www.warhouse.pl

Komentarze-28-29 maja

Moderator: LechiaCHWM

yuma83
Posty: 23
Rejestracja: 17.05.2016, 11:59

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: yuma83 » 03.06.2016, 10:34

Jak wyglądają relacje na linii Widzew Stalowka?

O śmierci kibica piszą w UK nawet.



asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: asdasd » 03.06.2016, 11:04

yuma83 pisze:Jak wyglądają relacje na linii Widzew Stalowka?

O śmierci kibica piszą w UK nawet.
Kosa
Zamknijcie rejestrację !

szofer
Posty: 3
Rejestracja: 17.09.2010, 20:00

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: szofer » 03.06.2016, 11:13

Zamknijcie już ten temat wszystko powiedziane, a nowe pokemony tylko się napinają przed monitorem.

lobik
Posty: 362
Rejestracja: 01.11.2014, 12:12

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: lobik » 03.06.2016, 11:48

Wypierdolcie jak najszybciej z tego forum tą ofiarę związku kazirodczego-"ju_are_ded"!!! Zabiliście niehonorowo człowieka, więc powinieneś skleić p**** i nie odzywać się, jebana fajo.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

PCtsw
Posty: 134
Rejestracja: 06.12.2013, 13:04

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: PCtsw » 03.06.2016, 11:58

ju_are_ded pisze: Motor sobie poradzi i mam nadzieję ja taką, że to nie pierwszy w******* i super mega Stalówki i ich układowiczów wisła też się doigra kiedyś wraz z tym śmiesznym Przemyślem ;) i ładą haha
doigrasz to się ty i ta twoja motorynka jak wasz wódz kiedyś, wraz z tymi smiesznymi przydupasami, na czele z tymi z Białegostoku, koalicjami kupe macie żeby się ustawić, z samą Wisłą to samo, stać was na takie numery jedynie, a ile razy Wisła na was czekała to wy dobrze wiecie

Sarmaci1938
Posty: 1
Rejestracja: 29.05.2016, 21:12

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Sarmaci1938 » 03.06.2016, 12:53

Każdy się tak czepia Motoru i Stalowej, ale to właśnie dzięki tym dwóm ekipą coś się dzieje w świadku kibicowskim. Motor i Stalówka trzeba przyznać mają sporo na sumieniu. Mówicie że Stalowa, atakuje w przewadze, ale skoro mają ludzi i jest ich więcej to mają prawo atakować w przewadze tak jak i wspomniany Motor. Duży plus dla Stalowej bo nawet gdy, tak jak w tym przypadku było ich mniej wyszli z tych pojazdów i się postawili, inne ekipy w tym czasie by się obsrały. Co niektórzy chyba zapomnieli że Stalowa też się biła na liczby ŁKS, Widzew, Lech. Motor nie wypowiadam się bo nie znam ich statystyk ale z tego co pamiętam to z Lechem na pewno. Dobrze ktoś wyżej wspomniał raz jedni są górą raz drudzy. Co tu dużo pisać jedni najeżdżają na Motor inni na Stalową ale połowa z tych ekip wolała by omijać te dwie ekipy szerokim łukiem. Zginął chłopak i trzeba to uszanować by taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Chyba mi przyznacie że w ekipach biegają różni ludzie czasami i nawet z przypadku, nie każdy jest w tej ekipie zawodnikiem mma, trzeba to czasami podzielić na zwykłych rozrabiaków i gości którzy ostro trenują przez cały rok, wiadomo jak to się kończy gdy spotyka się gość który ma pojęcie z gościem który nic nie umie. A druga sprawa to te pijawki które stoją z boku i tylko czekają aż ktoś padnie, nie znające umiaru. To co się tam wydarzyło było zwykłą karmą która wróciła po krzywych akcjach Stalowej. Ale musimy wiedzieć jedno w tej naszej pięknej Polsce wszyscy mają coś za paznokciami nie tylko Stalowa. Dlatego szkoda tracić czas na tłumaczenie i wypociny na internecie stało się i żyjemy dalej ... Pamiętajmy jednak o tym jak zginął chłopak i nie pozwólmy żeby zginął następny.

Zapomniałem wspomnieć że Stalowa w piękny sposób rozjechała Jagiellonie, o tym też nie zapominajmy, bardzo podobne starcie i jak się skończyło dla Jagi ? Ale tam nikt nikogo nie katował.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Doktor P(r)awica » 03.06.2016, 13:30

Jebane parówy sie porejestrowały i bedziecie teraz pisać swoje śmieci.
Wy sie chyba ku*** naczytaliście jakichś komiksów, żyjecie w ułudzie jeżeli myślicie, że kopanie na glebie to coś niezwykłego. To nie kółko harcerskie, wiele ekip samemu miedzy sobą sie dogaduje, że nie bastują i lecą aż do końca, aż odpłyną. Na spokojnie to można na ringu sie z koleżką sparować, a nie na awanturze tego typu. I nie pisze, tego by wybielać WH tylko ogólnie, bo to co wy piszecie to kpina. Na awanturze są emocje, różne rzeczy sie dzieją. Ekipa obiła wcześniej drugą, ciśnie z nią, przychodzi czas zemsty i nie ma walko w stójce, a potem zbijania piątek, jest konkretny dym. Powybijane zeby (albo powbijane) połamane kości jarzmowe, nosy, rece, miednice, nogi, szczęki, rozjebane oko itp. Wy myślicie, ze jak sie wpierdala w ciebie na pełnej kurwie wytrenowane 100kg, a potem jeszcze pare razy dla pewności ci wyjebie żebyś nie wstał to ma sie najwyżej siniaka? Kim wy ku*** jesteście by oceniać wszystkich w koło. Jeszcze raz powtórzę nie chodzi mi teraz o wybielanie kogokolwiek czy mówienie, a Stalówka, należało sie. Należeć może sie w*******, upokorzenie najwyżej, ale nie taka sytuacja i jasne, że źle iż tak sie stało, szkoda młodego chłopa, który miał pasje i zainteresowania podobne do nas, ale to co wy tu odpierdalacie to ciężko zrozumieć.
Mówicie coś o honorze? Śmierć tego chłopaka to tylko pretekst dla was by krecić tu swoje gównoburze i chujo rozkminy. Kolejny argument by sie przyjebać. Wasze gadanie nic nie zmieni, możecie sobie pisać kto kogo dojedzie, komu co sie należy, tyle, że to nie wy o tym decydujecie bo jesteście w wiekszości zapewne zwykłymi pionkami co sie prują tu na kibice.net.
Młodemu człowiekowi życia to nie wróci. Idźcie na pogrzeb, złóżcie kwiaty. Skoro WH taka niehonorowa to wy w takim razie pokażcie swój honor i nie róbcie tu szobki nad jego trumną.

Zbyszko_z_Bogdańca
Posty: 70
Rejestracja: 21.10.2014, 19:39

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Zbyszko_z_Bogdańca » 03.06.2016, 13:45

Doktorze nie ma co się rozpisywać, pajace konta pozakładały i sypią debilnymi postami by jak najwięcej informacji wyciągnąć przez robienie zamieszania i pisania debilnych postów.

zdechła skarpeta
Posty: 40
Rejestracja: 30.03.2015, 17:14

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: zdechła skarpeta » 03.06.2016, 14:33

Krytyk1906 pisze:........
Naprawdę czas zamknąć ten temat. Żeby wiślak kogokolwiek pouczał...

komentarze i pyskówki żenujące.....
Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze :)

Samsam
Posty: 4
Rejestracja: 03.06.2016, 14:33

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Samsam » 03.06.2016, 14:42

Dajcie spokój przynajmniej uaktywnili się konie i niebieskie wąsy, jeden przez drugiego będzie dawał na psy lub ustalał co wolno lub nie :D Kolejny napisze felieton z informacji z gw oraz onetu jak i swojej pryszczatej wyobraźni i już jest potwierdzone wydarzenie ( Bo jest felieton...) Wystarczy tylko spojrzeć bo co najlepsze to nie wszystkie konta są teraz rejestrowane tylko już niektóre mają ładnych kilka lat. Więc każdy może sam wyciągnąć wnioski kto wprowadza zamęt udając kumatego...
Bez pozdrowień i czekam na więcej...

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: kemot79 » 03.06.2016, 14:55

WH- wzięli ludzi jak leci to i skutki tragiczne. Jakby byli stałą ekipą to do takiej akcji by nie doszło a w zasadzie do tak tragicznych skutków akcji.

temat do zamknięcia

Aldik22
Posty: 44
Rejestracja: 23.08.2015, 15:35

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Aldik22 » 03.06.2016, 15:37

kemot79 pisze:WH- wzięli ludzi jak leci to i skutki tragiczne. Jakby byli stałą ekipą to do takiej akcji by nie doszło a w zasadzie do tak tragicznych skutków akcji.

temat do zamknięcia
Następny znawca wie że "wzięli ludzi jak leci" .....

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: spacerowicz » 03.06.2016, 16:06

PCtsw pisze:
ju_are_ded pisze: Motor sobie poradzi i mam nadzieję ja taką, że to nie pierwszy w******* i super mega Stalówki i ich układowiczów wisła też się doigra kiedyś wraz z tym śmiesznym Przemyślem ;) i ładą haha
doigrasz to się ty i ta twoja motorynka jak wasz wódz kiedyś, wraz z tymi smiesznymi przydupasami, na czele z tymi z Białegostoku, koalicjami kupe macie żeby się ustawić, z samą Wisłą to samo, stać was na takie numery jedynie, a ile razy Wisła na was czekała to wy dobrze wiecie
Nie obrażaj Motoru i nie dawaj się podpuszczać anonimowym prowokatorom. Jakiś szczur coś napisze c*** wie z jakiego klubu, w którym i tak nic nie znaczy to musisz iść jego poziomem? Bądź mądrzejszy jeden z drugim.

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: kemot79 » 03.06.2016, 16:37

Aldik22 pisze:
kemot79 pisze:WH- wzięli ludzi jak leci to i skutki tragiczne. Jakby byli stałą ekipą to do takiej akcji by nie doszło a w zasadzie do tak tragicznych skutków akcji.

temat do zamknięcia
Następny znawca wie że "wzięli ludzi jak leci" .....
Nie wiem kasztanie z jakiej ekipy jesteś ale akurat temat spotkań z Motorem znam z autopsji. W tym temacie to może kilka osób się wypowiadać z tego forum a ty do nich nie należysz

mortarthor
Posty: 99
Rejestracja: 17.10.2013, 03:20

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: mortarthor » 03.06.2016, 17:42

nie wiedziałem gdzie napisać:

pytanie do kogoś z Radomiaka.
Kiedy u was stadion skończą?przyszły sezon dalej na Broni?
Prawo jazdy and Polonez

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: pablogda » 03.06.2016, 18:11

ju_are_ded pisze:
PCtsw pisze:
ju_are_ded pisze: Motor sobie poradzi i mam nadzieję ja taką, że to nie pierwszy w******* i super mega Stalówki i ich układowiczów wisła też się doigra kiedyś wraz z tym śmiesznym Przemyślem ;) i ładą haha
doigrasz to się ty i ta twoja motorynka jak wasz wódz kiedyś, wraz z tymi smiesznymi przydupasami, na czele z tymi z Białegostoku, koalicjami kupe macie żeby się ustawić, z samą Wisłą to samo, stać was na takie numery jedynie, a ile razy Wisła na was czekała to wy dobrze wiecie
nie szalej to tylko forum, kto poważny ustawia się ze ścierwem z Krakowa, jeszcze przyjdzie kryska na Matyska, stalowa padła i padnie ta zwisła i jej przydupasy chore !
po pierwsze kmiocie z motorynki prośba- nie odpisuj.
jak tylko nadarzy się okazja to was znowu dojedziemy

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Proterian » 03.06.2016, 18:22

Nie udawaj łowcy kiedy jesteś ......i tak dalej

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: arleska » 03.06.2016, 18:45

mortarthor pisze:nie wiedziałem gdzie napisać:

pytanie do kogoś z Radomiaka.
Kiedy u was stadion skończą?przyszły sezon dalej na Broni?
przyszly sezon I nastepny na pewno na MOSiR (to nie jest stadion Broni)

bury31
Posty: 20
Rejestracja: 22.04.2016, 16:25

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: bury31 » 03.06.2016, 18:53

"To wszystko" nie jest tego warte. To nasze ekstremalne hobby którego nie zrozumie nikt kto jest poza środowiskiem. Katowanie, skakanie po głowach, wjazdy na chatę, napierdalanie pałami, maczetami i c*** wie czym jeszcze. Później wysmarują w gazetach "Gangsterzy ze stadionów" i jest wielkie oburzenie całego środowiska, że to nie tak, że tu nie o to chodzi, że napierdalamy się honorowo itp itd. c****, w większości idzie już o kasę o wpływy w regionie, z****** narkotixy itp

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: arleska » 03.06.2016, 18:53

Jak mnie śmieszą wpisy typu- nie udawaj łowcy....stalówka też krzywą akcje zrobiła......itd.JEBANE POKEMONY SKATOWANO CHŁOPAKA ile wy macie lat,że nawet coś takiego was nie rusza

Rehme
Posty: 18
Rejestracja: 02.06.2016, 23:56
Lokalizacja: City of knives

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Rehme » 03.06.2016, 19:06

ju_are_ded pisze:
PCtsw pisze:
ju_are_ded pisze: Motor sobie poradzi i mam nadzieję ja taką, że to nie pierwszy w******* i super mega Stalówki i ich układowiczów wisła też się doigra kiedyś wraz z tym śmiesznym Przemyślem ;) i ładą haha
doigrasz to się ty i ta twoja motorynka jak wasz wódz kiedyś, wraz z tymi smiesznymi przydupasami, na czele z tymi z Białegostoku, koalicjami kupe macie żeby się ustawić, z samą Wisłą to samo, stać was na takie numery jedynie, a ile razy Wisła na was czekała to wy dobrze wiecie
nie szalej to tylko forum, kto poważny ustawia się ze ścierwem z Krakowa, jeszcze przyjdzie kryska na Matyska, stalowa padła i padnie ta zwisła i jej przydupasy chore !
Ścierwo to cie urodziło , niema to jak się spinać na forum. Bić się nie chcecie bo jesteście zesrani i tyle.

yuma83
Posty: 23
Rejestracja: 17.05.2016, 11:59

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: yuma83 » 03.06.2016, 19:15

Morda juz ku*** jeden z drugim

KubuśPuchatek
Posty: 3
Rejestracja: 28.05.2016, 14:35

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: KubuśPuchatek » 03.06.2016, 19:52

https://www.youtube.com/watch?v=v2r8kBnGtAU to pierdolone pole bitwy a nie kółko różańcowe

PanTuNieStał
Posty: 566
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: PanTuNieStał » 03.06.2016, 20:55

Przerażający jest poziom znieczulenia co poniektórych, i jeszcze jakiś debil wkleja gangsta rap wydaje mu się że jest gangsterem, inny mu wtóruje że ci co nie skaczą po głowie to miękkie faje, następny daje plus za katowanie minus za stękanie, dziwne pokolenie.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

The Pozer City
Posty: 41
Rejestracja: 08.04.2016, 23:27

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: The Pozer City » 03.06.2016, 22:25

Rozumiem, że obrońcom katowania nie będzie przeszkadzać jak któraś krakowska ekipa posieka ich przedłużaczami? Przecież to pierdolone pole bitwy chłopaki ;-)

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Pająk Spajder » 03.06.2016, 23:25

ku*** nawet w tym temacie wisła chuligani w internecie. I jeszcze obijają wszystkich na gołe łapy, ja p*******...Ogarnijcie się bo tylko wstyd knurowi robicie.

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: P141171215B » 03.06.2016, 23:45

Pająk Spajder pisze:ku*** nawet w tym temacie wisła chuligani w internecie. I jeszcze obijają wszystkich na gołe łapy, ja p*******...Ogarnijcie się bo tylko wstyd knurowi robicie.
Żryj gruz obrzezany cygusie. Nie rozdupcaj swoimi kocopołami i tak już rozjechanego tematu. Knur cię wyhodował, szkoda, że nie ukręcił łba przy porodzie. Mniej pier..lenia bez sensu by było. Już na temacie o Krakowie pokazałeś, co potrafisz.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

Andrzej191
Posty: 3
Rejestracja: 19.01.2009, 22:37

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Andrzej191 » 03.06.2016, 23:50

Tych pseudo chuliganów co p******* że trzeba się liczyć z konsekwencjami utraty życia ustawił naprzeciw zgranej bandy i patrzył na rajty który się pierwszy posra.

Proszę zamknijcie ten temat !

Pomyslowy D
Posty: 2
Rejestracja: 29.05.2016, 12:03

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Pomyslowy D » 04.06.2016, 00:03

Juz was raz dojebali bez Wisly to was dojebia i drugi wiec zamknij juz ten ryj

Aequitas
Posty: 276
Rejestracja: 14.09.2009, 16:32

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Aequitas » 04.06.2016, 00:04

ju_are_ded pisze:taka prawda te ciipy ze Stalowej poproszą zWisłę o pomoc i kogoś tego tamtego ścierwo potnie jak tu widzę wpisy się szykuje ostry odwet hahah nowych układowiczów Stalówki-cipuszki,już Motor miał srać tego odwety na forum szykowali.....
Napisałeś "zbanować napinacza" , a sam nim jesteś

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Doktor » 04.06.2016, 00:25

Teraz krotko.tutaj nikt normalny ani z jednej ani drugiej strony sie nie wypowie na temat tej awantury.same lby konfidenci prowokatorzy podszywajacy sie pod jednych i drugich milicjanci prubojacy ciagnac za jezyk.ja sam nie bylem nie wiem jak bylo wiec sie nie wypowiadam.Doktor (P)rawica opisal jak wyglada rzeczywistosc ale takie trole internetowe i dziennikarskie felietonistki stare k**** i tak tego nie pojma.a szczytem wszystkiego jest zdawaloby sie rozsadny wislak ktory sie proje i pierdoli cos o honorze zaklamany spruty hipokryta ktorego ekipa dzga ludzi widlami trzyma po piwnicach i szcza na takiego,co woli zaatakowac busa Chełmianki jadacej na nasz mecz niz nasze 2 autokary mimo iz bylismy na laczach zbiera sie zdjeciowym mega skladem na mecz u nas i zamiast prubowac cos wykrecic to se wali fotki na cepenie w krasniku.na kazdego sobie znajdziecie pretekst zeby sprzetem przeorac Cracovia wiadomo,Hutnik bo sie wacha po cichu z Cracovia zgody Cracovii wiadomo ,przezuty wiadomo,Motor bo skatowali Stalowke itd itp.yrzeba bylo wjechac autami bez psow do Lublina a nie se autokarami zajechac.uwierz mi ze jakby nie psy to bysmy was zaatakowali.na powrocie Stalowki z Bialegostoku byl remis a nie porazka.nas 43 Stalowki 2 autokary.zycze wiśle tak jak oni nam zebyscie spadli do 4 ligi na 10 lat jak my wtedy bysmy wasza sile ocenili i czy byscie przetrwali jakby sie moda skonczyla a najlepiej nigdy na was nie zaczela.a przyklad wjazdu po naszego kolege i podpieranie sie tym pokazuje jacy jestescie honorowi.
mahomet to pedofil. AVE BMH

SedbeS
Posty: 16
Rejestracja: 08.12.2010, 15:35

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: SedbeS » 04.06.2016, 00:26

debil jestes i tyle!! jestem kibicem Motoru od ponad 20 lat(mam nadzieje, że ty nim nigdy nie byłeś i nie bedziesz-ju_are_ded!!) i pierwszy raz w moim życiu czuje taki niesmak, przestańcie już pisać bo to chlopakowi życia nie wróci!! zawsze byłem uczony żę nie wolno nikomu życia zabierać nie my go daliśmy!! choć zawsze nie lubiłem Stalówki i nigdy pewnie nie polubie oni zreszta też nigdy tego nie zrobią to pewne zasady są!! zasady które na Motorze były bardzo ważne!!! podejrzewam, że chłopakom też jest ciezko w to uwierzyc co sie stalo!! dajcie juz spokoj i juz nie rozkminiajcie co jak gdzie kiedy!!!! moge tylko powiedziec ze nigdy nikt z Lublina nie chcial nikomu zycia odebrac!!! znam to miasto od malego!!! stalo sie!! nie rozgrzebujmy teraz bo nie czas i miwjsce!! spoczywaj w pokoju KACZY!!!!

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Doktor » 04.06.2016, 00:28

Wypierdalac tych prowokatorow z tad
mahomet to pedofil. AVE BMH

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Popeyee » 04.06.2016, 02:51

TSW pisze:ku*** to Cie zrodziła i to za młodu bo 35 lat to ma Twoj pasierb. Skasować to wszytko w c***.

Po co ty z psem gadasz..c*** mu w ryj prowokator i tyle.,nie widzisz tego.?
Good Night Left Side

arleska
Posty: 175
Rejestracja: 04.10.2015, 23:14

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: arleska » 04.06.2016, 18:05

ju are ded -masz 35 lat jak piszesz,a w głowie siano.Piszesz takie bzdury,których się czytać nie da.Do tego do wszystkich się prujesz.Nawet koleś z Motoru,który napisał konkretny post ciśnie z tobą.Jeżeli jesteś dumny i się cieszysz ,że zginął chłopak ze Stalówki to c*** ci .......PRZYPADKIEM NIE ODPISUJ

-E4-
Posty: 245
Rejestracja: 20.08.2015, 10:32
Lokalizacja: Odra Opole

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: -E4- » 04.06.2016, 20:45

SedbeS pisze:debil jestes i tyle!! jestem kibicem Motoru od ponad 20 lat(mam nadzieje, że ty nim nigdy nie byłeś i nie bedziesz-ju_are_ded!!) i pierwszy raz w moim życiu czuje taki niesmak, przestańcie już pisać bo to chlopakowi życia nie wróci!! zawsze byłem uczony żę nie wolno nikomu życia zabierać nie my go daliśmy!! choć zawsze nie lubiłem Stalówki i nigdy pewnie nie polubie oni zreszta też nigdy tego nie zrobią to pewne zasady są!! zasady które na Motorze były bardzo ważne!!! podejrzewam, że chłopakom też jest ciezko w to uwierzyc co sie stalo!! dajcie juz spokoj i juz nie rozkminiajcie co jak gdzie kiedy!!!! moge tylko powiedziec ze nigdy nikt z Lublina nie chcial nikomu zycia odebrac!!! znam to miasto od malego!!! stalo sie!! nie rozgrzebujmy teraz bo nie czas i miwjsce!! spoczywaj w pokoju KACZY!!!!
potwierdzam Motor zawsze był honorową ekipą miałem okazję z nimi powalczyć i było kozacko mimo przegranej...
Obrazek

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: ban82 » 04.06.2016, 21:31

ludzie, dajcie spokój..

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: kemot79 » 04.06.2016, 23:45

Motor nigdy nie był honorową ekipą- przynajmniej z nami. Nie wiem może z większymi firmami. W świecie kibicowskim honor to pusty frazes. Znajdzcie mi honorową ekipę- większość odp.... jakieś maniany. Czy w ogóle odbyła się honorowa ustawka. Jakby nie obserwatorzy to każda kończyłaby się jakąś tragedią. Może nie jest u nas jak u ruskich ale do honoru i czystej gry jest bardzo ale to bardzo daleko

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: Doktor » 05.06.2016, 00:05

A ty z avii placzku.co takiego nie honorowego was spotkalo z naszej strony?przezywasz ta Niedrzwice jak by h** wie co sie tam stalo.pojechalismy w ok 30 osob,wjechalismy na boisko skopalismy was i tyle.jakie katawanie i podobno sprzet ty klamczucho bez honoru.ciagnie swoj do swego gejszo Stalowki ;).macie jakis kompleks zeby po przegranej normalnie napisac PORAZKA Z MOTOREM?jakas ujma tacy slabi dla was jestesmy?ze trzeba pisac ze sprzet ze dwukrotna przewaga i sretetete.posluchaj gosciu odkad jest uklad nikogo sprzetem nie walilismy a nawet jak nie bylo ukladu to na takie cos jak wy sprzet nie byl potrzebny a o naszym honorze moga sie wypowiedziec ekipy ktorym do piet nie siegacie pod zadnym wzgledem.napisal ci kolega z Odry,a raczej Resovia Stomil Hetman i inni rowniez nie maja pretensji o walki z nami.ale jak sie wacha ze zbieranina naszych wrogow to sie szczeka jak oni.wy wiecie ze My wiemy;)
mahomet to pedofil. AVE BMH

kemot79
Posty: 86
Rejestracja: 04.01.2013, 20:10

Re: Komentarze-28-29 maja

Post autor: kemot79 » 05.06.2016, 00:48

co ty p*********? wiesz ile razy się z wami ciulu spotykałem? pewnie w pieluchę jeszcze zrałeś. Jeszcze jak bracia H... byli to ku*** może i dziko było ale jakoś charakternie a potem to takie c*** wiec co. Niby nas wciągacie nosem a co ku*** było pod Kuflandem w Świdniku? co było na derbach? puściliście naćpanych patoli co zaczęli rzucać cegłami. Co ty mi z tą Niedzrwicą - akurat tam nie było. Co było na ostatnim spotkaniu?

chociaż raz się zachowaliście w porządku ale na pewno nie będę tego opisywał na tym zjebano-milicyjnym forum

I co ty mi z tą Stalówką?

ku*** my ma do nich tyle co i do was

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kokon21 i 82 gości