prowokować dopiero jak Ruch się "zbratał" z Wisłą...
Z tobą to już ruro nie ma co gadać, już ci mówiłem jak pokazałeś swoją kumatość. Tak dzielnie broniłeś Resovii, a parę godzin później koniec zgody :) jesteś zwykła rura internetowa i prowokatorka, czerpiesz wiedzę net. Czerp dalej, powodzenia szczawiku :))

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: MW10 » 19.07.2016, 21:38

mms pisze:
Ene due rabe pisze:Przypomniec ci dzieciaczku czerwony ile tobie zajęło przepalenie ukladu ŁKS - KKS??
To już w lata szło gamoniu, a zamknales pizde i przestałeś prowokować dopiero jak Ruch się "zbratał" z Wisłą...
Z tobą to już ruro nie ma co gadać, już ci mówiłem jak pokazałeś swoją kumatość. Tak dzielnie broniłeś Resovii, a parę godzin później koniec zgody :) jesteś zwykła rura internetowa i prowokatorka, czerpiesz wiedzę net. Czerp dalej, powodzenia szczawiku :))
I mówi to parchata dziwka która relacjonowała w******* obskoczony przez ziomków na Górniaku z facebooka. Kompromituj się dalej.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: mms » 19.07.2016, 21:39

Wymyślaj dalej :)

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: rzutkarny » 20.07.2016, 00:13

mms pisze:Widać, że internetowe gamonie dalej nie mogą przeżyć nowego układu. Biedne dzieciaczki :)
A jak to z tym typem z Resovii? Przerzut, czy nie przerzut, bo od zakończenia zgody ŁKSu z Resovią coś się wyciszyłeś w tym temacie. Jeszcze ktoś gotów pomyśleć, że jesteś jebanym hipokrytą, który tego samego osobnika potrafi wytykać jednym i akceptować drugim.

Willy1312
Posty: 22
Rejestracja: 03.05.2016, 14:30

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Willy1312 » 20.07.2016, 00:42

SK(AW)INA pisze:
ZwykłyKibic pisze:Wisła w swoim oświadczeniu napisała ze układ z Psycho Fans jest ,,stricte chuligański i w takich normach należy go rozpatrywać'' a główni decyzyjni WSH pozują w koszulkach Ruchu przed stadionem???
Chcecie niby rozmawiać z ludźmi,zapraszacie ich na spotkanie które odbędzie się dziś o 15:00 w barze u Wiślaka ale gościa który wam się postawił ze Skawiny rozjebaliście w kilku na jednego.
Zakładacie sobie fikcyjne konta aby siać ferment po internecie ze Śląsk wraz z Lechem śpiewał na dwie strony ,,Wisłą to stara ku...''
Boicie się buntu na stadionie i dobrze wiecie ze sama ekipa bez reszty kibiców nic nie znaczy.
WSH sięgnęło dna.
Przecież on nie był ze Skawiny! mówisz o gościu w niebieskiej koszulce polo? Zadupcony 3 razy przerywał to co ludzie mówili wiec został tylko wyprowadzony z namiotu nic mu się nie stało!
Dokładnie, w dodatku godzinę przed meczem przed sektorem C stał przy lodówach, które zawsze tam parkują, a raczej próbował stać. Na spotkaniu akurat było dość rzeczowo i nikt kto pytał czy sie wypowiadał nie był uciszany, a wręcz spokojnie każdemu kto tylko chciał sprawy były tłumaczone nawet po kilka razy.

Na_lajcie

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Na_lajcie » 20.07.2016, 08:30

A wy dalej o tym układzie......widać fest wos to musi boleć że już od miesiąca wylewocie swoje żale...

Ultrasowski
Posty: 251
Rejestracja: 10.03.2007, 15:22

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Ultrasowski » 20.07.2016, 08:55

7 edycja Welcome to Nowa Huta

Tym razem gościmy Pogoń Lwów. Prezentujemy okolicznościowy transparent do którego odpalamy OW i strobo
Obrazek

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: ZwykłyKibic » 20.07.2016, 09:33

Willy1312 pisze:
SK(AW)INA pisze:
ZwykłyKibic pisze:Wisła w swoim oświadczeniu napisała ze układ z Psycho Fans jest ,,stricte chuligański i w takich normach należy go rozpatrywać'' a główni decyzyjni WSH pozują w koszulkach Ruchu przed stadionem???
Chcecie niby rozmawiać z ludźmi,zapraszacie ich na spotkanie które odbędzie się dziś o 15:00 w barze u Wiślaka ale gościa który wam się postawił ze Skawiny rozjebaliście w kilku na jednego.
Zakładacie sobie fikcyjne konta aby siać ferment po internecie ze Śląsk wraz z Lechem śpiewał na dwie strony ,,Wisłą to stara ku...''
Boicie się buntu na stadionie i dobrze wiecie ze sama ekipa bez reszty kibiców nic nie znaczy.
WSH sięgnęło dna.
Przecież on nie był ze Skawiny! mówisz o gościu w niebieskiej koszulce polo? Zadupcony 3 razy przerywał to co ludzie mówili wiec został tylko wyprowadzony z namiotu nic mu się nie stało!
Dokładnie, w dodatku godzinę przed meczem przed sektorem C stał przy lodówach, które zawsze tam parkują, a raczej próbował stać. Na spotkaniu akurat było dość rzeczowo i nikt kto pytał czy sie wypowiadał nie był uciszany, a wręcz spokojnie każdemu kto tylko chciał sprawy były tłumaczone nawet po kilka razy.
Nie chodzi mi o wasze ,,rodzinne'' spotkanie.

gigi
Posty: 52
Rejestracja: 15.06.2016, 13:42

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: gigi » 20.07.2016, 10:22

https://www.youtube.com/watch?v=L-8f_SV ... e=youtu.be Podsumowanie 1.kolejki przez PiknikTV

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: biohazard » 20.07.2016, 11:24

Na_lajcie pisze:A wy dalej o tym układzie......widać fest wos to musi boleć że już od miesiąca wylewocie swoje żale...
po gwarze wnioskuje, że jesteś z Ruchu, śledzę te forum bardzo długo i odkąd pamiętam wy wylewacie żale najpierw o układzie a potem sztamie żaboli z Gieksą, Hipokryzja pełną gębą i podwójne standardy, tak można odebrać waszą ekipę

Krzysiek74
Posty: 25
Rejestracja: 29.01.2013, 13:45

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Krzysiek74 » 20.07.2016, 13:10

old[Z] pisze:
Na_lajcie pisze:A wy dalej o tym układzie......widać fest wos to musi boleć że już od miesiąca wylewocie swoje żale...
Posłuchaj lajciuniu,Wy wylewocie' :) żale o koalicji KSGKS już parę lat,a tu Ci miesiąc to długo? Nikogo nie boli sam układ,bo tak naprawdę,to latacie koło ch.. większości z nas.Kim Wy jesteście,żeby o Was gadać?Chodzi frajerskie numery,np.we Francji,albo zachowanie się Wisły w stosunku do Lechii i Śląska.Po to jest forum,więc się gada.
I jeszcze jedno...Twoje wylewocie' i wos',to sobie pisz na swoim ślunskim forum.To jest forum polskie i piszę się wylewacie i was.Kumać? A jak nie,to w**********.Tak samo,jak z tym k....mi brudnymi uchodźcami.Albo przestrzegacie praw,kultury panującej w Polsce,szanujecie Polaków,albo w**********.
Chyba Cię trochę poniosło a ponoć stary jesteś czyli chyba Ruch Cię kiedyś skrzywdził bo tak ciskasz się do Chorzowskiego.Każdy zrozumiał co napisał a że gwarą to Twój problem Bydgoszczaninie :) W niczym mi Polakowi z centrum Polski nie uchybił.

Pitfas
Posty: 274
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Pitfas » 20.07.2016, 13:48

old[Z] pisze:
Na_lajcie pisze:A wy dalej o tym układzie......widać fest wos to musi boleć że już od miesiąca wylewocie swoje żale...
Posłuchaj lajciuniu,Wy wylewocie' :) żale o koalicji KSGKS już parę lat,a tu Ci miesiąc to długo? Nikogo nie boli sam układ,bo tak naprawdę,to latacie koło ch.. większości z nas.Kim Wy jesteście,żeby o Was gadać?Chodzi frajerskie numery,np.we Francji,albo zachowanie się Wisły w stosunku do Lechii i Śląska.Po to jest forum,więc się gada.
I jeszcze jedno...Twoje wylewocie' i wos',to sobie pisz na swoim ślunskim forum.To jest forum polskie i piszę się wylewacie i was.Kumać? A jak nie,to w**********.Tak samo,jak z tym k....mi brudnymi uchodźcami.Albo przestrzegacie praw,kultury panującej w Polsce,szanujecie Polaków,albo w**********.
Ciekawe czy swojej tyskiej koleżance również zwracasz takie uwagi. Żyj dalej naszym układem, bez odbioru.
PyRsk!

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PaymanW » 20.07.2016, 15:23

Prowokacją było śpiewanie Hymnu przez Legię i Cracovię podczas festiwalu wymiany uprzejmości. Gwara śląska to nic złego i możemy jej używać gdzie chcemy i kiedy chcemy, tutaj też i w sumie to c*** Ci do tego (nie chciałem tego napisać, ale za takie przypierdalanie się na siłę - musiałem). Na siłę też sobie dorabiasz ideologie, że Ruch jest nastawiony antypolsko. Cóż, muszę Cię zmartwić, manifestacja śląskości na meczach, flagi górnośląskie i gwara śląska nie oznaczają antypolskiego nastawienia.

Na_lajcie

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Na_lajcie » 20.07.2016, 15:51

oldZ moja gwara nie była żadną prowokacją. Jak sam widzisz, potrafię biegle posługiwać się polszczyzną :)
Co do samych układów...ci z bukowej mają sztamę z tymi z rooswelta skuli tego, że se z Ruchem nie potrafili dać rady. Ruch ma układ z Wisłą, bo po prostu lubią się napierdalać. I wszyscy od miesiąca, pieprzą o tym...w każdym temacie, na każdej stronie...to jest już śmieszne...

Co do mojej miłości do Polski...mój pradziadek został siłą wcielony do niemieckiej armii, z której spierdolił, po czym wywieźli go na Sybir, skąd z Andersem potem napierdalał szwabów. Uwierz mi że mom w sobie miłości do Polski i Górnego Śląska po równo, a wszechpolska opinia o tym, że na GŚ, a w szczególności Ruchu kochają niemców jest bajką. Jasne, są wielbiciele Adolfa i niemiec...ale to garstka...ułamek w całości.

I jak beda chcioł to sie beda pisoł gwarom kiedy beda chcioł i kaj beda chcioł...i to nie skuli tego, że chca kogoś tu prowokować...Skoro góral może se w tv pierdolić po góralsku, a kaszub po kaszubsku, to czemu do k**** nędzy jo sie nie moga po śląsku ??? Pyrsk :)

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: esyfloresy » 20.07.2016, 16:31

Na_lajcie pisze:oldZ moja gwara nie była żadną prowokacją. Jak sam widzisz, potrafię biegle posługiwać się polszczyzną :)
Co do samych układów...ci z bukowej mają sztamę z tymi z rooswelta skuli tego, że se z Ruchem nie potrafili dać rady. Ruch ma układ z Wisłą, bo po prostu lubią się napierdalać. I wszyscy od miesiąca, pieprzą o tym...w każdym temacie, na każdej stronie...to jest już śmieszne...

Co do mojej miłości do Polski...mój pradziadek został siłą wcielony do niemieckiej armii, z której spierdolił, po czym wywieźli go na Sybir, skąd z Andersem potem napierdalał szwabów. Uwierz mi że mom w sobie miłości do Polski i Górnego Śląska po równo, a wszechpolska opinia o tym, że na GŚ, a w szczególności Ruchu kochają niemców jest bajką. Jasne, są wielbiciele Adolfa i niemiec...ale to garstka...ułamek w całości.

I jak beda chcioł to sie beda pisoł gwarom kiedy beda chcioł i kaj beda chcioł...i to nie skuli tego, że chca kogoś tu prowokować...Skoro góral może se w tv pierdolić po góralsku, a kaszub po kaszubsku, to czemu do k**** nędzy jo sie nie moga po śląsku ??? Pyrsk :)
Jeżeli udzielasz się na ogólnopolskim forum i chcesz być zrozumiany przez wszystkich (a chyba chcesz skoro piszesz post) to używaj języka zrozumiałego dla wszystkich, jakoś nie widziałem jeszcze posta po kaszubsku na tym forum czy po góralsku.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: ZW1957 » 20.07.2016, 17:36

No tak, Ruch nie jest antypolski...

[link]
Obrazek

kontem ok
Posty: 70
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: kontem ok » 20.07.2016, 17:39

Na_lajcie pisze:A wy dalej o tym układzie......widać fest wos to musi boleć że już od miesiąca wylewocie swoje żale...
Buhahahaha. 9 lat ciągłego płaczu, lamentu, ujadania i wytykania KSGKS. A teraz nagle miesiąc rozkminek i podśmichujek z R-W i już głosy że musi boleć skoro tak długo wylewają żale :D

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nisc » 20.07.2016, 17:46

Posłuchaj lajciuniu,Wy wylewocie' :) żale o koalicji KSGKS już parę lat,a tu Ci miesiąc to długo? Nikogo nie boli sam układ,bo tak naprawdę,to latacie koło ch.. większości z nas.Kim Wy jesteście,żeby o Was gadać?Chodzi frajerskie numery,np.we Francji,albo zachowanie się Wisły w stosunku do Lechii i Śląska.Po to jest forum,więc się gada.
I jeszcze jedno...Twoje wylewocie' i wos',to sobie pisz na swoim ślunskim forum.To jest forum polskie i piszę się wylewacie i was.Kumać? A jak nie,to w**********.Tak samo,jak z tym k....mi brudnymi uchodźcami.Albo przestrzegacie praw,kultury panującej w Polsce,szanujecie Polaków,albo w**********.[/quote]

Ciekawe czy swojej tyskiej koleżance również zwracasz takie uwagi. Żyj dalej naszym układem, bez odbioru.
PyRsk![/quote]

ktos ladnie zna rozklad uzywania gwary slaskiej, jesli mysli ze w Tychach sa zwarte rejony rodowitych Slazaków ;-)

old(Z) tu sie z Toba nie zgodze wyjatkowo, jak chca godec po slunsku a codziennie uzywam tego jezyka to git, tak jak fakt czarnego kibica w ekipie LKS Lodz chociazby czy Ahmeda w Wisloce ;-) a jak sie spotkam z kims i chceme le so wepic z tej malinczi buetelczi u nas nad morzem to tez git...
TYBET JEST SERBSKI

GREEN2016
Posty: 59
Rejestracja: 13.02.2016, 21:40

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: GREEN2016 » 20.07.2016, 17:52

chcely my se zarzec :) ale bez napinki

nerwuus
Posty: 6
Rejestracja: 21.06.2016, 17:05

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: nerwuus » 20.07.2016, 17:54

old[Z], zamiast wiecznie wpierdalać w sprawy które nie dotyczą Ciebie...patrz tam lepiej słowego Klubu bo za ciekawie to nie wygląda.

VX8745
Posty: 10
Rejestracja: 08.06.2016, 11:50

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: VX8745 » 20.07.2016, 19:46

MENTOL1 pisze:
ZW1957 pisze:No tak, Ruch nie jest antypolski...

[link]

Hanysy sie teraz nawet do tego nie przyznają takie to są cykory kiedyś to oni byli wielcy Niemcy i Hanysi zresztą teraz też ale cicho o tym bo sie boją.

Dlatego normalni Polacy - Ślązacy z szacunku do historii jeżdżą na Górnik, bardziej jako Śląsk - region i szacunek do lokalnej kultury. Ruch zaś próbuje być niemiecki i raś-owy, szkoda że to wiąże sie z tym że żyją te osoby za 250 euro w familokach i nie godajom nic po "swojemu". Nie mówiąc już o polskich FC, które mają wyjebane w volksdojczów, troche strzał w gira. Nie antagonizuja, chociaż i tak sie ktoś dopierdoli.
Bez napiny bo mi sie nie chce "dyskutować".
Jestem tutaj po to by śmiać wam się w wasze internetowe buźki!

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: glwtrcd » 20.07.2016, 20:15

Osobiscie mam wyjebane na ten wasz uklad. Ale mam jedno pytanko, wydaliscie te wasze oswiadzenia ze to uklad strikte chuliganski tak? To powietrzcie czego sie boicie lub kogo tak obawiacie ze zrobiliscie ten uklad. Bo idac tokiem waszego rozumowania to sztama Gornika z Gieksa zostala zrobiona ze strachu przed wami. To wy tez musicie sie bac skoro robicie uklad z milicyjna Wisla prawda?

OOLL
Posty: 90
Rejestracja: 10.01.2010, 14:24

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: OOLL » 20.07.2016, 20:21

zdechła skarpeta pisze:
hanSSkloSS pisze:
OOLL pisze:Ale Wisle nie przeszkadzalo stac w sektorze gosci na Cracovii obok Motoru i nie pamietam czy Siarki.
Mowie o meczu gdzie polowa wyjazdowiczow byla na sektorze, a druga czesc zostala pod stadionem po wjezdzie z brama gdzie na pewno podczas tego incydentu braly udzial osoby z Jagi i Motoru. Nie wiem czy z Wisly tez nie wjechali na stadion.

Z bramą wjechała Jaga, kilka osób z Motoru i Wisły.
Jest gdzieś jakiś opis?
25.02.2012 mozna cofnac forum o pare lat

http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=21779

glwtrcd
Posty: 736
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: glwtrcd » 20.07.2016, 20:22

Osobiscie mam wyjebane na ten wasz uklad. Ale mam jedno pytanko, wydaliscie te wasze oswiadzenia ze to uklad strikte chuliganski tak? To powietrzcie czego sie boicie lub kogo tak obawiacie ze zrobiliscie ten uklad. Bo idac tokiem waszego rozumowania to sztama Gornika z Gieksa zostala zrobiona ze strachu przed wami. To wy tez musicie sie bac skoro robicie uklad z milicyjna Wisla prawda?

Emigrant'92'KS
Posty: 149
Rejestracja: 10.12.2012, 15:51

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Emigrant'92'KS » 20.07.2016, 20:26

Śpiewanie ''c*** z waszym Polskim jesteśmy narodem śląskim", gwizdanie na hymn, śpiewy "Polska bez Śląska'', flagi po szwabwsku, napisy na murach i śpiewy '' j**** goroli'' (czyli nas Polaków).To wszystko nie jest anty Polskie tak? Jebnijcie się w łeb.
j**** POlicje !

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: pablogda » 20.07.2016, 22:48

Mam pytanko do Sharksów.
Odebraliście wasze flagi z Wrocka?

abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: abrakada12 » 20.07.2016, 22:57

Niech odbiorą swoje od Sevilli.

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: maksMKS » 20.07.2016, 23:04

glwtrcd pisze: powietrzcie czego sie boicie
ja p******* człowieku, ty jesteś upośledzony czy jesteś na etapie wczesnego gimnazjum?
tych twoich postów nie da się czytać

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: jebaka_ » 20.07.2016, 23:34

nerwuus pisze:old[Z], zamiast wiecznie wpierdalać w sprawy które nie dotyczą Ciebie...patrz tam lepiej słowego Klubu bo za ciekawie to nie wygląda.
Weź się p****** lamusie i nade wszystko, naucz się pisać po polsku. Old[Z] pisze (jak reszta) to co myśli na temat różnych spraw. Koniec i kropka.
Natomiast to, co zasadniczo mnie wkurwiło to podbitka do naszej sytuacji. O ch. ci chodzi parówo? Myślisz, że B-klasa to był nasz cel? Że nam zależało na takiej degradacji? Zmartwię Cię jednak - żyjemy. Przeżyliśmy degrengoladę raz, przeżyliśmy hydrozagadkę i spuściznę po osuchu też przerobimy. Już się dzieje. To, że nas w C+ nie widać nie znaczy, że zginęlismy. Więcej piczo nie musisz wiedzieć.
Sorry za off top.

Ave Lechia
Posty: 1
Rejestracja: 20.07.2016, 23:19

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Ave Lechia » 20.07.2016, 23:39

damarus pisze:@PCtsw
Nie ma co sie produkowac tu na forum i zblizac sytuacje jak to wygladalo/wyglada. Wystarczy przejrzec komentarze w tym temacie i latwo wywnioskowac, ze wiekszosc to osoby co nawet na mecze swoich druzyn nie chodza, a pisza inforamcje z tych smiesznych facebookowych stron. Tak samo widze, ze z Gdanska pare osob zalozylo konto i pierdola glupoty. Byscie byli na wyjezdzie w Plocku to byscie sporo sie dowiedzieli, a tak to niezle farmazony tu piszecie. Czlowiek wchodzi poczytac co dzialo sie na innych boiskach, bo jest weekend i nie ma jak sledziec wszystkiego, a tu 4 strony pierdolenia na temat Wisly.
Byłem w Płocku i nie było żadnego tematu o Wiśle . Zgody nie ma pozdrowień nie ma nie ma po co drążyć temat .Może wiesz w czym Wisła Płock nam pomogła skoro jesteś bardziej ogarnięty?

Na_lajcie

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: Na_lajcie » 21.07.2016, 08:24

Emigrant'92'KS pisze:Śpiewanie ''c*** z waszym Polskim jesteśmy narodem śląskim", gwizdanie na hymn, śpiewy "Polska bez Śląska'', flagi po szwabwsku, napisy na murach i śpiewy '' j**** goroli'' (czyli nas Polaków).To wszystko nie jest anty Polskie tak? Jebnijcie się w łeb.
To co mam rozumieć, kiedy w Krakowie widzę swastyki, w Warszawie napisy Adolf Hitler, jeszcze gdzie indziej znaki SS ? Hanysy popierają niemców, a reszta kraju to co....jest nazistami ?

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: PaymanW » 21.07.2016, 08:34

Emigrant'92'KS pisze:Śpiewanie ''c*** z waszym Polskim jesteśmy narodem śląskim", gwizdanie na hymn, śpiewy "Polska bez Śląska'', flagi po szwabwsku, napisy na murach i śpiewy '' j**** goroli'' (czyli nas Polaków).To wszystko nie jest anty Polskie tak? Jebnijcie się w łeb.
Flagi w językach angielskich, łacińskich i innych są rozumiem super? Ile tych flag po szwabsku u nas widziałeś? Jedną? Rzeczywiście dużo. Z gwizdaniem na Hymn było już pięćset razy pisane, nie będę powtarzać, ale możesz wierzyć w bzdury. GKS Katowice też gwizdał na Hymn podczas meczu z GKSem Jastrzębie tego już nie pamiętasz? A może nie chcesz pamiętać i nawet nie wiesz o czymś takim?
Zagłębie Sosnowiec z Legią też śpiewa "Polska bez Śląska". ;)
Jesteś zaślepiony i widzisz świat w biało-czerwonych barwach, a R-kę na tle niemieckiej flagi, muszę Cię zmartwić, bo ilość Niemców na Ruchu to mały %.
Do napisów j**** goroli nie będę się odwoływać, bo takich jest dużo, na całym Śląsku i niekoniecznie pisali to kibice Ruchu. Ave.

<OB>
Posty: 67
Rejestracja: 03.04.2016, 22:42

Re: Komentarze/relacje/foto-video -15-18 lipca

Post autor: <OB> » 21.07.2016, 10:46

PaymanW pisze:
Emigrant'92'KS pisze:Śpiewanie ''c*** z waszym Polskim jesteśmy narodem śląskim", gwizdanie na hymn, śpiewy "Polska bez Śląska'', flagi po szwabwsku, napisy na murach i śpiewy '' j**** goroli'' (czyli nas Polaków).To wszystko nie jest anty Polskie tak? Jebnijcie się w łeb.
Flagi w językach angielskich, łacińskich i innych są rozumiem super? Ile tych flag po szwabsku u nas widziałeś? Jedną? Rzeczywiście dużo. Z gwizdaniem na Hymn było już pięćset razy pisane, nie będę powtarzać, ale możesz wierzyć w bzdury. GKS Katowice też gwizdał na Hymn podczas meczu z GKSem Jastrzębie tego już nie pamiętasz? A może nie chcesz pamiętać i nawet nie wiesz o czymś takim?
Zagłębie Sosnowiec z Legią też śpiewa "Polska bez Śląska". ;)
Jesteś zaślepiony i widzisz świat w biało-czerwonych barwach, a R-kę na tle niemieckiej flagi, muszę Cię zmartwić, bo ilość Niemców na Ruchu to mały %.
Do napisów j**** goroli nie będę się odwoływać, bo takich jest dużo, na całym Śląsku i niekoniecznie pisali to kibice Ruchu. Ave.
Bliska mi do Ruchu, ale trzeba przyznać, że są anty polscy. Kilka lat temu jak Chorzów zrobił oprawę dla Pileckiego to pisali, że to Kęty bo na forum Ruchu byłoby larum, z resztą ktoś tam napisał że głupie gorole. Na ostatnich kilku meczach u siebie jest zasłaniana flaga "Kęty" faną Górnego Śląska akurat w miejscu orła w koronie (herb Kęt ma połówkę orła w koronie). Kiedyś rozmawiałem, ze starszym gościem z R z Siemianowic, koleś ogarnięty i decyzyjny kiedyś, ale nadal się udziela. Wyjaśnił mi co prawda swój prywatny stosunek do Pl ale nie był on za ciekawy. Na moje pytanie "gdybyś miał wybór dojcze czy Polska (a nie ślązak) to kim byś chciał być? Bez wahania usłyszałem: "niemcem".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości